Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια και μπαμπά της παρέας.. Μόλις βρήκα λίγο χρόνο και μπήκα να διαβάσω τα νέα σας αλλά βλέπω ότι έχω μείνει πολύ πίσω.. τι ωραίες φατσούλες βλέπω έχετε βάλει.. σκέφτομαι να βάλω και εγώ μια του μπέμπη..! Πήγα στη γυναικολόγο σήμερα, με βρήκε μια χαρά, μπορώ να ξεκινήσω το άθλημα και μάλιστα μου είπε ότι βλέπει να αδιαθετώ σύντομα γιατί έχουν αρχίσει οι ωοθήκες μου να παράγουν ωάρια.. πρέπει να προσέχουμε μου λέει πολύ με τις επάφες.. δεύτερη εγκυμοσύνη τόσο γρήγορα.. απαπαπα! Αυτά τα νέα μας.. Στείλτε και απο δω κάμια πιτούλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 946
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αφρο μου ποιας εταιριας ειναι ειναι???θα παω το απογευμα να το βρω..

γιωργο μου να ζησετε!!!!

αντρια τι κουκλακι!!!!!!!!πολυ μικρουλα!!!

εβαλα σημερα μετα απο πολυ καιρο την μπεμπα στην καλαθουνα να κοιμηθη κ την πιανει ολη!!! :shock::shock::shock: τωρα συνηδειτοποιω ποσο πολυ μεγαλωσε!!!!!!

τοση ωρα διαβαζα κ ξεχασα τι διαβασα.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια το αγορακι μας εχει 3 μερες ειναι λιγο ιδιοτροπο να το πω καλει συνεχεια , ειναι αλλαγμενο ταισμενο και κλαει, χθες μου λεει η γυναικα μου δεν με αφησε ουτε να φαω , την κουρασε πολυ, νομιζω ειναι απο την ζεστη δεν την αντεχει.παρατηρησαμε οποτε αναψουμε το air condition ηρεμα και κοιματε .εχει 2 μερες τωρα εχουμε το air/c ολη μερα ανοιχτο , μεχρι που θα παει αυτο ακομη εχουμε Ιουνη ενταξει θελω να ειναι ανετα ο μικρος αλλα βρε παιδια με αγχωνει το θεμα με το οικονομικο με τον λογαριασμο του ρευματος οταν ερθει.εσεις τι κανετε? πως ειναι τα μικρουλια σας τωρα που ειναι ζεστη

γιωργο μου εγω ξεκινησα κ την κανω δυο φορες μπανακι την ημερα με χλυαρο νερακι κ την αφηνω με την πανα κ ενα μπλουζακι αμανικο η το body ξεκουμπωτο κ εμενα εδω κ 3 μερες ειναι μες την γκρινια μετα το μπανακι χαλαρωνει κ κοιματε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου εγω θα του ξεκινησω διαιτα του μπεμπη!!! χαχα Μου πηρε 500γρ μεσα σε μια εβδομ., συνηθως επαιρνε 400/εβδομ.

Κοριτσια τι να του κανω εχει γινει 6κιλα; τα χερακια μου!!!!

Ιωαννα τι κανετε εσεις ολα καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afro, η Μυρτώ μας γεννήθηκε 3.070gr, βγαίνοντας από το μαιευτήριο είχε πάρει 10 gr, σε 15 μέρες έφτασε τα 3.435gr και στις 30 μέρες ήταν 4.145gr. Δεν είναι κακό να του δώσεις λίγο συμπλήρωμα αφού το έχεις θηλάσει αν βλέπεις ότι πεινάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρεγγειλα και εγω ring sling!!!!! ελπιζω να με βολεψει μονο, πιο πολυ το θελω για την Κεφαλλονια για τις βολτες μας.

Πολυ καλη η Μυρτω, μια χαρα βαρος πηρε!!

Γιωργο καλα λεει η Σουλα πιο πολλα χλιαρα ντουσακι την ημερα για να δροσιζετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα δε μου δινει την αισθηση οτι πειναει... θα δω μεχρι την αλλη εβδομαδα το βαρος κ θα το σκεφτω, ισως αντλησω κ το δικο μου.. ισως τα πραγματα βελτιωθουν μεσα στην εβδομαδα.. πειτε κατι παρηγορο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες κ μπαμπα σας διαβαζω εδώ κ ποσες μερες αλλα δεν βρηκα χρονο να γραψω αναλυτικα...βλεπω απογοητευμενες μανουλες κ στεναχχωριεμαι..

