Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια.η απεργια στον παιδικο σταθμο που παμε συνεχειζετε.ο μπαμπας μου θα βγει τελικα απο βδομαδα.του εβγαλαν τον καθετηρα και απο αυριο θα αρχισει να τρωει κιολας.ολα πανε πολλυ καλα.σηκωνετε μονος του πλεον.καμπιγκ διαβαζω...........τι ωραια!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο στον μπαμπακα κοπελάρα μου. Όλα θα πάνε καλά θα δεις ;);) . Όσο για το καμπινγκ να κανονισουμε να παμε τώρα που καλοκαιριάζει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσακια!!!τι κανετε?εμεις ειμαστε μια χαρα..ο μικρουλης γκρινιαζει λιγακι γιατι δεν μπορει να κανει κακακια και ειναι λιγακι νευρικος!!!Ανθη μου μενω στον πυργο ηλειας και θα κανουμε την βαπτιση τον σεπτεμβρη στην αθηνα εκει που καναμε την αλλη βαπτιση..στην αθηνα ειναι οι δικοι μου και ολοι οι φιλοι κ γνωστοι...εδω δεν μας αρεσει και δεν ξερουμε κανεναν!!!ναι ναι το σαββατο θα παμε στην εκκλησια..40ντιζουμε κιολας!!!περναει οκαιρος!!!

τα νεα σασ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου :D:D !

Αχ, είμαι πολύ χαρούμενη! Σήμερα δε δούλευα και ήμουν όλη μέρα με τον Πάνο! Πήρα την κολλητή μου τηλ. και πήγαμε τα ζουζούνια μας σε παιδότοπο. Πρώτη φορά τον πάω σε παιδότοπο γιατί γενικώς φοβάμαι τις ιώσεις :?:?:? ..Το κατευχαριστήθηκε κορίτσια! Λούτσα έγινε στον ιδρώτα :lol::lol: . Ήπια κι εγώ το καφεδάκι μου με την κολλητή ;);) ! Πόσο μου αρέσει να μην έχω το άγχος της δουλειάς! Αύριο δουλεύω μιάμιση ωρίτσα και Πέμπτη-Παρασκευή καθόλου! Την άλλη εβδομάδα βέβαια κάθε μέρα (και Σαββατοκύριακο) αλλά όχι πολλές ώρες ;) ..Λατρεύω το καλοκαιράκι!!!! Παίρνω τον Πανούλη μου και όλο έξω είμαστε!

Φιλενάδα πήζεις ακούω..Να παίρνεις τα μωρά σου και να βγαίνετε. Μια απόφαση είναι! Η κολλητή μου που προανέφερα, εκτός από την κορούλα της έχει και ένα μωράκι. Τα παίρνει λοιπόν και τα 2 και βγαίνει. Σήμερα στον παιδότοπο είχε πάρει και το μωρό μαζί. Και τον καφέ της τον ήπιε και όλα μια χαρά ;) ! Πάρε καμιά φιλενάδα σου και πηγαίντε σε μέρη που δε θα χρειάζεται να κυνηγάς (πχ παιδοτόπους που έχει και κοπέλες να φυλάνε τα παιδιά ;) !).Επίσης μπορείς να αφήσεις τον Άλεξ στη μαμά σου ή στην πεθερά σου για 1-2 ωρίτσες και να πας με το μωρό για περπάτημα, για καφέ, για ψώνια, κομμωτήριο κλπ κλπ. Μην κλείνεσαι σπίτι πάντως...

Βάσω μου βούτυρο λοιπόν από εδώ και πέρα ;) ! Όσο για τις βρισιές έχεις δίκιο κι εσύ και η Τόνια. Σήμερα για παράδειγμα ήμασταν σπίτι και ακούσαμε έναν που κόρναρε. Ο Πάνος λοιπόν λέει: "ο μαλ..κας"..Εγώ τα πήρα στο κρανίο :evil::evil: και άρχισα να φωνάζω και τότε αυτός το έλεγε συνέχεια :?:?:? Αδιαφορία λοιπόν . Είναι η καλύτερη λύση ;) . Είχες δουλίτσα άκουσα :shock::shock: ;;;;; Να ζητήσεις αύξηση :lol::lol::lol::lol::lol::lol:Βάσω μου θα προσπαθήσω να μπαίνω και πιο φυσιολογικές ώρες τώρα που θα σταματήσω αν και ο Πάνος όταν με βλέπει στον υπολογιστή κάτι παθαίνει :?:? Όλο αγκαλίτσα μου λέει και όταν τον παίρνω αρχίζει να πατάει κουμπιά :evil::evil::evil::evil: .Πρέπει να του κάνω αδερφάκι μου φαίνεται. Γίνεται όμως να το γεννήσω και να είναι 2 χρονών :?:?:? ;;;;Δύσκολο ε :lol::lol::lol: ;;;;;;;;; Α, έχω και μια απορία: Έξι το πρωί είσαι ξύπνια :shock::shock::shock::shock: ;;;;;;;;

