Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

Γωγω παρακαλω...μη με ευχαριστεις καθολου..σηγα το πραγμα!!

Απλα ξεαγχωσου ρε συ..ηρεμησε..ολα θα πανε οπως τα θελεις!!!!

Αργυρω μου ειλικρινα λοιπαμε..ειναι απαραδεκτοι!!!!

Ο Λουκας κανει οτι καθε παιδι της ηλικιας του...μα τι θελουν τελοσπαντων...να καθονατι και να μη μιλανε και να μη κουνιουνται!!!!

Ευααα...ελα και κατα μενεμενη μερια ρε συ!!! ξες ποσες δουλιες εχω να κανω...

κερναω φαγητο και καφε...θα σου κανω και τσιζ κεικ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γωγουλινι τι τελειο κρεβατι ρε

απο που τα πλαινα και το απο πανω?τελειο!!!!!!!!!!!θελω και εγω να κανω της δικης μου βεβαια κοιμαται ακομα στη κουνια της αλλα καποια στιγμη θα το κανουμε :D:D

καλε μην αγχωνεσαι μια χαρα τρεφεται η μικρη σου μην σκεφτεσαι ποσο παιρνει και τετοια μην μπαινεις σε αυτο το τρυπακι

απλα απολαυσε το ;);)

χρυσα μου που τοσο πολυ σε συμπαθω :D:D καλε ειναι λεσ και σε ξερω και σε παω και πολυ λεμε

καλε απο που ξερεις οτι το αγαπημενο μου γλυκο ειναι το τσιζ κεικ?ποπο τι μου εκανες τωρα

θελω να φαω

θα ερθω ρε συ αν τελειωσω καμια φορα απο εδω :?:? καθαριζω παραθυρα κουρτινες αλλα ολα τα υπολοιπα ειναι σκατα σορι κιολας

αλλα που θα παει θα τελειωσουν καποια στιγμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Ωραια...γιατι σαν γευση ειναι το μονο γλυκο που πετυχαινω...

σαν εμφανιση παλη δεν τοε χω πετυχει ποτε οπως το θελω!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κερναω οποτε θες!!!

Γωγω μου τελειο το κρεβατακι αλλα και η νεραιδα!!! και πολυ ωραια διακοσμημενο. Εχω παρομοια κουρτινα στην κρεβατοκαμαρα μου με κυκλους κεντιτους αλλα σε μπεζ χρωμα

Βαλε και της μπεμπουλας να το δουμε!!!!

Αχ παιδια εχω ενα παραπονο απο τη μαμα μου..δε με καταλαβαινει...

ολο με ρωταει αν εχω προγραμματησει την καισαρικη και με πιεζει να σταμαστισω στις 09/06...

γιατι δε με καταλαβαινει....τη χρειαζομαι τοσο πολυ διπλα μου..

αμα της λεω οτι η πεθερα με στριριζει για φυσιολογικο μου απανταει οτι δεν ειμαι δικο της παιδι να ειμαι με το ενα ποδι στον ταφο οποτε δεν της πεφτει λογος ενω αυτη σαν μανα μου θελει να με δει να μην κινδυνευω.

Και λεει πως ειναι επικινδυνο να δουλεψω μεχρι τον Ιουλιο και πως και ο Χριστοφορος 3 μηνων ηταν οταν επεστρεψα στη δουλει ακι μια χρα μεγαλωσε κλπ κλπ...

αχ δεν μπορω να συνεννοηθω μαζι της..

σορυ ου σας τα πριζω..μη μου δινετε σημασια..απλα θελλω καπου να τα πω χωρις να με στραβοκοιτανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες, θα σχολιάσω μισά τώρα και τα υπόλοιπα μετά γιατι έχω δουλειές. :x

Νατάσα αι εμ φάιν μαι νταρλινγκ, αι ντοντ γουερ τοιλετς, αι σιτ εντ πις ον δεμ.. Ελπίζω να βγάλεις ακρη με τα κακάκια της μικρής καλό μου.. :x

Φραν μου γιατι καιγεσαι τοσο με την τουαλέτα? :?: Νομιζω οτι ειναι μικρός και ο δικός σου.. τωρα έκλεισε τα δυο.. Εχω ακουσει οτι ο σφικτήρας στα αγόρια αργει να σφίξει και γενικά ειναι καλό οι προσπάθειες να γινονται στα 2μισι ετσι ωστε μέχρι τα 3 να έχουν καθαρίσει.. γιατι δεν γινεται απο την μία μέρα στην άλλη.. :roll:

Χρυσα μου αφου σου ανέβασε δεκατα μάλλον κρυωματάκι θα ειναι.. αν και ειναι και η εποχή για τις αλερίες.. αλλά κάνουν οι αλεργίες πυρετό? :?:

Σισσυ Κρητη να πάς. Στον Αγιο Παυλο :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: να πάτε να κλείσετε ενα δωματιάκι με θέα το Λιβικό και να χαλαρώσετε τρελά.Να αράζετε στις αιώρες της καφετέριας κοιτώντας το άπειρο.. :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Μπορει να δεις και το Τονάκι. Ειναι τέλεια και οικονομικά.

