Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

HRTHA KAI PALI KORITSAKIA!!!!!!!!!!!PSWNISAME PHRAME ARKETA PRAGMATAKIA GIA ARXH!!!!!!!POLY TO XARHKA!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P OLA GALAZIA.............. :x:x:x:x

FWTOGRAFIRS DEN EXW VGALEI AKOMA.... ;););)

PWPW EXW MIA NYSTA VRE KORITSIA.......EXW XYPNSEI APO TIS 6:30 GIA THN KAMPYLH KAI DEN MPORESA NA KOIMITHW TO MESIMERI!!!!!! :(:(:(:(:(:(

TI KANETE ESEIS??????

NIA MOU TI PSWNISES?????? :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εδω ειμαι...ετσι Χριστινα ολα γαλαζια τα ειχα παρει και εγω,στην αρχη επαιρνα πορτοκαλι...λαχανι..και μετα λεω τι στο καλο ας τα παρω γαλαζιο να τελειωνουμε...τωρα τα εδωσα στην κολλητη μου και ετοιμαζομαι για καινουργια...χρωμα δεν λεν ειναι δυσκολο και σας αφηνω να μαντεψετε χιχιιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΠΟΙΟ ΧΡΩΜΑ ΛΕΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.....ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΜΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ......ΟΛΑ ΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΖ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΤΗΛΕΘΕΑΤΗ ΤΕΛΙΚΑ???????? :):D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ θα παιξεις εεεε????χαχαχα..μεχρι να βαρεθεις να το ακους απο τις πολλες φορες που θα το βαλεις στον μπεμπη..καλε για πειτε εχετε σκεφτει ονοματα???Εμεις θα την πουμε Μιλα..απο οταν εμεινα εγκυος στο Χριστοφορο ελεγα αμα ειναι κοριτσι Μιλα θα το βγαλω...αλλα ειχα αγορι...οποτεε τωρα ηρθε η ωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΟΥΜΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΓΥΟΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.....

1ον ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ....

2ον ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ :(:(:(:(:(

ΜΙΛΑ????????ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΟΝΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΑΚΟΥΣΕΙ!!!!!!!!!! :):):):)

ΝΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπω το Δημητρη λενε τον ξαδερφο μου ετσι και ειναι αγαπημενο ονομα...Μιλα καλε Σερβικο ειναι...οπως λεμε Mila Jovovic..Mila Kunis...θα το δωσουμε στο ληξιαρχειο μολις γεννηθει για να μην εχω προβλημα στην εκκλησια αν και εχω βρει ακρη....γιορταζει 10Νοεμβριου του Μιλωνος...χχιχι..ερχεται η Mila Matijevic!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares ti kanete?????????

kalorizika ta pragmatakia sas xristinaki.me to kalo na erthei to mwrki na ta xarei............

vlepw ftasame sta onomata ee???????

kale poy einai oles shmera poy eimai egw den einai alles xaxaxxaxa to hliannaki kai to maimoydaki exoyn meres na mpoyn ee????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααα πολυ ωραιο το ονοματακι!!!!!!!!!!!!ταιριαζει και πολυ ωραια με το επωνημο σασ!!!!!!!!!!

νια μου σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!και ναι φτασαμε στα ονοματα σιγα σιγα....αυριο μπαινω στην 26 εβδομαδα....γουαουυυυυυυυυυυυ :shock::shock::shock: περνανε κοριτσιααααααααα υπομονη!!!!!!!!!!!!!!!!!

νιαμου για πεσ μασ εσυ τι θα ηθελεσ να ειναι τα μωρακια σου?????ιδιο φυλλο η διαφορετικο????αγορια η κοριτσια????????γερα να ειναι πανω απο ολα αλλα παντα υπαρχει μια κρυφη προτημηση!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ena agoraki pantos thelw poly..........moy exei meinei twra giati to allo poy efyge htan agoraki.......kai egw vevaia elega panta oti thelw koritsaki xaxaxaxxa allaksan omws ta pragmata.............

kale poy eiste oles tha valw tis fwnesssssssssssssssssssssssss :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια ας κοριτσια!!!

