Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!!


Recommended Posts

Αφροδίτη σου είπα ότι ζηλεύω?!!! Τι ωράρια ύπνου είναι αυτά?? Εμένα ο μικρός συνεχίζει ακάθεκτος, θήλαζε ατελείωτες ώρες σήμερα, αισθάνομαι το στήθος μου σα να'χει πάρει φωτιά, τώρα κατάφερε και τον κοίμισε ο μπαμπάς του αλλά είναι ακόμα μαζί μας στο σαλόνι, δε ξέρω τι θα γίνει αν επιχειρήσω να τον πάω μέσα.

Δε ξέρω πότε και πως θα αντιμετωπίσω το θέμα του νυχτερινού ύπνου...

Είχε και μια ένταση όλη μέρα που μάλλον του τη μεταδώσαμε εμείς με όλα τα σημερινά γεγονότα.

Τέλος πάντων ελπίζω να έχουμε μια ήρεμη νύχτα! Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 946
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Daphne mou emena simera to apogeuma koi8ike 5 wres sxedon alla meta apo para poli kounima k poli gkrinia ta katafera, twra einai 3ipnia akomi meta apo polles wres 8ilasmou k me 100 ml apo to mpipero (diko mou gala) :roll::cry: ..Opws niw8eis me to sti8os sou akrivws etsi niw8w k egw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη σου είπα ότι ζηλεύω?!!! Τι ωράρια ύπνου είναι αυτά?? Εμένα ο μικρός συνεχίζει ακάθεκτος, θήλαζε ατελείωτες ώρες σήμερα, αισθάνομαι το στήθος μου σα να'χει πάρει φωτιά, τώρα κατάφερε και τον κοίμισε ο μπαμπάς του αλλά είναι ακόμα μαζί μας στο σαλόνι, δε ξέρω τι θα γίνει αν επιχειρήσω να τον πάω μέσα.

Δε ξέρω πότε και πως θα αντιμετωπίσω το θέμα του νυχτερινού ύπνου...

Είχε και μια ένταση όλη μέρα που μάλλον του τη μεταδώσαμε εμείς με όλα τα σημερινά γεγονότα.

Τέλος πάντων ελπίζω να έχουμε μια ήρεμη νύχτα! Σας φιλώ!

χαχαχαχαχα!!!!καλε φτυσε μας, μη μας ματιασεις!!!η αληθεια ειναι οτι σημερα θηλαζω ( με διακοπες αλλαγματος, βεβαια ) απο τις 6 το απογευμα!!!!οποτε , θελω να πιστευω οτι θα ειναι γεματη η κοιλιτσα της για τις επομενες νυχτερινες ωρες..... ;);););) επισης εννοειται, οτι νιωθω μια εξαντληση, και το στηθος μου ρουφηγμενο!!!!αν κοιμηθει ομως το βραδι, χαλαλι της!!!!

ελπιζω να εχουμε ολοι μια ηρεμη νυχτα, κι αυριο να τα λεμε ξεκουραστες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου φτου, συνεχίστε έτσι και να παίρνουμε κι εμείς σειρά για τέτοιους ύπνους!!!

Αχ αυτοί οι μαραθώνιοι θηλασμοί!!! Υπομονήηη!! Κι εμείς σήμερα θηλάζαμε όλο το μεσημέρι και όλο το απόγευμα! Αντριούλα υπομονή κι εσύ, καλό το 5ωρο ύπνου βέβαια!!

Εγώ πρέπει με χαρά να σας πω πως, επειδή κοιμόμαστε ακόμα, είπα να κάνω μια απόπειρα με το θήλαστρο γιατί αισθανόμουν λίγο πρησμένη κι έβγαλα χωρίς δυσκολία 100ml!!! Δεν έχει ξαναγίνει αυτό νυχτιάτικα!!!

Όνειρα γλυκάαα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θήλαζε από τις 23:10 μέχρι τώρα :shock::shock: πονάει το στήθος μου......