Φλωριάνα χαίρομαι που περάσατε όμορφα! Είναι ωραίο να βρίσκει ευκαιρίες ένα ζευγάρι να μένει και λίγο μόνο του ;) .Χρειάζεται!

Τόνια μου ελάτε Αθήνα αφού σας αρέσει εδώ! Πώς προέκυψε ο Πύργος;;; Λόγω δουλειάς συζύγου;; Είναι ο γαμπρός μου από Πύργο. Μεγάλη πόλη. Έχει τα πάντα! Με το καλό λοιπόν να βαφτίσετε το μικράκι σας :D !

Λενάκι υπομονή. Θα φτιάξει και εκεί ο καιρός ;) ! Τουλάχιστον έχεις καλή παρεούλα!

Κορίτσια για δώστε καμιά ιδέα για φαγητά....Στέρεψα. Κάθε βράδυ πονοκεφαλιάζω για να δω τι θα μαγειρέψω την επομένη...

Αυτάααααααααααααααα. Πολλά φιλάκια σε όλες τις στυλάτες μαμάδες :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ρε Ανθή έχεις εμένα που έχω μπλοκ με συνατγές και ρωτάς τι να μαγειρέψεις? :lol::lol::lol:

Σοβαρά τωρα μπες να δεις αν σου αρέσει κάτι.. ειναι αυτο που φαίνεται στην υπογραφή μου.. :oops:

Ο δικός μου δεν βρίζει αλλα αν το κάνει ποτέ και εγώ θα αδιαφορήσω.

Ειναι τέλεια στους παιδότοπους ρε συ, και εγώ στην Αθηνα πηγαινα συνέχεια απο τον Δεκέμβριο που έγινε 2.. , να φανταστεις πρωτη φορά τον πηγα για να κάνουμε το παρτυ του για τα 2 ττου χρονια.. Περάσανε όλα τα παιδάκια τέλεια! Αλλα και εμείς.... εμένα δεν ξέρω...ο δικός μου ποτε δεν κολλησε τιποτα απο παιδότοπους..

Τονάκι υπομονή μετά δεν θα πάτε Αθήνα? Ποσο καιρό θα κάτσετε εκει?

Φλωριάνα τι τέλεια! Και εγώ ειμαι νοητά εκεί, όχι μονο εσυ! :D

Φιλάκια σε όλες κοριτσια!

Η Αναστασία του Σπυράκου γιατι χάθηκε?

Φιλάκια :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες για περαστε και παρτε τους καφεδες σας ~o)~o)~o)~o)~o)~o)

και για την Τονια μας εναν με φουντουκιιιιιιιι ~o):D

Ανθη μου οταν ειμαι πρωινη αρχιζω απο τις 6 και ξυπναω απο τις 5 για να ετοιμαστω ειδες βρε

τι κοριτσι δουλευταρικο που ειμαι :?::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρακι ολα καλα λοιπον με τον μπαμπακα σου χαιρομαι :D

Οι υπολοιπες καλε που ειστε?

