Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

κατερινα κανονισε :twisted::twisted::twisted::twisted:;):lol::lol::lol::lol:

λενα ναι ολα μια σειρα εχουν..

αν δε την παρεις σε θα μπορεις να κανεις τιποτα..ουτε να αγορασεις σουπερ ..κοινος πας σε βουνα κ κανεις το σταυρο σου..κ αν αντεξεις θα εισια ηρωας..απο οοοοολο το κοσμο μαι χουφτα ανθρωποι θα σωθουν..σκεψου δηλ..ενα τιποτα..

ευχομαι ο θεος να μας λυπηθει..

αντε πολλα ειπα κ μπορει να με βρισετε με αυτο το θεμα..νατασα μη γελας :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

να σας πω και κατι ασχετο

χθες ηταν η 9 μερα του κυκλου μου ο οποιος ειναι περιπου 32 μερες

και καναμε ελευθερα λετε να [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] .....μπα δε νομιζω ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κοιμηθηκατε???????

δεν σας ειπα και το αλλο

η καλλιεργεια βγηκε αρνητικη :D:D:-bd:-bd \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

αντε ολες κοιμηθηκατε και εμεινα μονη μου

παω και εγω καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι μου να ζησετε!!! Ευτυχισμένοι, υγιείς και αγκαλιασμένοι μια ζωή!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Θουλάκι μου χρονια σου πολλά, δεν το ηξερα! :YMHUG::-*

Φιλάκια κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ερη τα διαβασα...δεν καταλαβα τι εγινε με τον Κωστακη αλλα καταλαβα οτι ο ανταρς σου γκρινιαζει..Δεν ξερω τι να πω..Θα σου πω πως οταν βρηκα την τελεια δουλεια στην Αυστραλια και εμενα εκει, εκανα σαν τον αντρα σου..κ χειροτερα...Γκρινια, δεν ηθελα να αγορασω τιποατ για το σπιτι, κλαμματα, αστα να πανε...Κ μετα απο 10 μηνες σηκωθηκα κ εφυγα....Ε δεν εχω ξακανακαει ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ μ@λ@κι@ στη ζωη μου....Το εχω μετανιωσει ΤΟΣΟ πολυ που ακομα κ τωρα 3 χρονια μετα κ εχω κ το Σεμπινι με βριζω κ με κατηγορω...Δεν καταφερα ποτε να ξαναβρω δουλεια απο τοτε (παρα μονο κατι μικρο συμβασεις στο πανεπιστημιο) και στην ουσια εμεινα ανεργη...Η ζωη μου δεν εγινε καλυτερη που εφυγα Ερη...Ειναι δυσκολα και συχνα εξειδανικευουμε την προηγουμενη κατασταση αλλα πρεπει να το σκεφτει πολυ σοβαρα...

Απο την αλλη ομως γνωριζω φιλους που εφυγαν στο Σικαγο, οικογενειακως με το παιδακι τους τοτε 4 ετων...δεν περνουσαν καλα...ειδικα η κοπελα εκανε σαν τον αντρα σου...10 μηνες μετα γυρισαν πισω κ τελικα περνανε καλυτερα εδω κ ποτε δεν το μετανιωσαν που γυρισαν...Οποτε ολες οι περιπτωσεις δεν ειναι ιδιες....

Πρεπει απλα να τα ζυγισει ολα...ισως χρειαζεται χρονο, ας δωσει μια ευκαιρια στον Καναδα...ειδικα τωρα που ειναι καλοκαιρακι...διοτι οταν πλακωσει ο βαρυς χειμωνας μπορει να του τη βαρεσει χειροτερα...

