Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

Ax vre nasiula, afti i periodos tis egimosinis ipotithetai oti einai i pio efxaristi gia mia ginaika, pu prepei na einai iremi,galinia kai na pernaei omorfes stigmes!!!!poso asximo einai na min exeis katanoisi apo puthena!!!!kane ligo ipomoni vre koritsaki,mipos veltiothei i katastasi!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΤΟ ΑΥΡΙΟ ΤΟΝ ΑΡΑΚΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ Κ ΓΩ ΑΥΡΙΟ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΡΑΚΟΥΛΙ!!!!!!!ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΓΑΜΟΥ ΝΑ ΠΑΤΕ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΙΣΩΣ ΗΡΕΜΗΣΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!!ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΦΡΟΥΤΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Ε?ΧΑΧΑ!!!!!ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΕΡΑΣΙΑ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΕΨΑΞΑ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ Κ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ Κ ΣΕ ΓΕΥΣΗ.....ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΑ ΚΕΡΑΣΙΑ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες μου τις φίλες φουσκοκοιλίτσες!!!

Νάσια μου σκέφτομαι μήπως οι γονείς σου και η αδερφή σου σε βλέπουν που είσαι

στεναχωρημένη και για αυτό είναι μουτρωμέοι.Δεν πιστεύω ότι σου έχουν μουτρώσει.

Ξέρουν την κατάσταση;

Σε καταλαβαίνω κοριτσάκι μου αλλά πραγματικά πιστεύω ότι πρέπει να προσπαθείς

(το ξέρω ότι είναι δύσκολο) να μην συγχύζεσαι για τα παιδάκια σου.Μήπως λέω μήπως

αν τον αγνοήσεις για λίγο τον άντρα σου συνέλθει;Για τον κουνιάδο σου δεν το συζητώ

πιστεύω ότι απλά θέλει να σου χαλάει τη διάθεση.Δεν ξερώ γιατί βρε παιδί μου μερικοί

άνθρωποι το κάνουν αυτό,τελικά το μόνο που καταφέρνουν είναι να τους σιχαθείς.

Ο,τι χρειατείς είμαστε εδώ.Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα καλό μου Νασιάκι!!!

Μαρία μου τα παιδάκια σου σκέτη μούρλια!Να σου ζήσουν και με το καλό και το τρίτο!!!

Muriam, Αναστασάκο σήμερα θα κάνετε αρακά;Να σας πιστέψουμε;;

Βρε κορίτσια μου μια φίλη μου που ειδικεύεται στο ψέμα μου ειπε ότι θα κάνει δύο

β επιπέδου,γνωρίζετε κάτι τέτοιο;

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KORITSAAAAAAAAAAREEEEESSS MOU SAS PETHYMHSA!!!!!

EXW KAIRO NA MPW GIATI KOURAZOMAI ME TO KOMMWTHRIO PONAEI H MESH KAI O SPONDYLOS MOU PAAAARAAAA POLU!!!!!!!! THELW NA XAPLWNW SYNEXEIA!!! O GIATROS FWNAZEI NA STAMATHSW ALLA PREPEI NA POULITHEI PRWTA :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: TO AGORAKI MOU STHN KOILITSA EINAI MIA XARA KAI AFTO POU EINAI EXW DOXA TON THEO MIA XARA EINAI!!!!!!!!!

PESTE MOU TA NEA SAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

TEDDY DION GLUKIA MOU MHPWS THS VRHKAN KAPOIO PROVLHMA ?? H' MHPWS ENNOEI THN AFXENIKH POU KANOUME STON TRITO MHNA KAI META TON 5 MHNA KANOUME B EPIPEDOU??? H' MHPWS SE DOULEVEI??? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KORITSAAAAAAAAAAREEEEESSS MOU SAS PETHYMHSA!!!!!

