Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

Γκαστρουλα με τι καλο ο υπερηχος!!!Τελεια η χοριακη σου!!!Μπραβο γλυκεια μου!!!!

Λαγονησακι μου το ενδομητριο μονο να παχυνει κ αλλο μπορει οχι να μικρυνει...κ λογικα μεχρι την Τριτη θα χει παχυνει κ αλλο..

Νικολ μου ετσι σε θελω..θετικη...κ γω περυσι αφησα να περασει το καλοκαιρι,εχασα οσα κιλα ηθελα,ευχαριστηθηκα την θαλασσα κ τον ηλιο και ξεκινησα τελος Οκτωβρη με μια πολυ πολυ καλυτερη ψυχολογια...το αποτελεσμα στο τικερακι μου!!!!!!

Τwiggy μου σε βλεπω αρκετα θετικη..μπραβο κοριτσακι μου!!!Ολα θα πανε καλα θα δεις!!!!!

Φιλακια γλυκειες μου αγωνιστριες!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κατερινακι μου τα βηματα σου λοιπον θα ακολουθησω κι εγω!!!καλοκαιρακι ,μπανακια ,χαλαρωση ...μακαρι κι εγω τον Οκτωβριο να εχω ευχαριστα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikol mou ontos re,polu priksimo k polu katakratisei ugron!!! :( k ego edo k 3 ebdomades kano diaita k gumnastiki k eutuxos epanerxomai siga siga!!!tin alli ebdoma erxomai k stin Elladara mas...epitelous!!! :) tha xalarosoume,tha anagonopoiithoume k meta bour gia ta embruakia mas!!

katerinoula eisai polu kali!!! :)

dreams me to kalo na deis to moraki sou!!!min mas ksexnas,na mas grafeis!

lagonisi kali epituxia!!!mia xara einai to endomitrio sou!!

filakia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια να στε καλα..απλα σας νιωθω απολυτα!!!!!

Να σας πω κιολας οτι στην προηγ αποτυχημενη προσπαθεια που ημου στρεσαρισμενη κ αγχωμενη πηρα 5-7 κιλα κ πρηξιμο φουλ!!!

Στην τελευταια προσπαθεια που ειχα χαλαρωσει τελειως ολο το καλοκαιρακι ειχα χασει ολα τα κιλα που χα παρει κ πααραπανω κ ημουν ηρεμη δε πηρα γραμμαριο...ξεκινησα νβαζω κιλα μολις μπηκα στον 4ο!!!!!!!!!

Γι αυτο χαλαρωστε κ απολαυστε το καλοκαιρακι οσες θα πατε απο Σεπτεμβρη ...και τα κοριτσακια μας που ειναι τωρα σε προσπαθεια μονο θετικη σκεψη ..αυτο ειναι κ το μυστικο...

Φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι κανετε????μου λειψατε πολυ πολυ!!!!τωρα με τη δουλεια και τα μπανακια δεν προλαβαινω να μπω!!!!!ειστε ολες καλα η να βαλω τις φωνες!!!!! :lol:[smilie=wave.gif]

κοριτσια SOS !!!!!!!!!!!!πρεπει να χασω ΚΙΛΑΑΑΑΑΑ ΑΛΛΑ ΠΩΣ????που ειμαι λιχουδα και μου αρεσουν τα παγωτα!!!!!!!!!!ο Μακρυγιαννακης μου ειπε να χασω 5 και να κοψω τα γλυκα!!!!μου εδωσε και glucophage τα εχει παρει καμια???μου ειπε οτι θα αδυνατισω με αυτα και στην προσπαθεια θα εχω επιτυχια!!!!!!!!!!πριν κανω την τελευται εξωσωματικη ημουν 62 κιλα κ τωρα ειμαι 65!!!! εσεις ΦΟΥΣΚΩΣΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ???? ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΥΣΚΩΜΑ ΟΦΕΙΛΕΤΕ ΣΤΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΟΩΘΗΚΕΣ!!!!!!!!ΚΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΠΙΑΝΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΑΣΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΑ!!!!!ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ????ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ????ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia ti tuxeroula pou eisai?arxises ta mpania!!zileuoooo!!!den se theoro k xontri me 65 kila alla afou sto leei o giatro sou xasta!ego den zugizomoun gia na min sugxisto :) tora omos eimai opos prin!nai,eixa fouskosei arketa!to kalokairi einai pio eukolo na xaseis kila,tros pio polla frouta,kaneis mpania,udroneis ktl.balto stoxo,den einai tipota 5 kila!oute i gunaikologos sou alla oute k o eksosomatikos tis eidan????eleos! :oops: exo akousei oti prota prepei na kaneis therapeia gia na fugoun oi kustes k meta proxoras!ti na pei kaneis???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ κορίτσια.....να κάνω μια "χαζή " ερώτηση?

