Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

το μπατσελορ εγινε σε κοτερο??????????? :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

παναγιωτα σε ειδα στον υπνο μου :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

τονια πραγματικα δεν πιανει αυτο, κ εγω το εχω δοκιμασει παρα πολλες φορες κ δεν γινεται, αν δεν τα κανω αντιγραφη χανονται τα παντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Μαρια :lol::lol::lol:

Ρε Ερη, δηλαδη απλα παραπονιεται;;;Δε λεει συγκεκριμενα τι τον ενοχλει;;;

Α οκ Βικακι μου.Ρε συ μεχρι 8-07 γαμοι;;Πω πω πολυ βαρετα. :oops::oops:

Λενα καναμε τπτ οργια;;; [smilie=lurk.gif] Τουλαχιστον περασαμε καλα;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω Ερη...Τα νευρα σου τσαταλια εε???

Πες του να κατσει να σκεφτει ωριμα...Αντρας ειναι κ μαλιστα με οικογενια...ας σκεφτει το μελλον του γιου του κ μη σας "σερνει" απο εδω κ απο εκει... :?:?

Παναγιωτα μου φιλακια!

Νομιζω πως θα παω για υπνο...η να πιω κανα κρασακι???

θα πιω κρασι...Θου μη με μαλωσεις αν γραψω καμια 1 ποστ ακομα...ειμαι σκασμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερακι ποσο σας καταλαβαινω και τους δυο...εχουμε περασει απο τετοια φαση και περναμε κατα καιρους. Θελει πολυ συζητηση το θεμα. Μαλλον ειναι δυσκολο να αποδεχτει οτι υπαρχει μια πιθανοτητα να μεινετε εκει για παντα και γιαυτο τρελενεται. Αλλα το παιδι δεν φταιει σε τιποτα να την πληρωνει..εγω πανω εκει θα του εκανα φασαρια...Συζητηση, συζητηση,συζητηση δεν ξερω τι αλλο να πω...

Λενα τι ωραια που περασατε! Εκανες κοιλιτσα? Αχου τι καλα! Να μου την φιλησεις!

Χιονουλα που να κοιμηθει με τοσο φως! Εδω ακομα δεν νυχτωσε καλα καλα και ειναι 10.21! Οταν βαζωτην Ε. για υπνο στης 9 ειναι σαν απογευμα αλλα ευτυχως κοιμαται.

Αναστασια ελπιζω να περασει γρηγορα οτι σε απασχολει. Καλη η ιδεα για ομαδα. Μεσα και εγω.

Αφρο προβλεπω τρελο ξενυχτη σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη εγώ εδώ είμαι...εφαγα 2 γύρους κ βαρυστομάχιασα

του την έχει βαρέσει ε??κι εγώ τέτοιος τύπος είμαι :oops::oops::oops:

μα γιατί?? εκεί δε μεγάλωσε?? δεν ήξερε τι θα αντιμετωπίσει

σορυ που ρωτάω μην απαντάς αλλά από οικονομικά πως είστε με τη νέα δουλειά κ το σπίτι??

βρήκατε άκρη??? :oops::oops:

μήπως στεναχωριέται και γι'αυτό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης πηγα σε καταστημα βιολογικων να παρω κινοα και φαγοπυρο και ηταν απο την Κίνα. :?:?

Και δεν πηρα. Μα καλα εμεις κινοα δεν εχουμε;;; :roll::roll::roll:

Καθενας με τον πονο του εδω μεσα. :lol::lol::lol:

Επισης 6 με 9 αδειασα ενα κουτι σαραντης βυσσινο απο τα νευρα μου. :oops::oops::oops:

Τελος μου ειπε ο Γ. οτι τα λεφτα στις ελληνικες τραπεζες ειναι εγκυημενα μεχρι το τελος του ετους.Μετα ...το χαος!!!!

