Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

μπα ερη μου την εστρωσα την γειτονια!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλε συμμαζευω λεμε :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ο αντρουλης με αποπηρε γιατι του επιασα συζητηση στο κρεββατι και νυσταζε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: οποτε σηκωθηκα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα σε ολες!

Αφροδιτη ελπιζω να μην γυρισεις σπιτι και να ερθουμε εμεις στο ΕΛΕΝΑ!

Θουλη να θηλαζει ςκαι 4 παιδια...μπραβο!

κ΄

Νατασα πως πανε οι κενωσεις?

η Μ-Ι εχει αλλεργιες σε διαφορα πραγματα...

και στο τσιμπιμα σφικας - μελισσας(βαση τεστ)οποτε αποφευγουμε οσο μπορουμε!

προχθες της δοκιμασα φραουλες(3) στο επομενο 2ωρο κοκκινισαν τα μαγουλα της και οι παλαμες της!

ναι εχουμε παντα μαζι μας ενεση..για την ωρα δεν εχεις χρειαστει και ελπιζω να μην τη χρειαστουμε ποτε....ειναι στη περιπτωση που δεν προλαβπυμε να παμε νοσοκομειο..!

maria-ioanna τα κρεβατια τους πως ειναι?

δεν ειναι δυσκολος ο ουρανος!

Φραν τι παι ειναι αυτο?

εξωτικα φρουτα...!

οσο για την τουαλετα...σιγουρα θα εχει ατυχηματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία τα ρεβύθια κάνουν έτσι όταν έχουν τρυπούλες μέσα (έχει κάτι μικρά ζουζούνια που τα τρώνε και μένουν κούφια). Μπορείς να τα φας άνετα και με τους εξωγήινους μέσα!!! :lol::lol::lol: Πρωτείνη για!!!! :lol::lol::lol: Επίσης Ρίχνε στο μούλιασμα μια κουταλιά της σούπας λεμόνι!!! ;););)

Καλημερα!!!!

Πλακα κανεις?????????//Τωρα εγω να τα μαγειρεψω αν εχουν μεσα τρυπουλες??????? :shock:

Παντως εχω δει τετοι ρεβυθια ρε φιλη μοτυ...αυτα δεν εχουν τρυπες εξωτερικα...ειναι πολυ...περιποιημενα... :?:?:? Ωχ-ωχ τι θα κανω τωρα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

δεν νομίζω να έχω συμπληρώσει 2 ώρες ύπνου (-|

Τα κρεβατάκια τους είναι απλά..της Ιωάννας σχεδόν ίδιο με τιν Ιωάννα

της Γωγώς και η Φ έχει το μονό κρεβάτι που είχε ο Γ..

Αν και τώρα σκέφτομαι να αγοράσουμε ακόμη ένα σαν της Ιωάννας και να γίνουν κουκέτα :roll:

Αναστασία και ρεβύθια και τσικ τσικ?? δε μ'αρέσουν...θα έπαιρνα σουβλάκια καλύτερα :D

Έρη το έχω δει εδώ και πολύυυυυυυυυ καιρό..Μακάρι να γίνει και νούμερο 2

Η φώτο είναι τυχαία από το φίλο μου τον γούγλη.

Την έβαλα για να δείτε τι εννοώ

Η Σίσσυ έριξε εξαφανιζόλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα τσούπρες!!!

Αφροδιτούλαααααααα!!! Εύχομαι να μη γυρίσεις, γιατί μας ζάλισες :P αλλά κι αν γυρίσεις, μη στεναχωρηθείς, μπορεί να ξαναπάς το απόγευμα μια και καλή!!!!!!!!! ;):D Περιμένουμε νέα (αν προσωρινά επιστρέψεις στο σπιτάκι σου!) !!! :D

Τρέχω να κάνω καμιά δουλίτσα!!!

