Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΦΦΦΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Τι ζουζουνάκι ειναι αυτο???? :x:x:x:x:x:x:x

Λοιπον εχεις δικιο! Μοιαζει στον Μανωλάκη αλλά ειναι διαφορετικός.. Ειναι και μελαχροινος μάλλον ε? :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Μου λείπετε πολυ :(:(:(:(

Μα τι ορθάνοιχτες ματάρες ειναι αυτες καλέ 4 ημερών παιδι!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οχι τονια απο τον εκτο μηνα ειχα πρωτογαλο και τωρα μου κατεβηκε παλι το γαλα ...χθες το βραδυ πετρωσε και δεν μπορουσε να ρουφιξει ευκολα :?

ειναι την δευτερη μερα μεσα στο Ελενα .Μιαζει πολυ και στον κωστα αυτη την φορα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εμεις πηγαμε παιδοτοπο..ειδαμε κ το γιωτινιμε τη ξανθια κουκλαρα..μα σουηδεζα η ατιμη..

αχ φυγαμε απο παιδοτοπο κ για αν γυρισουμε μας βγηκε ο κ...ς

ειχε πορεια..κ το μωρο να ουρλιαζει κ γω να τα χω παιξει..ειπε σε μια μπατσινα μα μας ανοξει δρομο..μα ς ανοιξε να ναι καλα αλλα βρεθηκαμε παλι σε μποτιλιαρισμα..τελικα πηγαμε μεχρι σχεδονκαλοχωρι για ναξανα βρεθουμε περιφερειακο..

αργι εγω γεννησα 40+3..

τονιααααααααααααα..ρε λες να μη μπορουσε να αντιδραση κ να πνιγοταν?????????? :o:o:o θεος φυλαξη..

εγω πιστευω πως τα καλυτερα ποτε δε θα ερθουν..ερχεται το τελος του κοσμου..πολλα σημαδια..πολλα.

μιτσακι εγω λεω οτι θα γεννησεις....μμμμμμμμμμμμμμ

38+5 :D:D:D:D:D:D

σας φιλω ολες..

α ειδα κ τη φωτο..αφροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

καλε μεγαλος ειναι...

εμενα δε μου μοιαζει το μανωλη :?:roll::roll: ισως πηγουνι.. 8-)

τωρα ειδα τις αλλες...φωτο..ε λιγο μοιαζει.. :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια εμένα το Φ μου μοιάζει πολύ οκ

αλλά μου μοιάζει έτσι όπως είμαι τώρα μεγάλη

μικρή δεν ήμουν έτσι.. περίεργα πράματα :-?

μα εσείς είστε ίδιοι

πωπω :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο με φλας βγαζεις?

εγω τις πρωτες μερες που εβγαλζα ολες χαλια..κουνημενες..κ χαλια μαυρα

αν δε βαλεις φλας κ κουνηθει το μωρο παει χαλια βγαινει :?

ρε μαρια σιγα ιδιοι :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! :D

Πολύς ο κόσμος στο Σύνταγμα. Πήγα με την αδερφή μου και την κόρη μου.

Στην αρχή μουδιασμένη, αλλά μόλις ειδα πόσα πολλά παιδάκια ήταν με τους γονείς τους στο Σύνταγμα και διαμαρτύρονταν και αυτά για το μέλλον που τους ξημερώνει ηρέμησα.

Γωγώ δε διαφωνώ απλώς μαζί σου! Διαφωνώ καθέτως, οριζοντίως, εντός εναλλάξ και εντός εκτός κι επι ταυτά. Αυτή τη στιγμή όμως δεν έχω το κουράγιο να επιχειρηματολογήσω επ' αυτού, αλλά με στεναχωρεί που εσύ συγκεκριμένα (περισσότερο λογω επαγγέλματος) βλέπεις τα πράγματα τόσο επιφανειακά.

Και δε με στεναχωρεί σαν Δημ. Υπάλληλο, όχι. Σκεψου μόνο οτι μετά από ΔΩΔΕΚΑ ολοκληρα χρόνια υπηρεσίας ο βασικός μισθός μου είναι 900 € και φτάνει τα 1200 με τα επιδόματα.Ξέρεις γιατί παίρνω επιδόματα; Γιατί αν μπουν στον βασικό θα πρέπει να τα πάρω και στη σύνταξη. Ποιόν λοιπόν κοροϊδεύει το σύστημα;; Και δεν παίρνουν όλοι οι ΔΥ αυτά τα λεφτά που λες οτι παίρνουν και όχι δε θεωρώ οτι ένας Δ.Υ. που παίρνει 1400 € μετά απο 25 χρόνια υπηρεσίας παίρνει τα τρελά λεφτα.

Δε θεωρώ όμως οτι είναι άξιοι όλοι να τα παίρνουν. Ούτε το μισο του μισού απο τους Δ.Υ. δε θα έπρεπε να πληρώνεται, γιατί οι περισσότεροι είναι άχρηστοι τεμπελχανάδες βολεμένοι. Τι θα πεις όμως στις νοσοκομες, δασκάλες, σώματα ασφαλείας, νηπιαγωγούς;

Η ΕΛΣΤΑΤ έδωσε το αριθμό των Δ. Υ. 768.000 είμαστε τα καμάρια.... :roll:

Σε λίγο Γωγώ θα τελειώσουν τα λεφτά που εχουν οι βολεμένοι στην τρύπα και θα σταματήσει και το επίδομα απο τον μπαμπά και η πείνα θα χτυπήσει την πόρτα και τότε δε θα έχουμε την πολυτέλεια να σκεφτόμαστε τίποτ' αλλό απο το πώς θα εξασφαλίσουμε το φαγητό των παιδιών μας. Και όχι δεν καταστροφολογώ. Ο κίνδυνος πλέον είναι ορατός. :(

Όλα κύλισαν ομαλα μέχρι την ώρα που φύγαμε εννιά παρα κάτι.