Ανστασια κατσε εδω καλε!!!Φιλακια και απο μενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και όπως λέει και το Λενάκι

είμαι σίγουρη πως όοοολοι όσοι βρίσκονται στη θέση σας

αντιμετώπισαν τα ίδια..και πέρασαν τέτοιες φάσεις

ξέρεις του στυλ "μαλακία κάναμε :( , δεν αντέχουμε, πάμε πίσω κλπ κλπ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηπια το μισο κρασι μονοκοπανια κ εφαγα ολα τα κασερακια που εκοψα... :o:o

Να ανοιξουμε ομαδα???Εγω ημουν αντιθετη κ το ξερετε ομως καποια σοβαρα προβληματα-θαψιματα(Μαρια :lol: ) δεν λεει να τα γραφουμε εδω...ε?

Τι μορφη εχουν η κινοα κ το φαγοπυρο???ποτε δεν πηρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκσταση πιες το κρασακι σου κ πες μας τον πονο σου!

ψυχολογοι ον λαιν! :lol::lol::lol:

παναγιωτα οταν σε βλεπω στον υπνο μου παντα περναμε καλα :lol::lol::lol::lol::lol:

καλε ναι το νιωθω! ειχα υποψιες αλλα τωρα νομιζω οτι οντως ειναι το μπεμπε!

νιωθω κατι σαν μπουρμπυληθρουλες χαρουμενες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και να σας πω και το άλλο, αυτος ειναι έξω, δουλευει, έχει τους φιλους του εδώ και παλιούς και καινούργιους, εγώ τι να πω που περνάναε μέρες και δεν έχω πει ουτε καν καλημέρα με α΄νθρωπο?

Παναγιώτα ειναι η δυστηχία προσωποποιημένη. Δεν γκρινιάζει απλώς.

Μονο σε σας μπορώ να τα πω αναίμακτα.

Περίεργο αλλά σαν να ξέδωσα λιγάκι

παω τωρα να διαβάσω αυτα που γράψατε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη :?:? Εχω μεινει μ@!!@#@!κας!!! Απο εσενα τα περιμενα αυτα :oops::oops::oops: απο αλλου ηρθαν.

Λενα!!! :lol::lol::lol: Καλε σαμπανια πινει το παιδι;;; :lol::lol::lol:

Λοιπον το φαγοπυρο ειναι σαν κομενες φακες με καφε πολυ ανοιχτο χρωμα και το κινοα ειναι σαν πολυ μικρα μπαλακια. Ανοιξε καλε αν θες.Πως θα την πουμε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη :(:(:(:(:(

διακοσμήστε σιγά σιγά το χώρο σας να σας αρέσει

και να νιώθετε άνετα..

μου θυμίζει τον εαυτό μου

όταν φύγαμε από το σπίτι στη λυκοφωλιά μεν

αλλά ο Γ το είχε φτιάξει παρα πολύ ωραίο δε...

α ναι τώρα είδα που γράφεις για φίλους

λοιπόν αυτό κάποια στιγμή να του το αναφέρεις ήρεμα κ ωραία

και θα σε καταλάβει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά δεν έχω πάρει τίποτα για το σπιτι, εχουμε μονο τα πρώτα πράγματα που πηραμε δηλαδή την κουνια του παιδιού, το κρεβάτι μας, ενα μεγάλο τραπέζι και 3 καρέκλες.. Ουτε καν 4.

Οχι ειλικρινά. Σκεφτείτε ενα σπιτι μονο με αυτα τα πράγματα μέσα. Με τιποτε άλλο απολυτως.

Και δεν λέω τιποτα.. το αφηνω.. να δω που θα πάει.. αλλά ρε παιδιά..

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ

Κοριτσακι...δε σου φαινοταν καθολου το λουκι που τραβας...Δεν ξερω τι να πω για να σε βοηθησω να νιωσεις καλυτερα...τα 1000 δικια εχεις...

Μα...ΤΙ ΘΕΛΕΙ???ξερει κ ο ιδιος του???

