Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυ δε πας το Λουκακο σε κανενα αλλο σχολειο;;;;;; ρε δε πανε καλα!!!!ακους εκει να πας να τον παρεις επειδη πετουσε αμμο!!!!!! :evil::evil::evil: ε τοτε εγω επρεπε να παιρνω ολες τις μαμαδες να ερχονται να παιρνουν τα παιδακια τους!!!πως δε το χα σκεφτει να σχολουσα και πιο νωρις!!!!! τζιζους κραιστ δηλαδη!!!!! :evil::evil::evil:

Γωγω ουτε εμενα φαινοταν! μονο οταν εβαλα το θηρστρο καταλαβα οτι ετρεχε και παλι αγανακτησα να δω απο που!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω ουτε εμενα φαινοταν! μονο οταν εβαλα το θηρστρο καταλαβα οτι ετρεχε και παλι αγανακτησα να δω απο που!

Και τι έκανες ρε συ;;;;Της το έδινες αυτό το γάλα με το αίμα;;; :?:?:? Σε πόσο καιρο σταμάτησε;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ η Ρεβεκκούλα μου έχει το ίδιο χαλί με την Ιωαννούλα σου!!! :x:x:x ....ωραίο το δωμάτιό της μέσα στο ροζ!!!

Παναγιώτα και Αφρο τι παιδιά είναι αυτά πάνω στον καναπέ? κουκλάκια :x και ο Μανωλιός φαίνεται ότι είναι καλό παιδάκι συνεσταλμένο, από το πρόσωπό του φαίνεται :x ....και ο Νικολιός κουκλάκι και ίδιος ο μπαμπάς!!! :? .....και να συμπληρώσω ότι κάθονατι πολύ ήσυχα....αν ήταν η δικιά μου εκεί σιγά μην καθόταν έτσι!!!! :? .....ποιός κρύβεται πίσω από την φωτ. μηχανή? :?:

Πάω στο σοχολείο και έρχεται η δεσμοφύλακας (διευθύντρια) και μου λέει ότι ενώ έπαιζε με τα άλλα παιδάκια (στο σκάμα που είναι γεμάτο με χώμα) έριξε χώμα πάνω τους και εκείνη του είπε όχι και να έρθει εδώ και ο Λ. είπε όχι δεν θέλω και...αυτό ήταν το πρόβλημα!!!! :o:o:o:shock::shock::shock::shock: ....του είπα να πάει να ζητήσει συγνώμη και πήγε....στο σπίτι είπε στον μπαμπά τους ότι έσκαβε έναν λάκο και ήρθε ένα παιδί και του το χάλασε και για αυτό!!!! .....εντω μεταξύ το κεφάλι του Λ. ήταν γεμάτο χώμα, ΠΟΙΟΣ του το έριξε? να πάω αύριο και να κάνω φασαρία και να ρωτ'ησω ποιό παιδάκι έριξε χώμα στο κεφάλι του? :?::?::?::?:

εγώ είπα στον άντρα μου να πάει σε ένα κουρ-σπα για μερικές μέρες, να χαλαρώσει :? ....μπήκε ένας συνάδελφος στο γραφείο του, του είπε καλημέρα και εκείνος δεν απάντησε αλλά είχε τα μάτια ανοιχτά, κρατούσε το ποντίκι και το τηλέφωνο :o:o:o:o και τον συμβούλεψε να πάει νωρίς για ύπνο σήμερα!!!!....... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα που να εβλεπες ποση ωρα εκανε ο γιωργος να βγαλει την φωτο :lol::lol::lol::lol:

ο μανωλης δεν καθοταν με τιποτα ...μετα ηθελε να την δει :lol::lol::lol::lol:

εκεινη την ημερα μονο συνεσταλμενο δεν τον ελεγες :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο συσπάσεις????

Γωγω πιο κοριτσίστικο δωμάτιο δεν εχω δει στην ζωή μου! :D Το κρεβάτι της ειναι όνειρο πραγματικά και τέλεια η νεράιδα! Έχει ροζιάσει το μέσα μου με τοσο ροζ! :lol:

Α Χρύσα ζήλεψα κι έβγαλα κι εγώ photo τα δωμάτια των μικρών.... :D:D:D:D:D:D

Θα βάλω εδώ να σας τα δείξω... ;););)

Εβαλε και η Χρυσα φωτος? δεν τις είδα! :?

