Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

τονια μου η μαμα μου εχει δισκοκηλες κ εχει μιαμιση βδομαδα ταβλα στο κρεβατι.. ασε χαλια η κατασταση εχω κ μια στοιβα με ασιδερωτα :lol::lol: ποιος θα μου τα κανει??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ερη μου σβηστα κ μακαρι να σβηστουν ;)

θουλαραααααααααααααα χρονια πολλα αστερι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να σε χαιροντια οι αντρακλες σου!!!!!!!!! παντα ευτυχισμενη κ κουκλα οπως κ τωρα1!!

αγαπη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

geia se oles

τι κανετε?

προσπαθω να σας διαβασω

καλε ποσα γραψατε?

ερη μου γιατι ετσι βρε κοριτσι μου?

μια χαρα ειστε εκει να του πεις εδω τι θα κανετε?αν μπορουσαμε ολοι να φυγουμε θα φευγαμε

πιστευω παντως πως ειναι φαση και θα του περασει

κοριτσια για την ομαδα και εγω μεσα ειμαι ;);)

πολλες φορες θελω πολλα να πω ετσι για να τα βγαλω απο μεσα μου αλλα κολαω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποσα λετε\/???????????????????Αααααααααααααααααααααααααααααααααα?

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

στεναχωρεθηκα πααααααααααααααρα πολυ με τη ερη..αχ κοριτσακι μου ΠΟΟΟΟΣΟ δικαιο ρε εχεις...

αχ κ ποσο υπομονη ν κανεις?

μα καλα δε βλεπει το χαλι μας?

αναστασια κακως δε ακους εμενα :P:P

επισης..κ γω θα θελα κλειστη ομαδα ..εσυ λες μονο για προβληματα? :shock::shock:

αληθεια θελω να μαθω πολυ τι σε προβληματιζει

αχ τονια μου :):):) σε χιλιοευχαριστω..να χαιρομαι τη βαφτισιμια μου..κ τη μανουλα μου αν ζουσε :cry::cry:

επισης..ξεχασα να πω..κακα εννοουσε ο θοδωρης τα τσισα.. :? τσισα εκανε :?:?

το λεω αυριο ποιος γιορταζει?κ λεει εγω..οχι λεω η μανουλα κ λεει.οοοοοχι..εγω δωρο :lol::lol::lol::lol:

λεναρα καλε το ενιωσες? :shock::shock::shock::shock::shock: πλακα κανεις..

θα μαθεις χρυση μου φυλο? :roll::roll::roll:

μαρια το ειδα το βιντεο..τελειο..ζηλεψα..αχ ποδηλατακιιι..αχχχ

καλε σε κοτερο??????????????ουαουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

αναστασια σε συγχωρω για τη πολυλογια διοτι με εδωσες ιδεα κ πινω κρασακι..ποιος εγω :geek::geek::geek:

νατασαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα..

μιτσακι σε φιλω σταυρωτα ..

χρυσα αν κανω κ τριτο αγορι 8-)8-) θα το πω φιλιππος...λατρεμενο μου ονομα..

αλεξανδρος το βαρεθηκα..τονια μη βαρας :lol::lol:

επισης λατρευω θοδωρης κ παντελης..κανεις δε το πε :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:)):)):)):)):)):)):)):)):))

αφρο καλο ξημερωμα..

παναγιωτα μου τι ηθελα να σε πωω..αχχ..ξεχασα..τι εγραψες..περαστικα σας..

βικυ τελειο το γαλλικο ε?κ γω το λατρευω

λεναρα γερμανιας μα ποσο ιδια τα μωρα σου ειναι..φτου φτου

νατασουλα ευχομαι να μη ειναι γαστρεντεριτιδα

ευη καλε ξεκινα γιογιο..

δε θυμαμαι αλλα..

α τη φρανιτουλα..αχ ειδες..εσπασε ο διαολος το ποδαρι του κ πηγε αλλου το μην..εχω θα ειχα καταντραπει :oops:

α παναγιωτα να τη ηθελα να σε πω..

μα κ γω λεω κατι θα γινει το 2012..ανμελες ως το δεκεμβρ θα ναι τα λεφτα χωρις δεσμευση κ μετα θα τα δεσμευσουν αρα..απο θρησκευτικης πλευρας βγαινουν πολλα..

