Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!!

μπαινω για να δωσω το παρον!!!

γωγουλα μου μαλλον εννοεις την καντιντα... η νατασα λαβι ξερει, το ειχε αναλυσει καποιες φορε, ρωτα την! αν θυμαμαι καλα μια ενδειξη ειναι οτι ενω θηλαζει η μικρη νιωθεις κατι σα σουβλιες μεσα στο στηθος!

να σας πω οτι καταληξαμε σε γυναικολογο!! θα παμε στην αγγελικη!!

ρε η γυναικα ειναι ΘΕΑ!! ερωτευτηκα!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ειναι τελεια!!!!

ο τολης λεει οτι ειναι λιγο φεμινιστρια αλλα θα το ανεχτει :lol::lol::lol::lol:

το μπεμπεκι μας ειναι πολυ πολυ καλα, θα παμε σε 3 βδομαδε για την αυχενικη τωρα!

Τί είναι πάλι η καντίντα;;;;; :shock::shock::shock::shock: Αλλο και τούτο πάλι..Όχι σουβλιές δε νιώθω.... :?:?:?:? Μόνο τσούξιμο.... :?:?:?

Άντε μπράβο αγάπη που καταλήξατε.... :D:D:D:D:D:D:D Μου είχες πει και απο το τηλ τα καλύτερα πριν καν τη δεις.... 8-)8-)8-)8-)8-) Ήμουν σίγουρη ότι θα καταλήξεις σε αυτήν.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Με το καλό...Θα δείτε φύλο στην αυχενική;;;;;Αχ άντε περιμένω να μου πεις ότι είναι μπέμπαααααααα..... :D:D:D:D

Πάω να φάω κοτόπουλο και μπρόκολο.... :-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α και καλές διακοπές με την Αναστασία! Να ξέρεις οτι βρωμάνε τα πόδια της...

Για να μη λες οτι δε στο είπαμε νωρίτερα...

Ωωωωω...μήπως να αναθεωρήσω για τα διπλανά δωμάτια? Καλοκαίρι θα 'ναι, ανοιχτά τα παράθυρα, λίγο να φυσήξει απαπαπαπα :lol: Θα της πω ότι δε βρήκα διπλανά :lol:

Καλά ρε τρελές....Πόοοοοοοοσα έχετε γράψει??? Συνεχίζω διάβασμα :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια δεν έχει ωραία μαλλάκια? λες και βγήκε από το κομμωτήριο!!! :x:x

επίσης Κατερίνα ήθελα να σου πω: τι κούκλα η κόρη σου και η δικιά σου για δάγκωμα είναι!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω που ειναι οι φωτο;;;

Αργη αυτο πηρε

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=3348732

εχει λεει τις ιδιες προδιαγραφες με αυτο

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... mid=711519

Γωγω καντηντα ειναι μυκητας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε σημερα γιορταζει η Μαγδα!!!!!!

Χρονια πολλα μαγδουλιιι..καλους υπνους ευχομαι στη Μαρκελλα!!!!

Όχι όχι δε γιορτάζω! Στις 22 Ιουλίου είναι η γιορτή μου! Ευχαριστώ πάντως που με σκέφτηκες :x

Τα χρόνια πολλά αργότερα λοιπόν...την ευχή για τους ύπνους να την κρατήσω από τώρα? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα εσένα γιατί δεν σου άρεσε? δεν πληρεί τις προϋποθέσεις ασφαλείας?

του Λ. δένει με την ζώνη του αυτοκινήτου!, είναι για πιο μεγάλα παιδιά..βέβαια και ατο δικό σας θα του έκανε αφού είναι μέχρι 36κλ!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη μου η πλατη του βγαινει μετα και μενει μονο το booster αλλα βγαινει και το απο πανω προσκεφαλι και το μαξιλαρακι για να δενει μετα με τη ζωνη του αυκινητου ...καλυπτει ολο το φασμα μεχρι τα 36 κιλα.

Δεν ειναι οτι δε μου αρεσει η δεν το θεορω ασφαλες, απλα θεορω οτι το αλλο εχει καλυτερη προστασια σε περιπτωση πλευρικων συγκρουσεων γιατι εχει πιο μεγαλα "φτερα" στο υψος του κεφαλιου.