Αναστασια τι εγινε καλο μου??? Φτιαξε την ομαδα κ θα μπω κ εγω...δεν εχω κατι συγκεκριμενο να παραπονεθω αλλα ολο κ κατι θα βρω να θαψω τον δανο..χα..χα!! :D:D

ΘΟΥΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

ξυπνησε παωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! :D

Καλα αυτο το μπεμπιδιο θα το φαω!!!! :x:x:x Ακουω στον υπνο μου κατι κινεζικα,ανοιγω τα ματια και ηταν η μπεμπουλα,που με κοιτουσε και ελεγε τα δικα της :P κοιταζω το ρολοι 6:30 το πρωι!!!! :o Ρε μπεμπουλα μου,της λεω,ειναι πολυ νωρις κοιμησου και της βαζω πιπιλα...ε παιδια κοιμηθηκε και η ωρα ειναι 8:10 κια δεν ειχει ξυπνησει ακομη!!!!! :YMHUG::-bd \:D/ εγω σηκωθηκα να βγαλω γαλα γιατι πρηστικανε τα βυζια μου και πονανε! :evil:

Θουλακι ρε συ κι εγω επιρρεαομαι οταν διαβαζω τετοια,αλλα προτιμω να μη διαβαζω...αρκετα αγχη δεν εχουμε ηδη;;;θα αρρωστησουμε στο τελος!!! :? και ειναι δυνατον να μη τη παρεις τη καρτα εφοσον δε θα μπορεις να παρει ουτε φαι να ταισεις τα παιδια σου;;;που θα πας ;;;στα βουνα;;; ε τοτε σιγουρα θα πεθανουμε γιατι δε ξερουμε να επιβιωνουμε στα βουνα... :roll:

Αλλα δε καταλαβα ακριβως τι θα γινει αν παρουμε τη καρτα;;;;τι σχεση εχει με το διαολο;;;και γιατι ειναι η καταστροφη του κοσμου;;;

Ευακι ΤΕΛΕΙΑ τα νεα με τη καλλιεργεια της μικρης σου!!! :D

Βρε παιδια τι παθατε και θελετε να κοψετε τις πανες μολις εκλεισαν τα 2;;;ειναι μικρα ακομη! η πλειοψηφια των παιδιω μετα τα 2,5 ειναι ετοιμα! :roll: υπαρχουν φυσικα οι εξαιρεσεις οπως η Μ-Ι της Βικυς,αλλα να κοιταμε το κανονα πιο πολυ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα και κατι αλλο ηθελα να πω...Βρε ερη, χωρις παρεξηγηση ετσι, κ συγγνωμη που το λεω, μηπως δεν ηταν ετοιμος να παει Καναδα παλι? μηπως κατα βαθος δεν ηθελε κ λιγο εσυ τον πιεσες, μεσα στον ενθουσιασμο σου (το εχω κανει κ εγω γι αυτο το λεω) κ στη χαρα σου να πατε...Κ ετσι τωρα του βγαινει ολο αυτο???

συγγνωμη που επεμβαινω...αν θελεις μην απαντας :oops::oops:

Θουλη τι ειναι η καρτα του πολιτη? εγω θα την εβγαζα, που ειναι το προβλημα??

Τονια τωρα σε ειδα!! φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Φρανιτακι!!! :-*

Κι εγω ρε παιδι μου δε καταλαβα τι το κακο εχει αυτη η καρτα;;;οτι θα ξερουν τα παντα για μας,τις κινησεις μας;;;ε και τωρα μια χαρα φακελωμενους μας εχουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!

Χθες κολλησε το λαπτοπ και εφυγα αποτομα..σορρυ!

Σισσακι μου με το καλο ο γαμος! Η ωρα η καλη!!! :x:x:YMHUG::YMHUG:

Θουλακι μου καλο χρονια σου πολλα!! Να σε χαιρομαστε και να χαιρεσαι τους εορταζοντες σου!! :YMHUG::x

Ερακι μου σαν να διαβαζω εμενα ειναι σε καποια σημεια. Να φανταστεις εμεις ειμαστε και 10 χρονια εδω

