Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?

σισσάκυ μου γλυκο να ζήσετεεεεεεεεεεεε να στε πάντα αγαπημένα και με το καλό να κάνετε και ενα αλλο μωρακι...

ΜΑΡΘΟΥΛΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥνα σε χαιρόμαστε αγαπη μου....ότι μα οτι επιθυμεις κοριτσαρα μου ευχη μου..να ναι παντα γερα τα παιδακια σου και καλοτυχα....

γωγακι μου ..χαθηκαμε ε? χαιρομαι που διαβασα ότι ολα καλα με το στηθος...μπραβο....

αναστασακι μου...εμαθα για καινουργια ομαδα...μπηκα ..αλλα δεν ειμαι μεσα...ασε που δεν σκαμπαζω και πολλα με αιτηματα και τετοια.. :oops: αν θες βαλε με μεσα...αφου ειμαστε φιλες ..γιατι δεν μπορω να μπω? μακια πολλα στο αχλαδακι μας!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

παναγιωτα μου τι κανεις φιλεναδιτσα μου ?.τρεχεις με τα μωρα ε?

αχ δεν ειμαι και πολυ καλα...αλλα θα σας τα πω απο το αλλο θεμα...αντε ντε βαλτε μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε μεσα.... :lol::lol::lol:

ξενιτεμενο μου φρανιτακι πως τα πατε? ο κουκλος μας ταραζει τα εξωτικα φρουτακια ε?

ερη μου καλα?

μακια σε οοοοοολες....

μακια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

αυριο το παπακι μου γινεται δυο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D και θελω να της ανοιξω θεμα και δεν θυμαμαι ... :oops: οποια μπορει ας μπει να μου πει..ευχαριστωωωωωωωωωωω αγαπες μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα και Καρολινακι για να δω αν μπορω να σας βαλω εγω γιατι ειμαι κι εγω ολιγον ασχετη....

Ποιος σε πειραξε κι εσενα Καρολινακι να τον σκισουμε!!!! :ymdevil::ymdevil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα εσενα σε δειχνει μελος οντως...

Καρολ σου κανω αιτηση φιλιας,δεξου με να σε βαλω μετα! ;)

Δε με θελεις φιλη σου;;;;;;;γιατιιιιιιι ειμαι καλο κοριτσι σου λεω!!!!!!!!! :((:((:((:((:((:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φαινεται κοπελια μου!!!!!!!ότι εισαι καλο παιδι...

τσα μαθα τσα κρητικα σου λεω...χαχα :lol::lol::lol::lol: αλλα το σουβλακι που φαγα απο την κρητη ακομη το θυμαμαι..με γιαουρτι..ηταν νοστιμοτατο... =p~=p~ φαντασου τσακισα 2!

ευχαριστω και απο δω εισαι πολυ γλυκια...

αναμενω την εγκριση της αναστασιας μας!!!!!! για να μπορεσω να μπω... ;)

σμουτςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: γελάω διότι όχι μόνο έχω να διαβάσω τόοοοοσες σελίδες από το τρενάκι, αλλά έχω να διαβάσω και άλλες 9 από την ομαδούλα μας!!!! :o:o:o:shock::shock::lol::lol::lol::lol: ....για να μπω στο κλίμα!!!! :lol::lol::roll::roll:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερες κοριτσια!!!

Τζα κ αντιο στα γρηγορα αφου σε μιση ωρα πρπει να ειμαστε σε 1 παρτυ!

Με την ομαδα πρεπει να κανετε αΙτηση κ καποια απο τις 15 :lol: διαχειρ. να σας αποδεχτει κ μετα να βλεπετε!Τι ιδιο κ με προσκληση...να δεχτειτε κ μετα παλι να σας αποδεχτει....

Καπου εχει ρυθμισεις για τα μειλ...κ εγω πρπει να το κανω!

Βενη ξεκολλα ρε συ!!!!Μια χαρα εισαι!Αλλωστε τωρα θα κανεις 1 ακομη μωρακι κ μετα θα χασεις τα κιλα! ;):lol:

Εφυγαααα!σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Μόλις έφαγα μπράουνις με παγωτό σλουουουρπ!!! Κόοοοολασηηηη!

Η Μαρκέλλα κοιμάται κι εμείς βλέπουμε τελικό ρολάντ - γκαρός.

Άργυ πώς πάει το διάβασμα? :lol:

Δε μπορείς να πεις τίποτα...σήμερα το πάμε πολύ αργά το τρένο :P

Καλά αλήθεια είχατε τόση ζέστη? Εδώ έχουμε και σήμερα κατω από 10! Με ήλιο βέβαια αλλά και με χειμωνιάτικο μπουφάν :?