αχ το ξερω εχω χαθει πολυ, αλλα δεν ειμαι στα καλυτερα μου ψυχολογικα, εχω στεναχωρεθει πολυ με το ασθμα του μικρου κ με απασχολει πολυ... ξερω οτι δεν ειναι κατι το πολυ σοβαρο αλλα κ μονο που σκεφτομαι οτι μπορει να το εχει για ολη του τη ζωη κ οτι μπορει να το επιδεινωναμε εμεις τρελαινομαι!!

ελπιζω να εισαστε τελεια κοριτσαρες μου!!!

φιλακια πολλα σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Κ ΣΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!ΠΟΣΑ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ.....ΧΑΧΑ!!!!!!ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ Ε?ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΠΡΩΤΑ ΣΤΙΣ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ Κ ΤΑ ΨΩΝΙΑ....ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ Κ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΙΟΥΛΙΟ ΝΟΜΙΖΩ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΧΑΧΑ!!!!!ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΛΛΑ Κ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΛΑΧΑΝΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΜΙΝ ΤΑ ΦΟΡΑΕΙ ΟΛΑ ΓΑΛΑΖΙΑ.....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΧΡΩΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΣΑΣ?ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΜΕ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΣΚΟΥΡΟ ΓΙΑ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΤΙ ΛΕΤΕ?ΕΚΑΝΕΣ Κ ΤΟΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Ε?ΠΗΡΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΙΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 20 ΕΥΡΩ ΕΧΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΛΠ.ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΗΓΕ Κ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ.ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ.....ΕΙΧΕ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΤΑ 12 ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΕΥΤΗΧΩΣ.ΤΕΝΤΥ ΝΤΙΟΝ ΚΙΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΝΑ ΝΑΣΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Πώς παν τα κέφια σήμερα? Καλέ ξυπνήστε! Πού είστε?????

Εδώ έβρεχε όλο το βράδυ κ ξύπνησα 5-6 φορές στον ύπνο μου γιατί οι βροντές και τα μπουμπουνητά ήταν τόσο δυνατά που τρόμαξα..Και για να έχω συμπαράσταση έλεγα στον άντρα μου, ξύπνα το μωράκι φοβάται θελει το μπαμπα του..Τίποταααααααα εκείνος..κοιμόταν του καλού καιρού!! :lol:

Μαιμουδάκι μου προσπάθησε λιγάκι να ανέβεις..δεν μπορώ να έρθω ακριβώς στη θέση σου γιατί δεν έχω γίνει ακόμα μανούλα, φαντάζομαι όμως πως μπορεί να νιώθεις..εδώ εμείς τα έχουμε στις κοιλίτσες μας και με το παραμικρό τρελαινόμαστε! Δεν θα είναι όμως τίποτα το σοβαρό στο μέλλον, θα το ξεπεράσει σιγά σιγά, θα το δεις! Μόνο να πιστεύεις σ αυτό!

Καλημέρα muriam! Και εγώ δεν έχω ψωνίσει ακόμα τίποτα, μου έχουν φέρει οι δικοί μου κάποια μικροπράγματα αλλά να πω την αλήθεια μου, ούτε αυτό μπορώ να χαρώ..Φοβάμαι ακόμα μήπως κάτι δεν παει καλά και προσπαθώ να περιμένω μέχρι να μην αντέχω άλλο. Είμαι σίγουρη βέβαια ότι θα είναι φοβερή εμπειρία αυτα τα ψώνια! Πάντως κ γω σκέφτομαι όταν με το καλό έρθει η στιγμή να ψωνίσω ουδέτερα χρώματα αν και κακά τα ψέμματα τα αγοράκια ξεχωρίζουν με τα γαλάζια κ τα μπλε! Πως θα το κάνουμε?? Όσο για το δωμάτιο? Πραγματικά δεν έχει περάσει ακόμα από το μυαλό μου, αφού όλοι μου λένε ότι για το πρώτο εξάμηνο θα είναι στην κούνια μες το υπνοδωμάτιο μας..Βέβαια απ την άλλη θα μου πεις που κουράγιο αφότου θα γεννηθεί για βαψίματα κλπ? Εξαρταται τα κέφια μέχρι τότε!

