Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Τι κανεις κοριτσαρα :?:

Τελικα εμεις και εμεις μειναμε ε :?:

Μιση ωριτσα ακομη και φευγωωωωωωωωωωω.............αλλα

δυστυχως δουλευω και αυριο :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βασούλαααααααααααααααααααααααααα

μακάρι να έχεις νινάκι μακάρι :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Αύριο το πρωί θα σου κάνω παρέα στάνταρακι.

Η Ανδριάνα έμαθε να κάνει βουτιά :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ 2 εμβδομάδες και μετά καλώς ερχόντων των πραγμάτων πάω Κρήτη ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Περιμένω να έρθει και ο μπαμπάς μου από Κίνα την επόμενη εβδομάδα.

Ξεχρεωσα μια κάρτα μου έφυγε ένα βάσανο από το κεφάλι μου δεν ξέρετε πόσο έχω χαρεί θέλω να το λέω σε όλο τον κόσμο.

Και στο λαχείο δεν θα το πιστεψετε κέρδισα πάλι 20 ευρώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινάκι να δεις που όταν θα θες να έρθεις για μπάνιο θα έχω πάει Κρήτη.

Το άλλο Σάββατο γιορτάζουμε με τον άνδρα μου.

Και το πιο συγκλονιστηκό που θα το διαβάσετε και δεν θα το πιστευετε σκότωσαν τον γιο μιας γνωστής μου σε ένα απόμερο μέρος με όπλο. ΕΛΕΟΣ. Κορίτσια έχω να κοιμηθώ κανονικά από την Δευτέρα το μεσημέρι και σήμερα πάλι δεν μπορούσα με τίποτα να κοιμηθώ στριφογυρνούσα στο κρεβάτι από τις 3 μέχρι τις 17.30.

Τί να πω δεν ξέρω δεν έχω λόγια. :roll:

Αυτιά και μύτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα κοριτσια

Ρια μου αντε βρε ψυχη που εισαι :?:

Επαθα σοκ με αυτο που ειπες για το παιδι που σκοτωσαν μα που ζουμε επιτελους :(

Οσο για το λαχειο ειδες κατι κανεις :lol::lol::lol: σε λιγο θα ερθει και το καλο ποσο ;)

Αντε σε περιμενω μπας και μπεις σημερα να τα πουμε :)

Εμενα περιοδος ακομη δεν μου ηρθε θα σκασω μεχρι την Δευτερα που θα παω για χωριακη

αν και δυσκολο το βλεπω να ειμαι εγκυος γιατι ο γιατρος δεν ειδε τιποτα αλλα παντα στην

ακρη εχω μια μικρη ελπιδα μακαρι τι να πω

Την καλημερα μου σε ολες φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σαββάτο σήμερα και δουλευουμε είναι αδικία θα έπρεπε να είμαστε όλοι στις παραλίες με τα παιδάκια μας.

Έχω να κάνω τόσο δουλειά και βαριέμαι αφάνταστα.

Υπομονή θα έρθουν και καλύτερες ημέρες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εδώ φυσάει τρελλά. Ελπίζω να μην βάλουν καμία φωτιά πάλι σήμερα.

Την άλλη εβδομάδα έχουμε την γιορτή μας και λέω να κάτσω να κάνω καμία δουλειά στο σπίτι.

Σας το είπα ότι βαριέμαι πολύ????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera !!!βασψ μακαρι να εισαι εγκυος!!!αλλα εαν δεν ετυχε αυτη την φορα χαλαρωσε και ξερει ποτε θα ερθει το νινακι!!!το χειροτερο ειναι το αγχος!!!

τα φιλια μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!βασουλα μακαρι να εχεις νινακι αλλα και αν δεν εχεις μην σκασεις ορεξη για [smilie=love3.gif] αγαπουλες να χετε [ξερεις τι εννοω]και θα ρθει και το μπεμπε!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες σημερα πηγα εδωσα αιμα και το απογευμα θα μαθω αν ειμαι

εγκυος........μακαρι παναγιτσα μου :D

Εχω τρομερο αγχος λογικα θα σας πω τα νεα μου σημερα αν βγουν τα αποτελεσματα μεχρι

τις 19 που σχολαω......

