Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!!


Recommended Posts

Δαναη ετσι ηταν στην αρχη και ο δικος μου με το στηθος μου. Τωρα μετα που χορταινει πιπιλα για να κοιμηθει αλλιως θα πρεπει να ειμαστε συνεχεια μ'ενα βυζι εξω. Οι παιδιατροι λενε μετα που κλεινουν 30 ημερες να δινουμε πιπιλα. Αρα Ελενα καλυτερα πιπιλα να του ξεκινησεις.

Ελενα μου Χρονια σας Πολλαααααα!!!! Πως περναει ετσι ο καιρος!!!

Ανδρια τελικα τι εκανες με το γαλα εβγαλες για να της το δωσεις την νυχτα;

Ο δικος μου εφαγε γυρω στα 90μλ το πρωι, του ειχα βγαλει με το θηλαστροκαι ξαναφαγε μετα απο 2 ωρες. Προσπαθω να τον μαθω να τρωει ανα 3 ωρες αλλα ειναι δυσκολο.

Ειρηνη μου Χρονια Πολλαααα και σε σας!! Βλεπω οτι μια χαρα τα πας με το θηλασμο. της δινεις καθολου ξενο;

Ελενα μου δωσ του πιπιλα και σιγα σιγα θα τον αφησεις στην κουνια. Θελει χρονο ολη η προσαρμογη. Εγω του κραταω το βραδυ την πιπιλα στο στομα μεχρι να κοιμηθει γτ αλλιως δεν κοιματε με τπτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 946
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σέυχαριστούμε Ειρήνη μου κ ανταποδίδουμε τα Χρόνια πολλά για χθές!!

Σε συγχαίρω για το δημόσιο θηλασμό,θυμάμαι που έλεγες οτι ντρεπόσουν!Εγώ έχω τρελό κόλλημα ρε γμτ,μακάρι να το ξεπεράσω σύντομα..να φανταστείς εκτός απο τον άντρα μου δε με έχει δεί κανένας άλλος να θηλάζω,πχ.ούτε η μάνα μου! :o Αλήθεια βολεύει το ring sling?Που τα πουλάνε κ μέχρι πόσα κιλά αντέχει μπάς κ πάρω να δοκιμάσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou paraggeila to 8ilastro tis medela swing electric avrio to apogeuma 8a mou to feroune k etsi sinexizoume kanonika ton 8ilasmo..Na rwtisw kati? Gia na maze4w arketo galataki gia na to fila3w na tin taizw gia 1 mera me 3eno k meta 3ana 3ekinw ton 8ilasmo? Pws 8a to kanw? Voi8eiaaa :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα μου σ'ευχαριστούμε!Μεγάλωσε ο μπόμπιρας.Πιπίλα του έχω ξεκινήσει εδώ κ μέρες γιατί έτρωγε τα χέρια του αλλα την φτύνει συνέχεια κ άν κάνω να τη κρατήσω στο στόμα του μέχρ να κοιμηθεί,τις περισσότερες φορές αναγουλιάζει κ ποτέ δεν κοιμάται. :? μάλλον κάτι δεν κάνω σωστά.

Πάντως τη μέρα κ μένα ο δικός μου δεν έχι προγραμμα,όποτε θέλει κοιμάται τρώει κτλ.Μπορεί να κοιμηθεί μόνο ένα τέτρτ κ να είναι ξύπνιος 3 ώρες μες τη μουρμούρα κ άλλες φορές να κοιμάται 5 ώρες συνεχόμενες.Πότε φτι'αχνουν πρόγραμμα κανονικά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou paraggeila to 8ilastro tis medela swing electric avrio to apogeuma 8a mou to feroune k etsi sinexizoume kanonika ton 8ilasmo..Na rwtisw kati? Gia na maze4w arketo galataki gia na to fila3w na tin taizw gia 1 mera me 3eno k meta 3ana 3ekinw ton 8ilasmo? Pws 8a to kanw? Voi8eiaaa :)

ΑΧ Αντριάκι αυτό πονάει..χθές το δοκίμασα κ πόνεσα αρκετά.Μου το χάρισε η ξαδέρφη μου γιατί δεν το χρησιμοποίησε καθόλου αλλα δε με βόλεψε κ τελικά αγόρασα της mentela το ίδιο αλλα χειροκίνητο.

