Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

kalhspera koyklitses moyyyyyyyyyyyy........eimai kala an kai den mphka panw apo 24 wres na dw nea sas xaxaxaxxaxaxa moy leipsate poly omws kale ti einai ayth h eksartisi.xaxaxaxxa sas diavasa ayto poy moy exei meinei einai me to nasiaki mas aman pia ti einai ayta ta pragmata se kanoyn rakos synexws apapaaaaaaaaaaaaaa.......mhn stenaxwriese koykla moy graftoys gia ligoys mhnes akoma kai meta na toys vrizeis kai na mhn dexese tipota ......kai gia to paidaki poy exeis sthn koilitsa kai perisotero to alla poy ta vlepei ola eonao krima re gamotoooooooooo.......oles oi alles koykles einai mia xara apo oti eida ......kai egw kala eimai kai ta dydimakia moy........xixixixiixi perimeno pws kai pws na erthei h trith na ta dw kai den exw anxgos katholoy gia thn afxenikh den kserw giati alla nomizw oti tha einai ola mia xara ..........moy to xrwstaei re koritsia h zwh ............etsi thelw na pisteyw arketa perasa .........

ti kairos kai aytos shmera pwpwppw.........elpizw na ftiaksei erxete thn deytera kai to adelfaki moy apo thn germania kai thelw na kanoyme voltoyles kai na kathomaste veranta na milame xixixixixixiix............

polla filakia se olessssssssssssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

GEIA SAS KORITSIA HRTHA KAI EGW!!!!!!!!!!!!

AX TI TRAVIKSA SHMERA STHN DOULEIA DEN FANTAZESETE..............50 ATOMA TRAPAIZI STHN DOULEIA EIXAME SHMERA MONH MOU STHN KOUZINA ME TO AFENTIKO KAI TWRA PAEI H MESH MOU TETOIA KOURASH POU EXW DEN FANTAZESTE :|:|:|:| :|PWPW KAI KLEISANE PALI OI IDIOI GIA THN ALLH TETARTH KAI PEMPTH TRAPEZI....STI 2 VARDIES POU DOULEVW RE GAMWTO TI GANTEMIA EINAI AYTH???????????DEN PROKEOTE NA PAW OMWS...DEN GINETE NA KOURAZOMAI ETSI....OPOTE PAEI TO MEROKAMATO GIA THN ALLH EVDOMADA :(:(:(:(:(:(

