Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!!


Recommended Posts

Γιωργακι ηρεμησεεεεε!!! Την Μαριαννα ρωτησες;

Καλα τι ωραιο που ειναι το ραδιο για μωρα που βρηκα σε σενα.

Ιωαννα και σε μενα λιγο πριν κλεισουμε μηνα πεσανε τα ραμματα.

Σαμανθα ειναι λογικο να μην χωραμε στα ρουχα ανοιγει η λεκανη κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης για τον τοκετο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 946
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιωργακι καλα σου λεει η Γεωργιαννα,καλα τα λες ,την γυναικα σου την ρωτησες???

Α παπαπα ουτε να το σκεφτομαι!!!

Καλα κοριτσια εμενα μου εχουν κατσικω8ει 6 κιλα κ δεν λενε να φυγουν με τιποτα και πηρα μονο 9.

Οχι οτι βοη8αω την κατασταση βεβαια....

Κατεβασα κ εγω τα καλοκαιρινα μου κ τα jeans μου,φυσικα τιποτα δεν μου κανει,μονο κατι φαρδυα ρουχα.Ουφ 8α πεσω σε κατα8λιψη αν δεν τα χασω.

Λοιπον η βολτα ηταν επιτυχης,μονο που εχω ενα 8εματακι με το κα8ισμα αυτοκινητου...το μωρο κοιταει προς το κα8ισμα που σημαινε πως δεν μπορουσα να την δω παρα μονο τα ποδαρακια της που οταν πηγαινανε πανω κατω σημαινει πως ανοιξε ματακια...

8α παμε cosycorner να παρουμε κα8ρεπτη για πισω.

Μα ειναι λιγο κουλο ετσι πως τα εχουν φτιαξει....τι να πω.

Σχετικα με τα γευματα.... ξεχασα τα μπουκαλια στον αποστειρωτη σπιτι μου,μπαινω στην μανα μου κ παω να ταισω την μικρη....που8ενα τα μπουκαλια ΣΟΚ...

Ευτυχως πηγε ο πατριος μου ,βρηκε φαρμακειο κ μου πηρε της nuk γυαλινο,σιλικονη με 3 τρυπουλες

,αυτα που εχω εγω ειναι της mothercare με σιλικονη κ μια τρυπουλα...αγχω8ηκα για το αν δεχτει την 8ηλη κ ευτυχως την δεχτηκε.Εχω την εντυπωση πως τελειωσε κ πιο γρηγορα.

Οποτε 8α κοιταξω να αλλαξω την 8ηλη.

Σημερα επισης εχει κανει μονο 6 γευματα!!!!165 ενα κ τα υπολοιπα 120...super.

Αυτα προς το παρον....λιγα ε???? :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Γωγω μου γτ δεν την βαζεις στο καθισμα του συνοδιγου; Εκει τον εχω εγω. Και βγαινω αρκετα συχνα. Μπρεαβο σου που τα καταφερες, οι πρωτες βολτες ειναι δυσκολες μετα συνηθιζεις. Γενικα δεν οδηγας;

Παω λαικη βολτα με το καροτσι, η πρωτη μας!!!!! Και θα σας γραψω μετα το χουνερι που μου εκανε εχθες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και γιωργο!!!ελπιζω να ειστε καλα, και μαλλον ειστε, γιατι εχετε αρχισει ηδη τις συζητησεις για δευτερο!!!!! :o:o:o:o:o τι να πω...εμενα το πρωτο ειναι ακομα στην κοιλια μου..... πολυ πισω ειμαι1!!ευχομαι με το καλο, ο,τι κι αν αποφασισετε!!!εγω, παντως σκεφτομαι δευτερο, οταν κλεισει η αθηνουλα τα 2...να μπορουμε να συννενοουμαστε λιγο!!!

με ποναει λιγο η μεση μου απο χτες, και μαλλον κουραστηκα και κρυωσα λιγο....

παντως, μη σκατε για τα κιλακια της εγκυμοσυνης, νωρις ειναι ακομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afroditi mou kalimera ti ginete kale pote tha gennisis k esi me to kalo ?

