Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

ευχαριστω κοριτσια! και σε εσας ευχομαι τα καλυτερα... λαγονησι καλη εμβρυομεταφορα!!! να εισαι χαλαρη κι ολα καλα θα πανε..

στρουμφακι μια χαρα που δεν εχεις μελανιες! εγω μια καλη εχω γιατι μια ενεσουλα με ματωσε λιγο... κι εγω με daronda ξεκινησα και μετα Menopur.. θα κανω μια pregnyl για την ωοληψια και μετα ξερω οτι θα κανω σιγουρα προγεστερονη κολπικα.. ολα τα αλλα δεν τα ξερω, θα μου πουνε μετα την ωοληψια φανταζομαι!

καλη επιτυχια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Twigy Καλη επιτυχία και σε σένα Πέμπτη εγώ Παρασκευη εσύ ωοληψία αντε μαζί εγκυούλές μας βλέπω.

Εγώ εκανα μια Daronda την πρωτη μέρα της περιόδου και μετα απο 14 μέρες puregon 200ml που αυξησα σε 300ml και τις 3 τελευταίες μέρες εκανα 200ml puregon kai 150 merional πολύ φαρμακο σημερα κάνω pregnyl και τελος τα αλλα ειναι παιχνιδάκι.

Κάτια μην ανησυχείς ξεκίνησα με 26 οιστραδιόλη και είμαι 32 ετών και θα πάρουμε 5 ωάρια έτσι έκανα και την κορούλα μου.

Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!!

Πονάω χαμηλά εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινη μου σ'ευχαριστω για το κουραγιο!! :) καλη επιτυχια σου ευχομαι,να αποκτησεις σε 9 μηνες ενα ομορφο μωρακι σαν την κορουλα σου!η και δυο,γιατι οχι?? ;)

εγω κανω μακρυ πρωτοκολλο και ξεκινησα με daronda και στην 3η μερα περιοδου gonal 225 μοναδες..

εσυ 26 οιστραδιολη ειχες μετα την διεγερση??sorry που σε ζαλιζω αλλα φοβαμαι πολυ οτι θα σταματησει η προσπαθεια.. :( τωρα μου το ανεβασε στις 350 μοναδες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μακαρι λαμπρινιπ μου να γιορταζουμε παρεα!!! καλη μας επιτυχια...

Κατια ευχομαι να πανε ολα καλα.. μην αγχωνεσαι, σκεψου θετικα.. εχω καταλαβει απο τα κοριτσια εδω στο μαμμυ οτι δεν εχει νοημα να κοιταμε αριθμους, ας τα αφησουμε για τους γιατρους αυτα!Ολα μπορουν να γινουν..Τωρα που θα σου αυξησει τη δοση θα ανεβει η οιστραδιολη, που θα παει!!! καλη τυχη...

καλη δυναμη, κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!κατια μην αγχωνεσε!!πιστη να εχεις!!!!!ολα γινονται!!!!!μακαρι να μεινετε εγκυουλες να παιρνουμε και εμεις σειρα!!!!!!οσο για τα φαρμακα....τι να πω...δεν ξερω αλλα για να μου τα εδωσε καποιος λογος θα υπαρχει!οταν εκανα την εμβρυομεταφορα ενιωθα υπεροχα....ειναι ενα συναισθημα που δεν υπαρχουν λεξεις για να το εκφρασω!!ειμαστε πολυ πολυ τυχερες που ζουμε αυτες τις στιγμες!!!!!!για σκεφτητε λιγο....σε μια φυσιολογικη συληψη καταλαβενεις την υπαρξη του μωρου σου μετα απο εναμιση μηνα...ενω εμεις ειμαστε απο το πρωτο λεπτο μαζι τους...ξερουμε τα παντα για αυτα...απο την ωοληψια μεχρι την γεννα!!!!!!!!!!δεν ειναι φανταστηκο?????οσο στεναχωρημενη ειμουν στην αρχη τοσο χαρουμενη ειμαι τωρα που τα ζω ολα αυτα!!!!!εμενα κοριτσια η διαδικασια της εξωσωματικης με εχει αλλαξει πολυ!προς το καλυτερο!!!!!!εσας εχει αλλαξει πολυ η ζωη σας??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Είμαι στη δουλειά σήμερα και έχω και πάρα πολύ δουλειά και βαριέμαι! Lagonisi kai twiggy με το καλό αύριο και μεθαύριο, θα πάνε όλα καλά και θα ρθουν τα μωράκια!!!!