Εχθες ολη μερα την εβγαλα εξω με τον μικρο τον αγαρασαμε μηχανη και γυρισαμε ολο το χωριο

τα ποδια μου σημερα δεν τα νιωθω απο το τρεξιμο αλλα το καταευχαριστηθηκε :D

Αυταααααααααααα αντε εγερτηριοοοοοοοοοο :!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μμμμμ γιαγια τι καφες ειναι αυτος;;;!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημερα κοριστακια! :D

Βασουλα τι εγινε απο δουλεια σημερα;;;μη μου πεις οτι εχει ακι σημερα και σε κουραζουν γιατι θα τους κανω συσταση!!! :lol::lol::lol:

Φιλεναδα ειναι πολυ δυσκολο να τοςυ βγαλω και τους 2 μονη γιατι ο Αλεξ ηταν που ηταν πολυ ζωηρος,μετα τη μπεμπα ΔΕ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ!!!! :o Ασε σου λεω μας φτανει στα ορια μας!!! αν παρω τη μικρη με καροτσι κι αυτον με τα ποδια θα μου φευγει και πως θα τον κυνηγαω;;; εν τω μεταξυ η μικρη δε θελει κανενα μαρσιπο!! α και σε παιδοτοπο που εχουμε παει,δε καθεται πολυ ωρα μεσα στα παιχνιδια ρε γαμωτο...παιζει λιγο μετα με ψαχνει, βγαινει εξω..αστε ρε συ πολυ δυσκολο παιδι με εχει πηδηξει!!!! :(:(:(:(

Μαρακι ειδες θηριο ο μπαμπας σου! :D τελεια τα νεα σας ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!! Τι κάνετε;;

Ερακι μου λείπεις!!! :-*:-*:-*:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG: . Πως είναι η ζωη εκεί;; Εγκληματιστήκατε;;

Βασούλα ερχομαι για καφε!!! :lol::lol::lol: .

Τονια μου. Δύσκολο με δύο παιδια εε;; Αμα είναι και ζόρικο το μεγάλο.... πες μου τέτοια να πέρνω θάρρος!!!! :lol::lol::lol:

Φιλάκια σε ολες κοριτσάκια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!!

οι γονεις μου ειναι απο τη Ηλεια αλλα λογω οτι με πηραν ωρομισθια στην περιοχη εδω και 3,5 χρονια ηρθαμε πυργο...μας αρεσει αλλα δεν συγκρινεται με την αθηνα.,.,εχω μεγαλωσει στην αθηνα και μου φαινεται περιεργα εδω..ειναι ωραια ομως..εχει φοβερες θαλασσες και τα παιδια απολαμαβανουν την φυση..θελαμε να γυρισουμε αθηνα αλλα ο νικος ειοναι αστυνομικος και δεν το ρισκαρω να εχω κανενα ασχημο συμβαν!!!καταλαβενετεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Toniaxan η γιαγιά μου (η μαμά του μπαμπά μου) έχει εξοχικό στην Ζαχάρο πήγαινα τα καλοκαίρια και τα πέρναγα πολύ ωραία.

Αχ κορίτσια ήρθε το καλοκαιράκι μάλλον θα έρθει και ο μπαμπάς μου από Κίνα και είμαι πολύ χαρούμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είδες Μαράκι όλα περαστικά ήταν άντε καλή ανάρωση εύχομαι στον μπαμπάκα σου.

Βάσω μου με έφαγε η δουλειά!!!!!!!!!!!!!!!

Ανθή μου νυχτοπούλι μου εσύ περιμένεις το καλοκαίρι εεεε????????

Φιλούρες σε όλες σας αφήνω γιατί είναι και το αφεντικό εδώ και θα τα ξαναπούμε σύντομα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια καιρο εχουμε να τα πουμε ε?αστε τα τρεχω σαν τρλλη γιατι ο γιος μου κολλησε μια σκατιιωση ,,<που την βρηκε ανοιξιατικα>και εχει 3 μερες πυρετο απο χτες διαροια ποναει και ο λαιμος πως να μην ποναει ο κακομοιρης αφου ειναι κατακοκκινος και εχω σε αλλο δωματιο το μωρο κλειδαμπαρωμενο μην τυχον και κολλησει και μετα τρεχατε ποδαρακια μου και ειμαι μια σαλονι μια κρεββατοκαμαρα και τουμπαλιν οταν ειναι ο αντρας μου σπιτι και δεν δουλευει ολα καλα οταν δουλευει ομως................... :o:o πιστευω απο αυριο να περασει ο πυρετος και ολα τα συναφη φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσάκι υπομονή τι κάνεις???????

Θα ταλαιπορηθείς τώρα για να μην κολήσει το μικρό υπομονή.

Πόσο υπομονή θα μου πεις τώρα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !

Τις 3 τελευταίες μέρες έχω συνέχεια πονοκέφαλο και μου έχουν σπάσει τα νεύρα :evil::evil: .Μπορεί να φταίει το ότι είμαι αδιάθετη...Επίσης μου έχουν σπάσει τα νέυρα διότι ο άντρας μου κάθε βράδυ που πάω να κοιμηθώ (πρωί τέλος πάντων :lol::lol::lol: ) ροχαλίζει σαν τρένο.Δεν αντέχω ρε κορίτσια..Κάθε βράδυ τον ξυπνάω και μετά τσακωνόμαστε..Σήμερα τον έστειλα στο σαλόνι αλλά και αυτό δεν είναι λύση..ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :evil::evil::evil::evil: Αύριο έχω και τρέξιμο στον ΟΑΕΔ για να βγάλω το επίδομα ανεργίας.Κάθε καλοκαίρι που λήγει η σύμβασή μας από τον ΟΑΕΔ ζούμε :lol::lol: ..Πόσο βαριέμαι τις ουρές...δε λέγεται :?:?:?:?

Φιλενάδα μου δεν ξέρω πια τι να πω. Σηκώνω τα χέρια ψηλά..Μα τόσο δύσκολος είναι ο Άλεξ;; Στην Ιεράπετρα θυμάμαι ησυχούλης ήταν σε σχέση με τον Πάνο που δεν μας άφηνε να κάτσουμε λεπτό :shock::shock::shock: ..Γιατί δεν παίρνεις και κάποιον άλλο μαζί σου;;;Πχ τη μαμά σου;;Κάποια λύση θα υπάρχει βρε φιλενάδα μου..Επίσης θα μπορούσες να πηγαίνεις καμιά βολτίτσα με το ένα από τα δύο. Να αφήνεις το ένα για λίγη ώρα στη μαμά σου και να βγαίνεις για να ξεσκάς..Τώρα ειδικά που ο καιρός είναι καλός δεν παλεύεται η κλεισούρα :?:?

Έρη μου θα μπω στάνταρ να διαβάσω τις συνταγές σου και να πάρω ιδέες *-:)*-:)*-:) .Καλέ δεν ήξερα πως είσαι μία μάστερ σεφ!!!!!!!!!!!!!Εγώ μέχρι και που έκανα τον Πάνο δεν είχα και ιδιαίτερη σχέση με τη μαγειρική :oops::oops: .Τώρα αναγκαστικά έχω σχέση και νομίζω ότι καλά τα καταφέρνω (η ψωνάρα :lol::lol::lol::lol: ).Σήμερα κιόλας θα μπω να μορφωθώ!!!!

Βάσω μου διάβασα την ώρα που ξυπνάς και με έπιασε ταχυκαρδία :?:? Εγώ εκείνη την ώρα πέφτω για ύπνο :lol::lol: Μπορεί να μην έχεις πολλή δουλίτσα αλλά και μόνο που ξυπνάς τέτοια ώρα είναι αρκετό :lol::lol: !

Φανή μου περαστικά στο γιόκα σου και μακάρι να μην κολλήσει το μωράκι σου! Αυτή η εποχή είναι ΓΕΜΑΤΗ ιώσεις και πολλά παιδάκια ψήνονται στον πυρετό..Είναι ύπουλη εποχή :?:?

Ρία μου τι κάνει καλέ ο μπαμπάς σου στην Κίνα;;;; Έχεις πάει κι εσύ εκεί;;; Είναι τόοοοσο μακριά..Θα ήθελα πολύ να πάω αλλά τα αεροπλάνα δεν είναι και η καλύτερή μου οπότε δεν το κόβω...Να φανταστείτε Ιταλία στο ταξίδι του μέλιτος πήγαμε με πλοίο..Δυο μέρες χάσαμε στο πλοίο :lol::lol: Έχω μπει σε αεροπλάνο αλλά ζω ένα δράμα κάθε φορά..Δεν το αντέχω ψυχολογικά :?:?:?

Τόνιαχαν εννοείς ότι φοβάσαι που επιτίθενται σε αστυνομικούς ε;; Ε δεν έχεις και άδικο..Έχουμε ξεφύγει εντελώς..Στην επαρχία τουλάχιστον είναι πιο ήρεμα τα πράγματα και σίγουρα τα παιδιά χαίρονται περισσότερο..

Τι άλλα;;; Αυτάαααααααα.....Ήθελα και άλλα να σας πω αλλά τα ξέχασα :oops::oops::oops:

Πάω να δω τις συνταγές της Έρης!