χαχαχαχα!!!η μπεμπα μας ειπε 2 ιουνιου ( μας κλωτσησε δηλ, μετα απο επιμονες ερωτησεις!!!) κι ο αντρας μου το'χει δεσει κομπο!!!!η αληθεια ειναι οτι ειναι πιο ανυπομονος απο εμενα..... προς το παρον, εχω μια πολυ ωραια σχεση με την κορη μου, την χαιδευω, την ταιζω, της μιλαω...!!! για να δουμε, ποτε θα βαρεθει και θα βγει;;;!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

βολτες διαβάζω τι καλά !! Γωγω τα καταφερατε τελικα ε; Κι εμεις την βγαλαμε εχτες με το καθισματακι αυτοκιητου αλλα δεν ειμαι σιγουρη οτι το εδεσα σωστα!!

Γεωργιαννα δν ειναι λιγο επικυυνδινο το καθισμα του συνοδηγου;

Γιωργο βιαστικουλης εισαι.... αλλα αφου θελειε κ η μαριαννα ενταξει!!

Σαμανθα, ενα μωρακι μς αλλαζει ολη μας την ζωη..το σωμα μας , τις συνηθειες μας , την σχεση μας με τους αντρες μας ολα..πρεπει σιγα σιγα να συνηθισεις την ιδεα κ να βρεις τροπους να τα ξεπερνας αυτα.....ηδη εισαι τυχερη που μπορεσες κ γυρισες στην δουλειά απ τοσο νωρις..

Τα νεα μας τωρα..

πηγαμε εχθες παιδιατρο...μεγαλωσαμε!!! Ειμαστε 3.320 γρ ( οσο κ στο σπιτι δλδ) και 52 εκατ0στα...πηραμε 700γρ απο την γεννηση κ 3 ποντους!! τελεια!

Ειπε να συνεχισουμε ετσι με τον θηλασμό , μου εδωσε 1000 μπράβο κ γενικα ηταν πολυ πολυ υπερ τυ θηλασμου!Καλό αυτο!

2 μερες τωρα κοιμωμαστε δεν εχει γκρινια μαλλον την πειραζε ο καφες..τον εκοψα κ τωρα κοιματε σα πούλάκι!!! Ειμαι πολυ ευχαριστημενη που ολα πηγαν καλά..επομενο ραντεβου τελη Ιουνιου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο δεν τον εχεις πολυ ντυμενο το μικρο; στην φωτο εννοω.

Ειρηνη μου δεν εχω αεροσακο και ετσι δεν υπαρχει προβλημα. ειμαι μονη μου με το αμαξι και εαν γινει κατι με το μικρο να τον εχω διπλα μου να τον ελεγχο.

Ειδες που αγχωνοσουνα τσαμπα, αντε ηρεμησε τωρα και απολαυσε την Νεκταρια.

Εμεις εχουμε αρχισει κατι πεισματα!!!!! Θελει να κοιματε ΜΟΝΟ αγκαλια μου. Εχθες μου εβγαλε την πιστη απο τις 18.30 μεχρι τις 20.00 ενω νοισταζε εκλαιγε επειδη δεν τον επαιρνα αγκαλια. Το ιδιο και μετα που ηταν να κοιμηθει το βραδυ, τον ξυπνησα στις 20.30 του εκανα μπανιο και μετα ηθελε αγκαλια, τελικα κοιμηθηκε στις 23.00 με τα χιλια ζορια. Δεν ειμαι ανθρωπος πο θα τον παρω αγκαλια με το παραμικρο. Τον ταιζα, τον επαιρνε ο υπνος και με το που τον αφηνα στο λικνο ξυπναγε. Τον αφηνα και εγω και εκλαιγε. Βλεπω οτι και σημερα το ιδιο παει και μου κανει. Αχ θα τον φαωωωω.

Αφροδιτη μου μακαρι να γεννησεις στις 2.

