Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

καλησπερουδια!!

θουλιτσα μου κ παλι χρονια πολλα καλο μου!!συμφωνω με βενη!εισαι τοσο καλοψυχος ανθρωπος που μονο καλα σου αξιζουν! :x:x:x:x:x

κοριτσια ειμαι η αποθεωση της παρανοιας!γυρισαμε με τον χ. κ τον γιωργο πολλους παιδοτοπους κ αφου εκλεισα σε εναν κ πηρα κ προσκλησεις..γυρισα σπιτι κ αλλαξα γνωμη κ αυριο θα παρω να ακυρωσω! :shock::shock::shock::shock:

μα κατι δε μου κολλουσε..κ το βρηκα!ειναι πολυ απροσωπα..ειχε κ γενεθλια οταν πηγα..δε μου αρεσε :oops: .κ τα φαγητα πολυ τυποποιημενα κ γενικα δε θα νιωθω οτι κανω γενεθλια στο παιδι μου,αλλα οτι το βγαζω εξω βολτα..κ ετσι πηρα την μεγαλη αποφαση!σπιτι μας κ ο,τι γίνει!!ας το κατεδαφισουν!θα το στολισω κ οπως θελω..τί καλα!ξερω ειμαι θεομουρλη! :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol: αλλα μολις πηρα την αποφαση,αυτοματα μου εφυγε ενα βαρος! :o:o

του χρονου θα φτιαξουμε την αυλη που εχουμε απο πισω κ την γκαρσονιερα κατω που επικοινωνει με την αυλη θα τη συμμαζεψουμε κ θα τα γιορτασουμε εκει!παει κ αυτο!τρα λα λα!! :D:D:D

λινακι μου τί κανετε;;φιλακια πολλα!!

καληνυχτα πενταμορφες!παω να διαβασω την ομαδα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

λενα θα παρετε κ τον ανασταση στα εγκαινια;;εγω ψηνω τον χ. να αφησουμε τον γιωργο απεναντι στους γονεις μου κ φευγοντας να τον παρουμε!αλλα αμα παρετε τον ανασταση να παρω τον γιωργο κ εγω! ;)

αναστασια τριτη πρωι θα κανουμε χωροταξικη οργανωση σπιτιου για παρτυ,σε θελω σε ετοιμοτητα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ ρε κοριτσακια μου :oops::oops::oops:

λινα καλα?

τα φιλια μου...κοιμαται η σοφουλα?

ιουλια καλα εκανες...λειτουργησες με το ενστικτο..σωστηηηηηηηηηηηηηηηη

λεναρα το θυμαμαι αυτο με το μπαμπα σου με το μικρο κ το νινι..θα δεις θα το αγαπησει ο αναστασης μετα απο 5-6 χρ :o:P:P:P:P:P:P:P:P:P;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλιααααααααα τρελοκομειο μου!!

σιγα καλε μην παρω τον ανασταση!!! θες να τα κυνηγαμε σε ολη τη σοφουλη??? :lol::lol::lol:

αντε κανονιστε τα εσεις ολα να τα ρω εγω ετοιμα στο παρτυ :lol::lol:

θουλαραααααα μαζι θα γκρινιαζουμε για τις σελιδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω

δεν γραψατε και παρα πολλα μαλλον γραψατε στην ομαδα ε?

εμεις βγηκαμε με τον συζυγο μονοι μας αφησαμε τη μικρη στα πεθερικα και κατα τις 11.30παιρνει η πεθερα τηλ ελατε η μικρη μας εσκασε μαμα και μαμα

μολις μπηκαμε σπιτι την πηρα αγκαλια και κοιμηθηκε στο λεπτο χωρις υπερβολες :shock::shock::shock::evil::evil::evil::?:?

κατι ηθελα να πω καλε αλλα δεν θυμαμαι

θουλη τα φιλια μου

πως ειναι τα αγορια σου?

μπραβο στον θοδωρακη ρε που σημερα ειναι χωρις πανα

πολυ καλα τα πατε ;);)

η δικια μου αποκλειετε να το κανει αυτο μου φαινεται μακρυνο πολυ ακομα

καποια μου ειπε οτι ανεβαινε στα προστατευτικα και τα εβγαλε τελειως σορι δεν θυμαμαι ποια ειναι και η ωρα τετοια

εμενα αν δειτε πως κοιμαται η μικρη

μια εδω μια εκει γυρναει συνεχως οποτε αν δεν εχει προστατευτικα θα πεσει κατευθειαν

δεν ξερω τι να κανω μαλλον θα παρω να δοκιμασω και βλεπουμε

ρε βενη ποσα κιλα εισαι και τι υψος εχεις και αισθανεσαι ετσι?

