Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Οκτωβρίου 2009, Νο24, και με νέες αφίξεις!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρες!!!

Σώκω δεν είδες το λινκ που σου έβαλα για το πάρτυ?

Αχ κορίτσια αυτό το παρεάκι δεν αλλάζεται με τίποτα...και συμφωνώ με Τζουλ .... φαντάζεστε να είμαστε όλες δίπλα γειτόνισσες????????? :lol::lol::lol: το έχω ξαναπεί....δουλειές μηδεν και κάθε μέρα θα μαζευόμαστε για καφεδάκι και κους κους ποτε εδώ ποτε εκεί!!!! Τα παιδιά μας θα λυσσάγανε .....σουπερ!!!!

Αλεκάκι περαστικά!

Χρυσούλα ευχαριστώ !!!

Γραψατε κι ένα σωρό και δεν θυμάμαι τπτ!!!

Σήμερα θα πάρω τις φωτο απο βάπτιση (ντοινκ) ναι λίγο καθυστερημένα αλλά τα νεύρα μου είχαν σπάσει όταν είδα τα δείγματα και δεν μπορούσα να διαλέξω με τίποτα!!! Αφού είχα περιθώριο να διαλέξω 90 φωτό και διάλεξα 60 και κάποιες με το ζόρι!!!!

Ειχα φτιάξει για το τραπέζι έναν χώρο ευχων, με το βιβλίο των ευχών, 2 καμβάδες με το θεμα της βάπτισης και διάφορα ζαχαρωτά και διακοσμητικά για τα παιδιά, κι ενώ είχα πει του φωτογράφου να έρθει στο τραπέζι (που ήταν δίπλα στην εκκλησία) να τραβήξει μερικες φωτό μόνο απο αυτό το χωρο φαντάζεστε την εκπληξη-στεναχωρια-θυμό μου όταν δεν είδα ούτε μισή φωτογραφία!!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ

Τελος πάντων ελπίζω να με αποζημειώσει αυτό που θα δω σήμερα γιατί αλλιώς θα κλαίω τα λεφτά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

[smilie=blob10.gif] \:D/ \:D/ \:D/

ΚΑΛΕΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΝΝΑΜΕΕΕ ( :oops: Η ΝΤΟΜ δηλαδη...)

καλημερουδια σε όλες (όπως βλέπετε , εχω σηκω8ει απο τις 7 , απο την συγχιση δεν με επιανε υπνος :evil: ) τεσπα

Σωσω γενικά δεν με χαλαει να μας διαβάζουν αλλά κάποιες στιγμές 8ες να πεις κ πιο προσωπικά σου εδώ η να πείς κ μια κουβέντα παραπάνω , φανταζεσαι να πέσεις σε γνωστό ??? (εγω έχω μέσα πχ που δεν 8α η8ελα να ξερουν κ λεπτομερειες για την ζωη μου ;) )

ζζζ μες στο 8εμα μπηκες (κανενα μεηλ δεν εχεις στειλει εσυ ομως) :D

μεζεδακια για τα παιδιά ? μπομπες 8α εκανα (τοστακια κομμενα τριγωνακια) η για τους μεγαλους ?

ΔΙΑΚΟΠΕΣ που λέτε να πάτε ,? 8α η8ελα να πάω κάπου που να έχει κ ο 8ανος παρεα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και σενα σκεφτηκα μαρακι99.

Αυτο το σορτσακι που μας ειχαν πάρει περυσι σας έλεγα οτι λιωσαμε (ευτυχως του κανει κ φέτος :D ) *καλέ εδω κόστιζε 55Ε :shock::shock::shock: δεν παμε καλα...

http://www.dress-for-less.com/tmpl/deta ... iKxex1r359

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Ντομ με το καλό, με έναν πόνο.

Αχ πώς ζηλεύω..... θα κρατάς το μωρουδάκι το μικρούλι το απαλό αγκαλίτσα σε λίγο!

Τζουλ πεθερές .... θανατηφόρα λέξη....

Αυτό κι εγώ το νιώθω που λες. Αφού πολλές φορές έχω πιάσει τον εαυτό μου να γίνεται κάτι και να σκέφτομαι, να το γράψω στα κορίτσια.

