Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!

λαγονησι δεν το ηξερα αυτο με τις βλαστοκυστες.. δεν μου ειπε και τιποτα ο γιατρος, μαλλον επειδη ειναι η πρωτη μου φορα..? εσενα σου το ανεφερε? πως τα πας κατα τα αλλα? αντεχεις???..

τζανολινο μην ανησυχεις θα τα κανεις τα 4 παιδακια, αργει λιγο το πρωτο αλλα μετα δεν θα τα προλαβαινεις!!! ;) επισης, μακαρι να εχουμε κι εγω και η λαμπρινιπ θετικα αποτελεσματα και θα κανουμε παρτυ μαμουθ!!! :ympray::-bd

dreams ταλαιπωρεισαι ε? λες οι αυπνιες να ειναι απο τα ουτρο? εγω δεν εχω. βεβαια ξυπναω πολυ νωρις πραγμα περιεργο για μενα.. και εχω και ενα φουσκωμα ψηλα..Υπομονη κοριτσακι, πινε κανενα ζεστο γαλατακι ή καποιο βοτανο πριν πεσεις να ηρεμεις...

φιλια σε ολες..καλη δυναμη και ..τα ευχαριστα ερχονται απο αυριο κιολας!! λαγονησι.. σκορπινα και ακολουθουν πολλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια μόλις γύρισα απο Κιάτο έκανα και τα μπανάκια μου και αυριο είμαι έτοιμη με φορτισμένες μπαταρίες για εμβρυομεταφορά.!!!!

Twiggy εσύ ποτε θα κάνεις εμβρυομεταφορά; αυτό με τις βλαστοκύστες ισχύει όσες φίλες μου έβαλανα βλαστοκύστες έχουν δίδυμα αλλα ο γιατρός κρίνει ανάλογα κάθε φορά. Οτι και να είναι twiggy μου εμείς θα μείνουμε ΕΓΚΥΟΣ να είσαι σίγουρη, φυσικά θα το περάσουμε μαζί.

Dreams η αληθεια ειναι οτι τα utrogestan εχουν θεματακια για αυτο εγώ με τη συμβουλη του γιατρου τα βάζω απο κάτω και νομίζω είναι πολύ καλήτερα.

Lagonisi καλη επιτυχία περιμένουμε απο σενα την πρώτη χοριακή! και φυσικά ακολουθούμε όλες.

Αλήθεια στις πόσες μέρες μετα την εμβρυομεταφορα θα κάνετε χοριακή εμένα μου είπε 10 αλλα μαι γνωστή μου ο δικος της της είπε στις 8 λέτε να μπορούμε να μάθουμε τόοοοσο νωρίς.

Πολλα φιλια σε όλες

Σας ευχαριστω απο καρδιά και ευχομαι να ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινιπ μου κι εγω αυριο παω για την εμβρυομεταφορα!!! καλη μας επιτυχια... και συντομα εγκυουλες!!!εμενα μου ειπαν να κανω χοριακη 1η Ιουλιου.. δηλαδη 12 μερες απο την μεταφορα...να σου πω κατι? ας γινει το θαυματακι κι ας αργησω να το μαθω.. λεω τωρα παρολο που δεν ξερω πως θα περασουν οι ρημαδες οι μερες!! χαχα

ας σκεφτομαστε θετικα και θα τα καταφερουμε!!! φιλια σε ολες..

λαγονησι αυριο η μεγαλη μερα??!!!! ευχομαι μια τεραστια χοριακη κοριτσακι... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπέρα!!!!! Εύχομαι σε όλες σας αύριο να είναι μια μέρα τυχερή και να έχετε ευχάριστα νέα να μας ανακοινώσετε....εσείς οι δύο labrinip και twiggy που πάτε για εμβρυομεταφορά μακάρι να μεταφέρετε 1 ή 2 ή και 3 άριστα εμβρυάκια τα οποία σε λίγες μέρες θα σας δώσουν τα πιο γλυκά σποράκια και εσύ lagonisi να κρατάς στα χέρια σου μια τεράστια χοριακή και σύντομα ένα.. ή και περισσότερα υγιή μωράκια!!!!!!

