Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!!


Recommended Posts

Kalispera!!

Poli wraio to 8emataki pou anoi3ate!! hehe :) oute emeis kaname akomi kati 8a paw giatro tis 28 tou minos k an mou dwsei to ok 8a 3ekinisoume deila-deila (egw ili8ia den metrisa kala tis meres k anti na kleisw rantevou stis 40 meres ekleisa stis 50 hehe :) )..

Simera ekana geniki olo to spiti,evala plintiria, stegnwtiria k eimai kommatia..Eutixws i mikri mporw na pw pws itan fronimi..Maze4a k 150 ml galataki k se ligo 8a paw na kanw mpanio prin 3ipnisei..Exoume na pame k se ena party gene8liwn apo4e, euxomai na einai isixi..

Mpravo pou ta katafernete sto 8ilasmo, xairome para poli k egw kanw iperan8rwpes prospa8eies alla apo ta xtes pou eida pws den pernei varos eimai 4ixologika poli pesmeni..Zilevw kaloproaireta pou ta mikra sas vazoun varos mono me ton 8ilasmo..Den 8elw na me pare3igisete me auto pou eipa den to eipa apo kakia :oops:..Den eimai etsi an8rwpos na lew kati apo kakia..

Oso gia ta kila emena mou emeine 1,5kg proxtes pou zigistika..Eixa valei 10,5 kg k vgika apo to nosokomeio me -3kg mono :shock::?:o alla mera me tin mera ta exasa sxedon ola :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 946
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανδρια παλι γενικη;;;; δεν ηρεμεις καθολου. Αληθεια τρως φαγητο; ποσα γευματα την ημερα;

Γωγω μου για ποτε λετε την βαπτιση; Μπραβο σου που τα φτιαχνεις μονη σου, θα το εχω υποψιν.

Δαναη να ρωτησεις και να μας πεις για το "τραβηγμα".

Να ζησετε και παντα ευτυχισμενοι να εισαστε!

Του πηρες κατι δωρο; Για να παρω καμια ιδεα για αργοτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σοκαριστικα σημερα οταν ειδα μια κοπελα στην λαικη. Ηταν σαν ενα φυλλο χαρτιου!!!!

Δεν εχω δει αλλη φορα τοοοοσο αδυνατη!! Πραγματικα ηταν σαν φυλλο! Τρομαξα οταν θυμιθηκα την νευρικη ορεξια που ειχα παθει. Καλυτερα τα κιλα μας παρα ετσι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια εγω το δοκιμασα το σπορ στις 24 μερες και δεν εχω παει στο γιατρο ακομα, απλα μου ειχαν τελειωσει τα λοχια καμια εβδομαδα... και ηταν καλα απλα μετα ειχα ενα τσουξιμο, μαλλον η τριβη στα ραμματα, και σκεφτειτε οτι εχω ουκ ολιγα, απλα εχουν αρχισει και γινονται ουλες. Και απο υγρα ενταξει, απλα ελπιζω οτι δε θα παθω τπτ που δε με ειχε δει ο γιατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν Άντρια κι εγώ ζηλεύω που σου έμεινε μόνο 1,5 κιλό και ζηλεύω επίσης εσάς που ξεκινήσατε το σπορ καθώς εγώ αργώ ακόμη!! Αλήθεια όσες κάνατε καισαρική, πόσο καιρό σας κράτησαν τα λόχεια?? Γιατί εγώ έχω ακόμα σε αφθονία...

Πάντως καλό είναι να θυμόμαστε πως ο θηλασμός ΔΕΝ ισοδυναμεί με αντισύλληψη!

Εμείς σήμερα κάναμε τη βόλτα μας στη λαϊκή στη Καλλιδρομίου και τώρα σκεφτόμαστε μήπως βγούμε και βραδινή βολτούλα για ποτάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω θελω βολτα...

ειμαστε σπιτι μονες , ο μπαμπας μας πηγε σε συναυλια ... κ τον περιμενουμε αργα.

ζεστη κανει η εγω ζεσταινομαι μονο δεν ξερω γιατι η μπεμπα ειναι δροσερη.

..

αχ κ περιμενω να δω αν σημερα θα ξαναχουμε κολικους.. σπαραξε η καρδια μου χθες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαστε πάλι κ εμείς!Μετά απο πολλές ώρες μουρμούρας κοιμάμαι στην αγκαλιά της μαμάς..αλλα μάλλον για λίγο ακόμα γιατί ετοιμάζομαι να την "ξαναχορέψω"! :lol::lol:

Αφρο μου περαστικά με του κολικούς,ελπίζω να την γλίτωσε η μπουμπού σου!