και εγω ειμαι χαλια ειμαι 1.65 και 70 κιλα

ετσι ακριβως κανω και εγω

τι μια κανω αυστηρη διατια χανω 2 κιλα κατευθειαν και μετα παιρνω θαρρος και αντι να συνεχισω πεφτω με τα μουτρα στο φαι

τωρα δευτερα λεω να παω διαιτολογο αντε να δουμε

ελπιζω να λυπηθω τα λεφτα και να κανω την διαιτα

και εγω αισθανομαι χαλια με το σωμα μου

αν και μερικες φορες λεω ετσι θα ειμαι απο δω και περα στρουμπουλη αλλα παλι δεν θελω :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!!1

Εσκασα στο φαι! Εφαγα ενα πιατο μακαροναδα και 2 μπολ παγωτο. Ενα το δικο μου και ενα του Π. που δεν του αρεσε! :D Καλα πολυ γουσταρω το αλλο τρενακι μας! Τελεια και η φωτο αν και θα επρεπε για συμβολο μας να εχουμε εναν ψυχοθεραπευτη να κραταει ενα μεγαλο φτυαρι! :lol::lol: Πολυ φαντασια εχω ε? :P:lol::lol:

Θου ποιος σε πιανει τωρα! Προβλεπω να ερημωνει αυτο το τρενακι και να γραφουμε στο αλλο! Ολες για ψυχοθεραπεια ειμαστε :lol: Η αρχη εγινε με τον Θοδωρακο! Μια χαρα τα πατε!

Λενα και εγω τετοια αντιδραση ειχα με την Ειρηνη οταν εμεινα εγκυος. Σηκωσε την μπλουζα μου και εκανε: ντα νινι :roll: Δεν το περιμενα βεβαια και απο τοτε αποφασισαμε να μην μιλαμε μπροστα της για το νινι. Με τον καιρο ερχοταν απο μονη της και εκανε καλο στην κοιλιτσα και σιγα σιγα το αποδεχτηκε ασχετα τωρα αν το πλακωνει στο ξυλο :lol:

Βενετια μου αρεσει που το αντιμετοπιζεις ετσι! Σιγα μην σκασουμε για λιγα παραπανω κιλα! Ασε που πιστευω πως δεν εισαι τοσο παχια οσο λες!

Βρε Ιουλια πολυ σταθερη σε βλεπω στις αποφασεις σου! :P Καλα εκανες αφου δεν σου κολλαγε κατι. Μια χαρα θα ειναι και στο σπιτι. Χιλιοι καλοι χωρανε!

Αργι σας εκανε τοσο ζεστη και εκει? Μιλαμε λιωσαμε εδω χθες και σημερα. Τι καλα που περασατε!

Γωγουλα ποσο χαρηκα με τα νεα σας!!!!!! Θα απολαμβανεις θηλασμους τωρα!!!!

Σας αφηνω γιατι το λαπτοπ σερνετε :twisted: Εχει ιο και απο δευτερα παει στον μαστορα. Αν χαθω θα ξερετε γιατι. Φιλακια σε ολες!!!!! Καληνυχτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

τονια δεν μπορω να φανταστω αυτην την φατσουλα (τον γιο σου λεω) να κανει τανζανιες .....το εχω ξανα πει .

Μαρθουλα μου ξεχασα χθες να σου ευχηθω :oops: χρονια πολλα κοριτσακι μου α σε χαιροντε τα 3 παλικαρια σου ...αντε και με μια κορη 8-) χρονια πολλα και στο μικρο Μαρθακι :x:-*

σημερα εκει που θηλαζα το πρωι τον μικρο (πριν μιση ωρα) ακουγα ενα τραγουδι απο οασις και μελανχολισα ....δεν θα ειμαι ποτε ξανα νεα και ξεγνιαστη ....δεν εχω παραπονω εχω ζησει καλα μεχρι να κανω παιδια (οκ δεν καναμε ταξιδια λογο οικονομικου αλλα περασαμε καλα τοσα χρονια) δεν εχω απωθημενα αλλα αυτην την ξεγνιασια και την ανεμελια δεν θα την ξανα εχουμε ....βολτα με το αυτοκινητο με την τελεια μουσικη .....στο πισω καθισμα θα ειναι οι ευθυνες μας ....