Δεν έχω άλλες αντοχές.......... είναι μια από τις στιγμές που νιώθω απογοητευμένη.....το κουράγιο μου έχει κάνει "φτερά"..

Πονάει όλο μου το σώμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Sτeisy,κουράγιο!Εμείς χθες είχαμε μια πολύ δύσκολη μέρα1Έφτασα στα όριά μου κ έκλαιγα από την κούραση και την απόγνωση!το πρωί πήγαμε στην εκκλησία για το σαραντισμό.όλη την ημέρα κοιμήθηκε το πολύ 40', δεν ηρεμούσε με τίποτα παρά μόνο στο στήθος, δεν ηθελε μπιμπερό (η πιπίλα δεν της αρέσει) και ήμουν όλη μέρα σαν το ζόμπυ.ευτυχώς κοιμήθηκε το βράδυ στις 10.30 και την ξύπνησα εγώ στις 6.30 γιατί ο στήθος μου είχε πρηστεί.τη θήλασα και την έβαλα στο κρεβάτι της κοιμισμένη και τώρα πάλι γκρινιάζει.θα περιμένω 10' πριν τη σηκώσω.ελπίζω σύντομα να επανέλθει στο πρόγραμμά της... :?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!! Κι εμεις εχουμε αλμα αναπτυξης ως φαινεται, δεν ξεκολλαμε για πολυ απο το στηθος της μαμας!! Το θετικο ομως και πολυ βασικο για μας ειναι πως το βραδυ κοιμομαστε κανονικα και θηλαζουμε συνηθως 1 φορα και ξανακοιμομαστε χωρις κλαμα ποτε. Ευχομαι στις κουκλιτσες που ξαγρυπνουν, τα μωρακια σας να ησυχαζουν και να ηρεμουν το βραδυ για να ξεκουραζοσαστε κι εσεις!! Απο βαρος εχουμε ξεπερασει τα 4500 γρ., καθως τοσο ειμασταν την Κυριακη.

Κλεισαμε κι εμεις 40 ημερες την Δευτερα και ηδη πηγαμε την πρωτη μας βολτα με το καροτσι στην Ακροπολη και φυσικα ανεβηκαμε στον Παρθενωνα! Τις ευχες μας για καλοτυχια, πνευματικη σοφια, προστασια, προνοια, υγεια και ευημερια για την κορη μας, τις ζητησαμε απο την παναρχαια Δεσποινα Παρθενο Προστατιδα της πολης μας, θεα Αθηνα. Ειχα να ανεβω απο κοριτσακι και πηγα με τη δικια μου κορη! Ηταν υπεροχα!!!

Δαφνη μου ειναι ομορφος ο μαρσιππος που εχεις, αγορασα κι εγω και θα μου ερθει την Δευτερα.

Για τις πανες που λετε, καλο ειναι το βαρος του μωρου να ειναι στο μεσο της ενδειξης της πανας. Εμεις φοραμε το 2, δηλ. απο 3-6 κιλα. Ειμαστε στη μεση και γι αυτο τις επομενες μερες θα βαλουμε το 3, ωστε να αποφυγουμε διαρροες. Χρησιμοποιουμε Libero μια χαρα και οικονομικα.

Αυτες τις μερες περιμενουμε να γεννησει και η νυφη μου, την ξαδελφουλα μας! Εχουμε πολλη χαρα που ερχεται κι αλλο μωρο στην οικογενεια!!

Κοριτσια δεν μπορω να καταλαβω κατι! Πως ειναι δυνατον να ειναι Καλοκαιρι και να μην βλεπουμε λιακαδα καθολου! Τι συμβαινει, εχουν καταστρεψει το περιβαλλον, την ατμοσφαιρα.. Μας ψεκαζουν κανονικα δηλητηρια. Που θα παει αυτο?

Επισης και με τα κομματα ελεος πια! Ως ποτε θα ειναι πανω απο το συμφερον του Εθνους μας, ο καθε καραγκιοζης? Δεν θελουν μονο ΟΥΣΤ αλλα πρεπει και να πληρωσουν για το τελμα που βιωνουμε.