Ο Οδυσσεας ειπε οτι του ειπανε οτι ειναι ιδιων προδιαγραφων κλπ...και του αρεσε και η διαφοα στην τιμη του παλιοσκρουτζ :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσαααααααααααα δεν ανέβασα ακόμα...Ξύπνησε να φάει πάλι...Με εχει κεζουμίσει σήμερα...Ανα 2ωρο τρωει.... :shock::shock::shock:

Πες ρε αν μπορεις για υπερπαραγωγή...Τι είναι, πως το καταλαβαίνεις... :?:?:?

Και για το μυκητα...Ξερεις;;;; :?:?:?:?

Μια χαρα μου φαίνεται το κάθισμα... ;);););)

Αρτζιιιιιιιιιιιιι τελεια μαλλάκια.... :x:x:x:x:x Πολύ μου αρέσουν οι μπούκλες στα μωράκια...Στους μεγάλους όχι... :oops::oops::oops::oops::oops: Προτιμώ το ίσιο.... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπερπαραγωγη ειαι οταν παραγεις περισσοτερο γαλα απο οσο χρειαζετε το μωρο σου και το μωρο παιρνει περισσοτερο απο το "ελαφρυ" γαλα παρα απο το λεγομενο "παχυ" σημβαινει πολυ συχνα ειδικα το πρωτο διαστημα και πριν την εδρεωση της γαλουχιας.

Το καταλαβαινεις απο τα υποπρασινα η πρασινοκιτρινα κακα και απο ελαφρως μειωμενη προσληψη βαρους παρολο που βρεχει κανονικα πανες

Δες και περισσοτερο εδω http://mother.gr/displayarticle.asp?articleId=236

Τωρα καντηντα ειναι μικητας που υπαρχει μεσα μεσα..εαν ειναι οντως αυτο πρεπει να κοψεις μαχαιρει σακχαρα και υδατανθρακες καιθα δεις δραματικη και αμεση βελτιωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tiτι κανετε?>

περασαμε σημερα τελεια..τα μωρα παιξανε ακομα πιο τελεια...

γνωρισα κ τη λινα με τη σοφουλα της..ειναι ανετη..κ γαμω :x

ρε γωγω περα απο τη πλακα,,εμενα πανω απο 2 ωρο ποτε δε τρωει..δηλ στη μια ωρα τρωει..επισης δε κοιμαται

κοιμηθηκε 15 λεπτα στη νατασα κ μιση ωρα ακομα εδω :twisted::twisted::twisted:

αλλα καθετε ριλαξ κ με κοιταζει :x:x:x

χινουλα εγω ξερω ποτε γιορταζεις..κ ποτε η μαρκελα..εγω εχω 23-7 γενεθλια :D

κατερινα τεεεεεεελεια φωτο..οντως

χρυσα με γεια το καθισμα..τι να πω για οδυσσεα..

οσο για τη κουμπαρα..ποσο ειναι τα παιδια?εγω δε θα τα εδινα

βικυ εμεις σημερα θα παμε στη λογιστρια..αν περισεψουν θα σε δωσω..

ιουλιαααααααααα εισια ΚΑΛΥΤΕΡΑ??????????????

λεναρα ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ..θα εχεις κ γαμω τις γεννες...

αφρο να με θυμηθεις..εχεις ακομα..

αργι ρε να το προσεξει ο αντρας σου..απαπαπ

ερη που εισαι?

σισσιω καλα?σε φιλωωωωωωωωωωωωωω

μιλησα κ με καρολ..μες το παραπονο :P:P:P

παναγιωτα αντεχεις????????????

νατασα ποτε θα σε ξανα δω? :oops::oops::oops::oops:

θαλασιτσα λενακι?

α φρα.αν μπορεις να παρεις βρακια με σχεδια..με ηρωες φιγουρες κτλ

να ρωτας να θελει..κ να τουλες δε κανει να λερωσουμε το καραβι-τρενο οτι φιγουρα εχει δηλ

εγω ετσι κανω

ααα τονια..για να δεις οτι ο θοδ ειναι ετοιμος για γιογιο

τον λεει η νονα..πως κατουρας?κ παει κατεβαζει βρακι κ κανει..χθες με ειδε να καθομαι στο γιογιο..

