Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Φουντουκι;;;;;;;!!!!!! βαλε κι ερχομαι,φερνω και το γαλα!!!!!!! :lol::lol::lol:

Μπραβο ρε Βασουλα που περασατε τοσο καλα το 3μερο!Αχ αντε να περασει ο καιρος να μπορω να απολαυσω κι εγω αυτες τις ομορφες μερες!

Φιλεναδα εγω σου λεω να μη του δινεις καμια σημασια και καποια στιγμη που θα δει οτι δε προκαλει αντιδρασεις δε θα τις λεει..ετσι τουλαχιστον ξερω απο αυτα που εχω διαβασει! :roll: ο Αλεξ παραδοξως,παρολο που εγω βριζω σα νταλικερης,δε λεει τιποτα! :shock: μωρε ας μην εκανε αλλα κι ας ελεγε! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερούδια ......ελπίζω να μην μιλάω μόνη μου πρωί - πρωί, για να δω θα εμφανιστεί καμία??? :roll:

Ελάτε γιατί βαριέμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι, πάρα πολυ΄!!!!! i-)i-)i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους βλέπω άνθρωπο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

Φλωριάνα πως πέρασες????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ασπάκι ήταν ΤΕΛΕΙΑ!!! Είμαι ακόμα εκει!!! Νοητά παντα!!! Τώρα θα κανονίσω να πάω και με τον μικρό. Θα τρελαθεί από τη χαρά του!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιααααααα!!!!!!!

Τι κανετε κοριτσακια μου? Χαθηκα το ξερω αλλα εχω εδω την ξαδερφη και δεν μενει χρονος

για πολλα πολλα.

Μαρια σιδερενιος ο μπαμπας σου!! πως ειναι?

Ιωαννακι μου να σιυ ζησει και παλι ο μικρουλης!!!! πως τα πατε? βαλε καμια φωτο οταν προλαβεις!

Οι εργαομενες που ειναι?

Καλημερα Ασπακι και Φλωριανα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριανακι πολυ χαιρομαι που περασατε καλα!!! :D ΚΑΙ ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩ!!!!!! :((:((:((:((:((:lol::lol:

Ασπακι στη δουλεια εισαι;;;γυρισε ο μικρος απο το χωριο;;;

Εγω κοριτσια πηζω πολυ με τα μικρα! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπάκι ναι. Οργανομένο ήταν. Στο Τολό.

Τονάκι πάρε τα μικρά κι έλα!!! Να κανονίσουμε να πάμε όλες μαζί με τα μικρά camping. Πλάκα θα χει!!! Της τρελλής θα γίνει :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ ρε Φλωριάνα, σε 4 τοίχους είμαστε και δεν μπορούμε να τα κάνουμε καλά, φαντάζεσαι τι έχει να γίνει αν τα πάμε και camping και είναι εντελώς ανεξέλεγκτα??????? :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι κοριτσια! Πηζω και εγω με τα μικρα σαν την Τονια! Καλα που ηρθε η ξαδερφη και ειναι

πιο ευκολ η βολτα με τα μικρα. Μονο που ο καιρος ειναι σκατα. Μας επηξε στην βροχη 3 μερες!

Φλωριανακι ζηλεψα και εγωωωωωωω.

Ασπακι σε αδεια εισαι?

Τονακι :x:x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!!!!!

Έχω τρελαθεί στην δουλειά!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (στα αλήθεια)

Δεν προλαβαίνω με τίποτα........................

Φλωριάνα για πες λεπτομέριες για το καμπινγκ πόσο κοστίζει κτλ ενδιαφέρον ακούγεται.

Πρόταση να συζητηθεί με τους άνδρες μας και να πάμε όλες μαζί θα έχει πολύ πλάκα όχι για πολύ για ένα ΣΚ. Τι λέτε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ ρε κοπελιά, δεν μπορούμε να συντονιστούμε και να βρεθούμε όλες μαζί για ένα καφέ, λες να μπορέσουμε να πάμε καμπινγκ??????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν άκου Ρια. Τιμή: 21€ τα 2 ατομα με 1 σκηνή (χωρίς αυτοκίνητο) / ημερα. Το camping λεγεται TRITON II και βρίσκεται στο Ναύπλιο. Μπορείς να μπεις στο internet να το δεις. Ειναι πολύ καλό!! Όσο για τα παιδάκια μην ανησυχείτε. Εχει και παιδική χαρά αλλα το σίγουρο είναι ότι θα παιξουν τοσο πολύ στην παραλία που βρίσκεται εκει που στο τέλος της μέρας δεν θα μπορουν να κουνηθούν ;););) . Κανονίστε το εσεις κι πάμε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μου θύμισες τώρα ρε Φλωριάνα....

Πάνε χρόνια βέβαια, αλλά ήταν η πρώτη φορά που έκανα camping με μεγάλη παρέα στην Ελαφόνησο.

Περιττό να σου πόσο όμορφα πέρασα. Η παρέα μου πολύ οργανωμένη, καθότι πηγαίνανε κάθε χρόνο για camping, είχαν λοιπόν τα πάντα μαζί τους!!!

Πέρασα τόσο τέλεια που δεν το φανταζόμουν ότι θα μου άρεσε τόσο πολύ!!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες και παλι...........

Φλωριαννα περατε καλα ε? τι ωραια :)

Ασπακι τι κανεις? ηρθαν τα αφεντικα παλι?

Ρια μου αν σου πω και εγω σημερα εχω λιγακι δουλιτσα :roll:

ναι και εγω λεω αληθεια :D

Τα φιλια μου σε ολες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Β ασω εχει δουλεια;;;;;;καλε να γραφτει στα πρακτικα αυτο!!!!!!!!! :lol::lol:

Φλωριανακι αν μπορουσαμε να το κανουμε αυτο ολες μαζι θα περνουσαμε φανταστικα!!!!!το γελιο της αρκουδας θα επεφτε!!!! :lol::lol::lol:

Λενακι τι καλα που εχεις παρεα τη ξαδερφη σου! :D οταν εισαι μονη πως τους βγαζεις και τους 2;;; εγω δεν εχω επιχειρησει να του βγαλω μονη και τους 2...ο Αλεξ ειναι φωτια και δε το κανω καλα οταν ειναι μονος! :?

Ασπακι εγω αλλα τελειωσε το αρμεγμα και παω να αναλαβω υπηρεσια!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια.η απεργια στον παιδικο σταθμο που παμε συνεχειζετε.ο μπαμπας μου θα βγει τελικα απο βδομαδα.του εβγαλαν τον καθετηρα και απο αυριο θα αρχισει να τρωει κιολας.ολα πανε πολλυ καλα.σηκωνετε μονος του πλεον.καμπιγκ διαβαζω...........τι ωραια!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...