Ιωαννα τι εγινε με το μικρο; ειναικαλυτερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταντυ το λεω γτ ειναι ζορυ, τουλαχιστον για μενα ακουω εγκυμοσυνη κ βγαζω σπιρακια :o

Ελπιζω στο μελλον να αλλαξω γνωμη...ο αντρας μου 8ελει πολυ αλλα την κοβω την κουβεντα.

Γεωργιαννα οδηγω χρονια δεν εχω 8εμα με το αυτοκινητο,απλα μονη μου 1η φορα κ πισω αναποδα το κα8ισμα χωρις να την βλεπω κ να εχω κ το νου μου γυρω,αγχω8ηκα προς στιγμην.

Ευτυχως σε μια φαση εκλαψε λιγο της μιλησα κ την πηρε παλι ο υπνος.

Μπροστα φοβαμαι να την βαλω...πιστευω ειναι πιο ασφαλης πισω.

Της εβαλα κ μουσικη με τραγουδακια παιδικα,τι αλλο 8ελει.

Α!Να παρετε απο το jumbo εχει με 2 ευρω cd's με τραγουδακια αμπε-μπα-μπλομ,μια ωραια πεταλουδα,πλα8ω κουλουρακια κ ολα οσα μα8αμε κ εμεις απο τις γιαγιαδες μας κτλ.

Το σπιτι μονο τετοια παιζει πλεον...κ τραγουδαμε κιολας. :o

Αυτα,παω να ξαπλωσω κ εγω τωρα που κοιμαται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου ειναι λογικο εσυ να μην θελεις δευτερο, περασες πολλα στην 1η εγκυμ. Ο δικος μου οταν τον βαζω στο καθισμα ή στο καροτσι παταει μια τσιριδα, γενικα δεν θελει να τον δενω. Ευτυχως που μολις ξεκιναω να φυγω σταματαει.

Τελικα το μεσιμερι για να κοιμηθει επρεπε να του κραταω την πιπιλα σφιχτα στο στομα μεχρι να τον παρει ο υπνος. την νυχτα κοιματε μονο την ημερα κανει κολπα, παλι εκλαιγε περισσοτερο απο μια ωρα. Πως θα του το κοψω αυτο το συνηθιο με την αγκαλια.

Αυριο ΣΑΡΑΝΤΙΖΩΩΩΩ!!! Θα παω το πρωι στην εκκλησια μηπως και βρω καποιον παπα να μας διαβασει. Πρεπει να του δωσω λεφτα; Εμεινα ταπι και μετα θα παω στο Ικα να πληρωθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera :D

Ti mou kanete? Emena koimi8ike i mikri k simmaze4a ligo to spiti k to sfoggarisa giati avrio perimename tous geitones mas gia episke4i (telika meta pou teleiwsa k vgika e3w na stegnwsei to spiti k tous eida mou eipane pws telika savvato 8a 'r8oune k ka8isa opws tin ili8ia k ka8arisa :evil: )..

An sas pw pws evlepa fwtografies me tin koilitsa mou k tin pe8imisa apisteuta 8a me piste4ete? eimai trelli ee :lol:..Tis eida k sigkini8ika!!! :cry:

K egw to car seat stin 8esi tou sinodogou to exw, pira to autokinito sto mixaniko k mou apenergopoiise ton aerosako k etsi den iparxei provlima..

Arxisane oi diskoiliotites k perasame ena efialtiko vradi, talaipwri8ika k egw k to mwro apisteuta, eutixws stis 4:30-5 para meta apo masaz stin koilitsa k kremoula sto kwlaki katafere k ekane kakakia k tin evala sto carry coat tis k koimi8ike..Eee oxi k amesws kla4ame k kanena 20 lepto me ligmous k sparagmous giati 8elame agkalitsa alla meta ftou ftou koimi8ike..