με λεει να σηκωθω σηκωνομαι κ κατουραει

οποτε/>>??μια χαρα ξερει..αολως οταν του λεω θες δε καθετε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν σας ευχαριστώ όλες για τα συγχαρητήρια και τις ευχές :x

Δεν κάναμε κανένα φοβερό γλέντι... Εδώ συνηθίζεται να βγάζεις την επιτροπή έξω για φαγητό σε κάποιο καλό εστιατόριο. Παίρνεις και κάποια επιδότηση από το τμήμα. Εγώ κάλεσα και μερικούς φίλους, ήταν και οι γονείς και τα πεθερικά και πλήρωσα τα μαλλιοκέφαλά μου :? Τώρα περιμένω να δω πόσα θα φιλοτιμηθούν να μου δώσουν.

Η Μαρκελλίτσα είναι μια χαρά. Τώρα τελευταία σαπίζει στον ύπνο τα μεσημέρια -2 και 3 ώρες - και την νύχτα κοιμάται πολύ αργά - χτες μετά τις 11 :shock: - και ξυπνάει συνέχεια. Τα ίδια δηλαδή...έχω βαρεθεί να γκρινιάζω για το θέμα...

Βρε Γωγώ πότε προλαβαίνεις και γράφεις τόσα :shock:

Δεν είμαι πολύ σίγουρη για την υπερπαραγωγή να σου πω γιατί δε μου έτυχε :roll: Είναι σε κάθε πάνα τα κακά κιτρινοπράσινα ή σε 1 -2? Αν είναι μόνο σε κανα δυο τότε δεν έχεις θέμα. Μπορεί απλά σε κανα δυο θηλασμούς να μην ήπιε από το παχυ γάλα. Έτσι μου είχε πει η Λαλα.

Αργυρούλα πολύ όμορφα τα μαλλάκια της Ρ. Αγγελικά! Τι έχω χάσει με το Λουκά? Πάνε να σας το βγάλουν προβληματικό οι άχρηστοι?

Μαϊμού πλησιάζει ο καιρός για αυχενική? Τι καλά :ymdaydream:

Φρανίτα πάρε το Σεμπίνι κι έλα να πάμε για μπανάκια!

Οι δυτικοί που ζουν εκεί τι δουλειές κάνουν? Είνια διπλωμάτες οι περισσότεροι? Επιχειρηματίες? :roll: Έγραψες κι άλλα στο μπλογκ σου? Βάλε πάλι ένα λινκ εδώ γιατί δεν το αποθήκευσα!

Δε θυμάμαι και τίποτα άλλο με τόσα που λέτε... :?

Φιλιά σε όλες!

Α! Σισσιώ... πηγαίνετε ρε ένα ταξιδάκι. Ένα 4ημεράκι. Κάπου στην Ευρώπη. Ιταλία, Γαλλία κάτω νότια -Νίκαια, Κάννες. Σίγουρα θα βρείτε και οικονομικό. Η Σαντορίνη δε μου κάθεται πολύ για χάνεϊμουν. Πάντως κάτι να κάνετε. Μια φορά παντρεύεστε. 'Αντε με το καλό!

Θουλίτσα τώρα σε είδα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ ερωτευτηκα τα μαλλια της κορης σου!!!!!! :x:x:x:x:x αυτο το σγουρο με τρελαινει!!! και μου πανε και περισσοτερο τα σγουρα,αλλα πολυ ταλαιπωρια η περμαναντ στο μαλλι! :roll:

Γωγω υπερπαραγωγη ειναι οταν εχεις παρα πολυ γαλα με αποτελεσμα να πινει μονο το ελαφρυ το μωρο και αυτο ειναι ενας λογος να μη παιρνει παρα πολυ βαρος και να κανει πρασινα κακα..επισης καντιντα ειναι μια μυκητιαση στο στηθος και μπορει και στο στομα του μωρου(δες αν εχει ασπρες κηλιδες στο στομα και στη γλωσσα) που προκαλει ενα πονο στο στηθος σα σπασμενα γυαλια..αυτα διαβασα τοτε αυτα σου λεω! ;)

