Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

Πάει...τελείωσε..... στην φτερούγα την αρπάξατε όλες;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σωσω με το παιδί θα ερθω καλέ... τον Γιώργο θα τον αφήσω σπίτι να ξεκουραστεί γιατί μετά που θα γυρίσω θα έχει αγώνα! [smilie=whip2.gif]

Λοιπόν κανονήστε για Τρίτη ή Τετάρτη πρωί να έρθετε και σε εμένα!

Ευα και Νίκη μην προσπαθήσετε πάλι με διάφορες δικαιολογίες να απουσιάσετε γιατί σας το λέω.... δεν θα την περάσετε την τάξη! :lol::lol: Πλάκα κάνω....δεν θα μείνετε! :mrgreen: Αλλά θα ήθελα να είστε και εσείς! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πάει...τελείωσε..... στην φτερούγα την αρπάξατε όλες;;;; :lol::lol::lol::lol:

καλημερα

μαιρη διευκρινισε πλιζ το ειδος της φτερουγας για να ξερω τι μου γινεται ..εμ αλλο φτερουγα κοτας κ αλλο φλαμιγκο ..τι λεω χριστε μου πρωινιατικα..με χτυπησε η αυπνια ..Δεν εκλεισα ματι χτες ..

κ οχι κυριες μου το τεταρτο δεν θα μας ερθει προτιμω να το κλειδωσω παρα να κρατησω σουιτα στο βιλα Δαφνι..Νικη εσυ παιδι μου που κανεις κρατησεις δες τις τιμες ..θελω dbl for single use ..garden view παρακαλω ..

Αντωνια ο Νικος εχει μαλλον περιοδο δεν εξηγειται αλλιως ..αφου καποια στιγμη χτες το απογευμα δεν αντεξα κ του το ειπα ..Απο τοτε μου κρατουσε μουτρα γιατι λεει δεν τον σεβομαι οταν λεω κατι τετοιο..Βεβαια το βραδυ το πηρε πισω ;) αλλα τεσπα..

Βρε Σωσω ..τον δολιο τον συζηξ ολο στην απεξω τον εχεις :lol::lol: δωσε του ενα μπισκοτακι παιδακι ειναι κ αυτο ..

σας φιλω παω να χαιδολογησω την Αριαδνη γιατι γκρινιαζει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δεν ειναι επιλογη μου...αφου δουλευει..τι να τον κανω..

σκεφτηκα να τα κανω παρασκ αλλα παλι δουλευει..

μετα κυριακη δουλευω εγω..

ωραιαπ..πειτε..τριτηη τετ στης μαριλους πρωι;;

κατα 10-10.30...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα, καλησπέρα, καληνύχτα και με το καλό το θεματάκι μας......αλλά ρε φιλενάδα αυτό με τα "τρελά παιδάκια" σαν παϊδάκια μου θυμίζει και μου ανοίγει η όρεξη :-ssi-):(( πάλι φαγητό σκεφτόσουν όταν το άνοιγες??? \:D/ [smilie=angryfire.gif]

Φιλενάδα αν δεν μιλήσουμε σου εύχομαι από τώρα χρόνια πολλά για την Μαρθούλα σου.

Τόνια ακόμα αρμέγεσαι??? Χαρά στο κουράγιο και στην υπομονή σου. Εσύ και "το ΟΛΥΜΠΟΣ βιολογικό" %-(:-bd:-bd:ympeace:

Μαριλού ακόμα??? περιμένω με αγωνία τα νέα σου....

Ευάκι τι διαβάζω πας και για τέταρτο??? Και ξανά ρωτάω θέλεις άλλα 2 για να μην μπαίνεις και στον κόπο??? [smilie=nike.gif][smilie=read.gif] [smilie=pottytrain3.gif]

Νίκη κάνε υπομονή με τη δουλειά...το καλοκαίρι μόλις αρχίζει [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_scratch.gif]

τα δικά μας νέα: χθες κοιμηθήκαμε για 1η φορά οικογενειακώς στο καινούριο μας το σπίτι. Η Ραφαέλα έχει πολύ δουλειά για να μπορέσει να εξερευνήσει τόσους καινούριους χώρους και τόσα διαφορετικά συρτάρια, οποτε για καμιά βδομάδα θα είμαι ήρεμη [smilie=toothy4.gif][smilie=tshirt.gif] μετά βλέπουμε.