Na rwtisw kati? Pws ginete xtes oli tin mera na exw ligo gala k tin nixta KA8OLOU k tis edwsa 3eno, lew poli wraia mou kopike teleiws k to prwi na min mporw na aggi3w ta meme mou :lol: na einai san petra na exw aforitous ponous k to ena na trexei, eixa lerwsei k tin nixtikia mou k ta sentonia? Ginete? Olokliri mera den eixa k meta dia mageias gemisane? Eutixws den argise to mwro na 3ipnisei k tin 8ilasa k 3alafrwsa ligo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα μανουλίτσες,μπαμπάκα κ εγκυούλα μας(για

λίγο ακόμα χιχι!)Σας διαβάζω καθημερινά απλά δεν προλαβαίνω να γράψω..

Samarcande μου να σου ζήσει ο Αρούλης σου!!!Να τον χαίρεστε κ να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!Καλή λοχεία κ σας περιμένουμε σύντομα!

Εμένα ο μικρός είναι σε συνεχή εκνευρισμό κ μόνο στην αγκαλιά μου σταματάει..μου έχουν βγεί τα χέρια(4.500 έφτασε) αλλα πολλές φορές τον αφήνω αναγκαστικά μόνο του να κλαίει γιατ δεν μπορώ ούτε να μαγειρέψω!Με χορευει κανονικότατα ο μάγκας! Τώρα πάλι κλαίει αλλα τον αφήνω μπάς κ σταματήσει,τί να κάνω βρε κορίτσια;Αλλαγμένος κ ταϊσμένος είναι,πονάκια δε φαίνεται να έχει.Τον λυπάμαι αλλα πρέπει να κάθεται στο πορτ μπεμπέ του ή στο ριλάξ.

Ευτυχώς τη νύχτα κοιμάται κ ξεκουράζομαι κάπως. Είμαι κ ψυχολογικά σκατα,δεν αντέχω,όλα μου φταίνε κ μου σπάνε τα νεύρα.Έχω φρικάρει εδω μέσα απο τις 7 το πρωί μέχρι τις 10 το βράδυ μόνη μου.Είναι μακρυά οι γονείς μου κ οι φίλοι μου κ δε μπορώ!Είχα μάθει κάθε μέρα να βλέπω τους γονείς μου κ τώρα στεναχωριέμαι. Ξεσήκωσα το Χάρη κ βάλαμε το σπίτι στην αγγελία για να το νοικιάσουμε κ να πάμε κοντά τους να έχω μια παρέα τουλάχιστον.Τσαντίστηκα κ με τον παππά της εκκλησίας που δε μου έδωσε το Σάββατο τη μισή ευχή γιατί υποτίθεται απαγορεύεται αλλα άμα ηθελα να ερχόταν σπίτι με 20€ να μου την δώσει! :o Ρε μας δουλεύουν;Όλες οι λεχώνες έχουν πάρει κ σε μένα βρήκε να πέσει αυτός;Τεσπα!Εγώ βγαίνω κανονικά έστω μέχρι το σούπερ μάρκετ κ παίρνω κ το μωρό μαζί γιατί δεν έχω που να το αφήσω. Εσείς τα βγάζετε τα νινάκια σας;

sorry που σας ζάλισα αλλα με πήρε το παράπονο.

Γεωργιάννα μου αποψή μου να μη δώσεις τίποτα του παππά γιατί έτσι τους καλομαθαίνουμε! Άν θές άφησε κάτι για την εκκλησία μπάς κ πιάσει τόπο. Με το καλό πάντως! ΥΓ:σε έκανα φίλη στο fb! :D

Ποια άλλη έχει να γινουμε φιλενάδες;; :lol:

Απορία:Βαφτίζει τη κορούλα της το Σ/Κ η κολλητή μου κ νονά μας;;άν πάρω τον μικρούλη μου

μαζί πειράζει;;

Φιλιά σε όλες κ φυσικά στα μπεμπάκια σας πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου το ιδιο ειναι και ο μικρος αυτες τις δυο μερες, αλλα εγω τον αφηνω να κλαψει. Για να κοιμηθει μου βγαζει την πιστη, μονο αγκαλια. Τωρα ομως τον βαζω στο λικνο και καθομαι διπλα του και του κραταω την πιπιλα. Μ'εχει κουρασει πολυ αυτο γτ εχω και ενα σπιτι να φροντισω. Και δεν μπορω μετα τις 22.00 να κανω τις δουλειες, δεν ειμαι τρελη θελω να ξεκουραζομαι και λιγο.