και πριν λιγους μηνες που μετακομισαμε πηραμε καποια παραπανω επιπλα. Ασε που ειμαστε με δυο παρατερους καναπεδες ενω μπορουμε ανετα να παρουμε καινουριο σαλονι στην φαση που ειμαστε αλλα αυτος δεν...στον κοσμο του... :twisted: Καλα τον δικο σου τον βρισκω πολυ υπερβολικο! Εχεις το δικιο σου και δεν αντεχεις, ουτε και εγω θα αντεχα...δυσκολη κατασταση γμτ και αν δεν περνει και απο λογια ακομα πιο χειροτερα... Και τι θα πει δηλαδη πως θα τα κουβαλησετε? Μπορεις να νοικιασεις τρειλερ απο τα ΙΚΕΑ και να κουβαλησεις οτι θες. Μου φαινεται παει να σε κανει να του πεις εσυ η ιδια να φυγετε. Ετσι απαισιοδοξος ηταν παντα? Καλα εκανες και ηπιες τοσο κρασι...εγω στην θεση σου θα επεφτα σε καταθλιψη, δεν θα του μιλουσα, θα τον αγνοουσα και θα πηγαινα να επερνα μονη μου οτι χρειαζομουν! :roll:

Παναγιωτα και εγω που ειχα παει παλια να παρω κινοα και φαγοπυρο στην Ε. απο Κινα ηταν και δεν πηρα. Βρηκα φαγοπυρο Γερμανικο και της πηρα.

Αναστασια ζηλεψα με το κρασακι!!!! Αληθεια κανει να πιω κανενα ποτηρι τωρα που θηλαζω? Πολυ μου ελειψε......

Τονια μου τι καλο κοριτσι εχεις μωρε! Και εμενα 6:30 ξυπνησε σημερα αλλα δεν επιανε κανενα κολπο να ξανακοιμηθει! Απαιτουσε να φαει ο φαγανας μου! :D Γιαυτο και με βλεπεις πρωι πρωι μεσα! Πριν λιγο ξανακοιμηθηκε και μολις τον αφησα στο κρεβατι ξυπνησε η μεγαλη!

Παω να της φτιαξω πρωινο..Καλη μερα σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Χρονια σου πολλα Θουλιτσα μου!!!Να σε χαιρομαστε κ εμεις κ η οικογενεια σου!!!Οοοοοτι επιθυμεις!Και φυσικα...με μια κορη σε 1-2 χρ!!!!!Αλλιως θα παρεις ετσι κ αλλιως τα βουνα χωρις καρτες κλπ!!!!! :P:P

Να χαιρεσαι κ την ανηψουλα!

Με το καλο κ ο γαμος της Σισσιως!!!

Ωραια κουβεντα ειχατε χθες βρε!Ευτυχως εφυγα κ δεν ψυχοπλακωθηκα κ αλλο!!!!!

Αγχωθηκα λιγακι...αλλα θα συνεχισω να νομιζω πως ο διαολος βρισκεται μονο μεσα σε εμας...και ας μην αφησουμε τους εαυτους μας να ξεπεσουν...

Αντισταση σε ολα αδερφες μου(στη Μοσχα!Στη Μοσχα :lol::lol::lol: )

Λενακι πιες βρε κρασακι!1ποτηρακι δεν ειναι τπτ!!!! ;)

Τονακι ρε συ τι καλο νινακι!!!Τι βολικο πλασματακι που "ακουγεται"!!!!! :x:x:x:x Δωστης ενα φιλι απο εμενα!!!

Θου-Νατασααααα πρεπει να σας δω!Να παρω δosh μωρουδιλας!!!ΘΕΛΩΩΩΩΩ!!!!

Καλα -ασχετο- η Αννυ φαγωθηκε να μου ΦΤΥΣΕΙ στο στομα ενα κομματι παπαριασμενης φραουλας :o:shock::shock::shock::lol::lol::lol:

Φωναζε μαμαααααας στομαααααα κ εδειχνε το στομα της!!!! :lol::lol::lol:

Φραν ποτε δεν ξερεις τι θα μπορουσε να συμβει αν εμενες αυστραλια...μπορει να ειχε καταριφθει ο μυθος στο μυαλο σου... ;)

Παω να δω ποσο ευκολο ειναι να κανεις ομαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την εκανα την ομαδα αλλα προσθεσα μονο αυτες που ειχα στις επαφες μου...δεν ξερω πως να βαζω κ αλλα μελη...δεν ξερω αν μπορου τα μελη να προσθεσουν κ αλλα..δοκιμαστε κ πειτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!! :D

Σισσάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D Με το καλόοοοοοοοοοοοοοοοο κοριτσάρα μου!!!!!!!! :D:D:D

Πω, πω, αυτό το τραγούδι του γάμου, πάντα με συγκινεί........... :D:D:D

Θουλάκι μου καλό, χρόνια πολλά, καλά κι ευλογημένα!!! :D Να ζήσεις, να 'σαι πάντα γερή κι ευτυχισμένη, να σε χαίρονται οι άντρες της ζωής σου!!!