Είμαι τόσο κουρασμένη που ακόμα δεν έχω συνειδητοποιήσει που ακριβώς βρίσκομαι και τι κάνω. Καλά μιλάμε μετακόμιση με 2 διαολάκια και σε άλλη πόλη...φανταζόμουν ότι είναι ζόρικη αλλά όχι και τόσο ρε κορίτσια.....μου έχει φύγει η μαγκιά.

35 κούτες άδειασα και να με παρακαλάνε δεν τις ξανά γεμίζω.

Θα σας γράψω σύντομα και στα καφεδάκια μην με ξεχνάτε....κάνετε και μια τζούρα και για μένα...ξέρουν οι καπνίστριες.... [smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα καλε δε ντρπεσαι;;μου εςυχεσααι απ οτωρα γιατο παιδι μου;;πες μου και χρονια πολλα και για του χρονου..θα σε παρω ειπα..να δουμε ποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σωσω-Τονια-Ευα σας εστειλα πμ. Νίκη θα τα καταφέρεις να έρθεις;;;; Ελα ρε έστω και για 1 ωρίτσα....! Νωρις θα βρεθούμε και θυα προλάβεις να πας δουλειά.... ε;;;;; Φανταστική Νικούλα;;;;

Θεόνη αν τα καταφέρεις να έρθεις και εσυ θα χαρώ! Εννοείται πως αν και η Ειρήνη θέλει όπως και η Ελσα είναι ευπρόσδεκτες!

Σακουλίνα μου!!!!! Με το καλό κορίτσι μου στην νέα σας ζωή!!! Καλή αρχή να έχετε!

Πως είναι τα πράγματα εκεί;;;; Καλά για την μετακόμηση δεν το συζητώ.... είσαι ήρωας! Τα γλυκά σου τα μπουμπούκια τι κάνουν;;;;

Εγω είμαι στον...αγώνα! ;) πέρασαν 2 κύκλοι αλλά θέλω πιστεύω πως 1 του κλέφτη, 2 του κλέφτη, 3 και τον τσακώσαμε!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι τι κανετε ρε;;;σας σκεφτομαστε!!!!!! :YMHUG::YMHUG: μεγαλο αγγουρι εφαγες με τη μετακομιση ε;;;; [smilie=confused2.gif] Πως σου φαινεται εκει;;;τα μικρα;;;

Εγω ναι αρμεγομαι ακομη γαμω το πεισμα μου μεσα!!! :?

Ποιο 4ο ρε συ η Ευα;;;; :shock: μετα θα φουνταρει απο τον 4ο!!!!! :lol::lol::lol:

Παιδια εδειχνε χθες στο σκαι στη νταντα αμεσου δρασεως μια που ειχε 10 παιδια και ηθελε αλλα 2 να τα κανει 12!!!!!! :o:o:o:o Ενταξει νομιζω οτι εχρηζε ψυχιατρικης βοηθειας!!!! :ymalien:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα καλε δε ντρπεσαι;;μου εςυχεσααι απ οτωρα γιατο παιδι μου;;πες μου και χρονια πολλα και για του χρονου..θα σε παρω ειπα..να δουμε ποτε...

με τα μυαλά που κουβαλάω τον τελαυταίο καιρό και καλά να λές.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σακουλίνα μου!!!!! Με το καλό κορίτσι μου στην νέα σας ζωή!!! Καλή αρχή να έχετε!