Τουλαχιστον εμεις εχουμε τη χαρα που μας εφεραν τα μικρα μας, αχ γιατι ο κοσμος να μην ειναι ομορφος οπως τον ονειρευονται τα παιδια?

Ας σκεφτομαστε ολες τις κοπελες εκεινες που λαχταρουν ενα μωρο, να τους το ευχηθουμε απο την καρδια μας και ας επιστρεψουμε στην τεραστια αξια της ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ, μακρια απο κομματα και θρησκειες που το μονο που τους ενδιαφερει ειναι το μαγαζι τους.

Μια ομορφη μερα για ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησα με την παιδίατρο και μου είπε να έχω υπομονή και να είμαι ήρεμη γιαί το μωρό αντιλαμβάνεταιτ ον εκνευρισμό μου,να τη θηλάζω,να την κάνω μπάνιο και το πρωί, να κατεβάζω το στορ για να κοιμάται και την ημέρα.Μπορεί να οφείλεται στο άλμα ανάπτυξης και δεν ξέρει πόσο θα κρατήσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Του Αγίου Μνημονίου σήμερα, βοήθειά μας!!... :lol:

Καλημέρα!

Κοριτσάκια μου υπομονή σε όλες μας, τι να πω. Εμείς σχεδόν όλη νύχτα θηλάζαμε και κοιμηθήκαμε πάλι αγκαλίτσα... Κι από την ώρα που σηκωθήκαμε πάλι ανά μισή ώρα θέλει στήθος!

Αναστασία μην απογοητεύεσαι, νιώθουν ασφάλεια στο στήθος, θα φτιάξουν τα πράγματα!

Τις τελευταίες μέρες διάφοροι γνωστοί (που έχουν παιδιά) με ρωτάνε αν θηλάζω και μόλις τους πω ναι, μου λένε "α, κουράγιο!!!" Δε νομίζω πως υπάρχει γυναίκα που δεν έχει ταλαιπωρηθεί με το θηλασμό απλώς όσο περνάει ο καιρός ξεχνάμε τα ζόρια και θυμόμαστε μόνο τα ωραία!

Είχε επιτυχία το mei tai μου, χαίρομαι! Ελπίζω Ηλιοδώρα μου να το βολευτείτε κι εσείς. Ωραία βολτίτσα κάνατε, μπράβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και μπεμπακια!!!

δαφνη, θαυμαζω το κουραγιο σου, και νομιζω πρεπει να στηριζουμε η μια την αλλη, γιατι ο θηλασμος θελει υπομονη και επιμονη....ξερω ποσο δυσκολο ειναι οταν κλαιει το μωρο σου να του χωσεις το μπουκαλι στο στομα, γιατι σπαραζει η καρδια σου....

στεισι, τα πας μια χαρα, καταλαβαινω την απογνωση σου, ειναι η κουραση και η εξαντληση, θα περασει ομως, και ολα θα γινουν καλυτερα!!!!!

δαναη, τουλαχιστον , κοιμηθηκατε το βραδι, ευτυχως, ο παιδιατρος ηταν καθησυχαστικος....

ηλιοδωρα μου, ωραια τα ειπες, κι εγω συμφωνω μαζι σου, ευτυχως εχουμε τα παιδακια μας, αλλιως θα μας επαιρνε απο κατω αυτη η μαυριλα....οταν με πιανει η αγανακτηση γι'αυτα που βλεπω να γινονται γυρω μου, κοιταζω τη μουμπου μου και προσευχομαι να την εχει καλα η παναγιτσα , γιατι μονο αυτο εχει σημασια στη ζωη μου.... :):):):)

αποψε κοιμηθηκαμε απο τις 10.30 μεχρι τις 3.30, την ξυπνησα να την αλλαξω, γιατι εκανε κακα της, θηλασαμε μεχρι τις 6 και μετα κοιμηθηκαμε μεχρι τις 9.30!!!!ευτυχως, προλαβε η μανουλα να φαει πρωινο πριν ξαναθηλασουμε μεχρι τις 11.30 και τωρα κοιμομαστε!!!!

