Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα!

Μάλλον αποδιοργανωθήκαμε λίγο... Όλο το βράδυ θηλάζαμε..από τις 11μμ μέχρι τις 6 το πρωί δεν θυμάμαι καν πόσες φορές! Το πρωί όμως ηρεμήσαμε. Κοιμάται από τις 7, με δύο διαλείματα για μαμ ενδιάμεσα. Κοιμήθηκα λίγο το πρωί δίπλα της στο σαλόνι και "στάνιαρα"! Βάζει και ο άντρας μου νανουρίσματα στο pc και νυστάζω εγώ :lol::lol:

Αφροδίτη να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!

Γεωργιάννα, να βάλεις κρέμα στις θηλές. Βοηθάει πολύ. Εγώ δεν κάνω χωρίς αυτήν! Υπάρχουν κρέμες που δε χρειάζεται να τις αφαιρέσεις πριν το θηλασμό. Τέτοια χρησιμοποιώ κι εγώ. Απλά εγώ ξεπλένω τις θηλές πριν το θηλασμό με χλιαρό νεράκι, όπως μου έχουν πει, και φεύγει και λίγη κρέμα οπότε νιώθω καλύτερα.

Ηλιοδώρα, μια χαρά προγραμματάκι έχετε βάλει. Πολύ καλό που κοιμάται το βράδυ! Εγώ αντέχω τη μέρα, αλλά το βράδυ "παραδίνομαι"... Ευτυχώς είναι η μαμά μου εδω και την κρατάει στο σαλόνι κάποιες ώρες το βράδυ και κοιμάμαι. Με εξαίρεση το χθεσινό που πείναγε το καλό μου συνέχεια!!

Βρε κορίτσια, εσείς πεινάτε με το θηλασμό? Τέτοια πείνα ούτε στην εγκυμοσύνη δεν είχα! Όλη μέρα πεινάω... Αν περάσει η ώρα και δεν φάω νομίζω ότι θα πέσω κάτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 946
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalispera!!!! Ti mou kanete?

Diavazw ta nea sas k opote lew na sas gra4w tsoup i zouzouna 3ipnaei :).. K emeis apo to prwi ka8e 1-1,5 wra 8elei vizaki :) tin vazw sto sti8os pinei mono apo to ena mono 15 lepta k auta me poli ipomoni me xaidema sta autaki k sto kefalaki giati stamataei k meta koimate paradidetai stin agkalia tou Morfea :D tin vazw sto krevvataki k tsoup pali panw k pali apo tin arxi :)..Twra fenete na koimate- einai poli ipouli polles fores kanei pws koimate k otan tin valeis sto krevvataki anoigei ta matia tis- hehe :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑς ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!ΜΟΛΙς ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΑΜΑΡ.ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΗς ΖΗΣΕΙ!!!!ΕΜΕΙς ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ,ΕΥΤΥΧΩς ,ΕΚΤΟς ΑΠΟ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ,ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΚΤΙΟ....ΑΥΡΙΟ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ 1ΜΗΝΟς... [smilie=occasion13.gif] ΑΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩς ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ,ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΘΑ ΣΑς ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑς....ΑΠΛΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΠΣΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΗΜΟΥΝ 34+3ΜΕΡΕς ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΡΗ ΤΟΥ.ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΠΡΟς ΠΑΤΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΛΕΥΤΕΡΗς ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΡΑΦΑΗΛ...ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΥΓΝΟΜΟΝΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΥΓΙΗ!ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες κ νταντυ ... :D

Συγχαρητηρια σε οσες 8ηλαζετε,σας βγαζω το καπελο πραγματικα.

Αν βεβαια ειχα κ εγω μπολικο γαλα να χορταινει το μωρακι μου δεν 8α σταματαγα στις 30 ημερες...

Ατυχια,τι να κανουμε. Αφηστε που 8ελω 250 ευρω το μηνα για γαλα :o

sweet να τα χιλιασει καλοτυχο κ γερο οπως ολα τα μωρακια μας.Αφροδιτη να χαιρεσαι τον αντρουλη σου κ την οικογενεια σου.Γενικοτερα χαιρομαι για ολους σας που ειναι ολα καλα,η μονη ταλαιπωρια μας ειναι το ξενυχτι στην ουσια,steisi σε καταλαβαινω κ παλι καλα που εχεις βοη8εια.