EXW KAIRO NA MPW GIATI KOURAZOMAI ME TO KOMMWTHRIO PONAEI H MESH KAI O SPONDYLOS MOU PAAAARAAAA POLU!!!!!!!! THELW NA XAPLWNW SYNEXEIA!!! O GIATROS FWNAZEI NA STAMATHSW ALLA PREPEI NA POULITHEI PRWTA :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: TO AGORAKI MOU STHN KOILITSA EINAI MIA XARA KAI AFTO POU EINAI EXW DOXA TON THEO MIA XARA EINAI!!!!!!!!!

PESTE MOU TA NEA SAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

TEDDY DION GLUKIA MOU MHPWS THS VRHKAN KAPOIO PROVLHMA ?? H' MHPWS ENNOEI THN AFXENIKH POU KANOUME STON TRITO MHNA KAI META TON 5 MHNA KANOUME B EPIPEDOU??? H' MHPWS SE DOULEVEI??? ;)

Γλυκιά Καρδούλα,

που είσαι παιδί μου;μας έλλειψες!

χαίρομαι που είναι όλα καλά, σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα;

Να προσέχεις και να μην κουράζσαι πολύ γλυκιά μου!

Πολύ φοβάμαι ότι με δουλεύει...συνέχεια μου λέει ψέματα χωρίς λόγο.

Και μου έλεγε και κατι άλλα κουφά ότι μετα το β επιπέδου κάνουν αμιοπαρακέντηση

και μετά από 3 εβδομάδες πάλι β επιπέδου.Ο κόσμος δεν είναι στα καλά του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!!!Τι κανετε?

Ναι ναι βεβαια αρακα θα κανω τι λετε :^o χαχαχα κοτοπουλο εβγαλα να κανω με λεμονατες πατατουλες μιαμ!!! =p~ ο αρακας την αλλη εβδομαδα τωρα εκτος κι αν με πιασει παλι αυριο!!

Μουντος ο καιρος σημερα....παλι βροχες ειπε στις ειδησεις, για να δουμε.Φιλια σε ολες!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αναστασάκο!!

μια χαρά το κοτοπουλάκι με τις πατατούλες!

Εγώ πάλι μακαρόνια- αυτή τη φορά στο φούρνο!

άντε να δούμε μακαρονίαση θα πάθω!

και εδώ ο καιρός μια σκέτη μούχλα,ότι πρέπει για υπνάκο!

Τα φιλιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Τι πάθατε και γράψατε τόσα λίγα;

Δώρα, ειδικεύεται στο ψέμα η φίλη σου ε; Χαχαχαχα! Κι εγώ ξέρω διάφορους που λένε ό,τι να 'ναι για να τους δώσεις σημασία.

Αναστασία, κι εγώ σήμερα το σκεφτόμουν για αρακά και με πήρε η ξαδέλφη μου ότι θα φέρει απ' το σπίτι της μαριναρισμένο κοτόπουλο να το ψήσουμε εδώ και να φτιάξουμε και πατάτες jacket και σαλάτα. Πατάτες και σαλατικά, όμως, δεν έχουμε, και περιμένω πότε θα δεήσει ο άντρας μου να σηκωθεί απ' τον υπολογιστή για να πάει να ψωνίσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Άννα Μαρία,

άσε από ψέμα άλλο τίποτα!και μου έκανε και την πολύ κολλητή!

βέβαια φταίω εγώ που δίνω ευκαιρίες...Αφού με χαλάει πρέπει να την κόψω

τη συνομιλία!

Τι είναι οι πατάτες jacket καλό μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα αγαπούλες μου...:)

Σε αντίθεση με εσάς εμείς έχουμε απίστευτη λιακάδα και τρομερή ζέστη..:).....είναι να πάμε για μπάνιο σήμερα αλλά.... :roll::roll::roll: ....