καλημερα, ευχομαι σε ολες, και καλη ξεκουραση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα το mei tai ειναι καταπληκτικο ευχαριστουμε θεια δαφνη... βεβαια καμια φορα γκρινιαζουμε και χαλαρωνουμε τις ραντες αλλα στο slingezee δε μπαιναμε καθολου νομιζω εν τελει οτι αυτα που εχει το αστερακι ειναι τα πιο βολικα...

Τις τελευταιες μερες ειχα κατακλυστει απο το αγχος και τα γραμμαρια της μπεμπας αποφασισα οτι πρεπει να χαλαρωσω .. γιατι θα χρειαστω ηρεμιστικα σε λιγο πολυ κλαμα λεμε.. ΔΕΝ την ξαναζυγιζω πριν τη δευτερα ε μα πια! Αλλωστε εχω ενα πολυυυ χαρουμενο παιδακι, αμα πειναγε δε θα ηταν αλλιως βρε κοριτσακια;

Χθες δεν αντλησα καθολου γιατι ηταν ολη μερα στο βυζι και το βραδυ που πρηστηκα και ελεγα να αντλησω ξυπνησε η μικρη και το ρουφηξε οοοοολο και ξεφουσκωσαν τα στηθη της μανουλας...Εμεις χθες κοιμηθηκαμε απο τις 12.30 ως τις 4.45... μια χαρα αν σκεφτεις οτι ολη τη μερα θηλαζε η με πιπιλαγε και μετα κι ενα διωρακι το πρωι... Καλα ειναι

σημερα θα ερθουν κατι καλοι κυριοι να μας βαλουν σιτες το απογευμα και επειδη θα εχει πολυ αναμπουμπουλα θα παω στη γιαγια μου να κατσω με τη μπεμπα κανενα διωρο, οποτε θα τον παρουμε και τον αερα μας, σημερα ειχε δροσια μου κρυωνε το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου μη νομίζεις, έχω ρίξει πολύυυ κλάμα, νευρίασα, ούρλιαξα, τσακώθηκα με τον άντρα μου... Αλλά νομίζω αξίζει το κόπο! Ζηλεύω τρελά τους ύπνους που ρίχνουν τη νύχτα κάποια από τα δικά σας μωράκια αλλά τι να κάνω, λέω κάθε παιδί είναι διαφορετικό κι εγώ πρέπει ν' ακούσω την ανάγκη του δικού μου παιδιού.

Άφρο μου νομίζω πως πρέπει να το πάρεις πιο χαλαρά το θέμα, οι παιδίατροι θα μας τρελάνουν τελείως με τα ζυγίσματα και δεν αξίζει!! Χαίρομαι που σε βόλεψε και σένα το mei tai!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hehehehe prepei na alla3oume ton titlo se "APEGNWSMENES MANOYLES APRILIOY-MAIOY 2011!!!" ti na sas pw? pws pername akrivws ta idia? pws eimai sta oria mou? pws k egw e4es eklaiga apo tin aganaktisi mou? pws apo to prwi egine ventouza sto sti8os mou k meta apo poli kounima sto karotsi koimi8ike? oti k an pw ta 3erete.. k koursatika na akouw: "mipws einai elafri to gali sou k den xortenei?" "mipws den exeis gala?" "ma pali trwei ta xeria tis peinaei to kalo mou"..Axxx simera i giagia mou 2 fores mou eri3e tetoies kouventes k mou tsitwsete ta nevra k mou ir8e na tis apantisw alla sevastika tin ilikia tis..Eipa k stous goneis mou pws auta pou akouw apo 8eies-8eious-giagiades mono kalo den mou kanoune, mou kanoune tin 4ixologika SKATA k me rixnoun, me kanoune na skeftoume na ta paraitisw ola..Den sevontai tin epi8imia mou gia apokleistiko 8ilasmo..Kourastika apo ola auta pou akouw, egw 8elew ipostiri3i oxi na mou mavrizoun tin 4ixi mou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα έχουμε μια καλύτερη μέα.Κοιμάται με διαλείμματα βέβαια αλλά είναι πιο ήρεμη, την έκανα και μπανάκι.