παιδια αδιακριτο αλλα ρωτω..αν θελετε απαντατε..θα πειτε ναι στη καρτα πολιτη :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλαρα τι εννοεις οτι βγαινουν πολλα απο θρησκευτικης πλευρας??

για εξηγα!

οχι δε θα μαθουμε φυλλο!! κ νομιζω οτι θα καταφερω κ τον τολη! γιατι με εχει πρηξει τοσο καιρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω νομιζω δε θα τη παρω..ρε γενικως ακουγονται πααααρα πολλα..

οτι ο διαολος ειναι το 83 γεννηθεις..θα μας κανει αν σιχαθουμε το χρημα θα μας κανει να ζουμε ευτυχισμενα 3-4 χρονια νομιζω να μα στε αγαπημενοι να ζουμε ειρινικα κτλ αλλα ΜΟΝΟ αν δε χτεις αυτη τη καρτα..

αλλιως δε θα μποορεις ουτε σουπερ να πας αλλα ουτε κ δικο σου κηπο να σπειρεις..

κοινως θα παμε στα βουνα ..μακαρι να θηλαζω τοτε αν ζω :roll::roll::roll::roll:

ειναι απρα πολλα..εγω πιστευω..μετα ομως τα 3 χρονια αν αντεξεις οοοοολα αυτα θα λυτρωθεις για παντα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Maimoudaki περαστικα στη μανουλα σου

νατασουλα περαστικα σας

κοριτσια με το γιογιο εχουμεμεγαλο προβλημα

δεν καθεται με τιποτα ομως

εχει παρει απο φοβο και δεν θελει να βγαλει την πανα

ιδιως αυτες τις μερες που τις εβαζα σακουλακι με το που παω να της αλλαξω την πανα φωναζει βαλουμε αλλη βαλουμε αλλη πανα

φοβαται μην την κανουμε τιποτα και πονεσει

παθαινει και συμφησεις χειλεων και καπου καπου της το ανοιγω και ο γιατρος την πειραξε καποιες φορες και φοβαται πολυ

πως μπορω να την μαθω το θελω και εγω πολυ γιατι ειναι ετοιμη απο αποψης οτι καταλαβαινει τουλαχ τα κακα της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτά ξέρω κι εγώ θούλη...

επίσης διάβασα κάπου ότι κάποιος 9δεν θυμάμαι ποιος άγιος ή μάρτυρας) την ώρα που μαρτυρούσε

για το Χριστό ανέφερε: "Θέε μου σε ευχαριστώ που με παίρνεις τώρα...πάλι καλά που δεν θα ζω..πως θα αντέξουν οι άνθρωποι που θα ζουν τότε?"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θαλασσα αν της παρεις καθισμα για τη λεκανε μηπως κατσει? το εχεις δοκιμασει αυτο?

ουτε εμενα καθεται ουτε για πλακα πλεον στο γιογιο

κ του πηρα καθισματακι για οοοοοοοταν ξεκινησουμε

θουλη αν σου πω οτι καταλαβα θα σου πω ψεματα :lol::lol:

πρεπει να καφεδιαστουμε να μου τα πεις!

αυτη η καρτα του πολιτη τι ειναι ακριβως??? :? γιατι δεν εχω ακουσει τιποτα καλε?

πουζω εγω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ασε καλε τις αγκαλιες κ τα φιλια κ πες μου χρονια πολλα ντε =))=))=))=))=))=))=))

τοτε σταματατο..θα το παρει απο φοβο..το χω ακουσει αρκετες φορες..

εγω στη θεση σου θα τις μιλουσα καθημερινως η μαλλον αρκετα συχνα οτι μεγαλωσε κ πρεπει σιγα σιγα να βγαλουμε τη πανα κτλ κτλ

αλλα στη αρχη μονο στα λογια για να το εμπεδωσει..δε ξερω αν με πιανεις..

μαρια ανατριχιασα..αληθεια..

