Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΑΣ ΖΩΗΡΟΥΛΗΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ....ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΝΧΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...Κ ΣΗΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΕΚΑΝΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΣΑΛΤΣΑ Κ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ ΕΚΑΝΑ ΡΟΛΙΝΙΑ ΜΕ ΤΥΡΙ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!!!ΟΣΕΣ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!ΑΧ ΤΟΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΡΑΚΟΥΛΙΝΙΑ Κ ΤΑ ΣΠΟΡΙΑ.....ΟΛΟ ΤΕΤΟΙΑ ΛΕΜΕ Κ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΟΡΕΞΗ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΙΝ ΤΡΟΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΑΓΩΤΟ Η ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΚΑΝΩ ΖΑΧΑΡΟ ΚΛΠ.Κ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΖΑΧΑΡΟ Κ ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΘΑΛΛΑΣΙΤΣΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΩ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΡΟΣΙΖΟΜΑΙ ΘΑ ΒΓΑΙΝΩ Κ ΘΑ ΑΛΑΖΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΑΓΙΩ Κ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΞΑΠΛΩΣΤΡΑ ΜΕ ΤΙΝ ΠΕΤΣΕΤΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΙΝ ΚΟΛΗΣΩ ΚΑΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ......ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ!!!!!ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΟΙ ΟΛΟΙ ΕΝΑΣ Κ ΕΝΑΣ.ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΟ ΟΥΤΡΟΖΕΣΤΑΝ ΑΛΛΙΩΣ ΠΕΣΤΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ....ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ?ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βερονικάκι μου έγινε σφαγή εδώ μέσα.....έχω ταραχτεί τόσο πολύ που κάθομαι και κλαίω σαν την υστερική τώρα.......αν δεν ήμουν έγκυος θα έπαιρνα ηρεμιστικό τώρα, δεν φαντάζεσαι σε τί κατάσταση είμαι!!!!!!! Δεν φτάνουν όλα αυτά έχω και το μαλάκα τον άντρα μου που με κράζει γιατί δεν καταλαβαίνω το χιούμορ τους.......είναι ποτέ δυνατόν???????? Ήρθε μέσα στο σπίτι μου, με έβρισε, έβαλε φυτίλια να πλακωθούμε με τον άντρα μου ακόμα περισσότερο και ο ΜΑΛΑΚΑΣ βγάζει εμένα τρελή που δεν καταλαβαίνω το χιούμορ τους!!!!!

Πωπω δεν πρόκειται να ηρεμήσω με τίποτα απόψε!!!!!!!! Δεν σέβονται ούτε το μωρό που κουβαλάω μέσα ούτε αυτή την ψυχούλα την κορούλασ μου που κάθεται και βλέπει την μαμά της σ'αυτή την κατάσταση!!!!!!!

Άννα Μαρία μου εγώ δεν θέλω κανέναν τους στο σπίτι μου αλλά έρχονται έτσι κι αλλιώς αφού μένει κι ο γιος τους εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Νάσια, κι εσύ ρε παιδί μου, μα καθόλου χιούμορ να μην έχεις; Μα τι πράγματα είναι αυτά; Έρχεται το κουνιαδάκι σου, χαρούμενο, γεμάτο αγάπη, να σε ευθυμήσει, να σε κάνει να γελάσεις, να σε κάνει ευτυχισμένη, κι εσύ θυμώνεις; Μα είσαι απαράδεκτη.

Μύριαμ, δεν είναι το δικό μου μικρό που είναι άρρωστο. Εγώ δεν έχω μικρό! Της Κίσκας είναι!

Όσο για τα γλυκά, εμένα ο γιατρός μου τα απαγορεύει τελείως. Φυσικά τρώω, αλλά γενικώς δεν είμαι γλυκατζού, οπότε δεν κάνω καθόλου καταχρήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax myriam moy eides to mikroylaki soy ti omorfa...........ax pote tha erthei h wra poy tha ta paroyme akgalitsa mas ........

re nasia eleos pwpwpw kala einai gia polles mapes e?????????

mhn stenaxwriese me tetoioys antrwpoys xestoys........

egw twra diavazw ton akefalo kavalarh wraiao einai exw diavasei 100 selides kai exei endiaferon ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΣΟΡΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ........ΑΠΛΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΚΟΛΗΣΑ.....ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΛΥΚΑΝΤΖΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΕΗ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ Κ ΠΑΓΩΤΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΙΝ ΣΟΥ ΠΩ.....ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ.ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΣΚΕΨΟΥ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.....ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ έχετε δίκιο κοριτσάκια μου αλλά πώς να διατηρήσω την ψυχραιμία μου υπό αυτές τις συνθήκες????? Μακάρι να ήμουν μηχανή να μην νιώθω τίποτα....