αφρο μου η μπεμπα σου καλά δεν ειναι ; Αν εχεις γάλα κ την θηλάζεις και δεν πεινάει κι εγω δε βρισκω λογο να δωσεις συμπληρωμα.. ευχομαι να μην τα παρατήσσεις :) Μπυρες χωρις αλκοολ , χαπια μαγιας , σουπες και υγρα πολλα υγρα οπως κ ζεσδτα μπανάκκια βοηθαν στην αυξηση του γάλακτος...αυτα εχω μαθει αυτον τον ενα μηνα που προσπαθω!

Το ιδιο ισχυει κ για εσενα αντρια..μην απελπιζεσαι ρε κοριτσακι :) Εχεις ποσο γάλα.. να ξερεις οτι το αγχος κ το στρες ελατωνουν την παραγωγή!!!

Τζωρτζι μου αυτο το παιδι σου πως παιρνει βαρος ετσι? αληθεια σε τετοιες περιπτωσειςπ ου βαραινει γρηγορα τι κανουμε?!! Μεγια το ρινγκ σλινγκ σου..θα σε βολεψει για τις βολτες εξω!!! Εμεις το απολαμβάνουμε!!

Σουλάκι μου 2 φορες τη μερα μπανοι ε? μου εδωσες ιδεα!!!

Γιωργο μου να ζησεται να τα χιλιασεται!! Οσο για το κλιματιστικό...προσπαθησε να ελατωσεις απο αλλου ρευμα!

Να σας πω κι εγω τα νεα μας!! Αυτη τη βδομάδα το ριξαμε εξω..καθε απογευμα παμε οι 2 μας βολτα :) Εχουμε κατακτήσει την γειτωνια..ολοι μας κοιτάνε κ μας φτυνουν κ μας καμαρωνουν...ακουσα κ μια χαζη ερωτηση αλλα πραγματικη απορια : " ΑΛΗΘΙΝΟ ΕΙΝΑΙ "? ΤΕΟΝ !!! :lol::lol::lol: δε ξερω αν σας το ξαναπα..ηταν τελειως αστειο... ο δημοσιος θηλασμος εχει γινειο το φόρτε μου πλεον..ετσι οπως παωω μεχρι τον Αυγουστο θα εχει δει το βυζι μου η μιση Θεσ/νικη ! :lol::lol::lol:

Την Πέμπτη σαραντιζουμε κ θελω να εχω χασει μεχρι τοτε τουλαχιστον 10 κιλα.. :lol::lol::lol::lol: Εδω κολάει το ΤΕΟΝ :lol::lol: θα βγουμε να παμε ν παρουμε ευχη απο την εκκλησια κ μετα σε 3 σπιτια..στην μαμα μου την αδερφη μου κ την πεθερά μου !!! Κ στην πεθερα μου θα ειναι ολο το σοι εκει γυρω κ θα ντρεπομαι ετσι γιουβαρελάκι που εχω γινει...εχω πρηστει παλι ρε γαμωτο..ενω δεν εβαλα εχω πρηξιμο :(

Θελω να ξεκινησω διαιτα αλλα φοβαμαι τον θηλασμό....αν ελατωθει το γαλα μου απο τη διαιτα θα χτυπάω το κεφαλι μου στον τοιχο...

εχθες ζυγιστηκαμε φτάσαμε τα 3.900 !! σε ενα μηνα κ 3 μερες εχουμε βαλει 1300γρ( μαζι με αυτα που χάσαμε !) καλά δεν ειναι?

Κοριτσια τα μπεμπακια σας εχουν σπηράκια? Εμενα εχει βγαλει στο προσωπαι της μερικα.. βγαζει 2-3 κ μετα εξφανιζονται την αλλη μερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pame kalitera :D 8ilasame stis 5:00 45 lepta k stamatise moni tis petaxtikame sto supermarket k apo tis 7:00 8ilazoume pali, me to ena xeri tin krataw k me to allo xeri sas grafw :)..