Γωγώ δεν περίμενα ποτέ οτι θα το πω αυτό, αλλά...

ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ!!!!!!!! :lol::lol::lol:

χαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol:

Λένα μου ειδες το νινάκι χθες ε! :x Πωπω ερχεται και η αυχενική? Για το πότε θα γεννήσεις και εσυ ούτε θα το καταλάβω..

Συμπεθέρα τον τελευταίο καιρό οταν πηγαινουμε σουπερ μαρκετ δεν κάθεται πλεον στο καρότσι και θέλει να ειναι κάτω.. ε.. τα θέλει όλα! και ερχεται και τα αφηνει στο καλάθι.. Οπότε ενας πρεπει να γυρίζει τα πράγματα πίσω και ενας να τον κυνηγάει και να τον ακουλουθεί οταν τρέχει γιατι φοβόμαστε και μην τον χάσουμε... Ε τωρα το ποιος ψωνίζει ειναι αλλη ιστορία..

Επίσης ειναι τέλεια τα μαλάκια της! Τέλειες μπουκλίτσες! :x:x:x:x:x

Καλή φάση Μάγδα που βγηκατε και κάλεσες και φίλους σουπερ! Ρε συ η Σαντορίνη ειναι στο τοπ τεν όλων των περιοχών του κόσμου για χανειμουν.. Απλά εγώ δεν γουστάρω γιατι γενικά δεν διαλέγω δημοφιλείς προορισμούς...

Ασε ο αντρας μου ειναι αμετανόητος, κάνει ότι μπορει για να ειμαι μουτρωμένη οταν ειναι εδώ. Οι μονες κουβέντες που θα μου πει ειναι "Πάμε να φυγουμε?" "Ποτε θα γυρίσουμε?" :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Θου τις ώρες που με ψάχνεις εδώ ειναι ξημερώματα και κοιμόμαστε. :roll:

Γωγω και η Αθηνά την ίδια περίπτωση είχε ρε συ, δεν φαινοταν επιφανειακά η πληγη της και η Ηλιάνα εβγαζε αιματάκι. Αλλά τελικά ηταν απο το στηθος. ΚΑΛΕ ΗΡΕΜΗΣΕ σε είχα πολυ πιο κουλ μωρη

Αχ Τονάκι, πόσο θέλω να πάω στο sleepy dragon στον Αγιο Πάυλο.. ειναι τέλεια! Νάτος!sleepingdragon.jpg[/attachment:2wk3gvy9]

Δεν ειναι σαν δράκος που κοιμάται??

post-4408-13873937032523_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Λοιπόν Σαντορίνη πήγαμε εμείς μια βδομάδα

δε μου άρεσε ιδιαίτερα και πληρώσαμε και τα μαλλιοκεφαλα μας

Δεν τη συστήνω...

Κορίτσια εμένα ο Γ είναι πολύ θρήσκος και όχι τίποτα άλλο αλλά

είναι μεγάλη αμαρτία να απατάς τηη γυναίκα σου.. :D Γι'αυτό και το αποκλείω :lol::lol::lol:

Βέβαια κι εγώ το χέρι μου στη φωτιά δεν το βάζω σε κανέναν απλά στην παρούσα

φάση αυτό είναι το τελευταίο που με απασχολεί 8-)

Γωγώ κι εγώ έδινα στη μικρή γάλα με αίμα (όχι επίτηδες) γιατί είχα ματώσει..

Μην αγχώνεσαι ;) Επίσης έχουμε σχεδόν ίδιο κρεβάτι με ίδια προστατευτικά και

θέλω να βάλω και κουνουπιέρα, όχι αυτές που έχουν ΙΚΕΑ με το στρόγγυλο πάνω αλλά

θέλω αυτές π.. που τις βάζουμε με καρφάκια στο ταβάνι..Που θα βρώ??

Μέχρι τώρα δε βρήκα τίποτα..θα κάνω μια έρευνα στο ιντερνετ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Λοιπόν Σαντορίνη πήγαμε εμείς μια βδομάδα

δε μου άρεσε ιδιαίτερα και πληρώσαμε και τα μαλλιοκεφαλα μας

Δεν τη συστήνω...