Εγω παλιοτερα αν δεν εκλεινα 8ωρο δεν ημουν καλα...

Ευτυχως τωρα κλεινει 2 μηνων κ εχουν ηρεμησει τα πραγματα,μπαινει σε ενα προγραμματακι,της δινουμε μες στην νυχτα 2 φορες γευμα,δλδ κοιμαται εως 4,5 ωρες αναλογα....

Κα8ε πρωι που ξυπναει μας κανει χαρουλες κ γελακια,μετα την περνω ανοιγω να μπαινει φως απο παντου, της βαζω μουσικη κ της τραγουδαω,μαζι κ ο μπαμπας οταν ειναι σπιτι.

Για να ξεχωριζει την μερα απο την νυχτα.

Μεχρι τωρα καλα τα παμε.....

Γεωργιαννα μου κ εσυ βλεπω ντουρασελ ε???Μπραβοο!!!Εγω εβαζα προπολη απο γυρη μελισσων στην 8ηλη κ στο στη8ος..... φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου σε καταλαβαινω με το ξενο γαλα, το τραβηξα στον Αλεξανδρο. Πολλα λεφτα και οσο περναει ο καιρος περισσοτερα. Αυτο παρακαλαω το Θεο να εχω γαλα και να μην χρειαστει μεχρι 6 μηνων ξενο.

Καλα κανεις και της δειχνεις την διαφορα και εγω το κανω αυτο. Την νυχτα εχω ενα μικρο φωτακι οταν ξυπναει να φαει, ενω την ημερα αρκετο φως.

Σημερα με κουρασε πολυ ο μικρος, δεν ξερω τι τον επιασε το μεσιμερι. Δεν ηθελε με τπτ να κοιμηθει στο λικνο. Τον επαιρνε ο υπνος στην αγκαλια μου και μολις τον εβαζα μεσα ξυπναγε και εκλαιγε δυνατα. Τελικα τον κοιμισα μαζι μου στο καναπε.

Θελω να βαλω απλα στο στηθος κρεμα, αλλα δεν με περνει οικονομικα να παρω αυτη την κρεμα που ειναι ειδικη για το στηθος, αυτο που εχεις Αναστασια.

Γραφτηκα στο facebook. το ονομα ειναι georgi.dragomanu καντε με φιλη σας!!!! Μη με αφησετε μονη μου!!!!Χα χα

Παω να ξαπλωσω και εγω. Εχθες ξυπναγαμε ανα 3ωρες για να δουμε σημερα μακαρι να συνεχισει ετσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και γιωργο!!!! ελπιζω να περασατε μια ηρεμη νυχτα με τα μπεμπακια σας κι ακομα να κοιμαστε!!!! εμεις γυρισαμε απο το γιατρο, και μου ειπε οτι ακομα ο τραχηλος ειναι ψηλα, οτι ειμαι ανοιχτη πανω και στενη κατω, ενω επρεπε να συμβαινει το αντιθετο, και οτι ειναι ανεμπεδωτη..... θα με ξαναδει την παρασκευη, αν δε γινει τιποτα μεχρι τοτε!!!!

