Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 11! Τα πρώτα γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Σας αφήνω κι εγώ κορίτσια...

Να ξεκουραστώ λίγο και μετά να ετοιμάστώ σιγα σιγα για το γιατρο...

Θα τα πούμε αργότερα ή αύριο!!

Πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε??

Εμεις ειμαστε καλα..στην ιδια φαση αν κ δυο μερες τωρα εχω καταφερει να κοινηθω ενα 6ωρο..ο μικρουλης κολυμπαει πολυ εντονα κ τον νιωθω παντου πανω καταω δεξια αριστερα ηθελα ναξερα πως καθεται...

Οι κοιλιτσες σας ειναι τελειεεεεεεεες!!!!!!

Αννα μου που ειδες οτι εχεις μεγαλη κοιλια????

Σισακι μου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα να πανε καλα για το μωρακι κ για την φιλη σου!!!Πολυ πολυ θετικη σκεψη κ προσευχη ολα να πανε καλα!!!!!!!

Σοφακι μου!!!!!!!!!!!Σε 3 μερουλες θα χεις τις κορακλες σου αγκαλια!!!!!!!!Θα σαι πλεον μια επισημη μανουλα!!!!!Πωπω μου φαινεται σαν χτες η θετικη χοριακη σου!!!!!!!Με το καλο γλυκεια μου!!!!!!

Γελιζακι αντε με τοκαλο να ορισετε την ημερνια σας!!!!!!

Ελις λιγουλακι υπομονη ακομη κοντευεις!!!!!!!!

Ευγενια μου χαιρομαιπου εισαι καλα..ουτε εμενα εχει παρει θεση ακομη..μην ανησυχεις ολα θα ναι καλα!!!

Μαρακι μου υπομονη με τα φαρμακακια!!!Τι αλλο να κανεις???τα παιρνα κ γω μετα την εμβρυομεταφορα..οσο για ουτρο πηρα στο συνολο 600 χαπια και 480 σικλακουρ και 200κατι ντουφεστον..σε καταλαβαινω απολυτα!!!!!!αλλα τα παντα για το μωρακι μας!!!!!

Νικακι μου κ γω εκνευριζομαιμε τα τηλ μεσημεριατικα..λεω ελεος!!!!!!

Πιπιτσα τελειος ο μικρουλης σας!!!Μεγαλωσε πολυυυυυ!!!!!!!!!

ΑΑΑΑ χτες πηγαμε ΣΜ πηραμε τις πρωτες μας πανες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ναι εχουμε τα μπεμπιλινο μας,τα μωρομαντηλα μας,Το σαμπουαν μας ,την κρεμουλα μας την ενυδατικη!!!!!

Σημερα πηρα εσωρουχακια για το μαιευτηριο..αυριο θα παμε για νυχτικακια κλπ..σιγα σιγα θελω να εοιμασω τουλαχιστον την βαλιτσα!!!!

Να σας πω κ τα νεα της κουμπαρας μου..

Δεν ειχε καμια ενοχληση ολη μερα εκτος απο την μεση της που θεωρησε λγω βαρους κ οτι μεαλωνει το μωρο..τελικα οταν πηγε στο μαιευτηριο ειχε 7 διαστολη!!!Γεννησε πανευκολα κ απο πονους ελαχιστους!!!!Ουτε επισκληριδιο ουτε τιποτα!!

Ο μικρουλης ειναι μια χαρα κγεννηθηκε κ 50 ποντους παρακαλω!!!!

Αυτιο θα παμε να τους δουμε!!!!

Αυτααααααααααα!!!!

Φιλακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδεςςςςς μπηκα με την ησυχια μου να διαβασω τα νεακια σας...δεν εκανα δουλειες σημερα..το πρωι που ηταν καλος ο καιρος ημουνα μαγαζι...και τωρα ειναι συννεφιασμενος ετοιμος να βρεξει...με τι ορεξη να παω στο μπαλκονι να ξαπλωθω στο πατωμα να πλυνω χαλια ε???Φανταζετσαι εικονια...μια στα νερααααα να τρυβει....τα χαλιααα και να εχει και μια κοιλια ναααα...χαχαχα...αυριο θα κατσω σπιτι το πρωι μπας και εχει καλο καιρο να κανω τα χαλια....λοιπον διαβαζω νεακια και γραφωωωω....