Μυριάκι είδατε το αντράκι σου ε?????? Μεγάλωσε και ζωήρεψε???? Το νιώθεις καθόλου???

Άννα Μαρία είδες τελικά τί γαϊδούρα που είμαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι κανετε??????????????????????????

εγω καλα!!!!εβαλα τα μικρα μου για υπνπο , κ περιμενω τον αντρουλη να ερθει ααααααα κ θα μου φερει να φαω πιτουλες!!!!!! με γυρο εννοω, μονο που εγω επειδη δεν τρωω γυρο, ετσι τις τρωω με πατατουλες κ τυρι (εκει το τρωω το τυρι!!! :?:roll::roll: )!!!!!!!!!!

οσο για τη θαλασσα,αυτο ακριβως ειχα στο νου μου εδω κ αρκετες μερες να ρωτησω τον γιατρο μου την παρασκευη που θα παω!!!!!!!!!πιστευω να παω γιατι δεν θα το αντεξω!!!!!!!!!

οχι οτι ξερω κολυμπι :oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol: , απλα επειδη τρελενομαι για τη θαλασσα, μου αρεσει πολυ πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μυριαμακι μου πολυ χαιρομαι που ολα ειναι τελεια με το μωρακι σου!!!!!!!!!!

μπραβο κοριτσι μου!!!!!!!!!!!

νασιουλα μου πωπω αυτος ο κουνιαδος μα καλα ακατοικητο το εχει???????............ καλα κ ο αντρας σου?????????.................. αχ κοριτσι μου στο ξαναλεω γιια αλλη μια φορα ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!! δεν τον εστελνες απο κει που'ρθε??????

κ καλα αμα θελουν να βλεπουν τον γιοκα τους να πηγαινει αυτος σπιτι τους κ οχι να κουβαλιουνται αυτοι .............!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω πλεον αυτο εχω κανει!!!!!!!!!!!!!!ερχονται μια φορα στο τοσο κ οι κουβεντες που θα πουνε γενικα ειναι μετρημενες!!!!!! μιλαμε με χεζονται στην κυριολεξια!!!!!!!

εχω γινει λησταρχος νταβελης ομως τι να κανω......αφου δεν καταλαβαινουν αλλιως...... τυπικα πραγματα κ μονο!!!!!!!!!!!!!!!

μικι μου δρακουλινια ε μιαμμμμμμμμμμ μιαμμμμμμμμμ κ εγω το απογευμα πακοτινια εφαγα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νιακι μου γεμιστουλιιιιιιιιιιιιιι???????????? κ εγω το κοκκιινο δωματιο εχω βαλει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΠΑΣ ΓΙΑΤΡΟ?ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΦΑΣ ΠΙΤΟΥΛΕΣ Ε?ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!!!!!!ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΖΩΗΡΟΥΛΙΚΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΥΤΗΧΩΣ,ΝΑΙ ΤΟΝ ΝΟΙΩΘΩ ΕΧΕΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopelares moy sas afhnw paw gia nanakia exw ayrio poly prwino ksypnima 6.15 prepei na eimaste sto limani tha erthei o patrios kai fernei freska psarakia xtapodia tyria aaa apo ola ta kaloydia opte prepei na to n paroyme apo to limani poy na ta valei ola asto papaki toy..............

sas filwwwwwwwwwwwwww glykaaaaaa olessssssssssss......... :-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μυριαμακι μου περιμενω πως κ πως να μου τις φερει να τις περιποιηθω!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

λιγο αργα ομως αλλα δεν πηραζει!!!!!!!!

τι καλα που αρχισες να το νιωθεις!!!!!!!!!!τελεια τελεια!!!!!!!

καλο βραδυ νιακι μου!!!!καλη ξεουραση τα λεμε αυριο παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλια στα δυδυμακια σου!!!!!!!!!!!!