αλλα φυσικα μας δινουν αλλες χαρες τα σκασμενα 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ολοι το ιδιο μου λενε ,ειδες ο κερατας;;;;Αλλα ειναι ΦΩΤΙΑ!!!!!!! :lol::lol::lol:

Και το χειροτερο ειναι η γκρινια του!!!!μιλαμε οτι σπαει κοκαλα!!!! :?

Επισης σκεφτομαι κι εγω τα ιδια με σενα...οταν βλεπω τη διαφημιση με τις φιλες γαλλιδες που φτανουν στο νησι και τους τη πεφτουν απο τα διαφορα ξενοδοχεια,με πιανει μια μελαγχολια... :roll: κι εχω ζησει κι εγω τη ζωουλα μου καλα,αλλα φαινεται οτι οσα πιο πολλα εχεις ζησει τοσο πιο πολυ σου λειπουν! :oops:

Ρε Ευακι ξινη σας βγηκε η βολτα;;; μα δε μπορουσε να τη ξεγελασει η πεθερα;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενη ξεκολλα απο τα κιλα .

και εγω 166 ειμαι και εδω και 3 χρονια κολλημενη στα 70 +-

πριν ξανα μηνω εγκυος που μου ειχε ερθει η περιοδος αρχισα να χανω αλλα πηγα και γκαστρωθηκα :lol:

τωρα αφου ειχα φτασει 80 ειμαι 71 και η κοιλια μου περιμετροσ 95 (καθε μερα μετριεμαι) :D

κοψε απλα τους πολλους υδατανθρακες και τα γλυκα φυσικα ,οχι τραγικα πραγματα αλλα μετριασε τα ,πχ μην τρως ψωμι με το φαγητο .

α! οσο για αυτο με τις καρτες ...εγω δεν πιστευω τιποτα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!Τι θα κανω??????Θα παμε για καφε στο μαγαζι μας...και μολις μου ειπε πως θα παρουμε κ τη μανα του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Του ειπα πως εγω θα εχω παρεα...μονη της θα καθεται!?και μου λεει Ναι!Γτ μαζι σου θα επινε καφε???????????

κοριτσια δεν παει καλα αληθεια.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

και εγώ μαζί με την Θούλη και την Λένα: μα πόσες σελίδες γράφετεεεεεε?????? :?::?::?::evil:

αν δεν παρακολουθήσεις για μισή μέρα, το έχασες το τρένο!!!! :roll::evil::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια ...καλο καφε και περαστικα σου :lol::lol::lol:

ο μικρος μου βγαζει την ζηλια αλλου ....θελει πιπιλες ,να τον αλλαζω στην αλαξιερα του μικρου ,τωρα ειδε οτι εβαλα στον μικρο αλυσιδακι για την πιπιλα και αρχισε να κλαψουριζει ...του εβαλα και αυτουνου μια πιπιλα με αλυσιδα και εξορισαμε και το μικρο απο το ριλαξ και καθετε τωρα αυτος στο ριλαξ και μασουλαει την πιπιλα με την αλυσιδα πανω του !!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!!! Τι κανετε κοριτσακια μου?

Εφυγε η Ε. στην γιαγια της,ο μικρος και η ξαδερφη κοιμουντε και εχω ησυχια! Ποσο την χρειαζομαι...

Αναστασια τι σκας? Αστην σε μια μερια μονη της και εσυ πηγαινε με την παρεα σου. Απο τωρα αρχισε τα χαζα ε? Να δεις που αμα πατε διακοπες θα σου πει να την παρετε μαζι σας! Καλα να περασεις παρολα αυτα!

Αφρο και εμενα κανει τετοια χαζα η Ε. Σημερα εκατσε στο ριλαξ και χτυπιοταν χερια ποδια οπως κανει

ο μικρος απο την χαρα του. Μιλαμε για τρελο χτυπημα ομως. Οσο παει πιο πολυ μωρο γινεται αντι να καλυτερευουν τα πραγματα :roll:

Θου αυτο με τις καρτες,προφητειες κτλ. αποφασισα να μην ασχολουμε πια. Οτι ειναι να γινει θα γινει..ετσι την επαθα την κριση πανικου της προαλες..ασε καλυτερα...