Για όσες ρώτησαν για την νταντά. Καθόλου ψύχραιμη δεν ήμουν. Ανακάλυψα ότι έλειπαν τα πράγματα 1 μέρα πριν φύγουμε για Πάσχα. 10 μέρες δεν είχα κοιμηθεί καθόλου. Είχα στεναχωρηθεί απίστευτα, όλο ξεφυσούσα, δεν κοιμόμουν και φυσικά σκεφτόμασταν τί να κάνουμε.

Με έσκασαν και οι δικοί μου....ότι αν είχα βγάλει μόνο το όνομα του πεθερού θα βοηθούσε και η πεθερά και δεν θα είχα ξένη γυναίκα. Και ο Αντώνης ότι έπρεπε να τα κρύψω καλύτερα.

Έσκασα σας λέω.... Μήνυση δεν αξίζει τον κόπο να κάνουμε. Δεν θα γίνει κάτι γιατί η κλοπή αποδεικνύεται μόνο επ'αυτοφώρο και για το πράγμα εκείνο.

Παιδιά με πήρε τηλέφωνο κάποια στιγμή αν θα ξανάρθει και της τα είπα ένα χεράκι και δεν απαντούσε και της λέω δεν έχεις κάτι να πεις; Σε λέω κλέφτρα. Και τί απάντησε....όχι δεν έχω κάτι να πω :shock: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::o:o ΤΙ ΛΕς ΡΕ ΦΡΟΣΩ ???

ΜΕ ΤΟ ΠΟΡΝΙΔΙΟ ΠΟΥ ΠΑΕΙ Κ ΡΗΜΑΖΕΙ ΣΠΙΤΙΑ ??? ΚΟΠΙΑΣΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ???

ΘΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΖΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΕ ΠΑΝΟ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

σα δεν ντρεπονται οι σιχαμένες ... (ελληνίδα???)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!

Ντομ ο,τι καλυτερο ευχομαι και εγω!!!!!ενα γερο γερο μωρο!!!!!!

Φροσω ειναι βλαμμενες...καλα ισως και να την ειχα χτυπησει...

Τζουλ εινα οντως σημαντικο....γενικα να μπορεις να μιλησεις...

και να θέλει καποιος να μαθει πραγματα που να πρωτοψαξει....

εγω Τζουλ σκαωωωωω αλλα στο τελος δικαιωνομαι.. :D:D:D

ο αντρας μου καταλαβαινει αρκετα αν και μου κρυβει και αλλα για να μην εκραγω...

Νανα και Μαρακι οντως ζορι που οι μαμαδες σας μακρια..σε αναλογη περιπτωση ουτε εγω ξερω τι θα εκανα για να μην το παιζω ξυπνια...οπως ειναι η δικη μου πεθερα βεβαια στα 76 και με αλτσχαιμερ(που εγω δεν το πολυπιστευω) σε καμια δεν θα τον αφηνα και ας μην πηγαινα πουθενα...

διακοπες δεν ξερω τι θα κανουμε...θα φυγουμε αυτε ςτις 5 μερες μονοι μας και μετα βλεπουμε...το πιο πιθανο παλι στα ιδια με περυσι..ευτυχως εχουμε εδω θαλασσα οποτε μπανακι καθε μερα!!!!

σημερα δεν εχω ουτε μια ωρα μαθημα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο για το δον εκείνη ήταν με διαφορά η χειρότερη μέρα της ζωής μου....

Είμασταν σε ένα πάρκο με νεροτσουλήθρες εγώ είχα τα μωρά ο αντ. το δον που του την κοπάνησε.

Στο μυαλό μου περνούσαν απίστευτα πράγματα....ευτυχώς τον βρήκαμε σε μισή ώρα που μου φάνηκε αιώνας. Αν δεν είχα το Φίλ. αγκαλιά θα είχα λιποθυμίσει. Είχε και πισίνες εκεί....τλσ.

Από τότε όμως ο Αντ. τον καταπιέζει πάρα πολύ.πχ είμαστε στις κούνιες που είναι φραγμένες από παντού και τον παρακολουθεί συνέχεια. Αν το παιδί πάει στην τσουλήθρα που έχει ένα σωλήνα τον μαλώνει να βγαίνει γρήγορα να τον βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σημερα μπέ σημερα μπέμπης έρχεται...

Με το καλό Κυριακή μου..

Κορίτσια όποια της μιλήσει ας της μεταφερει τις ευχες μας..

Τι κ..λοκαιρος ειναι αυτος?? ήμαρτον!

