Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 10! Στην τελική ευθεία!


Recommended Posts

Σοφια μου τι να σου πω...εγω σε συγκριση με το γιο μου τη βλεπω μεγαλη την κοιλια μου..στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ημουνα ετσι...ενω τωρα απο νωρις εκανα κοιλια..και με κοροιδευει ο αντρας μου οτι πρωτα παει η κοιλια και μετα εγω..ααα κοριτσια εχτες που πηγα στη γιατρο μου τη ρωτησα αν φταιει που δεν πολυ τρωω και εχω παρει μονο 2 κιλα και η μικρη ειναι μονο 340 γραμμαρια και με ρωτησε ποσο γεννησα το γιο μου τον οποιο τον γεννησα 3250 τελειομηνο και μου ειπε πως πρωτον αφου η ολη αναπτυξη ειναι μια χαρα δεν μιας πειραζουν τα γραμμαρια και πως γενικα λεει ειναι μαλλον ολιγοβαρυ τα μωρα που κανω και 30 κιλα να παρω παλι τοσο θα κανω..και λεω οκ γιατι εχω τυψεις και λεω μηπως φταιω εγω..και μου λεει οχι μια χαρα..θες να ειναι κανα παχουλο μωρο..θα ειναι λεει μικρουλι παρε μερικα ρουχα 0 για τον πρωτο καιρο αν και μεγαλωνουν γρηγορα(εγω εχω μερικα απο τον γιο μου 0 σε ασπρο χρωμα και δεν θαπαρω αλλα γιατι ο γιο μους γεννηθηκε 3250 και επαθε ικτερο και τελικα οταν βγηκαμε ηταν 2800 και αυτα τα φορεσε για να μηνα και πολυ λεω)ανυπομονωωω να αρχισω να ψωνιζωω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευη μου κι εγω εχθες που πηγα στον γιατρο το ιδιο τον ρωτησα με εσενα.Αυτη την εβδομαδα πηραν περιποε 100γρ ισως κ λιγοτερο κ εγω εδω κ ενα μηνα ειμαι κολλημενη στα +11,σχετικα λιγα αν σκεφτεις οτι εχω 2 κ σε 2-3 εβδομαδες γενναω.Μου ειπε δεν εχει σημασια,τα μωρα οτι ειναι να παρουν θα το παρουν,κι ετσι ηρεμησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε??Εμεις ειμαστε καλα κ μεγαλωνουμε!!!

Δεν ειχα ιντερνετ αυτες τις μερες κ ετσι σας εχασα..

Τα νεα μας..περασα ενα πολυ κουραστικο διημερο..ειχαμε το μνημοσυνο του κουνιαδου μου την Κυριακη :( ..ποτε ειχα μια ηδη φορτισμενη κ πολυ κουραστικη μερα..χτες πηγαμε την ανηψια μου παιδων για επανελεγχοτης πνευμονιας που περασε τον περασμενο μηνα ευτυχως ειναι μια χαρα..μετα ολο εξω δουλειες κ το βραδυ ειχα οδοντιτρο που παλι ευτυχως μου πε πως ειναι αψογα ολα κ ουτε καθαρισμο δεν χρειαζομαι..

μετα αποολα αυτα χτες φευγοντας απο τον οδοντιατρο απο την κουραση πλεον δεν μπορουσα ουτε να κουνηθω ουτε βημα να κανω..πρηστηκαν τα ποδια μου τα χερια μου η κοιλια μου ειχε βαρυνει τοσο πολυ κ ημουν κομματια!!!!Σημερα λοιπον ξαπλα ολη μερα..αν κ ακομη ειναι πρησμενα τα ποδια μου..οχι οσο χτες βεβαια αλλα ειναι..απο χτες εκοψα κ το αλατι..ηδη ειμαι +9.5!!Πως πηρα τοσα κιλα δεν μπορω να το καταλαβω..γιατι δεν μπορω να πω οτι τρωω κ παρα πολυ..

Τεςπα..Α επιση ο μικρουλης πρεπει να χει μεγαλωσει πολυυυυυυ ειναι σε ολη τη κοιλια τον νιωθω παντου..το διαφραγμα με ποναει ακομη πιο πολυ κ γενικα εχουν δυσκολεψει τα παντα κ οι σκαλες κ ο υπνος κ ολα!!!!

58 μερουλες μεινανε κοριτσια!!!!!!!!

Αυριο παμε για ντοπλερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περασε ο καιρος!!!!!Να δουμε θα περασει το ιδιο γρηγορα απο δω κ περα??

