Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

Εγω να δειτε τι επαθα με τα τσισα....σοκ...ουρλιαζα και ειχα κατι νευρα...τωρα γελαω μεν αλλα πηγα να μεινω...οσο για τη γιατροο τι να πω....το κανει για να με αναγκασει να παω απογευμα να πληρωσω αλλα σιγα μην παω εκει..αυτη εχασε γιατι με το μωρο θα επρεπε να ερθει σπιτι και να πληρωθει ..αλλα εχασε...καλυτερα μιας και θα πληρωσω να παω αλλου...φιλακια θα μπω παλι απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ηλιάννα, το διάβασμα του σχολείου δε μου αρέσει. Δυστυχώς τα μαθήματα που διδάσκονται είναι τα ίδια εδώ και τριάντα χρόνια, τα σχολεία προϊστορικά σε σύστημα και σε οργάνωση, οπότε, ό,τι και να κάνεις, πώς να το κάνεις ενδιαφέρον; Ειδικά άμα είσαι στο δικό μου σχολείο, που οι μαθητές έρχονται μόνο για το χαρτί. Οπότε, δε μ' αρέσει το διάβασμα του σχολείου.

Αλλά διαβάζω γενικώς, αν δεν έχω 2-3 βιβλία να διαβάσω δεν μπορώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια σου αρεσει τοσο πολυ το διαβασμα αννα μαρια?εγω προτιμω να ασχοληθω με οτιδηποτε αλλο η με τον εαυτο μου παρα με διαβασμα!!!

ναι ευη μου αυτη ειναι που εχασε κ οχι εσυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν λες να ασχοληθείς με τον εαυτό σου τι εννοείς; Γιατί εγώ όλα αυτά, χτενίσματα, αποτριχώσεις, κι όλα τα συναφή, τα θεωρώ χαμένο χρόνο. Αφού κάποτε είχα κάνει ένα κούρεμα και μου είπε η κομμώτρια ότι καλό θα ήταν να τα ισιώνω, και σκέφτηκα πόσο χρόνο θα έχανα για να ασχολούμαι με τα μαλλιά μου και φρίκαρα! Εννοείται ότι δε μένω τριχωτή και αχτένιστη, ούτε αμακιγιάριστη, αλλά όταν μου λένε "πήγα στην αισθητικό και μου έφτιαχνε τα νύχια για μιάμιση ώρα" τρομάζω! Αφού όποτε πάω να κουρευτώ, η κομμώτρια μου λέει ότι αν περίμενε από μένα θα πεινούσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σααααααααααααας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι κανετε?????????εγω ευτυχως ηρεμησα σχετικα με την γκριναι του αγγελου που ειχε απ'το μεσσημερι , ηθελε αγκαλια!!!!!!!αχ κανω υπομονη δυομιση ωρες ακομα μεχρι τις εννιαμιση για να πιουνε το γαλα τους κ να κοιμηθουνε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νιακι μου ξεκουραστηκες κοριτσι μου,ε????αχ τι καλα!!!!!!κανε την κουρα σου κοριτσι μου , φαε τα σπορακια σου κ απολαυσε το!!!!!!!! κ εγω θα βγω εξω στη βεραντα με τα μικρα να κουνηθουμε λιγο στην κουνια κ να φαμε πεπονακι!!!!!μιαμ μιαμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edw eima eimai egwwwwwwwwwwwwww ftiaxnw gemistes piperies stn fourno me feta ntomatoula kremidaki....kai twra tha ftiaxw kai ryzaki!!!!!!!!!!!!!!!!giam giam!!!!!!!!!!!!!!!!!

mpravo hlianaki teleia mpalkonaki kounia peponaki!!!Teleia tha eisai kai den exei kai kryo!!!!Teleia!!!!!!!

nia mou mpravo koures akouw!!!!!!Teleia thn kalyterh douleia kaneis.......!!!!!!!!kai karpouzaki e??????egw akoma den exw faei karpouzaki!!!!!!!! :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και από μένα.....:)

μετά από ένα νόστιμο μεσημεριανό, ξεκουράστηκα λιγάκι και τώρα επανήλθα δριμύτερη..:))