ESEIS TI KANETE????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδεςςς μου τι κανετε??Εδω και εγω ..ηρεμη σημερα...δεν μπηκα εχτες να σας πω νεακια μιας και ειχ συνχιστει και μου ειχε ανεβει η πιεση στο 11...(το κανονικο μοηυ ειναι 7.5)και οι παλμοι 107-113....πηγα που λετε το πρωι στη γιατρο του ΤΕΒΕ.....μετα απο 100000 παρακαλια του αντρα μου....μια ξινηηη μια βλαμενηηη..εντωμεταξυ να ρωταει και να ξαναρωταει γιατι δεν παω στην αλλη γιατρο του ΤΕΒΕ που ειναι κοντα και γιατι δεν παω πια σε μια αλλη γιατρο που πηγαινα το παιδι περισυ την οποια μου συστησε η γιατρινα του ΤΕΒΕ και ειχε βγαλει το παιδι με λευχαιμια που σας ελεγα και την χρυσοπληρωνα...γιατι λεει αυτη ειναι κορυφη και την γνωριζει και προσωπικα....και λεμε με τον αντρα μου κοιτα τι κλικα εχουν κανει οι γιατροι εδω...σου λεει ντε και καλα να πας εκει και ας δινεις 70.00 ευρω την επισκεψη...εε οχι ρε κυρα μου...500.00 ευρω το 2μηνο δινω στο ΤΕΒΕ ...αφου ειδε το ιστορικο του παιδιου και ολα..το εξετασε και τελικα το παιδακι μου εχει βροχιτιδα...λεω του αντρα μου βλεπεις τιι ηλιθια ειναι που αφησε ολοκληρη νυχτα να περασει δεν με ρωτησε καν τι εχει και πως ξενυχτισαμε αααα και τη ρωτησαμε οταν με το καλο γεννησω αν θα ερθει σπιτι και λεει εεε...λιγο δυσκολο ειναι και μακριααα...και της λεει ο αντρα μου θα ερθω εγω να σας παρω μην ανησυχιτε...και λεει δεν ειναι μωρε αυτο αλλα νααα που να βρω και το χρονο....και δεν καλυπτει και το ΤΕΒΕ αυτα...και λεμε το ξερουμε οτι δεν τα καλυπτει αλλα αν ειναι να αναλαβεται δεν πρεπει απο την αρχη να δειτε το μωρο?Και λεει καλα θα δουμε μεχρι τοτε....τι να πωωω πως κρατιομουνα δεν ξερω και εγω..λεω στον αντρα μου βλεπεις...προσπαθει με καθε τροπο να μην αναλαβει...τοοοσο καλη ειναι...δεν μπορουσα να ηρεμησω...εκλαιγα μετα...και το βραδακι πηγαμε στην πλατεια τη μεγαλη της πολης και φαγαμε ωραιοτατα καλαμακια...και ηρεμισα...χαχαχαχα...σημερα βγηκαν και τα αποτελεσματα των εξετασεω αιματος και ουρων..εχω μια χρα αιματοκριτη σταθερο στο 36 απο ζαχαρο εχω υπογλυκαιμια(και εχω ταραξει και τα παγωτα)και θα κανω καμπυλη σε 10 μερες αλλα αυτη της 1ωρας τελικα για να δουμε αν ανεβαινει καθολου αλλιως αν παραμεινει λεει χαμηλη θα πρεπει να παρω καποιο συμπληρωμα δεν θυμαμαι τι...και λεω γιατι καλεεε τα παγωτα δεν κανουν???Στα ουρα μου βρικε λιγο αιμα και θα ξανακανω σε 10 μερες παλι και αν ξαναβγει με αιμα θα κανω λεει υπερηχο νεφρων και κυστης...κατα αλλα ολα μια χαρα...και πειναωωωωω??Λετε να ειναι απο την υπογλυκαιμιαα???χαχαχα..παω να διαβασω νεακια και να σας απαντησωω φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΤΙ ΧΑΖΟΒΙΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΒΡΕ ΕΥΗ!!!!!!!!!!!ΑΠΑΠΠΑΠΑΠ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΘ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ..

ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΕ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΑ....ΣΑΝ ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΙΜΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΟ ΠΙΠΙ ΜΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ...!!!!!ΜΑ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ?????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ STAR.GR ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ!!!!!!!ΠΩΠΩ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟΣ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ...ΑΜΑ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΓΥΟΣ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

-μαιμουδακιι και εγω μετα που ηρεμησα πεθανα στο γελιο με αυτο που επαθα....τωρα ειπα του αντρα μου να βαλουμε ζαρντινιερες μπροστα να μην κατουραει κατω..κατω ειναι το μαγαζι του θειου μου και φανταστειτε να το παθει κανας πελατης...πωπωωωωωω...οσο για το βροχικο ασθαμ που λες εμνα τωρα εχει βροχιτιδα αλλα ειναι ιογενης την κολλησε απο αλλο παιδακι αλλα και παλι αυτες τις εισπνοες κανει με αερολιν και φλιξοντιν και περισυ που ειχε βροχοπνευμονια παλι αυτα εκανε συν αντιβιωση..θελω να πω οτι δεν τα δινουν μονο στο ασθμα εμενα τις περισσοτερες φορες η απλια γιατρος μου τα εδινε για να αποφυγω την αντιβιωση και οντως τωρα που εχει παλι βηχα μολις κανει μασκα αρχιζει ο βηχας και υποχωρει.Περαστικα να εχει μωρε το μικρουλι γιατι στο βηχα αμα εχει και δεν ξερεις τι ειναι δεν ξερεις και πως να βοηθησεις και ποναει το καυμενο..τουλαχιστον σε ενα πυρετο η πονοκεφαλο θα δωσεις κατι αλλα στο βηχα??Οσο για το πουλακι τι να σου πω...οι γνομεις των γιατρων ειναι διαφορες..εμενα μου ειχε πει μολις γεννησα να του κανω λιγο καθε μερα και να το καθαριζω γιατι εβγαζε κατι σαν σμηγμα και το καναμε και δεν εχει κανενα προβλημα..αμα ξανα ειχα αγορι παντως οτι και αν ελεγε ο τωρινος γιατρος εγω και παλι ετσι θα εκανα..δεν καταλαβε τιποτα και τωρα πια δεν χρειαζετε να το πειραζουμε...δεν του πολυαρεσει...απλα στο μπανιο λιγο κανω για να το πλυνω.Παντως μια φιλη μου επειδη πονεσε το παιδακι οπως το δικο σου πηγε τελικα και το εκοψε το παιδακι...και η ξαδερφη μου εκανε αυτο που σου ειπε η γιατρος και η πληγη να το πω ετσι ξανα εκλεινε και δεν μπορουσε να κατουρισει γιατι ποναγε και το ξανα ανοιγανε και στο τελος το εκοψε και ησυχασε το παιδακι.

