Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Οκτωβρίου 2009, Νο24, και με νέες αφίξεις!!!!!


Recommended Posts

Ασχετο αλλα το σκεφτομαι μερες τωρα.

σωσω εσυ που εισαι εδω στα μεσα και στα εξω.. Για πες μου... Ειναι μια κοπελα η ζαχαρενια. Ειχε διδυμακια. Προσπαθουσε καιρο. Εχει χαθει τελευταια. Ξερεις τι εχει γινει?

Ειναι πολυ ενεργο μελος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

υπαρχουν 2 ζαχαρενιες..αυτη με την τρελη αισθηση του χιουμορ...που εκανε εξωσωματικη και εχει διδυμα..η αλλη ειναι καινουργια..

νανα ποσο θα σου βγει με τα μεταφορικα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααα

ειμαι κομματιααααα, νυσταζωωωωωω

μου εκοψε τα χερια σημερα, ολο αγκαλια ηθελε γκρρρρρ

ντομ κουμπαρουλα να σου ζησει ο μπεμπακος σου, να εισαι παντα καλα να χαιρεσαι τα παιδακια σου...

καλυψω εισαι καλυτερα;

παω για τσιγαρο και ερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hellooo

Μπήκα να δω για τη Ντομ..

Μπράβο που πήγαν ολα καλα..

Κυριακη μου να σου ζησει..καλοτυχο να να ειναι το αντρακι σου και πάντα γερο και δυνατο..

Επιτελους καταφεραμε και ειδωθηκαμε με τη Φροσω παιδια!

Ήρθε σήμερα με τα μοντελα της..

αλλα ταλαιπωρηθηκε..πολλη βροχη και κινηση..ο κωλοκαιρος..

Τα βγαλαμε λίγο έξω αλλα εκανε κρυο και ξαναμπήκαμε...

Την αλλη φορα...

Καλυψουλα..μου το ειπε η Φροσω..περαστικα σου κοριτσακι..πού θα πάει..θα τα καταφερουμε..

Κλεινουν τα ματια μου..

καληνυχταα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι παραγγελιες εχουνε σταματησει συμπεθερα λογω περιοδου...... :lol::lol::lol:

Σωσω ναι αυτη λεω! Τη ζαχαρενια που εχει τρελο χιουμορ! Ολα καλα? Γεννησε?

Εγω τρωω δημητριακα με γαλα και εκοψα και λιγο πεπονι μεσα. Οτι να ναι... χαχα

Ελα βρε Ισμηνη! Ειχατε συναντηση!!!! Τελεια!!!!!!!!!! Μπραβο! Παντα τετοια!

Η Νανα θα ειναι τωρα με τον αντρουλη ρομαντικα ροματικα και θα βλεπουνε τα αστερια! χιχιχι! Ερχεται η κορη! Τη βλεπω!

Πολυ ρομαντίλα λέμε!

Ολο πειναω αυτες τις μερες!

Τις τελευταιες 27658687848547648564! χααχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πειραζει γεωργια, οταν μπορεσεις...

μπραβο μαρακι που εισαι καλυτερα...

ισμηνη ηθελα και εγω πολυ να ερθω γμτ, περα οτι ειμαστε ακομη με μπουκωμα, δεν ειχα με τι να ερθω...αλλα βρε κοριτσια να κανονισουμε να βρεθουμε.....

τοστ; γεωργια λες; η ειναι αργα;

πηγαινε στον αποροφητηρα...σε δυσκολες στιγμες βολευει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα αλλα πανε ολα :shock::(

Ντομ να σας ζησει !!!!!!!!!!!!!!!

γερος κ δυνατος ο μπεμπουλης σας !!!

βρε κοριτσια ,η βαγκ τι κανει? κ η φωτεινη χαθηκε

ενταξη κανατε τσιγαρο κοριτσια?μεσα τωρα...αλλα ειναι αργα κ μαλλον θα εχετε αραξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως,..η βαγκ..θα την παρω τηλ αυριο...