Irinaki mou k mena exei spirakia sto proswpaki k to anafera stin paidiatro k mou eipe pws den einai tipota k na min anisixw alla na prose3w k ligo to afroloutro tis, na min erxete se epafi poli me to proswpaki tis..Mporei na einai k apo tin zesti..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν λίγο μίλησα με μια φίλη που θήλασε και τα δυο της παιδιά για 5 (!!!) χρόνια το καθένα!!

οι συμβουλές της:

Όχι άγχος!

Βρείτε μια βολική στάση θηλασμού, όποια κι αν είναι αυτή, χαλαρώστε και μη σκέφτεστε αν και πόσο τρώει.

Μην αφήσετε τους παιδιάτρους να σας τρομάζουν, το παιδί δε θα πάθει τίποτα αν πάρει λίγο λιγότερο βάρος απ' αυτό που λένε τα βιβλία τους!

Από το απόγευμα και μετά το γάλα πάντα μειώνεται, δε μας πανικοβάλει αυτό, είναι φυσικό!

Ας πεινάει και λίγο, ας καταβάλει μεγαλύτερη προσπάθεια, αυτός ο αγώνας αναζήτησης τροφής είναι μέσα στην ανθρώπινη φύση και κάνει καλό και στη μετέπειτα ζωή του.

Μη δώσετε συμπλήρωμα, είναι ο καλύτερος τρόπος να κόψετε το γάλα σας!

Μη δίνετε τσάι, χαμομήλια κι άλλα σκευάσματα, το γάλα σας έχει όλα όσα χρειάζεται ο μωρό σας!

Δίνετε στήθος συνέχεια, όσο συχνά ζητάει, ας κοιμάται πιπιλώντας, αν επιμείνετε, σε λίγο καιρό το γάλα θα ρέει άφθονο!

Μη βάζετε τίποτα πάνω στις θηλές, μόνο νεράκι και φυσικό λαδάκι!!!

Απλές, ξεκάθαρες και γνωστές οι συμβουλές της αλλά ακούγοντάς τες από έναν άνθρωπο που τα κατάφερε (και όχι εύκολα, στην αρχή ταλαιπωρήθηκε πολύ και πέρασε και δυο μαστίτιδες) για τόσο καιρό, αποκτούν άλλη αξία!

Δε μασάμε, δε τρομάζουμε, δεν αγχωνόμαστε, δεν παραιτούμαστε μανούλες, θα τα καταφέρουμε!!!

Πολλά φιλιάααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη μου πολυ καλο βαρος πηρε η μικρη. τα πας και εσυ καλα με το θηλασμο φαινεται!!!! το λιγοτερο ειναι 900γρ. σε 30 μερες.

Ο παιδιατρος γελαει με τα μαγουλα του , και μου λεει οτι ολα καλα.

Δαφνη μου ευχαριστουμε.

Τα σπυρακια ειναι απο την ζεστη, μπορει να σου βγαλει και στο σωμα οπως ο δικος μου. Πολλα χλιαρα ντουσακια θελει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια και νταντι καλησπερα!!!!!

γυρισαμε σημερα απο το μαιευτηριο και προσαρμοζομαστε στη νεα μας ζωη με τη μπεμπα!!!!!!!

δεν προλαβα να διαβασω τα νεα σας, κι ελπιζω σιγα σιγα να τα καταφερω.... προς το παρον με απασχολει ο θηλασμος της μικρης κι αν τρεφεται αρκετα....καναμε μεγαλη προσπαθεια στο μαιευτηριο και οι μαιες ηταν παντα εκει, αλλα δυστυχως με αγχωνει συνεχεια η μαμα μου και δεν το καταλαβαινει που της το λεω....κατα τ'αλλα ειμαστε καλα, η μπουμπου γεννηθηκε 3.280 και επιστρεψαμε 3.100, που ειναι πολυ καλα!!!!φυσικα ειναι μια κουκλιτσα ( γιατι ειμαι και χαζομαμα!!!) κι ολο το φτυνουμε το παιδι να μην το ματιασουμε!!!!

τωρα ειμαι λιγο κουρασμενη, αν και κοιμηθηκα το μεσημερι, οποτε μαλλον θα τα πουμε καλυτερα αυριο...εχω κι ενα σωρο πραγματα να σας ρωτησω, γιατι η εμπειρια σας, μπροστα στη δικη μου, ειναι τεραστια!!!!