εγω απο τους πονους που ειχα δε μπορουσα να καταλαβω αν ειχα ή οχι..ακομη ποναει το στηθος μου εσωτερικα αλλα υποθετω οτι ειναι απο τις πολλες αντλησεις.. :roll:

Μαγδα μ'αρεσει που επιλεγεις ευχες!!! :lol::lol:

ωχ ειπατε πολλα μεχρι να υποβαλω!!διαβαζω μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ειδατε που ειμαι διαβασμενη;;;!!!!!Οπως τα πε η Χρυσα!!!! :lol::lol::lol:

Α γαμηλιο εμεις πηγαμε Καραιβικη 11 μερες και νομιζω οτι μας ηρθε πιο φτηνα απ'οτι να πηγαιναμε Σαντορινη!!! :P Εδω την εχουν δει πολυ χαι κλας γι αυτο θα παρουν τα παπαρια τους φετος και κλαιγονται!!! :evil::evil::evil:

Μαγδα ξεπαραδιαστηκες;;;χαλαλι ρε ολοκληρη ντοκτορ εγινες!!! :P ποιοι περιμενεις να σου δωσουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλι ειναι πολυ μπροστα ο Ντοντος!!! ε ναι ετσι που μου τα λες ειναι ετοιμος αλλα θελει να σε βασανιζει!!!σαδιστης σα τον Αλεξ!!!! :lol: Νομιζω το καλοκαιρι θα κανουν το διδυμο της συμφορας!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καλοκαιρι θα αφησω τα παιδια στη γωγω κ θα ερθω να σε βοηθησω :x:x:x:x

καλε τι εκανε τη ανηψια μου ο αλεξ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::D:D

θα το μαδησω :lol::lol::lol::lol:

μα σε λεω..ετοιμος ειναι..καψονια κανει :twisted:

μιτσακι ξεχασα..καλα ο μπαμπακας?καλε σε 2 βδ μπαινεις μηνα σου? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ω ω ω Τονιαααα καραϊβική! Πολύ εξότικ!

Βάλε μας καμιά φωτό να δούμε! Ωραία ήταν?

Εμείς πήγαμε Ιαπωνία για δουλειά βασικά, αλλά κάναμε κάτι εκδρομούλες Σαββατοκύριακα εκεί. Αλλά θα προτιμούσα να είχα πάει κανα δεκαήμερο μαζεμένο κάπου...

Λεφτά μας δίνουν από το τμήμα για να βγάλουμε την επιτροπή έξω. Απλά εγώ κάλεσα περισσότερο κόσμο κι έβαλα κι απ'την τσέπη μου... Μπορεί όμως να μου τα καλύψουν κι αυτά - θα δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να είναι υπερπαραγωγή..Τόσο καιρό κίτρινα κακάκια έκανε...Σπάνια να είδα πράσινα... :?:?:? Αλλά όντως χθες από το απόγευμα και μετά έκανε πολύ πολύ μικρά γεύματα (συνήθως πενάλεπτα) και γι'αυτό να έκανε κιτρινοπράσινα...Θα το παρακολουθήσω... :roll::roll::roll:

Τώρα για τα άλλα δεν ξέρω ρε γαμώτο..Αν είχα μύκητες δε θα ήταν και οι δυο θηλές χαλια;;;;; :roll::roll::roll: Αρχικά είχα θέμα με το δεξί..Επουλώθηκε εντελώς, μετά είχα με το αριστερό και τώρα που πάει να επουλωθεί το αριστερό, μου πληγώνει το δεξί;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Αν και δεν έχει πληγή το δεξί...Απλώς τσούζει λίγο και είναι ερεθισμένο... :roll::roll::roll: Και το δαχτυλίδι (θηλαία άλω) γύρω από τη θηλή πως πρήζεται και κοκκινίζει μια στο τόσο;;;; :?:?:? Μάλλον λάθος στάση θα έχω... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Τι να πω..Δεν ξέρω...