ΜariaIoanna, Αναστασί, Βίκυ, Argi, Έρη, Veni και σ' όλες τις τρενομανούλες, καλημέρα!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκη να σου απαντήσω πριν φύγεις, ξέχασα χθες με τόσες σελίδες που διάβασα και με διακοπές!!! :? ..... ναι ο άντρας μου στενοχωριέται με το ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ πρόβλημε που λες, αφού έχει αυτούς τους μ@@@@ς να του το λένε ως πρόβλημα!!!! :evil::evil::evil::evil: .....αυτό που κατάλαβα είναι ότι αν δεν τους δίνεις σημασία αυτοί προσπαθούν να σου δημιουργήσουν πρόβλημα και μετά τους δίνεις σημασία, χαίρονατι και συνεχίζουν να το παίζουν ειδικοί!!!!......

και χθες έβαλαν τον Λ. με το άλλο ελληνάκι (φουλ ελλ.) τιμωρία στο παγκάκι, δεν ξέρω πόση ώρα, αλλά υποθέτω πολύ :? και αυτά σηκώθηκαν και έφυγαν από το παγκάκι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ........

Φρανίτα τον Λ. τον συμπαθούν, έτσι νομίζω δλδ....., αλλά δεν έχουν την ικανότητα να ξεχωρίζουν ποιό είναι το πρόβλημα και ποιό όχι, μάλλον θέλουν και την ησυχία τους!!! :evil::evil::evil:

τώρα αν είναι θέμα ρατσιστικό δεν ξέρω, ο Λ. είναι μισός άλλωστε ................

η φίλη μου, μου έλεγε ότι έλεγαν και για τον γιο της "δεν θα πάει στο δημοτικό, είναι επιθετικός,΄ανυκάπουος, φωνάζει κ.λπ", τελικά το παιδάκι πηγαίνει στην 3η δημ. τώρα και εκείνη αναρρωτιόταν τι στο καλό τα δικά μας παιδιά είναι τα προβληματικά και τα δικά τους όχι? :?:

αλλά αυτή δεν τους έδωσε καθόλου σημασία, τους έγραψε κανονικά και πάντα λέει ότι αυτή ξέρει το παιδί της καλύτερα από τον καθένα!!!!....ο άντρας της Έλληνας και αυτός αλλά μεγάλωσε εδώ και "γερμανοποιήθηκε" και ήταν έτοιμος να πέσει στην παγίδα τους, οπότε και ανέλαβε η ίδια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα Μαρια κ Δημητρα!!!

Χρονια πολλα στο Λυδιακι!!!!Να τη χαιρεται η παραπονιαρα μανουλα της! :D:-*:-*:-*

Μια χαρα τα ρεβυθια!!!Ευτυχως δεν ακουσα τη Νατασα! :P

Μαρια τα εχεις δοκιμασει?Γτ κ εγω τα σιχαινομουν ΠΡΙΝ τα δοκιμασω!!! :lol:

Γωγω ειναι πολυ ωραιο το δωματιακι της Ιω!Να μας βαλεις κ της μπουμπους οταν ειναι ετοιμο!

Ωραια τα κρεβατακια με κατασκευη ή ουρανο!Αλλα εχω καταλαβει οτι τη διαφορα την κανουν τα σεντονια κ τα διακοσμητικα...πχ αυτο που εβαλε η Μαρια απ'τον γουγλη...αν βγαλετε τα σεντονια κλπ...ειναι ωραιο μεν αλλα οχι τοσοσ συναρπαστικο... :?

Αργυ για το θεμα του Λ δεν εγραψα τπτ οχι γτ δε σε διαβασα...αλλα δεν ξερω τι να πω... :? Σκεφτομαι πολλα αλλα...το αφηνω! ;)

Α!Βενη!!!2κιλα!!!! :ymapplause::ymapplause: Και για το σιροπι..καλα εκανες! ;) Δεν γινεται να τρελλαθεις!...φανταζομαι τον Φ σε 20 χρ να εχει μερικα περιττα κιλα(ελπιζω οχι!) και να λεει 'η μανα μου μεχρι κ μουρουνελαιο μου εδινε!και τωρα?!" :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;

Αφροδιτουλα μου με το καλο..