Εχω παρομοια περιπτωση στο νου...Μα τι παθαινουν???

Πως να την πουμε???"μαυρη μαυριλα πλακωσε..ας θαψουμε 5-6(αντρες-πεθερες-κουνιαδοξαδερφες...ολα τα καλα)"!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξυπνησε τον θηλασα και τν ξανα πηρε ο υπνος .....ευχομαι ννα μην ξανα ξυπνησει ....

Ερη τι να σου πω ...τα λεγαμε και απο εδω πριν φυγεις ....

θα ερθεις το καλοκαιρι ? Τελεια!!!! :D

ρε παναγιωτα σιγα μην παραγει η Ελλαδα κινοα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: εδω βαμβακι δεν παραγουμε καλα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως να την πουμε???"μαυρη μαυριλα πλακωσε..ας θαψουμε 5-6(αντρες-πεθερες-κουνιαδοξαδερφες...ολα τα καλα)"!!! :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol:

Καλε εγω θελω ενα σοφιστικε τιτλο!! [smilie=book1.gif][smilie=book1.gif]

Το φτυαρι του βυζονυχτιου ..ασ πουμε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παναγιωτα σιγα μην παραγει η Ελλαδα κινοα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: εδω βαμβακι δεν παραγουμε καλα καλα

Ηθελα να ξερα τι παραγουμε;;;

Μηλα Χιλης πηρε ο Γ. απο το μαρκετ.Δε βρηκε ελληνικα καθολου.Καλα δεν ειναι και της εποχης αλλα και το χειμωνα εβλεπε εισαγωγης.

Κοριτσαρες παω.Κουτουλαω!!!

Ερη μου ελπιζω να βρειτε τη χρυση τομη.Αντε να σας δουμε και εσας το καλοκαιρακι .και τη Φρανιτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε ερη... πολυ δυσκολη φαση

τι ναπω, ποιος ξερει πως του την εχει βαρεσει, ευχομαι απλα να περναει ακομα την περιοδο προσαρμογης κ να συνερθει συντομα

εκσταση ανοιξε καλε!!! ανοιξε!! να θαβουμε αβερτα!!!!

παναγιωτα εμ τι νομιζες???? μονο τα καλυτερα στην κοιλια της λενας :lol::lol::lol::lol:

αφου σκεφτομαι οταν κατουραω να τα φυλαω, να το τσουζουμε :lol:

καλε σκατα πρασινα παραγουμε...

αν πας στο σουπερ ολα απο το εξωτερικο ειναι, μια στις τοσες να δεις κατι ντοπιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια εγω οταν παταω υποβολη και μου λεει οτι πρεπει να συνδεθω,παταω back και η απαντηση ειναι ακομη εκει οποτε κανω κοπι,ξανακανω συνδεση,πειστ κι ολα καλα...παντα βεβαια γραφω στη "γρηγορη απαντηση",δε ξερω αν εχει σχεση.. :?

Αναστασι ναι ρε εγω ημου ν ξεκαθαρη απο πριν το γαμο για να μην εχω παρατραγουδα μετα! ;) Ε μα ειναι δυνατον να λεγανε αυτη τη φατσουλα Ευγενιο;;;; ή τη μπεμπουλα μου Ερασμια(της πεθερας);;;; :o:o:o

Καλα ειχαν γινει τρελα σκηνικα τοτε αλλα ειπαμε οταν τα παρω κρανιο γινομαι πολυ μπιτς!!!! :lol::lol:

Ερακι δε ξερω τι να σου πω βρε κοριτσακι μου...παντως να τον πεισεις να ερθετε για διακοπες! θα ξαναδει το χαλι της Ελλαδας και ισως σκεφτει πιο λογικα!