Μάγδααααα γράφω τις ώρες που κοιμούνται οι μικρές ή η Ιω βλέπει τραγούδια ή έχει πάει βόλτα με τη γιαγιά... ;);););););););) Πολλές φορές γράφω με την Ιω αγκαλιά... :lol::lol::lol:

Θουυυυυ η νύφη σου μέχρι προχθες κοιμόταν 5-6 ώρες τη νύχτα και μετά αν 3 ωρο...Από προχθες ακόμα και τη νύχτα ξυπνάει στο 3ωρο και προς το πρωί 2ωρο... :o:o:o Μάλλον επειδή με το ζόρι πίνει 10λεπτά και μετά ροχαλίζει.. :?:?:?:? Εξου και τα κιτρινοπράσινα κακά πιθανότατα... :?:?:? Επίσης εμένα όσο είναι ξύπνια, αντε να καθίσει κανα 10λεπτο-15λεπτο ήσυχη ή στον καναπέ ή στο ριλαξ...Μετά γκρινιάζει..Κλαίει... :twisted::twisted::twisted: Θέλει αγκαλια και σηκώνει το κεφάλι και κοιτάει γυρω γυρω... :twisted::twisted: Πάλι καλά που κοιμάται τις νύχτες...

Τόνιααααα Καραιβική;;;;;; :o:o:o:o Ουαουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.......... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μωρή πολύ διαβασμένη είσαι...Πως δεν τα κατάφερες απορώ... [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] Λες κι εγώ να καταντήσω σαν εσένα και να αρμεγομαι πάλι;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Απαπαπαπαπαπαπαπαπα....

Θου και γαμω ο Ντόντος... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ρε εμένα δεν ξέρει να γδύνεται... :roll::roll::roll: Προσπαθεί αλλά δεν....Μάλλον γουστάρει να τη γδύνουν τη γυναικάρα μου... 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα διάβασα το άρθρο που έβαλες..Εχω σχεδόν όλα τα συμπτώματα.... :o:o:o:o Κυρίως από το ένα στήθος (το αριστερό) από την αρχή έχει πρόβλημα..Θυμάστε που σας το έλεγα;;;Αλλά νόμιζα ότι έφταιγε η θηλή μου επειδή δεν είνι πολύ πεταχτή... :?:?:?:oops::oops: Γλιστραει και δεν μπορεί να το πιάσει, όποτε τη βάζω από αυτό συνήθως κλαίει, κουνιέται και νευριάζει σαν κάτι να την ενοχλεί...Βγάζει γουλιές...Και φυσικά και από τα δύο στήθη κάθε ρούφηγμα που κάνει καταπίνει κιόλας....Αλλά δεν ήξερα ότι αυτό είναι κακό... :?:?:?:?:? Και όντως όταν τη θηλάζω πάνω σε μαξιλάρι νιώθει καλύτερα....

Πωπωπωπω τι μαθαίνει κανείς...Χίλια ευχαριστώ ρε.... :x:x:x:x:x:x:x:x:x Και σκέψου ότι τα είχα διαβάσει στο βιβλίο της Πατσούρου αλλά δεν τα θυμόμουν... :oops::oops::oops: Βασικά δε θεωρούσα κακό να έχεις πολύ γάλα... :?:?:?:?

Α, επίσης αυτή που έχει το mother.gr είναι φίλη του άντρα μου..Είναι παρουσιάστρια ειδήσεων στον ANT1...Πολύ όμορφη και μανούλα ενός γιου 2 ετών και κάτι... ;););););)

Θου ρε μάλλον αυτό θα είναι..Επειδή τρώνε γρήγορα... :?:?:?:?:? Εξου και τα κακά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις με πήραν να πάω να πάρω τον Λ. (έτσι και αλλιώς θα πήγαινα) γιατί πετάει άμμο :?:evil::evil:

αη στα κομμάτια βαρέθηκα :(:(:(:(:evil::evil:

έτσι μου έρχεται να τον σταματήσω από το σχολείο :cry::cry::cry::cry::cry: να τον έχω στο σπίτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετω την ομορφη παρεα

τι κανετε?

προσπαθησα να διαβασω λιγα μπορεσα γιατι ειναι παααρααα πολλα

γωγω τι κανεις εσυ και οι κουκλαρες σου?

παναγιωτα τι κανεις?πως παει η διαιτα?εγω τα παρατησα :?:oops::oops:

μαρθα μου πως εισαι εσυ?οι αγορινες σου?