-Γιελιζακι ποιος να μου τα πλυνει καλε τα χαλια....μονη μου ειμαι...θα κατσω κατω δηλαδη πανω στο χαλι και θα το κανω αργα αργα με την βουρτσα μετα θα το τυλιξω να στραγγιξει και θα βαλω τον αντρα μου οταν γυρισει να τα απλωσει στο καγκελο...τι να κανωωω αφου η μανα δεν ειναι εδωωωω....

-Αννα μου εγω για το μωρο για σαμπουαν και αφρολουτρο και λαδακι ειχα παρει της chicco τη σειρα την οποια χρησιμοποιουσαν και στο ΜΗΤΕΡΑ που γεννησα και μου αρεσε οπως μυριζε...μετα κατα το χρονο επειδη εκανε στο κεφαλακι του ενα εξεμα..βεβαια χρησιμοποιουσα ΤΖΟΝΣΟΝ εκεινη την περιοδο...μου ειπε ηι γιατρος να παρω το ΕUBOS απο το φαρμακειο που ηταν αφρολουτρο και σαμπουαν μαζι αλλα καποιες φορες το εβρισκα ξεχωριστα..επεισης το καλοκαρι βαζω παντα υγρη πουδριτσα ΦΙΣΣΑΝ ακομα και τωρα του βαζω γιατι ειναι ευαισθητο το δερματακι του και κανει κοκκινιλες απο τον υδρωτα...(το ΦΡΕΖΙΝΤΕΡΜ ΕΝΝΟΕΙΣ ΝΟΜΙΖΩ...)WELEDA ειχα παρει και εγω αλλα πειδη την εβρισκα τοτε μονο στα βιολογικα και δεν ειχε η Ερετρια και επρεπε να πηξγαινω Χαλκιδα σταματησα να το παιρνω

-Ζαχα μου μπραβο μωρε το μικρουλακι αντε με το καλο να μεγαλωσει να το εχετε και σπιτι...

-ΧΑΧΑΧΑΧΑ Νικη γελασα για το στιθος...χαχα να σου πω οτι στο Χριστοφορο ουτε και εμενα μου ετρεχε...και τωρα δηλαδη τα ιδια...αλλα απο γαλα αλλο πραγμα...με επιθεματα και για ποτε γεμιζαν δεν λεγεται...πηγαινα για μπανιο και ετρεχαν παντου...ασχετα που δεν εχω θηλες να θηλασω ...απο γαλα ομως..αγελαδα...

-Παντος στην Ολιβια το 50% για τα ματια που τις εδωσε μεσα επεσε...εγω σε τεστ που ειχα κανει για το φυλο και στα 2 παιδια επεσε μεσα...το εκανα και εβγαλε πρασινα αλλα πρασινα εκανε ο γιος μου...μηπως τωρα να βγουν μπλεεεε...θα ηθελα μωρε να παρει του αντρα μου τα ματια ωραια ειναι

-ουφα γρηγορα τα διαβασα δεν το περιμενα....περιμενουμε και νεα απο γιατρο οταν γυρισετεεε φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γλυκες μου!!!Οπως σας ειχα πει εχθες πηγα στους γονεις μου κ μολις γυρισα σπιτι.Γραψατε αρκετα κ η αληθεια ειναι πως δε διαβασα τιποτα :oops::oops::oops: Θα προσπαθησω ομως σιγα σιγα να τα διαβασω.. Σημερα ειχα αρκετες συσπασεις κ προσπαθω να καθομαι ξαπλα.Φυγανε κ οι γονεις μου για χωριο που τους ετυχε κατι,ο καλος μου σε ενα 3ωρο γυρναει απο Αθηνα οποτε μεχρι να ερθει θα ειμαι ακουνητη,αμιλητη,αγελαστη :lol::lol::lol:

Κατερινακι μου κι εγω σαν χθες τη θυμαμαι αυτη τη χοριακη... κ το κλαμα που ειχα ριξει οταν μου ειχε τηλ η μικροβιολογος.Δεν το πιστευα!!!

Τα κοριτσακια που ειχαν γιατρο σημερα ολα καλα εεε???