Πως είναι τα πράγματα εκεί;;;; Καλά για την μετακόμηση δεν το συζητώ.... είσαι ήρωας! Τα γλυκά σου τα μπουμπούκια τι κάνουν;;;;

Εγω είμαι στον...αγώνα! ;) πέρασαν 2 κύκλοι αλλά θέλω πιστεύω πως 1 του κλέφτη, 2 του κλέφτη, 3 και τον τσακώσαμε!!! :lol::lol::lol:

Πάρε τεστακια ωορηξίας εγώ έτσι έπιασα τον μικρό :roll::roll::roll:

Τα μικρά είναι πολύ καλά αν εξαιρέσεις πως η πεθερά μου τα σύγκαψε και τα 2. Για 1η φορά η Ραφαέλα είδε τί σημαίνει κόκκινος κωλος!!!!11 :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι τι κανετε ρε;;;σας σκεφτομαστε!!!!!! :YMHUG::YMHUG: μεγαλο αγγουρι εφαγες με τη μετακομιση ε;;;; [smilie=confused2.gif] Πως σου φαινεται εκει;;;τα μικρα;;;

Εγω ναι αρμεγομαι ακομη γαμω το πεισμα μου μεσα!!! :?

Φιλενάδα 3 και απόψε...κάνε κουράγιο ;);)8-) τουλάχιστον κοιμάται η μικρή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι μου ευτυχως κοιμαται απο τις 10:30 το βραδυ μεχρι τις 7 το πρωι αλλιως δε θα τη παλευα!!! :crazy::crazy:

Ρε παιδια τι μπουμπουνιτα ηταν αυτα σημερα πρωι πρωι;;;;!!!!!μου ξυπνησανε και τον Αλεξ απο τις 6 και δεν εχει ξανακοιμηθει ακομη!!!!!!! :evil::evil::evil:

Αν μεχρι να βγαλω γαλα δεν εχει ξεραθει θα τον σηκωσω και θα τον βαλω πιο νωρις το μεσημερι για υπνο! ;)

Μαριλουουου ρε συ ξεχασα να σου παραγγειλω τα τεστακια η γαιδουρα!!!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops::oops: επειδη τωρα δε προλαβαινουμε μεχρι να ερθουν,αν δε σου κατσει κι αυτο το μηνα με το που θα σου ερθει περιοδος να μου το πεις να τα παραγγειλω!!! σορυυυυυυυ!!!!!! :oops::oops::oops:

Μαρη Σωσω ουτε να μιλησουμε δε καταφεραμε χθες...ΣΤΕΡΗΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ. τι κανετε κοριτσοπουλα? εμεις καλα να λεμε αν και με ποναει ο λαιμος μου...

marilou μου πολυ θα ηθελα να ερθω να σας γνωρισω αλλα πρεπει να κλεισουμε τον 3ο και μετα να εχουμε συναναστροφες με τρελα παιδακια :D:D:D

καλα να περασετε :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατσε να καλοκαιριασει σπιρτουλι και θα βρισκομαστε..

ετσι πως πανε θα συναντιομαστε 1 φορα την εβδομαδα..δε πιστευω να σας χαλαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που ειστε;;δε ρωταω για την τονια και την μαριλου..

η τονια εψει γενεθλια..κλειενει τα 31...

χρονια πολλα και απο εδω φιλεναδα...να σε χαιρομαστε!@!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο μενα

Χρονια πολλα Αντωνια, οτι επιθυμεις να το βρεις !!

τι κανετε τσουπρες ? Εμεις καλα ..επιτελους καλα κ τα τρια ..πηγαμε σημερα Λυγαρια κ ηταν τελεια ..γμτ επρεπε να τους κραταω μαγιο να βουτηξουν ..δεν ειχε παρα πολυ κοσμο κ τα μικρα λυσσαξαν με κουβαδακια κ φτυαρια ..το μικρο δεν σταματησε ουτε δεπτερολεπτο ειχε πολυ γελιο ..ευτυχως αμμο δεν φαγαμε φετος .. :lol: Βεβαια μετα ηθελαν πλυσιμο με το λαστιχο αλλα τεσπα..τελικα το καθιερωσαμε κ πηγαινουμε εκει ..ειναι κ οι συγγενεις του Νικου εκει κοντα φαγαμε σε μια ταβερνα ενος θειου του κ περασαμε τελεια ..Επιτελους η μικρη τελειωσε με τα αλλεργικα για τωρα ..ο θαλασσινος αερας της εκανε απιστευτα καλο ..