*ολα θα ειναι τελεια στην αυχενικη σου κοπελα μου κ θα απολαυσεις τα μικρουλια σου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!!ΑΥΧΕΝΙΚΗ Ε?ΑΧ ΤΕΛΕΙΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑ ΤΙΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΣΥΓΚΙΝΙΘΗΚΑ....ΟΤΑΝ ΤΙΝ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙΣ ΑΠΟ ΧΑΡΑ!!!!!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΑΡΓΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΠΕΙΝΑΜΕ!!!ΧΑΧΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω για ύπνο κοριτσάκια μου...να ηρεμήσω.....

Βερονικάκι μου καληνύχτα και καλή ξεκούραση!!!!

Μυριάκι μου σ'ευχαριστώ................

Ηλιαννάκι μου ο κουνιάδος όπως κατάλαβες (και όλη η οικογένεια δηλαδή) είναι του γιατρού τελείως για τα σίδερα......μάλλον θέλουν να στείλουν κι εμένα!!!!! Αλλά δεν ξέρουν με τί παιδάκι έχουν μπλέξει.....κι αν καταφέρουν να μας το διαλύσουν (που μεταξύ μας, πιστεύω ότι και από μόνος του μια χαρά το καταφέρνει ο άντρας μου) θα τους πάρω και το παιδί και τα......σώβρακα!!!!!! Και μετά να δώ πόση μαγκιά θα μου πουλάνε!!!!!!!!

Καληνύχτα φίλες μου

Θα μιλήσουμε αύριο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?Πω πω αφοριτη ζεστη σημερα.Πηγα απο το ικα να ρωτησω τι παροχες τοκετου δικαιουμαι και με ανεβοκατεβαζαν στους οροφους!! :evil: ελεος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Έχω χαθεί πολλές πολλές μέρες, το ξέρω αλλα θα σας πώ. Αρχικά πηγαμε ενα ταξίδι στα Χανιά, είχε συνέδριο ο άντρας μου κ με πηρε κι εμένα! Ηταν πολύ πολύ ωραία. Μετά έπαθε λαρυγγίτιδα (ο σύζυγος), μετα κόλλησε κι εμένα αλλα εγω εκανα κ πυρετο κ εχω κ πονολαιμο κ φοβερο βήχα, δεν κοιμάμαι εδώ κ 10 μέρες! Σημερα ξεκιναω αντιβίωση γιατι απο χθες ειμαι χειροτερα κ δεν προκειται να μου περασει απο μονο του. Και σα να μην εφταναν όλα αυτα χθες βραδυ ανεβασε η Αλεξία μου 39,3 πυρετό κ πολύ μπούκωμα!!!! Γενικώς χάλια!!!

Την Παρασκευή 3 Ιουνίου εχω κ την αυχενική! Θα ρωτησω κ για αμνιοπαρακέντηση γιατι ειμαι 35,5!!!

Εσεις ειστε καλά? Δεν διάβασα τίποτα που να προλάβω!!! Συνεβη κατι συνταρακτικό ή όλα όπως τα ήξερα?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια!!!

Νάσια μου τι διάβασα βρε πουλάκι μου;

Ηρέμησες καθόλου;προσπάθησε να μη συγχύζεσαι και για τα δύο τα παιδάκια σου!

Αυτή είναι η προτεραιότητα!

Όσο για τον κουνιάδο και τον άντρα σου αυτό που θα πω είναι πρέπει πανω από

όλα νασε σέβονται!δώσε τόπο στην οργή για κοριτσάκια σου και μην αναλώνεσαι

σε "μάχες" γιατί δεν θα βρεις άκρη!

Σου στέλνω μια αγκαλιά!!!

Muriam ωραία που είδες το μπεμπάκι σου!!!

Νια μου δεν την πέφτεις λιγάκι παιδί μου;

Αναστασούλα ζέστη και ανεβοκατέβασμα σε καταλαβαίνω,άστα!Ξεκουράσου καλή μου!