-Αναστασιαααα χαχαχαχαχαχα αγαπω GOODYS αχαχαχαχα..και το αδυνατησαμε πολυ πετυχιμενοοο χαχαχα

-Νασια μου ποσο ειναι η κορη σου??Ο γιος μου ειχε φαει τσιγαρο 18 μηνων και καναμε πλυση στομαχου...απο τοτε αρνιοταν να φαει το οτιδηποτε και αρχισαμε απο την αρχη με γαλα...μετα με ψωμι ,κρουασαν,μπισκοτα και τσουρεκι...αυτο ηταν το φαγητο του μεχρι 3 ετων...περισυ στον παιδικο αρχισε να ζηλευει αλλα οοοχι και πααρα πολυ...τοτε λοιπον ειπαμε με τη δασκαλα να τον πιεζουμε εκεινη εκει και εγω απο το σπιτι να φαει χωρις να τρωει τιποτε απο κρουασαν και τετοια...εκλεβε ψωμι κρυφα εκανε τετοια..εγω αρχισα να του φτιαχνω σε κρεμες σουπιτσα οπως οταν ηταν μωρο και καθε μεσημερι μια συγκεκριμενη ωρα τον εβαζα να φαει για να το καταλαβει οτι καθε μερα μετα το σχολειο και μολις παμε σπιτι πρεπει να φαει οτι του δινω..ετσι αρχισαμε σιγα σιγα και σταματησαμε να αγοραζουμε οτι ετρωγε πριν για να μην τα βρισκει και να μενει νυστικος και να πειναει..φετος τρωει πλεον τα παντααα μα τα παντα ομωςς και δεν σταματαει ..μας πηρε πολυυ χρονο ομως τα καταφεραμε...εγω σε συμβουλευω να βρεις ενα τροπο και ας μην θελει εμας ουρλιαζε και του τα χωναμε στο στομα..μας εκανε εμετο πολλες φορες και φυσικα συχνεχιζαμε και του διναμε μεχρι που καταλαβε πως οσο εμετο και να κανει θα το φαει...και οτι δεν θα περασει το δικο του...θελει πολυ δυναμη και καθολου λυπηση...πολλες φορες νομιζα οτι θα τρελαθω απο τα νευρα μου αλλα τωρα...το χαιρομαι γιατι τρωει τα παντααα οπως πριν φαει το τσιγαρο...και τσουρεκι και κρουασαν πολυ σπανια πια..

-Νασια μου αυτο με τους τριτους ειναι οντως ενα θεμαα...και εγω επιρεαζομουν και δημιουργουσαν ενα σωρο προβληματα και τους εκανα περα...τοσο περα που δεν εχουμε σχεσεις παρα μονο με τους γονεις μου για να καταλαβεις...η πεθερα μου ειναι καλη γυναικα αλλα μενει εξωτερικο ακι την βλεοω μια φορα το χρονο οποτε και καλη να μην ητανε εγω σπανια την βλεπω...οπως ειπε και η μικι κανατε ενα παιδακι και τωρα ενα δευτερο,.δεν νομιζω να το επερνες αποφαση να κανεις 2ο αν δεν ησουν καλα..εισαι στεναχωρημενη και βραζεις οντως αλλα βρειτε ενα τροπο...πρεπει να καταλαβει και αυτος...πες οκ χιουμορ πειραζει που εγω δεν το θελω??Καντε το αλλου ρε παιδι μου και οχι σε εμενα τελος με ενα αυτο..τι αλλο να πω...