Δώρα ή η φίλη σου τα έχει μπερδέψει λιγάκι ή όντως λέει ασυναρτησίες....χαχαχα....διάλεξε όποια εκδοχή σε βολεύει...:)

Αναστασία μου τέλειο το φαγάκιπου ετοιμάζεις για σήμερα...:)...καλή επιτυχία καλό μου...:)

Άννα Μάρία μου και το δικό σου το γεύμα είναι μουρλια...άντε πάλι αρχίσαμε για τα φαγητά...:)

Νάσια μου γλυκιά πώς είσαι σήμερα?....ελπίζω να είσαι καλύτερα....:)...σε σκεφτόμαστε...πολλά φιλάκια και μην χαλάς την διάθεση σου για κανέναν καλή μου..:)

πολλά φιλάκια σε όλες σαςςςς.....:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα, οι πατάτες τζάκετ είναι ψητές ολόκληρες με τη φλούδα. Όταν τις ανοίγεις, η φλούδα είναι σαν σακάκι, γι' αυτό τις λένε έτσι. Αλλά δε μας βλέπω να τις τρώμε τελικά, αφού ακόμα να ξεκολλήσει απ' τον υπολογιστή.

Φοβερή η φίλη σου, εγώ έχω μαθητές που έχουν τέτοιες τάσεις για μυθομανία.

Μίκι, κι εμείς τρομερή ζέστη, περίπου 30 βαθμούς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου γλυκιά miki!

άσε είχα ενδείξεις εδώ και πολύ καιρό ότι πέφτει δούλεμα

από τη φιλενάδα αλλά δεν το παραδεχόμουν.

Ξεκινήσαμε μαζί προσπάθειες για παιδάκι, είχαμε και η

δύο ενδομητρίωση.Τελικά η φίλη μου είχε και άλλα χοντρά

θέματα με σπέρμα και ωάριο και έτσι σταμάτησε να έρχεται

στον ίδιο γυναικολόγο.Πήγε σε ειδικό κέντρο.Από τότε άρχισαν

τα ψέματα.Δεν σου λέω έχει τραβήξει και τρβάει πολλά αλλά

και αυτό το ακατάσχετο ψέμα, πα πα πα

Φιλιάαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα, οι πατάτες τζάκετ είναι ψητές ολόκληρες με τη φλούδα. Όταν τις ανοίγεις, η φλούδα είναι σαν σακάκι, γι' αυτό τις λένε έτσι. Αλλά δε μας βλέπω να τις τρώμε τελικά, αφού ακόμα να ξεκολλήσει απ' τον υπολογιστή.

Φοβερή η φίλη σου, εγώ έχω μαθητές που έχουν τέτοιες τάσεις για μυθομανία.

Μίκι, κι εμείς τρομερή ζέστη, περίπου 30 βαθμούς.

μιαμ μιαμ ωραίες πατατούλες!ελπίζω βέβαια να τις φάτε Αννα Μαρία μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα, σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου. Κάνε προσευχές, μήπως και αποφασίσει να ξεκουμπιστεί απ' τον υπολογιστή. Άρχισε να ξαναπαίζει σκάκι, και όταν παίζει σκάκι, δεν μπορείς ούτε να του μιλήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα.......έτσι είναι Δώρα μου...καμιά φορά χωρίς να υπάρχει λόγος οι άνθρωποι δημιουργούν λανθασμένες εντυπώσεις εκ του μη έχοντος.....ποιος ξέρει γιατί το κάνουν.....από την άλλη, μήπως τελικά στο κέντρο που πηγαίνει δεν της εξηγούν και σου τα μεταφέρει και εσένα έτσι...?...χαχα...αλλά και πάλι...τέλος πάντων.....όντως μπορεί η κοπέλα να έχει τραβήξει αρκετά μεχρι να μείνει έγκυος αλλά αυτό δεν συνεπάγεται ότι πρέπει να λέμε και χαζομαρίτσες.... :lol::lol::lol::lol: .......γιατί άθελα της ή ηθελημένα δημιουργεί πανικό... :roll::roll::roll: ...και προβληματισμό...:)

σε φιλώ γλυκά....