Παναγιώτα και εμένα τα φτυνει όταν ειναι έτσι ολόκληρα. Οχι στις φακές όμως. Μια φορά την εβδομάδα όμως κάνω κεφτέδες απο όσπρια. Σε εκείνη την φάση τα τρπώει όλα.. :D

Γωγω μπράβο για το βάρος της μικρής! Και μπράβο για την πιπίλα, ειναι πολύ εύκολο μωρό η Ιω. :x

Αργυρώ μου, να την πάρει την άδεια ο συμπέθερος ρε συ, δεν παίζουν με αυτα! :o Η υπερκόπωση χτυπάει ύπουλα να ξέρεις.. :?

Μητσάκι μου ειμαι πολυ γαιδούρα, δεν σου έγραψα τίποτα για τον πατερούλη σου, περαστικά και αγύριστα κοριτσάκι μου, σιδερένιος να ειναι ο άνθρωπος..! :x

Τα υπόλοιπα αργοτερα που θα έχετε χαλαρώσει κιολας.. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩΓΩ τελικα καταλαβες ρε τι ειναι υπερπαραγωγη και τι η κάντιντα;;;; :lol::lol::lol::lol:

Πολυ ωραιο το κρεβατι!!!Σουπερ!!

Ρε συ ωραια ειναι και τα γκομενικα των αλλων.Ειδικα αν δεν ειναι κομπλεξικη και τα λεει ολα εχει πολυ φαση.

Τονια τη θυμαμαι αυτη τη σκηνη στο σεξ εν δε σίτυ!!! :lol::lol::lol:

Σισσιω να πας σε ξενοδοχειο ολ-ινκλουσιβ.Νομιζω συμφερει καλυτερα.Με τη μικρη θα πάτε;;;

Ρε κοριτσια τωρα σοβαρα βαζετε το χερι σας στη φωτια για τους αντρες σας;;; :o:o:o Εγω ουτε για μενα. :oops::oops::oops::oops:

Νατασα τελικα θα ξανακανεις ρε συ την εξεταση στη μικρουλα. :?::?: Και να μη σχολιασω οτι με ξεχασες!!!!Πως εισαι γενικοτερα;;;ΤΟ καλοκαιρι θα πας στο καμπινγκ;;;

Θουλη αντεχω αλλα δε ξερω για ποσο ακομη!!! :roll::roll::roll: Κοιμαμαι παρα πολυ λιγο.Ευτυχως δε δουλευω και δεν οδηγω. Θα ειχα σιγουρα τρακαρει!!! :?:?:?

Αργυρω ρε συ αυτο για τον αντρα σου μου ακουγεται σοβαρο.ΚΑπως το λενε αλλα δε θυμαμαι και εδω στην Ελλαδα δειχνει μια διαφημιση με τον Βουτσα να μιλαει για αυτο το συνδρομο (υπνικη απνοια νομιζω)

Επισης τα μαλλια της μικρης ειναι τρελα!!!!!! και ναι τη φλυδα εννοουσα.

Ιουλια πως πας με τα δερματικα;;Λοιπον να σου τα γραψω εδω.

Αυτο προκαλειται απο τσιμπημα παρασιτου (ακαρι,κοριος κτλ) .Συμβαινει κυριως τωρα το Μαιο και το Σεμπτεμβρη γιατι το ευνοει ο συνδυασμος υγρασιας και ζεστης.

Μπορει να σε εχει τσιμπησει οπουδηποτε. Στο σπιτι σου ή στο σχολειο ή σε πάρκο.

Οταν σε τσιμπησει δεν ζει πανω στο σωμα σου (με εξαιρεση τις θηλες -σε κοιταξε εκει ο δερμ;;; ) και δεν μεταδιδεται.

Η θεραπεια ειναι συνηθως κρεμα propiogenta.

H προληψη ειναι καλο αερισμα σε ολα.

Ευα μου συνεχιζω με τη διαιτα αλλα μη φανταστεις οτι κανω και τπτ φοβερο.