-Μααρααακι θεικη φωτοοο εισαι μια κουκλαααα..καλε τι παιδακια ειναι αυταααα τι ζουζουνακια να τα φαςςςς μιαμ μιαμμμ

-Χριστινωω κερασια εεε???ΕΙδα και εγω εχτες σε ενα μαναβηκο αλλα την αλλη κυριακη θα παω Καλαβρυτα γιατι εχουμε μια βαπτιση και θα παω την κοπελα...δεν θα κανω προγραμμαγιατι θελουν πεταλουδα και με την κοιλια εκει..που να την βαλω την στολη..χαχα..και εκει στο δρομο εχει κερασιες και πουλανε κερασια και περισυ παλι που ειχα παει ειχα παρει και μεχρι να κατεβω αιγιο ειχα φαει τα μισα...ειχα παριε3 κεσεδακια...μιαμ μιαμ...ανυπομονωωωωω

-σημερα εδω ο καιρος σκ....α...με βροχη ελεος πιααααα και ελεγα αμα κρατησει για καμια βδομαδα καλα ο καιρος να ξεκινησω μπανακιαα αλλα δεν το βλεπω...ΑΑΑΑ εχτες που πηγαιναμε βολτα περασαμε απο ενα μαγαζι με μωρουδιακα και ειχε στην βιτρινα ενα ροζ καροτσι που το αγαπησα...πηγα σημερα να το δω ειναι τυπου καλοκαιρινο αλλα οχι πολυ μικρο(ροζ,φουξιο,μωβ)καοως ετσι το χρωμα και ξαπλωνει μεχρι κατω και τις λεεω ποσο εχει και λεει 55 ευρω...και μενω...και λεει αλλα φεραμε και ενα της chicco με ποδοσακο για να κανει και τον χειμωνα στα 130 ευρω...μια χαρα(εχω σετ τριο και ετσι εψαχνα σκετο καροτσι αλλα ροζζ...)σας βαζω φωτο το chicco αλλα σε αλλο χρωμα με ποδοσακο για να το δειτε και θα το βαλω και σκετο σε ροζ να δειτε πιο ειναι...που εισαστε καλεεεεε....Ηλιανναααα παλι βολτουλες εισαι??

με ποδοσακο δεν με αφηνει να το βαλω σε φωτο αλλα το βρικα στο youtube και σας βαζω το λινκ

post-1349-13873937094167_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΤΙ ΧΑΖΟΒΙΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΒΡΕ ΕΥΗ!!!!!!!!!!!ΑΠΑΠΠΑΠΑΠ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΘ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ..

ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΕ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΑ....ΣΑΝ ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΙΜΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΟ ΠΙΠΙ ΜΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ...!!!!!ΜΑ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ?????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ STAR.GR ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ!!!!!!!ΠΩΠΩ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟΣ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ...ΑΜΑ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΓΥΟΣ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

εμενα ειναι συνηθως χαμηλα και το νιωθω στον πωπω σαν γαργαλιμα...εχει πλακα..τιποτα χερακια θα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΣΑΝ ΤΣΙΜΠΙΜΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΙΓΗΣΩ ΑΚΡΙΒΩΣ....ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΕΝΟΧΛΙΤΙΚΟ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΨΙΛΟΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):)

ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ????ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ???ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!! ;););););)

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΦΑΓΑ ΚΕΡΑΣΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕΡΙΚΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι δεν ειναι οπως τα αλλα τα βαρυα αλλα εχει και ποδοσακο μια χαρα ειναι πιο βαρυ εχω ...και ειναι και ροζζζζζζζ....εγω οπως ειπα θα κανω την μικρη της μιας ωρας καμπυλη χιχιχιχιχιχ....το γλυτωσαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titina μου καλή επιτυχια με τη γλυκόζη! Εγώ περυσι που εκανα ενώ ο γιατρος μου ειχε γραψει 50γρ δεν το ειχα προσέξει κ τους είπα 100!!!! Και φυσικά μετα την 1η λήψη την "έβγαλα" τη γλυκοζιούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρεεες να μαιι..

ηρθα και εχω ΠΟΛΛΑ ΝΕΕΕΕΕΕΕΕΑ!

δηλαδη 2 εχω αλλα κανουν με 1002

το πρωτο ειναι οτι την πηγαμε την μικρη

να την δουνε και εχει τενοντιτιδα του αχιλλειου.. :?

το πουλακι μου ποναγε πανω απο τον αστραγαλο τελικα και

οχι στον αστραγαλο..

θα κανουμε διαφορων ειδων ασκησουλες..

μας ειπε οτι αιτια ειναι αλματα, πηδηματακια

και διαφορα τετοιοα 'ακροβατικα' που συνηθιζει και για αρχη

κοβονται κουνιες και γενικα αυτες τις μερες αγκαλια :?:?

