Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπουχαααααα :cry::cry::cry: εφτιαξα μπισκοτα απο φυστικοβουτυρο! Ειπα κ εγω να φτιαξω κατι, τα είχε κανει μια εδω κ πηρα τη συνταγη...πρωτη φορα εφτιαχνα μπισκοτα..Ρε κορίτσια, γιατι δεν σκληρυναν ΠΟΤΕ???? γιατί έχουν γευση αμμου??? γιατι με επιασε το στομαχι μου που εφαγα μερικά?? Ο Κ ουτε να τα φτύσει!! Εγω ουτε το παραδεχτηκα πως ηταν χαλι κ ετσι εφαγα...κ μου ερχεται να ξερασω τωρα...ας το καλο, δεν ξαναφτιαχνω τιποτα....καλα κανω εγω κ δεν μαγειρευω!

Αφου μου το είπε, δεν σου παει η νοικοκυροσυνη!!

Γωγουλα ΤΕΛΕΙΟ δωματιο! το ειχα δει εγω το κρεββατι στο παρτυ σας, πολυ ωραιο!

Η τουαλετα τιποτα ακομα, τα εκανε στο πατωμα...λετε να ειναι νωρις ε????

Το είδατε καλέ το μπριζολάκι μου στο Φεις που τρωει τα φρουτα του πάθους???

αντε θα βάλω και εδω μια

post-14333-13873937032889_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα τέλειος ο μπόμπος!!! Πωπω δίπλες για φάγωμα!!!

Τι το θελες και συ το φυστικοβούτυρο?? :D

Επειδή δε με κόβει και πολύ

πως μπορώ να βάλω ουρανό σε κρεβάτι??

Ψάχνω τόσες μέρες και δε βρίσκω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυσκολα να σας διαβασω...μα δεν τα καταφερνω και εγω σαν την λενα!!! :evil:

μα που τα βρισκετε ολα αυτα καλε και τα γραφετε?????? :evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol:

τι κανετε??? εμεις καλα...

εχω να σας πω πως απο τοτε που παω με τα νερα σου στο φαγητο τρωει καλυτερα..βεβαια δεν ξερω εαν ειναι το σιροπι που του δινω αλλα να εδρασε κιολας σε 2-3 μερες δεν νομιζω...

σισακι μην το κανεις αυτο με το φαι..το περασα(και το περναω)που και που και ειναι πολυ ψυχοφθορο..σου γινεται μανια να φαει το παιδι..και αντι να το χαιρεσαι θα εισαι ολη μερα σκεσμεν ηκαι αυτο κλαμμενο..στο λεω εκ πειρας! ;):(:(:(:(

γωγω τελειο το δωματιο σας! και εσας χρυσα το ειδα στο φεις!!! :):)

εχασα 2 κιλα...ειμαι παλι 68.2 :D

αντε να παω 58 θεε μου και τ στον κοσμο!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ποσο το θελωωωωωωωω :(:(:(:(

μαρια δεν ξερεω πως..νομιζω απο το ταβανι εχω δει στο ικεα και σε μαγαζι με λευκα ειδη..ωραιος ειναι ο ατιμος!!! :):)

σας φιλω και αμα καταφερω θα ξαναμπω! :D

αφροδιτακι παντως χλωμο να γεννας μεχρι να φτασει 100σελ το τρενο!! :lol::lol::lol: εκτος κια ενα γεννησεις αυριο το πρωι..τοσο του δινω!! :lol::lol::lol::lol:

αχχχχχχ φρανιτα τελειος ο λουκουμας!!!!!!!!!!!!!!!

ρε συ νωρις ιεναι για την πανα μην σκας!!!! ;)

αχ τον ζουπαω τωραααααααααααααααααααααα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι πάλι!

Είμαι στο πατρικό, για συμπαράσταση...