Φιλακιααααααααα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα ειχα ενα ανγχος...λεω τοσες φιλες μου που κανανε τωρα Βεπιπεδου ηταν τα μωρα 450 και πανω και εμενα μονο 340 και η κολλητη μου που ειναι 19 βδομαδων ειναι ηδη 310γραμ..λεω λες να φταιω..ευτυχως που δεν ειναι ετσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο μένααα!!!

Πρίν κοιμήθηκα απο τις 2 παρά μέχρι τις 4 και μισή που ήρθε ο άντρας μου να φάμε!!! Και νιώθω σαν να κοιμήθηκα 2 μέρες!!! :lol::lol::lol: Μετά το φαγητό έκανα λίγες δουλίτσες μέσα άπλωσα ένα πλυντήριο έπλυνα το μπαλκόνι και τώρα σας γράφω απο το μπαλκόνι!!! Αχ (θα το ξαναπώ) τι ωραίο που είναι το καλοκαίρι!!!

Μάχη μου ότι και αν έγινε μην χαλιέσαι βρέ κοπέλα μου, στεναχωρείς το νινί!! Αν θές να τα πείς κάπου να ξεσπάσεις εμείς εδώ είμαστε!

Ζάχα μου μας λές όποτε θές ότι θές τώρα σημασία έχει να μας λές τα καλά σας νέα απο τον μπέμπη!! :YMHUG::YMHUG:

Κίσκα μια χαρά είναι το βάρος στου μωρού σου βρέ!! Δεν έχουν όλα τα μωρά τον ίδιο ρυθμό ανάπτυξης! Και αυτό που είπε η Σοφία ισχύει, το μωρό θα πάρει ότι είναι να πάρει τρώς δεν τρώς ;)

Συμπεθέρα βάλε φωτό και δεν θα τρομάξουμε!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτό που λέτε με που σας κόβεται η ανάσα εγώ δεν το παθαίνω γιατί μάλλον είναι πιο χαμηλά η κοιλιά μου... αλλά όταν ανεβαίνω σκάλες λαχανιάζω και μου "κόβονται" τα γόνατα!!! Σαν τις γριές!!!

Σήμερα είχαν γιατρό η Μαρία και η Μάχη έτσι δεν είναι? Περιμένουμε νέα κορίτσιαααα!!

Κατερινάκι τι κάνεις? Άρχισες να βαραίνεις ε? Προσπάθησε όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι... και να αποφεύγεις την ορθοστασία... εμένα ο γιατρός μου μου είπε αν πρήζονται τα πόδια να ξαπλώνω και να βάζω τα πόδια μου πανω σε μαξιλάρι...και έχει αποτέλεσμα... δοκιμασέ το!

Με το καλό το ντόπλερ αύριο!!

Πώ πώ τώρα που είπες για τις μέρες που μείνανε... εγώ έχω 35 μέρες για να κλείσω την 38η και μετά θα μου το πάρουν!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελιζ μου κ γω σημερα ολη μερα με τα ποδια στο μαξιλαρι..τωρα εκατσα σε καρεκλα!!!

Εγω θελω 58 μερουλες μεχρι την 38η κ γω με καισαρικη θα γεννησω!!Πλησιαζουμε πλησιαζουμε!!!

Αλλα γενικα με πιεζει απο παντου..ειμαι κ μικρωκαμωμενη κ το μωρο σχετικα μεγαλο μου χουν πει οποτε μαλλον γι αυτο..

θα περασουν ομως κ θατον εχω στην αγκαλια μου!!!!

Κισκα μου μην αγχωνεσαι...κ μικρουλι να γεννηθει θα μεγαλωσει μια χαρα!!!

Εγω γεννηθηκα 1600 γρ!!!Η ανηψια μου 2260 εινα μια χαρα κ η αναπτυξη της σουπερ!!!

Ολα θα πανε καλα για ολς μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περνάει ο καιρός Κατερίνα μου...για πότε θα περάσουν και οι υπόλοιπες μέρες ούτε που θα το καταλάβουμε... αρκεί να είμαστε εμείς και τα μωράκια μας καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κορτσουδιαααααααα...πριν λιγο γυρισαμε απο την απογευματινη μας βολτα στην πλατεια κ η μικρη μου δεν λεει να μαζευτει μεσα...μαστορευει με τον μπαμπα της την βαρκα κ δεν ερχεται που την φωναζω.τελικα αυτη η εποχη ειναι η καλυτερη!!!στην πλατεια χαμος απο παιδακια κ φυσικα κ απο μαμαδες με τα μικροτερα...αχ τι ωραια!!!