απ τη μια να μη τα ζησεις..απ τη αλλη οσο ζεις μπορεις να μετανιωσεις για πολλα κα να σωθεις..σου δινονται ευκαιριες δηλ :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου, μπήκα για μια καληνύχτα, γιατί νυστάζω πολύ!!! (-|

Σας διάβασα, αλλά δεν έχω κουράγιο να σχολιάσω, νυστάζω πολύ i-) και η κοιλούμπα μου πονάει σ' ένα συγκεκριμένο σημείο, γιατί η μικρή έχει τουρλώσει (κω@@ράκι ή ποδαράκι ή κάτι τέλος πάντων) εδώ και κανά δύωρο!!! :?:x

Έρη και Αναστασί, πολύ στεναχωρήθηκα με αυτά που αντιμετωπίζετε κι εύχομαι σύντομα να λυθούν. :( Δεν μπορώ να φλυαρήσω αυτή τη στιγμή, αλλά είμαι κι εγώ μέσα στην ομάδα!! :x Βέβαια πιστεύω ότι θα λέμε μισά εδώ, μισά εκεί και στο τέλος μάλλον όλα εκεί, αλλά και σ' αυτό μέσα είμαι, γιατί όχι; Προσωπικά θα νιώθω και πιο άνετα!!! ;)

Λεχωνίτσα Αφροδιτούλα και σ' ΟΛΕΣ τις μανούλες, μια γλυκιά καληνύχτα και τα φιλιά μου! :-* Τα υπόλοιπα αύριο! :D

Α! Γωγούλα, εμφανίσου να μας πεις τα νέα, έχουμε αγωνία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΟΥΛΗΗΗΗ!!!! :lol::lol::lol::lol: Παρε τα υπογλωσσια!!!! :lol::lol::lol:

Καλε κι εγω το ειχα σκυλοβαρεθει το ΑΛεξανδος και δεν ειχα κανενα σκοπο να το βγαλω ετσι,αλλα μπροστα στο Ευγενιος το προτιμω 1000 φορες! ;) Μεγαλη ιστορια θα σας τη πω αλλη φορα μη σας πρηζω τωρα...

Λενακι φερτα στη δικια μου μανα να τα σιδερωσει!!! :lol::lol: ετσι κι αλλιως ειναι το μονο που μου κανει οποτε χωρις τυψεις!! :lol:

Σημερα ειχε ο Μακης να τραβηξει μια βαφτιση και ημουν μονη ολη μερα...το βραδυ μονη μου τα μπανιαρα,τα ταισα,τα κοιμησα και δε κατεβηκε κανεις να μου πει αν θελω κατι...δε πειραζει αυτα ειναι δανικα!

Αντε να ανοιξουμε παραρτημα του βυζονυκτιου!!! :lol::lol:

Ευακι προσεξε το πολυ αυτο γιατι μου μοιαζει για "αγχος τουαλετας"! μη τη πιεσεις καθολου μα καθολου!!! οταν νιωσει ετοιμη θα παει! αρχισε να μιλας για τη τουαλετα και ποσο ωραιο ειναι να τα κανεις εκει (χωρις ομως να τη προτρεπεις να παει) ,βγαλε και κανενα παραμυθακι απο το μυαλο σου στο οποιο θα διαδραματιζονται ολα αυτα που θελεις να περασεις κι ελπιζω να το παρει πιο ζεστα...

Για τη καρτα του πολιτη δε ξερω ρε παιδια.. τι ακριβως ειναι γιατι δε θυμαμαι..δε τα πιστευω και πολυ ολα αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρτα πολιτη ειναι σα να υποδεχεσαι το διαβολο..

να εχουν ολα τα στοιχεια σου σε μια καρτα

μεταθα ερθει κ το τσιπακι..κ θα πουν το κοσμο για να ψαρωσει οτι με αυτο το τροπο αν χαθει το παιδι σου θα μποσουμε να στο βρουμε κτλ..θα πατησουν πολυ στο θεμα παιδια..