Δαφνούλα καλά να περάσετε άν βγείτε τελικά!Να μας πείς τι ποτό διάλεξε ο Αρούλης! :lol: Λοχεια έχω ακόμα,ανα 3-4 μέρες εμφανίζονται,ίσα που λερώνουν ένα σερβιετάκι.

Ειρηνάκι για τα υγρά έχω ακούσει κ απο άλλες θηλάζουσες να έχουν 'όπως κ το αντίθετο,πάντως την ίδια πληροφόρηση είχα,οτι δεν έχεις στο θηλασμό.Τι να πώ,μακάρι να μου μείνουν γιατί πρό εγκυμοσύνης δεν είχα αρκετά λόγω πρόωρης εμμηνόπαυσης..αυτό είναι κ το πρόβλημα που δεν κάναμε αμέσως μωράκι.Δυστυχώς αυτά τα προβλήματα δεν έχουν "ηλικία",παρόλο που δεν το συναντάς συχνά σε 21 χρονών γυναίκα που εμφανίστηκε σε μένα πρίν 2,5χρόνια. Εσείς άν επιτρέπεται γιατί δυσκολευτήκατε;

Όσο για τη κοπέλα που λές,ελπίζω να καταφέρουμε κ εμείς να γεννήσουμε το 2 πρώτα ο Θεός,φυσιολογικά κ σχετικά σύντομα! ;) Η άλλη περίπτωση-αυτή που μου είπαν-μπορεί απλά να είναι "περίπτωση".

Πάω να τον βάλω στο πόρτ μπεμπέ μπάς κ κοιμηθούμε σήμερα!καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδακια κολικοι παλι... κλαματακι λιγο βυζι για παρηγορια και μονο οταν κανει τα καταπρασινα κακα ανακουφιζεται... και οταν την εχω κατα μηκος του βραχιονα μου... αιντε να δουμε πως θα παει το σημερινο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια παλι γενικη;;;; δεν ηρεμεις καθολου. Αληθεια τρως φαγητο; ποσα γευματα την ημερα;

Γωγω μου για ποτε λετε την βαπτιση; Μπραβο σου που τα φτιαχνεις μονη σου, θα το εχω υποψιν.

Δαναη να ρωτησεις και να μας πεις για το "τραβηγμα".

Να ζησετε και παντα ευτυχισμενοι να εισαστε!

Του πηρες κατι δωρο; Για να παρω καμια ιδεα για αργοτερα.

Hehe geniki eixa na kanw edw k 15 meres :D

Trww 3 geumata peripou alla min perimeneis na trww k poli kopike poli i ore3i mou,piezomai logw 8ilasmou..P.x to prwi mporei na faw kanea sandwich tostaki me to ena k monadiko frappe pou pinw oli tin imera, to mesimeri trww stin mama mou k to vradi epeidi den prolavenw (logw tou mwrou-einai i wra tis idiotropias) mageirevei o andras mou alla an den peinaw trww kammia frigania..

Simera maze4a 250ml galataki enw tis alles meres me to zori 150ml k eimai pooooooolliiii xaroumeni :)..Sta gene8lia simera mas paide4e paaaara poli,itan sinexws mesa stin gkrinia alla perasame..Paw na koimi8w giati den antexw allo..Kalinixtaaaa sas!!!!!! xxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες κ γλυκε πατερουλη :D

εμεις πλεον κοιμομαστε μια χαρα την νυχτα χθες κοιμηθηκαμε απο της 9 κ την σηκωσα στης 3παρα εγω για να την ταισω κ μετα ξυπνησε στις εξι εφαγε κ τωρα ξανακοιματε στον ωμο μου :lol: το γλυκο μου παπαγαλακι :lol::lol::lol:

γεωργιαννα μου την αφηνω πολλες φορες στον μπαμπα της προχθες το βραδυ αυτος εμεινε να προσεχει το μωρο κ εγω κοιμομουν κ τα μεσημερια παλι αυτος την κραταει,μερικες φορες ομως η μικρη θελει μονο εμενα.

εχθες τα πηγαμε τελεια ολη μερα ηταν ησυχη αχ εχει αρχισει κ μας χαμογελαει συνειδητα λιωνουμε :x:x:x γωγω μου κ εγω συγκηνουμε πολυ οταν της μιλαω κ μου ριχνει χαμογελακια τι τελειο συναισθημα :D

οσο για το σπορ το επιχειρησαμε δυο φορες :oops: πολυ πονο ουτε φυσιολογικα να γεννουσα :lol::lol::lol:

αντρια μου ξανα γυρισες στην αγαπημενη σου ασχολια?σκουπα σφουγγαριστρα? :lol::lol::lol:

πολυ χαιρομε που αυξηθηκε το γαλα σου μπραβο κ εγω σας ζηλευω που τα καταφερνετε ολες βαρεθηκα να πλενω κ να αποστειρωνω μπιμπερο...

σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Σουλα χρονια σας πολλα 2 μηνων σημερα!!!

Ο δικος δεν πολυ καθετε στον μπαμπα του επειδη δεν τον βλεπει συχνα.

Ανδρια εαν ξεκινησεις να τρως 5 γευματα θα δεις πως θα αυξηθει το γαλα. Εγω τρωω κανονικα βραδυνο και την νυχτα εχω αρκετο γαλα. Εχθες την νυχτα ξυπνησα στις 3 για να βγαλω λιγο γτ ειχαν γινει πετρα και τα δυο. Ο μικρος μου κοιμηθηκε απο τις 22.30 μεχρι τις 4, φαγαμε και κοιμηθηκαμε μεχρι τις 7.30.

Προσπαθησε εστω και με τα ζορια να τρως και θα δεις διαφορα.

Σημερα περιμενουμε τους παππουδες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γεωργιαννα μου!!!!σε ευχαριστουμε :-*

κ φυσικα μην ξεχασω γιωργο μου κ σε ολους τους μπαμπαδες χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!

σημερα ειναι η γιορτη του πατερα!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο μου καλο κουραγιο με τους κολικους ελπιζω να περασουν γρηγορα οπως κ οι δικοι μας...σε καταλαβαινω ειναι ζορι να βλεπεις το παιδι σου να ποναει κ να μην μπορεις να κανεις κατι....

εγω την κρατουσα σφιχτα στην αγκαλια μου με την κοιλιτσα της κολλητα στην δικη μου για παρηγορια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!

Χρονια πολλά σε όλους τους μπαμπάδες του κόσμου !! Τι κανετε; Εμειςε χθες ειχαμε επισκέψεις κ περασαμε πολυ ομορφα!! Βέβαια η μπεμπουλα μας ηθελε να τρωει συνέχεια...ευτυχως ο γιατρος μου ηταν οποτε δεν ειχα κανενα απολυτως θεμα..ουτε να καλυφτω ουτε να ρωτησω αν ενοχλω τπτ!! χεχε

Ελενακο προωρη εμμηνοπαυση στα 21? Πως το ξεπερασατε ρε κοριτσι? Εμεις ειχαμε αλλο προβλημα...ΑΓΧΟΣ λεγεται... καναμε ελευθερα παρα πολυ καιρό κ ειδικά 1 χρονι κ κατι μετραγα κ μερες αλλα το μπεμπάκι δεν ερχονταμν..ειχαμε ολο τον κοσμιο " αντε ποτε θα καντε παιδακι" " εχουμε τιποτα" κ αλλα τετοια... κ ειχα πιεστει πάρα πολυ ψυχολογικά.. ειχαμε κανει εξετασεςι κ φυσικά καθαρές... σταθερη περιοδος αλλα νινακι γιοκ..μεχρι το καλοκαιρι που ειχα παρει αποφαση οτι μαμα δε θαγινω γιατι εχω προβλημα που δε το βρισκουν (ΤΕΟΝ!!) κ πηγαμε στον Αγ Νεκταριο κ μετγα διακοπές.. ε οταν γυρισαμε ειχαμε νινάκι :) Την νεκταρια μας!!!

Σουλακι εγω το εχωξαναπει..θαυμαζω τις κοπέλες που ταίζουν με μπιμπερο..εμεις πεταμε το βυζι εξω κ τελειωνει κ τιο παιζουμε κ μαγκες..εσεις πρέπει να σηκωθειτε απο το ζεστο κρεβατι , να ζεστανετε νερακι ..να κουνησετε τη σκόνη .. να κρυωσετε το γάλα...να ταισετε το μωρο που μπροει να παιζει με το μπιμπερο ( η δικια μας ετσι εκανε)..μετα να ρευτει το μωρο .. μετά να πλύνετε τα μπιμπερο κ να μπουν για αποστειρωση... εγωω 2 ψευδοθηλες αποστειρωνω 1 - 2 φορες τη μερα κ γκρνιαζω!

Τι καλό εχει το μενου σημερα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις ειρηνακι σημερα θα φαμε στην πεθερα μου το προγραμμα μου εχει κοτοπουλο με σαλατα μαρουλι ααχχχχχ οι υπολοιποι θα τρωνε ψητα λουκανικα μπριζολες κ εγω απλα θα σνιφαρω :lol::lol::lol: εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα στους μπαμπαδες!!!Σε αυτους που ειναι διπλα στην οικογενεια,στεκονται στην μητερα κ λατρευουν τα παιδια τους....γτ οχι ,αλλωστε ειναι οι πιο συνηδητοποιημενοι πατεραδες,ετοιμοι για ολα με πολυ αγαπη κ στοργη ...τους χαιρομαστε κ τους αγαπουμε!