Αλλά είναι ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ οπότε δεν γκρινιάζω..

απλα θελω να περασει γρηγορα η μερα και να παω σπίτι..

Περιμένω και κατι φίλες με τα παιδάκια τους κι είμαι χαρουμενη..

Τις ξέρετε κιολας [smilie=blob10.gif]

Το μονο που με στεναχωρει είναι οτι δεν θα μπορουνε τα παιδακια τα βγουνε στον κήπο..

και τα είχα ετοιμασει ωραία..

δεν πειραζει..την επόμενη φορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φροσω δικιο εχεις...πουθενα δε βρισκεις το δικιο σου...

Τζουλ ειμαι ζυγος....!!!!αν ημουν ταυρος ισως να ηταν καλυτερα...!!!δε θα μου κουνιοταν καμια..τωρα εκμεταλλευονται τα μποσικα!!!!

Ισμηνη καλημερα!!!

εχω βαφτισια της κορης μιας καλης μου συναδελφου την Κυριακη..ειχα κανονισει να βαλω ενα μεταξωτο κουστουμι στο χρωμα της μπανανας το μεσα με φλατ σανδαλια καλα..αλλα αν βρεχει τι να βαλω???

ειναι δυνατον να ειναι Μαιος να βρεχει ολη μερα...γιατι εδω ριχνει καρεκλοποδαρα!!!!και μεσα στο σπιτι λαμπαδα..εγω με τιραντακι ο μικρος κοντομανικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

arxika ane grhgora giai exv oy kosmoy tiw doyleiew

ντομ μου καλως να σου ερθει ο μπεμπαρος

αυριο θα σε παρω τηλ και μπορει και ν απερασουμε εαν κρατησει καποιος τα θηρια

πωπω πολυ αγχος ρε κοριτσια η γεννα

γενναει και φυσιολογικα - μπραβο μπραβο

δεν μας ειπε μπικουτι εχει κανει ή θα τις κανουν εκει;

θελω κι εγωωωω

ζηλευωωωωωω!!!

συνεχιζω

σωσω πολλες φορες τα εχω παει

ξερω γω δεν μετραω αλλα σιγουρα καμια 8-10 φορες

πολυ ωραιο σνακ ειναι:

εχει βγαλει κατι πιτες αραβικες ή εταιρια με τα ζυμαρια

βαζεις μεσα - τυρι τριμενο γκουντα ή φετες

γαλοπουλα

φαρμα

μαρουλακι

και ειναι μουυυυυυυυυυυυυυρλιααα!!!

ταινειες βλεπω κι εγω πολλες

αλλα δεν μου φαινεται οτι αξιζουν ιδιαιτερα

προχθες ειδα το the tunel - πολυ καλο -αληθινη ιστορια θριλερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:

τωρα γιατι διαβαζα ειμαι εγκυος αντι για ζυγός ... δεν ξερω... :lol::lol:

ζεστη εχω κ εγω , περιπου 27 βα8μους στο σπιτι , το παιδι ειναι με κοντομανικο , ψαραδικο βερμουδακι κ καλτσακια

μαρκερ το τουνελ παλιο πολυ δεν ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουτσομπολιο:

Με πήρε χθες μια φίλη μου τηλέφωνο να με καλέσει στο γάμο της.

Μα καλά λέω πότε ποιος;

Γνώρισε έναν τύπο στις 13 Μαίου, λογοδόθηκαν προχθές και τον Ιούνιο παντρεύονται :shock::shock: .

Πολύ ώριμο...είναι και γνωστός αυτός (εγώ τον ήξερα μόνο φατσικά αλλά εγώ δεν πιάνομαι :P ), δημοσιογράφος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλωσσουδες!

Αχ τελειωσα σιδερο και ειμαι πολυ χαλια απο τη περιοδο. Δε ποναω πια αλλα ειμαι καπως.

Λεω να κανω κοτοσουπα σημερα. Δεν εχω κουραγιο για κατι αλλο πραγματικα.

Ωραια η βερμουδιτσα τζουλ!

Πολυ μουρατη!

Ε δεν ερχεστε διακοπες ολες στη Ζακυνθο? χαχαχα

Κωλοκαιρι επρεπε να λεγεται! χαχαχαχαχαα Δεν ειναι καιρος αυτος!

Φροσω μου ειναι ο εφιαλτης μου αυτος που περιγραφεις! Με τον Δον εννοω... Παναγια μου ευτυχως ολα καλα!