Κοριτσάρες μου, ευχαριστώ που ρωτάτε. Είναι σχετικά καλά, αλλά χρειάζεται μεγάλη προσοχή κι ο ίδιος δεν φαίνεται διατεθειμένος να συνεργαστεί... :evil::(

Δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω, σιγά-σιγά, γράφω ό,τι θυμάμαι, συνεχίζω κι επανέρχομαι!!! :D

Θουλάκι μου, ναι, σε 2 βδομάδες μπαίνω στο μήνα μου!!! :shock: Απίστευτο μου φαίνεται!!! Κοντεύει ο καιρόοοοος!!!! Απ' τη μία με πιάνει αγωνία, απ' την άλλη ανυπομονώ!! Κι απ' την τρίτη, πρέπει να τακτοποιήσω ένα σωρό πράγματα και δεν ξέρω από που να ξεκινήσω!!! :roll::lol: Ευτυχώς σήμερα είχα γυναίκα και αφού ξεπατωθήκαμε, ήρθε το σπίτι -σχετικά!- σ' ένα λογαριασμό!!! :mrgreen: Ήταν το πρώτο και βασικότερο βήμα!!! ;)

Σισσάκι μου, το ξέρω μάτια μου ότι το ξέρεις ότι δεν πρέπει να την πιέζεις. Κι εγώ έχω φτάσει στο σημείο να την απειλήσω, ότι θα πάει στο νοσοκομείο αν δεν φάει :oops: πριν από κανά χρόνο, σε κάποια φάση που μου είχε βγάλει την πίστη με το θέμα και είχα φτάσει στα όρια της απελπισίας!! :oops: Δόξα τω Θεώ, πέρασε και φυσικά δεν το επανέλαβα ποτέ... Αλλά σε νιώθω απόλυτα, ειδικά αφού σε τρέλαναν γιατρός και άντρας!! :?

Σχετικά με το θέμα της απιστίας που θίγεις... Το χέρι μου στη φωτιά δεν το βάζω για κανέναν απολύτως, ούτε για τον ίδιο μου τον εαυτό!! Είπα απλά, ότι δε νομίζω... ;) Αλλά επειδή τον ξέρω, ξέρω ότι δεν θα έκανε ποτέ κάτι, γιατί δεν μπόρεσε να αντισταθεί στον πειρασμό... ;) Δεν ξέρω αν με εννοείς... Είναι πολύ εγκρατής, δεν είναι στο χαρακτήρα του!! ;) Όμως, όπως και για τον εαυτό μου το πιστεύω, και το έχουμε συζητήσει κιόλας, επειδή έχω νιώσει τον απόλυτο, ακατανίκητο, κεραυνοβόλο (κλπ, κλπ) έρωτα (μαζί του φυσικά!) ;) μπορώ να "καταλάβω" (εντός πολλών εισαγωγικών) πως είναι να σε κυριεύει ένα τέτοιο συναίσθημα και να μη μπορείς να ελέγξεις τον εαυτό σου... ;) Ελπίζω λοιπόν απλά (χωρίς να μπορώ να βάλω το χέρι μου στη φωτιά!) ότι δεν θα του προκύψει κάτι τέτοιο, όπως ούτε και σε μένα, τώρα πια, με κάποιον άλλο... ;)

Πάω να βγάλω το κέικ απ' το φούρνο και επιστρέφω να διαβάσω και τα υπόλοιπα!!! Συγγνώμη για τη φλυαρία!!! :oops::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Φραν τι τέλειο το Σεμπινι!! Του εδωσες φρουτο του πάθους ε? Λες να τα πάρω και εγω? Εδω έχει και dragon fruit πολυ εντυπωσιακό, σαν δεμονισμένο ρόδι είναι χαχα.. Δεν εχω τολμήσει να πάρω κάτι πέρα απο τα συννηθισμένα μονο όλων των ειδών τα μούρα εγώ η παλιοχαμούρα χαχαχα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχίζω...

Αργυρούλα... ΕΛΕΟΣ και ξανάΕΛΕΟΣ!!!!!!! Δεν μου απάντησες... Ο άντρας σου είναι στεναχωρημένος με το ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ πρόβλημα που σας εξέθασαν οι άσχετες παιδαγωγοί, ότι έχει ο Λ; :( Είναι στα καλά τους; Σε πήραν να σου πουν να πας να πάρεις το παιδί... γιατί πέταγε άμμο;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock: Είναι το μόνο που κάνει κάτι τέτοιο; Και είναι τόσο τρομερό; Και η δουλειά τους ποιά είναι; Δεν είναι να του αποσπάσουν του παιδιού την προσοχή και να του εξηγήσουν ΟΜΟΡΦΑ ότι δεν κάνει; :evil::evil::evil:

Χρυσουλάκι, λατρεία μου, βάλε ξανά τα άρθρα που έβαλες στη Γωγώ, αν δε σου κάνει κόπο, γιατί δεν τα συγκράτησα!!! Να τα διαβάσω κι εγώ!!! :D