Κοριτσια δεν ειναι τοσο τραγικο το μπιμπερο...μπορω να πω πως ο 8ηλασμος εμενα με κουρασε περισσοτερο...γτ αντε να πλενεις την 8ηλη σου,αντε να αδειαζεις το γαλα αν ειναι μπολικο,αντε να χορτασει το παιδι κ ποσο ηπιε...αγχος κτλ Οκ εχει περισσοτερα οφελη,τυχερες οσες εχουν μπολικο γαλα κ χορταινει το παιδι οστοσο κα8εσαι κ ενα 2ωρακι να ξεκουραστεις....

Τα ευχαριστα του γιατρου απο χτες ειναι πως σε 2 εβδομαδες που κλεινει 3 μηνων ΤΕΛΟΣ Η ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ!!!Επισης δινουμε κ νερακι βρυσης,μονο οταν βγουμε εκτος Αττικης αποστειρωνουμε το εμφιαλωμενο νερο να δινουμε.....

4.750 βαρος κ 59 ποντους...γαλανοματικο ακομα....αυτα τα νεα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες! Χρόνια πολλά στον daddy μας και σε όλους τους μπαμπάδες!

Σήμερα ξαναέρχεται η μανούλα μου και είμαι χαρούμενη!

Χτες βράδυ με παίδεψε η μπουμπού! Κλάμα,ανησυχία, όλα μαζι! Δεν ήξερε τι ήθελε.. Ταισμένη,αλλαγμένη και δεν έβρισκε ησυχία πουθενά.. Τα δοκίμασα όλα! Λίκνο, ρηλάξ, κούνια αλλά τίποτα. Στις 2πμ τελικά κοιμήθηκε..

Ξύπνησε στις 6:20 το πρωί και ξεκουράστηκα κι εγώ! Δεν κατάλαβα πότε ξημέρωσε απ'την κούραση!

Καλή κυριακή σε όλους!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλους τους μπαμπάδες!!!

Μόλις γυρίσαμε από τη Καστέλα, είχαμε πάει σε βάφτιση, ο μικρός ήταν εξαιρετικά ήσυχος στο μάρσιπο, θήλασε δυο φορές κι έριξε τρομερούς ύπνους στη ταβέρνα! Περάσαμε όμορφα!! Τώρα είμαστε αγκαλίτσα κάτω από τον ανεμιστήρα και μάλλον θα ρίξουμε μαζί άλλον έναν υπνάκο.

Φιλιάαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα, δεν χρειάζεται να βράζεις νερό κάθε φορά. Μπορείς να το αφήσεις να βράζει για 10' και μετά να το βάλεις σε ένα θερμός. ¨Εχει διάρκεια για μια μέρα.Εγώ έτσι κάνω, έτσι μας είχε πει η μαία.

Πόσο εκνευριστικό είναι όταν όλοι σου λένε "αντε πότε θα κάνεις παιδί;". Είναι το τέλειο αντισυλληπτικό το άγχος!Μια φορά τόλμησε να μας το πει η γιαγιά του κώστα και με όλο το θράσος μου της απάντησα"πηγαίνουμε τώρα αμέσως στην κρεβατοκάμαρα να το κάνουμε".Και φαντάσου ότι εγώ έμεινα έγκυος δυο μήνες αφότου παντρευτήκαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς χθες είχαμε την τρίτη μας έξοδο με τη Μυρτώ για καφεδάκι με την παρέα μας. Κοιμήθηκε με το που φύγαμε στο αυτοκίνητο και ξύπνησε το βράδυ μετά από 4 ώρες όταν επιστρέψαμε από την βόλτα.¨αγγελος!!!!Σήμερα την αφήσαμε στην πεθερά μου και περάσαμε πολύ ωραία!βέβαια εγώ έπαιρνα τηλ κάθε 40'...Μου έλειψε η μπουμπού. ¨ηταν πολύ καλό κορίτσι, είπε η γιαγιά. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε θερμο το εχω κ εγω το νερακι δαναη μου,μπραβο που καταφερες κ την αφησες στην γιαγια της εγω δεν μπορω να την αφησω δεν νοιωθω ετοιμη αλλα κ δεν εμπιστευομε να της την αφησω,ανχωνετε πολυ η πεθερα μου κλαιει το μωρακι κλαιει κ αυτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...