Παω να διαβασω και στο πριβε! Πως θα γινει να μην μου ερχεται μειλ καθε φορα που γραφει καποιος εκει? ειχα 37 μυνηματα μονο απο εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! 8-)

Χτες το απόγευμα είχαμε την καλοκαιρινή γιορτή στο σχολείο της Ιωάννας :ymparty:

Ήταν τέλεια :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Η Ιωάννα ήταν βοσκοπούλα

Μόλις βγήκε τα ματάκια της έκαναν γύρω γύρω να μας βρει :roll: μόλις μα είδε χαμογέλασε :D

Θουλάρα σου έχω σε φώτο αυτόν που προωθούν οι Μασώνοι για Πρόεδρο της Αμερικής

και υποψιάζονται οι υπόλοιποι για μελλοντικό αντίχριστο :twisted:

Πολύυυυ ωραίο μωρό 8-) εμένα μια φορά με κόλασε :mrgreen:

Αναστασία δλδ στις διακοπές θα είστε έσυ, Μάγδα και πεθερά :-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη αυτή είναι η πιο ανώδυνη ζήλια...

Αφού δεν του ρίχνει του μικρού μια χαρά

Οι δικές μου πλέον αλληλοζηλεύονται για τα πάντα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ευτυχως μεχρι τωρα μονο καλο του κανει ...η πλακα ειναι οτι μολις κλαιει το μικρο ο Μανωλης απαιτει να παω να το φροντισω ...οτι και να κανω ...με φωναζει ... :?

σημερα ημουνα τουαλετα και εσκασε εξω απο την πορτα να φωναζει "μαμα νινι κακα " :lol:

χθες ηθελε να του βαλω το φορμακι απο τον μικρο :lol:

αχ μακαρι να ειναι μονο σε αυτα η ζηλια του ,συνεχεια του λεω οτι τον αγαπαω τον φιλαω του κανω αγκαλιες ....οταν θηλαζω και τα δυο το φιλαω στο κεφαλι και εχω παρατηρησει οτι οταν του δειχνω την αγαπη μου ετσι αυτος παει και χαιδευει την επομενη στιγμη τον μικρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες πανεμορφες!

σημερα εχει γενεθλια ο χ.!κ ειναι στη δουλεια.. :evil: !

αλλα βαριεμαι κ να ετοιμασω διαφορα,θα κοψουμε μονο την τουρτα!

κραταω δυναμεις για το παρτυ του γιωργου!αν θελει ας γιορτασει κ αυτος τοτε μαζι με τον γιο του! ;):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο τί καλο παιδακι ο μανωλης!μακαρι ετσι παντα να ειναι με τον αδερφουλη του!

αναστασια περαστκα! :(:shock: σου εγραψα στην ομαδα! ;)

χαμογελα!κανει παντα τους εχθρους σου να φοβουνται! ;););););)

φιλια σε ολες!προσπαθω να συμμαζεψω κ ενα φτιαχνω,δεκα γκρεμιζει ο γιωργος! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτακη ρε συ αυτα φυσιολογικα ειναι!! αφου δεν τον χτυπαει ειστε μια χαρα!!!!

Εφυγαν τα πεθερικα;;;

Αναστασια μου :?:?:? Καλε εσυ πηγαινε στην παρεα σου και η πεθερα στη δικια της!!! :lol::lol::lol:

Κοιτα καπου τον καταλαβαινω (μη βαρας).αν του ειπε θελω να ερθω να δω το μαγαζι ε τι να της πει μωρε.

Ξερεις τωρα πως ειναι οι αντρες με τις μαναδες τους. :evil::evil::evil:

Οχιιιιιιι, οι δικοι μου γιοι δε θα ειναι ετσι. [-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x

Λενακι μου καλημερα!!!!

Ιουλιααααα :lol::lol::lol: καλα μωρε τρελη ...ετσι κανεις παντα;;; :o:o Καλα να περασετε!!!!

Αργυρουλα δε νομιζω να πηγε καμια στο Σισσακι. Ετσι οπως ειμαστε ολες..Αλλες με 2 παιδια ,αλλες εγκυες, αλλες με υποχρεωσεις...Εγω ηθελα πολυ να παω αλλα σκεφτηκα οτι θα ταλαιπωρηθω τοσο πολυ που μετα θα κατερρεα.