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονιαχαν ειναι λογικό να φοβάσαι.. τοσα γινονται.. ειναι πολυ επικίνδινη περιοχη η Αθηνα για το επάγγελμά του. Και εχεις απολυτο δικιο, για τα παιδιά η επαρχία ειναι ότι πρέπει!

Φλωριάνα μου εμεις είμαστε πολύ καλα, ειναι πολυ ωραίος ο Καναδάς, τωρα που ειναι Ανοιξη και έχει καλό καιρό, ειναι τέλεια!Πως πάει ο Μητσάκος? Ειναι καλα?

Βάσω τι μηχανή του αγοράσατε? Πηγαινει μόνη της δηλαδή?

Ρια τέλεια που θα έρθει ο πατέρας σου! Το θυμάμαι ότι ηταν Κίνα, το είχες αναφέρει και παλιότερα.. Τωρα το καλοκαίρι έχετε πιο πολύ δουλειά στο γραφείο ε?

Φανούλα περαστικά στον κούκλο σου! Ελπίζω να μην κολήσει την μικρή.. :roll:

Ανθη μου εγώ τον σπρώχνω τον δικό μου όταν ροχαλίζει.. :? Πάρε παυσιπονο βρε συ για τον πονοκέφαλο..

Τονια μου.. παιδικός! :oops::lol:

Να και μια φωτο απο την λίμνη που πηγαμε τις προάλες..

lake2.jpg[/attachment:8ebzkw97]

Ειχε κυκνους και πάπιες και τέτοια και τρελάθηκε ο μικρός.. αλλά και εμείς απο το τοπίο..

Φιλάκια σε όλες κορίτσια!

post-4408-13873937015878_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σας μερα απο το βροχερο λατομειο μας :lol::lol::lol:

Τι τρελος καιρος αν ειναι δυνατον :twisted:

Τονιαχ λογικο να φοβασαι κατσε εκει που εισαι και το μερος ειναι πολυ πιο καλυτερο

απο την Αθηνα ειδικα για τα παιδια ;)

Φανουλα περαστικα σας γρηγορα να γινει καλα ο μικρος :D

Ανθη ειδες τι τραβαω η καημενη :?:

Απο τις 5 ξυπνια...........

Πλακα κανω δεν τραβαω τιποτα μου αρεσει πολυ το πρωινο με 2-3καφεδακια ανοιγει

το ματι και ολα ειναι καλα ασε που μολις σχολαω κοιμαμαι ενα 3ωρο το μεσημερι με τον

μικρο και ερχομαι στα ισια μου ;)

Ερι τι υπεροχο μερος καλοπερνατε εκει στα ξενα.....ετσι να μας βαζεις φωτο να ζηλευουμε

και εμεις :lol:

Την μηχανη του την πηραμε απο τα τζαμπο ειναι με μπαταρια την φορτιζεις και πηγαινει μονη της

δηλαδη εχει γκαζι και οποιον παρει ο μητσος :lol::lol::o

Εχουν αρκετα παιδακια στο χωριο μας μηχανες και τον πηραμε γιατι ζητουσε συνεχεια απο τα αλλα

παιδακια και δεν του εδιναν οποτε πηγαμε κ του πηραμε να μην εχει και παροπονο ;)

Ρια μας εχει φαει η δουλεια εμας :lol::lol::lol::lol:

Ασπακι που εισαι εσυ :?:

Βικουλινακι εσυ και αν δεν χαθηκες τελειως μπες καλε να μας πεις τι κανεις :?:

Απο την Βικυχαρ εχει καμια κανενα νεο :?:

Τονιαααααααααα φουντουκιιιιιιιιι :lol::lol::lol::lol:

Που ειναι το γαλα σου οεοοοοοοοοοο :!::!::!::!:

Τα φιλια μου σε ολες σας περιμενω

Οριστε και τα καφεδακια σας ~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια τι κάνετε;;;

Βασούλα ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εράκι μου τι καλά έκανες που εφυγες από το μπου%&%$^λο μας!!! Τι ωραία φώτο είναι αυτή καλέ;;; Ζηλεύω :cry::cry::cry: . Ο Μητσάρας είναι μια χαρά αν και τώρα τελευταία μου κανει τον ζόρικο με το φαγητό :evil::evil: . Από το μεσημέρι και μετά δεν τρώει σχεδόν τίποτα :shock: !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριανα οριστε ο καφες σου ~o)