Ευάκι μου όντως οι γιατροί πλέον έχουν χάσει καθε αξιοπιστία και ανθρωπιά.....έχουν χάσει το νόημα και τον σκοπό του λειτουργήματος τους και ενδιαφέρονται αποκλειστικά και μόνο για τα χρήματα.....:(...δυστυχώς....είναι λυπηρό....:(...όσο για το σκυλάκι σας...χαχα....και εγώ θα νευρίαζα πολύ....άκου να σε λούσει με τα τσίσα σου...πού πήγαν οι τρόποι του?...:)

Ηλιάννα μου έχει δίκιο η Χριστίνα με την θήλη και το υγρό.....αυτό ακριβώς συμβαίνει.....μην ανησυχείς καθόλου...:)

Αναστασία μου η λύση με το καθρεπτάκι είναι καλή πιστεύω και θα σε βοηθήσει αρκετά...:)....και να μην ντρέπεσαι...εδω λέμε τόσα και τόσα μεταξύ μας..:)

Άννα Μαρία μου, όντως τα βιβλία είναι τόσο ξεπερασμένα στα σχολεία πλεον που δεν σου κάνει και αίσθηση να ασχοληθείς....πανάρχαια...και αν έχεις και αδιάφορους μαθητές...άσε.....πολύ πίκρα...:(

Χριστίνα μου......έφαγες καλό μου τα νόστιμα τορτελίνια σου?....:)

Βερόνικα μου τέλεια τα σποράκια εεε?....γιαμμμ...γιαμμμμ...νοστιμα....:)

Σας ευχαριστώ πολύ 'ολες για τις ευχές σας σχετικά με την αυχενική που θα κάνουμε την ερχόμενη Πέμπτη....σας φιλώ γλυκά....:)

ααααα.....ναι όντως....έχει πολύ ζέστη....ουφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδωωωω!!!κανω ενα διαλλειμα απο διαβασμα!!!!επηξα!!!!αννα μαρια συμφωνω απολυτα για το διαβασμα!!!!τρελλαινομαι να διαβαζω,ειδικα το καλοκαιρι που ειμαι και πιο χαλαρη απο θεμα χρονου!!!βεβαια μου αρεσουν πολυ και οι καλλωπισμοι!!!

τι κανετε οι υπολοιπες??

κισκα μθ, τι επαθες σημερα καημενουλα μου!!!ελπιζω να ειναι καλυτερα ο μικρος!!!

ηλιαννακι, μια χαρα περνας με τα παιδακια σου βλεπω!!!

νασιαααααα!!!!νιακι κ εμενα μου αρεσουτν τα σπορια και εχουν και πολλα αντιοξειδωτικα!!!φαε λοιπον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνώ ότι το κολύμπι είναι καταπληκτική άσκηση κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης και όχι μόνο....:)...αλλά είναι και τα μικρόβια μωρέ που μας βάζουν σε ανησυχία... :roll::roll::roll::roll:

χαχαχα...Βερόνικα......και θέλω πολύ να τα βάλω στο στοματάκι μου...χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miki με εκανες και γελασα :lol::lol: το θεμα δεν ειναι οτι δεν ξερω που ειναι, αλλα σκεφτομαι οτι δεν θα φτανω!!!πλεον δεν εχω μεγαλυτερο δαχτυλο! :oops::oops: καταλαβες τι εννοω?

πω πω κι εγω εχω πορωση με τα δρακουλινια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδεςςς ηρθα παλι...τι να πω για τους γιατρους...ετσι και σας γραψω τι εχουμε παθει δεν θα το πιστευετε,ουτε και εγω δεν το πιστευω οτι γινονται αυτα τα πραγματα...οσο για τη θαλασσα στο γιο μου ημουνα καθε μερα για πολλες ωρες και το ειχα κατα ευχαριστηθει...τωρα περιμενω πως και πως να φτιαξει ο καιρος γιατι ακομα εδω δεν ειναι και εντλως καλοκαιρι για να ξεκινησουμε....και θα παωωω...βουρρρ...θα το ευχαριστηθω εεε???Εμενα ο γιατρος μου ο προηγουμενος ισα ισα που μου ελεγε να κολυμπαω..τωρα αυτη η γιατρος δεν μου ειπε τιποτα αλλα μιας και εχω αντισωματα σε ερυθρα γιατι να μην παω...ανυπομονωω..εφαγα και τα ποπ κορν μου...ο γιος μου τωρα αρχισε και τη μυξα μαζι με τον βηχα..και θελω αυριο να παω σε γιατρο να δου με τι θα γινει..δεν ειναι σοβαρο απλα ο βηχας ειναι κατι που δεν μπορω να τον βοηθησω και υποφερει ο λαιμος του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα.......Αναστασία μου....πόσο δίκιο έχεις...χαχαχαχα......για άλλο δάχτυλο μεγαλύτερο.....χμμμμμμ :roll::roll::roll: ...για να σκεφτώ....:)...μάλλον λιγάκι δύσκολο είναι...:)

Χριστίνα μου......ήδη πήγε και μου πήρε...σε λίγο θα τα ανοίξωωωωωωωωωωωωωω...:)

Εύηηηηηηηη.....:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυούλες!!!!!!!