afro, γιαί αγχώνεσαι με το βάρος της μικρής;δεν έχει πάρει όσο θα έπρεπε;εμείς την πήγαμε σην παιδίατρο την προηγούμενη εβδομάδα και τώρα μας είπε ξανά μετά τις διακοπές μας,δηλ τέλη ιούλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andρiaεγώ θα σου έλεγα να απαγορεύσεις για λίγο καιρό την είσοδο σε θείες, γιαγιάδες κτλ που έχουν παλιές αντιλήψεις και αγχώνουν. εμένα η πεθερά μου μια φορά τόλμησε να πει "γιαί την βγάζεις στην αυλή θα κρυώσει, πήγαινέ την μέσα" με επιτακτικό κιόλας ύφος (που με εξόργισε) και της απάντησα ότι ξέρω τι κανω με αυστηρό ύφος που δεν ξαναείπε τίποτα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na sou pw erxomai stin mama mou ka8e mera k menoune oloi edw, einai san polikatoikia k menoun oloi mazemenoi apo panw mas menei i giagia, dipla i megali aderfi tis mamas mou k apo panw tis i alli aderfi tis mamas mou k anapofeukta tis vlepw :evil: ..K egw apanta poli, eimai a8irostomi k autos einai k o logos pou PANTA malwnw me ton mpampa mou :)) , mou leei na sevomai tous megaliterous mou :?:oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα επρεπε να εχει παρει λιγο ακομα αλλα περιμενουμε να δουμε... απλα ειναι λιγο τεμπελουλα την παιρνει ο υπνος ευκολα και δεν ενοχλειται με τιποτα και αντι να κανει βαρβατα γευματα τρωμε κουτσα κουτσα ολη μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα!!

Τωρα γυρισα απο τον οδοντιατρο και ειλικρινα δεν εχω ορεξη να κοιμηθω για μεσιμερι.

Δαναη θα σε μαλωσω!! Γιατι μου πηρες την φατσα μου απο το προφιλ σου;;;; Βαλ'το χαμογελο μου εκει ξανα , για να μην ερθω Χανια να τα σπασω ολα!!! :lol::lol::lol:

Ανδρια πολυ καλος τιτλος!!!! Ηρεμησε μωρα και οσο μπορεις γραψ'τους εκει που θελεις.

Δαφνη ωραιος ο Βουδας σου!! Πασα τον εχεις.

Εμενα μου ηρθε εχθες το Ring sling μου και το δοκιμασα μεσα στο σπιτι και ειναι τελειο! θηλασα ανετα μ'αυτο. Σ' ευχαριστουμε για τις ιδεες σου, Δαφνη.

Τα νεα μας ειναι οτι σημερα ζηγιστηκαμε και πηραμε μονο 300γρ αυτη την εβδομ. και χαιρομαι. Μας εχει πιασει βεβαια μια γρινια απο το πρωι γτ θελει ολο να κοιματε και εγω δεν τον αφηνω. Τι να κανω εχω δουλειες πολλες εκτος.

Ειρηνη εχει μια καλη προσφορα το Αμαζον στα μωρομαντηλα, με 54τεμ μεσα 1ε/πακ. Δες το.