εσεις τι κανατε σημερις ?

Σπιρτουλι γεια χαρα κ απο εμενα ..αντε οπως λεει κ η Σωσω να καλοκαιριασει κ θα σας δουμε κ σας ..εχεις δικιο καλο μου που προσεχεις ..βρεφακι ειναι ..

Σακουλογιουλη μας τι κανεις ? Πως τα πηγες με την μετακομιση , λιγακι δυσκολα στην αρχη ? Ενα ενα θα μπουν στη θεση τους κ στην σειρα τους μαζι κ σεις με τα πιτσιρικια , μπαινε να μας λες νεα ..

σκεφτομαι να παω τις μικρες στην παιδικη χαρα , αντε να ξυπνησουν να δουμε ..

σας φιλω ..θα τα πουμε πιο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα καλε ευα..βολτα ακουω,ε;;μπραγο..καλα εκανες..

εμεις για καφε με γιουλη..κλασικα..

τελικα ποτε θα πιουμε καφε;;ποτε σας βλευει;;μαριλου στο σπιτι σαου θα ερθουμε αλλα ποια μερα;;μπες να μας πεις..ποτε σας βολευει;

τριτη τετ πρωι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα καλε ευα..βολτα ακουω,ε;;μπραγο..καλα εκανες..

εμεις για καφε με γιουλη..κλασικα..

Ποια Γιουλη βρε νουμερο;;;;στον υπνο σου την εβλεπες;;;; :lol::lol:

Ευχαριστω για τις ευχες Ευακι μου!!!! :YMHUG::YMHUG:

Παιδια εγω δε τον βαζω ακομη στη θαλασσα...νομιζω οτι ειναι πολυ υπουλος ο καιρος και το νερο μπουζι και θα τη πιουμε! :? σε καμια 15ρια-20 μερες νομιζω..

Αρμεγομαι και τρωω φυστικια Αιγινης...αν μπω ποτε στα καλοκαιρινα μου να με χεσετε!!! :?

Μαιρη που εισαι;;;;πας να τη σκαπουλαρεις;;;;; :-w:-w οοοχιιι χρυσο μου θα κανουμε και το δικο σου σπιτι ριμαδιο!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χχααχαχ...μιλησα με γιουλη για υτο..χαχαχα...

νοικιασανε καλαμαρια..που να ξερετε εσεις..σε καμαι βδομαδα ξανα παει ο αντρας της δουλεια..η μικρη παλι υμερνιτιδα..μετα χαλασε το ακουστικο του τηλ μου και δεν μιλησαμε..γαμω τη γκαντεμια μου μεσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλαμαριά νοικιασανε;;; κοντα με Θεσσαλονικη ειναι;;; παλι τα ιδια το Ραφαελακι;;; ε ειναι κι αυτο σκουλικοκωλικο και δε μπορει να σταθει σε μια μερια! :P

Περαστικα βρε Γιουλακι! :-*

Αν δεησει ο καλος μου και σηκωθει να παει για τα ενσημα,θα παω να κανω την αιτηση σημερα στο παιδικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες !

καλη εβδομαδα να εχουμε ..

Το καημενο το Ραφαελακι ..παλι ταλαιπωρια ..

καλε που ειναι η Μαιρη ..

τεσπα , θα παω να ντυσω την μπουλουκα να παμε να ρωτησουμε τι χρειαζεται για να γραφτουμε στο προνηπιο ..Για να δουμε ..

σας φιλω θα τα πουμε αργοτερις ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζούνες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρόνια Πολλά Τονίνι!!! Πολύχρονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif]

Ρε κορίτσια δεν είπαμε οτι θα έρθετε;;;; Τρίτη ή Τετάρτη πρωι... εσεις πειτε!!!!!

Μαρη Σωσω τι είμαστε και δεν ξέρουμε την Καλαμαριά;;;; Από το διάστημα; [smilie=sad2.gif] Εχω πάει και εγώ!!!! Νιανια νιανια!

Γιουλάκι περαστικα στην κουκλίτσα σου... @};-

Λοιπόν περιμένω να μου πείτε πότε θα ερθετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...