Καρολινάκιιιιιι πού έχεις χαθεί? Φιλιά στην παπένια! Οι ευχές αύριο ;)

Αναστασία να την πάρουμε μαζί μας να κάνει και κανα μπανιο η γυναίκα? :P

Τόνια το είδες που σου γράψαμε σχόλια στις φωτό? :roll: Γιατί δεν απαντάς? :twisted:

Για πες...πού είσαστε σε εκείνη τη φωτο που σκας φιλάκι στον Άλεξ(?) κι έχει τέλεια θέα? Εκεί μένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! Μολις γυρισαμε απο την Τζιντζα, μια πολη περιπου 2 ωρες απο την Καμπαλα..πηγαμε κ στους καταρρακτες κ στην πηγη του Νειλου...δεν το ηξερα οτι ο Νειλος ποταμος ξεκιναει απο την Ουγκαντα...ομορφα ηταν..η πολη μου αρεσε..αλλα βεβαια μου αρεσε διοτι την βλεπω με βαση τα αφρικανικα στανταρσ...Στους καταρρακτες πεφτουν μεσα μερικοι ντοπιοι κ κρατωντας ενα πλαστικο δοχειο κολυμπανε..κ αφου βγουν ερχονται κ σου ζητανε λεφτα :shock: ..Συνηθως πνιγονται κιολας...σημερα δεν πνιγηκε αυτος που επεσε...Μα ειναι δυνατον????ακου τι σκεφτηκαν για να βγαλουν χρηματα!!

Το σεμπινι κοιταγε σαν χαμενο...το χτυπησε κ λιγο ο ηλιος...ολους μας χτυπησε βασικα διοτι περπατησαμε στο κοκκινοχωμα με 40 βαθμους...ευτυχως βρηκα ενα κατι σαν καφε κ κατσαμε κ ηπιαμε μια κοκα κολα (με καλαμακι εννοειται, δεν αγγιζουμε ποτηρια εδω!!) κ ειχα κ φαγητο ετοιμο μαζι για το μικρο κ συνηλθαμε λιγο...

Τι κανετε βρε κοριτσια?? Μπηκα στην ομαδα, εγραψα κιολας! Αχ διαβασμα μου βαζετε κ εχω κ δουλεια πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Μαγδουλα δε τα ειδα ρε σορρυ!!! θα τα δω αργοτερα ομως γιατι τωρα τεκειωνει το αρμεγμα και φωναζει το μπεμπεκι για φαι!!!!!

Στη φωτο ειμαστε στο σπιτι μια φιλης μου στη Σαρονιδα! καταπληκτικη θεα!!!!!

Φρανι κι εσυ με ταξιδευεις με τις περιγραφες σου...πνιγονται;;;; :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

αισθανομαι ενα δεος!εκανα την πρωτη μου εγκριση ως διαχειριστρια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γωγουλα εισαι πλεον κ επισημα μελος της ομαδας μας!αντε ξεκινα το διαβασμα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο γιωργος κοιμηθηκε 7 παρα.. :shock::shock::shock: κ θα το παρει σερι ως το πρωι,ετσι κανει οταν δεν κοιμαται μεσημερι..ελπι :shock: ελπιζω μονο να μη μου κανει το ιδιο στα γενεθλια του γιατι καηκαμε! :?:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

βαριεμαι..εκανα δουλιτσες,τα πανω πανω,επλυνα κ το εναμπαλκονι κ τωρα λεω να κανω ροξακια..μα βαριεμαι τοσο πολυ...θελω ολο κατι να κανω..βαριεμαινα καθομαι :shock::shock::shock::shock: !

μπα σε καλο μου..φαση θα ειναι! :D:lol::lol:

φρανι τί απιστευτα μας περιγραφεις;; :o:o:o:o εμπειριες ζωης!αλλαζει ολη η κοσμοθεωρια σου με τετοιες εικονες..

σας φιλω!καλο βραδυ πανεμορφες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!! Μόλις γυρίσαμε από το Κυνήγι του Κρυμμένου Θησαυρού :D

Δεν κερδίσαμε αλλά ολοκληρώσαμε την αποστολή αν και με απώλειες...(ο Γ έπαθε λάστιχο και σταμάτησε)

Είχαμε και τα κορίτσια μαζί :lol:

Την Πέμπτη το βράδυ έχουμε ποδηλατάδα στην πόλη και όταν τελείωσουμε, κατά τις 12

ξεκινάμε πορεία σε ένα κοντινό χωριό

Στην πόλη θα είμαστε, στο χωριό θα πάει μόνο ο Γ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα μανούλες! :D

Διάβασα τα φανερά :lol: του τρένου και δεν θυμάμαι τίποτα, :oops: φαντάσου να περιλάβω και τα απόκρυφα!!!! :lol::lol::lol:

Ελπίζω να είχατε όλες μια πολύ όμορφη Κυριακή!

Συγχωρέστε με που δε σχολιάζω, αλλά είμαι πολύ πτώμα.