καλα η φωτεινη δικαιολογημενα..να δουμε και η ντομ ποσο καιρο θα κανει να μας γραψει..

παιδιακια την πεφτω και γ.ω.

καλο βραδυ και καλο ξημερωμα..

ντομ σε σκεφτομαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα.πολυ τρεξιμο κοριτσια.ο μικρος ειναι πολυ γκρινιαρης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!οταν ειναι ξυπνιος ολο γκρινιαζει!!!!τι θα κανω!!!δεν ξερω τι θελει,μερικες φορες μαζι με τον μικρο κλαιει κ ο μεγαλος.ξυπναμε απο τις 6,3 με 7 το πρωι(και οι δυο).ευτυχως που ο μεγαλος κοιμαται το μεσημερι.εχθες γκριναιζαν ολη μερα!!!ευτυχως το βραδυ κοιμουνται καλα.ο μικρος ξυπναει ανα 3 ωρο για να φαει.βλεπω με ψαχνετε ε?αχ κοριτσια θελω να μπενω αλλα δεν μπορω.τωρα ο μεγαλος γκρινιαζει γιατι εφυγε ο μπαμπας του στη δουλεια.αα να σας πω.εχθες γιναμε 40 ημερων.36 ημερων πηγαμε στην παιδιατρο ειμαστε 4600 και 55 εκατ.σε 20 μερες εβαλε 1200.ειναι αφρατουλης.σας αφηνω γιατι συνεχιζει το κλαμα κ θα ξυπνησει τον μικρο κ θα εχουμε παλι χορωδια.φιλια οποτε μπορεσω θα ξαναμπω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανεις χρυοσυλα;;τι εχει το προγραμμα σημερα;;

εμεις καρφουρ..βολτα πιο πολυ..για να κοιμηθει ο αντρας μου και να μη βαρεσω επιληψια εγω..χαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Ενταξει φωτεινη μας επεισες!

Παιδι σε κανα 20αρι χρόνια και αν! χαχαχα

Υπομονη! Θα περασει!Καλα λεει η Φωτεινη τα πρωτα 40 εεεε οι πρωτοι τρεις μηνες ειναι πακετο.

Εγω θα κανω δουλειες και μετα καμια βολτα για να μη βαρεσω και γω επιληψια εις διπλουν! χαχαχα

Ο λαιμος συνεχιζει να ποναει αλλα δεν πρεπει να ειναι ιωση... Δε μπορω να προσδιορισω....

Ολοι οι αλλοι ειναι καλα. Οποτε δε μας τριγυρναει κατι. Ειχα βγαλει και κατι σπιθουρακια στον ουρανισκο την προηγουμενη εβδομαδα. Και με γαργαλαγαν. Σαν αλλεργικο.

Καταραμενη σκονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι καλημερα...

Σωσω σημερα μαθημα δεν...κομμωτηριο το μεσημερι και μετα νυχια.. :D:D:D

ψαρια θα ψησω..σουπερ πηγα και φορτωσα χθες....

ενα σερβιτσιο φαγητου πηρα δωρο για βαφτιση...

πηρα κατι φανελακια του μικρου μινερβα , σαγιοναρες σιλικονης γα μενα για σπιτι ,ενα μαγιο στον αντρα μου (οχι οτι θα ξεκινησει μπανια αλλα μετα δε ν θα βρω νουμερο και ηταν το τελειο χρωμα) και ενα σετ ριχταρια καλοκαιρινα δευτερα γιατι μου την εδωσε και ειναι και απαραιτητα...