Συμπεθερούλα μου, θα συμφωνήσω μαζί σου... Οι δικές μου φίλες είναι όλες ανύπαντρες και χαίρομαι πάρα πολύ να ακούω τα γκομενικά τους... Γιατί να έχω πρόβλημα άλλωστε; Μόνο για μωρά, εγκυμοσύνες και τοκετούς πρέπει να μιλάμε; Θα βαρεθώ καλέ!!! :lol: Και μαζί τους τα συζητάω και μαζί σας και με την οικογένειά μου και με τον άντρα μου, ε, ας μιλήσω και για κάτι άλλο!! :lol:

Μαγδούλα, δεν σου ευχήθηκα! :oops: Πολλά πολλά συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Να ευχηθώ και εις ανώτερα;;;; :D Δεν έχει!! :P

Νατασούλι μου, σε σκέφτομαι πολύ!!! Ελπίζω να βρεις σύντομα άκρη με τα πρασινοκακά!! :( Με την Πατσούρου μίλησες για το αποτέλεσμα της μάγιερ; Τι σου είπε; Μπορείς να κάνεις κάτι άλλο, εκτός από την τόσο αυστηρή δίαιτα; :roll:

Έρη μου, σ' ευχαριστώ! :YMHUG:

Γωγούλα, εγώ το είχα δει το δωματιάκι της Ιως :D αλλά στο ξαναλέω... Είναι τέλειο, παραμυθένιο!!! Πάω να δω αν έβαλες και της μικρής!!! :D

Λίγα-λίγα... :lol: Ξαναγυρνάω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://mother.gr/displayarticle.asp?articleId=236

Μιτσακι αυτο ειναιτο σαιτ!!!

Αργη να στιλειςτον αντρα σου στο Baden Baden...

Επισης τελικα ο μικρο ςκρυωσε..

εχει μηξα κανει διαρροια και εχει βηχα..αλλα ευτυχως οχι πηρετο

Ποναω παααρα ππολυ απο κατω..

Βενη τελεια γισ τσα κιλα

αχ δε με ασφινει να γραψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞαναμανάΕΔΩ!!! :D

ΜαρίαΙωάννα... :lol::lol::lol::lol::lol: Είσαι απίστευτη!!!!! Ξεράθηκα στα γέλια με την περίοδο!!! :lol:

Γωγούλα μου, στα είπαν τα κορίτσια που ξέρουν καλύτερα... Συνέχισε ακάθεκτη!!! ;) Στη Β απ' το μαευτήριο και για αρκετές μέρες, οι θηλές μου ήταν πολύ πληγωμένες και ψιλομάτωναν!!! Δεν το σκέφτηκα καν να σταματήσω/περιορίσω το θηλασμό ή κάτι σχετικό!! Σίγουρα ήπιε το μωρό κάποιες σταγόνες αίμα, προφανώς δεν έπαθε τίποτα και όλα καλά!!! ;) Χρησιμοποίησα κι εγώ την purelan, κάποια στιγμή έστρωσαν!!

Βένι μου, πάρα πολύ χαίρομαι που ο Φιλιππάκος τα πάει καλύτερα με το φαγητό!!! :D:D:D Σε νιώθω πολύ..... :roll:

Φρανιτούλα, η φωτογραφία του Σεμπ, όλα τα λεφτά!!!!!!!!! :D Όπως τον είπες... μπριζολάκι!!! :lol::D (Για το μεταπτυχιακό σου απάντησα κάποια στιγμή, ελπίζω να το είδες!) ;)

Χρυσουλάκι μου, σ' ευχαριστώ πολύ! Γιατί πονάς; Κουράστηκες ή σου ρίχνει σουβλιές; :?

Ήθελα να πω κι άλλα, αλλά τα ξέχασα!!! Αρκετά νομίζω!!! :oops: Θα με δείρει και το Μαρθούλι!!! :lol::P

Συγγνώμη αν ξέχασα κάποια, είμαστε και πολλές!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιταξτε...εχω πολλες σελ ακομη αλλα θελω να ρωτησω κατι σημαντικο...

Εβαλα ρεβυθια να φουσκωσουν(βιολογικα) και κανουν τσικ-τσικ...θα πεταχτει κανενας εξωγηινος?να παρω το παιδι κ να βγω εξω???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κατα τ'αλλα ειδα τα τελεια μαλλακια της Ρεας,

Τις υπεροχες αποριες της Γωγους :-*:-*:-*:x:x:x γυναικαρα μου 3 χρ σε κοβω να θηλαζεις!