Καλή επιτυχία σε όλες σας!!!!! Η σκέψη μου μαζί σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα,

Τελικά αδιαθέτησα μια ωρίτσα αφού σας έστειλα το μήνυμα, οπότε σήμερα θα πάω και στο γιατρό, Εύχομαι να ναι όλα καλά και να ξεκινήσουμε την διέγερση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μακάρι κοριτσάκια Μακάρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Twiggaki KALH EPITYXIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OLA KALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

FILIA POLLA POLLA!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όλα πήγαν μια χαρά μεταφέραμε 3 εμβρυα και με τη βοήθεια του θεού και της παναγιας μας στις 30 του μηνα θα παρουμε τα θετικα Μακάρι να πετύχει και να περάσει γρήγορα ο καιρος. 4 μερες ξεκουραση και μετα κανονικα χωρις βάρη. Twiggy και σε ολες μας ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή μου τα νεά σου είναι υπέροχα!!!!!! Καλή ξεκούραση τώρα, ηρεμία, θετικές σκέψεις και γρήγορα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα με μια τεράστια χοριακή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλη επιτυχιααααααααα!!!!!!!!!!Σε λιγες μερες ολες να χετε θετικα αποτελεσματα κ να ειστε οι επομενες γκαστρουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια εδω ειμαι κι εγω!! Ολα πηγαν μια χαρα, βαλαμε 3 εμβρυακια και τωρα ο θεος βοηθος!! ο,τι ειναι να γινει ας γινει... Μπορω να πω οτι ηταν συγκινητικη η εμεπιρια ο,τι και να ακολουθησει.. Ενιωσα οτι ειμαι λιγο πιο κοντα στο ονειρο!!! Καλη επιτυχια σε ολες, λαμπρινιπ μου μπραβο, εμενα μου ειπαν χορικαη στις 1-7..

Οι αλλες τι εγιναν? Σκορπινα, λαγονησι..? μας εχετε αφησει στην αγωνια...

φιλια, καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravo κοριτσακια μου!ολα θα πανε καλα!!!λιγη υπομονη τωρα να περασουν οι μερες....προσπαθηστε να μην το σκεφτεστε οσο μπορειτε και θα περασουν χωρις να το καταλαβετε!τα μωρακια σας ηρθαν και θα μεινουν για πολυ καιρο ακομα, σχεδον 9 μηνες!!!σας ευχομαι τα καλυτερα!!!!σας στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια!!!και ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα...!!!να ξεκουραζεστε οσο περισσοτερο μπορειτε !!!πολλα φιλακια!την τεταρτη θα παω για τον πρωτο μου υπερηχο!θα μπω να σας πω σκεψεις και συναισθηματα!πολλα φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy ωραία foto......με την αλλαγή της φωτογραφίας.....αρχίζει και μια νέα εποχή :)

lamrini kai twiggy κάνατε μαζί εμβρυομεταφορά απο 3 αυγουλάκια ΤΕΛΕΙΑ!

Οσο για τις βλαστοκύστες....επειδη υπήρξαν αρκετά ωάρια μου το πρότεινε ο ίδιος ο γιατρός και χάρηκα γιατί ήδη το είχα διαβάσει κι εγώ...........να δούμε....

Εγώ κορίτσια μου την άλλη Δευτέρα πάω για χοριακή σε 12 μέρες δηλαδή.....το 8 μέρες που αναφέρθηκε πιο επάνω δεν το έχω ξανακουσει...νομίζω είναι λίγο.

Οποτε όπως καταλαβαίνετε....σχεδόν όλες μαζί θα τα μάθουμε τα νέα.....και ελπίζω να κάνουμε τρελλό interniako party!!

To σίγουρο είναι το άλλο Σαββατοκύριακο θα αρχίσει να χτυπάει κόκκινο η αγωνία!

dreams καλή συνέχεια....και περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου.......

stroumf80 καλή αρχή....

Ευχαριστούμε τα υπόλοιπα κορίτσια για τις ευχές........καρδιάς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια καλημερούλα!!!!!

Twiggaki kai lambrini kai lagonisi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπράβο!!!! Με το καλό όλα τα καλά να ρθουν!!!!!!!!!!!!!