Λοιπον,ξεκιναω να σας διαβαζω κ τα ξαναλεμε!

Ευη μου δινεις κουραγιο αφου τα διαβασες γρηγορα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου!!

Απο το πρωί κάτι έπαθε η σύνδεση και δεν με άφηνε να μπώ... βασικά σερνόταν... ίσως φταίει που έβρεχε...δεν ξέρω. Τέσπα τώρα έστρωσε... Ο καιρός χάλια σήμερα... όλη μέρα κοιμόμουν!!! Το ευχαριστήθηκα... άλλη φορά δεν θα κάνω το λάθος να ξυπνήσω τόσο νωρίς ενω μπορώ να κοιμηθώ!! :lol::lol::lol::lol:

Σε λίγο λέμε να πάμε για ένα καφεδάκι γιατί όλη μέρα μέσα ζαβλακώθηκα!! Μπήκα να δώ τα νέα σας στα γρήγορα...

Μαράκι και Χρύσα καλό γιατρό, με το καλό να δείτε τα ζουζούνια σας!! Περιμένουμε νέα!!

Ζαχαρένια μου τι κάνεις γλυκούλα μου?? Ας είναι καλά το μωράκι σας και ας μην σας λένε πότε θα το πάρετε!! Μπορεί να του γυάλισε καμιά μικρούλα και να έβαλε μέσον τον γιατρό να τον κρατήσουν λίγο παραπάνω!! :D:D:D Εύχομαι τα καλύτερα και σας φιλώ!!

Βίκυ μου μεγάλωσε το ζουζουνάκι σας... Μπράβο!!

Ελισάβετ κοντεύεις.... υπομονή....αν φτάσεις μέχρι την ΠΗΤ σου μάλλον θα γεννήσουμε τις ίδιες μέρες!!! :D:D:D

Μιχαέλα μου εύχομαι να πάνε όλα καλά με το μωράκι της φίλης σου!!! Οι ευχές και οι προσευχές μου είναι μαζί τους!!!

Και εσύ πρόσεχε λίγο εεεεε!!! Καλά ψώνια!!!

Νίκη χτύπα και ένα παγωτάκι για εμένα!! :D:D:D:D

Κατερινάκι ζωηρούλης θα σας βγεί ο μικρός!!! :lol::lol::lol: Όσο για την γέννα της κουμπάρας σου δεν το συζητώ!! πανεύκολη γέννα είχε!!! Μακάρι όλες να γεννούσαν τόσο εύκολα!!

Εύη μου τι θα πεί καλέ ποιός θα σου τα πλύνει???? Να βάλεις τον άντρα σου να στα πλύνει!! Εγώ και όταν δεν είμαι έγκυος ο άντρας μου τα πλένει!! Αφού είναι πιο δυνατός και τα ξεπετάει τσάκα τσάκα!!! Τι να κάθομαι να παιδεύομαι εγώ???

Συμπεθέρα τι κάνεις??? Συσπασούλες ακούω??? Κάτσε και ξεκουράσου...μην κουνιέσαι μη μιλάς μη γελάς!! (όπως λές) τουλάχιστον μέχρι να έρθει ο άντρας σου!

Δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα κοριτσάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο καφεδακι συμπεθερα!!Πολυ σε ζηλευω,θελω κι εγω βολτα!!Κ συμφωνω μαζι σου για τα χαλια,κι εμενα παντα ο αντρας μου τα κανει..

Οποτε Ευη μου καλυτερα να τα αφησεις κι εσυ στον δικο σου.Κ αν ακομη δε μπορει,δωστα να στα πλυνουν.Εγκυος γυναικα να σερνεσαι πανω σε χαλια κ να τριβεις?Απαγορευεται δια ροπαλου!!! Εδω ενα σιδερωμα κανουμε κ κουραζομαστε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρησα απο τον γιατρο!!!

ειμαστε 1800 γραμμαρια..παχουλοι παχουλοι..και ΝΑΙ ..με το κεφαλι κατω...αν και μου ειπε ο γιατρος; οτι κουνιετε πολυ και δεν εχι και πολυ διαθεση να μινει εκει..οποτε βλεπουμε.

Αυριο εχω ντοπλερ και την Παρασκευη ΙΚΑ για να μου γραψουν την αδεια...

αντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη συμφωνώ με τη συμπεθέρα μου!!! Έτσι να κάνεις!!!

Βασικά συμπεθέρα δεν έχω και πολύ όρεξη για βόλτες είναι και ο καιρός μουντός... αλλά επιμένει ο άντρας μου...όλη μέρα μέσα μου λέει ότι θα χαζέψω :lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτό με το χρώμα των ματιών τώρα το είδα....

Αλλά γιατί έχει μόνο τρία χρώματα να διαλέξεις??? :roll::roll::roll: Εμένα τα μάτια μου είναι κάτι ανάμεσα σε λαδί και χακί...του άντρα μου είναι μπλέ σκούρα...του μπαμπά μου είναι πράσινα σκούρα της μαμάς μου καστανά της πεθεράς μου επίσης καστανά και του πεθερού μου γαλάζια!!! :lol::lol::lol::lol: έχουμε ποικιλία δεν μπορείτε να πείτε!!! και μου βγάζει 60% να είναι καστανά τα μάτια του μπέμπη!!

Γειά σου Χρύσα μου!!! Μεγαλώσατε πολύ!!!! Φτού φτού!!! Τέλεια!!! Με το καλό το ντόπλερ αύριο!!! άντε να σου γράψουν και την άδεια να ξεκουραστείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον....

Νικη μου σε οτι αφορα το στηθος,ουτε εγω εχω καθολου υγρα,πρωτογαλα κτλ.Τιποτα απολυτως!!

Για τον καφε επισης που λετε,3 διαφορετικοι γυναικολογοι μου ειπαν το ιδιο,εναν ελληνικο την ημερα (επειδη κ εγω ελληνικο πινω) μπορω να τον πινω εντελως αφοβα κ ενα ποτηρακι κρασι ή μπυρα (οχι ομως σε καθημερινη βαση αυτα).

Μαρακι περιμενουμε νεα απο τον γιατρο σας.

Αννουλα της φρεζιντερμ οι κρεμες ειναι οντως πολυ καλες.

Νικολ μου!!!Τα φιλια μου στον μπεμπη!

Ζαχαρενια μου πολυ χαιρομαι που ο μικρουλης σας παει καλα.Καντε υπομονη κ θα τον παρετε κ σπιτι,ευχομαι το συντομοτερο.Το σημαντικο βεβαια ειναι πως ειναι μια χαρα ;)

Μαχη μου στο ξαναειπα αλλα το λεω κ παλι,πολυ χρησιμα αυτα τα μαθηματα...

Μιχαελα μου ευχομαι τα καλυτερα για τη φιλη σου.Μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα... Οσο για σενα,σημερα το παρακανες..κ τα τζαμπο ειναι επισης πολυ κουραστικα.Ελπιζω οντως να την εβγαλες στην καφετερια ;)

Χρυσα μου τελεια τα νεα σας!!Μεγαλωσατε πολυ!!Με το καλο κ το ντοπλερ.

Κατερινακι ζωηρος ο μικρος ε?Υπομονη με τον υπνο,σε καταλαβαινουμε ολες απολυτα!!

Γιεληζ μου πηγαινε τωρα που μπορεις για καφε,αν βαρυνεις ακομη λιγο δε θα μπορεις καθολου,ακου που σου λεω ;);) Κ πιες κ εναν κ για μενα,καπουτσινο λαττε ντεκαφεινε παρακαλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Τι μου κανετε;

Εμεις πριν λιγο γυρισαμε.Το μεσημερι ειχα φαει λιγα φασολακια και πεινουσα.Ηθελα φαστ φουντ!Και εβαλα τον αντρα μου και με πηγε βολτα να φαμε χαμπουργκερ! :oops: Ευτυχως ηταν νωρις και θα προλαβω να το χωνεψω πριν κοιμηθω! :lol: Μετα πηγαμε και σ/μ.Πηρα παγωτο οικογενειακο και θα το τσακισω αργοτερα. :lol: Οχι ολο φυσικα.... :oops: Παντως μετρησα το ζαχαρο και μια χαρα ηταν με το χαμπουργκερ,101. ;)

Κατερινα τι πανευκολη γεννα ηταν αυτη της κουμπαρας σου;Μακαρι να γεννησουμε ολες ετσι!