λίγο πρίν το επόμενο γεύμα να βγάλεις γάλα που θα έχει γεμίσει το στήθος σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου μια αποφαση ειναι... εγω ντρεπομουν οχι τοσο για το μεμε οσο για το οτι πρεπει να βαζω κ τη νψευδοθηλη απο πανω.. περισσοτερη ωρα το στηθος σε κοινη θεα..ομως να σου πω κατι? Εχθες πολλοι με κοιταγαν καπως περιεργα.. δεν νομζιψ ομως να κοιταγαν το ιδιο περιεργα κανενα Τσοκαρο που θα κυκλοφορουσε με διάφανη μπλουζα ( ουκ ολιγες φορες εχουμε δει ) κ να φαινονται τα μεμε.... ουτε ειδα κανεναν να σοκάρετε με τις τσιτσιδες που διαφιμιζουν διαφορα !! Ταιζω το παιδι μου δεν κανω κατι κακό..κι εσυ αυτο να θυμάσαι...ειμαστε μαμαδες που θελουμε να εχψουεμ κοινωνική ζωη.. ο θηλασμός δεν πρέπει να μας κλεισει στο σπιτι ουτε η εξοδος μας να γινει αιτια να δωσουμε ξενο..

Το ρινγκ σλινκγ το πηρα απο το αστεράκι σλινγκς http://www.babywearing.gr . εχει κ διαφημιση εδω στο μαμμυ για αυτο το γραφω..Οι τιμες ξεκινάνε απο 45 ευρώ ( αναλογα το σχεδιο) κ ειναι για αρκετά κιλά... το θεμα ειναι ποσοα ντεχεις εσυ μιας που το βαρος μοιραζεται στον εναν ωμο..μπορεις να αγοαρασεις κ μαρσιπο mei tai απο την ιδια σελίδα αλλα το μωρο εκει μπανιε μονο ορθιο..ομως ειναι σαν σχολικη τσαντα που μοιραζει το βαρος .. ρωτα την δαφνη για αυτο. Εγω θα παρω τον χειμωνα τετοιο..δεν εχω σκοπο να μενω σπιτι κ στο Ελλαδισταν το καροτσι ειναι απαγορευτικο..με τον καθε ηλιθειο που παρκαρει πανω σε πεζοδρομια κ διαβασεις.... απο αυριο λεω να ξεκινησω τις καταγγελειες.. :mrgreen: χαχα

Γεωγιαννα μου ευχαριστουμε..οχι ξενο εκτως απο τις πρωτες 2 μερες δεν ξαναεδωσα... θηλαζουμε δοξα το θεο αποκλειστικά!!! Ειμαι πολυ ευτυχισμενη που τα καταφεραμε κ ελπζιω να τα καταφερνουν ολες οι κοπελες κ να συνεχισουμε ετσι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια τι κάνετε?

Εμείς καλά! περιμένουμε να έρθει η Παρασκευή και να φύγουμε!! :D:D:D Φυσικά δεν θα σας ξεχάσω, αφού και εκεί θα είμαι συνέχεια on line :D:D:D

Στενοχωριέμαι λιγάκι που θα αφήσουμε τον μπαμπά μας αλλά πρέπει :(:(

λοιπόν ο άντρας μου δεν μπορούσε στην αρχη να ταίσει την μπέμπα γιατί φοβόταν μην πνιγεί....και πράγματι τότε ήταν πολυ μικρούλα και μας πνιγόταν που και που οπότε και εγώ δεν τον πίεσα και μόλις μεγάλωσε λίγο το μωρό άρχισε να το ταίζει κανονικά...

επίσης την αλλάζει κανονικά αλλά με μωρομάντηλα και όχι με τοπικό πλύσιμο....

βέβαια κάθε τόσο φωνάζει: έρχεσαι λίγο , να σου πω κάτι?, βγάζει γουλίτσες-τρέξε κλπ κλπ :lol::lol::lol: και εγώ εκείνη την ώρα μπορεί να κάνω μπάνιο, να τσιγαρίζω το κρέας και θυμώνω χαχα :D:D

δεν θέλω να είμαι στο στυλ της μαμάς-γυναίκας που τα κάνει όλα και ο άντρας απλώς παίζει με το μωρό γιατί θεωρώ ότι έτσι οι άντρες καλομαθαίνουν....και τα φορτώνουν όλα στις γυναίκες.... όπως για παράδειγμα έχει καλομάθει η μαμά μου τον πατέρα μου και τα αδέρφια μου και εμένα...(στο παρελθόν)...και μας τα έφερνε όλα στο πιάτο...και εργαζόταν κιόλας και είχε και μεγάλο σπίτι και κήπο και μας διάβαζε και μας έκανε και όλα τα χατίρια (πχ παιδικά πάρτυ...και ότι άλλο θέλαμε)...και ήταν και η ίδια πάντα στην 'τρίχα' και γενικά κουραζόταν απίστευτα και τώρα πχ όταν φεύγει για λίγες ημέρες από το σπίτι της και ετοιμάζει ενα σωρό φαγητά για τον πατέρα μου και γυρνάει και βρίσκει τα πιάτα μέχρι το ταβάνι χαχα :D:D:D λες και το πλύσιμο των πιάτων είναι γυναικεία υπόθεση ή το να τα βάλει στο πλυντήριο πιάτων είναι καμιά επιστήμη!!!

