Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 11! Τα πρώτα γεννητούρια!!!


Recommended Posts

φιλεναδεςςςςς...σημερα ηταν ημερα της γενικης και δεν μπορεσα να μπω....δεν εχω τελειωσει θελω να πλυνω και χαλια αλλα δεν αφηνει ο κ....καιρος..Νικη το ιδιο γλυκο εκανα πριν κανα 2 μερες...ηθελα γλυκο και ειχα μπισκοτα φραουλες και κρεμα γιωτης σοκολατα...σπαω τα μπισκοτα βαζω κατι σταγονες ρουμι που εχω για γλυκα κοβω τις φραουλες και απο πανω τη σοκολατα ζεστη ζεστη...καλα εγινεεεε μουρλιαααα...Πηνελοπακηη μια χαρα μεγαλωσε ο μικρος...αντε με το καλο να τον χαρεις...και σε ολες τις υπολοιπες φιλεναδες να πω καληνυχτα και φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με γειά τα αυτοκόλλητα!!

Σε καταλαβαίνω Άννα μου... εγώ εδώ βαριέμαι να βγώ στον κήπο!!! :lol::lol::lol::lol: Αυτό το να μην κάνουμε τίποτα όλη μέρα είναι πολύ σπαστικό... αλλά και τι να κάνουμε? Υπομονή και ξανά υπομονή μέχρι να γεννηθουν τα μωρά μας και μετά δεν θα βάζουμε κώλο κάτω!! :lol::lol::lol:

Καλή όρεξη με τις κρέπες!! Εγώ μόλις έφαγα το παγωτάκι μου!!

Γειά σου Νίκη μου!! Και εγώ σιδέρωσα μερικά ρούχα πρίν και με πόνεσε η μέση...δεν είμαστε για τίποτα πιά!!! :lol::lol:

Γειά σου Εύη μου!!! Έκανε γενική??? Όχι μόνη σου ελπίζω!! Όσο για τα χαλιά πές μου ότι θα στα πλύνει άλλος!! Προσπάθησε βρέ να μην κουράζεσαι!!! Θα σε μαλώσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μεγεια τα αυτοκολλητα!Φαε κρεπες,μην το σκεφτεσαι.Και μια για μενα,ετσι; ;)

Ευη τελικα και εμενα βγηκε πολυ καλο το γλυκακι!

Μην κουραζεσαι,βαλε καποιον αλλο να πλυνει τα χαλια!Ή στειλε τα στο καθαριστηριο!Δεν ειμαστε για τετοια τωρα.

Γιελιζ βαριεσαι να βγεις στον κηπο,ε; :lol: Και εγω μια απο τα ιδια.Αφορητη βαρεμαρα... :? Και ποσες βολτες να με παει πια αυτος ο καψερος ο αντρας μου;Δουλευει κιολας,δεν εχει την ορεξη μου καθε μερα...Αντε τουλαχιστον να ζεστανει ο καιρος να πηγαινουμε για κανενα μπανακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσια θα κανω τη καρδια μου πετρα κ θα φαω κ μια για σας :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

εμενα ξερετε τι μου χει λειψει;ενα μοχιτο που φτιαχνει καταπληκτικο ο αντρας μου κ ενα τσιγαρο στο μπαλκονι.

φιλια κουκλαρες παω να τις ψησω

τα λεμε αυριοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω και εγω να χαζεψω λιγη τιβι και μετα για υπνο.Ο αντρας μου ειναι νυχτερινος και ετοιμαζεται να παει δουλεια,οποτε θα ειμαι μοναχουλα!Καλο βραδυ κοριτσακια,τα λεμε αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο καλό Άννα μου καλή όρεξη!!

Παώ και εγώ να απλώσω το πλυντήριο που μόλις τελείωσε και να κάτσω λίγο στον κήπο...

Τα λέμε αύριο καλό βράδυ σε όλες!!!

Νίκη καλό βράδυ και σεσένα!! Μαζί γράφαμε!! :D:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γιελιζ,καλημερα κοριτσια.εγω τωρα σηκωθηκα κ θελω να παω για κατι δουλεις κ βαριεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.

αλλα λεω να σηκωθω να παω τωρα γιατι μετα θα πιασει ζεστη :?

τι κανετε;πως ξυπνησατε;

α!θελω να παω να παρω σημερα κρεμουλα για τα μωρακια.ποια να παρω;μου ειπαν για μια φουζιντερμ;καλα το λεω;κ χρειαζεται κ αφρολουτρο η σαμπουαν για το καεφαλακι;η λεω βλακειες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αννούλα!!

Εγώ πήρα της Weleda μία κρεμούλα για τον πωπό... μία κρέμα για το πρόσωπο και ένα σαμπουάν για σώμα και κεφάλι 2 σε 1...

Φρεζιντέρμ πρέπει να είναι αυτή που λές... έχω ακούσει ότι είναι καλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι τη φρεζιντερμ.καλα λες.αυτη της βελαντα που πηρες κ εγω την εχω ακουσει.θα παω τωρα στο φαρμακειο.τα λεμε αργοτερα.

φιλακιααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια!!!!!!! Τι κάνετε σήμερα?

Εγώ κοιμήθηκα πάλι υπέροχα @-) .... Το πρωί παρακαλούσα να γεννήσω επιτέλους για να κοιμηθώ έστω και λίγο :D . Δεν την παλεύω άλλο, μαρτύριο κάθε νύχτα.

Σοφία μου 2 και σήμερα???? Τέλεια :ymapplause::ymapplause::ymapplause::-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Πρωινη και εγω σημερα...Εχω ξυπνησει απο τις 7 και τωρα νυσταζωωωωωω!Αλλα δεν μπορω να ξανακοιμηθω. :evil: Ηπια το γαλα μου και χαζευω πρωιναδικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...κι εγώ πρωινή είμαι...Τι κάνετε?

Πιπίτσα μου τέλεια τα νέα σας...μεγάλωσε ο μικρός σας!

Μιχαέλα μου και τα δικά σας νεα τέλεια.Καλά αποτελέσματα να έχεις στις εξετάσεις τώρα..Χαρηκα για τα νέα της φίλης σου.Ο Θεός μαζί τους και να πάνε καλά εύχομαι ολόψυχα..

Εύη μην κουράζεσαι!!!!!!

Άννα καλά ψώνια...

Ελίς μου είσαι με την εντύπωση ότι θα κοιμάσαι όταν γεννήσεις?? :lol::lol: Υπομονή κορίτσι μου!

Γιελιζ καλημέρα!!! Κι εσύ πρωινή ε?

Συμπεθέρα καλημέρα και σε σένα!!

Ηθελα να κοιμηθώ περισσότερο αλλά ο μικρούλης μου δεν με άφηνε..εχουμε ραντεβού στις 6 το απόγευμα..Αντε να περάσει η ώρα...

Εβλεπα και κάτι όνειρα με φίδια πάλι.Ητανε στην σειρά λεει κι εγω έπρεπε να τα περάσω χωρίς να με δαγκώσουν. Στο ένα δωμάτιο με τα φίδια τα κατάφερα. Στο άλλο δωμάτιο, τα φίδια ήτανε με 3 κεφάλια και το ένα δεν με άφηνε να περάσω και επέμενε να με δαγκώνει..Τελικά πέρασα και μου άφησε μόνο ένα μικρό σημαδάκι...περίεργο δεν είναι σαν όνειρο???? :?

Καλημέρα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα καλημερα!Τι ονειρο ηταν παλι αυτο;Αφου περασες τα φιδια νομιζω πως ειναι καλο. ;)

Θα δεις το αγορακι σου το απογευμα;Τι καλα!

Νυσταζω....... [smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νίκη!

Καλημέρα Μαράκι! Δυστυχώς ξέρω ότι πάλι δεν θα κοιμάμαι.... αλλά τουλάχιστον και το 2-3ωρο θα είναι πιο απολαυστικό απ΄αυτό το κινέζικο μαρτύριο που τραβάω τώρα, ελπίζω..... :D

Καλά από όνειρα βλέπω είσαι μακράν η καλύτερη :lol::lol: Τύφλα να ΄χει ο Φωσκολος μπροστά σου :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα ξανακοιμήσου!!!

Ελίς μου και αυτό που έγραψα δεν είναι τίποτα...εχω δει όνειρα που πραγματικά το σκέφτομαι να γράψω ένα βιβλίο!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou..kai egw simera prwinh apo tis 7:00 ksipnisa kai den mporousa na ksanakoimithw..kai etsi apofasisa na erthw sto magazi mas!!!!!ti mou kanete???

emeis polu kala...megalwnoume kai zwireuoumeeeeee!!!!!!!!!!!!kai auto exei ws sunepeia egw na trelenomai perissotero...

exthes h manoula mou mas pire thn prwth mas panoula mple me ena alogaki panw...3 petsetoules kai thn prwth mas koudounistra!!!!!!!!!!!!trelathikameeeeeeee!!!!!!!!!!!!mono pou den koimithika me thn koudounistra agalia...:)))))))))))))))

leme meta to trihmero tou agiou pneumatos na pame na pswnisoume ta prwta mas pragmatakia...kai telh tou iouniou na kanoume kai tis parageleies mas gia to dwmatio!!!!!!!!!!!Skeftomaste na paroume aspra epiplakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Μαρουλιτα μου

Εχω γιατρο στις 5 θα φυγω πιο νωρις απο το γραφειο σημερα και ελπιζω να μην εχει κανενα τοκετο και να ερθει στην ωρα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουλίτα μου κι εμείς θα δούμε τον μπέμπη μας σήμερα...

Εμείς Χρύσα μυ έχουμε ραντεβού στις 6.

Μαρουλίτα εμείς από ψώνια είμαστε πανέτοιμοι...κι η βαλίτσα μας έτοιμη είναι! Απλά είμαστε σε αναμονή πιά!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...