Ευη ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ!Δεν πλενουν χαλια οι γκαστρωμενες βρε συ!Βαλε τον αντρα σου να τα κανει ή αστα απλυτα και τα πλενεις πριν τα ξαναβαλεις,που θα εχεις γεννησει! ;)

Σοφια,3 μερες ακομαααα!Κατσε ξαπλα,μην κουνιεσαι καθολου! :lol:

Γιελιζ καλη βολτα!

Χρυσα μεγαλωσε ο μπεμπακος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα ξέρω και εγώ ότι μετά θα θέλω και δεν θα μπορώ... Ήδη νιώθω σαν να βάρυνα αρκετά... ειδικά σήμερα απο κρεβάτι σε καναπέ ήμουν.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Λοιπόν σας αφήνω... τελικά το πήρα απόφαση (με έπρηξε και λίγο ο άντρας μου!!) Συμπεθέρα θα πιώ και για σένα!!! Φιλάκια σε όλες τα λέμε αύριο πάλι!!!!

Γειά σου Νίκη μου!! Σε ευχαριστώ!!! Τώρα που είπες παγωτό θα φάω και εγώ ένα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια ουτε εσυ εχεις υγρα απο το στηθος,ε;Θα δειξει οταν γεννησουμε. :roll:

Ευη τα WELEDA ουτε εγω τα βρισκω εδω,θα τα παραγγειλω απο το ιντερνετ.Δεν θελω να παρω αλλα καλλυντικα για το μωρο,του εμποριου,μονο φυτικα.Τα Φρεζυντερμ τα προωθουν πολυ,ειναι πολυ καλα σαν υφη αλλα ειναι τιγκα στα παραμπενς... :roll: Μου ειχε φερει η μαμα μου μια κρεμα απο το φαρμακειο της για την κοιλια και της την εδωσα πισω,ηταν ολο χημικα και παραμπενς.Τελικα παρηγγειλα λαδακι WELEDA που εχει μεσα μονο βοτανα,αμυγδαλελαιο,αλοη κλπ.Και ειναι τελειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοπελιεςςς ολα τα κανει ο ανθρωπος...απο πιατα...μεχρι πληντυριο...κοριτισα σορρυ αλλα το σιδερο το εκοψα...τα μαζευω τα βαζω μεσα και οτι θελουμε το σιδερωνω εκεινη τη στιγμη...ε δεν μπορω να καθομαι ορθια στη ζεστη και να σιδερωνω..μονο τα μωρουδιακα εκανα...θα τα κανω μωρε τσουκου τσουκου τα χαλια...Νικη μου τοτε που γεννησα το γιο μου δεν πολυασχολουμουν με το ιντερνετ και παραγγελειες και τετοια ηταν μακρινο ονειρο...αλλα και με τα chicco εμεινα πολυ ευχαριστημενη...με τα ΤΖΟΝΣΟΝ παλι καθολου...εγω θα βαλω λουκανοπιτακια τωρα...δεν ξερω αλλα αμα εχει Λαζοπουλο θελω να τρωω απο σουβλακια...χαμπουργκερ..λουκανοπιτακια....δεν θελω φαγητο...γιατι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου εγω οτι και αν βλεπω θελω να τρωω σαβουρες! :lol: Αλλα τωρα τα αποφευγω οσο μπορω...Λεμε τωρα... :lol: Μαλλον θα βαλω λιγο παγωτακι τωρα,να αλλαξει η γευση μου. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με αυτα που λετε ζηλεψα κ βγηκα κι εγω να παρω παγωτακι!!Ετοιμασα κ το φαγητο του καλου μου κ τωρα θα μπω για μπανακι.Πρεπει να ειναι γενικο το κακο...η τηλεοραση θελει το σαβουροφαγητο της :lol::lol::lol::lol:

σας αφηνω κι εγω.Θα μπω για μπανακι κ μετα ξαπλα,τα πονακια επανηλθαν κ οι συσπασεις συνεχιζονται :?:?:?:?