πραγματικά αυτό δεν θα μπορούσα να το κάνω!!!!!όχι ότι 'κατηγορώ' όσους/ες το κάνουν....απλώς δεν θα το άντεχα....η μαμά μου πχ χαίρεται να έχει πεντακάθαρο νεροχύτη ....εγώ από την άλλη θέλω να μην ασχολούμαι :lol::lol::lol: μην με παρεξηγήσετε δεν έχω ακατάστατο και βρώμικο σπίτι!! Το αντίθετο είμαι μανιακή με την τάξη και την οργάνωση, απλώς τα κάνω μαζί με τον άντρα μου και έχω και γυναίκα που καθαρίζει....

πω πω παραλήρημα με έπιασε!!!

καλα ντεεεεε μην βαράτε για τα κιλά!!! συζήτηση κάνουμε!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos,έχεις δίκιο ότι ειναι δύσκολο να τον ακους να κλαίει.εγώ όταν βλέπω τα δακρυάκια της μου έρχεται να βάλω τα κλάμματα. Αυτό που προσπαθώ να κάνω είναι όταν έχω βεβαιωθεί ότι είναι ταισμένη,καθαρή και δεν πονάει, να την αφήνω να κλαίει. Η παιδίατρος μας είχε πει να την αφήνουμε 5'. Εγώ την έχω αφήσει και 15' (με πόνο ψυχής εννοείται), αλλά μετά κοιμήθηκε. Εγώ θυμάμαι πάντα τα λόγια της μαμάς μου, η οποία έχει μεγαλώσει 4 παιδιά με γερμανική παιδεία, που μου λέει "τα μωρά μην τα βλέπεις σαν αδύναμα, είναι μικροί τύραννοι και χρειάζονται όρια από την αρχή". Η αλήθεια είναι ότι από την επαγγελματική μου εμπειρία, βλέπω που οδηγεί η έλλειψη ορίων στα παιδιά στην ενήλικη ζωή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα κοριτσάκια, ερώτηση:

έχετε σκοπό να ταξιδέψετε με τα μωράκια σας αεροπορικώς? ο παιδίατρος μου είπε ότι είναι οκ και να πάρω μια πιπίλα μαζί μου...

εσείς έχετε ακούσει κάτι σχετικά με αυτό?

εγώ προτιμούσα να ταξιδέψω με το αυτοκίνητο αλλά όλοι οι άλλοι μου λένε να πάω με το αεροπλάνο...

thank you!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ θα εγκαινιάσω το δημόσιο θηλασμό την 1η ιουλίου που θα πετάξουμε για Θεσσαλονίκη, Η μικρή πρέπει αν θηλάζει στην απογείωση και την προσγείωση για να μη βουλώσουν τα αυτάκια της. Ενώ στην αρχή ντρεπόμουν, τώρα ούτε που το σκέφτομαι. Εδώ, στον μπαμπά μου μπροστά θήλασα και δεν με πείραξε καθόλου.

Samantha,συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!Κι εγώ έχω έναν άνδρα θησαυρό, σε όλη την εγκυμοσύνη δεν με άφησε ούτε σκούπα να πιάσω. Καθάριζε και μαγείρευε.Το μόνο που είχα αναλάβει ήταν το σίδερο με την πρέσσα επειδή ήταν καθιστό και ξεκίνησα το μαγείρεμα όταν άρχισε η άδειά μου στον 8ο μήνα. Και πριν βοηθούσε, παντα το σπίτι το καθαρίζαμε μαζί και το μαγείρεμα το μοιραζόμαστε.

Μπορεί να μην γίνεται τα πάντα να μοιράζονται με ακρίβεια 50-50,ούτε είμαι αυτής της λογικής, αλλά θεωρώ ότι το οξυγόνο σε μια σχέση είναι να νιώθεις ότι ο άλλος σε νοιάζεται και μπορεί να μπει στη θέση σου κ να καταλάβει τις ανάγκες σου.