Θαλασσίτσα... πες το ντε!!!!!!!!! :evil: ΠΑΡΑ πολύ χάρηκα με την καλλιέργεια!!!! :D Χαμογέλα τώρα!!! :D:D:D

Σχετικά με την κάρτα του πολίτη, θα συμφωνήσω με τη Θου, αν και τα λέει λιγάκι απλουστευμένα... (συγγνώμη Θουλίτσα!) :P Είναι περίεργο και πολύπλοκο το ζήτημα. Δεν ξέρω βέβαια στο τέλος αν θα τη πάρουμε ή όχι (νομίζω δε θα μας αφήσουν επιλογή) αλλά σε μία συγκέντρωση στο Σύνταγμα προσωπικά κατέβηκα (για την οποία τα κανάλια δεν είπαν απολύτως τίποτα, αν αυτό σας λέει κάτι!!!) :roll: Άσχετα με τις θρησκευτικές παραμέτρους, το ζήτημα θίγει θεμελιώδη ανθρώπινα δικαιώματα και είναι αρκετά σοβαρό... Σαφώς και μας έχουν ήδη φακελωμένους, αλλά εδώ μιλάμε για ΤΟ φακέλωμα... :evil: Ενδεικτικά θα σας πω ότι εκτός από εκκλησιαστικούς φορείς, ξεσηκώθηκαν για το ζήτημα και το Ινστιτούτο Καταναλωτών και όχι μόνο... Είναι πρώτα κοινωνικό το ζήτημα και μετά θρησκευτικό... (άλλωστε το 2ο δεν αγγίζει όλους...) ;)

Σας είπα;;; Θα κόψω τη παρέα μαζί σας!!!!!!!!!! :evil::evil::evil: Το δικό μου το παιδί, τις ημέρες που δεν είχε σχολείο, κοιμόταν μέχρι τις 11. Τον τελευταίο καιρό, στις 8.30 είναι ξύπνια!!!!! :shock: Μας κολλήσατε κακούργες!!!!!!! :evil::evil::evil::lol::P

Αναστασούλι, που τις βρίσκουμε τις ομάδες;;; Κι εγώ άσχετη!!! :oops::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dhmhtroyla moy symfvnv!!!

Ειναι σουπερ φακελωμα οπως κ πολλα αλλα που αφηνουμε να συμβουν(πχ καμερες στα ΜΜΕ,στους δρομους κλπ)

Μας περναν τα παντα "για το καλο" μας κ εμεις καθομαστε κ περιμενουμε...

Τεσπα...μη νευριασω τωρα κ μαζι σου(εγκυος γυναικα εισαι...) που μας χτυπας στη μουρη το 11!!!!Ελεος!!!Τι ειναι το παιδι?αρκουδα σε χειμ.ναρκη??8-8.30 εγερτηριοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!! :lol::lol::P:P:P

Πηγαινε πανω δεξια που λεει ομαδες...πατα,βρες την ομαδα κ δες τι επιλογες εχει για να μπεις στην ομαδα...νομιζω δε σε εχω φιλη εδω οποτε θα τη βρουμε την ακρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη βρήκα Αναστασί μου... Και αναμένω να εγκρίνεις την αίτησή μου να μπω!!! :D

Ακριβώς όπως τα λες... Άσχετα με τα θρησκευτικά/πολιτικά πιστεύω του καθενός μας, σε τέτοιου είδους ζητήματα που μας θίγουν όλους ανεξαιρέτως, θα έπρεπε να είμαστε ενωμένοι και ενημερωμένοι... Άσχετα που στο τέλος, θα κάνουν φυσικά Ο,ΤΙ θέλουν και ό,τι έχουν προγραμματίσει να κάνουν...... :roll::roll::roll:

Για να μη σου πω και 12 ενίοτε και σε συγχίσω!!!!!!!! :lol::lol::lol: Αγκαλίτσα σε περίπτωση που ξυπνούσε και μετά ξανά νάνι!!! :D Ρε μου το κολλήσατε το παιδί, δεν θα σας κάνω άλλη παρέα, πάει και τελείωσε!!!!!!!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα σου το καναμε το παιδι!!!! :lol::lol::lol::lol::P:P:P:P

Κοιμισμενο θα το κανεις????? :P:P:P

Κωλοφαρδη!!!! :oops::P

Σε αποδεχτηκα!Αραγε πως θα γινει να αποδεχονται ολες οποιες θελουν?μονο εγω μπορω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι εμενα με εχεις;;;σου εκανα αιτηση χθες;;; κι αν ναι που τη βρισκουμε την ομαδα ειπαμε;;;; την ασχετοσυνη μου μεσα!!!! :?

Ναι εχει γινει πολυ βολικο μωρακι(το 1ο μηνα μονο με σταυρωσε!),ενταξει εχει τις κακες στιγμες της αλλα γενικα ειναι πολυ καλη! :x

Ρε γαμωτο οταν τη χτυπαει ο ΑΛεξ μου ρχεται να το τσακισω!!! :evil: εχθες της εφερε μια κιθαρα στο κεφαλι και της επαιξε μια κουτουλια στη μυτη!!! :o το μαρανε το μικρακι... :(:(:( συγκρατουμαι και δε τον μαλωνω,αλλα για ποσο δε ξερω! :evil:

Λενακι ανενδοτος ο δικος σου ο μαγκας ε;;; :lol: Τι ωρα κοιμαται το βραδυ;;

Α κι εγω εχω πει πολλες φορες οτι και η Αναστασια...το διαολο τον εχουμε μεσα μας!!! :?

Μιτσακι κοψε τις κακες συναναστροφες!!!!! :lol::lol::lol:

Συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!! κυριως κοινωνικο το ζητημα και σιγουρα θιγονται θεμελιωδη δικαιωματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασί μου, δεν ξέρω αν μπορεί άλλος να εγκρίνει αίτηση, γιατί εσύ είσαι ο "διαχειριστής"!! Κοίταξέ το όμως.

Εντάξει, σας καταλαβαίνω που σκάτε από τη ζήλια σας :lol::P αλλά πέρα απ' τη πλάκα, κοιμόταν ως τις 11+ γιατί κοιμόταν αντίστοιχα αργά το βράδυ!!! Χθες πχ είχαμε πάει σε γενέθλια και κοιμήθηκε 12. Υπό φυσιολογικές συνθήκες και δίχως την κακή σας επιρροή, θα κοιμόμασταν ως τις 12!!!! :D Αλλά είπαμε, κομμένες οι κακές συναναστροφές!!!!!!!!!! :evil::P

Τόνια, πραγματικά είναι πολύ γλυκούλα η μικρή!!!!!!!!!!!! :D:D:D Έτσι και το παιδάκι μου... Από κάποια ηλικία και μετά (και μέχρι πριν κανά μήνα!) :evil: του έλεγες "είναι πολύ νωρίς ακόμα, νυστάζεις, ξανακοιμήσου!" :lol: και ξανακοιμόταν!!!!! :D Γι' αυτο σου λέω........... ΦΥΓΕ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::lol::lol::lol::P:P:P

Γωγούλα, εμφανίσου και πες μας τα νέα απ' τη σύμβουλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...ευχαριστω για τις ευχες...

εγω κοριτσια τα πιστευω..δε ξερω τι σχεχη εχει το φακελωμα με το διαολο..αλλα το λενε κ οι γραφες :D

αναστασια σα γνησια ποντια δε μπορεσα να μπω στη ομοαδα κ σου χτυπησα τη πορτα να μου τη ανοιξεις..κοινως σου εκανα αιτηση να μπω..οτι να ναι

α ευη τελεια για τη καλιεργεια...καλε λες να το πιασες το σπορι?