τελικα το εκανα το τυροψωμο-πιτσα :D:D:D κ αυτη την φορα μου βγηκαν μονο 3 ταψακια :D:D:D το ενα το εκανα μονο με τυρικ ριγανη(γιατι δεν αρεσει στην μικρη η ντοματα),το αλλο τυρι,ντοματα κ ριγανη...κ στο τριτο προσθεσε κ χυμο σαλτσας κ μπορω να πω οτι ηταν το πιο θεικο απο ολα!!!μιαμ μιαμ...εβαλα κ τα φασολακια μου για αυριο οποτε με το φαγητο ειμαι κομπλε.

τωρα περιμενω την μικρη να μαζευτουν μεσα για να την βαλω για υπνο...το πρωι παλι θα μου λεει νυσταζω κ θα μουρμουριζει...παω να ξαναβαλω μια φωνη..!!!τα λεμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μιχαέλα!!

Ωραία ακούγονται τα τυρόψωμα... μιάααμ!! Καλή όρεξη!!!

Και εμάς εδώ ο δρόμος είναι γεμάτα παιδάκια με μαμάδες... τα παιδάκια παίζουν και οι μαμαάδες κουβεντούλα!!! Και ο δικός μου παίζει μέσα στην κοιλιά!!!!

Καλό βράδυ να έχεις τα λέμε αύριο!!

Σας αφήνω και εγώ μόλις ήρθε ο άντρας μου και λέει να πάμε για καφέ!!

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Κισκα τι καλα!Το βρηκες το καροτσι! :D Μια χαρα ειναι το μπεμπακι σου,μην σε απασχολει το βαρος του αφου ο γιατρος ειπε πως ειναι φυσιολογικο.Τελεια η κοιλιτσα!

Γιελιζ καλο καφε!

Κατερινα ξεκουρασου οσο μπορεις.Και καλο γιατρο.

Μιχαελα,δεν μαζευεται η μικρη,ε; :lol: Με τετοιο καιρο λογικο το βρισκω.

Σοφια τι κανεις;

Ξεχασα καμια;;; :roll:

Εμεις λεγαμε να βγουμε βολτα αλλα τελικα παραγγειλαμε σουβλακια και θα καθισουμε σπιτι να δουμε ταινια.Αν και με τοσο καλο καιρο,δεν μπορω να καθομαι και πολυ μεσα.Εχει καλοκαιριασει για καλα!

Ηρθε ο μαστορας να δει το σπιτι που θελουμε να το σοβατισουμε και να το βαψουμε απ΄'εξω.Θα μου βαψει και το δωματιο της μικρης.Παλι χαλια θα γινουμε,να δω ποιος θα τα καθαρισει...Εχουν να πεσουν πολλα τσιμεντα και μπογιες...Αγχωθηκα. :?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ σας ζηλευω κοριτσακια μου...με τα παιδακια σας κ τους καλους σας..Εγω ως συνηθως ειμαι παλι μονη μου.Ωρες ωρες σκεφτομαι οτι αυτη την εγκυμοσυνη την περασα εντελως μονη,ευτυχως που ειστε κ εσεις(οπως σας εχω ξαναπει).Με εχουν πιασει παλι οι μελαγχολιες μου οπως καταλαβαινετε :(:(

Τελοσπαντων...σας φιλω κ σας καληνυχτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου γλυκά!! Τι κάνετε? Συγνώμη που έφυγα απότομα χθες αλλά είχα πρόβλημα με την σύνδεση, ευτυχώς όμως έφτιαξε!! Χθες είχε πολύ σκόνη στην ατμόσφαιρα και τωρα βρέχει και η βεράντα μου έγινε πορτοκαλί!!! :?:o

Τα νέα μας τώρα από το γιατρό....Μεγαλώσαμε καλέ!! Είμαστε 1.504 γρ!!!Σύμφωνα με τις μετρήσεις η ανάπτυξη μας είναι μια βδομάδα μπροστά!! Κι αυτό είναι πολύ καλό ειδικά στη δική μου περίπτωση...Φατσούλα πάλι δεν είδαμε, αλλά πραγματικά φτάνει που είναι καλά...Οι ταχυκαρδιές μου είναι φυσιολογικές και είναι εξαιτίας του γιουτοπαρ που παίρνω λεει ο γιατρος..Την πίεση μου την βρήκε λιγο χαμηλη 10 με 6 αλλά όλα οκ! Το κεφαλι μας είναι ακριβως πάνω στον τραχηλο γι'αυτο νιώθω τόση πίεση προς τα κάτω..μου είπε ότι η μονη λύση που του έμεινε είναι να με κρεμάσει ανάποδα ή να μου βάλει άλλα 2 μαξιλάρια στον πωπό :lol::lol::lol: Οποτε η ξάπλα συνεχίζεται ακάθεκτη...Χθες ειχα και πονάκια περιόδου όταν πήγα και μου είπε όταν τα νιώθω να παίρνω 2 γιουτοπαρ αλλιώς 1...Αυτά τα νέα μας!!

