Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τον Μαιο!!!!!!


Recommended Posts

λιτσακι λυπαμαι πολυ.. βεβαια μεχρι να δεις περιοδο δεν ξερεις!!! μπορει να ειναι νωρις και το τεστ να μην εδειξε... ευχομαι τα καλυτερα.. φιλια!φατσουλινα συγχαρητηρια.. προσπαθουσες καιρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera koritsares ti kanete?ego ta idia i akatanomasti afanti oute ixnos oti tha erthei kai mporo na exo mia mikri elpida akomi efoson de vlepo periodo etsi den eine koritsia?tha sas enimeroso me neotera ok!!filakia polla polla!!!!!!!!!!!!!!!!11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Λιτσάκι να είναι σποράκι, και βέβαια να έχεις ελπίδες όσο δεν έρχεται και να προσέχεις γιατί ποτέ δεν ξέρεις.

Αθανασία λες το όνειρο να σου φανερώσει όπως λέει και η cuando κανένα καλό νέο; ;)

Fatsoulina συγχαρητήρια με το καλό να κρατήσεις και το δεύτερο ζουζουνάκι σου.

cuando το ξέρεις ότι είναι πολύ εύκολο να μείνεις τώρα έγκυος και από μόνη σου ε; Λες να έχεις και εσύ να μας ανακοινώσεις ευχάριστα; :D

Αντε κορίτσια να ξεκινήσουμε τις ανακοινώσεις γιατί πολύ καιρό έχει μείνει στάσιμη η λίστα μας.θέλω να γίνουμε όλες κατακκόκινες. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsaki μου μακαρι να είναι μπεμπέ!!!!!!!

Εμένα η αγωνιστική περιοδος αρχίζει τώρα αν κ δεν προκειται να γίνει τπτ.....

Οι εξετάσεις μας πέρνουν ακόμα μια αναβολή μιας κ ο μπαμπάς μου αύριο μπαίνει για χειρουργείο καρδιάς, και ούτε την ψυχολογική κατάσταση έχουμε καλή ούτε κ χρόνο, αφού μετά την δουλειά τρέχω απευθείας στης μαμάς μου το μινιμάρκετ εώς τις 10 το βράδυ....... Ούτε για ντοινκ ντόινκ δεν προλαβαίνουμε....

ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ ΘΕΕ ΜΟΥ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιτσακι να εχεις μια ελπιδα βεβαιως..οσο δεν ερχεται..μια γνωστη μου ειχε κανει τεστ αρνητικο,σημερα εμαθα οτι ειναι εγκυος..κανε μια χοριακη να εισαι μεσα..μαριαναπ το ξερω αυτο που λες και το ευχομαι..θα το θελα τοσο πολυ...ποιος ξερει;προσπαθεια καναμε και συνεχιζουμε γιατι πηραμε φορα κι ο,τι βρεξει ας κατεβασει..χαχαχα....εσυ πως πας;

ελενακιο να δεις που θα σου ρθει απο κει που δεν το περιμενεις..περαστικα στον μπαμπακα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ....ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ Κ ΜΕ ΣΕΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ!!!!!!!Κ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares mou na eiste kala xerome pou exo tosa kala atoma na moirazome olo ayto pou mou simvainei!!makari na eine lathos to arnitiko an den erthei mexri ti deytera tote tha kano xoriaki etsi leo i tha pao kateytheian sto giatro!!to stithos ponaei kai noiotho poli kourasi me ponane ta podia les kai etrexa marathonio xi xixi!!ti allo pros to paron afanti i akatanomasti!!!gia na doume !!filakia polla kai kalo vradi koritsres!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Ελενάκιοο εύχομαι να πάνε όλα καλά με το μπαμπά σου!!!

Μαριαναπ μακάρι να σημαίνει κάτι γιατί κάτι παρόμοιο είχα δει πριν δύο μήνες για μια φίλη μου που προσπαθούσε κι εκείνη 2 χρόνια, κι αυτή τη στιγμή που μιλάμε είναι σχεδόν 2 μηνών!!!!!!

Litsaki μακάρι το τεστάκι να ήταν λάθος!!!

Cuando δεν ξέρεις πότε θα σου χτυπήσει την πόρτα το σποράκι δώσ' του :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγκυούλες φιλάκια στα σποράκια σας και φυσάτεεεεεεεεεε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιτσακι αν γενικα εχεις σταθερο κυκλο τοτε αυτη ειναι μια μεγαλη καθυστερηση...και πολλα μπορει να κρυβει..και με τα συμπτωματα που εχεις..οποτε..αθανασια το εχω ξανακουσει αυτο το ονειρο..και ηταν εγκυος γι αυτο σου λεω..μπορει μακαρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από μένα μελλοντικές εγκυούλες...:)

Λιτσάκι μου.....όντως τόση καθυστέρηση κάτι υποκρύπτει..:)....σποράκι από ότι φαίνεται...:)....άντε κοριτσάκι μου......μακάρι να είναι αυτό το μικρό ζουζουνάκι...;)

Κουάντο μου τι κανεις?......πάρε βιταμίνες και βουρρρρ για το νινάκι...:)....μην σταματάτε καθόλου..:)...σε φιλώ....

Αθανασία μου και ένα φύσημα με όλη μου την δύναμη...:)

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

σας φιλω όλες γλυκά...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας φιλώ όλες γλυκά και αναμένω με προσμονή και λαχτάρα τα χαρμόσυνα νέα σας...:)

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!

Εύχομαι σύντομο "κοκκίνισμα" κ φουσκωμένες κοιλίτσες!

litsas1, ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται με αυτά τα τεστ.. αν όντως ο κύκλος σου είναι σταθερός, η καθυστέρηση που απ'ό,τι καταλαβαίνω έχεις, ίσως προμηνύει κάτι πολύ καλό! μακάρι με τα 1000! %%-%%-%%-%%-

elenakioo να πάνε όλα καλά με τον μπαμπά σου. σε νιώθω γιατί το πέρασα κ εγώ αυτό με τον δικό μου κ ευτυχώς όλα οκ!

cuandaki γειααα! μακάρι οι αρχές του Ιούνη να είναι γουρλίδικες! όπως κ σε όλα τα κορίτσια της λίστας κ όχι μόνο!

φιλάκια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glika ti kanete?ego ta idia i akatanomasti afanti (i periodos den eine kai statherotati exo polikistikes)kathe mera noiotho oti tha mou erthei alla den erxete eytixos!!!tha sas krato enimeres!!!filakia polla polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου το τικεράκι μου λέει αύριο γιατί όταν το έφτιαξα ήταν ο μοναδικός κύκλος 27 ημερών που είχα ποτέ και νόμιζα ότι θα ήταν κάτι μόνιμο.... Αλλά τελικά επανήλθα περίπου στις 29-30 μέρες που είχα συνήθως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσακι αν δεν εχεις σταθερο κυκλο λαβε υποψη σου το μεγαλυτερο κυκλο σου και προσθεσε καμια εβδομαδα,μηπως εκανες νωρις το τεστ? Η΄' αν θες να εισαι σιγουρη κανε χοριακη δειχνει μια εβδομαδα μετα τη συλληψη.Σου ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα!!!!!

Elenakioo περαστικα στον μπαμπακα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...