εσυ με ειπες να κοιμιθουν τα καμαρια μου? :twisted: δεεπιασε η ευχη..ο θοδωρης κοιμηθηκε 11 κ 6,40 ξυπνησε κ ηθελε παιχνιδι..εγω αυστηρα του του λεω η εδω μαζι μας να κοιμηθεις η στο κρεβατι..ε κοιμηθηκε μαζι μας ως τις 8.ελεος

λενακι καλε κανει κρασακι..πιες ντε στη υγεια μας :D:D

κατερινα ευχαριστω πολυ :D:D:D:D:D μη φοναζεις ντεεε :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

τονια μα τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι καλη η κορουλα σου..

αχ θελω κορη(αναστασια σε βλεπωωω)πλακα κανω :P:P:P:P

αργι το ιδιο κοματια φιερωσαμε στη σισσιω..

ερη καλυτερα? :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α τονια..αυτο ειναι τοθεμα..να μη παρεις τη καρτα..μπορει να πεινασουν τα παιδια εσυ η οικογενεια σου αλλα δε θα σε αφησει ετσι ο θεος μετα..να το θυμασαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!αχ τί καλα!!

Αναστασακι σουπερ ο τιτλος της ομαδας μας!!ειμαι σε αναμονη εγκρισης,ε;;!!ανυπομονω να αρχισουμε να γραφουμε κ εκει!

κοριτσαρες καλυτερη παρεα δε θα μπορουσα να βρω απο εσας!ποτε δε φανταζομουν οτι θα εκανα φιλες πραγματικες μεσω ιντερνετ!που θα βρισκομασταν κ απο κοντα μαλιστα κ θα ημασταν η μια μερος της καθημερινοτητας της αλλης! :D:D:D:D:x:x:x:x:x:x:x:x

θου μου χρονια σου πολλααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!να σε χαιρονται οι αντρες σου κ η ..αγεννητη κορουλα σου!! :lol::lol::lol:

κ εγω μαζι σου στα βουνα!δε θα βγαλω την καρτα,αν κ οποτε!εχουμε χωρια ευτυχως,αρα δε θα πεινασουμε! 8-);)

εκλεισα τα δωματια μας για κερκυρα!ειμαι πολυ χαρουμενη!βρηκα πολυ καλη τιμη κ αυτο περιπου που ηθελα!οικογενειακο διαμερισματακι ,με κουζινιτσα,κηπο με παιδικη χαρα για τον γιωργο,κοντα στην πολη της κερκυρας,ωστε να μη μας τρωνε βραδιατικα τα δρομολογια με το αυτοκινητο,κ σχετικα στη μεση,αρα αμαξακι κ βουρ...θα γυρισουμε οσες παραλιες καταφερουμε με τον γιωργο!!!ενταξει!δεν πιστευω να κανω κ τον γυρο του νησιου φετος,αλλα μια γευση θα την παρουμε! :D:D:D:D

επισης!μιλησα με μαργαριτα για την τουρτα κ τα δρομολογησαμε!πολυ χαρηκα!

τωρα περιμενω το απογευμα να ερθει ο χ. κ να καταληξουμε μετα απο ερευνα στο μερος του παρτυ!

μεγαλη χαρα την εχω σημερα! :):):):)

αναστασία τριτη πρωι δεν παω δουλεια,θελετε να ερθετε με αννυ εδω;;κ η λενα κ οποια αλλη δεν εχει δουλεια το πρωι!

φιλακια πανεμορφες!σισσακι με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!

αχ!ερη μου.. :(:(

αν του εκανες μια συζητηση με ηρεμο υφος,να σου πει τί τον προβληματιζει κ να τον καθησυχασεις;;

δωστου λιγο χρονο ακομη..δυστυχως εσυ πρεπει τωρα να εισαι αυτη που θα στηριξει την οικογενεια κ θα κανει "τον καραγκιοζη" ωστε ολα να πανε καλα..οι γυναικες αναλαμβανουμε συνηθως τετοιους ρολους..κανε υπομονη κ να μας γραφεις στην ομαδα μας ο,τι σε προβληματιζει!!

φρανι μου καλα εκανες,για τα δανεικα λεω!ειμαι καμμενη απο χερι κ μιλαω εκ πειρας! :evil::evil:

φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...