Ειχα δει μια παρομοια φαση με ενα πολυ μικρουλη στο μολ! αλλα εμεις ημαστε με το μωρο... Δηλαδη εκλαιγε και εψαχνε τη μαμα του! Μιλαμε εψαχνε ολος ο κοσμος και μεις μαζι! Ητανε και μια ηθοποιος γνωστη μεσα σε αυτους που εψαχναν.

Ξαφνικα ερχεται η μαμα μετα απο αρκετη ωρα φουριοζα και του αστραφτει ενα χαστουκιιιιιι! Μιλαμε πολυ μωρο! Μου ηρθε να κλαψω ειλικρινα!

Ξερω τρομαξε και αυτη αλλα χαστουκι? Προσπαθουσα να μπω στη θεση της και να μη την κατηγορω μιας και δεν ειχα παιδια τοτε, αλλα απο την αλλη μου ερχοτανε να της αστραψω ενα χαστουκι και να της τα πω ενα χερακι....

Εγω θα τον αρπαζα αγκαλια και θα εκλαιγα ειμαι σιγουρη! Αν ειχα τις αισθησεις μου δηλαδη...

Και το καημενουλι θυμαμαι αιφνιδιαστηκε.... Ειχε μεινει κοκκαλο.

Ξενερωσαν ολοι θυμαμαι και της μιλησε η ηθοποιος.

Τεσπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν ρε φροσω 8α μας σκασεις ...

κεφτεδες λεω για σημερα ...

χτες εκανα φοβερες σαρδελες στον φουρνο κοκκινιστες με πιππερια κ κρεμμυδι ,κοκκινο κρασι, ελαιολαδο,ντοματα λιγο πουμαρο , μαιντανο(πρωτη φορα στην ζωη μου κα8αρισα ψαρι , το φιλεταρα δηλαδη , φοραγα κ γαντια :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαρδέλες ε; Δεν βρωμούσε το σπίτι μετά;

Μαράκι έκλεισα ένα δωμάτιο χθες αλλά δεν μου πολυαρέσει. Στο τσιλιβρή κάπως έτσι. Aquarious λέγεται.

Εσύ έχεις κάποιον γνωστό; Θέλουμε να είναι μπροστά στη θάλασσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε φροσω ειχα ανοιχτά κ ειχα απομονωσει το μισο σπιτι (εκλεισα πόρτες που λεμε)

για ποτε εκλεισες δωματιο? για ζακυν8ο? για πειτε κ αλλα...

απο το πρωι ποναω στο στη8ος και όπως το κοιταξα ανακαλυψα στην βάση της ρώγας ότι έχω κάτι σαν εκδορά- κόψιμο αλλά χωρίς αίμα κ τέτοια :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο τσιλιβη.

ΘΑ κοιταξω ποιο ειναι και θα σου πω μεχρι το απογευμα. Θα κοιταξω και για αλλα.

Τι μπάτζετ? και τι θελετε ακριβως? Στειλε πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία που μιλάτε για διακοπες!!!! Κι εγώ θέλω!!!

Ντομάκι με το καλό όλα!!! Αντε καρδούλα μου να κρατήσεις αγκαλιά το μωρουλάκι σου!!!!

Τελικά οι φωτό καλές ήταν!!! Μας έκανε και μερικά δωράκια (ετσι για το γαμώτο) τέλος πάντων το σώσαμε!!!

Σήμερα μακαρονάδα με υπολοιπο πέστο του σύζηξ και της κόρης και με σάλτσα για εμένα και τον μπομπιρα!!!! έφαγε τρεις φέτες ψωμί με βούτυρο και πεινούσε ακόμα του έδωσα λίγο παριζάκι...κάνει ή κάνω χαζομάρες (του έδινε η πεθερά εδώ κι ένα μήνα και είπα να το δοκιμάσω κι εγώ!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν κατάλαβα... τι παραπάνω έχει η Ζάκυνθος από την Κύπρο και θέλετε να πάτε όλες;

χαχαχα!!!

αλήθεια, Μαράκι... πόσες ώρες είναι με ο πλοίο;

ορίστε... αν είμασταν πριβέ... θα μαθαίναμε και το όνομα της ηθοποιού και του δημοσιογράφου...

Ντομινικάκι μου!!!

σε σκεφτόμαστε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...