Σοφάκι μου μην μελαγχολείς...εδώ είμαστε εμείς!

Κίσκα μου μια χαρά είναι το μωράκι σου, μην αγχώνεσαι.

Μάχη μου ποιός σε στεναχώρεσαι κορίτσι μου?? Για ότι θες εδώ είμαστε εμείς..Είχατε κι εσείς γιατρό ε? Περιμένουμε νέα!!

Τι άλλο γράψατε??? :oops::?

Α πήγαμε κι από το κατάστημα και πήραμε το στρώμα μας και κάτι τελευταία και παραγγείλαμε τελικά σιφονιέρα με μπανάκι-αλλάχτρα..Απλά το καλό είναι ότι το μπανάκι βγαίνει εκτός σιφονιέρας δεν είναι ενσωματωμένο και αργότερα αφαιρείται εντελώς και γίνεται συρτάρι..Να μας το φέρουν κι αυτό και τέλος!

Αντε ξυπνήστε όλες να τα πούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!τι κανετε;

μαρακι μου καλημερα.τελεια τα νεα σας.μια χαρα το μωρακι σου ε;αντε να ξεμπερδευεις κ με τα ψωνια.σιγα σιγα.

σοφακι μουυυυυυυυυυυυυυυυ,κ εμενα δουλευει ο αντρας μου καμια φορα ως τις 5 η στις 6.βεβαια μενει η μαμα μου απο κατω αλλα εγω προτιμω να μαι στο σπιτακι μου.παιζω κανα παιχνιδι στον υπολογ,κανω καμια δουλεια,φτιαχνω κανενα γλυκο κ περναει η ωρα.να!σημερα λεω να φτιαξω λουκουμαδες.εγω ειμαι δασκαλα κ ο αντρας μου οδηγος.οποτε κ εμενα λειπει πολλες ωρες.ασε που χριστουγ κ πασχα που εγω καθομαι αυτος δουλευει ακομα πιο πολλες ωρες.σε λιγο θα εχουμε τα μωρακια μας.οποτε θα εχουμε παρεουλα

κισκα εγω που πηρα 14,5 κιλα ως τωρα κ οι μικρες μου ειναι μπαμπατσικες,ρωτησα το γιατρο αν παιζουν ρολο τα κιλα που πηρα κ μου πε οτι δεν εχει καμια σχεση αυτο.οποτε μην αγχωνεσαι

νικη;τι κανεις;γιελιζ;κατερινακι;μαχη;κ ολες οι υπολοιπες πως ειστε;

εγω σημερα δε κοιμηθηκα καλα.με πονουσε ο αφαλος κ η κοιλια μου ηταν τσιτα ολο το βραδυ.στην αρχη νομισα ηταν συσπασεις,αλλα δεν εχω πονακια περιοδου.μαλλον μεγαλωνει το κοιλακι μου παλι :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιαααααααα....εφαγα το πρωινο μου,μολις ηρθε κ το φραπεδακι μου κ ειμαι ετοιμη για κουβεντουλα.... :D:D:D

σοφακι μου υπομονη...λιγες μερες εμειναν κ σε λιγο καιρο θα εχεις την καλυτερη παρεα...κ τι παρεα!!!

η αληθεια ειναι οτι κ εγω καπως ετσι ενοιωθα στην πρωτη εγκυμοσυνη...τωρα επειδη κ οι υποχρεωσεις ειναι διαφορετικες δεν καταλαβαινω πως περναει ο καιρος...μνο ο πονος στην λεκανη μου το θυμιζει συνεχεια κ πεθαινω...μηπως ξερετε αν κανει να βαλω απο τις κρεμες που βαζουν για την μεση?βολταρεν?οταν παμε να το ρωτησω γιατι δεν υποφερεται αλλλο.

μαρακι πολυ καλο αυτο με την αναπτυξη...οποτε κ να γεννησεις νωριτερα ο μπεμπης θα εχει παρει το κατιτις του παραπανω ;);) ξαπλα κ παλι ξαπλα.