Καλε και ο δικος μου μια απο τα ιδια δεν τρωει τιποτα ασε τωρα που ειχε κ καλες μερες

και ηταν ολο εξω ξεχνουσε το φαγητο τελειως..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες, εγώ του αφηνω πάντα ενα μπολάκι διπλα του για να τσιμπολογάει.. Το απογευμα ας πουμε, αν δεν εχω κάνει κανενα κεικ ή καμια μηλόπιτα, του βάζω σε ενα μπολάκι λίγα τσίριος και μερικές σταφίδες. Οι σταφίδες έχουν πολύ σίδηρο και φυτικές ινες και τους κάνουν καλό.. Τωρα για το φαγητό, αναγκαστικά τρώμε το κανονικό γευμα μας το απόγευμα που έρχεται ο μπαμπάς μας για να κάτσουμε όλοι μαζι στο τραπέζι.. Μονος του γενικά δεν πολυτρώει.. Πάντως ειναι λογικό νομίζω όσο μεγαλώνουν να σκεφτονται πιο πολύ να χοροπηδάνε πέρα δωθε και να τρέχουν παρα να τρώνε.. καλό ειναι και αυτο πάντως.. :roll:

Φιλάκια σε όλες! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Εράκι!! Τι κάνεις Καναδέζα μου;;;;; Πως ειναι ο καιρός εκεί;; Εδω βρέχει σήμερα :evil::evil: . Όσο για το φαγητό μερικες φορες σκεφτομαι οτι μπορει να είμαι λιγο υπερβολική. Αλλα είχα συνηθίσει να τρωει βραδυνό και τώρα δεν πίνει ούτε το γάλα του τις περισσότερες φορές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερίζω τις όμορφες και αγχωμένες μανούλες με τα φαγητά των παιδιών!!!! :lol::lol::lol:

Καλέεεεεεεεεεεε, μη αγχώνεστε θα φάμε όσο πεινάνε.....πάντως νηστικά δεν μένουν με τίποτα!!! ;);)

Καλά βρε Έρη τι όμορφο τοπίο αυτό στην λίμνη???????????? Όχι πες μου δηλαδή έναν καλό λόγο να μην θέλεις να ζεις σε αυτό το μέρος???? :o

Είσαι online.....βλέπω καλά???? Έλα να τα πούμε λίγο... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!!! :D

Μαρη φιλεναδα ηταν ησυχος ο Αλεξ στις διακοπες;;;;;που ξυπνουσε απο τα χαραματα και ολη μερα ηταν τρεχατε ποδαρακια μου;;;;;;;μηπως τον μπερδευεις με το Θοδωρη της Ποπης που οντως ηταν ησυχος;;;;; :lol::lol:

Οσο για τις λυσεις που μου προτεινες...αστο πονεμενη ιστορια..τι να σου λεω 10 ωρες θα πρεπι να γραφω! :? θα στα πω τηλεφωνικως! ;)

Ερακι ρε συ τι τελεια μερη εχει εκει;;;;;;Βρε μηπως εχει και για μας καμια καλη δουλεια να μεταναστευσουμε μαζι σας;;;λουκουμι θα τη περναμε!!!!! :P

Βασουλα αληθεια δε σε πειραζει να ξυπνας τοσο πρωι;;; :shock: εγω νυσταζω μονο που το ακουω!!! εχω θεματακι με τον υπνο! :roll:

Μαρακι καλυτερα ο μπαμπας σου;;;ποτε βγαινει;;

Φλωριανα κι εγω που το παιζα χαλαρη και ελεγα οτι λεει η Ασπα στις μαμαδες που αγχωνοταν με το φαγητο,τωρα αγχωνομαι εγω γιατι ο Αλεξ ειναι 10,5-11 κιλα απο 1 ετους σχεδον και μας βγαζει τη παναγια να φαει!!!! :shock::evil:

Φανουλα περαστικα στο μικρο σου!!! :) Ευχομαι να μη τη πατησει και η μπεμπα και τρεχεις!!! :roll: κι εμενα εχει αρρωστησει ο μικρος 2 φορες απο τοτε που γεννησα αλλα ευτυχως τη γλιτωσε η μικρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...