Την κουφη αγορα του Οδ κ την πικραμενη(ουφ ποναει η καρδια μου κ τρεμω μην μου συμβει κατι τετοιο) κουμπαρα της Χρυσας

Την Θου που δεν εγραψε τπτ για μενα :P:lol:

τη Νατασα που ειπε πως βρωμαν τα ποδια μου κ εχω βαλθει να κανω ακροβατικα για να σιγουρευτω..

Την Τονια που τη λατρευω(σλουρπ γλυψιμο) αφου βλεπω να εχουμε εναν ξενωνα στην Ξανθη με την ερη κ ενα εξοχικο στην κρητη-αφου θα παρει ποδι ο Μ! :P

Την λαχταρα για κοψιμο πανας στη ζουγκλα :P της Φραν

Την Αφρο που ειναι ακομα παρουσα μεχρι τη σελ 72

Την Λεναρα μου που ειδε την μπεμπουλα κ διαλεξε γιατρο! :x:x

και αλλες 10 σελ! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Ερη μου εγω του δινω απο ολα..τα φρουτα του παθους του αρεσουν κ τρωει (αν κ του ξινιζουν μερικα), τρωει κ λιγο μανγκο (εχει πολυ ωριμα μανγκο εδω), παπαγια εφαγε (εμενα δεν μου αρεσει)..του δινω επισης ντοπιο ψαρι απο τη λιμνη Βικτωρια (τιλλαπια λεγεται κ ειναι κατι σαν εθνικο τους ψαρι εδω), του εχω δωσει αφρικανικο φαγητο, τηγανητη μπανανα απο το Μπενιν...τα παντα κ στα εστιατορια του δινω οταν τρωμε...Ακομα δεν εχουμε αρρωστησει :shock: ..

Το dragon fruit εγω το λατρευω!! Εδω δεν υπαρχει γιατι ειναι ΝΑ Ασια η προελευση του, αλλα το ετρωγα φανατικα κ στην Αυστραλια κ στην Ταιλανδη οπου ηταν σχεδον τσαμπα...Δεν εχει ομως εντονη γευση κ μπορει να μην του αρεσει του Κωστακη...

Αναστασια παλευω στη ζουγκλα να κοψω πανα αλλα μαλλον δεν...τα κανει στο πατωμα..κ βαριεμαι να καθαριζω...εε δεν θελω να βαζω κ την κοπελα καθε τρεις κ λιγο να καθαριζει σκ@τουλες (σορρυ)..

Βρε Αργυρω μηπως η δασκαλα δεν τον χωνευει τον Λουκακο κ τον εχει βαλει στο ματι κ τα βγαζει ολα στραβα?? δεν μπορω να βρω άλλη εξηγηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα Αναστ τα εκανες τα ρεβιθια??? ελπιζω να μην βγουν σαν τα μπισκοτα μου απο φυστικοβουτυρο...τα πεταξαμε ολα...ο Κ μου εκοψε την φορα για αλλη αποπειρα ζαχαροπλαστικης..ειπε πως θα τα φτιαξει αυτος τα μπισκοτα το ΣΚ.. :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν μου ασε την εκπαίδευση για λίγο αργότερα.. Γνώμη μου.. Αλλά και τότε το καθάρισμα δεν το γλυτωνεις.. Τι θερμοκρασίες έχετε; Θα το πάρω το dragon fruit στάνταρ!

Αναστασία Τσικ τσικ Τσικ :lol: μάλλον ήταν πολυ ξερά, μπορεί να έχει αέρα ανάμεσα στην φλουδα και τον καρπό. Πως περάσετε σήμερα;

Χρύσα περαστικά στο παιδι!

Βαριεμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ερη γιατι με λες Φρανκφουρτη???? κανει αυτοματη διορθωση το κειμενο???

ΝΑ το παρεις το dragon fruit εμενα μου αρεσει πολυ!

Ναι θα την κοψω την εκπαιδευση, απλα θα του δειχνω την λεκανη του να μην ξεχνιεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ερη-μου-ρα-χα-μου-ρα! :lol::lol::lol:

Γεια σου Φραν με τα τελεια μπισκοτακια σου!Γτ δε μας ζητησες συνταγη?Τα κουκις ειναι απ'τα πλεον ευκολα της ζαχαροπλαστικης!