σας χαιρετω!!!καλη μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια έχω καιρό πολύ να γράψω γέννησα και εγώ ένα πανέμορφο αγοράκι στης 29 Μαρτίου 2011 τώρα είναι δυο μηνών το μωρό μου αλλά ρε κορίτσια έχω πρόβλημα με τον ύπνο του δεν μου κοιμάται πολύ ούτε την ημέρα ούτε την νύχτα και έτσι δεν μπορώ να κάνω τίποτα στο σπίτι γιατί μου ξυπνήσει και στον ύπνο του κλότσα πολύ με τα πόδια του τα χέρια του και δεν ξέρω τι να κάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και μπαμπά της παρέας.. afrodite ελπίζω να έχουν αλλάξει τα πράγματα μέχρι τη Παρασκευή.. Αχ βρε κορίτσια αυτοί οι κολικοί πόσο καιρό κρατάνε.. Ειρήνη απο το Σάββατο ταλαιπωρούμαστε και εμείς με πονάκια.. το γλυκούλι μου.. του δίνω και χαμομηλάκι συνέχεια και του ξεκίνησα και κάτι σταγόνες γιατί μελανιάζει απο το κλάμα και δεν κοιμάται καθόλου και φυσικά ούτε και εμείς.. !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Σήμερα η μπέμπα ήδη με ξεπάτωσε... Από τις 7 μέχρι τις 10 θηλάζαμε, προσπαθούσαμε να ρευτούμε αλλά τίποτα.. κάναμε κακάκια και μετά στο άλλαγμα βγάζαμε και γουλίτσες! Μετά θέλαμε μεμέ για παρηγοριά (απ'τις γουλίτσες), μας έπαιρνε ο ύπνος και μόλις την έβαζα στο λίκνο "γαρίδα" το μάτι ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!!!!!! :shock::shock::shock:

Τώρα κοιμήθηκε χωρίς να την αλλάξω (για να μη βγάλει πάλι το γάλα). Ελπίζω να μη μου συγκαεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ιωαννα μου δεν θελω να σε στεναχωρισω αλλα οι κολικοι κραταμε μεχρι να μπουμε στο 3ο. Εχουμε μελλον ακομη!!!

Εμεις κοιμηθηκαμε καλαααα. 5μιση ωρες σερι την νυχτα και μετα ανα 3ωρες. Αλλα τον ξυνησα στις 7.30 να παω τον Αλεξανδρο σχολειο και μετα δεν ηθελε με τπτ να κοιμηθει ενω ηθελε. Τα καταφερα στις 11 να κοιμηθει καπως. Δεν ξερω τι ειχε πονακια ή νευρακια;;

Δριμ ειναι ενα προβλημα με τον υπνο, να σου ζησει ο μικρος. Εχεις προσπαθησει να του κανεις μπανακι καθε μερα την ιδια ωρα; συνηθως χαλαρωνουν μετα και κοιμουνται.

Αφροδιτη μου μακαρι να μην περιμενεις μεχρι την Παρασκευη. Ολες μας δεν αντεχαμε την ουρα!!!

Αχ θα προλαβω να κανω καμια δουλεια σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!daddy μπραβο,εισαι σπουδαιος πατερας κ ειμαι σιγουρη πως 8α τα καταφερεις!!!

Μπραβο κ για την κατανοηση στην γυναικα σου!!!

Το γαλα το δικο μας εχει 15 ευρω τα 450μλ....αστα πανακριβο.

Παντως ξεκινησε πολυ νωρις να πινει 120 πολυ καλο αυτο γτ 8α μεγαλωσει η αποσταση των γευματων πιο γρηγορα κ τα βραδυα 8α κοιμοσαστε περισσοτερο.Τελεια!!!

Αυριο 8α παω στην φιλη μου που γεννησε στο Ελενα!!!Εχουμε καποια απο εμας εκει μηπως???

Επιχειρω σε λιγο να παρω την μικρη να παω στην μανα μου μονη μου με το αυτοκινητο!!!

Ειναι σχεδον μιση ωρα αποσταση!!!

8α κανω πρωτα το τετραγωνο να δω πως παει κμετα συνεχιζω....Καλη μου τυχη!!!!!\

α!ο πατερας 8α ειναι απο πισω με το μηχανακι γτ 8α παει δουλεια καπακι.....τι τρελα 8εε μου!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

Αντε καλη βολτα Γωγω μου... η πρωτη φορα ειναι δυσκολη... παναρκιβα τα γάλατα ρε παιδια...εναι δυνατον? Απαπα!!! Ευχομαι να ειανι αρκετο το γαλα μου για την μικρη μου κ να μην χρειαστει να δωσουμε ξενο..ειναι πολλά τα λεφτά :(

Γιωργο μου θα τα καταφερεις..σπουδαιος μπαμπας!! Οι αντρες μας ολοι ειναι σουπερ απο οτι βλέπω!!! Κι εμενα την κρατησε ολο το σ/κ για να ξεκουραστω :)

Σήμερα εχουμε παιδιατρο !! Εχω ενα αγχος για το τι θα μας πει!! Ελπιζω να ειναι καλα η φουσκιτσα μου...νοιωθω οτι ειναι λιγο αρρωστη κανει κατι περιεργους ηχους...σαν να ζοριζεται σαν μοσχαρακι :( Σκεφτομαι μηπως μας κρυωσε που της φοραμε μονο εσωρουχακι!!!

