Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Οκτωβρίου 2009, Νο24, και με νέες αφίξεις!!!!!


Recommended Posts

ΤΣΑ!

Να μαι κι εγωωωωωωωωωωωωωωωωω...............................

Μαρκερ μα κι εσυ ολο στα κομμωτηρια τριγυρνας!Αυτο το μαλλι το χεις κατσιασει πια! :lol::lol::lol:

Πλακα κανω ε!

Ειναι μερικοι που μιλανε και λες τωρα θα μας γκαντεμιασει!

Και ειναι και μερικοι ασφαλιστες πολυ καλοι!

Ο αδερφος μου κι ο μπαμπας μου! :lol::lol::lol::lol:

Μαρακι πολυ γελασα με την πισινα των ολυμπιακων διαστασεων!

Κυριως που ψαρωσε η Σωσω!Ετοιμη ηταν να με δουλευει κι εμενα!

Μα ειπαμε να του παρει μια πισινουλα να χωραει το παιδι...οχι ολοκληρος παιδικος σταθμος!

Αγορασε και τρομπα να μπορεσει να φουσκωσει αυτο το πραγμα!Στην αρχη φυσαγε μονος του! :lol:

Πού πας ρε Καραμητρο!

Φροσω εχασα επεισοδια με τη γεννα και δεν καταλαβα...με τα κλεμμενα τι εγινε;δε σας επεστρεψε τιποτα;της κανατε μηνυση;τι σας ειπε;μου ειχε κανει εντυπωση που πηρε και τους βαφτιστικους σταυρους των παιδιων!

Χρυσουλα ερχεστε Αθηνα;Φροσω αμα τη δεις βγαλτην φωτο και στειλτη μου!Δεν ξερω τη φατσα της!Δεν ξερω με ποιον μιλαω!Οχι τιποτα αλλο ολο διαιτα κανει κι αυτη, εχει ερθει λεει και στα κιλα της και εχω ορεξη να βρισω παλι καμια ανορεξικια! :lol::lol::lol:

Εγω τα 4 κιλα που ειχα παρει τα εχασα συν δυο ακομα.:)

Ελπιζω να βοηθα ο θηλασμος.Βοηθα κι οτι δεν τσιμπολογαω τη νυχτα οπως στο Βασιλη :lol:

Αλλα δεν ειναι και γκρινιαρικο μωρο να λεω την αληθεια οπως ηταν το θηριο!

Προς το παρον...γιατι οι κολικοι τη δευτερη εβδομαδα ξεκινανε...για να δουμε!

Ηρθε χτες η παιδιατρος.Εκανε το μαντου ο μεγαλος.Εκλαιγε ο φουκαρας...μου πε θα ποναει για ενα λεπτο, μετα περναει..κι οντως ο κακομοιρης!Αφου στραβωσε και τη βελονα!Κενταει απο μεσα το δερμα γιαυτο ποναει.

12400 βαρος και 86,5 υψος. Φροσω δε σας μιλαμε! :lol:

Ο μικρος 2850. Χτες ηταν 10η μερα, επεσε ο αφαλος του, υποτιθεται οτι ανακτα τη 10η το βαρος της γεννησης, 2900 γεννηθηκε.Κι απο 49,5 υψος πηγε 51.

Ισμηνη ΜαριαΖ χρυσοχερες!!!Μπραβο ρε κοριτσια!Εμενα δε πιανει το χερι μου σε τιποτα!

Ουτε κουμπι να ραψω η αχρηστη!Σκατα το ραβω!

Ουφ...ξυπνησε ο μικρουλης!Παω να ξεσκατισω και να θηλασω!

Ναι κοιμοντουσαν και οι 2!Τι ευτυχια!...παρωδικη...

Νανουκακι εμεις τα ειπαμε τηλεφωνικως!

Φιλια πολλα..ελπιζω να επανελθω...