Αφρό μοιάζει με τον Κώστα Στις φωτος δε φαίνεται οπότε μην προσπαθεις να τις πείσεις! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα αφρο ποσο το υψος του????????καλε γλυκας ειναι,,.τον κοιταω κ το ξανακοιταω..ο μανωλης σα μωρο ετσι ηταν?μοιαζουν?

α γωγω..καλε τι 2 φορες ξυπναει το μωρο σου?????????

ακου μενα χθες.21,30-2-4,20-6 παρα-7-9,30 κμες τη μερα ανα μιαμιση ωρα σιγουρα..ποτε πανω απο 2 ωρο νομιζω..αλλα πανω απο 5 λεπτα δε καθεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοριτσάκια!!!!

Όλη μέρα σας διαβάζω από λίγο αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω....τέτοια ώρα που γράφω τα μισά τα ξεχνάω λόγω νύστας και κούρασης...

Να σας πω τα δικά μας πρώτα;Επιτέλους μπουσουλίσαμε!!!!!!Είμαι πολύ χαρούμενη!!Το έιχα άγχος γιατί όχι απλά δεν μπουσουλούσε αλλά ούτε βαρελάκια έκανε.Την αφήναμε κάτω και ήταν σαν τούβλο,δεν γύριζε με τπτ :oops: Πήγαμε σε φυσικοθεραπεύτρια την προηγούμενη εβδομάδα με παρότρυνση της παιδιπατρου,και μας έδειξε ασκησούλες,δεν έχει τπτ μας είπε απλά είναι υποτονική(τεμπέλα δλδ)Μην σας ζαλίζω με λεπτομέριες σε 2 μέρες άρχισε να κάνει βαρελάκια και στις 6 μέρες μπουσουλάει και γυρίζει όλο το σπίτι!!!

Αχ όλη μέρα την κοιτάω και βουρκώνω :):):) συγκινήθηκα πολύ!!!!

Αυτά τα νεάκια μας!!!

Αφροδίτη διάβασα μόλις ξύπνησα την ιστορία σου και τρελάθηκα!!!!Πολύ πολύ συγκινητική ρε συ..(όλη μέρα βουρκώνω σήμερα :lol::lol: )Τι κουκλάκι είναι ρε;Τι βλέμμα;Μαναράκι!!!

Να σας ζήσει και πάλι γερός και καλοτυχος!!!!

Μπράβο σε όσες γεννήσατε χωρίς επισκληρίδιο!!!Δεν θα το τολμούσα ποτέ,είμαι πολύ κότα στον πόνο!!!

όσο αφορά τη χώρα μας,συμφωνώ και με την άποψη της Χρύσας

Βασικά μάλλον δεν έχω συνειδητοποιήσει ακόμη τι ακριβώς συμβαίνει και δεν ξερω αν είναι καλό ή κακό,κοινός είμαι περισσότερο στον κόσμο μου :oops::oops:

Γωγώ για δουλειά πάω αρχές του μήνα,μέχρι 10 το πολύ :cry::cry::cry:

Η μπουμπού πολύ καλά!!!

Περνάτε άλμα ε;Εμ τι νόμιζες καλή μου ότι εσένα δεν θα σε ξεζουμίσει; :lol::lol::lol:

Τελικά δεν πήγα Θεσ/κη σήμερα.3 ωρες δρόμο μόνο για την ομιλία δεν έλεγε,άσε που πάμε αύριο και επίσης δεν έλεγε 100 ευρώ βενζίνη...

Ξύπνησε επανέρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ μου :x:x:x:x:x:x:x:x

σκεφτείτε φίλες μου τους συνανθρώπους μας που τώρα που μιλάμε

δεν έχουν όχι ίντερνετ, ούτε τη ΔΕΗ να πληρώσουν, τους λογαρισμούς και να πάρουν γάλα στα παιδιά..

Αν το πετρέλαιο θέρμανσης φτάσει εκεί που λένε εμείς του χρόνου θα το κλείσουμε και θα είμαστε με τις κουβέρτες..

εγώ 650 το μήνα +κυνηγητό από ΤΕΒΕ και εφορία

οκ παίρνω επιστροφή αλλά σε βασίζομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν βγαζω με φλας εχει προγραμμα για να μην κουνιετε :D

50,5 το υψος .οχι δεν μοιαζει με τον Μ μωρο ,μονο στο πηγουνι και στα χειλια το υπολοιπο κεφαλι ειναι πολυ διαφορετικο .

πα για νανι γιατι δεν ξερω τι μου ξημερωνει .

οσο για το χαος μας δεν μπορω να μπω τωρα σε φαση κουβεντας γιατι θα μαυρισω και ειναι κριμα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη ευχαριστώωω

Θούλη έτοιμη και για το 3... κι εγώ θέλω..

περιμένω να κοιμηθούν..ειδικά η μικρή δίνει ρέστα...φοράω το νεγκλιζέ και περιμένω :-w:-w:-w

α σήμερα που πήρε η μαμά μου την Ιωάννα από το σχολικό πετάγεται ένα παιδάκι από τα

πίσω καθίσματα: "μισό λεπτό!!! κυρία κυρία!! είσαι η γιαγιά της Ιωάννας?? σε παρακαλώ πες της κάτι

μου είπε σήμερα δεν θέλει να με παντρευτεί...πες της εσύ να με παντρευτεί..Μου έχει σπάσει την καρδιά μου!!!" =((=((=((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...