Πρήστηκαν τα πόδια μου κι έχω οριζοντιωθεί. Οι πατούσες μου βασικά... :roll: Ελπίζω ότι είναι απ' την κούραση και το βάρος, αλλά για να είμαι ειλικρινής, τα χρειάστηκα λίγο, γιατί πήγε ο νους μου σε προεκλαμψίες κλπ... :? Γιατί βασικά δεν έχω πρηστεί παρά ελάχιστα και μου φάνηκε λίγο απότομα ότι φούσκωσαν.... Ελπίζω να είναι όλα καλά.

Σας φιλώ πάρα πολύ γλυκά ΟΛΕΣ!!! :D

Περιμένω με αγωνία να μπει το Σισσάκι να μας πει τα νέα του γάμου!! :D Ούτε εγώ μπόρεσα να πάω, γιατί θα έπρεπε να πάω μόνη με τη μικρή και την τουρλοκοιλιά μου και δεν άντεχα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαΑΑΑΑ..τι κανετε?

αναστασια τελικα τι εγινε? :o:o ειμαι περιεργη μεχρι το κοκκαλο..

ιουλια 7?ελα ρε...

καρολ τι εγινε στο χαμο/?ηπιαμε το ρακι?η μαλλον τη ρακι ..θα με βρισει η τονια

τονια μου καλα?

μαρια οταν επαθε λαστιχο η κοτη που ειχε ο γ τι εγινε?

επισης ναι θελω τη φωτο απο το...ακατανομαστο,..δε θελω να το λεω :twisted:

καλα μιτσακι μουεπαθα με το μελοντικο μας σουπερ μαρκετ..

αρχισες περπατημα?

δε θυμαμαι αλλα

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

θα γινω σε λιγοτερο απο μηνα νονα κ παλι..θα βαφτισω τελικα :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

θαλασσα εγω σουπα για τα προστατευτικα, κ μενα κανει παρα πολυ ανησυχο υπνο, το κρεβατι βεβαια που κοιμαται ο μικρος ειναι εναμισαρι, οχι μονο, ειναι το φοιτητικο του αντρα μου!

πω πω βενετια, τωρα που ξαναδιαβαζω αυτα με τα κιλα... εισαι μια χαρα κοριτσι μου, θα σε διαβαζουν οι αλλες κ θα σκεφτονται οτι το καλοκαιρι θα σε σπρωχνουν μεσα οι εθελοντες τις wwf! :lol::lol: αντε χαλαρωσε!!!

λενακι τωρα πως ειναι η ειρηνουλα με τον μικρο? τον χτυπαει?

αφροδιτη παλι καλα, αυτο δεν ειναι μεγαλη ζηλεια.. ελπιζωνα παραμεινει εκει, εχω ακουσει κ πολυ χειροτερα..

παναγιωτα ελπιζω ουτε ο δικος μου να μη γινει σαν τον αντρα της αναστασι!θουλη με το καλο βρε!!!!

ιουλιαααααααααα σας πεθυμησαμε!! να το ξερεις, απλα εχω βαρεθει να στελνω κ να μιλαω μονη μου!

σημερα πηγαμε στο μαγαζι της εκστασης, ειναι παρα πολυ ωραιο, μονο οι τουαλετες ειναι μουντες... αλλα θα επιμεληθει η αναστασι επι του θεματος κ ειμαι σιγουρη οτι το αποτελεσμα θα τα σπαει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α το κερατα ωραιος ειναι!!!! :lol::lol::lol: Ειμαι περιεργη ο Ντειβιντ τα ξερει αυτα που λενε γι αυτον και τι λεει;;; :shock:

Βρε Θουλακι μην ασχολησε και προσθετεις αγχη στη ζωη σου...ξερω γω εμενα μου φαινονται λιγο τρελα ολα αυτα... :roll:

Μαρια ωραιο το κυνηγι;;παντα ηθελα να παρω μερος σε κατι τετοιο αλλα δεν εβρισκα παρεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Μιτσακι πως να μη πριστουν τα ποσια σου βρε με τοσο περπατημα;;; αντε απο βδομαδα σε περιμενουμε κι εσενα!!!

Το επομενο τρενακι το ανοιγεις εσυ!!! :P

Λενα! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω θέμα

δε μπορω να κόψω το μπιμπερό στην Ιωάννα

τι να κάνω?? δε το δέχεται με τίποτα

Δεν το περίμενα να με ζορίσζει τόσο

σε όλα είναι συνεργάσιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια ετσι λενε..θα ναι ομορφος κ γενικως ια μιμιθει το χριστο..θα το διαβασω καποια στιγμη θενκς

τονια δε αγχωνομαι..προσπαθω να ενημερωνομαι..

για αλλα κ αλλα ψαχνουμε...για το θεο μας δε κανουμε κατι..θα το κοψω εδω γτ δε θελω να παρεξηγηθω με καμια..

μπορει να μη γουσταρει καμια κοπελα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...