Τιτίνα μου εσύ ψώνισες ωραία πραγματάκια ε? Ά ντε πότε θα μας τα δείξεις να παίρνουμε ιδέες?

Εύη μου όμορφο το ονοματάκι που έχετε διαλέξει για τη μικρή σας! Εμείς δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα..Το σκεφτόμαστε. Πάντως Τιτίνα μου το Δημήτρης είναι κ εμένα το αγαπημένο μου! Δεν έχουμε όμως κανένα στην οικογένεια οπότε χλωμό το κόβω..

Αναστασία, Μίκυ, Άννα Μαρία, Ηλιάννα, Νάσια, Νία, Vanessaki, Mαρία καλημέρα!!!! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες.Δεν ειμαι και πολυ καλα σημερα.Σηκωθηκα 4 το πρωι και ξερνουσα!!! :? Η μυτη μου ειναι μπουκωμενη....μαυρα χαλια.Εσεις τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsaressssssssssss.............

maimoydaki moy poso lypame gia ton mikroyli soy alla mhn to skeftese etsi ola kala tha einai kai mhn exeis ayto sto myalo soy oti toy kanete eseis kako den ofelei poythena apla na ton prosexete twra poy to kserete.........filakia koyklitsa moy perastika na einai ola ......ola gia na ta pername emeis einai....... ayto to mathima to phra twra kai egw meta apo ola ayta poy perasa ........

filakia se olessssssssssss paw kai egw ligo karfoyr kai meta pali edw............ ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOU HRTHA KAI EGW!!!!mAIMOUDAKI MOU PROSPATHISE NA HREMHSEIS...DEN FTETE ESEIS GIA TO ASTHMA....THA DEIS POU TO PAIDAKI SOU THA GINEI KALA GRHGORA!!!

NAI MURIAM MOY THN EKANA THN KAMPYLH MIA XARA OUTE EKAN EMETO OUTE TIPOTA TWRA TA APOTELESMATA THATA PARW SE 10 MERES....ANTE NA VGOUNE GIATI THELW NA PAW STON GIATRO EPITELOUS!!!!!!!

AX ANASTASIA MOU TI EINAI PALI KAI AYTO ME TOUS EMETOUS...KOURAGIO KORITSAKI MOU!!!!!! :?:?:?

KATERINAKI NAI PSWNIA WRAIA PRAGMATAKI GIA TON MPEMPOULI MOU!!!!!!!!!!THA TA BGALW KAPOIA STIGMH FWTOGRAFIA!!!!!!!!KALE ASE TIS VLAKIULES KAI PGFAINE NA PSWNISEIS GIA TO AGORAKI SOU........DEN FANTAZESE POSO TELEIO EINAI....EGW DEN KRATIEMAI....APO TO 4 MHNA EXW PSWNISEI MERIKA..... :D:D:D

KORITSIA SHMERA MPHKA STHN 26 EVDOMADAAAAAAAAAA ALLES 98 HMERES WOWWWWWWWW :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kai apo mena koritsakia mu!!!!edo k ego prospatho na diavaso alla milame gia poli epifaneiako diavasma!!!den eimai katholu sigedromeni.elpizo tulaxiston ena 5 na to paro na teleiono giati den exo katholu orexi fti ti fora...

ego tha pao tin triti gia alpha test kai mallon afti ti fora tha epivevaiosume kai to filo, pu elpizo na parameinei koritsaki...

pu eiste oles pali????mu fainetai eftiaxe o kairos kai arxisate tis voltes!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...