γυρισα σπιτι ηταν εδω ο αδερφος μου και συζητουσαν για τη σταση πληρωμων....μελαγχολησα....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ζητάω συγκεκριμένα την μπροστινή μπάρα ασφαλείας ενός παλιού καροτσιου 3 σε 2 μάρκας cangaroo sharah verde (του μεγάλου καροτσιου και όχι του καθίσματος αυτοκινήτου). Έχω μόλις γεννήσει το δεύτερο παιδάκι μου και το ξέχασα στην παιδική χαρά και χάθηκε και έτσι γίνεται άχρηστο και μη ασφαλές για το μωρό. Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάρω καινούργιο... Εάν έχει κάποια μαμά ένα παρόμοιο μοντέλο και δεν το χρειάζεται και μπορεί να μου βγάλει την δική της μπάρα ( με πληρωμή) το χρειάζομαι επειγόντως. Σας ευχαριστώ!
    • Κορίτσι μου καταρχάς συγχαρητήρια! Πλέον και υπερηχογραφικά επιβέβαιωσες την εγκυμοσύνη σου κι όλα δείχνουν ό,τι έπρεπε να δείξουν με βάση την εβδ κύησης. Αυτό για τη μέτρηση μη σε απασχολεί, ούτως ή άλλως το βίωσες και με προηγούμενη εγκυμοσύνη όπως λες κι όλα πήγαν καλά! Κι εμένα μου το μετρήσαν 6 μέρες μικρότερο απ' την μέτρηση με βάση την ΤΕΡ, αλλά μεγαλώνει σταθερά με αυτό το ρυθμό μέχρι στιγμής. Επίσης, να έχεις κατά νου ότι η μέτρηση με βάση την ΤΕΡ λαμβάνει υπόψη έναν ιδανικό κύκλο 28 ημερών και με ωορρηξία 14η μέρα, που είναι το φουλ ιδανικό σενάριο. Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη - επίσης, σ αυτή τη φάση το έμβρυο είναι τοσοδούλικο οπότε είναι δύσκολο να μετρηθεί με ακρίβεια.  Όσο για την τομή, δεν έχω γνώση να σου απαντήσω, αλλά καλώς πιστεύω σκέφτεσαι να μιλήσεις με κάποιον γιατρό ίσως πιο εξειδικευμένο σε εγκυμοσύνη μετά από καισαρική που ίσως σε κατατοπίσει καλυτερα 😊 
    • Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! ❤️ μ' έπιασε και μια μικρότερη κρίση σήμερα στο σούπερ πάλι, αλλά αυτή τη φορά έπραξα αμέσως και έκανα αυτό με τις αναπνοές, ευτυχώς όλα καλά 😊 Αύριο έχω βιντεοκλήση με τη γιατρό μου (εν τω μεταξύ αυτή το π΄ροτεινε, δε ξέρω γιατί 😅, μάλλον για να τσεκάρει πως πάω με τη λοίμωξη) και θα της το αναφέρω ως γεγονός. Εγώ τώρα έχω κλείσει ένα ακόμα υπέρηχο την άλλη βδομάδα 18 του μηνός που θα έχω μπει με το καλό στην 11η εβδ και μετά από 2 εβδ έχω την αυχενική. Εύχομαι να φτάσουμε αισίως σ' αυτό το στάδιο όλες μας 🙏 κι εμένα δε σας κρύβω μ επιασαν κάτι ανασφάλειες πάλι, κυρίως γιατί φοβήθηκα μην η κρίση πανικού το Σάββατο έκανε κακό στο μωράκι, αλλά πρέπει να εμπιστευτώ το σώμα μου και το μωρό μου 💖 
    • Πραγματικά δε με πτοεί τίποτα. Ας είναι καλά η μπουμπού... εγώ αντέχω!!! 2,5 μήνες είναι... θα περάσουν! 🙂
    • Ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή δεν είχα θέμα με Γοπ εγω πριν λιγες μερες με έπιασε το στομάχι μου βράδυ έκανα πολύ εμετό δεν ξέρω τι είχα πάθει ευτυχώς την επομενη ήμουν καλά  Φτάνουμε σιγά αίγα στο τέρμα και θα ηρεμήσουμε 😊  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...