ειμαι μεσα στο πριβε και γω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ax Ntom όταν σε διαβάζω χαμογελάω διάπλατα!

Θυμάμαι κι εγώ τα δικά μου! Τί όμορφα που πρέπει να είσαστε!

Με τα 2 σου μπεμπάκια....

Μαράκι ερωτεύτηκα αυτή τη βίλα...http://www.eleas.gr/gr_index.php

Και μας είπε 65 τη βραδιά. Έχει μέχρι και άλογα για ιππασία.

Η περιοχή τί λέει;

Σκέφτομαι να μοιρασω τις μέρες, 5 στο Τσιλιβή και 5 στο Βασιλικό.

Για Βασιλικό μου άρεσε αυτό http://www.zantefiorestudios.gr/gr-photos.php γιατί είναι πάνω στη θάλασσα. Αλλά η παραλία δεν ξέρω τί λέει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη μου αφού προλαβαινεις και μπαινεις και γραφεις και κατεβατα σε θαυμάζω!

Αχ κι εγω θα θελα μια ζακυνθο..αλλα φετος στη χαλκιδα και πολύ μας πέφτει..

Παντως για τους ασφαλιστες εχετε δικιο..

αλλα εγω μεσα στην ατυχια μας ενιωσα τυχερη..

μειναμε στο ιατρικο με τον ορεστη 1 μηνα..

ο λογαριασμος ηταν 33.000 ευρω και δεν πληρωσαμε απολύτως τιποτα!

οποτε εχουμε κανει αποσβεση απο τα ασφαλιστρα..

εγω ειμαι υπερ των δημοσιων νοσοκομειων αλλα ο αντρας μου δεν κοβει τις ασφαλειες των παιδιων με τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα με γεια το κουρεμα κ τα παπα...

κοιτα να μακρυνετε γρηγορα μαλλι γτ μας αρεσουν τα αλανια!!!! ;) με μακρυ μαλλι!!

αχ θελω κ εγω διακοπες τοσο πολυ...

βλεπω τωρα στην τβ που δειχνει διαφορες επωνυμες με τα μαγιω κ εκνευριζομαι.

κανεις δε λεει οτι ολες κανουν μασαζ κ μηχανηματα αλλιως θα ηταν μες στην κυτταριτιδα!!

αχ πως θα βγω παραλια φετος!!!!!!! :oops::oops:8-):cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η βιλλα που λες μαλλον ειναι μακρυα απο θαλασσα.

Αλλα το αλλο ειναι ιδανικο.

Βρε τρελη γιατι να τρεχεις απο δω και απο κει? Δυο βηματα ειναι το τσιλιβι. Πατε βολτιτσα.

Ψηφιζω βασιλικο δαγκωτο!

Συμπεθερα θα το αφησουμε το μαλλι. Θαλω μπουκλα ξανα! Το περασα το παιδι για κουκλα.... χαχαχχαα Και δωστου με το ψαλιδι απο δω και δωστου απο κει.... Εγινε τζορτζ κλουνευ το κουρεμα. Στο κοντο του ξερετε...... :lol:

Χαχαχα! Ωραια η πισινα Ντομ. Ειδες ψαρωσε και η σωσωκα! χαχαχα

!

Εισαι πολυ κυριλε! ΜΠραβο! ΜΠαινεις πιο συχνα τωρα!

Νανουκα πως και εδωσες?

Εμεις εχουμε ασφαλεια ιδιωτικη. Αλλα ο ασφαλιστης ειναι πολυ καλος. Και στον Διονυσακη εχουμε αξα και ειμαστε καταευχαριστημενοι. Αλλα οντως ειναι κατι τζιμανια ο θεος να βοηθαει.

Εκτος απο τον μπαμπα και τον αδελφο της ντομ βεβαιως βεβαιως.... χαχαχαχα

Για το πριβε μεσα.