Εγώ την Παρασκευή θα πάω στο γιατρό αφού πρώτα κάνω εξέταση οιστραδιόλης, αν και είμαστε σε φαση καταστολής. Δείχνει κάτι όταν είμαστε σε καταστολή άραγε..? Μάλλον θα θέλει να δει και να συγκρίνει πως πάμε με την καταστολή αυτό καταλαβαίνω εγώ!

Κατερινάκι σου στειλα pm, δεν είχα δει τι μου έλεγες και σήμερα τα διάβασα πάλι, σχετικά με το γιατρό. Θα τα πούμε εκεί. Φιλιά

Εσείς τι κάνετε κορίτσια, πως πάμε σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!!

στρουμφακι την οιστραδιολη την κοιτανε για να δουνε αν πραγματι εχεις καταστολη... καλη επιτυχια!!

εγω μολις γυρισα απο τον γιατρο, περιμενουμε με αγωνια τις εξετασεις το απογευμα να δουμε αν θα κανω την pregnyl. Λογω πολυκυστικων η οιστραδιολη εχει παει στα υψη, εχθες δεν εκανα ενεση διεγερσης για να πεσει .. ελπιζω να ειμαι καλα σημερα για να γινει η ωοληψια την Παρασκευη, διαφορετικα παμε για Σαββατο.. Καλο ειναι να ειμαι καλα σημερα γιατι οσο περιμενουμε μειωνεται η πιοοτητα των ωαριων.. αντε να δουμε :ympray:

φιλια σε ολες, καλη δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Τwiggy,

Δεν το ήξερα οτι μετράμ την καταστολή! Μακάρι να πάει καλά η εξέταση μακάρι!!!

Άντε βήμα - βήμα και να τα καταφέρουμε!!!! Πόσο πολύ το θέλουμε ! Μακάρι!!!

Όλα θα πάνε καλά σήμερα, πότε θα ξέρεις εσύ τι θα κάνετε???

κοριτσια καλημερα!!!

στρουμφακι την οιστραδιολη την κοιτανε για να δουνε αν πραγματι εχεις καταστολη... καλη επιτυχια!!

εγω μολις γυρισα απο τον γιατρο, περιμενουμε με αγωνια τις εξετασεις το απογευμα να δουμε αν θα κανω την pregnyl. Λογω πολυκυστικων η οιστραδιολη εχει παει στα υψη, εχθες δεν εκανα ενεση διεγερσης για να πεσει .. ελπιζω να ειμαι καλα σημερα για να γινει η ωοληψια την Παρασκευη, διαφορετικα παμε για Σαββατο.. Καλο ειναι να ειμαι καλα σημερα γιατι οσο περιμενουμε μειωνεται η πιοοτητα των ωαριων.. αντε να δουμε :ympray:

φιλια σε ολες, καλη δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια χθές 8:30 εκανα την pregnyl και αύριο πρωί πρωί ωοληψία μακάρι να πάνε όλα καλά, είμαι πολύ αισιόδοξη.

Μαρια σε ευχαριστω πολύ εχω πεθάνει στους πόνους αντε να παω αύριο.

Twiggy μην ανησυχεις καθόλου όλα θα πανε μια χαρα και θα κάνεις την ωοληψία σου και σύντομα θα πάρεις και την χοριακή σου έχε πίστη.

Κάτια μέτρησα οιστραδιόλη πρίν κάνω ενέσεις διέγερσης και ξεκίνησα με 28 μετά απο 3 μέρες που έκανα puregon 200ml πήγε 45 και μετα απο αλλες 3 μέρες αύξησα σε 300ml πηγε 180 και στις συνολικα 10 μέρες 800 αρα μην ανησυχεις έχω 5 ωάρια θα δεις όλα θα πανε καλα να προσεύχεσαι και θα το ζήσεις.

Stoumf καλή επιτυχία ναι τσεκάρουν την οιστραδιόλη για να δουν την εξέλιξη των ωαριών.

lia εχεις απόλυτο δίκιο η εξωσωματική είναι δύσκολη διαδικασία αλλα σίγουρα σε κάνει καλήτερο άνθρωπο σου εύχομαι απο καρδιάς να πετυχαίνεις πάντα σε ότι κάνεις!