Α ευα χθες εφαγα 5 μικρα γλυκακια!!! :oops::oops::oops::oops:

Βενηηηηηηηηηηηη, κουκλα εισαι ρε!! Παρε ρουχαλακια εσυ και οταν αδυνατισεις παιρνεις αλλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα καπου τον καταλαβαινω (μη βαρας).αν του ειπε θελω να ερθω να δω το μαγαζι ε τι να της πει μωρε.

Ωχ, αναθεωρωωωωωωωω :?:?:? καταλαβα!!!! Υπομονη...

Και να σε κανω να γελασεις καπως...Φαση ειναι :lol::lol::lol::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

20 σελίδες για διάβασμα :o:o:o:shock::shock::shock: ....δεν νομίζω να τα καταφέρω :? ...και δεν κατάλαβα, αν και έψαξα να βρω, τι έγινε με τον γαμπρούλη μου!!! :?:?::!:

επίσης δεν ξέρω με εσάς γίνεται το ίδιο?: κάθε φορά που θα καθήσω στο λαπ τοπ (εννοείται όχι πάνω του :lol::lol: ) ή θα κάνω κάτι για μένα τότε θα έρθουν τα παιδιά και θα ζητήσουν κάτι.....τα νεύρα μου δλδ!!!! X(X(X(

σε κότερο έγινε το μπάτσελορ? :-bd:-bd \M/ ...με φράουλες, σαμπάνια και σαντυγί? :lol::lol::roll::roll:

χθες πιάσαμε τους 35 βαθμούς και το βράδυ έριξε μια βροχή!!! .... σήμερα καλός ο καιρός, ωραίος δροσερός!!! :D

Μάγδα και ήθελα να σε ρωτήσω αν έχετε στορ!!! :?:? ..... βάλτε για να σκοτινάζει λίγο!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι δε το εχει δει το μαγαζι η μανα του;;; και συγνωμη θελει να ερθει μαζι σας και να κατσει σε μια γωνια μονη της;;;και μετα να μουρτζοκλαιει σα τη κλαμενη χηρα στο γιο της οτι ηταν μονη και δε της εδινες σημασια κτλ;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Αυτοκινητο δεν εχει να ερθει μονη και να φυγει καποια στιγμη;;;

Αφρο μακαρι να βγαζει ετσι τη ζηλια του!!!θα τη περασετε ανωδυνα! ;)

Καμια δε πηγε στη Σισσυ;;;;α κριμα ρε γαμωτο..μα να μην εχουμε ανταποκριτες απο το μαμμυ;;;; :P

Αργυ 20 σελ ε;;;; καλε μη τα διαβασεις ολα αυτα,θα σε χαζεψουμε!!! :lol:

Μαρια βαλε ρε φωτο με τη βοσκοπουλα σου να τη καμαρωσουμε κι εμεις!!!! :P

Ιουλια να τον χαιρεσαι το καλο σου!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας, τι κάνετε?

Γωγώ πολύ χάρηκα με τα νέα σας και κυρίως που βρήκες ποιό είναι το πρόβλημα και σε βοήθησε η σύμβουλος :D:D:D Τέλεια τα νέα και με το ένζυμο οπότε όλα καλά :D:D:D

Ιουλία να χαίρεσαι τον αντρούλη σου :D:D

Εύα τέλεια τα νέα σας με την καλλιέργεια!!!!!!!

Λένα εγώ νομίζω είναι λογικό να αντιδράει ο Αναστάσης, είναι αρκετά μεγάλος ώστε να καταλαβαίνει ;) \

Κανένα νέο από την Σισσιώ έχουμε????????????

Εμείς είμαστε ευτυχώς μια χαρά, η Έλενα δεν ξαναέκανε διάρροια από την Παρασκευή οπότε μάλλον κρύωσε.

Με την ομάδα δεν κατάλαβα τι έχει γίνει :?:?:?:?:?

Έχω κάνει αίτηση μου έχει έρθει μήνυμα ότι η αίτηση έγινε δεκτή αλλά όταν πάω να μπώ στην ομάδα δεν μ'αφήνει και μου λέει ότι είναι ιδιωτική και πρέπει να είμαι μέλος :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τα μηνυματά σας όμως μου έρχονται στο yahoo :roll::roll::roll::roll::roll:

Για βοηθήστε λίγο.....

Και δεν ξέρω πως να κάνω και αίτηση φιλίας :?:?:? μάλλον είμαι πολύ άσχετη :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...