Συμπεθερα ελατε ζακυνθο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε μας ρε Καλυψω ... για δες τες χωρις ρετους κ ειδικά λαδια στην παραλια κ ελα πες μου ... την κυτταριτιδα κανενα μασαζ δεν την σταματαει ... περα απο αυτο υπαρχει κ ενα 8εμα , πολλες μπερδευουν την χαλαρωση με την κυτταριτιδα ... που να εξηγω τωρα ... :roll:

μαρκερ πηρες σπα 39Ε που μετα απο 1 μερα 8α εισαι πιασμενη κ δεν χτυπησες το πουκαμισακι???

περστικα στα παιδια ρε...

το τελειο διαιτιτικο δροσερο πιατο!!! μαρουλι,σελινο,κρεμμυδακι φρεσκο κοτοπουλο στη8ος κομμενο μεσα , λιγα κρουτον και αραιωμενο γιαουρτι με λιγη μουσταρδα !!!!!!!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!

εχω εναν μαμημενο πονοκεφαλο με την κωλοσυννεφια...

εμενα μου αρεσουν τα πριβε γιατι εμφανιζομαστε και στο Google κ δεν γουσταρω ότι γραφω να γινεται Περιοδικο... αμα γουσταρα 8α γινομουν δημοσιογραφος !

Εξαλλου με την ΖΖΖΖΖΖΖ (κουκλαρα ε ???) , εχουμε κλεισει σαν ομαδα , δεν χρειαζομαστε κ άλλες ... ;) αν ειναι να μαζευτουμε 60ατομα καηκαμε... (ειδικα εγω η ξαν8ια...) :mrgreen:

Ωραια τα ειπα , γκρινιαξα , 8α ξαναμπω το βραδυ ! (μου λειψατε ... χτες δεν μπηκα ειδα κ το Περσυ Τζακσον , ειναι με τους 8εους του ολυμπου αλλα στην σημερινη εποχη!!! ειχε κ χιουμορακι ... χαλαρη απολαυστικη !!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγωωωωωωω!!!!πολυ γκριναι κοριτσια πολυυυυυυυ!!!προχθες με επιασαν τα κλαματα απο τις 4 κ μιση τα ξυμερωματα ημουν ξυπνια,ο μικρος ανα 10 λεπτα εκλαιγε.ο μεγαλος ξυπνησε εκινη την ημερα 5 κ μιση απο τα κλαματα του αλλου και να μην κοιμαται.ε δεν αντεξα κατα της 2 το μεσημερι πηρα την μαμα μου ηρθε πηρε τον μικρο και 5 ηωρα η πεθερα μου πηρα τον μεγαλο.την αλλη μερα το απογευμα τα πηρα κ τα δυο.ξεκουραστηκα.ηρθαμε και πιο κοντα με τον αντρα μου το βραδυ!!!ναι..... καναμε σεξ μετα απο μηνες χαχααχ.τωρα σιγα μην μας αφηνει ο μικρος να κανουμε τιποτα.ωρες ωρες δεν αντεχεται!!!ο μεγαλος μου ηταν πολυ υσηχος αυτος πολυ μιρλας!!!!!!δεν προλαβενω να σας διαβασω!!!αυτη τη στιγμη ο μικρος κοιμαται κ ο μεγαλος πηρε τη σκουπα κ σκουπιζει,ΧΡΙΣΤΕΕΕΕΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν προλαβενω να κανω τιποτα.μπανιο κανω οταν εχω καποιον εδω.ο βαγγελης μιλαει λεει πολες λεξουλες.αλλα πολυ ζωηρουλης.δεν πειραζει ομως γερα να ειναι.αντεχω ακομα κοριτσαρες μου αντεχω!!!!εχω πολυ υπομονη.γεμισα κ τις μπαταριες μου!!!α ξεκινησε κ διαιτα απο το σαββατο και εχω χασει 600 γρ.δεν την σταματαω με τιποτα ειμαι σαν αγγελαδα φτανει πια θελω να χασω γυρω στα 14 για αρχη.αυτα σας κουρασα ε?σορι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μια που λεγαμε περιοδικο...