Στεισι ειδες? Μετα τις 2 βδομαδες τα μωρα αφυνιαζουν! :lol::lol::lol: Ξεπρογραμματιστηκε κ η δικια σου!!! Κι εμας προεκταση του μεμε μου εχει γινει η μπεμπινα μοθυ αλλα δεν πειραζει!!! Χαλαλι της ολα :)

Τζωρτζι μμου σε εκανα φιλη κι εγω..αντε να σε παιξουμε!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσαγάκι πόσες φορές τη μέρα κάνει να τα δίνουμε.. ;; Έχω αγχωθεί με αυτή τη κατάσταση ρε παιδιά.. δεν κοιμάται καλά ανα μία με μιάμιση μέρα ξυπνάει και δίχνει να πονάει πολύ.. όπως λές και εσύ Ειρήνη μου σα μοσχαράκι βογκάει.. αχ μαζί με αυτόν υποφέρω και εγώ μαζί του.. Γιώργο ήταν και τα δικά σας τα πονάκια τόσο έντονα..;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Ir8ame prin ligo apo tin paidiatro mas..Exoume 53,5cm i4os k valame k 110gr apo tin paraskevi :-bd:-bd arxise i zouzouna mas na valei varos :D..

O ikteros den efige akoma alla einai sta fisiologika plaisia mas eipe pws logw 8ilasmou argei na figei teleiws..

Autes tis 2 meres itan poli idiotropi k vrikame to logo, den ekane ikanopoiitika kakakia alla meta to masaz stin koilitsa k tin krema (pire stick pou ka8arizoume ta autia mas k tis evale krema sin tripitsa sto kwlaki) eipe na mas xesei k na mas klasei aste... gemisame 2 panakia k iremisame san na k epistre4a me allo mwraki.. Eutixws!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω επαθα ζημια με το δεξι μεμε, εγινε πετρα επειδη ο μικρος δεν εφαγε πολυ. Εχθες την νυχτα που ξυπνησε μετα απο 5 ωρες ειχε γινει πετρα και συνεχισε και την ημερα. Τωρα οσο μπορεσα το αδειασα και ηρεμησα λιγο. Τι τραβαμε και δεν το μαρτηραμε!!!!!!

Μπραβο Ανδρια!!!

Μου αρεσει που μεχρι τωρα λεγαμε εχουμε γυναικολογο και εχω αγωνια τι θα μου πει, τωρα λεμε εχουμε παιδιατρο και η αγωνια παραμενειιιιιιιιι.

Θελω να παω στο γυναικολογο και δεν μπορω με τις απεργιες. Μαλλον θα αρχισουμε το σπορ χωρις το οκ του ιατρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxx Gewrgianna mou me auta ta meme mas :P k mena petra ginontai k distixws den exw oute k 8ilastro (daneistika apo mia fili mou gia 2 meres alla epeidi den einai ilektroniko talaipwri8ika) k parakalaw na 3ipnisei na tin 8ilasw na 3alafrwsw..3ipniseeee paw k erxome!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας καλά μου κοριτσάκια& Daddy! τι κάνετε?

Λοιπόν, την Πέμπτη κάναμε τα εμβολιάκια μας....εκεί που καθόταν αμέριμνη η ζουζούνα και νόμιζε ότι ο γιατρός την έπαιζε...τσαφφφφφφφφφφ της κάνει μία και πλάνταξε στο κλάμα το χρυσό μου...ευτυχώς δεν έκανε πρηξιματάκι στο πόδι αλλά μου έκανε λίγο πυρετούλι...37.7 το μέγιστο και γρίνιαζε και λιγάκι παραπάνω...αλλά τώρα όλα οκ !!!!! πάει, έφυγε και αυτό!