Τί έπαθες βρε Κίσκα μου με το σκυλί??????????? Πωπω κι εγώ (σαν την Άννα Μαρία) απολύμανση με betadine θα έκανα......τα λατρεύω τα ζωάκια αλλά δεν μπορώ τα τσισάκια, τα κακάκια, τις τριχούλες κτλ!!!! Πώς είναι ο Χριστοφοράκος??????? Πολύ γαϊδούρα η γιατρός....άσε κι εμείς δεινοπαθήσαμε μέχρι να βρούμε παιδίατρο της προκοπής, γνωρίσαμε πολλά τέτοια "κρούσματα"!!!!!! Και η τωρινή μας παιδίατρος μας έκανε καναδυό φορές παρόμοιο σκηνικό αλλά έχει χάρη που δεν υπάρχει άλλη πιο κοντινή, εκτός αν πηγαίνουμε κάθε φορά στην Θεσ/νίκη (δηλαδή πάνω από 100 χλμ. ταξίδι!!!!!!) Γενικά αν ο γιατρός (ο οποιοσδήποτε γιατρός) δεν είναι πρώτα απ'όλα ΑΝΘΡΩΠΟΣ......κλάφτα!!!!!!

Μίκι μου εγώ δεν πρόκειται να κάνω μπάνια στην θάλασσα, όπως και κάθε καλοκαίρι άλλωστε.....πλέον τα έχω κόψει τα καλοκαιρινά μπάνια! Κάθε φορά που πήγαινα για μπάνιο πάθαινα κυστίτιδα (μάλλον έχω ευαισθησία...τί να πώ!!!!) και έπρεπε να παίρνω αντιβίωση οπότε μετά από ένα διάστημα βαρέθηκα να έχω το ίδιο βιολί και σταμάτησα να πηγαίνω στην θάλασσα! Επιπλέον είμαι τραγικά άσπρη και ο δερματολόγος μου έχει πεί ότι το δέρμα μου είναι σαν χαρτί και ανήκω ολίγον στις ομάδες υψηλού κινδύνου οπότε γενικά πρέπει να αποφεύγω και τον ήλιο......

Ηλιαννάκι μου τελικά ιωσούλα είχε ο Αγγελάκος ε????? Χαίρομαι που είναι καλύτερα...

Αναστασία δρακουλίνια ε????? Και πιτσίνια και πακοτίνια και πίτσα μεξικάνα και ντορίτος και όλα αυτά τα εντελώς βλαβερά και παχυντικά....γιαμ γιαμ!!!!!!! Εγώ δεν πρέπει να τρώω καθόλου αλάτι, έχω χοντρό θέμα αλλά δεν μπορώ να το κόψω γμτ!!!!!!

Βανεσσάκι καλό διάβασμα!!!!!!!!!!

Άννα Μαρία κι εμένα μου αρέσει πολύ το διάβασμα, συνήθως διάβαζα κάθε βράδυ όταν έπεφτα για ύπνο αλλά τώρα με την μικρή πέφτω σαν το κούτσουρο για ύπνο και ζήτημα αν θα προλάβω να διαβάσω μία παράγραφο......εδώ και κάτι μήνες προσπαθώ να διαβάσω την Άννα Καρένινα......είναι και ολόκληρη γκουμούτσα....

Πάλι σκοτωθήκαμε σήμερα με τον μισογύνη τον κουνιάδο.....πάλι καλά που κρατήθηκα και δεν τον πέταξα έξω από το σπίτι!!! Τον άκουσα που έλεγε στην μικρή "η μάνα σου είναι τρελή"......μου σηκώθηκαν όλες οι τρίχες όρθιες.....κατευθείαν του όρμησα και του είπα ότι αν τυχόν μεγαλώνοντας το παιδί μου ακούσω από το στόμα της τέτοιες παπάρες να ξέρεις ότι δεν θα ξαναπατήσεις στο σπίτι μου!!!!!! Αϊ σιχτίρ ΒΛΑΜΕΝΕ!!!!!!!

