Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

ΜΑΡΑΚΙ ΓΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!ΟΧΙ ΜΑΡΚΑΔΟΡΟ ΒΡΕ :):):):) ΜΕ ΜΟΛΥΒΙ ΜΑΤΙΩΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!!!!ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΤΕΤΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ!!!!

ΩΧ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΑΚΟΥΩ ΕΧΩ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΡΙΚΑ ΒΡΑΔΥΑ ΜΕ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΠΑΣ ΣΠΙΤΑΚΙ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΚΛΟΤΣΑΓΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΙ ΕΒΓΕΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΕΞΟΓΚΟΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!ΑΠΑΠΑΠΑΠΑ ΠΟΛΥ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΟ :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχχαχ :lol:

ααχ σε καλο ναμας βγει χαχαχαχα :lol:

και αποφευγω να περνω και φαρμακα ετσι για το τιποτα

και δεν εχω παρει τιποτα απο χθες το βραδυ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς πήγαμε σήμερα στο γιατρό. Μου πήρε υγρό για καλλιέργεια, άουτς!

Είδαμε το μωράκι, μας είπε ότι μπορεί να είναι αγόρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά, τόσο καιρό εγώ έβλεπα τον υπέρηχο που άλλαζε η εικόνα και νόμιζα ότι είναι έτσι ο υπέρηχος, δεν είχα καταλάβει ότι είναι το μωρό που κινείται! Σήμερα το κατάλαβα!!!!!!!!! Κι αναρωτιόμουν τόσο καιρό πώς γίνεται να μην κινείται το δικό μου μωρό!!!!!

Ωχ, πονοκέφαλο ακούω, ποια έχει; Κι εγώ με πονοκέφαλο ξύπνησα. Δεν κοιμήθηκα και καλά, ξυπνούσα, κοιμόμουν, έβλεπα περίεργα όνειρα, σε κάποια φάση ξύπνησα και πονούσα πολύ στον αυχένα, σαν να ήμουν πιασμένη. Ευτυχώς αυτό πέρασε, αλλά ο πονοκέφαλος έμεινε.

Εμείς σήμερα θα φάμε μακαρονάδα με σάλτσα, τώρα μαγειρεύει ο μεταμορφωμένος αντρούλης μου!

Χριστίνα, εμείς σουτζουκάκια φάγαμε χτες, γιάμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!! Τέλεια η κοιλίτσα, δεν το συζητώ! Εγώ δεν έχω κοιλιά για να τη ζωγραφίσω!

Νάσια, ελπίζω να εισαι καλύτερα σήμερα.

Νία, με το καλό η αυχενική!

Μύριαμ, το νιώθεις ε; Αχ, πότε θα το νιώσω κι εγώ; Κάθομαι με τα χέρια στη κοιλιά μήπως και νιώσω καμιά δόνηση, αλλά μπα....

Βανεσάκι, εγώ κάνω άλλο κόλπο: πάω με βιβλίο στο γιατρό. Πάω που πάω κάθε μέρα, πολλές φορές περιμένω αρκετά, έτσι κάθομαι και διαβάζω κιόλας!

Μαρία, άκου μπάμια!!!!!!!

Μαρούλι, ωχ, περαστικά σε όλους σας...

Φιλούρες στα υπόλοιπα κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai egw makaronia me kima exw dld oxi egw tha pame sthn mama...xaxaxxa...........

kai egw apo tis 9 eimai sto magazi kanw kati xrwmatologia apapapapapa poly kolodoylia exoyme pollla xrwmata kai ante na vgalw akrh .............twra me exei piasei mia peinaaaaaaaaaaaaaaaa............

treloxristinaki ti ekanes pali sthn koilitsa kale .........kai egw tha kanw mia mera xaxaxxaxa.......... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

κοριτσια που θα κανετε αυχενικη καλα αποτελεσματα! ολα θα ειναι σουπερ! εγω θα παω τις 8 ιουνιου! σε 2 βδομαδες δηλ, θα ειμαι στην 13η εβδ!!