Αντε ελα προς Περιστερι!!!

Καλα κανεις και βγαινεις μαζι με το μωρο ,ειδες και εγω το ιδιο κανω. Ποιος θα μας κανει τα ψωνια;

Εαν βρεις πως να ηρεμησει πες το μου και σε μενα να το κανω και εγω, γτ το Ταυρακι μου με χορευει τωρα κανονικα. Αλλα θα μεγαλωσει θα παρω το αιμα μου πισω!!!

Καληνυχτα και να εχουμε μια ηρεμη και ξεκουραστη νυχτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!! ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!!

Να ζησεις Αναστασια και Χρονια Πολλα μεγαλη να γινεις με ασπρα μαλλια!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Και να χαιρεσαι και την κορουλα σου!!

Αφροδιτη αυτος ο μηνας ειναι ο δικος σου. Μ'ενα πονο σου ευχομαι και να ερθεις γρηγορα πισω σαν μανουλα.

Παω στην εκκλησια και μετα Ικα. Ωχ τι θα τραβηξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γιώργο, καλημέρα σε όλους.. Άντρια το έπαθα και εγώ αυτό που λες με το στήθος, κάποια στιγμη έκλαιγε για πολύ ώρα και αφου ήταν αλλαγμένος και δε φαινόταν να πονάει εκείνη την ώρα γιατί έχουμε και κάτι κολικούς.. του έδωσα ξένο γιατί στο στήθος τοπν έβαζα συνέχεια και κοιμόταν και όταν τον άφηνα στη κούνια έκλαιγε.. και ήπιε 100ml! Μετά ξάπλωσα και όταν ξύπνησα το ένα μου μεμε με πονούσε πολύ και είχα κάνει μούσκεμα και εγώ νυχτικιά και κρεβάτι! Τι να πω.. Ευτυχώς δε συμβαίνουν μόνο σε μένα! Όσο για τις αγκαλιές αυτό έχω πάθει και εγώ μόλις τον πάρω αγκαλιά ηρεμεί, μόλις τον αφήσω κλαίει.. βέβαια έχει κολικούλιδες αλλά μου το κάνει και όταν φαίνεται πως δεν πονάει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες και μπαμπακα!!! γεωργιαννα με το καλο να σαραντησεις!!δεν ξερω τι ακριβως ευχονται.... ελενα, καλα κανεις και λες το παραπονο σου!!!!αυτα πρεπει να βγαινουν απο μεσα μας, κι η αληθεια ειναι πως μονη σου με ενα μωρο συνεχεια, ποια δεν θα φρικαρε στη θεση σου;;;;!!! κανε λιγη υπομονη και μπορει να μη χρειαστει να μετακομισετε!!!

εγω περπατησα μια ωριτσα το πρωι με τη μαμα, και τωρα μαγειρευουμε μοσχαρακι κοκκινιστο με μακαρονια!!!τα σαλια μου τρεχουν!!!

ααααα ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!! προφανως, η αθηνουλα μου δεν ηθελε να ειναι μαγιατικη, μαλλον ειναι καλοκαιρινος τυπος!!!!χαχαχαχα!!!παντως εχει πλακα, γιατι με παιρνουν ενα σωρο τηλ να δουν αν γεννησα!!!στο τελος θα τους λεω, ναι γεννησα, και δεν θα με πιστευουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Καλό μήνα κ επισήμως ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!! [smilie=sunny.gif]

Αναστασία μάλλον έχεις γενεθλια,Χρόνια Πολλά κ Ευτυχισμένα!!!Τα καλύτερα θα είναι σίγουρα μαζί με τη κορούλα σου!