Νιουμαμα κοριτσι μου ειδες τι αποτελεσματα έχει η ερωτικη πραξη , delivery μωρων ! ;)

πρόσεχε λοιπον μην σκασει κ κανενα τρίτο τωρα που εισαι κ ευάλωτη και σου φερνουμε τσιγαρα στο Δρομοκαίτειο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ο ΘΕΟς θελησει να μου στηλει κιαλλο καλοδεχουμενο!!!!αισθανομαι πολυ ευλογιμενη που εχω δυο παιδια κοντα σε ηλικια!!!!!!!με δυνει δυναμη και τα μεγαλωνω.τωρα οσο αφορα την προσοχη στο σεξ προσεχουμε αλλα ειναι θεμα ΘΕΟΥ αν ερθει κιαλλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax δεν παρεξηγηθηκα με αυτο που μου ειπες.οσο και να προσεχεις ομως αν ειναι να γινει η στραβη θα γινει.μου ηρθε και περιοδος σημερα.η πρωτη μετα την γεννα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με το καλό !

κοιτα αμα 8ελει ο 8εός αλλα εγώ δεν θέλω , δεν 8α γίνει ... (μου 8υμησες καποτε που ειχα γνωρισει μια στον χαμογελο του παιδιου (ημουν καποια χρονακια) που ειχε 3 παιδια που τα βγαζε κ ζητιανευανε κ ηρ8ε πάλι έγκυος και της λέώ -ΠΑΛΙΙΙ ??? και μου λέει - ηταν 8ελημα Θεου :shock::shock::shock:

οχι της ειπα !ηταν 8ελημα του ποδιου να ειναι ανοιχτο ! :lol:

Αυτο ασχετο με την δικη σου φαση , απλα μου ρ8ε στο μυαλο! αν μπορεις και αντεχεις να ανταπεξελ8εις κ να εισαι κ ηρεμη ψυχικα για να προσφερεις , κάνε όσα γουστάρεις ! σου μιλαω όπως 8α μιλαγα στην (πολυ) μικροτερη αδερφη που δεν εχω ... ;)

Καλε εγω νομιζα το uknown του 2006 !!!!!!!! δεν το χω δει με τον Λιαμ νινσον , και 8ελωωωωω φαινεται πολυ καλο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα την ειπες.κοιτα προς το παρων δεν θελω αλλο μετα απο 3 με 4 χρονια ακομα ενα και εκλεισε το μαγαζι.απλως λεω οτι αν τυχει δεν θελω να το ριξω.εξαρταται κ απο μας σιγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα και αυτη ενω δεν ειχε να φαει κ ζητιανευε τι τα θελει να πολλα παιδια!!!δεν ειναι κριμα να τα στερει?κ να βιωνουν αυτες τις καταστασεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιαμ νισον..ο αηγσπημενος..θελω τοσα πολλα να σχολαισω..

ρες συ καλυψω μηπως πινει καφε το παιδι και δεν κοιμαται πολυ;;ςχαχαχα...

εγω δουλεια..μαρακι αληθειασκεφτεστε να ερθετε;;σουπερ...

πολυ θα χαρω..νανα μονο γι αυτο που εκανες για το αιμαι και των μυελο των οστων δε θα ξανα σχολιασω τα μπανια για τισ επομενενς 2 βδομαδες..εκτοςε και αν με φτασεις στο αμην..ευγε..

χρουσουλα που εχετε θαλασσα;;ιδιωτικη;;

μαρκερ πολυ γελασα ετσι πως ταγραφεις με τουσ ασφαλιστε;ς..