Ουφφφφ, μου φαίνεται θα ανοίξουμε νέο topic "διαπροσωπικές σχέσεις" χαχα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samantha,συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!Κι εγώ έχω έναν άνδρα θησαυρό, σε όλη την εγκυμοσύνη δεν με άφησε ούτε σκούπα να πιάσω. Καθάριζε και μαγείρευε.Το μόνο που είχα αναλάβει ήταν το σίδερο με την πρέσσα επειδή ήταν καθιστό και ξεκίνησα το μαγείρεμα όταν άρχισε η άδειά μου στον 8ο μήνα. Και πριν βοηθούσε, παντα το σπίτι το καθαρίζαμε μαζί και το μαγείρεμα το μοιραζόμαστε.

Μπορεί να μην γίνεται τα πάντα να μοιράζονται με ακρίβεια 50-50,ούτε είμαι αυτής της λογικής, αλλά θεωρώ ότι το οξυγόνο σε μια σχέση είναι να νιώθεις ότι ο άλλος σε νοιάζεται και μπορεί να μπει στη θέση σου κ να καταλάβει τις ανάγκες σου.

Ουφφφφ, μου φαίνεται θα ανοίξουμε νέο topic "διαπροσωπικές σχέσεις" χαχα :D

Καλά σίγουρα κάνω κάτι παραπάνω εγώ...για παράδειγμα δεν ξέρει να μαγειρεύει οπότε το κάνω μόνο εγώ...και μου αρέσει και πάρα πάρα πολυ!!! αλλά θα βγάλει τα πιάτα από το πλυντήριο όσο εγώ μαγειρεύω...

σίγουρα με συνεργασία όλα γίνονται πιο εύκολα!!!!!!!!!!!

εδώ είναι και τοπικ για διαπροσωπικές σχέσεις χαχα :D:D:D για όλα εδώ είναι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, κι εμένα μου πιπιλάει τη θηλή... όπως είπατε κι εσείς, ο παιδίατρος μου είπε πιπίλα μετά το μήνα! Σήμερα είμαστε 25 ημερών... άντε να περάσουν οι μέρες να δούμε κι εμείς αν θα μας αρέσει!

Χαίρομαι με όσες βγαίνετε έξω... :(:(

Εμας ο μπαμπάς μας δε μας αφήνει...(φοβάται μην αρρωστήσει η μπουμπού) και απ'το να μαλώνω μαζί του, δεν έχω βγει... να δω όμως πόσο θα αντέξω... :shock:

Σαμάνθα μου, εμείς μάλλον δε θα πάμε πουθενά το καλοκαίρι.... (το σεπτέμβρη μπορεί)! Ο άντρας μου βλέπω να την βάζει σε γυάλα για να μην του πάθει τίποτα! Στα 18 της βλέπω να πηγαίνουμε διακοπές ή μάλλον ούτε τότε γιατί θα την κυνηγάνε τα αγόρια.. :lol::lol:

Πάντως αν θέλετε να πάτε κοντά καλύτερα το αυτοκίνητο αλλά αν είναι μακριά ο προορισμός σας προτιμότερο το αεροπλάνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ηταν η πεθερα μου Σαμανθα. Ειχε κακομαθει τα παιδια της αρκετα και τωρα εγω τα τραβαω αυτα. Ο ανδρας ειναι της αποψης οτι η γυναικα τα κανει ολα και ο ανδρας φερνει λεφτα.

Μην ανησυχεις ο νεροχυτης μου δεν αδειαζει ποτε γτ δεν τα προλαβαινω ολα. Και το δικο μου σπιτι ειναι λιγο ανω κατω αλλα οχι βρομικο.

Ανδρια τραβα λιγο πριν της δωσεις να φαει 30μλ απο καθε μεμε μηπως και αυξηθει η παραγωγη.

Ελενα ο μικρος πνηγετε τωρα ή εχει ηρεμησει λιγακι;

Ωραια συμβουλη Δαναη απο την μανουλα σου!! Ασε ο δικος μου απο τωρα ειναι πεισματαρης και προσπαθει να με κανει οτι θελει, ενω ο μεγαλος ειναι υπακουος. Ειμαι και εγω πεισματαρα, φανταζεσε τι θα γινει αργοτερα;;; Ο ανδρας μου με κοροιδευει οτι θα ξεσπασει πολεμος αναμεσα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου καν'του το 2ο του χρονου να δεις πως θα ηρεμησει. Και ο ανδρας μου ηταν στην αρχη ετσι αλλα μολις ξεκινησα να βγαινω εξαιτιας του Αλεξανδρου ηρεμησε και τωρα απλα μου λεει να μην βγαινω της ωρες που εχει πολυ ηλιο.