να γινουν ολα οπως τα θες !!!

Ο Χριστοφορος χτες εκανε 38 πηρετο...τελικα τον ξυπνησα του εκανα ενα χλιαρο ντουζακι του αλλαξα πιζαμακι υδρωσε και εφυγε ο πηρετος..αλλα εχει βηχα οποτε ειναι κρυομενο το καημενο.

Αλλα κανει πηρετο μονο νυχτα..την ημερα δεν κανει καθολου και ειναι ζωηρος..

εβαλα την πεθερα μου να φτιαξει σημερα μελι με λεμονι και γλυκερινι μπας και αποφυγουμε τα χειροτερα...εχουμε και το εμβολιο απο βδομαδα και μαλλων θα το αναβαλλουμε.

Παιδια σημερα δεν λειτουργω..

ειναι πτωμα και νυσταζω γιατι ειναι η τεταρτη νυχτα που ειναι με ελαχιστο υπνο

Τα φιλια μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα περαστικά στον Φωφό....σε κάθε ευκαιρία να ξεκουράζεσαι και να κοιμάσαι! :)

Μαρία ωραίο το κρεβατάκι, αλλά δεν θα έβαζα κάτι πάνω στο κεφαλάκι του, εννοώ την κορνίζα που έχει!!! ειδικά έτσι όπως στριφογυρίζει η δικιά μου θα της πέσει στα σίγουρα στο κεφάλι....εγώ ψάχνω να βρω κάτι για να βάλω γύρω από τα ξύλα γιατί χτυπάει το κεφαλάκι της και ακούμε κάτι μπαμ!!! :? ...απορώ η ίδια δεν πονάει!!! :?

διάβασα και ένα ωραίο ποιηματάκι που μου άρεσε του RUSSEL :

"Αν ένα παιδί ζει μέσα στην κριτική:

Μαθαίνει να κατακρίνει

Αν ένα παιδί ζει μέσα στην έχθρα:

Μαθαίνει να καυγαδίζει

Αν ένα παιδί ζει μέσα στην ειρωνεία:

Μαθαίνει να είναι ντροπαλό

Αν ένα παιδί ζει μέσα στην ντροπή:

Μαθαίνει να είναι ένοχο

Αν ένα παιδί ζει μέσα στην κατανόηση:

Μαθαίνει να είναι υπομονετικό

Αν ένα παιδί ζει μέσα στον έπαινο:

Μαθαίνει να εκτιμά

Αν ένα παιδί ζει μέσα στην δικαιοσύνη:

Μαθαίνει να είναι δίκαιο

Αν ένα παιδί ζει μέσα στην ασφάλεια:

Μαθαίνει να πιστεύει

Αν ένα παιδί ζει μέσα στην επιδοκιμασία:

Μαθαίνει να έχει αυτοεκτίμηση

Αν ένα παιδί ζει μέσα στην παραδοχή και φιλία:

Μαθαίνει να βρίσκει την αγάπη μέσα στον κόσμο.

R. RUSSEL.

Και αν τιμωρούμε τα παιδιά μας τα μαθαίνουμε να τιμωρούν. "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα πολυ ωραιο το ποιηματακι!!!

Και ποσο δικιο εχει!!!

Μολις εμαθα κατι που με στεναχωρησε...

στις 26/0ερθουν οι ουκρανοι και θα γινει αγιασμος στο νεο γραφειο και μετα θα παμε για φαγητο...

δηλαδη εγω τα γεννεθλεια του γιου μου θα τα περασω στο maison Crystal παρεα με ενα τσουρμο ανθρωπους που μερικους δεν συμπαθω καν...αντι να ειμαι με το κουκλακι μου σπιτι....

δε μου αρεσει καθολου σαν οιονος αυτο..