Κατα τα αλλα ολα καλα σ/κ δεν εκανα τιποτα απολυτως μονο δουλειες και παιχνιδι με τον

τρελο τον γιο μου....εχθες καναμε και πιτες οι δυο μας σκετη αποτυχια αλλα τις φαγαμε και ο μικρος ελεγε

συνεχεια οτι ειναι σουπερ τελειες τραγανες :lol::lol::lol: πολυ γελιο.....

Σημερα εχουμε λιγο παραπανω δουλιτσα αντε να περασει και η ωρα χωρις να σκεφτομαι πολλα πολλα

φιλια σε ολα τα κοριτσια καπου εδω θα ειμαι ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε που ειστε?

Τονια Φανη εσεις που δινεται το παρων που γυρνατε?

Την κανατε και εσεις?

Τρελη δουλεια σημερα απιστευτο......επιτελους περασαν οι ωρες χωρις να το παρω χαμπαρι

τωρα βρεχει μα τι καιρος καλοκαιρι σου λεει μετα :( ξενερωμα........

Σε κανενα 10λεπτο θα μαθω τα αποτελεσματα απο την χωριακη με εχει πιασει τρελο αγχος

και παρακαλω συνεχεια για θετικο αποτελεσμα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βασουλα !καλο μηνα βρε.τι νεα???????????????????πηρες την χωριακη?τι λεει?μην στεναχωρηθεις αν δεν ειναι θετικη εχεις οσο καιρο θες μπροστα σου.........μην ανχωνεσαι.περιμενω νεα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε;;;;;

Γύρισα από Ρόδο χτες!Είναι όμορφες οι διακοπούλες!!!Μαύρισα κιόλας ;) !!!!!Τώρα λίγες μέρες χαλάρωση και μετά Κρήτη! 'Ομορφο που είναι το καλοκαιράκι!

Λόγω της απουσίας μου διάβασα μόνο την τελευταία σελίδα..Βάσω μας άφησες με την αγωνία..Τι έγινε με τη χοριακή σου! Εύχομαι να ήταν θετική! Περιμένουμε τα νέα σου!

Ρία πολύ κρίμα με το παιδί που σκότωσαν..Έχουμε γίνει...ΖΟΥΓΚΛΑ :evil::evil::evil: ..

Τα υπόλοιπα κορίτσια είστε καλά;;;

Τα φιλιά μου σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα όμορφα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βασούλα όντως μας άφησες σε αγωνία μπες να πεις νέα!!!!!!!!!!!!!!

Ανθή πότε θα πας Κρήτη και που ακριβώς θα πάω και εγώ αλλά δεν ξέρω πότε πάντως μετά τις 15

Αυτιά και μύτες τα λέμε και αργότερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!!ΒΑΣΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ?ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες θα σας αφησω ακομη λιγο στην αγωνια σας :)

Λοιπον πρεπει να σας τα πω γιατι θα σκασω οπως ξερετε οι περισσοτερες εγω τον μικρο μου οταν δουλευω πρωινη 6 με 2 το μεσημερι τον κραταει ο αντρας μου στο σπιτι και τον παει στην πεθερα μου γυρω στις

12 και τον κραταει μονο 2 ωρες ουτε 2 γιατι κατα τις 1 φετγω απο την δουλεια.....οταν ειμαι

απογευμα δηλαδη 11 με 7 τον πηγαινω εγω κατα τις 11παρα, να πω οτι ο μικρος μου κοιμαται 4 ωρες το μεσημερη ξυπανει κατα τις 6 και στις 7 τον παιρνω δηλαδη οι ωρες που τον κοιταζει ειναι πολυ λιγες

ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν τον εχω παει εκει για ασχετο λογο δηλαδη για να παω να πιω εναν καφε μονη μου η να κανω καμια βολτα μονο οταν δουλευω τον κραταει και η κυρια ο θεος να την κανει εχθες ουρλιαζε σαν τρελη οτι δεν τον αντεχει αλλο ειναι τρελος να τον παμε σε τρελογιατρο και δεν μπορει να τον κοιταξει ουτε δευτερολεπτο εγω φυσικα πηρα το παιδι και εφυγα χωρις να πω απολυτως ΤΙΠΟΤΑ :evil:

Να πω οτι η πεθερα μου ειναι νεα δεν δουλευει την δινουμε λευτα εμεις τις τα πληρωνουμε ολα ο πεθερος μου εχει φυγει απο την ζωη πληρωνουμε 2 δανεια που αφησε πισω του μενουμε εμεις στα νοικια εχει αυτη δικο της σπιτι και ειναι ανετη και απο πανω γκρινιαζει που δουλευουμε και την αφηνουμε τον μικρο γι αυτες τις λιγες ωρες να τον κοιταξει και λεει πως δεν μπορει θελει να κανει την ζωη της αλλα με τα δικα μας χρηματα αυτο δεν το εχει σκεφτει :?: τις τα εχουμε πει 100χιλιαδες φορες με τον αντρα μου και δεν καταλαβαινει τιποτα ειναι η μονη που μπορει να κοιταξει τον μικρο γιατι η μανα μου δουλευει και να πω οτι την βγαλαμε και εισητηριο για να παει ταξιδακι 4βδομαδες στην Γερμανια και αυτο ειναι το ευχαριστω....

Τωρα τον μικρο τον κοιταζει η αδερφη μου που ειναι 15χρον ευτυχως που εχω και αυτη 2εβομαδες εμεινα και μετα σταματαω και εγω με αδεια απο την δουλεια και απο Σεπτεμβρη ξεκιναει παιδικο σταθμο ευτυχως

Αλλα ρε κοριτσια ειναι δυνατον να μας κανει τετοια τρελα πραγματα και να μιλαει ετσι για το εγγονι της :?:

Και μετα θελω να κανω και δευτερο παιδι πως να το κανω ετσι που μας κανει αυτη και εδω ερχομαι στο θεμα που μας καει ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ στεναχωρεθηκα αλλα μετα τα χθεσινα ανακουφιστηκα κιολας αφηνουμε τις προσπαθειες μας για το μελλον ειμαι πολυ στεναχωρημενη τι να πω με ολα αυτα που γινονται

και ο αντρας μου ειναι χαλια εχει ο αγχος του με την δουλεια που αυτη την περιοδο δεν εχει καθολου κοσμο το μαγαζι εχει και αυτα

Ελπιζω να βγαλατε ακρη με αυτα που εγραψα γιατι τα εγραφα με διακοπες λογω δουλειας

Επρεπε καπου να τα πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως κοριτσια σας ευχαριστω για την συμπαραστασει και τις ευχες σας :)

Τονια Φανη Ρια Ανθη :D

Ανθη καλως ηρθες πισω :D

Τι διαβαζω :?: Μαυρισες :lol:

Μας ελειψες βρε........πως τα περασες :?:

Ρια ελπιζω να τα πουμε εχθες δεν μπορουσα να μιλησω εφυγα πιο νωρις απο την δουλεια

και γιναν ολα αυτα καταλαβαινεις.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βασούλα μου πόσο σε καταλαβαίνω τα ίδια πέρασα και εγώ με την μαμά που πέρισυ και τώρα την κρατάει την μικρή η πεθερά μου και εγώ περιμένω πως και πως τον Σεπτέμβρη που θα πάει παιδικό.

Και βλέπω άλλες γιαγιάδες που κρατάνε τα εγγονάκια τους και βοηθάνε και στο σπίτι και οικονομικά και εμένα τίποτα.

Κάνε υπομονή να πάει παιδικό και εγώ αυτό κάνω.

Εμένα πέρισυ της λέω της μαμάς μου σκέφτομαι να την γράψω παιδικό και μου λέει όχι και μετά προς το τέλος της χρονιάς μου λέει ξαφνικά άλλες 2 μέρες μπορώ μετά τέλος και με έκανε ρεζίλι και στον Σωτήρη (τον άνδρα μου) γιατί αν και είμαστε πολύ στριμωγμένη όλο και κάτι της έδινα και πολλές φορές και κρυφά. Εγώ βέβαια την καταλαβαίνω γιατί μου είπε ήθελε να δουλεψει περισσότερο αλλά δεν το λές τελευταία στιγμή τι να πω μπορεί να έχω και άδικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα να πανε ειναι η κατασταση......