Φιλια σε όλες

Κουράγιο

Η μεγάλη στιγμή Φτανει για όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στρουμφ μην ανησυχεις! ολα καλα θα πανε... ειναι λιγο χρονοβορο αλλα θα τα καταφερεις μια χαρα!! εγω τελικα πολυ καλα! παμε για ωοληψια την Παρασκευη... αντε να δουμε, ελπιζω να γινουν ολα οπως πρεπει!

βρε κοριτσια να ρωτησω κατι .. λεπτο!!! για την ωοληψια σας ειπαν να ξυριστειτε .. κατω τελειως? ή απλα να περιποιηθω την περιοχη!!? :ymblushing: ξεχασα να ρωτησω στο κεντρο και δεν ξερω να παρω τηλεφωνο να μου πουν? επισης, εσεις ειχατε παρει κατι πριν? αντιβιωση ας πουμε? εμενα μου ειπαν να παρω feldene.. μιση ωρα πριν παω..

φιλια,

λαμπρινιπ ΚΑΛΗ ΩΟΛΗΨΙΑ!!! να πανε ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy περιποιησου την περιοχή όσο μπορείς δεν υπάρχει πρόβλημα αντιβιώση δεν μου εδωσε αλλα θυμάμαι θα μου δώσει μετα ετσι ήταν και την προηγούμενη φορά.

Καλή επιτυχία όλα θα πανε μια χαρα! Πολύ χαρηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy περιποιησου την περιοχή όσο μπορείς δεν υπάρχει πρόβλημα αντιβιώση δεν μου εδωσε αλλα θυμάμαι θα μου δώσει μετα ετσι ήταν και την προηγούμενη φορά.

Καλή επιτυχία όλα θα πανε μια χαρα! Πολύ χαρηκα.

σε ευχαριστω κουκλα!!! πολλα φιλια...ξεκουρασου αυριο ειναι μεγαλη μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia...

euxarista nea diabasa simera!!! :)

euxomai stin kathe mia ksexorista kali epituxia!!!!aurio tha perimenoume perissotera euxarista nea!!

twiggy ego den eixa parei tipota oute prin oute meta!!me eixan kanei narkosi omos!!eseis tha kanete?to mono pou mou eixe pei itan na min pio,na min fao,oxi stis karameles,stis mastixes,sta tsiggara,sta mano,sto aroma k sto make-up!! :)

dreams mou ego eimai mia xara!!!esu ti kaneis???filakia polla..

kalo bradu se oles!! :x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala oles mazi tha ksekinisete mou fenetai?????tha ginei xamos sto mammy apo thetikes xoriakes!!!!!den mpainw syxna se afto to thema giati polles orologies den tis katalabainw kathws tis ematha gia 1i fora sti germania!!!!thelw omws na sas steilw tis kalyteres efxes mou k ti thetiki mou energeia!!!!!na pane ola se oles sas kala k na exete thetikes xoriakoules k teleiomines eggymosines!!!!!e fysika k ygii mwrakia!!!!kali epityxiaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια αυτό ακριβώς σκεφτομουν εχθες οταν έκανα την εμβρυομεταφορά.

Σε μια απλή σύληψη αντιλαμβάνεσαι την εγκυμοσύνη μετά απο 1,5 μήνα.....ενώ τώρα είναι σαν να το γνωρίζεις απο την αρχή της σύληψης και είσαι με το εμβρυάκι απο την αρχή.

Γι αυτον ακριβώς τον λόγο προσπαθώ νε στέλνω θετικά μηνύματα στο μωράκι και να το κάνω να νιώσει άνετα στην κοιλίτσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη όλα πήγαν τέλεια πήραμε 5 ωάρια και πάμε ολοταχώς την Δευτέρα για εμβρυομεταφορά, ξύπνησα αμέσως μετά την νάρκωση και σηκώθηκα σε 10 λεπτάκια ο γιατρός είπε η πιο γρήγορη ωοληψία που έχει γίνει, νιώθω τέλεια, θα πάρω για 4 μέρες vibramicyn αντιβιωση και utrogestan αυτα.

Πολλα φιλια σε όλες.

Lagonisi ολα θα πανε μια χαρα τα μωράκια σου εισπράτουν την θετική ενέργεια και την ζεστασιά που τους δίνεις και θα κολλήσουν μια χαρα.