ρε κισκα χιλια συγνωμη κοριτσι μου αλλα οταν διαβαζα την περιγραφη σου ελιωσα!!! :lol::lol::lol::lol:

κ οντως ειναι απαραδεκτοι αυτοι του τεβε εχω ακουσει τα χιλια μυρια κ απο αλλες κοπελες.

πως ειναι ο μικρος, καλυτερα?

αναστασακι τα ουτροτζεσταν ακομα τα παιρνεις? ποτε θα τα σταματησεις?

δεν ξερω να σου πω, ψηλαφιστα δε μπορεις να τα βαλεις, δε βολευεσαι?

μικι εμεις τελειωνουμε τα μαθηματα 15/6 κ καθομαστε στοσχολειο μεχρι τις 23

ηλιαννα το υγρο που βγαζεις ειναι φυσιολογικο, προετοιμαζεται το στηθος σου για το θηλασμο.

κ εγω στην προηγουμενη εγκυμοσυνη 2 μηνων εβγαζα (δεν ειχα κ καιρο που ειχα σταματησει το θηλασμο βεβαια) αλλα δεν ειναι κατι ανησυχητικο!

αννα μαρια κ εγω της ιδιας αποψης ειμαι.. τρελαινομαι οταν παω κομμωτηριο κ καθομαι εκει 2 κ 3 ωρες!! η για τα νυχια μιαμιση ωρα!! θεωρω οτι χανω ολη τη μερα μου!

δε θα ακουσεις δονηση ακομα!!! κατι σαν γουργουρητα του εντερου ειναι στην αρχη, σα να εχεις πεταλουδες στην κοιλια σου κ σε γαργαλανε! τελεια αισθηση!!

για το κολυμπι που λετε εμενα η γυναικολογος μου ειπε να παω αφοβα!

εγω χαθηκα λιγο.. ειμαι στεναχωρημενη με τον μκρο μου, πηγαμε σε ενα γιατρο γιατι εδω κ σχεδον 2 βδομαδες εχει ενα βηχα σαν αλλεργικο κ μας ειπε οτι εχει βρογχικο ασθμα!! κ απορησε μαλιστα που τοσο καιρο δεν μας το ειχε η αχρηστη η παιδιατρος μας! ειπε οτι ο βηχας ειναι πολυ χαρακτηριστικος κ τα ακροαστικα που εχει (υπαρχουν λεει 2 ειδη ακροαστικων, αυτα της πνευμονιας κ αυτα του ασθματος)

εν τω μεταξυ ολο το χειμωνα που ηταν αρρωστος μας εδινε αυτη κατι εισπνεομενα κ εμεις διαβαζαμε μεσα στις ενδειξεις οτι ειναι για ασθμα κ την ειχαμε ρωτησει αν εχει ασθμα κ μας ελεγε κατηγορηματικα οχι!!

επισης ειδε το πουλακι του κ μου ειπε οτι θελει επεμβαση, βαζουν ενα εργαλειο λεει μεσα στο πουλακι κ αυτο γυρναει τσικι τσικι κ ξεκολλαει το πετσακι... ανατριχιασα!! δε θελω να πονεσει το παιδι μου!!!

εν τω μεταξυ διαβαζω στο ιντερνετ οτι η φιμωση ειναι φυσιολογικη κ υποχωρει μεχρι τα 4 κ οτι οι τυχον παρεμβασεις νωριτερα μπορει να προκαλεσουν πραγματικη φιμωση... αχ τι θα κανω? ειμαι τοσο ταραγμενη, σας πρηζω κ εσας.. κ του το πειραξε χτες κ ουρλιαζε το μαναρι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, ο αρακάς μεταμορφώθηκε σε goody's ε; Χαχα! ΕΜείς φάγαμε τη μακαρονάδα, τέλεια έγινε!