Μπα εμενα η κυρια δεν θελει να δουλεψει απλα θελει να κανει την ζωη της

λες και εχει δικο της εισοδημα και ειναι ανετη.....με τα δικα μας χρηματα θα κανει και

κουμαντο μπροστα σε ολους το παιζει καλη χρυση οτι αγαπαει τον μικρο και οτι κανει σαν

τρελη για να τον κοιταξει και απο την αλλη λεει οτι θελει τρελογιατρο το μωρο μου

ελεος πια απο δω και περα θα τον βλεπει με τα κυαλια και αν τον εντοπισει στο

πεδιο της τα εχω παρει πολυ ασχημα.....δεν προκειται ποτε να την συγχωρησω

γι αυτα που ειπε ποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι τραγικό αυτό που σου είπε δεν το λες αυτό με τίποτα.

ΥΠΟΜΟΝΗ τίποτα άλλο δεν μπορώ να σου πω και επειδή αυτές οι καταστάσεις οδηγουν και αλλού πρόσεξε μην μαλώσεις και με τον άνδρα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ Ρια μου το ξερω αλλες φορες μαλωναμε οι δυο μας οταν μας εκανε τετοια χαζα

η πεθερα μου αλλα αυτη τη φορα ευτυχως που ηταν μπροστα και αυτος και τα ακουσε

και φυσικα με στηριζει 100% αλλα και εγω το παιζω τρελιτσα μπροστα του και δεν λεω

κακιες το παιζω ανετη ;)

Μωρε ολα θα φτιαξουν θα παει παιδικο και θα ειμαστε καπως καλυτερα θα την παλεψουμε

σκεφτηκα να τους πω απο εδω αν γινεται να με κανουν μονο πρωινη για να με βολευει καλυτερα

θα δω πως θα ειναι ο παιδικος και θα πραξω αναλογα........

Μπαχαλο γιναμε απο την μια μερα στην αλλη αλλα το ξερα εβλεπα τα μουτρα της και

το περιμενα αλλα οχι και ετσι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες που ειστε?

Καμια στον οριζοντα ε :?:

Εγω παρα χαλαρωσα εδω στην δουλεια ευτυχως που εχω και την δουλεια και ηρεμω :lol::lol::lol:

Πηρε τηλ η πεθερα μου τον αντρα μου για να παει απο εκει και εκεινος πηγε του εκανε συζητησει για τα

χθεσινα οτι συταει συγνωμη και τετοιες μαλακιες αλλα την ειπε να μην ζηταει συγνωμες γιατι

το κανει συνεχεια αυτο και οτι δεν προκειται να την ξαναπαμε το παιδι ποτε αν θελει να το δει

να ερχεται αυτη (σιγα μην τολμησει) ασε που και αρρωστος οταν ηταν ο μικρος οχι μονο δεν πατησε το

ποδι της να δει τι κανει αλλα ουτε τηλ δεν πηρε να μαθει τι κανει.....και τωρα μετα απο ολα αυτα

τελος το παιδι δεν προκειται να το ξαναδει τερμα πια αυτα που ηξερε τοσα χρονια δεν μιλουσα εκανα

υπομονη οταν μαλωνε με τον αντρα μου την υποστηριζα και αυτη μου το γυρισε αλλιως τωρα να παει να ................................(μπιπ)

Πηρα τηλ. την αδερφη μου μια χαρα λεει ειναι ο μικρος ακομη κοιματε και οτι ηταν πολυ καλος

το προβλημα λεει το εχει η πεθερα σου αυτη θελει τρελογιατρο :lol::lol::lol:

Σε 1μιση ωριτσα σχολαω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια :D:D:D !!!

Βασούλα κατ' αρχάς να σου πω ότι ο γιος σου είναι ένας κούκλος! Άπαιχτη η φωτό που έβαλες. Έμεινα με τα όσα διαδραματίστηκαν με την πεθερά σου. Καλά δε ντρέπεται λιγάκι;;;;Τι λόγια ξεστόμισε;;;Μπράβο σου που κρατήθηκες και δεν της είπες τίποτα. Κάνε υπομονή να πάει παιδικό το παιδί και άστην να κουρεύεται.Αυτή θα χάσει.Η αδερφή σου πάντως έχει δίκιο που είπε πως εκείνη χρειάζεται τρελογιατρό.Με όσα είπε για το παιδί σίγουρα τον χρειάζεται!Με τον αντρούλη σου να είσαι καλά και χέστην ;) . Όσο για τη χοριακή δεν πειράζει. Θα έρθει και το δεύτερο νινί και θα βρεις λύση για όλα ;) !.Στη Ρόδο πέρασα καλά. Ξεκουράστηκα και ξέφυγα και από τη βαρεμάρα.Γέμιζε όμορφα η μέρα μας. Όσο για το μαύρισμα τα κατάφερα.Δεν είμαι κατράμι αλλά για τα δεδομένα μου έκανα καλή δουλειά ;) !