φιλια πολλα πολλα στα μωρακια σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apo tis 7:00-9:35 8ilazame :o me 3ezoumi3e KANONIKOTATA k meta pali eklaige k evaze ta xeria tis sto stoma tis, tin analave i mama mou gia na faw tis edwse ligo xamomilaki giati eixe polla aeria meta tin kounise k ligo k koimi8ike stin agkalia tis k siga siga tin valame sto krevvataki tis, otan omws 8a 8eloume na figoume k na tin metaferoume spiti mas (eimaste stin mama mou) 8a 3ipnisei k poios mas akouei :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

touristria,και η μικρή μας έχει σπυράκια στα μαγουλάκια της και η παιδίατρος είπε ότι οφείλονται στις ορμόνες της εγκυμοσύνης, θα φύγουν μόνα τους. Επίσης, έχει βγάλει και ιδρωτήρια από τη ζέστη γιατί την έντυνα σαν κρεμμύδι. Τώρα πια της φοράω αμάνικο ή κοντομάνικο ζιπουνάκι και φορμάκι.

Σήμερα βγήκαμε την πρώτη μας οικογενειακή βόλτα για καφέ κάτω από τον πλάτανο. Η μικρή κοιμόταν από τη στιγμή που μπήκαμε στο αμάξι μέχρι που γυρίσαμε. Την ξύπνησα εγώ για να την κάνω μπάνιο και να τη θηλάσω. έφαγε μόνο από το ένα στήθος (πράγμα σπάνιο) και ξεράθηκε πάλι. Μάλλον ήταν κουρασμένη γιατί δεν είχε κοιμηθεί το μεσημέρι και το απόγευμα.

Αυτά, καλό βράδυ εύχομαι σε όλες/ολους και να κοιμηθούμε πολύυυυυυυυ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite, να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!!καλή προσαρμογή στο σπίτι!!να απολαύσεις την κάθε στιγμή. Εμείς σήμερα περάσαμε έξω από το μαιευτήριο κι ένιωσα μια νοσταλγία!!Σκεφτόμουν ότι τελικά όλη η εμπειρία της γέννας ήταν ευχάριστη και πολύ λιγότερο οδυνηρή από ότι την φανταζόμουν. μας βλέπω σύντομα με το δεύτερο. Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι θα πάθει εγκεφαλικό (χτύπα ξύλο) ο υπεύθυνός μου στη δουλειά :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρηκα επιτελους το βιβλιο που ειχα απο την σχολη με τις κινησεις του μωρου καθε μηνα. Ειναι ενα ωραιο βιβλιο με εικονες.

Στο τελος του 1ο μηνα: τα χερια του βρισκονται διπλα στο προσωπο του. διπλωνει τους μηρους του στην μεση και στα γονατα, απο μπρουμητα θεση. Κλοτσαει ακουσια. Το βρεφος επειδη στους πρωτους μηνες δεν μπορει να ξαπλωσει κρατωντας ισορροπια, ξαπλωνει συνήθως με τον κορμο λοξά.

Εχει και αλλα διαφορα απο καθε θεση ξεχωριστα,αλλα δεν ξερω εαν θελετε να τα γραψω.

Παω να κοιμηθω γτ κουτουλαωωωωω...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες και μπαμπακα!!!!

δοξα τω θεω, περασαμε ηρεμα το πρωτο μας βραδι στο σπιτι!!!!φαγαμε στις 12 και μετα στις 4 και τελος στις 8.30, και με το ζορι, γιατι δεν ηθελε να ξυπνησει!!!τωρα κοιμαται κι εγω βρηκα ευκαιρια να κατσω στον υπολογιστη γιατι ειναι η μαμα μου εδω και εχει αναλαβει το νοικοκυριο!!!

περιμενουμε και την παιδιατρο σημερα, να δουμε πως θα βρει τη μπουμπου, κι ελπιζω να μας δειξει πως να την κανουμε μπανακι, γιατι στο μαιευτηριο δεν πολυκαταλαβα....