Θα περιμένουμε τις θετικές χοριακούλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΧΑΪΔΕΥΕΤΑΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!! ΟΤΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΙΕΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ !!! ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμείς κορίτσια χθες, πήγαμε στο γιατρό! Όλα καλά, έφυγε η κύστη η οποία μπορεί να δημιουργηθεί με την καταστολή και χθες ξεκίνησα τις ενεσούλες για την διέγερση!!

Μακάρι να χουμε τα επιθυμητά αποτελέσματα και να τα καταφέρουμε!!!

Ο γιατρός ήταν ευχαριστημένος που αδιαθέτησα και έφυγε και η κυστούλα! Και όλα καλά μου είπε. Μακάρι παιδάκια μακάρι για όλες μας!!!!!!

twiggy ωραία foto......με την αλλαγή της φωτογραφίας.....αρχίζει και μια νέα εποχή :)

lamrini kai twiggy κάνατε μαζί εμβρυομεταφορά απο 3 αυγουλάκια ΤΕΛΕΙΑ!

Οσο για τις βλαστοκύστες....επειδη υπήρξαν αρκετά ωάρια μου το πρότεινε ο ίδιος ο γιατρός και χάρηκα γιατί ήδη το είχα διαβάσει κι εγώ...........να δούμε....

Εγώ κορίτσια μου την άλλη Δευτέρα πάω για χοριακή σε 12 μέρες δηλαδή.....το 8 μέρες που αναφέρθηκε πιο επάνω δεν το έχω ξανακουσει...νομίζω είναι λίγο.

Οποτε όπως καταλαβαίνετε....σχεδόν όλες μαζί θα τα μάθουμε τα νέα.....και ελπίζω να κάνουμε τρελλό interniako party!!

To σίγουρο είναι το άλλο Σαββατοκύριακο θα αρχίσει να χτυπάει κόκκινο η αγωνία!

dreams καλή συνέχεια....και περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου.......

stroumf80 καλή αρχή....

Ευχαριστούμε τα υπόλοιπα κορίτσια για τις ευχές........καρδιάς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Twiggy συγχαρητήρια ολα θα πανε καλά για ολες μας. Εγώ αισθάνομαι υπέροχα αν και χθες βραδυ η μικρή ήθεκε να κοιμηθούμε αγκαλίτσα λες και το εχει καταλάβει. Stroumf ξεκινας δυναμικα τέλεια τα νεα σου.

Σας ευχαριστώ ολες για την συμπαράσταση παω για ξαπλα πάλι. Αντε να περασει αυτη η βδομαδα.

Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα και ευχαριστω για τα γλυκα σας λογια!

στρουμφακι πολυ χαιρομαι που εξαφανιστηκε η κυστουλα.. καλη αρχη με τη διεγερση, να τρως ασπραδια, κρεας και καθολου αλατι!!

λαμπρινιπ μου καλες ξαπλες...

λαγονησι με το καλο η χοριακη, ειχα μπερδευτει νομιζα οτι ηταν για χθες.. βιαζομαι να χαρω χεχε!!

dreams θα ζησεις πολυ μεγαλη συγκινηση με τον υπερηχο... μπραβο κοριτσακι ευχομαι ολα καλα...

φιλια σε ολες, καλη δυναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τwiggy καλημέρα κοριτσάκι!

Σευχαριστώ πολύ!!

Να σε ρωτήσω κάτι γιατί δεν έχω καταλάβει:τα ασπράδια σκέτα να τα τρώω ή όλα? Και κρέας εκείνος μου είπε μοσχάρι και κοτόπουλο. Σου είπαν εσένα κάτι άλλο? Και για το αλάτι μου το χουν πει και απο το φαρμακείο.

Σευχαριστώ κοριτσάκι θα περιμένω να μου πεις. εεεε?

κοριτσακια καλημερα και ευχαριστω για τα γλυκα σας λογια!

στρουμφακι πολυ χαιρομαι που εξαφανιστηκε η κυστουλα.. καλη αρχη με τη διεγερση, να τρως ασπραδια, κρεας και καθολου αλατι!!

λαμπρινιπ μου καλες ξαπλες...