ακουστηκες οτι θα καταργηθει 1 γλωσσα στο γυμανσιο;;

γαλλικα η γερμανικα;;

εγω 1 φιλη στην αμοργο και αγχωνεται..τζουλ τι κανεις;;

ρε συ νιου μαμα..πλακα κανεις και για τριτο;;παςκαλα;;

χαλαρωσε καλε..εγω δε νεκανα σεξ στο 2μηνο οταν ειχα 1 παιδι..οχι με 2..χαχαχα...

αυριο το παογ ερχεται η φιλη μου..η μαΡΘΑ ΕΙΝΑΙ με την κοπελα..

μαρκατ...σε θαυμαζω..

ντομ και σενα θαυμαζω που θηλαζεις..μπραβο ρε..και για τα κιλα..σε λιγο..θα μιλαω μονη μου και δε θα με καταλαβαινει ανθρωπος για τα κιλα..

ουτε η ζζζ...

μας το παιζει και φαλαινοθηρικο...χαχαχαχ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν καταλαβες την πηρα και την πουκαμισια

οχι που δεν θα την επαιρνα

απλα και παλι μου φαινονται πολλα

που θα ξαναβρισκα πουκαμισο των 110ε σε τιμη 38ε;

- σπα ηταν αυτο τζουλ αυτο με 2ωρη περιποιηση σωματος και μαλλιων και χτενισμα

αλλα ακου μαλακια

το περασα στην χρεωστικη και δεν το πηρε η μλκ οποτε ακυρωθηκε και ειχε μονο 14ωρες προσφορα

ωσπου να το καταλαβω παει η προσφορα γμτ μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Exω μια ιδέα!!!! Θέλετε να φτιάξουμε ένα ιδιωτικό μπλογκ?

Θα μπορούν να μπουν μόνο όσοι έχουν τους κωδικούς! Κι έτσι θα μπορούμε να λέμε ο,τι θέμε και να βάζουμε και φωτό και βίντεο και άλλα!

Αν σας αρέσει η ιδέα ας σκεφτούμε τον τίτλο ο οποίος θα είναι μόνιμος!!!!

Εγώ αναλαμβάνω να το στήσω και να στείλω τις προσκλήσεις σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλέ τι χρήματα!!! Ο μπλόγκερ παρέχει δωρεάν την δημιουργία των μπλογκσ!!! Κι απλά ο διαχειρηστής επιλέγει αν θα είναι δημόσιο ή αν θα το βλέπουν συγκεκριμένα άτομα!!! Το ξεκινάω εγώ και μετά σε κάθε πρόσκληση που θα κάνω θα γίνεται η καθεμία διαχειρίστρια κι έτσι θα διαχειριζόμαστε όλες (για να μην νομίζετε οτι προσπαθώ να πάρω την διαχείρηση :P:lol::lol::lol: )

Αν θέτε ξεκινώ ένα πείραμα να δείτε πως θα είναι και αν σας αρέσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egv chnomai....αλλα δε θελω να φυγω και απο το μαμυ./..

οχι καλε..δε χρειαχζεται..αλλα πρεπει να το στησει η ζζζ...που το χει..η το μαρακι που εχει και αυτη μπλογκ..

πολυ καλη η ιδεα σου παντως..

οσα κιλα σου λειπουν,τοσο μυαλο εχεις...χαχαχαχ..

μαδε θελει και χρονο αυτο;;τον τιτλο θα τον απποφασισουμε ολες μαζι..χαχαχ...

μαρκερ μαλακιαο οτνως..

κοφτο μακαρονακι για μεσημερι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δείτε τα emails σας , σας έχω στείλει μια πρόσκληση για να δείτε το δοκιμαστικό κάντε αποδοχή και υπάρχει πιθανότητα στην αρχή να μην δείτε κάτι μέχρι να σας κάνω διαχειριστές!

Έβαλα έναν πρόχειρο τίτλο και η διεύθυνση του blog μας είναι www.crazymommys.blogspot.com

Οσες δεν έλαβαν e-mail ας μου το στείλουν για να στείλω προσκλήσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...