Αυριο παω κομμωτήριο να βάψω το μαλλί...γιατι ειναι χάλια και γιατι σκέφτομαι οτι αν έχω καλό αποτέλεσμα μετά την εμβρυομεταφορά δεν θα μπορώ να τα βάψω.

Μήπως δεν κάνει να πάω γοα βαφή μιας και την Τετάρτη παω για εμβρυομεταφορά....έχει ακούσει καμιά κάτι αντίστοιχο?

(ΟΛΟ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΡΩΤΑΩ Ε? ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ?????)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!μαρια μου αυτο μου κανει και εμενα εντυπωση!!!με τοσους κολπικους υπερηχους να ΜΗΝ ΔΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!η ΑΛΗΘΕΙΑ ειναι οτι ο καινουργιος το καταλαβε ΧΩΡΙΣνα κανω καποια εξετασει!!!!!!!!!!!και οταν τον ρωτησα πως το καταλαβε μου απαντησε ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ!!!!!!!!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΤΗΝ 1 ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΦΡΑΓΜΕΝΕΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ!!!!!ΧΩΡΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ !!!!!ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΥΣΤΕΡΟΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 2 ΦΡΑΓΜΕΝΕΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ!!!!

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΑΛΛΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΕΙ ΕΔΩ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ ΠΟΛΥ!!!!!

LAGONHSI νομιζω οτι ΔΕΝ πρεπει να βαψεις τα μαλλακια σου!!αλλα αν θες πολυ εχει βαφες για εγκυες!!!! με αυτη εβαψα τα μαλλια μου 15 μερες πριν την εμβρυομεταφορα!!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonisi k ego leo na min ta bapseis k an ta bapseis uparxoun futikes bafes!to poso athoes bebaia einai..den ksero!

lia mou eutuxos pou uparxoun k kapoioi giatroi pou einai anthropoi k sostoi epagkelmaties!!!tuxeri eisai pou brikes enan tetoion!tora ti sou eipe?ti tha kanete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα κοριτσακια!!!!καλα αποτελεσματα σε οποια περιμενει αυτη την βδομαδα!!!Πως μου ειστε??

Λαγονησακι μια χαρα μπορεις να τα βαψεις πριν την εμβρυομεταφορα..δεν υπαρχει προβλημα..μετα δεν κανει ομως..κ εγω απο τοτε εχω να τα βαψω..θα το κανω ομως 1-2 βδομαδες πριν να γεννησω γιατι μετα με τον θηλασμο παλι δεν κανει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου σε ευχαριστωωω!!Κ εσυ πολυ συντομα τετοιες δωτο θα βαζεις!!!

Ναι το μωρο μας ειναι ενα παγωτινι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λια μου 5 κιλακια δεν ειναι τιποτα..ειναι να το βαλειςστο μυαλο σου...τα γκλουκο σιγουρα κανουν πολυ καλο..στην ποιοτητα των ωαριων...εχω κοπελα που μονο με αυτα εμεινε φυσιολογικα εγκυος μετα απο 6 χρονια προσπαθειων!!Ολα θα πανε καλα!!!Τωρα σχετικα με το βαρος κ τις πολυκυστικες..βλακεις σου λεει ο γιατρος..εχω κοπελα με πολυκυστικες που μενει απεναντι μου κ ειναι αδυνατη αδυνατη.ολα ειναι σεκαθε οργανισμο κ κατα ποσο τρωμε..τωρα τα φαρμακα οσο να ναι πρηζουν..ειδικα σε συνδυασμο με το αγχος..

σας ειπα εγω στην πρωτη εβαλα κιλα στην τελ που ημουν χαλαρη ουτε γραμμαριο!!!