αντε νικη ξεκινατε κ εσεις...κ οσο για τις δουλειες μην σκας...οτι μπορει ο αντρας σου,να φυγουν τα πολλα κ οταν με το καλο γεννησεις τα κανεις εσυ οπως θελεις.μην την πατησεις κ εσυ σαν εμενα που ξεπατωθηκα κ τωρα δεν μπορω να κουνηθω.ηρεμααααααα!!!θα γινει κ το δωματιο...κ θα σου φυγει κ αυτο το αγχος.αλλωστε εχουμε εμεις ακομα καιρο μπροστα μας.

καλημερα αννα...κ εγω καπως ετσι την περνουσα τον τελευταιο μηνα που καθομουν...μετα δεν προλαβαινα ουτε φαγητο να κανω :lol::lol: κ οσο για τα κιλα το λενε ολοι οι γιατροι...δεν εχουν καμια σχεση με το μωρο...αυτο που ειναι να παρει θα το παρει...ειτε τρως πολυ ειτε λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη τυχον κ βαλεις βολταρεν.απαγορευεται τελειως να βαζουμε τετοια.πες του αντρουλη σου να σου κανει ενα ελαφρυ μασαζακι.εμενα καθε βραδυ αυτο κανει με μια απλη ενυδατικη κρεμουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!!!! Τι μου κάνετε σήμερα?

Εγώ κοιμήθηκα χάλια ή για να το πω καλύτερα.. δεν κοιμήθηκα! όλη νύχτα προσπαθούσα να βολευτώ, αλλά εις μάτειν. Πονούσε η πλάτη μου, οι κλειδώσεις στην λεκάνη....τι να σας λέω! Τέλος πάντων.

Σήμερα έχω γυναίκα που μου καθαρίζει [smilie=blob6.gif] .

Σοφία υπομονή σε λίγο καιρό θα έχεις τόσες ασχολίες που και να είναι εκεί ο αντρούλης σου δεν θα προλαβαίνεις να τον δεις :D

Μαράκι τέλεια πάτε, το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να κοιμάσαι σε στάση "κατακόρυφη" :lol:

Μάχη ηρέμησες από χθες? Ελπίζω να σαι καλύτερα σήμερα.

Καλημέρα σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημέρα Άννα μου...ένιωθες να πετρώνει η κοιλιά σου? Συσπάσεις μπορεί να έχουμε και χωρίς πόνο΄..Ελπίζω να νιώθεις καλύτερα σήμερα!

Μιχαέλα μου καλημέρα και σε σένα! Δεν ξέρω αν κάνει να βάλεις βολταρέν αλλά καλύτερα να ρωτήσεις πρώτα γιατι η βολταρέν δεν είναι που προκαλεί θερμότητα? Ισως να μην κάνει!

Ελις μου καλημέρα!!! Από την αϋπνία νομίζω όλες ψιλο υποφέρουμε!! :lol: Λες να κοιμάμαι κατακόρυφα?? Είναι κι αυτό μια λύση :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερω κ εγω βρε κοριτσια ρωταω γιατι εμπλαστρο με αφησε να βαλω κ λεω μηπως κανει κ βολταρεν.εννοειται πως θα τον ρωτησω πριν κανω οτιδηποτε.προχθες βραδυ με ετριψε ο αντρας μου αλλα ηρεμησα μονο για λιγες ωρες...μετα επειδη ειμαι στο ποδι,κανω δουλειες κ τετοια με ξαναπιανει...ατιμη λεκανη!!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στη περιοχη γυρω απο τοναφαλο ηταν που τσιτωνε.κ ενιωθα σα να με τραβαει.δε πετρωνει καθολου η κοιλια μου.μονο εκει στον αφαλο.παιρνω 3 χαπια μαγνησιο κ 2 χαπια γιουτοπαρ(το βραδυ 1 ολοκληρο).αλλα μονο χτες βραδυ την ωρα που γυρνουσα το καταλαβαινα.

τι να κανω;να παρω το γιατρο η να περιμενω λιγο να δω κ σημερα πως θα μαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις τον πηρα ελις.του το ειπα κ μου ειπε να δω πως ειμαι σημερα κ αν το ξαναπαθω ολη την ημερα πανω απο 4-5 φορες να τον ξαναπαρω.μεχρι 4-5 συσπασεις την ημερα μου ειπε ειναι φυσιολογικο.συνεχιζω γιουτοπαρ κανονικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...