αυτο ηταν το δυσαρεστο νεο, πολυ στεναχωρηθηκα για την ψυχουλιτσα μου

θα ταλαιπωρηθει λιγο, και στεναχωρηθηκα που δεν το ειχα δει εγω :(

εχω ομως και δευτερο νεο

πηγαμε στον γυναικολογο και στον υπερυχο

μας περιμενε μια εκπληξη, τελικα το σπορακι μας ειναι αγορακι :D:D

μας ειχε πει το φυλλο με ιδιαιτερη επιφυλαξη την προηγουμενη φορα μιας και μας εκανε κολπα

αλλα τωρα ομως διαπιστωσαμε πως ειναι αγορακι.. :D:D

οποτε ευη μου να με αλλαξεις και στην λιστουλααα :)

αααααααυτα τα νεα μας, κατα τ'αλλα ΚΟΥΡΑΣΗ, ΠΕΙΝΑ & ΚΟΥΡΑΣΗ! χαχαχα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγώ.....

κοιμήθηκε το ζιζανιοκτόνο μου και τώρα χαλαρώνω στην τιβι......παρεπιπτόντως πάλι τίποτα δεν έχει να δούμε, τι θα γίνει μ'αυτό το χάλι?????????

Αχχχχ αρχίζουν να φουντώνουν σιγά σιγά οι αλλεργίες μου....εδώ και μερικές μέρες με έχει πιάσει τρελή φαγούρα στα χέρια ειδικά από την επάνω μεριά (όχι οι παλάμες)!!!!

Βερονικάκι μου καλώς να δεχτείτε και το αδερφάκι σου, θα έχετε πάρα πολλά να πείτε αφού μένει τόσο μακριά.....Σίγουρα θα είναι είναι όλα τέλεια με την αυχενική καλό μου και θα δείς και τα διδυμάκια σου!!!!! Η ζωή σου χρωστάει πολλά......και θα σου τα δώσει εις διπλούν αυτή τη φορά!!!!!

Κίσκα μου περαστικά στον μικρούλη....καλά απαράδεκτη η γιατρός!!!!!!!! Θα ξαναπάτε μετά από αυτό?????? Τάχα μου λένε μορφωμένοι άνθρωποι....πού είναι η μόρφωση και το επίπεδο??????? Τί συμπεριφορά ήταν αυτή? Η κόρη μου είναι 17 μηνών...άστα να πάνε, μεγάλο πρόβλημα με το φαϊ, εδώ και δύο μήνες έκοψε τελείως και το γάλα....όλο χούγια είναι το παιδί μου και ισχυρογνώμων......δεν την κάνεις ζάφτι με τίποτα!!! Η αλήθεια είναι ότι δεν θα έπρεπε να παραπονιέμαι γιατί στο πείσμα έμοιασε σε μένα... Όσο για το αίμα στα ούρα, πόσα ερυθρά σου βρήκαν? Γιατί στην τελευταία μου εξέταση είχα κι εγώ (3-4) αλλά ο γιατρός μου είπε ότι συμβαίνει καμιά φορά στην εγκυμοσύνη.

Marie μου πήγατε στον γιατρό? Πώς είναι η ζουζούνα?

Τιτινάκι μου ξεκούραση μέχρι την επόμενη εβδομάδα....απορώ πώς σε ταλαιπωρεί έτσι το αφεντικό με την κοιλιά τούρλα???? Η καμπύλη ζαχάρου που θα κάνεις με τα 75ml είναι η μικρή και θα σου πάρουν 3 φορές αίμα, εγώ στην κόρη μου είχα κάνει την μεγάλη με τα 100ml (απορώ γιατί με έβαλε να την κάνω αφού το ζάχαρό μου είναι πάντα χαμηλό) με 5 αιμοληψίες και πήγα να πεθάνω από την αηδία......στην τρίτη αιμοληψία το έκανα όλο εμετούλι αλλά ευτυχώς είχε ήδη δείξει ότι κατέβαιναν τα επίπεδα στο αίμα μου οπότε δεν χρειάστηκε να την ξανακάνω..... Καλή επιτυχία καλό μου και πάρε και κανένα βιβλίο/περιοδικό γιατί θα σκυλοβαρεθείς στο περίμενε!!!!