Λένα, καλά, έχει το μωρό άσθμα και σας έλεγε ότι δεν έχει; Ωραία η παιδίατρος! Κι ο άντρας μου έχει βρογχικό άσθμα από μικρός, επειδή το σπίτι που μένανε είχε τρομερή υγρασία και καπνίζανε και μες στα μούτρα του. Πρέπει να προσέχετε καπνούς, τσιγάρα, τζάκια, φουφούδες και τέτοια. Τώρα είναι μια χαρά, έχει χρόνια να κάνει εισπνοή. Αν τον προσέχετε, που θα τον προσέχετε, θα το ξεπεράσει μια χαρά!

Όσο για τη φίμωση, ο αδελφός μου είχε μικρός και θυμάμαι αυτήν την ιστορία με το πετσάκι. Ο γιατρός είχε πει ότι θα περιμένουν μήπως πέσει μόνο του το πετσάκι, αλλιώς θα κάνουν επέμβαση, και τελικά υποχώρησε μόνο του. Πάντως, ήταν σίγουρα μεγαλύτερος, δεν ήταν δύο χρονών, ήταν τουλάχιστον τεσσάρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ ο αντρας μου ειχε θεμα με το πετσακι κ ειχε κανει περιτομη στην ηλικια των 5 κ ακομα το θυμαται με τρομο! στο προηγουμενο σπιτι που μεναμε ειχε τρομερη υγρασια, οι κρεατοκαμαρες γινονταν καταμαυρες απο την υγρασια κ τη μουχλα κ εκεινος ο αχρηστος ο σπιτονοικοκυρης ελεγε οτι το σπιτι δεν εχει κανενα προβλημα... αχ το μικρο μου το πλασματακι τον ακουω να βηχει κ με πιανει η καρδια μου..

ξερω οτι δεν ειναι κατι σοβαρο κ οτι συνηθως υποχωρει μετα χρονια αλλα επειδη ειχαμε ρωτησει τοσες φορες κ εκεινη μας ελεγε κατηγορηματικα κιολας οχι δεν το περιμενα, μου ηρθε αποτομο..

θα ξαναπαμε σε ενα μηνα για να ειναι κ ο αντρας μου εκει κ να συζητησουμε για τη θεραπεια...

αρχισα κ σκεφτομαι την ομοιοπαθητικη.. θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε, το θυμάται με τρόμο ε; Καλά, φαντάζομαι τα μουσουλμανάκια τι τραυματική εμπειρία περνάνε. Τα εβραιάκια κάνουν περιτομή οκτώ ημερών, οπότε αποκλείεται να το θυμούνται.

Α, όσο για το να νιώσω το μωρό, άμα είναι σα γουργούρισμα των εντέρων, αποκλείεται να το καταλάβω, αφού όλη μέρα τα έντερά μου είναι δραστήρια. Ένα γρου-γρου το έχω όλη μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα τουρκάκια την κάνουν περίπου γύρω στα 10 με 11. Είναι αρκετά μεγάλα δηλαδή. Μάλιστα, τα ντύνουν με κάτι στολές σαν πρίγκηπες, και παλιότερα τα περιέφεραν και με άλογο στους δρόμους για να γιορτάσουν την περιτομή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια...

μπήκα στα γρήγορα να σας πώ ένα γειά...δεν είμαι καθόλου καλά σήμερα, κάθομαι σαν το φυτό όλη μέρα στον καναπέ και κοιτάω τα ταβάνια! Από μια σύντομη συζήτηση που είχα με τον άντρα μου κατάλαβα ότι δε υπάρχει καμία ελπίδα να συνεννοηθούμε...αποκλείεται να καταλάβει ότι τα έχει καταστρέψει όλα...κι εξακολουθεί να δικαιολογεί τους πάντες και τον εαυτό του φυσικά!!!

Ήρθε και ο πατέρας μου και με είδε κλαμένη...δεν του είπα τίποτα.....το έπιασε όμως κι έφυγε έξαλλος!

Στεναχωριέμαι και με την κόρη μου....μου το κατέστρεψαν το παιδί.....δεν φτάνει που δεν πίνει πλέον καθόλου γάλα, την κακόμαθαν με τα κρουασάν, τα μπσκότα και τις αηδίες και δεν τρώει ΤΙΠΟΤΑ άλλο!!!!