λοιπόν την Παρασκευή πήγα στον γιατρό., μετά από 2 μήνες αντί για 40 μέρες που έπρεπε...είδε και την τομή της μήτρας με υπέρηχο και μου είπε: άντε μια χαρά, είσαι έτοιμη για το 2ο παιδί ! ΝΤΟΙΝΓΓΓΓΚΚΚΚΚΚΚΚ ....μα καλά του λέω δεν πρέπει να περάσει 1 χρόνος κλπ? όχι μου λεεί 1 χρόνος πρέπει να περάσει αν θέλεις να προσπαθήσεις για φυσιολογικό τοκετό...ΝΤΟΙΝΓΚΚΚΚΚΚΚ ξανα....

η μάλλον όχι.....ΤΕΟΝ ηθελα να πω λολ

το άκουσε ο άντρας μου και άρχισε....να κάνουμε και 2ο παιδάκι μεσα στο 2012...τα Χριστούγεννα του '11 να είμαι έγκυος πάλι ...δεν πάει καλά σας λέω...για αυτό και εγώ τον έβαλα όλο το σκ να ξενυχτίσει με την μικρή και να δει τι ωραία είναι μήπως και του περάσει :lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D

εσάς κορίτσια τι σας είπαν οι γιατροί για επόμενη εγκυμοσύνη??

πολλά φιλάκια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samantha ετοιμοπολεμος ο αντρουλης σου ε? :lol::lol::lol::lol::lol: εμεις δεν εχουμε παει ακομα στο γιατρό... περιμενω να τελειωσει το αίμα κ θα πάμε...μου ειχε πει να τον δω στις 30 με 40 μερες!! Κανατε κ τεστ παπ κ τετοια; Ε΅μενα μου ειχε πει μετα τη γεννα θα κανουμε αλλα μια φιλη ειπε οτι δεν κανουμε μετα τη γεννα λαλα μετα απο εναν χρόνο. Αντε δεν ηταν τιποτα τελικ΄το εμβολιο ε/ ποπο δεν θελω να σκεφτομαι οταν τρυπησουν την δικη μου μπεμπα... δεν μου αρεσει να την βλεπω να κλαιει..ακομα θυμαμε πως πονεσε οταν την τρυπησαν στο ποδαρακι για κατι εξετασεις!! Το καημενουλι μου :(

Τζωρτζι κι εμενα πετρωσε το δεξι μεμε προχθες που κοιμηθηκε σερι η μπεμπα αλλα ενταξει μετα το αδειασε..ειναι ρουφηχτρα η μικρη μου :lol::lol::lol:

α

Αντριανάκι μου , ειδες με το ωαρος που στεναχωριοσουν; Ολα εφτιαξαν..για να δουμε εμας τι θα μας πει σημερα για το βαρος κ την υγεια της γενικότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια μου ουτε ο δικος δεν ειναι ηλεκτρικο αλλα χειροκινητο. Ετσι το αγορασα εγω, μια χαρα ειναι το εχω συνηθησει.

Γιωργο μου ο ανδρας μου δουλευε αυτες τις μερες.

Ειρηνη μου περιμενουμε νεα σου απο το γιατρο.

Σαμανθα μου πολυ γρηγορα σας εδωσε το οκ με καθσαρικη. Προχωραει η επιστημη. Πες του πως περιμενεις εμας να μεινουμε ξανα εγκυος οι περισσοτερες απο μας μαζι, χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφήστε κορίτσια δεν είναι στα καλά του σας λέω...νομίζει ότι το να κάνεις παιδιά είναι παιχνιδάκι :D:D:D

Και εγώ πιστεύω ότι ο γιατρός έδωσα πάρα πολύ νωρίς το οκ για 2ο παιδί...

καλά βέβαια δεν υπάρχει περίπτωση εκτός αν ...τι να πω....με πιάσει στον ύπνο :lol::lol::lol::lol::lol:

χθες κατέβασα τα καλοκαιρινά μου και τα έπλυνα όλα!!! δοκίμασα και τα μαγιώ μου και ενώ είμαι στα ίδια κιλά ...κάπως φαίνομαι πιο παχουλή και με πήρε από κάτω :(:(:( κάπως σαν να άλλαξε η κατανομή στο σώμα μου (ή λέτε να είναι η ιδέα μου??) πάντως σε κιλά είμαι ίδια...ουφ δεν ξέρω...είμαι και κατάλευκη γιατί ούτε πέρυσι έκανα μπάνια....έλειπα το καλοκαίρι εκτός Ελλάδας και μετά έμεινα έγκυος με το που γύρισα και δεν πρόλαβα να πάω...