δαναη, ευχαριστω για τις ευχες σου, ευχομαι κι εσεις να χαιρεστε το μωρακι σας, και γρηγορα δευτερο!!! :lol::lol::lol::lol:

γεωργιαννα, κι εγω σκεφτομουν να παρω ενα βιβλιο για την αναπτυξη του μωρου, να ξερω τι να περιμενω......

αντρια, φαγανη η μικρουλα σου!!!! :lol::lol::lol: παει το μεμε της της μαμας!!!!

καλημερα σε ολους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Γιωργο πολυ χαλια τα πραγματα στην δουλεια σου. Καλυτερα να περιμενεις να κανεις το 2ο με αυτα τα δεδομενα. Τι θα κανετε τωρα που θα γυρισει η Μαριαννα στην δουλεια. θα μπορει η κοπελα να το κρατησει μεχρι πιο αργα;

Αφροδιτη αυτο το βιβλιο ειναι οικονομικο αλλα μονο στο κεντρο το βρισκουμε, ειναι για να μελετησουμε τις κινησεις του.

Δαναη τελειωσα φυσικοθεραπεια, αλλα δεν ασχοληθηκα δεν ειχα γνωστους να βρω μια ακρη να ξεκινησω.

Κατι λενε για μια συναντηση στην Αθηνα τι λετε εσεις οσες μενουμε εδω μπορουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!! Αφροδιτάκι να σου ζήσει η μπουμπού!!Να τη καμαρώσεις όπως επιθυμείς!Υπομονή με τον θηλασμό κ θα τα καταφέρεις! ;)

Γιώργο μου κουράγιο με τη δουλειά..είναι δύσκολη εποχή κ δυστυχώς έτσι είναι σχεδόν παντού..οι ευθύνες μεγαλώνουν αλλα ο μισθός μένει ίδιος :( Μακάρι να φτιάξουν τα πράγματα κ να μη ζορίζεσαι τόσο πολύ.Χρόνια σας πολλά με την ευκαιρία,για την επέτειο σας!!Να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι κ τρελά ερωτευμένοι!!Να χαίρεστε το Χρυσοβαλάντη σας που όντως είναι σαν μεγάλο αγοράκι!!Φτού φτού σας!! Γεωργιάννα μου ότι μας λές μας ενδιαφέρει! :D Ότι μπορείς γράψε να μαθαίνουμε κ εμείς! ;) Επίσης ο γιός σου είναι παίδαρος με τα όλα του!!Θέλω να του τσιμπήσω τις μαγούλαρες του!!Φαντάζομαι θα τον τρελαίνεις στα φιλιά! Όπως κ εσένα Δανάη είναι γλύκα η μικρούλα σου!!Σαν αγγελάκι! Κ όλα τα μωράκια εδώ είναι τρέλα!!Είμαστε όλες ομορφες μανούλες εξάλλου γι'αυτό κάναμε κ όμορφα μωρά!!χαχαχ :lol::lol: Σήμερα το μικρό μου αντράκι έχει ξεραθεί στον ύπνο(βράδυ:1-7,πρωί:7-10 κ όπως το βλέπω θα κοιμάται πολύ ακόμα) ευτυχώς γιατί βρήκα ευκαιρία να κάνω αυτή τη γενική επιτέλους κ να μαγειρέψω κατσικάκι με πατατούλες στο φούρνο κ ένα σουφλέ μιάμ μιάμ για αύριο που θα ξεπορτίσουμε όλη μέρα!Λέμε αύριο το απόγευμα να πάμε για μπανάκι στη θάλασσα..δε θα κάνω το μωρό αλλα εγώ μπορώ να μπώ :?: Όσες κάνατε καισαρική ξέρετε μήπως πότε επιτρέπεται;Εσείς τί θα κάνετε το Σ/Κ;

Για τη συνάντηση που λένε άν το αποφασίσετε κ μαζευτούμ απο εδώ είμαι μέσα,αλλιώς το κανονίζουμε μόνες μας άλλη μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakos,τέλειο ωράριο ύπνου το μικρό σου!φτου φτου φτου!!!1καλύτερα να ρωτήσεις πρώτα το γιατρό σου πριν κάνεις μπάνιο. Εμένα που γέννησα φυσιολογικά μου είπε να μπω στη θάλασσα μετά τους 2 μήνες όπως και το σεξ...Καλά να περάσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
    • αν χρειαστείς κάτι άλλο μου λες!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...