Δαναη ποτε θα κανετε εμβολιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κορίτσια μου το κάνουν και μένα αυτό οι μαμάδες και η αλήθεια είναι ότι δε σε βοηθάνε καθόλου, ίσα-ίσα σε κάνουν και νιώθεις χειρότερα.. δώσ'του λίγο τσάι, δώσ'του λίγο ξένο κτλ. Μια μέρα βγήκα έξω να πεταχτώ για ψωμί και κάτι μικροδουλειές και άφησα το μικρό στη μαμά μου, μιας και ήταν για καφέ σε μένα.. καιέκλαψε και του έδωσε ξένο.. και μαλώσαμε γιατί της είχα πει αν κλάψει να με πάρει τηλ. Τι είναι αυτό το ring sling;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Sτeisy,κουράγιο!Εμείς χθες είχαμε μια πολύ δύσκολη μέρα.Έφτασα στα όριά μου κ έκλαιγα από την κούραση και την απόγνωση. ήμουν όλη μέρα σαν το ζόμπυ.

Δανάη μου, ακριβώς τα ίδια πέρασα κι εγώ! Απλά σε 'μας ήταν απογευμα και το βράδυ μέχρι τις 2πμ! Και νόμιζα ότι ήμουν η μόνη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη και afrodite χαίρομαι που έχετε θετική σκέψη! (Δάφνη, μετά διάβασα ότι κι εσύ έχεις ρίξει πολύ κλάμα.. ;) )

Ηλιοδώρα, είναι σημαντικό που κοιμάστε το βράδυ γιατί έτσι παίρνεις δυνάμεις για την επόμενη μέρα!

Άντρια, τι είναι αυτά που σου λένε? Σε λίγο θα σου πούνε ότι τα γάλα σου είναι light!!! και γι'αυτο δε χορταίνει η μπουμπού :lol::lol: Εδώ ταιριάζει αυτό που λένε "έχουμε δύο αυτιά για να μπαίνουν από το ένα και να βγαίνουν από το άλλο" οι βλακείες που ακούμε! Χι,χι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα! Μανουλίτσες μου συμπάσχουμε τελικά..μετά απο 27 ώρες άυπνοι κ μετά απο πολύ κλάμα δικό μου κ εκνευρισμό..καταφέραμε κ κοιμηθήκαμε κ πρίν 1 ώρα ξυπνήσαμε.Πρόγραμμα δεν υπάρχει πλέον,κατανόηση απο πουθενά -εκτός απο εδώ- κ πολύ πολύ πολύ κούραση!Νομίζω οτι έχω έχω φτάσει στα όρια μου..καταρρέω εν ολίγοις αλλα προσπαθώ πολύ μέσα μου για ν'ανακτήσω πάλι τις δυνάμεις μου. Εύχομαι να με λυπηθεί ο μικρός μου κ να ηρεμήσει επιτέλους!Αύριο θα έρθει ο παιδίατρος να μας δεί,έχουμε ένα πρόβλημα με τα κακάκια μας,κάνει 7-8 φορές τις τελευταίες μέρες κ απο χθές έχουν μέσα σταγονίτσες αίμα.Επίσης ότι τρώει το κάνει εμετό απο στόμα κ μύτη κ μάλλον μας βλέπω για κανα υπέρηχο στομάχου απο ότι είπε ο γιατρός.Πιθανόν να έχει κάποιο μικρόβιο η ψυχούλα μου ή απλά γαστροοισοφαγική παλλινδρόμηση.Μέσα σε όλα πέτρωσε το δεξί μου στήθος,ανέβασα λίγο πυρετό κ είμαι συνέχεια μέσα στο ντούς να βγάζω γάλα με μασάζ.Απο ότι βλέπω η καθεμία σας περνάει το δικό της μικρό "γολγοθά" με τον θηλασμό κ τις ώρες ύπνου..Μακάρι να φτιάξουν τα πράγματα κορίτσια!ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ!Σας στέλνω τα φιλιά μου κ τη συμπαράστασή μου! Α! Αύριο σαραντίζουμε κιόλας,τί ώρα θα πρέπει να πάμε στην εκκλησία για να βρούμε παππά γνωρίζετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakos, θα προσθέσεις σε παρακαλώ κ τα γενέθλια της Μυρτούς 05.05.11.ευχαριστώ!

Δανάη μου πές μου κ την ΠΗΤ σου να το συμπληρώσω όλο.Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...