εσείς κορίτσια θα πάτε διακοπές φέτος? εγώ έχω μεγάλη ανάγκη αρκετές ημέρες διακοπών...τον Αύγουστο εμείς θα είμαστε 4 μηνών...θα μπορούμε λέτε?

αλήθεια από ορμόνες πώς πάτε? έχετε μεταπτώσεις? εγώ ναι που και που!

επίσης, νοιώθω συνέχεια πολύ κουρασμένη....το Σάββατο βγήκα για ποτό με φίλες κ φίλους που είχα να δω μήνες και δεν με κρατάγαν τα πόδια μου...

ουφ ποτε θα επανέλθουμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα επανέλθουμε βρε Samantha, θέλει και το σώμα το χρόνο του.. μπορεί να έχεις χάσει τα κιλά της εγκυμοσύνης αλλά η λεκάνη δεν επανέρχεται αμέσως.. και μένα μου χοράνε τα τζίν μου αλλά όταν πάω να τα κουμπώσω έχω ένα θεματάκι και δεν τα έχω χάσει ακόμη όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης.. έχασα ακόμα ένα δηλ. σύνολο -9 και θέλω άλλα 6 για να δούμε!! Δεν αγχόνομαι όμως γιατί με περιμένει τόσο τρέξιμο τώρα το καλοκαίρι που μη σου πω ότι θα χάσω και παραπάνω απο αυτά που πήρα.. Βρε κορίτσια πείτε καμιά ιδέα για μαγείρεμα.. τι θα κάνετε για αύριο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσείς που γεννήσατε φυσιολογικά πότε σας έπεσαν τα ράμματα, εμένα χθες.. πρέπει να άργησα λιγάκι.. στην καισαρική τι γίνεται, πεφτουν μόνα τους ή σου τα βγάζουν οι γιατροί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνάκι μου είπε σε κάποια φάση για τεστ παπ αλλά μετά είπαμε να το κάνουμε απο Σεπτέμβρη...

είναι τόσο απαραίτητο να το κάνουμε μετά την γέννα? νομίζω πως όχι...

αχ κορίτσια αύριο το 'αφεντικό' μου (πιο πολύ συνεργάτες είμαστε) πάει στην Ελβετία που ήμουν και εγώ παλιά για σπουδες και δουλειά και να σας πω την αλήθεια κάπως ...ζήλεψα...

παλιά πήγαινα συνέχεια για δουλειά σε διάφορες χώρες της Ευρώπης και τώρα δεν μπορώ να κουνηθώ καθόλου....με έπιασε κάπως...ουφ ....έχω και κάτι προσκλήσεις για διάφορα συνέδρια που ούτε καν σκέφτομαι να πάω...

δεν ξεκίνησε καλά η εβδομάδα!!!!!! :?:?:?:?:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσείς που γεννήσατε φυσιολογικά πότε σας έπεσαν τα ράμματα, εμένα χθες.. πρέπει να άργησα λιγάκι.. στην καισαρική τι γίνεται, πεφτουν μόνα τους ή σου τα βγάζουν οι γιατροί;

Χοανιτάκι σε εμένα έκαναν απορροφήσιμα ράμματα (καισαρική)...έχει μείνει βέβαια η τομή και αυτός είναι και ένας ακόμη λόγος που κάπως επηρρεάστηκα σήμερα... :?:?

Μακάρι να επανέλθει μόνο του το σώμα γιατί δεν έχω καμία όρεξη για δίαιτα...μόνο λέω να αρχίσω τρέξιμο από την επόμενη εβδομάδα! πιο πολυ και για να επανέλθει η φυσική μου κατάσταση και να νοιώσω καλύτερα!

μπράβο που μπήκες στα τζιν σου!! ήσουν αδύνατη πριν?

φιλάκια! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...