λαγονησι με το καλο η χοριακη, ειχα μπερδευτει νομιζα οτι ηταν για χθες.. βιαζομαι να χαρω χεχε!!

dreams θα ζησεις πολυ μεγαλη συγκινηση με τον υπερηχο... μπραβο κοριτσακι ευχομαι ολα καλα...

φιλια σε ολες, καλη δυναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου γλυκά γειά σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κάνετε?twiggaki και labrinip χαίρομαι που μέχρι τώρα πήγαν όλα καλά για σας και εύχομαι να μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα,μέσα από την καρδιά μου!!θα πιάσουν οι προσευχούλες, θα το δείτε!!!!!!!lagonisi τα δικά σου τα ευχάριστα θα τα μάθουμε πιο γρήγορα?μακάρι!!!!!!!stroumf80 καλή αρχή!!!!!!!!!θετική σκέψη θέλω!!!!!!!!!!μου είχαν πει και μένα ακρίβως τα ίδια για τα αυγά και το αλάτι,αλλά δυστυχώς δεν τα τήρησα,κάτι θα ξέρουν όμως αυτοί που μας τα λένε,εγώ την απόμενη φορά θα τα τηρήσω!φιλακια στις μέλλουσες φουσκοκοιλίτσες

!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!!

Στρυμφακι μου καλη αρχη!!!!!!!!!!Χαιρομαι που εφυγε η κυστουλα κ ξερεις ε??Η τυχη ειναι με το μερος σου κα ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λαγονισακι τρωμε ασπραδια αυγων λευκο κρεας για τυχον υπερδιεγερση ωοθηκων και αναλατα λογω της κορτιζονης που μας δινουνε!!

Καλο ειναι να το τηρησετε κοριτσακια!!!!!!!!

Αχ αντε θα χουμε μια μαζωξη θετικων χοριακων !!!!!!!!Και ενα καλοκαιρι γεματο φουσκοκοιλιτσες!!!!!!!!!!

Φιλακιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!κι εμενα ο γιατρος μου δε μου ειπε για ασπραδια....συνηθως το λενε οταν φοβουνται για υπερδιεγερση....το αλατι σε συνδιασμο με τα φαρμακα κανει κατακρατηση υγρων γι αυτο καλο ειναι να το αποφευγουμε οσο μπορουμε φυσικα...λαγονησι κι εγω νομιζω οτι μπορεις να κανεις νωριτερα χοριακη ....εγω με εμβρυα 3 ημερων μετα απο 11 μερες μου ειπε ο γιατρος...εσενα και στις 10 θα φαινεται...

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!τι κανετε??υπεροχα νεα!!!!!!συγχαρητηρια σε ολες και καλη επιτυχια με τεραστιες χοριακες και διδυμες εγκυμοσυνες!!!!!!!!!!

κοριτσια ΖΗΛΕΕΕΕΕΕΕΥΥΥΥΥΥΥΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!! θελω και εγω να αρχισω!!ενα τιποτα αισθανομαι με καταλαβενετε ε????με αυτο κοιμαμαι και ξυπναω!!!!!! πραγματικα η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ειναι τρομερη εμπειρια!!!!!απο το πρωτο λεπτο ειμαστε μαζι τους!!!!! πως νιωθετε?????μια τεραστια αγκαλια για ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ! ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη αρχη στρουμφακι..και πολλη καλη επιτυχια σε ολες σας!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια και σε σενα τουιγγι..λια θα ερθει κι εσενα η σειρα σου εμεινε λιγακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερά φιλεναδούλες!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!! Μακάρι να χουμε τα θετικά αποτελέσματα όλες μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χθες συζητούσαμε με το άντρα μου, και είχαμε την εξής απορία: Θα μπορούσε και εκείνος να είναι μέσα κατά την διάρκεια της εμβρυομεταφοράς όταν έρθει με το καλό, εκείνη η ώρα;;; Πρέπει να ναι τρομερό!!

Δηλαδή τι πρέπει, το βρίσκω ότι είναι τέλειο!!! Μακάρι να μπορεί, θα ναι φοβερό και μοναδικό!!!!!!!! εεεε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...