Μα τι τελειος ο σεμπ!Τι κοιλιτσα αφρατη!Τι διπλες! :D

Γωγω συνεχισε καλη μου να θηλαζεις κ απ'τα 2! ;)

Δεν μπορω να σχολιασω τπτ αλλο..τα'παιξα!

να σας πω μονο οτι σημερα περασαμε πολυ ωραια με τα κοριτσια κ τα μωρα!χορτασα κ τα βρεφουλια τα λατρεμενα!(τα εχω ερωτευτει αυτα τα 2!)

Η θου ειναι η καλυτερη "παιδαγωγος"!Ειχε τον μπεμπη αγκαλια κ επαιζε με τα 4 "μεγαλα"!!!!!Απισευτη!

Οι αλλες 2 τσουπρες μπιρι μπιρι περι αλλεργιων,κολυμβητηριων κλπ!Καηκαμε!!!! :lol::lol: εγω(και καλα κανω διαιτα) εφαγα ενα κουτι τυροπιτακια,επαιζα λιγο με τα βρεφακια,φιλουσα συνεχεια ολα τα μωρα :x:x:x:x (ελπιζω να μην το καταλαβαν οι αλλες :lol: ) ,αλλαξα 2 φορες κακακια Αννυς(κ αλλες 2 στο σπιτι :shock: )...Αυτα!

Απιστευτο επισης μου φαινεται πως εχω κανει τετοιες ΤΕΛΕΙΕΣ φιλες μεσα απο νετ...Απιστευτο!!!!!Μα ποσες πιθανοτητες ειχα?! :D:D:D

Σταματησαν να τσικτσικ-αρουν τα ρεβυθια!!!! :lol::lol: Να τα πεταξω λετε?ε οχι!1η φορα πηρα βιολογικα! :P:oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θερμοκρασιες?? ζεστη...βασικα εδω εχει 2 εποχες, την εποχη των βροχων κ την εποχη της ξηρασιας..ειμαστε στην περιοδο των βροχων..αυτο πρακτικα σημαινει πως καθε μερα, εκει που εχει ηλιο θα ρίξει μια τρομερα δυνατη βροχη (μιλαμε για νερο, σαν καταρρακτης πεφτει) κ ξαφνικα θα σταματησει κ θα βγει παλι ηλιος...Την ημερα η θερμοκρασια πρεπει να ειναι γυρω στους 30 αλλα το βραδυ πεφτει αρκετα (δηλ θελεις μια κουβερτουλα λεπτη να σκεπαστεις)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.cosmo.gr/OddlyEnough/Hellas/323752.html

:shock::shock::shock::shock:

αναστασια δε ειπα για σενα? :roll: ειπα οτι συναντηθηκαμε :P:P:P

μμμ σε κολλησε ησυμπεθερα κ περνεις βιολογικα?

καλε γωγωωω..ξεκολλααααααααα..εγω ποτε δε ακουω παιδιατρο περι θηλασμου :roll::roll:

τελειο δωματιο..μα ολα ροζ :?

φρα κατσε κ που εισια ακομα..εγω εχω ενα κατοικιδιο σπιτι..με τη σγουγγαριστρα ειμαι

πφφφφφφφφ

τι φρουτο τρωει/.?τελειος ειναι

ερη ναι το ξεχασα οτι εχουμε διαφορα ωρας

βενιιιιιιιιιιι..καλα?αχ τελεια που τρωει ρεεεεεεεεε.

αχ να δω ποτεθα βουλωσω το στομα μου γμτ

μολις εφαγα σαντουιτσ κ μια σκετη πιτα κ μπυρα

ιωαννα τι ειναι αυτος ο ουρανος.δε καταλαβα..πφφ

σηερα δε σας καταλαβαινω :lol:

επισης λενα κ αναστασια γιαυτο οταν διαβαζω πολλα ειμαι :twisted::twisted::twisted::twisted: ετσι//μα ποσα λενε?????????????????????? :twisted::twisted::twisted:

τι αλλο?

αααα αργι..αληθεια τωρα εβαλες να τους πει συγνωμη?το διαβασα κ πιαστηκε η ψυχη μου..μα τι σκατα εκανε το παιδι? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ερη γιατι με λες Φρανκφουρτη???? κανει αυτοματη διορθωση το κειμενο???

ΝΑ το παρεις το dragon fruit εμενα μου αρεσει πολυ!

Ναι θα την κοψω την εκπαιδευση, απλα θα του δειχνω την λεκανη του να μην ξεχνιεται!!