Χρυσα μου παρθενος ειναι. :?:?:? Επισης το 37 δε νομιζω να ειναι προβλημα.Το θεμα ειναι οτι για πολυ καιρο τωρα δεν εχει σταθερη δουλεια και τον εχει παρει πολυ απο κατω και ο ιδιος λεει οτι εξαιτιας αυτου μενει πισω σε ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι πριγκηπικο δωματιο ειναι αυτο :-bd:-bd τελειο τελειο

και το χαλακι μου αρεσε

εγω της μαζεψα το χειμωνιατικο αλλα δεν εχω καλοκαιρινο σε ροζ μοβ χρωμα που εχει το δωματιο και της εβαλα ενα που ειχα πριν γεννησω μεσα σε εκεινο το δωματιο σε μπεζ με κεραμυδι

δεν ειναι και χαλια αλλα δεν ειναι και οπως το θελω τεσπα

αλλα που να πω στον αντρα μου τωρα να μου παρει καλοκαιρινο αν και ειναι πιο φθηνα αλλα ασε καλυτερα δεν μπορω την γκρινια του παλι

αυτη τη ροζ γατουλα την εχουμε και εμεις και επισης το καλαθι για τα παιχνιδια αλλα το εδωσα στην πεθερα γιατι πηραμε αλλο με τις πριγκηππισες και ενα κουτι οποτε αυτο το κατεβασα κατω με καποια παιχνιδια της

εχει παρα πολλα τα οποια λογικο να μην παιζει

τι να τα κανω τοσα πολλα

αφρο μου τι κανεις?α ωραια θα εχεις τη μανουλα

χρυσα κοιτα η μανουλα σου αγχωνεται και λογικο να αντιδρα ετσι

δεν εχει ψαξει το θεμα και δεν γνωριζει και αυτη η νοοτροπια υπαρχει μεχρι τωρα οτι οποια κανει καισαρικη δεν υφισταται να γεννησει φυσιολογικα γιαυτο και δεν καταλαβαινει

αλλα μην της δινεις σημασια εσυ πεσ πως νιωθεις και τελειωσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ τέλειο το δωματιάκι της Ιω. Παραμυθένιο! Αυτό το αυτοκόλλητο νεράιδα το είχα δει κι εγώ και το ήθελα αλλά τελικά βάλαμε ένα σωρό άλλα.

Χρύσα μανούλα σου είναι και φοβάται. Και σε μένα με τη Μαρκέλλα που δε γύριζε τα ίδια έλεγε... Να της πεις ότι δε θες να το συζητάτε γιατί σε αγχώνει. Καταλαβαίνω ότι νιώθεις ότι δε σε στηρίζει αλλά σε αυτή τη φάση δε μπορεί. Άσε να σε στηρίζουμε εμείς κι η πεθερά στο συγκεκριμένο θέμα.

Έρηηηηη τι κάνετε? Το πήρε απόφαση ο άντρας σου πως θα μείνετε εκεί? Σταμάτησε τη μουρμούρα? Συνήθισες το αυτόματο αυτοκίνητο?

Τι έχει πάθει ο μπαμπάς της Δημητρούλας? :roll: Περαστικά του!

Αργυρούλα μη σκας με τους ηλίθιους! Μια χαρά είναι το παιδί! Άμμο θα πετάει...τι θέλουν να πετάει? Νεραϊδόσκονη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω πολυ τελειο και δεν μας επρηξες

πολυ νεραιδενιο ;);););)

το μωρο εχει διαφορετικο?αχ τι καλα εγω εχω ενα παιδικο και μια κρεβατοκαμαρα

οποτε αν κανω και αλλο θα ειναι μαζι αλλα δεν πειραζει τι να κανουμε

αν ειναι αγορι το αλλο θα το κανω ουδετερο αλλα αν ειναι κοριτσι θα συνεχισει το ροζ να παιζει παντου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ..... :x:x:x Το φτιάξαμε με πολλή πολλή αγάπη... :x:x

Ευάκι το κρεβάτι έτσι το αγοράσαμε..Με το από πάνω και τα πλαϊνά... ;);););););););)

Το χαλάκι της είναι ΙΚΕΑ..25 ευρώ... ;););) Και το ραφάκι 20 ευρώ... ;););) Το καλάθι αυτό που έχετε κι εσείς, το έχω πάρει για τα άπλυτά της.... ;););):lol::lol::lol::lol::lol: Αυτάαααα!!!!