Αφροδιτάκι αύριο που έχουμε 2 λές να γεννήσεις;;;Άντε κ με κανένα πόνο κουκλίτσα μου! ;) Αχ όταν σε ρωτάνε συνέχεια άν γέννησες είναι εκνευριστικό..το θυμάμαι....αλλα τώρα πια πόσο να περιμένεις,τον έφαγες τον γάϊδαρο κ την ουρά κ κοντεύεις να τον χωνέψεις κιόλας!Είναι θέμα ωρών να κρατάς την Αθηνούλα σου αγκαλιά! :D

Γεωργιάννα μου καλό μας κουράγιο με αυτά τα ταυράκια!χιχι Μου το λέγαν οτι είναι ζόρικοι οι ταύροι αλλα δεν το πίστευα..τώρα όμως! :lol: Άν λέω άννννν...βρώ τρόπο θα στο πώ σίγουρα! :D

Καλό σαραντισμό(άν το λένε έτσι!) κ καλοφάγωτα τα λεφτά του ΙΚΑ,ελπίζω να είναι πολλά!

Χοανίτα,Ανδρια,Γιώργο κ στα άλλα κοριτσούδια φιλάκια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλο μηνα!!!!!!

αναστασια μου χρονια πολλα [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] γεωργιαννα μου καλο σαραντισμο!!!!εμεις σαραντησαμε το σαββατο πηγαμε στην εκκλησια μας διαβασε ευχουλα ο παππουλης κλαψαμε λιγουλακι :lol::lol: στον πατερ δωσαμε 10 ευρω για την εκκλησια κ εδω στα μερη μας οταν περνουμε ευχη πρεπει να παμε ενα μπουκαλι λαδι κ μια πετσετουλα δωρο στην παναγια.

αγκαλιτσας ο μπεμπακος ε? :lol::lol::lol: κ η δικια μου κ δεν φτανει θελει αγκαλιες δεν βολευετε κιολας!θελει να ειναι ορθια κ να την κανουμε βολτες τωρα εχει φαει κοληημα με τις κουρτινες :lol:

αφροδιτη μου καλο ξεφουσκωμα!!!!!!αυριο 2 του μηνος ελπιζω να βγει η μπεμπουλα αφου διαλεξε κ μονη της την μερα :lol::lol::lol:

την μικρη κ εγω στο μπροστινο καθησμα την βαζω,δεν εχει αεροσακο φυσικα!θελω να την βλεπω μην βγαλει καμμια γουλιτσα κ πνιγη :shock: γενικα κ στο σπιτι που ειμαστε ομως παντα βρισκομαστε στο ιδιο δωματιο εχω κολλημα μαλλον...

ελενακι μου εμεις βγαιναμε κανονηκοτατα απο την αρχη εξω μονο βραδυ δεν την εβγαζα,λογο κλεισουρας μαλλον εχεις φρικαρει!!!παρε τον μπεμπη κ κανε βολτιτσα πηγαινε κ στην μανουλα σου μην καθεσε να σκας!!!σπιτι σπιτι λογικο ειναι να τρελενεσε!!!φιλια στον κουκλο τον γαμπρο μου :Dκαλα σε περιπτωση πατερ επεσες...δηλαδη στο σπιτι επιτρεπετε η μιση ευχη στην εκκλησια οχι...ενα 20κανει την διαφορα...σαν δεν ντρεποντε λεω εγω..

σε λιγο θα παω στον γυναικολογο να δουμε την τομη...

προχθε το ζιζανιο μου με κατουροεχεσε ειμασταν στην πορτα ετοιμη για βολτα κ ξαφνικα ενοιωσα κατι να τρεχει στην ολοκαινουρια μπλουζα μου...δεν εβαλα καλα την πανα κ εφυγαν ολα απο τα πλαγια :lol: κ σημερα το πρωι εριξε ρουκετιτσα εμετουλι στα μουτρα μου :lol: τελεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προχθε το ζιζανιο μου με κατουροεχεσε ειμασταν στην πορτα ετοιμη για βολτα κ ξαφνικα ενοιωσα κατι να τρεχει στην ολοκαινουρια μπλουζα μου...δεν εβαλα καλα την πανα κ εφυγαν ολα απο τα πλαγια :lol: κ σημερα το πρωι εριξε ρουκετιτσα εμετουλι στα μουτρα μου :lol: τελεια!!!!