Κορίτσια εμένα ο Γ είναι πολύ θρήσκος και όχι τίποτα άλλο αλλά

είναι μεγάλη αμαρτία να απατάς τη γυναίκα σου.. :D Γι'αυτό και το αποκλείω :lol::lol::lol:

Βέβαια κι εγώ το χέρι μου στη φωτιά δεν το βάζω για κανέναν απλά στην παρούσα

φάση αυτό είναι το τελευταίο που με απασχολεί 8-)

Γωγώ κι εγώ έδινα στη μικρή γάλα με αίμα (όχι επίτηδες) γιατί είχα ματώσει..

Μην αγχώνεσαι ;) Επίσης έχουμε σχεδόν ίδιο κρεβάτι με ίδια προστατευτικά και

θέλω να βάλω και κουνουπιέρα, όχι αυτές που έχουν ΙΚΕΑ με το στρόγγυλο πάνω αλλά

θέλω αυτές π.. που τις βάζουμε με καρφάκια στο ταβάνι..Που θα βρώ??

Μέχρι τώρα δε βρήκα τίποτα..θα κάνω μια έρευνα στο ιντερνετ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα η Χρύσα τις έβαλε στο φέις!!!

όντως είναι σαν δράκος!! :?

και εγώ έτσι όταν πάμε για ψώνια και τελικά την βάζω μέσα όχι πάνω στο καρότσι (του ΣΜ) και της αρέσει και συνεχίζουμε.....αλλά όταν είναι στο πάτωμα και περπατάει.....άστα.....!!!! :roll::roll::roll:

Γωγώ μην ανησυχείς, αλλά δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα και δεν ξέρω να σου πω για αυτό και δεν είπα τίποτα μέχρι τώρα!!!! :roll::roll::roll:

συμπατριώτισσα από όλα τα νησιά της Ελλάδος η Σαντορίνη είνα το αγαπημένο μου....τώρα για ταξίδι του μέλιτος δεν ξέρω!!!!.....πιστεύω όταν το ζευγάρι είναι αγαπημένο όμορφα είναι παντού, ακόμη και στο Πήλιο!!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου αλήθεια;;;Θυμάσαι αν τη θήλαζε κανονικά;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Έστειλα στη Λάλα pm...

Ο Γιώργος μου λέει να πάρω τον παιδίατρο, αλλά φοβάμαι μη μου πει καμια μαλακία (τύπου να σταματήσω το θηλασμό) και απογοητευτώ..Εντωμεταξύ είμαι και άτομο που επηρεάζεται εύκολα..Κι αν μου πεις κάτι, το δένω σκοινί κορδόνι.... :?:?:?:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Μαράκιιιιι δεν έχω ιδέα που έχει τέτοιες κουνουπιέρες... :?:?:? Σε μαγαζί με λευκά είδη ίσως;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Τι κάνει η μικρή;;Τέλος ο πυρετός;;;; :roll::roll::roll:

Καλέ κι εμενα η Ιω εκεί που κάθεται στο καθισματάκι του καροτσιού, γυρίζω την πλάτη μου να πάρω κάτι και γυρίζω και είναι όρθια πάνω στο καθισματάκι... :o:o:o Σηκώνεται για να κατέβει..Τη βάζω μέσα και προσπαθεί να πηδήξει... :evil::evil: Τελικά την αφήνω κάτω και πάει και πειράζει τα πάντα.... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε δεν πάω καλά

σας λέω έχω κάψει φλάτζα

χτες γυρίζω από δουλειά (αργώ λίγο αυτές τις μέρες)

πάω τουαλέτα, κατουράω, παίρνω σερβιέτα, τη φοράω, βγαίνω

και ξαναγυρίζω στο καπάκι, τη βγάζω και την πετάω

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ :-??:-??:-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα τον παιδίατρο τηλέφωνο....Τραβάω τα μαλλιά μου... ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(

Του είπα το πρόβλημα με το αίμα, μου είπε να μην ανησυχώ, δεν υπάρχει πρόβλημα, αλλά για ένα 24ωρο να μη τη βάλω από αυτό το στήθος... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Να βάζω αλοιφή (Purelan εννοούσε) και να βγάζω το γάλα για να μην πετρώσει.... @-)@-)@-)@-)@-)

Και τώρα τι κάνω;;;;; [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ εγώ όταν ρώτησα τον παιδίατρο για μένα

μου είπε ότι δεν πειράζει να πιει αίμα το μωρό

το μόνο που μου είπε είναι ότι επειδή λίγο αλλάζει η γεύση

μη δεν το θέλει

just that

εγώ λέω να δίνεις και βάλε γάλα στη θηλή σου και κάτσε ξωβυζη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε δεν πάω καλά

σας λέω έχω κάψει φλάτζα

χτες γυρίζω από δουλειά (αργώ λίγο αυτές τις μέρες)

πάω τουαλέτα, κατουράω, παίρνω σερβιέτα, τη φοράω, βγαίνω

και ξαναγυρίζω στο καπάκι, τη βγάζω και την πετάω

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ :-??:-??:-??