Ναι, το μωρό έχει άλλο δωμάτιο... ;););) Δυστυχώς δεν είναι δικό μας το σπίτι..Με ενοίκιο μένεουμε... :(:(:evil::evil:

Μάγδα πολύ μου άρεσε η νεραϊδα απο την αρχή... :D:D:D:D

Έρηηηηηηηηηηηηηηηηηη μου φιλιά αγάπη μου... :x:x:x

Παναγιώτα κατάλαβα.... :D:D:D:D Και για τα δυο είχα διαβάσει, αλλά δεν θυμόμουν... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Ξύπνησε η Ιω...Ακατούρητη... :D:D:D:D:D:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Έκανε στο γιογιο.... :D:D

Ξυπνησε και το ποντίκι..Πάω να θηλάσω..Για να δουμε..Θα ξαναβγάλει αίμα;;;; :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Μ εχει βαλει το κρανος του κωστα και κανει βολτες :lol::lol::lol::lol:

αργι και εγω σκευτηκα οτι μπορει να ειναι σοβαρο .... :?

παναγιωτα ,φιλακια μπορει να πεσεις και μεσα ;) αν θες παρεμε τηλ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

25 ευρω το χαλακι γωγω?αντε ρε συ

ααα θα πω στον αντρα μου να παμε θελω πολυ να παρω κατι σε αυτα τα χρωματα αλλα πρεπει να κατεβουμε θεσνικη

ουφ

χαχα εγω αυτο το ειχα με παιχνιδια οτι θες το κανεις σιγα

νομιζα δικο σας ηταν το σπιτι δεν μενετε πανω κατω με πεθερικα?

κοριτσια τελεια φωτο

αφροδιτακη τι τελεια κοιλιτσα?ααααααχχχχχχχ ζηλευω :?:? και ο μανωλακης πολυ ομορφος ειναι να τον χαιρεσαι

παναγιωτα τελεια τα αντρακια σου ρε συ

μπραβο κοριτσια

ξυπνησε η μικρη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα μου!!!!!!!!

πω πω καλε κοριτσια ειλικρινα δε σας προλαβαινω!!

προσπαθω να διαβασω, δεν τα καταφερνω γιατι ολο κατι γινεται κ μετα οταν παω να γραψω εχουν δημοσιευτει αλλες ποσες απαντησεις!! :lol::lol::lol::lol:

αρα γωγουλα εχεις υπερπαραγωγη αν καταλαβα καλα??

τελειο το δωματιακι σας!!! τελειο!!!!!!!!!!

ελπιζω το καλοκαιρι να το δω κ απο κοντα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ Κρητη να πάς. Στον Αγιο Παυλο :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: να πάτε να κλείσετε ενα δωματιάκι με θέα το Λιβικό και να χαλαρώσετε τρελά.Να αράζετε στις αιώρες της καφετέριας κοιτώντας το άπειρο.. :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Μπορει να δεις και το Τονάκι. Ειναι τέλεια και οικονομικά.:

Ναι ναι Κρητη να πας να δεις και το Τονακι!!!!!! :-bd:-bd \:D/ \:D/ \M/ \M/

Ερακι τι ωραιες ιδεες που εχεις μαι νταρλινγκ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Θουληηηη!!!!! :x:x:x

Θ'αφησεις στη Γωγω τα παιδια;;;και τη Γωγω μετα ποιος θα τη βοηθησει;;;;ο ψυχιατρος;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Γωγω τι τελειο ρε το κρεβατι της Ιω!!!!!!! :D:D:D

Θα σας βαλω κι εγω φωτο της μπεμπας καποια στιγμη! :P

Α Μαγδα πηγα να βαλω και απο τη Καραιβικη αλλα μολις ανακαλυψα οτι το λαπτοπ μου δεν εχει θηκη για dvd!!!!! :o Θα μου φερει ο Μακης ενα εξωτερικο και θα σας δειξω! ;)

Παντως ωραια ηταν αλλα μη φανταστεις ξετρελαμος...νομιζω εδω εχουμε πολυ πιο ομορφες θαλασσες! ;) εκει δε μυριζουν αλμυρα ρε παιδι μου,ειναι καπως περιεργες... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SSSSSOOOOOOSSSSS kαι πάλι....

Θήλασα πάλι από το στήθος που έβγαζε αίμα...

Ήπιε κανα τεταρτο, δεν πονούσα καθολου...

Όταν τελείωσε, ρεύτηκε και έβγαλε δυο φορές γουλιά με αίμα..Καθαρό αίμα..Η θηλή δεν φαίνεται να έχει πουθενά αίμα...Από που βγαίνει;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::roll::roll::roll:

Λέτε να έχει τίποτα το παιδί και να φτύνει αίμα;;;;;;;;;;;; :o:o:o:o:shock::shock::shock: Τι να κάνω;;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Πριν που θήλασε από το άλλο στήθος δεν έβγαλε τίποτα..Υπάρχει περ'ίπτωση να μη φαίνεται το αίμα στη θηλή;;;; :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...