Αναστασάκι είναι σαν να μου τον έδωσες τον αρακά....σ'ευχαριστώ καλό μου!!!

Μα πού είναι οι άλλες εγκυούλες μας????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια μου εγραψααα στην πισω σελιδα και τελικα δεν ειναι ζουζουνα, ΖΟΥΖΟΥΝΟΣ ειναι :lol::lol:

εσεις ολα καλααα? ελπιζω να συνεχιζει η ειρηνικη σας ατμοσφαιρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marie μου δεν μου την είχε βγάλει την προηγούμενη δημοσίευσή σου και δεν διάβασα τα νέα σας....ζουζούνα εννοούσα την κορούλα σου, για να μάθω τί έγινε με το ποδαράκι της!!!! Χαίρομαι που όλα είναι καλά!!!!!! ΑΓΟΡΑΚΙ τελικά????????? Αυτό θα πεί ανατροπή...σας την έσκασε ο μικρός :lol::lol: γερό να είναι και να έρθει με το καλό το μανάρι μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακιααασαα είμαι στο ικα για.την γλυκόζη....μου πήραν αίμα ήπια την γλυκόζη μου...μια χαρά!!!!τώρα 2 λήψεις θα μου κανούν!!!!!καλά ο μπέμπης έχει τρελαθεί από την πολύ γλυκά της μαμάς....όλο τούμπες κάνει και κλοτσαει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγκυουλες μου, τι κανετε?

titina ωραια που ειναι τωρα εεε, να κλωτσαει ο μπεμπης.....αχ θελω κι εγωωωωωω!!!

Μαρακι τι ωραια, θα εχεις ενα αγορακι κι ενα κοριτσακι...ο αντρας θα σε προσεχει και το κοριτσι θα σου φερει ενα ποτηρι νερο στα γεραματα! :P

Που ειστε καλε οι αλλες?υπναρουδες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες!!!1αναστασια μου, βλεπω κ εσυ εισαι πρωινη σαν εμενα!!!εγω εφτιαξα καφε και αρχισα διαβασμα, αλλα μπηκα να πω μια καλημερα!!!!σημερα βρεχει τρελλα και εχει μια μουντη ατμοσφαιρα λες και ειναι χειμωνας!!!ελεος πια!!!εγω δε μπορω καθολου αυτο τον καιρο.μου ριχνει τελειως την ψυχολογια και πεφτω σε καταθλιψη...κατα τα αλλα βοηθα στο διαβασμα γιατι δε ξεσηκωνομαι να βγω εξω!!!

σημερα θα ψησω τσιπουρες!!!το αγαπημενο μου!!!!

οι υπολοιπες τι κανετε???

μαρακι, τι ανατροπη ηταν αυτη???ελπιζω να μη μου επιφυλασσει και μενα καμια τετοια εκπληξη γιατι κ εμας με επιφυλαξη ο γιατρος ειπε οτι ειναι κοριτσακι!!!εχω προετοιμαστει τωρα δε θελω αλλαγες!!!βεβαια να ειναι καλα πρωτα απ ολα το παιδακι μου...περαστικα στη μικρουλα σου βρε μαρακι!!!

νασιουλα μου, πως εισαι???

φιλακια κ στις υπολοιπες!!αννα μαρια, βερονικα, τεντυ, ηλιαννακι, τιτινακι,συγνωμη αν ξεχναω καποια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφοκόριτσα!

Τι κάνετε σήμερα? Εχουμε κάποιες μερούλες να τα πούμε..

Τιτίνα μου είσαι στη διαδικασία της καμπύλης ε? Μια χαρά τα καταφέρνεις ε? Εύχομαι καλά αποτελέσματα! Κ που είσαι όσο μπορείς μην κουράζεσαι πολύ με τη δουλειά..Πάνω απόλα ο μπεμπάκος σου!

Μαρία μου τι όμορφη οικογένεια που είστε! Να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου και με το καλό να υποδεχτείς τον γιόκα σου (αλλάξανε τα πλάνα σου ε?)! Περαστικά στη μικρούλα σου!

Εύη μου καλημέρα κ σε σένα! Περαστικά κ στο δικό σου αγοράκι! Καλές είναι οι εξετάσεις σου σε γενικές γραμμές ε? Λίγάκι υπομονή να δεις τι τρέχει κ με το αιματάκι. Εύχομαι να μην είναι τίποτα. Κουκλίστικο το καροτσάκι, άλλη χάρη έχουν τα πραγματάκια των κοριτσιών..Κ οικονομικό μου φάνηκε σε σχέση με άλλα ποσά που έχω ακούσει. Όχι ότι έχω προσωπική εμπειρία..