Twiggy με το καλό αυριο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα κοριτσακια!!!!!

Σημερα ειναι μια πολυ ομορφη μερα!!Μια φιλη που γνωριστηκαμε εδω οταν καναμε την πρωτη προσπαθεια κ οι δυο μας το 2009 θα φερει στον κοσμο αν δεν εχει ηδη φερει 2 ομορφες κουκλιτσες!!!!!!!

Φιλεναδα με το καλο να τις κρατησεις στην αγκαλια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λαμπρινη κ Μαρακι τελεια τα νεα σας και με την θετικη ενεργεια που εχετε ολα θα πανε καλα κ για τις δυο σας!!!!!!Θα εχετε μια θτικοτατη χοριακη!!!!!

Twiggy μου καλη αυγουλομαζωξη αυριο με ακομη καλυτερη γονιμοποιηση!!!!!!

Οσο για την περιποιηση..οσο πιο πολυ καλα μπορεις τοσο το καλυτερο!!!!!!!!

Φιλακιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!

λαμπρινιπ μου μπραβο σου, ολα καλα.. καλη εμβρυομεταφορα τη Δευτερα!!! κι εγω για Δευτερα θα παω πρωτα ο θεος να πανε ολα καλα αυριο με την .... αυγουλομαζωξη που λεει και η Κατερινα!!! :D ... αντε να δουμε, καλη μας επιτυχια!!

λαγονησι σου ευχομαι ολοψυχα μια θετικοτατη χοριακη!!! καλη ξεκουραση....

χαμος θα γινει με τις χοριακες συντομα.... ετοιμαστειτε για τρελα παρτυ!!!!

φιλια, καλη δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου γλυκά γεια σας!!!!!!!!!!!τι μου κάνετε?εχουμε καιρό να τα πούμε και μπήκα να μάθω τα νέα σας γιατί σας σκέφτομαι!!!!!!!!!!!!!!!να ξέρετε ότι στη Τήνο που πήγα προσευχήθηκα στην ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ και στην ΑΓΙΑ ΠΕΛΑΓΙΑ για όλες!!!!!!!!!!!twiggaki και labrini σας εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μας ανακοινώσετε ευχάριστα νέα!!!!!εγώ μάλλον θα πάω για Σεπτέμβρη!!!!!!!!!Σας στέλνω τα φιλιά μου και την θετική μου ενέργεια!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsares mou!!!

lagonisi mou sou euxomai se 2 ebdomades na exeis mia terastia xoriaki!!!

labrinip imoun sigouri oti ola tha pigenan mia xara!!! :) ante k gia to 2 tora!!!

katerinouli ti leei o mpempis???

twiggy mou ante k esu me to kalo aurio k meta tin deutera embruometafora!!!kala polla mora tha exoume tora!!! :)

vango se euxaristo polu pou parakaleses k gia mas!!sou euxomai oti to kalutero!!!na sai panta kala k na gineis suntoma manoula!!

ego pali na sas po tin alitheia tha protimousa na ginotan i sullipsi fusiologika...proton gia ta xrimata,deuteron gia tis ormones k triton gia to agxos tis anamonis!!!alla eimai ena tipota gia na apofasiso ego pos tha mou'rthei!!o theos k i panagitsa na mas exoun geres k na mas xarisoun gera paidakia!!

filakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!!! Λαμπρινή μου και Twiggy εύχομαι και στις δυό σας, τη Δευτέρα να μεταφέρεται υγιή εμβρυάκια και σε 2 βδομαδούλες να έχετε και οι 2, αλλά και η lagonisi και όσα κορίτσια ξέχασα (συγνώμη...) τα πιο ευχάριστα νέα να μοιραστείτε μαζί μας!!!!! Ξέρετε ότι η αγωνία μας και οι σκέψεις μας είναι μαζί σας....άντε να χαρούμε και εμείς λιγάκι....

Πολλά φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo lagonisi...kali epitixia tora..lamprini 5 oaria!! :ymapplause: ..me to kalo na gonimpopoiithoun kai na sta topothetisoun!!!me to kalo kai i touiggi..saw euxomai ta kalitera...se oles edo poy prosapthoun..einai megalos agonas kai tha ton kerdisete..ipomoni kai kali diathesi ola tha ginoun

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...