Οποτε ριξετο στα φρουτα κ σαλατες με πρωτεινη κ κοκκ κρεατακι νερα χαλαρωσε και μια χαρα θα τα καταφερεις!!!

Φιλακιαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!απο 29/05 εχω αρχισει τα glucophage και θα τα παιρνω μεχρι τον αυγουστο που θα ξαναπαω!!!και μετα βλεπουμε....μου εχει γραψει και εξετασεις...τις παλιες ουτε που τις ειδε!!!

ειναι παρα πολυ καλος γιατρος εχει πολλες επιτυχιες!!!!και το σημαντικοτερο τα χρηματα ειναι σαφως λιγοτερα απο οτι στην αθηνα!!!αλλα το κακο ειναι οτι πρεπει να εχεις πολυ πολυ υπομονη για ραντεβου! εσεις τι νεα???σε ποια φαση βρισκεστε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια είχαμε φύγει στο εξοχικό στο Κιάτο να χαλαρώσουμε λίγο για αυτο χάθηκα. Τα νέα είναι ευχαριστα είδαμε 5 ωάρια την Παρασκευή τα 2 τελεια και σήμερα είδαμε και τα αλλα 2 μεγαλούτσικα αρα ο γιατρό είπε θα πάρουμε 5 ωάρια και μάλλον θα εχουμε 3 εμβρυακια όπως και την αλλη φορά δόξα το Θεό όλα πάνε καλά. Την Πέμπτη έχω ωοληψία και το Σάββατο εμβρυομεταφορά και αρχές του μήνα Ιουλίου ΧΟΡΙΑΚΗΗΗΗΗ!!!!

Είμαι πολύ αισιόοδξη πια Maria εχεις απόλυτο δίκιο η μικρή μου μόνο που την αγκαλιάζω μου δίνει απίστευτη δύναμη, σε ευχαριστώ.

lia με το καλό να προχωρήσεις και να εχεις θετικότατα αποτελεσματα.

Katerina ο κουκλος σου εεεερχεται με το καλο!!!

lagonisi κι εγώ θα έλεγα μια φυτική είναι ότι πρέπει αλλα αν δεν πιάσει βάλε για τελευταία φορά κανονική γιατί μετά θα εισαι ΕΓΚΥΟΣ!!!

twigy εσυ για ποτε εχεις ωολη΄ψία και εμβρυομεταφορά κοντά δεν είμαστε; αντε με το καλό να γίνεις μανούλα κι εγώ για δεύτερη φορά.

Κορίτσια πράγματι εγω ηρέμησα και μου βγαίνει πολύ θετική σκέψη θα δείτε θα τα πάμε περίφημα ολες.

Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lamprini μου αντε με το καλο!!!

3 μέρες μετα απο εμενα.....θα κάνεις εμβρυομεταφορά........αντε η Παναγια μαζί μας!!!!!

lia σε ποια πόλη θα κάνεις την προσπάθεια σου??

Είναι πολύ φτηνότερα απο Αθήνα?

Καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια της πιο γλυκιάς παρέας!!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλες όσες είστε σε φάση αναμονής για χοριακή, για εμβρυομεταφορά, ωοληψία ή για να ξεκινήσετε τις ενεσούλες σας να τα πάτε πολύ καλά και σύντομα να μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα....έτσι να χαρούμε και εμείς λιγάκι γιατί μας έχει πάρει από κάτω....

Να ξέρετε ότι σας σκέφτομαι και προσεύχομαι για εσάς.... Μπορεί να μη σας γράφω συχνά αλλά διαβάζω τα νεα σας σχεδόν καθημερινά....