Νία μου τι κάνουν τα διδυμάκια σου ? Πλησιάζει η μέρα να υποδεχτείς τον αδερφό σου έτσι? Με το καλό! Θα έχετε πολλά να πείτε από κοντά! Να σε καμαρώσει κ εγκυούλα!

Νάσια μου είδα ταλαιπωρείσαι λιγάκι με τα οικογενειακά ..Να κοιτάζεις την κορούλα σου στα μάτια κ να παίρνεις δύναμη απο εκείνη. Και πάνω απόλα να προσπαθείς να είσαι ψύχραιμη. Το ξέρω δεν είναι εύκολο.

Όσο μπορείς όμως για την κορούλα σου και για το εμβρυάκι που έχεις στην κοιλίτσα σου. Πανω απόλα η ψυχική μας ηρεμία! Εύχομαι να είναι καλύτερα τα πράγματα σήμερα!

Vanessaki καλημέρα! Εχεις δίκιο με τον καιρό, όπου να ναι θα μπει ο Ιούνης και καλή μέρα δεν θα έχουμε δει..Τσιπουρίτσες ε???Πωπω έχω καιρό να φάω..Κ γω τρελαίνομαι τρέχουν τα σάλια μου!Καλή συνέχεια στο διάβασμα!

Μίκυ, Άννα Μαρία, Αναστασία, Ηλιάννα, Teddy μου σας φιλώ όλες κ εύχομαι να είστε καλά!

Να σας πω κ τα δικά μου. Εκανα τον β΄επιπέδου χθες και όλα είναι καλά. Είχα μεγάλη αγωνία..Είχα και ένα μηνα να πάω στο γιατρό..Αφού δεν κοιμήθηκα το προηγούμενο βράδυ..Το μόνο αρνητικό είναι ότι το μωράκι μας κοίταζε προς την σπονδυλική στήλη κ δεν είδαμε φατσούλα..Να πω την αλήθεια λόγω της στάσης του μωρού δεν είδαμε κ πολλές λεπτομέρειες (ο γιατρός είδε αυτά που ήθελε βέβαια) και δεν το χαρήκαμε όπως στην αυχενική. Τουλάχιστον είναι καλά κ αυτο μου δίνει δύναμη. Την επόμενη φορά που θα πάω θα κανονίσω και την καμπύλη ζαχάρου. Δεν ξέρω αλλά το σκέφτομαι με τρόμο, από τώρα ανακατεύομαι με τόσα που έχω ακούσει..

Σήμερα θα φάμε σνίτσελ με πουρέ!Δεν με χαλάει καθόλου!

Τις καλημέρες μου σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες!!!1αναστασια μου, βλεπω κ εσυ εισαι πρωινη σαν εμενα!!!εγω εφτιαξα καφε και αρχισα διαβασμα, αλλα μπηκα να πω μια καλημερα!!!!σημερα βρεχει τρελλα και εχει μια μουντη ατμοσφαιρα λες και ειναι χειμωνας!!!ελεος πια!!!εγω δε μπορω καθολου αυτο τον καιρο.μου ριχνει τελειως την ψυχολογια και πεφτω σε καταθλιψη...κατα τα αλλα βοηθα στο διαβασμα γιατι δε ξεσηκωνομαι να βγω εξω!!!

σημερα θα ψησω τσιπουρες!!!το αγαπημενο μου!!!!

οι υπολοιπες τι κανετε???

μαρακι, τι ανατροπη ηταν αυτη???ελπιζω να μη μου επιφυλασσει και μενα καμια τετοια εκπληξη γιατι κ εμας με επιφυλαξη ο γιατρος ειπε οτι ειναι κοριτσακι!!!εχω προετοιμαστει τωρα δε θελω αλλαγες!!!βεβαια να ειναι καλα πρωτα απ ολα το παιδακι μου...περαστικα στη μικρουλα σου βρε μαρακι!!!

νασιουλα μου, πως εισαι???

φιλακια κ στις υπολοιπες!!αννα μαρια, βερονικα, τεντυ, ηλιαννακι, τιτινακι,συγνωμη αν ξεχναω καποια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...