Άννα Μαρία μου και εδώ καπου τόσο έχει ανέβει ο υδράργυρος.......ουφφφφφφφφφφφφφφφφφ......άρα βγάλε το jacket από τις πατατούλες και άφηστες γυμνούλες...χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου..

τι μου κανετε?

Ο ΚΑΙΡΟΣ εδω ειναι χαλιααα :?

δεν μαερσει καθολου και εβρεξε καποια στιγμη αλλα τωρα δεν βρεχει,

αλλα εχει συνεφα :roll::roll:

ειναι απαισιος :evil:

αννα-μαρια μου εμεις πατατουλες ετσι οπως τις ειπες 'jacket' μονο

στο τζακι καναμε πιο παλια και τις τρωγαμε μετα με βουτυρο..

α! τι ειπα? δεν βρεχει? ΑΡΧΙΣΕ ΠΑΛΙ :twisted::evil::twisted::evil::twisted::evil::twisted::evil:

ΕΛΕΟΣ!

teddy, μυθομανης? παιδια εμενα μου εχει τυχει με ξαδερφη

μου ελεγε φανταστικες ιστοριες με τον αντρα της και διαφορα, χιλια δυο

εκεινη, ο μανουσακης & ο παπακαλιατης τετοια σεναριαααα!

κοριτσαρεεες τα χαιρετισματα μου στελνω σε οοοολες

σημερα το απογευμα θα παμε και την μικρη να την δουνε

γιατι συνεχιζει με το ποδαρακι της, και μιας και τρεχουμε με ιατρικα

ισως περασω απο τον γυναικολογο μου για εναν μινι υπερηχο.. θα παρω τηλεφωνο αν

εχει ραντεβου, ελπιζω ναι γιατι εχω σκασει τοσοοο καιρο που εχω να δω το φατσακιιι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φίλες μου εγκυούλες!!!!!!

Καταρχήν θέλω να σας ευχαριστήσω όλες πάρα πολύ για το ενδιαφέρον, με έχετε συγκινίσει τόσο πολύ!!!

Τα πράγματα ακόμα δεν είναι καλά αλλά καταφέραμε τουλάχιστον να μιλήσουμε για άλλη μια φορά και να βρούμε μια κοινή γραμμή πλεύσης για κάποια βασικά πράγματα.......του είπα ότι δεν θέλω ξανά μέσα στο σπίτι μου κανέναν από όλους αυτούς που προσπαθούν μόνο να μου βγάλουν το μάτι (ειδικά για τον αδερφό του ισχύει απαγορευτικό αυστηρό!!!!) Αφού δεν σέβονται ούτε καν την κατάστασή μου, την εγκυμοσύνη μου σημαίνει ότι δεν τους νοιάζει ούτε καν για το ίδιο τους το αίμα (εμένα χεσμένη με έχουν έτσι κι αλλιώς) οπότε δεν χρειάζεται να βρίσκονται κοντά μου άνθρωποι που θέλουν το κακό μου! Παραδέχτηκε ότι έχω δίκιο σε όλα (γιατί είπαμε κι άλλα σχετικά) και μου έδωσε πλέον το ελεύθερο να συμπεριφερθώ όπως θέλω.....θα δούμε τί θα γίνει και πόσο θα κρατήσει αυτή την φορά πάντως κατάλαβε πλέον πολύ καλά ότι η κατάσταση κρέμεται από μία κλωστή και πρέπει οπωσδήποτε να αλλάξουν τα πράγματα!!!