εσας βλεπω μεσα :):)

κοριτσια εγω σημερα ξεσηκωσα την κρεβατοκαμαρα

εβγαλα τα καλοκαιρινα του αντρα μου αλλα ειαι ολα για πλυσιμο μου μυριζουν καπως και μαζεψα τα χειμωνιατικα

επλυνα κουρτινα καθαρισα παραθυρο αλλα ολα τα επιπλα ειναι μεσα στη σκονη και θελω να σπουπισω και το κρεβατι απο κατω και να σφουγγαρισω εχω πραγματα εκει κατω ρουχα μαζεμενα και κουβερτες

αλλα τωρα κοιμαται ο συζηξ μεσα

εμεις κατα τα αλλα καλα

δουλειες που δεν τελειωνουν το σπιτι ανω κατω και ο καιρος χαλια

η μικρη καλα τωρα κοιμαται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε αργυρω μου δεν μπορω να καταλαβω

τα αλλα παιδακια τι κανουν?πως ειναι ολα ειναι ρομποτακια και μονο καθονται και κανουν οτι τους λενε?

μονο ο λουκας αντριδραει σαν παιδακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης σε κάθε γεύμα σχεδόν πνίγεται και βήχει... :o:o:o Και γι'αυτό δεν βάζει και τόοοοσο πολύ βαρος... :?:?:?:?

Χρυσάκι ειλικρινά χίλια ευχαριστώ ρε συ...Αλήθεια... :x:x:x:x Λες και περιέγραφε την μπέμπα μου το άρθρο.... :?:?:?:?:?:roll::roll::roll::roll::roll:

Αρτζιιιιιι αμα τον αντιμετωπίζουν σαν προβληματικό το παιδί, έτσι θα του φέρονται... :evil::evil::evil::evil::evil: Καλά τους κάνει και τους πετάει άμμο.... :evil::evil: Σιγά το πράγμα...Όλα τα παιδιά το κάνουν αυτό... :roll::roll::roll:

Ευάκι εδώ...Προσπαθώ να ανακαλύψω τα προβληματα μου.... :lol::lol::lol: Κάνω τη ψυχοθεραπεία μου...Τις έχω πρήξει,αλλα δε με νοιάζει.... B-)B-)B-)B-)B-) Γι'αυτό τις ανέχομαι τόσο καιρό.... :-w:-w:-w:D:D:D:D:x:x:x:x