=))=))=)) καλέ να σου πεί μεγιά ήθελα το παιδί!! :lol::lol: απο ρουκέτες περιττό να σου πώ οτι σε λίγο θα με τρώνε οι μύγες απο τα γάλατα που έχω πάνω μου! :lol: Μπάνιο μονο το βράδυ μπορώ να κάνω για να κοιτάει ο Χάρης τον μικρό.Μάλλον έχουμε το ίδιο κόλλημα συμπεθερούλα μου!κ τουαλέτα να πάω τον βάζω απέξω να περιμένει για να τον ακούω! :lol:

Πές μας τα νέα απο τον γιατρό μόλις γυρίσεις! Φιλησέ μας τη νυφούλα μας!!

Αλήθεια τεστ Παπ πότε πρέπει να κάνουμε ξέρει καμία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera se olous!!! Kalo mina k Kalo Klaokairi!!

Anastasia mou na ziseis , 8a einai ta PIO TELEIA gene8lia ee? hehe :lol: na perasete teleia oikogneiakws..

Xoanita mou den 3erw ti simvainei tin mera ola kala exw gala, tin 8ilazw k koimate k tin nixta den exw KA8OLOU alla me to noima tis le3is, oute gia deigma k to prwi pali tsoup erxete hehe poli para3eno..E4es tin 8ilasa stis 10 ola kala k koimi8ike ws tis 2:30 k tis edwsa 3eno (90 ml) giati den eixa gala k stis 5:00 pali panw giati vgikane ta kakakia tis k ta tsisa tis e3w apo to pani k eklaige k eixa ligo gala tin 8ilasa k eutixws koimi8ike!!

Gewrgianna mou kalo sarantismo!!!

Elanaki mou polla filakia :-*:-*:-* ..Oso gia to pap test mou eipane molis sarantisw (6 evdomades apo tin mera pou gennisa mou eipane sigkekrimena) k egw den tis ipologisa kala k ekleisa stis 7 evdomades :?:shock: k otan to katalava k pira til na metaferw to rantevou den eixe dia8esimo k etsi to afisa etsi..Aaa me tin tomis tis kaisarikis pws 8a kanw apotrixwsi? Fovame sto travigma na min anoi3ei i egxeirisi k fovame k to pono..Pali me 3irafaki den einai epikindino na kopw? Eipa na kanw me 3irafaki panw k katw apo tin egxeirisi k an meinoune k 1-2 trixes den me noiazei..Pws 8a paw gia pap test me trixes? Aaa allo provlima twra :D

Soulla mou k emeis kikloforame KANONIKOTATA apo tin 1i mera k ola einai mia xara, den mou aresoun autes oi prokatali4eis :evil:

8a parete ta mwrakia sas 8alassa? 8a ta valete k mesa? Ginete? 8elw na rwtisw tin paidiatro alla den 8elw na me vgalei trelli i pws den skeftomai to mwro mou alla mono tin diaskedasi :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια συγχαρητηρια που σκεφτεστε για δευτερο απο τωρα, ο εξουθενωμενος αντρας μου κι εγω το βλεπουμε σαν κατι μακρινοοοοοοοο...

εμενα παιδια πρεπει να κοιμηθει πανω μου κανα δεκαλεπτο και μετα καλαθουνα και δε μπορω να την αφησω να κλαψει καθολου, μου φαινεται φυσιολογικο που 12 ημερων τα χει ακομα χαμενα, κατα τ αλλα κουραση, πολυ και ξενυχτι αν και χθες παραπονο δεν εχω, κοιμηθηκε 12.30 με 03.30 θηλασε 03.30 με 5.00 και κοιμηθηκε και 5 με 8, μετα ηθελε βυζι και αγκαλιτσες μεχρι τη μια που την ξαναεπεσε, ετσι παει ολη μερα.

Εμενα με πιανουν ψυχολογικες κρισεις και κλαματα τα βραδια, θελω να πιστευω πως ειναι ορμονικο και θα επανελθω :( και δε σηκωνω τηλεφωνα εχω χαθει απο τις φιλες μου που θελουν να με δουν, αυτα...