Όσο για τον άντρα μου τί να πώ....σάμπως δεν τα'ξερα?????? Οι καλοσύνες κράτησαν τρείς μέρες και σήμερα άντε πάλι τα ίδια!!!!!! Καθόταν και άκουγε τον αδερφό του να με αποκαλεί τρελή και ότι τον έχω καταντήσει δουλάρα (επειδή μου έφτιαξε ένα τόστ) και δεν του είπε κουβέντα!!!!!!! Τί να πώ ρε γμτ!!!! Πώς έμπλεξα έτσι με τους ανώμαλους???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a re nasia ki ligo kratise e???me ton antroyli soy lew ...kala aytos o koyniados paei kala?????

kal ama piasoyme to thema giatroi den telionoyme me tipota einai oi perisoteroi na mhn pw.......

molis efaga ena gemistoyli miam miam kai vlepw kokkino dwmatio eseis ti kanete?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι κορίτσαροι!

Μίκι, δρακουλίνια ακούω! Όλα αυτά τα γαριδακοειδή και τα πατατάκια δε μ' αρέσουν. Τώρα καμιά φορά λιγουρεύομαι δρακουλίνια, αλλά φυσικά δεν έφαγα καμιά φορά. Είναι πολύ βλαβερά, έτσι και φάω τέτοιο πράγμα, μετά νιώθω ότι τρώω δηλητήριο.

Όσο για μπάνιο, αχ, δεν ξέρω... Δε νομίζω. Πάντως, αν η θάλασσα είναι καθαρή και δεν έχει και πολύ κόσμο, δεν υπάρχει φόβος. Το κολύμπι κάνει καλό και γενικά το μπάνιο, αλλά η ηλιοθεραπεία είναι επικίνδυνη, αφού το έμβρυο δεν πρέπει να εκτίθεται για πολλή ώρα σε υψηλές θερμοκρασίες. Απαγορεύονται τα θολά νερά, αμμώδη, κ.λπ. που είναι επικίνδυνα. Επίσης, νομίζω ότι πρέπει να αλλάζουμε μαγιό όταν βγαίνουμε απ' τη θάλασσα. Αλλά δε νομίζω να πάω, γιατί δεν είμαι της θάλασσας γενικά, είμαι πιο πολύ του βουνού!

Νάσια, κι εγώ αν δε διαβάσω το βράδι δεν μπορώ να κοιμηθώ. Αφού, αν καμιά φορά πάω για ύπνο πάρα πολύ αργά και νυστάζω τρομερά, μπορεί να πέσω χωρίς να διαβάσω, και τότε δεν υπάρχει περίπτωση να κοιμηθώ! Πάντως, τώρα διαβάζω στο κρεβάτι, αλλά με παίρνει ο ύπνος πολύ γρήγορα, γιατί δεν αντέχω και πολύ! Την Άννα Καρένινα την είχα διαβάσει παλιά, ωραίο βιβλίο και προχωρημένο για την εποχή του, παρ' όλο που δε μου αρέσουν οι απόψεις του Τολστόι.

Ο κουνιάδος ξαναχτύπησε ε; Καλά, γιατί τον βάζεις συνέχεια σπίτι σου; Αχ, ευτυχώωωωως, εμένα μένουν μακριά και δεν έχω τέτοια συναπαντήματα! Αλλιώς τέτοια θα είχα κι εγώ μες στο σπίτι μου!

Ευτυχώς ο άντρας μου είναι μες στις γλύκες εδώ και δέκα μέρες. Σήμερα έρχεται όπως καθόμουν ωραία και καλά και μου λέει "μήπως θες κάτι; Να σου φέρω κάτι; Λίγο νερό;" λες και είμαι κατάκοιτη. Ακόμα κι όταν του λέω να ξεκολλήσει απ' τον υπολογιστή, δεν ουρλιάζει, δε τσαντίζεται, ούτε καν ενοχλείται. Και πριν που έφαγε μια μερίδα φαγητό και δύο τοστ και τον μάλωσα (:P) δεν άρχισε να φωνάζει όπως συνήθως "άσε με να φάω!", αλλά είπε, "ε, πεινάω".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...