Δαναη μεσα στα Χανια μενετε; Δεν εχω ερθει ποτε στην Κρητη το εχω αποθυμενο. Μολις φτιαξουν τα οικονομικα μας(να δουμε σε ποσα χρονια) θα επισκεφτω την Κρητη. Ηθελα και εγω να φυγουμε για Κεφαλλονια μονιμα αλλα μετα ακουσα οτι εχει συχνα ομιχλη και επειδη εχω φοβια δεν επεμενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki mou daneistika ena xeirokinito k ponesa to xeri mou pou eprepe na kanw to moxlo sinexeia den mou ekatse i fasi :) twra na doume me auto, einai k akrivo :( 163 evro :o:shock::? eipa na to apofigw alla epeidi kikloforame poli pistevw na exw ligo apo to gala mou se mpimpero gia autes tis periptwseis 8a me vole4ei apisteuta..

Gewrgiana mou an katalava kala prin valw tin mikri sto sti8os na maze4w 60 ml (30 ml apo to ka8e sti8os)?

Kala katalava?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια πολυ ακριο το θηλαστρο.

Ναι καλα καταλαβες. Δες το ομως ποσα μλ θα βγαζεις και αργοτερα θα το ρυθμισεις εσυ. Εαν δεν σου αδειαζει το στηθος η μικρη καντ' το εσυ με το θηλαστρο και αποθηκευσε το.

Η φιλη μου μετα που σταματησε να βγαζει συνεχεια με το θηλαστρο και να βαζει και το παιδι στο στηθος της αυξηθηκε το γαλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ Αντριάκι αυτό πονάει..χθές το δοκίμασα κ πόνεσα αρκετά.Μου το χάρισε η ξαδέρφη μου γιατί δεν το χρησιμοποίησε καθόλου αλλα δε με βόλεψε κ τελικά αγόρασα της mentela το ίδιο αλλα χειροκίνητο.

λίγο πρίν το επόμενο γεύμα να βγάλεις γάλα που θα έχει γεμίσει το στήθος σου.

Elenaki mou an vgalw ligo prin to epomeno geuma i mikri 8a vrei gala na piei meta? Dialdi an 3ipna ka8e 3 wres stin 1,5-2 wres na maze4w gala gia na gemisei wspou na 3ipnisei? Axxx mperdema megalo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi,μένουμε ένα 10λεπτο από τα Χανιά. Εϊναι όμορφα, ήσυχα, πράσινα και φέτος βάλαμε και τα δικά μας κηπευτικά. Σήμερα έφτιαξα λαχανικά στο φούρνο με δικά μας κολοκυθάκια.Σουπερρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mou aresei pou egw i ili8ia paraggeila k 8ilastro gia na filaw gala na mporw na tin kali4w k tin nixta k twra 8ilaza 1 olokliri wra :o:shock: gia na tin ikanopoiisw..Mallon adika 8a to agorasw..Axxx arxisa na apogoiteuomai frixta k na xanw tin 8elisi mou, mallon den ta katafernw sto 8ilasmo :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εγω δεν την αφηνω να κλαψει και οι ψυχολογοι και η αμερικανικη παιδιατρικη εταιρεια λενε οτι τους πρωτους μηνες πρεπει να ανατποκρινομαστε ανεμποδιστα στο κλαμα του μωρου, δεν το κανει για να μας εκμεταλλευτει εχει αναγκη την αγκαλια μεχρι να προσαρμοστει στο περιβαλλον και μολις νιωσει ετοιμο απεξαρτητοποιειται σιγα σιγα, δεν ξερω τι ειναι σωστο και τι λαθος παντως εγω δεν αντεχω να σπαραζει... :oops::oops::oops::oops:

λαπ τοπ χρησιμοποιειται κοντα στο μωρο η μονο εγω ειμαι τοσο γουρουνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη εγω εχω αγορασει απο το Αμαζον. Τι ακριβως θέλεις;

εδω εχει καποιες πληροφορειες που εμενα με βοηθησανε πολυ, μου το ειχε στειλε η Αναστασια.

http://shopping-mommy.blogspot.com/2010 ... on-uk.html

Να μην ξεχασεις να αγορασεις και μωρομαντηλα τα Παμπερς που εχει 9 πακετα μεσα, αυτα μονο στελνουν στην Ελλαδα.

Δαναη ζυλευωωωωω. Τρελενομαι να φροντιζω λαχανικα, εχω 1 ντοματια που την εχω απο σπορακι και μαιντανο συνεχεια εχω φρεσκο.

Αφρο μου τον αφηνω να κλαψει γτ αλλιως με βλεπω να τον κοιμιζω συνεχεια στην αγκαλια μου μεχρι το σχολειο!!!!! Και εγω καμια φορα το λαπτοπ το εχω κοντα στο μικρο ειδικα οταν θηλαζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...