Καλή επιτυχία στις προσπάθειές σας....και ξέρετε εσεις....θετική σκέψη και πίστη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!! θα κανω την 4 προσπαθεια μου στο Ηρακλειο Κρητης,μιας και ειμαι απο κρητη!!ειναι πολυ πολυ οικονομικα εδω απο οτι στην Αθηνα!!!εδω στο πεπανη παει η εξωσωματικη χωρις φαρμακα 1400 και στην Αθηνα πηγενε γυρω στα 3500 με 4000 χωρις φαρμακα!!!και δεν ειμαι μονο αυτα τα εξοδα!(εισητηρια-ταξι-φαγητο-ξενοδοχεια)μας εφευγαν 1000 το λιγοτερο!!! ενω τωρα ειναι μονο 1400ευρω και μιαμιση ωρα δρομος απο το σπιτι μου!!!!δεν ειχα αλλη επιλογη και μακαρι να ειναι η τυχερη !!!!!!ο γιατρος μου ειπε να μην αγχωνομαι και αν ειχα παει απο την αρχη σε αυτον τωρα θα ειχα παιδι!!!!!!!αυτα τα λογια μου εδωσαν ΔΥΝΑΜΗ να συνεχισω!!!!! καλη σας επιτυχια κοριτσακια μου και η ΠΑΝΑΓΙΑ να μασ βοηθησει να γινουμε μανουλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou!!ti mou kanete?ksekourastikate fantazomai to 3imero!

kon21 ola kala???

twiggy,labrinip,stroumfaki,lagonisi (k an ksexasa kamia sugnomi) sas euxomai olopsuxa kali epituxia!!!

lia emeis exoume akomi gi'auto oti einai na kanoume prepei na to kanoume tora!! ;) ksereis...party,xoro ktl

katerinaki mou makari.... :)

thelo na sas rotiso kapoia pragmata!otan egine i embruometafora sas balane kapoia kamera gia na doun ta embruakia?posi ora meinate sto kentro ksapla?stin eidiki karekla meinate i se kapoio krebati?sas dosane kateuthian utrogest?auta! :) filakia polla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria μου εγω οταν εκανα την εβρυομεταφορα ο γιατρος εβαζε τον καθετηρα με τα εβρυα και η νοσοκομα ειχε τον υπερηχο στη μητρα να βλεπουμε!οταν εβαλε τα εμβρυα τα ειδα!τι φανταστηκη εμπειρια!!ποτε δεν θα τη ξεχασω!!!!!οταν τελειωσε η μεταφορα με αφησαν να κανω τσισακια!!!!!δεν επρεπε να σηκωθω καθολου!!!εφεραν το κρεβατι μου στο χειρουργειο με εβγαλαν απο την καρεκλα και εμεινα ξαπλωμενη για 30 λεπτα utrogestan δεν εβαλα αμεσως!!!το πρωι πριν παω το ειχα παρει απο το στομα!!!!!και το μεσημερι μετα εβαλα απο τον κολπο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου....ευχομαι καλη επιτυχια σε οσα κοριτσια ειναι σε φαση προετοιμασιας η αναμονης!

κον μου μη χανεσαι κοριτσακι μου να μπαινεις πιο συχνα να μαθαινουμε νεα σου.

λια καλη αρχη κοριτσι μου!αυτη η προσπαθεια να ειναι η 4η και η τυχερη σου!

κατερινακι τι κανεις?ποτε με το καλο γεννας???

λαγονησι και λαμπρινουλα με μια θετικη χοριακουλα να κανουμε παρτυ!

εγω μια χαρα κοριτσακια μου,το σαββατο θα κλεισω την 6η εβδομαδα και την αλλη τεταρτη θα παω για υπερηχο οπου θα δω αν ειναι 1 η 2 τα μωρακια και θα ακουσω και καρδουλα-ες!

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακρι να ειναι η τυχερη μου!!!!ΔΕΝ μπορω να πω οτι ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ!!!!!! οσο και να με πονανε οι αποτυχιες δεν το βαζω κατω!!!!!και εγω πιστευω οτι δεν ηρθε ακομα η ωρα μου να γινω μανουλα!!!!!!γιαυτο κοριτσια μην απογοητευεστε!!!!ολα θα γινουν!!!!!!!δυνατεσ πρεπει να ειμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω Μαρία μου θα σου απαντήσω την Πέμπτη.....μιας και θα κάνω πρωτη φορά την Τετάρτη.......

Λία τεράστια διαφορά στα χρήματα!!

Ποσες έκανες εδω στην Αθήνα?? Πολλα έξοδα!

Εχω ακούσει για ένα κέντρο στην Κρήτη που κάνει θαύματα.......αλλά εχω την εντύπωση ότι είναι προς τα Χανια....δεν είμαι σίγουρη.

Σου εύχομαι καλή επιτυχία!! Ποτε ξεκινάς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...