Κατα τ αλλα ελπιζω τα τριωρα να μην ηταν μεμονωμενο περιστατικο και να συνεχισει γιατι εμεις τις πρωτες μερες ανα μια μια μιση ωρα το ματι γαριδα... μας εχει παρει και δυο φορες μαζι ο υπνος στο κρεββατι, εμεις πηραμε τη μιση ευχη νωριτερα απο το 20ημερο, αυτα τα ωραια.

Α απ ο,τι ξερω σημερα βγαινει και σαμαρκανδη απο το ιασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ γέννησα στις 27/5 στο ΡΕΑ έναν κούκλο :D !!!!!! Το ξέρω το έχω πάθει σαν την κουκουβάγια. Σήμερα είναι η δεύτερη μας μέρα στο σπίτι και σιγά σιγά μπαίνουμε όλοι σε έναν ρυθμό. Ας είναι καλά ο αντρούλης μου που με βοηθάει !!!!!!! :mrgreen: Επίσης να κάνω μία παρατήρηση? Ας μην γράφουμε πλέον σε greekglish. Ας το σταματήσουμε. Κακοποιούμε που κακοποιούμε την ελληνική γλώσσα ε ας μην κάνουμε και αυτό. Αυτά απο εμένα. Πολλά φιλιά!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω κοριτσια για τις ευχες. Πηγα στην εκκλησια και καπως μου την ειπε ο παπας που δεν ειχα παρει αλλη ευχη, την μιση λεει μας την δινει στο σπιτι. Που να ηξερε οτι εβγαινα ολο αυτο το καιρο!!!!!

Δεν εδωσα τπτ μονο αναψα μια λαμπαδα ετσι για το καλο, εχω ταξει μια λαμπαδα στον Αγ. Φανουριο αλλα θελω να παω στην εκκλησια με το ονομα του.

Καλα Σουλα με εκανες και γελασα με την μπλουζα. Εμενα ηταν ο μικρος πανω στο κρεβατι μου το πρωι και εκανε κακα στην πανα αλλα ηταν πολυ μαλακα και βγηκαν, τωρα πρεπει να αλλαξω σεντονια και πριν 4 μερουλες τα ειχα αλλαξει.

Βικτωρια να σου ζησει το μωρακι και καλη λοχεια.

Δεν ειναι καλυτερα μετα το καλοκαιρι να κανουμε Τεστ-Παπ; Δεν ξερω θα ρωτησω τον γιατρο οταν θα παω, λιγο να ηρεμησουν οι απεργιες.

Ανδρια εμεις θα παμε κανονικα διακοπες και θα τον βαλω μεσα, απλα θα αλλαξουμε τις ωρες που θα πηγαινουμε. Μονο το πρωι ή μονο το απογευμα. Θα παρουμε και μια σκηνουλα, αυτη που ειναι για μωρα και ολα καλα. Αυριο εχουμε παιδιατρο και εαν το θυμηθω θα ρωτησω.

Αφρο μου η αρχη ειναι δυσκολη μετα θα συνηθησει και η μπεμπα και ολα καλα θα ειναι, βεβαια απο νωρις βλεπω οτι θελει αγκαλιτσες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες κ όλους και καλορίζικο το θέμα μας!Να μας ζήσουν τα μωράκια μας!Η Μυρτώ μας ήρθε στη ζωή στις 5 Μαϊου!.Γενικά, νομίζουμε ότι είναι ήσυχη, αφού κοιμάται 3-4 ώρες συνεχόμενες. Σήμερα το πρωί ήταν ανήσυχη, μάλλον πονούσε γιατί είχε πλαντάξει στο κλάμα αν κ την είχα θηλάσει 1 ώρα και την είχα αλλάξει 3 φορές!!!!Της έδωσα χαμομήλι αλλά δεν ήθελε να το πιει.Δεν ξέρω αν ήταν κολικοί. Εσείς τι κάνετε σε αυτές τις περιπτώσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...