Και καλα θα μου πειτε οτι ειναι 2 χρονων δεν καταλαβαινει τωρα τιποτα απο γεννεθλεια..αλλα στεναχωρεθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες! :D

Αναστασι τελικα τα ρεβυθια ηταν χωρις μεζε;;;; :lol::lol::lol: λατρευω ρεβυθια!!!!!!να σου πω ενα μυστικο που τα κανει τελεια και πιο υγιεινα χωρις αλευρι;;;; βαλε παραπανω ρεβυθια και οταν ειναι ετοιμα βγαλε καμποσα,αλεσε τα στο μουλτι να γινουν χυλος και βαλτα μεσα στη κατσαρολα! αφησε να παρει ακομη μια βραση,βαλε λεμονι και ετοιμα! ;) Α τα ρεβυθια θελουν χυτρα για να ψηθουν καλα αλλιως θα κανουν 40 ωρες στη κατσαρολα! :?

Μαρια θα χρειαστεις τουλαχιστον 6-7 αλλα απο τη 2η θα δεις πολυ καλα αποτελεσματα! ;) εγω εκανα 3 φορες μπικινι,ποδια,μασχαλες και τωρα ξυριζομαι πολυ σπανια! Λεω μηπως παω να κανω μερικες ακομη αν βρω χρονο αν και δε με πολυνοιαζει πλεον..

Δημητρουλα ο μπαμπας καλα;;;;

Αφρο σε εχουμε εννοια!!!πες του Κ να μας ενημερωσει αν μπορεσει οταν γεννας! :P

Ερακι μου πολυ ενδιαφερον φαινεται η εκπομπη! ειδα λιγο τα ξημερωματα,αλλα θα τη ξαναβαλω οταν εχω πιο καθαρο μυαλο(δηλαδη του χρονου!! :? )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα :D:D:D:D:D:D:D:D:D

τρεχω και δεν φτανω

δεν προλαβαινω να σας διαβασω εχω δουλειες με φουντες :?:?:cry::cry:

καλε κατι πηρε το ματι μου να ευχεστε στην αφροδιτη?τι εγινε????????/

χρυσα περαστικα στον μικρουλη σου ρε ο καιρος αυτος φταιει για ολα :?:?

εχω προβλημα

αιμορροοιδες :shock::shock:

ποναω τοσοοοοο πολυ

ειχα βγαλει στην εγκυμοσυνη και μετα ηρεμησαν τωρα που κουραστηκα αυτη τη βδομαδα μου ξανα βγηκαν και ποναω

δεν θυμαμαι τι κρεμουλα εβαζα ξερει καμια να μου πει?

δεν μπορω να περπατησω ουτε να κατσω η μικρη με κοροιδευει :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα σπαθολαδον το θαυματουργον!!!!

Και εμενα μου φουντωσε αυτη που ειχα στον Χριστοφορο λογο κουρασης αλλα και λογω μικρης δισκοιλιτοτητας ποτ παρουσιασα προσφατα...μιλαμε σωθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει στα φαρμακεια κανει γυρω στα 7 ευρω το μπουκαλακι αλλα εχει απειρες εφαρμογες.

Θα δεις βελτιωση σοβαρα τωρα...

εγω με αυτο σωθηκα και τοτε που ειχα κανει ραγαδες μετα τη γεννα και ουρλιαζα απο τους πονους.

Εχει και φαρμακευτηκες κρεμες αλλα εμενα δε με βοηθησαν και πολυ.

Ειχα παρειε να φυσικο σαπουνι φτιαγμενο απαο ελαιολαδο και πλενομουν με αυτο- δεν ξηραινει οποτε δεν πονας και απο αυτο και μετα εβαζα λαδακι...

Το χρισημοποιω και στον μικρο καθε φορα που θα δω λιγο κοκκιναδι στον ποπο, και βαζαμε και στα μαγουλα οταν ειχε εκζεμα ειναι πολυ καλο.

Δε θυμαμαι απο ποια το εμαθα..απο τη Λαλα;;; απο τη Νατασα;;...καποια μου το ειπε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παω να το παρω μιλαμε υποφερω

σε ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες

και η μικρη μου βγαζει εκζεματα θα της το δοκιμασω

σε ευχαριστω και παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...