Teddy μου τί να πώ για την φίλη σου.....μήπως δεν κατάλαβε ούτε και η ίδια και στα μετέφερε κι εσένα άλλα ντ'άλλων??? Αν όμως το ψέμα το έχει στο αίμα της έτσι κι αλλιώς.....ποτέ δεν ξέρεις!!!! Εδώ εμείς λέμε....είναι να μην το'χει η κούτρα σου να κατεβάζει ψείρες!!!!!!!!!! Δεν τα αντέχω τα ψέματα ρε γμτ...είναι τόσο γελοίο να υποτιμάς την νοημοσύνη του άλλου, στο τέλος καταντάς ο ίδιος γελοίος!!!!! Η διπλανή μου στο σχολείο έλεγε απίστευτα ψέματα για τους βαθμούς που έπαιρνε...στο τέλος της χρονιάς απορούσαμε όλοι πώς με 18άρια και 19άρια κατέληγε να χρωστάει ένα κάρο μαθήματα για τον Σεπτέμβριο!!!!!! Γενικά έλεγε τόσα ψέματα για τις επιδόσεις της στο σχολείο, στο φροντιστήριο, στα Αγγλικά (και σε πολλά άλλα) που στο τέλος τα ξέχναγε και η ίδια και πιανόταν μόνη της....

Άννα Μαρία μου σηκώθηκε από τον Η/Υ ο άντρας σου???? Θα φάτε κάποια στιγμή στο άμεσο μέλλον???????? Τί κόλλημα κι αυτό.......μα όλοι οι άντρες...έχει καταντήσει χειρότερα κι από ερωμένη αυτό το πληκτρολόγιο!!!!

Μίκι μου καλύτερα είμαι γλυκιά μου σ'ευχαριστώ πολύ.....πόσο να κλάψω πιά.....τα μάτια μου τούμπανα έγιναν!!!!! Μπανάκι από τόσο νωρίς καλό μου?????? Δεν είναι λίγο νωρίς? Κρύα θα είναι η θάλασσα.....

Μαϊμουδάκι μου πώς είναι ο μικρός? Μην στεναχωριέσαι καλό μου (όσο μπορείς)...αυτά τα πράγματα συνήθως υποχωρούν από μόνα τους μέσα στα πρώτα 5 με 7 χρόνια του παιδιού!

Βανεσάκι μου κάνε κανένα διάλειμμα από το διάβασμα...χαρά στο κουράγιο σου!!! Έτσι θα πάει όλο το καλοκαίρι?????? Διανοούμενη θα την βγάλεις την κοράκλα!!!!!!!!!

Τιτινάκι ωραία τα κεράσια???? Εγώ δεν έχω βρεί ακόμα.......

Ηλιαννάκι μου τί κάνεις??????

Μυριάκι μου πώς είσαι??????

Αναστασία κρίμα που δεν θα κάνεις τον αρακά σήμερα να μου έστελνες ένα πιάτο...τρελαίνομαι για αρακά, γενικά για λαδερά εκτός από μπάμιες!!!!!

Κίσκα μου πού είσαι?????

Marie μου πώς είναι η κορούλα σου με το ποδαράκι της? Πήγατε στον γιατρό τελικά????? Ααααα τώρα διάβασα ότι θα πάτε σήμερα....θα περιμένουμε νεάκια το βράδυ!

Καρδούλα μας έλειψες!!!!! Αγοράκι κι εσύ????? Με το καλό κουκλίτσα μου!

Εμείς σήμερα θα φάμε αγριογούρουνο με ρύζι - το έκανε η πεθερά, σιγά μην το έφτιαχνα εγώ - θα προσπαθήσω να το δοκιμάσω γιατί το λιμπίστηκα κι ελπίζω να μην με πειράξει γιατί ο αλλεργιολόγος μου είχε πεί να αποφεύγω το κυνήγι!

Καλό μεσημέρι κοριτσάκια μου (συγνώμη αν ξέχασα κάποια εγκυούλα).....θα τα πούμε το απόγευμα

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιουλα μου μια χαρα τα ειπατε πιστευω..

πολυ σωστα του τα πες, και οσο να ναι ειναι δυσκολο να το παραδεχτει γιατι ειναι

αδερφος του αλλα ας βαλει λιγο την λογικη πανω απο το συναισθημα..