Μαράκι μου τι σας βρήκε;Περαστικά σας!Με το καλό η αυχενική σου!Ρώτα για αμνιοπαρακέντηση

έχω κάνει και εγώ οπότε αν θες κάτι μου λες

Σας φιλώ όλες [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kuklitses!!!nasiula mu, elpizo na iremises ligo kukla mu!!!!katalavaino oti einai diskolo alla skepsu oti me to na stenaxoriesai k na eknevrizesai kaneis kako se sena kai to moraki su!!!opote mi to epitrepeis!!!

ego epiasa diavasma apo to proi alla se ligo tha kani dialima gia kafe!!!kano idi diladi!!!xaxaxa.simera de xero ti na mageirepso!!!peite kamia idea.kati aplo k efkolo ennoeitai!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kuklitses!!!nasiula mu, elpizo na iremises ligo kukla mu!!!!katalavaino oti einai diskolo alla skepsu oti me to na stenaxoriesai k na eknevrizesai kaneis kako se sena kai to moraki su!!!opote mi to epitrepeis!!!

ego epiasa diavasma apo to proi alla se ligo tha kani dialima gia kafe!!!kano idi diladi!!!xaxaxa.simera de xero ti na mageirepso!!!peite kamia idea.kati aplo k efkolo ennoeitai!!!

Καλημέρα Vanessaki!

σε βρίσκω έναν ήρωα!Δεν σου έρχεται παιδί μου υπνηλία με το διάβασμα;

εγώ έιμαι στο γραφείο με το ένα μάτι κλειστό...

Εγώ το μεσημέρι θα φάω μακαρόνια με κιμά!μιαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy μου εφυγαν τα σαλια!!Τα ζυμαρικα ειναι η αδυναμια μου και ιδιως μακαρονια με κιμα!!!Αλλα σημερα θα κανω αρακα με πατατουλες και καροτακια,με σαλτσουλα για πολλες βουτιες!!!Ευτυχως μεχρι στιγμης σταθεροποιηθηκα στα κιλα μου κι ας τρωω και παγωτακι!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy μου εφυγαν τα σαλια!!Τα ζυμαρικα ειναι η αδυναμια μου και ιδιως μακαρονια με κιμα!!!Αλλα σημερα θα κανω αρακα με πατατουλες και καροτακια,με σαλτσουλα για πολλες βουτιες!!!Ευτυχως μεχρι στιγμης σταθεροποιηθηκα στα κιλα μου κι ας τρωω και παγωτακι!! :P

Μια χαρά και ο αρακάς Αναστασάκο!Όσο για τα κιλά αποφεύγω να ζυγιστώ τώρα τελευταία

γιατί μου φαίνεται έχω αρχίσω να γίνομαι φουσκίτσα!!Θα κάνω το κορόιδο μέχρι να με ζυγίσει

ο γυναικολόγος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKI MOU!!!!!!!!HRTHA KAI EGWWWWWWWWW ME TON MPEMPH MOU :P:P:P:P

TI MOU KANETE???EMEIS EIMASTE POLY KALA...OLH MERA KOUNIOMASTE... :D:D:D:D

NASIA MOU TI TRAVAS RE KORITSAKI MOU EGW DEN THA ANTEXA AYTO TO PRAGMA STHN THESH SOU....ELPIZW NA PANE OLA KALA...KAI PROSPATHISE NA MHN SYNXIZESE!!!!!!TI ALLO NA PW... :?:?:?

MURIAM MOU TELEIA EIDES TO ANTRAKI SOU E??????ZWIROULIS KAI O DIKOSSOU EINAI????TI EXOUME NA TRAVIKSOUME :lol::lol::lol::lol::lol:

EGW KORITSIA SHMERA THA FAW SOUTZOUKAKIA.....TRELENOMAI!!!!!!!!!!!GIAM GIAM!!!!!!!!

KAI EGW THN APOFEVGW THN ZYGARIA.....ALLA NIOTHW MIA XAROULA PROS TO PARWN :D:D:D:D

ANASTASIA MOU EVGALES AKRH TELIKA ME TO IKA???AN NAI THA HTHELA NA ME ENHMERWSEIS KAI EMENA ;);););)

ZWGRAFISA THN KOILITSA MOU SHMERA......DEITE.. :lol::lol::lol::lol:

post-11182-13873937089291_thumb.jpg

post-11182-13873937090046_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου

αχ βρε νασουλα τι τραβας? η καλυτερη λυση ειναι να τους

γραψεις ολους μονο ετσι θα βρεις την ησυχια σου κοριτσακι μου :)

χριστινακι τελεια η κοιλιτσα

με τι το εκανες με μαρκαδορους λη με κατι ειδικο ? :)

γλυκα ειναιιιιιιιιι!

μαγαζει εγω, και θελω τοσο πολυ να παω σπιτι

μου γιατι δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ..

ενας φρικτος πονοκεφαλος με βασανιζει απο χθες το βραδυ :?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...