Μαρή μαζέψου λίγο...Τελειωμό δεν έχουν οι δουλειές... :o:o:o:o Εγώ συνεχίζω δίαιτα... :D:D:D:D:D:D Τα βράδια με πιάνουν τρελές πείνες..Προχθες έφαγα ένα γιαούρτι με μια φέτα ψωμί..Μα χορταίνει άνθρωπος με ένα γιαούρτι;;;;;;; :o:o:o:o:evil::evil::evil::@):@):@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Θα προσπαθήσω να χαλαρώσω και να μην το σκέφτομαι συνέχεια 🥴🙂 πάντως έτσι κι εμένα δεξιά ανεβαίνει πιο πολύ!!
    • Ωχ αγχωθηκα τωρα κι αλλο. Εμενα δεν εδωσε σημασία στο αιμάτωμα. Ουτε σαφή απάντηση απο που προέρχεται. Κατι για τόν φθαρτο μου ειπε. Οπως γράφει και στο αρχείο που μου εστειλες. Αλλα οκ... Ισως ηταν σκουντημα τωρα αυτο που έγινε  για να καταλάβω πως δεν τον πολυκαιει και για την έκβαση μου. Χθες φαντάσου δεν αναφερθηκε καν στο αιμάτωμα και τον ρώτησα εγω , ενω ηδη ειχε τελειώσει η εξέταση. Και μου εκανε κοιλιακό υπέρηχο για να το δει και φαινόταν καλύτερα εκει. Φαίνονταν αρκετά μεγαλος αλλα ουτε που ασχολήθηκε. Το μονο που μου ειπε ηταν πως αν η κυηση πήγαινε καλά, δεν θα τον απασχολούσε καν! Και τωρα το αρχείο που έστειλες γραφει αλλο. Εσενα τι σου ειπε; Είδες γράφει και για την προγεστερόνη ότι βοηθάει και οταν την Παρασκευή τον είχα ρωτήσει αν θα βοηθούσε μου ειχε πει οχι αλλα καλου κακου παρε 3 την ημερα. Ποσο στεναχωρηθηκα τωρα .. Οκ... Θα παρω τηλ τον αλλον γιατρό (αυτον της Γερμανίας) και θα ζητήσω ραντεβού εκτάκτως. Μπορεί και στο αιμάτωμα να οφείλεται αυτή η καθυστέρηση;;
    • Δεν ξέρω τι να σου πω.. μόνο από αυτά που μας αναφέρεις εμένα προσωπικά μου έχει προκαλέσει ανασφάλεια.. πόσο μάλλον να το βίωνα κιόλας... Μήπως να κάνεις διπλό υπέρηχο σε διαφορετικούς γιατρούς την ίδια μέρα για μεγαλύτερη ασφάλεια;; Σίγουρα όμως πρέπει να πάρεις άμεσα δεύτερη γνώμη για τα ultro.. μπορεί να μην αρκεί αυτή η ποσότητα για τη περίπτωση σου με τόσο αίμα.. και μόνο γιατρός μπορεί να στο πει.. εγώ δεν θα έχανα χρόνο, ακόμα και αν "δεν είχε νόημα" κατά τα λεγόμενα του συγκεκριμένου κυρίου, θα ήθελα να του δώσω τις καλύτερες δυνατές ελπίδες.. Για το αιμάτωμα με είχες ξαναρωτησει και όσο και να σε ευχαριστώ για την εμψύχωση απέφυγα να απαντήσω.. κυρίως γιατί δεν θέλω να εστιάζω στις αρνητικές στατιστικές και σίγουρα στο να τις μεταδίδω.. χθες είχε μεγαλώσει σε σχέση με δύο εβδομάδες πριν αν και λεπταίνει σε πάχος όπου πιθανότατα σημαίνει ότι απορροφάται σιγά σιγά λέει ο γιατρός.. λίγο που το έψαξα όταν το βρήκαμε, το αιμάτωμα προκαλείται από αποκόλληση του σάκου.. αυτά που διαβάζω είναι αρκετά τρομακτικά αλλά ευτυχώς ο γιατρός μου δεν έδειξε ποτέ να ανησυχεί.. και δεν ένοιωσα με αυτή την έννοια τον φόβο ίσως και που θα έπρεπε..  "Ορισμένοι ερευνητές προτείνουν ότι τα μικρά αιματώματα δεν επηρεάζουν την έκβαση της εγκυμοσύνης. Ωστόσο, άλλες μελέτες υποστηρίζουν την άποψη ότι η έκβαση της εγκυμοσύνης εξαρτάται από το μέγεθος του αιματώματος, την ηλικία της εγκύου και την ηλικία κύησης. Η κλινική σημασία μιας SCH (υποχοριονικό αιμάτωμα) στο πρώτο τρίμηνο μπορεί να προσδιορίσει έναν σημαντικό πληθυσμό εγκύων γυναικών με αυξημένο κίνδυνο δυσμενούς βραχυπρόθεσμης ή μακροχρόνιας εγκυμοσύνης, όπως: κολπική αιμορραγία, αποβολή, υπέρταση, προεκλαμψία, αποκόλληση πλακούντα, πρόωρο τοκετός, ενδομήτρια καθυστέρηση ανάπτυξης (IUGR), εμβρυϊκή δυσφορία, ενδομήτρια θνησιμότητα και περιγεννητική θνησιμότητα. Το θεραπευτικό αποτέλεσμα της ανάπαυσης στο κρεβάτι εξετάστηκε από μια μελέτη η οποία σημείωσε λιγότερες αυτόματες αμβλώσεις και υψηλότερα ποσοστά τελειόμηνης εγκυμοσύνης σε γυναίκες με ανάπαυση στο κρεβάτι." Ένα από τα paper που έγιναν και δημοσιεύθηκαν στην Ελλάδα:  p21-3-15.pdf
    • Είναι χειρότερο το πρωί κορίτσι μου και ειδικά τέτοιες ώρες. Ξεκουμπώνω το παντελόνι στην δουλειά. Δεν παίρνω προγεστερόνη.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...