Χαχαχαχα είναι η αυτόματη συμπλήρωση του iPhone! Το διόρθωσα χαχα

Δηλαδή η ξηρασία ποτέ ξεκινάει; Τόσο βροχή ε; Γενικά έχει βλάστηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πάντως κορίτσια έχει 3-4 μέρες που παρακολουθώ ένα φόρουμ εδώ που είμαι, μου είναι λίγο δύσκολο γιατί δε μιλάω άπταιστα τη γλώσσα, αλλά μου χρειάζεται γιατί έχω προφανώς απορίες με το σύστημα εδώ κτλ.  Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι είμαστε 30 κοπέλες στο θέμα για τα μωράκια Ιανουαρίου, και, εκτός από 2-3, όλες οι άλλες συμφωνούμε ότι τα συμπτώματα έχουν φθήνει σημαντικά απ την 9η εβδ κι έπειτα. Αυτό κάπως με καθησυχάζει κι εμένα που φοβήθηκα κάπως τις προάλλες, και είπα να το μοιραστώ κι εδώ ❤️ Επίσης μιλάνε ήδη για το που να κάνουν babymoon και τις στέλνω Ελλάδα! Για πείτε πιο ελληνικό νησί έχει ανάγκη να κάνω την προπαγάνδα μου 🤣🤣🤣 αν και τις συμβούλευσα ήδη να προτιμήσουν μεγάλα νησιά όπως η Κρ΄ήτη για να έχουν υποδομές αν χρειαστεί κάτι, γιατί ποτέ δε ξέρεις στην εγκυμοσύνη!
    • περιμένουμε νέα σου! εγώ έχω Τετάρτη και ανυπομονώ!😍😍
    • Αυτό που σου είπε ο άντρας, αύτο να κρατήσεις κορίτσι μου ❤️ Είναι το πιο σημαντικό να είστε ενωμένοι και να συμφωνείτε για το ποιες είναι οι προτεραιότητες σας αναφορικά με την οικογένεια σας. Μπράβο και στη μαμα που ήρθε ν αναλάβει ευθύς αμέσως, θα ξεκουραστείς κι εσύ πιστεύω 🙏 Ήδη τα καφέ ελλατώθηκαν γιατί έριξες ρυθμούς, άρα πολύ πιθανόν να ΄ήταν από την εξάντληση. Αυτό που είπες για το έκτατο ραντεβού, το λέγαμε και με την Κίντο όταν μ έπιασε εμένα η κρίση 😅 και να πάμε στα επείγοντα, τίποτα δεν μπορούμε να αλλάξουμε αν έχεις συμβεί κάτι, δεν είναι στο χέρι μας δυστυχώς... Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να είσαι όσο πιο ήρεμη και ξεκούραστη γίνεται, θετικές σκέψεις κι αύριο με το καλό θα πας στο γιατρό σου και θα δεις ότι όλα θα είναι όπως πρέπει ❤️☘️💫
    • Έκλεισα ραντεβού με μία γιατρό που είναι και εμβρυομητρικός. Αλλά θα με δει την άλλη Παρασκευή. Το πρώτο που με ρώτησε όταν της είπα το ιστορικό και το λόγο της επίσκεψης. "Δεν είχε εντοπιστεί στην αυχενική?" Tι να της πω? Αυτό που καταλαβαίνω κι εγώ τώρα μετά το ψάξιμο που έκανα; Kαι στην αυχενική υπήρχε η αντίσταση στη μητριαία. Απλά ήταν στο όριο. Και ο κίνδυνος είχε πάλι βγει, απλά ήταν μικρότερος 1/160..στη β επιπέδου όμως έφτασε το 1/40. Αν είχε αξιολογηθεί τότε σωστά από το γιατρό, ίσως προλαβαίναμε κάτι με ασπιρίνη.. τώρα πλέον δεν ξέρω. Ελπίζω ως τότε όλα καλά γιατί έχω ανησυχήσει. Σαν να μην είναι τόσο ζωηρός όσο τον ένιωθα πριν τη β επιπέδου στις αρχές Ιουνίου.
    • Καλησπέρα! Όχι η κύστη δεν επηρέαζε πουθενά το τεστ. Αφού έκανα και χοριακη πριν πάω στο γιατρό κ ήταν 0,2. Ούτε καν υποψία εγκυμοσύνης!! Κάνε μια χοριακη να ξεμπερδευεις! Υπομονή 1-2 μέρες για να δεις τι γίνεται! Εύχομαι κάθε καλό!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...