γιαυτο η διαθηκη λεει..αλιμονο σε μανες με παιδια κ σε θηλαζουσες.. :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ολες γνωριζεστε μονο εγω δεν σας εχω δει ε? :roll::roll:

της μιλαω για την τουαλετα οτι ειναι ωραια και τετοια :lol::lol::lol: αλλα τιποτα αυτη

και στην τουαλετα λεω να την βαλω και δεν θελει με τιποτα

θα προσπαθησω μετα απο λιγο καιρο παλι

αν της βαλω βρακακι αντι για πανα και κατουρηθει κανα δυο φορες πανω της λετε να θελησει?αλλα τα κακα φοβαμαι αυτη θα παει πισω απο την κουρτινα και θα τα κανει εκει

εκει κρυβεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιαυτο η διαθηκη λεει..αλιμονο σε μανες με παιδια κ σε θηλαζουσες.. :cry::cry::cry:

άντε ρεεε :(:(:( γιατί όμως??

θα ρωτήσω και το Γ να με πει

εγώ ρε παιδιά τα πιστεύω..

καλέ εγω με καμια δε γνωρίζομαι!!! :lol::lol::lol::lol:

από φωτογραφίες μόνο και όπως τις φαντάζομαι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://geron-paisios.blogspot.com/2010/ ... -post.html

παω για υπνο..καλο βραδυ ;)

γτ μαρια ειναι οι πρωτες που θα υποκυψουν στο πειρασμο..θα πουν μα δε γινετε να πειναω εχω κ μωρο..η εχω κ εμβρυο..δηλ δε θα χουν να σκεφτουν μονο το ευατο τους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι κάνετε και ξεσαλώνεται;Ζηλεύω!!!!

Άντε αύριο πάω σπιτάκι μου και δεν θα χάνω τπτ..Θούλη ετοιμάσου!!!!Θα γεμίζω σελίδες!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ!!!!Να ζήσεις να ευτυχίσεις και ότι ποθείς να το πάθεις!!!

Πολλούς ύπνους σου εύχομαι δώρο από τους υιούς σου!!!!!

Ρε συ τι σημαίνουν οι τελευταίες 2 σειρές που γράφεις για τις θηλάζουσες;

μπήκα να ευχηθώ στη Θούλη,δεν τα διάβασα όλα,έχω και τον άντρα μου σήμερα,ήρθε να μας μαζέψει...μουρμουράει να κοιμηθούμε :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ αυτη η καρτα θα ειναι "υποχρεωτικη" ας πουμε? κ αν καποιος δεν τη βγαλει?

εχει συζητηθει κατι τετοιο? καλε δεν εχω ακουσει τιποτα!

εχει σχεση με αυτα τα μπαρκοουντ που ελεγαν πριν απο κατι χρονια?

κ το τσιπακι??

ααααααααα πρεπει να καφεδιαστουμε, κ πολυ το αργησαμε!!

θαλασσα μιας φιλης μου ο μικρος οταν τον εκπαιδευε για γιο γιο ειχε παει κ ειχε κανει κακα σε ενα συρταρι της κουζινασ

κ αυτη δεν το πολυχρησιμοποιουσε κ ειχε κανει να το ανοιξει καμια βδομαδα

κ ολο μου ελεγε εχω κανει το σπιτι ανω κατω τι βρωμοκοπαει ετσι τοσο καιρο

κ οταν το ενοιξε ειδε το δωρακι του μικρου :lol::lol:

μαζι με πληθος απο μυγες κ μυρμηγκια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θαλασσα μιας φιλης μου ο μικρος οταν τον εκπαιδευε για γιο γιο ειχε παει κ ειχε κανει κακα σε ενα συρταρι της κουζινασ

κ αυτη δεν το πολυχρησιμοποιουσε κ ειχε κανει να το ανοιξει καμια βδομαδα

κ ολο μου ελεγε εχω κανει το σπιτι ανω κατω τι βρωμοκοπαει ετσι τοσο καιρο

κ οταν το ενοιξε ειδε το δωρακι του μικρου :lol::lol:

μαζι με πληθος απο μυγες κ μυρμηγκια :lol::lol::lol::lol:

πλακα κανεις :shock::shock::o:o:)):)):)):))=))=))

η δικια μου παει πισω απο καποια κουρτινα παντα κρυβεται και καθεται κιολας σαν να καθεται σε γιογιο αλλα θελει να εχει πανα και να μην την ενοχλει κανεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...