Έχω απελπιστεί ειλικρινά....δεν ξέρω πια για ποιό πράγμα να πρωτοστεναχωρηθώ!!!!!!

Συγνώμη που δεν σχολιάζω τίποτα....

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά έκλαιγα και του έλεγα ότι θέλω να πάρω το παιδί μου και να φύγω και να μην ξαναδώ κανέναν τους.......δεν ξέρω, όλο το νοικοκυριό είναι δικό μου, αγορασμένο με δικά μου λεφτά αλλά στην παρούσα φάση δεν υπάρχει η δυνατότητα να μετακομίσω....πού να τα πάω τόσα πράγματα? Γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να φύγω και να τους αφήσω ούτε μία καρφίτσα!!!!!! Δυστυχώς το σπίτι που έχω κάτω από το πατρικό μου είναι μόνο γιαπί....θα πήγαινα εκεί αλλά.....ούτε έχω την οικονομική δυνατότητα τώρα να νοικιάσω άλλο και οι γονείς μου ζορίζονται οικονομικά αλλιώς είμαι σίγουρη ότι θα με βοηθούσαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nasia mu katalavaino oti vriskesai se tromero adiexodo!!!afto pu boro na skefto kai pu tha ekana k ego an vriskomun sti thesi su, einai enas simvulos gamou kai sxeseon!!!akoluthodas tis simvules kapoiou tritou kai malista exeidikevmenu epagelmatia isos voithuse!!!skepsu to :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έχω σκεφτεί κι εγώ Βανεσάκι μου και του το είχα προτείνει αλλά αρνείται ακόμα και να παραδεχτεί ότι υπάρχει πρόβλημα....κατά την γνώμη του μόνο εγώ έχω πρόβλημα (εγώ σαν άτομο όχι η σχέση) αφού δεν καταλαβαίνω το χιούμορ τους!!!!!! Κατά την γνώμη του οι βρισιές, οι προσβολές, το ότι δεν με σέβονται είναι όλα μία πλάκα και εγώ είμαι η παράξενη που δεν τα δέχομαι.....δεν θεωρεί καν σημαντικό το ότι από τα τόσα ψέματα της μάνας του δεν της έχω εμπιστοσύνη πια για να μου κρατάει το παιδί!!!!!!

Τί να πώ....σήμερα σίγουρα με άκουσε όλη η γειτονιά γιατί δεν άντεξα και ούρλιαζα τον καημό μου.....ήμουν έξαλλη, ειλικρινά αν δεν ήμουν έγκυος θα έπαιρνα ηρεμιστικό! Και δεν φτάνει που με έβγαλε από τα ρούχα μου (τόσες κοτσάνες δεν έχω ξανακούσει στα 36 χρόνια μου) τόσο που στο τέλος από την υπερένταση έβαλα τα κλάματα, είχε το θράσος να με ειρωνεύεται και να με κοροϊδεύει ότι είμαι ολόκληρη γαϊδούρα και κλαίω σαν 5χρονο!!!! Δεν σεβάστηκε καν το ότι είμαι έγκυος και δεν πρέπει να συγχίζομαι έτσι!!!!!!

Άντε να συνεννοηθείς με έναν τέτοιο άνθρωπο.....

Τελοσπάντων, δεν θέλω να σας πρήζω με τα δικά μου....εδώ είμαστε για χαρούμενα πράγματα αλλά δεν έχω και πού να τα πώ.....οι γονείς μου στεναχωριούνται πολύ και η αδερφή μου είναι στον κόσμο της.....

Ευχαριστώ πολύ και μόνο που είστε εδώ και με ακούτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι παλι :)

ξαπλωσα για μιση ωριτσα αλλα σηκωθηκε η κατερινα και

επρεπε να σηκωθω,ωστόσο αυτες τις μερες μου λεει οτι ποναει και το ποδαρακι

της στο σημειο του αστραγαλου, και με ανησυχισε :?

νασια μου ναι συμφωνω με το βανεσσακι

αν επειθες τον αντρα σου να πατε σε εναν τετοιου ειδους συμβουλο?

ισως βοηθαγε πολυ την κατασταση.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...