Μηπως αν φτιαχνατε το σπιτι πιο κομπλε να ενιωθε κι αυτος πιο ζεστα;;; ετσι ηταν και στην Ελλαδα,γκρινιαρης,ή εκει εγινε;; Κι αφου εχει φιλους και καλη δουλεια,γιατι τοση μιζερια;;;εσυ δηλαδη τι επρεπε να κανεις;;;

Καλα κι αυτα με το παιδι πως του ηρθαν;;;; :shock:

Λενακι νιωθεις τη μπεμπα;;; :P τι καλα!!! :x ορθοπαιδικο γιατι;;;

Παναγιωτα εχει ο Νικολας γαστρεντεριτιδα;;;περαστικα του του μικρουλη! :(

Σε κοτερο το μπατσελορ;;;;; :o:o:-bd:-bd:-bd \M/ \M/ θελουμε λεπτομεριες ΛΕΜΕΕΕΕΕ!!!!! :D

Βρε να κανουμε ομαδα,αλλα μετα μας βλεπω να γραφουμε μονο εκει...εγω παντως δεν εχω κανενα κολλημα να γραφω κι εδω! χεστηκα ποιος θα τα διαβασει!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομάδα εννοειτε σαν αυτη που εκανα εγώ για τις μανάδες απο τον Πειραιά?

Τα νευρα μου ρε παιδια.. τα νευρα μου, τα νευρα μου. Τα νευρα μου. Σοβαρα τωρα. Τα νευρα μου.

Σας ευχαριστώ κοριτσια... για όλα.. :YMHUG:

αναστασία εγώ χθες ηπια κρατηθήτε. ενα μπουκάλι κρασι. ολοκληρο. Και παιζει να μην κατάλαβα και τιποτα.

Λενάκι μπράβο που ακους την μπεμπούλα!

Φιλάκια..

Πάω τωρα να τα σβήσω αυτά που έγραψα... Ισως πιάσει και σβήσουν και απο αλλου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K eγω νυσταξα...με βαρεσε το κρασι...

ανοιξτε αν θελετε αλλιως...αυριο..αν ειμαι σπιτι...ανοιξτε κ γραψτε τα σωψυχα σας...να παιρνουμε σειρα 1-1! :lol::lol::P:P:P:P

Θου μη φωναζεις ρεεεεε!2 σειρες καθε ποστ εχει..ασχετως τις πολλες σελ!Αντε...γκρινιαρα!!!!Ματς!

Κ σε ολες...μουτς!!!!

Τονια :lol::lol::lol::lol::lol:

Μονο τα πολυ τραβηγμενα να γραφουμε εκει...

Ερη κανε κοπυ κ γραψτα σε μια ομαδα ρε συ!!να το αναλυσουμε το θεμα..

καληνυχτα λεμεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι, τα λεφτά δεν ειναι θέμα. Φυσικά και μπορουμε να αγοράσουμε όλα τα πράγματα που θέλουμε.

Αλλα ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ.

Τον επεισα πριν απο δυο εβδομάδες να πάμε μια βόλτα στα ΙΚΕΑ αλλά.... δεν μπορουμε να τα κουβαλήσουμε αυτα που θέλουμε... :evil::evil::evil:

Αφηστε αφηστε...

Λοιπον σας επρηξα και πάω να ξυπνησω τον μικρό...

Φιλάκια και συγνώμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη ειμαστε κοντα σου το ξερεις!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x δε μας πρηζεις καθολου και μη ζητας συγνωμη!!! ;)

Δε μπορειτε να τα κουβαλησετε που;;;πισω στην Ελλαδα;;;

Αντε ανοιξτε την ομαδα,αλλα να με ενημερωσετε πως, που και τι γιατι ειμαι ασχετη!!! :P

Θουλι τι γραμμα εγραψες καλε και που;;;

Ααααα πηγε 12 η ωρα!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!! Να χαιρεσαι το ονομα σου και να σε χαιρονται αυτοι που σ'αγαπανε!!!!! :x:x:x:x Θα με κερασει η ανιψια σου για λογαριασμο σου το απογευμα!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

σφυριες σε ολους σας =))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...