Αααααααααααχαχαχαχαχαχαχα!!!!! Εισαι χειρότερη απο μένα! =))=))=))=)):x

Γωγω συνεχίζεις να θηλάζεις κανονικά παιδι μου. και ο γιατρος αποκλείεται να σου πει να σταματήσεις. Θα δεις οτι θα περάσει σε λίγες μέρες. :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε δεν πάω καλά

σας λέω έχω κάψει φλάτζα

χτες γυρίζω από δουλειά (αργώ λίγο αυτές τις μέρες)

πάω τουαλέτα, κατουράω, παίρνω σερβιέτα, τη φοράω, βγαίνω

και ξαναγυρίζω στο καπάκι, τη βγάζω και την πετάω

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ :-??:-??:-??

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Μηπως το χουμε χασει μια παρτη εδω περα;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Γωγω μου αυτο απο το θηλαστρο δε της το εδωσα αλλα λογικα οταν ετρωγε απο το στηθος επινε και αιμα..σταματησε μονο του μετα απο 1-2 μερες! ;)

Μη κανεις αυτο που ειπε ο ντοκτορ...μου φαινεται κουλο... το πολυ πολυ για ενα γευμα μη τη θηλασεις απο αυτο το στηθος μηπως και κλεισει η πληγη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά η φωτογραφία με την Παναγιώτα και την Αφρο και τα παιδιά ειναι τέλεια! Μάκρυναν πάλι τ αμαλάκια του Μανωλάκη πράγματι!Κουκλάκι! Αχ Αφρο αυτη μπορει να ειναι η τελευταία φωτο που εισαι με την κοιλούμπα!

Παναγιωτα μου τι ομορφα τ αγοράκια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα τον παιδίατρο τηλέφωνο....Τραβάω τα μαλλιά μου... ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(%-(%-(%-(%-(%-(%-(%-(

Του είπα το πρόβλημα με το αίμα, μου είπε να μην ανησυχώ, δεν υπάρχει πρόβλημα, αλλά για ένα 24ωρο να μη τη βάλω από αυτό το στήθος... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Να βάζω αλοιφή (Purelan εννοούσε) και να βγάζω το γάλα για να μην πετρώσει.... @-)@-)@-)@-)@-)

Και τώρα τι κάνω;;;;; [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

γωγω δεν πειραζει που ηπιε αιματακι!

μη σταματησεις το θηλασμο...το θηλαστρο ειναι χειροτερο!

τα σαλακια του μωρου ειναι το πιο καλο αντισυπτικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ναι..Δε σταματάω....Θα τη θηλάζω κανονικά..Κι αυτός μου είπε ότι δεν πειράζει που ήπιε αίμα... :roll::roll::roll:

Το είπα στο Γιώργο και για 1η φορά με στήριξε...Πάντα λέει ότι ο γιατρός ξέρει καλύτερα κλπ κλπ..Του είπα ότι δε θα σταματήσω να τη βάζω σε αυτό το στήθος και θα τη θηλάζω κανονικά και μου είπε οκ.... :?:?:?:?

Τι να πω;;;;Ελπίζω να μην παθει τίποτα.... :?:?:?:?

Όντως Αφρο και Παναγιώτα τέλεια φωτοοοο.. :x:x:x Μα τι καλά παιδάκια μωρέ..Και ο μπέμπης μεγάλωσε.... :D:D:D:D

Μαράκι ναι..Ουρανός λέγεται...Και θέλει νομίζω στηρίγματα ξύλινα από πάνω... :?:?:?

Επίσης, δεν παίζεσαι με την περίοδο.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βικάκι σε εμάς ήρθαν την Κυριακή..Ο Γιωργάκης στο μπαλκόνι την είχε την τύπισσα.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...