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου, να συνεχισει το ειρηνικο αυτο κλίμα και να

μην εχετε αλλα τετοια, προπαντων για την κορουλα που περιμενετε και την τσαχπινα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, μια χαρά! Πάλι καλά που παραδέχτηκε ότι έχεις δίκιο! Δεν το περίμενα!

Τελικά εδέησε να σηκωθεί απ' τον υπολογιστή και φάγαμε το κοτοπουλάκι που ήταν λίγο περισσότερο καυτερό απ' όσο μπορώ ν' αντέξω στη φάση που είμαι, τις πατάτες και σαλατούλα. Φάγαμε ο καθένας την πατάτα του, μετά έφαγα εγώ τη σάρκα που άφησε ο άντρας μου απ' τις δικές του πατάτες και μετά έφαγε η ξαδέλφη μου τη φλούδα απ' τις πατάτες όλων!

Α, τώρα θυμήθηκα μια φίλη που είχα στο Λύκειο. Το τι ψέμα έλεγε, κι αυτή και η μάνα της. Κατ' αρχήν μας είχαν πει ότι είναι από την Ελλάδα, ενώ μιλούσαν κυπριακά, πράγμα που είναι πολύ δύσκολο για τους Ελλαδίτες. Μετά, μας είπε η μάνα της ότι είχε γεννηθεί στην Αίγυπτο, και μας έλεγε για τις εμπειρίες της στη λεωφόρο με τις Σφίγγες! Μετά μας έλεγε ότι ζούσαν στην Αθήνα κι ότι στο σούπερ μάρκετ που ψώνιζε, πήγαινε ο Δημήτρης Παπαμιχαήλ, και της κρατούσε το γιό της για να ψωνίσει. Τους παίρναμε τηλέφωνο και το κατέβαζαν, ή τύχαινε να είμαι σπίτι τους, να χτυπήσει η πόρτα και να πάει η μάνα να κρυφτεί και τους έλεγε η κόρη ότι η μαμά της απουσιάζει, και μετά μας έλεγαν ότι είναι ενοχλητικές πελάτισσες που θέλει να αποφύγει. Και καλά η μάνα ήταν φυσικοθεραπεύτρια, αλλά ήταν και κάτι σαν αισθητικός, πελάτισσα πάντως δεν είδαμε ποτέ μας. Όσο για την κόρη, μας έλεγε ότι θέλει να σπουδάσει νομικά και μετά να πάει για μεταπτυχιακά στη Γερμανία και να γίνει εισαγγελέας. Τελικά, με το ζόρι έβγαλε το Λύκειο, κι αυτό το Σεπτέμβρη.

Άντε, να κλείσω γιατί έχουμε διάβασμα πάααααααααααλι με την ξαδέλφη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα ετσι βρε Νασια μου, να μπαινουν τα πραγματα στη θεση τους, μην σε περναν και για κοροιδο δηλαδη!!

Αμα σου αρεσει ο αρακας εγω θα σου φτιαξω και θα σου στειλω οσα πιατα θελεις!!!Εσυ να εισαι καλα μονο!

Μαρακι κι εμας ο καιρος μουντος ειναι, εβρεξε και λιγο....να κανω μπαλκονια, να μην κανω,....δεν ξερω!!!

Αννα Μαρια στο θεμα φαγητου ποτε δεν στηριζομαι σε αλλους, δεν το διακινδυνευω να μεινω νηστικια!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μην κανεις

και εγω θελω αλλα ακουσα και για αυριο οτι ενδεχεται να βρεξει οποτε θα τα κανω

το σαββατοκυριακο

αννα μαρια μου καλο διαβασμαα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάσαμε!

Αναστασία, πώς να βασιστώ στον εαυτό μου; Να φορτωθώ τις πατάτες και τις ντομάτες, ενώ δεν πρέπει να σηκώνω βάρος; Προτιμώ να μείνω νηστική! Ευτυχώς το πήρε απόφαση και πήγε για ψώνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...