Τα λεμε αυριο λοιπον.Καλο βραδυ να εχουμε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε φουσκωκοιλιτσες;παγωτακι ακουω καλα κανετε και εγω πριν λιγο εφαγα!!πηγα στον γιατρο εχτεσ και μου ειπε οτι θα γεννησω μεχρι της 5 του μηνα.οποτε περιμενω.3200 ζυγιζει. Πω πω περιμενω πως και πώς.αντε κοριτσια με εναν πόνο πλησιαζει ο καιρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνονοματη μετρας κ συ τις μερες δηλ ε??/

Αντε με το καλο κοπελα μου να κρατησεις κ συ το μπεμπε στην αγκαλια σου γερο κ δυνατο!!!!

Πωπω 2 γεννητουρια αυτη τη βδομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι ωραιααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ γω εφαγα παγωτακι σημερα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααα!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

ξυπνησα νωρις σημερα,γιατι περιμενω τον πλακατζη να βαλει πλακακια στον μπανιο!!!!!κανω ανακαινηση το μπανιο μου γιατι ειχα ντουζιερα και βαλαμε μπανιερα γιατι με το μωρο δεν θα βολευε!!!!και εχω ενα σπιτι χαλιααααααααααα!!!!!!!!!!

Κατερινα μου να σαι καλα!!!!και σε σενα ευχομαι να πιασεις συντομα στην αγκαλια σου το παιδακι σου!!!!

η δικια μου θελει να τραβιξει ολο τον μηνα μου φενεται,και ετσι μου ειπαν δλδ οτι η κορες τρωνε ολο τον μηνα!!!!αλλα μου ειπε ο γιατρος αν δεν εχω γεννησει μεχρι την δευτερα θα παω να με ξεγεννησει!!!!αλλα απο τι βλεπω δεν θελει να βγει ακομα, μανα μανα κολαριτσες θα φαει το κατσικακι μου που τυραναει την μανα του :D:D:D:D απορω τον χωρο που τον βρισκει και κλωτσαει ετσι ,οντως σαν κατσικακι κανει το παιδακι μου!!!!!

τωρα εφτιαξα φραπεδακι με παγωτο που περισεψε απο εχτες,ειχα καιρο να πιω!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!! Πώς ειστε σήμερα? Εγώ επιτέλους θα έχω γυναίκα για το καθάρισμα, ελπίζω αυτή να είναι καλή....

Μιχαέλα, εύχομαι να πάνε όλα καλά για τη φίλη σου, μακάρι το μωράκι της να τα καταφέρει :roll:

Χρύσα μου μια χαρά ο μικρούλης σου και αυτός εντός της κοιλιάς και ο ετκός :lol::lol:

Βλέπω οτι ενώ ήμουν 2η στη λίστα με τα γεννητούρια, τελικά θα με προσπεράσετε πολλές :D .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elis μου καλημερα κοντευεις και εσυ!!!με το καλο γλυκια μου με εναν πονο!!!!!!!!

να σε ρωτησω μια που ειμαστε και κοντα!!!εσυ εχεις ποναλακια στα μπουτια απο την μεσα μερια κοντα στο πιπι μας?????στα σκελια μας...σορρυ που ρωταω ετσι αλλα δεν ξερω πως να το εξηγησω διαφορετικα!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κατερίνα! Να σου πω.... εγώ σε γενικές γραμμές έχω πολλές συσπάσεις και πονάω πολλές φορές σαν "περίοδο". Πιο χαμηλά, κάποιες φορές νιώθω ότι με κλωτσάει το μωρό και πονάω στο τράχηλο ή τουλάχιστον έτσι νομίζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω εχω τετοιους πονους αλλα με γαργαλευουν κιολας!!!!!!!! :D:D:D

αλλα αυτους τους πονους που εχω στα μπουτια με πεθενουν....δεν μπορω να κοιμηθω τα βραδια και βαζω μαξιλαρι αναμεσα στα ποδια και με ανακουφιζει!!!!!αλλα οταν ξυπναω εκει πεθαινω,μεχρι να σηκοθω να κυκλοφορισει το αιμα και να ξεπιαστω κανω πως και πως!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πέταξε :twisted:

Κατερίνα αυ΄το που λες έχει να κάνει μάλλον με το γεγονός ότι ανοίγει η λεκάνη, η οποία προετοιμάζεται για τον τοκετό... φαντάζομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...