Ρία μου θα μείνουμε στο Ρέθυμνο. Κάθε χρόνο γυρνάμε και από ένα νομό! Κόλλημα με την Κρήτη. Έχω και καλές φιλενάδες εκεί! Θα φύγουμε από Κρήτη στις 17 Αυγούστου.Όταν θα πας εμείς θα φεύγουμε. Πού θα μείνεις εσύ;;;;

Τόνια τι κάνουν τα βλαστάρια σου;;; Ξεπετάχτηκε ο μικρούλης;; Έτοιμα όλα για τη βάφτιση;;

Σήμερα γυρνούσαμε όλη μέρα σχεδόν.Πήρα κάτι μπλουζάκια, το άρωμά μου, σκιούλες, πήγα κομμωτήριο κλπ κλπ. Ο Πάνος βέβαια βαρέθηκε λιγάκι αλλά άντεξε :lol::lol::lol: !

Αυτά τα νέα μας!

Πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!

τι κανετε??

εγω στο χωριό του Βασίλη..δεν μπορώ να πω οτι πληττω αυτη τη φορα αφου ολο και κατι βρισκουμε να κανουμε..σήμερα πχ καναμε μετακομιση..πεταξαμε σαβουρα και αλλαξαμε θεση στα επιπλα του σπιτιου της γιαγιας του..σε δουλεια να βρισκομαστε δηλαδη...μετα επεσα ξερη για υπνο δεν την παλευα και στην θαλασσα πηγαμε στις 7 το απογευμα...ανηκουστο αυτο για μενα.. :lol:

Ανθούλα ωραιο το μαυρισμα ε? εγω τίποτα ακομα...μαλλον θα με φας .... :lol:

Ρια μου θα σας προλαβω οταν θα γυρισετε γιατι ετσι κι αλλιως εγω κανω μπανια και το Σεπτεμβρη δεν εχω θεμα...ποτε γυρνατε απο Κρήτη? Εμείς 22/8, συμπίπτει?

Βασούλα!!! Καλά περιττό να σου πω ότι είσαι ήρωας! Τί ήταν αυτά που έγιναν...ούτε καλημέρα δεν θα της ξανάλεγα που να μου εκανε 500 λιτανείες το λεπτό μπροστά μου...δεν τα λένε αυτα με τιποτα ειναι απαραδεκτη! Ευτυχώς που έχεις τον άντρα σου σε αυτη την περίπτωση! Όσο για το μπεμπέ κάθε εμποδιο για καλο! Κι εγω γι' αυτο το καθυστερω για κατι τετοιες μαλακιουλες περι φυλαξης...οταν θα ειμαι ετοιμη για το δευτερο τοτε βλεπουμε...

Κοριτσια επιλαχων ο Νικολας για τον παιδικο σταθμο...δεν τον πηραν...φυσικα 20 στα 25 παιδακια που περασαν δεν μπορουσα καν να διαβασω τα ονοματα γιατι ηταν αλλοδαπα..δεν ειμαι ρατσιστρια (ακριβως) αλλα με πνιγει το δικιο μου..να μπαινουν ολα τα ξενα παιδακια και το δικο μου στην απεξω...τι θα κανω δεν ξερω για ιδιωτικο δεν με παιρνει..μακαρι να γινει ενα θαυμα και να αδειασει μια θεση και να τυχει σε μενα...

Τόνια είμαι Κρεστενα θα βρεθουμε καμμια μέρα?? Θα τα καταφέρετε?

Στάμμυ πως πας με την εγκυμοσύνη σου? Η Εύα? Όλα καλά??

Αδερφούλα πήγατε Γαλλία? Σε εχασα!!

Φιλεναδίτσες μου σας αφήνω γιατι κλεινουν τα μάτια μου... Ειναι και 3 η ωρα... :? θα τα πούμε αύριο...φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας!!!!!!!!!!!!!

Βαριέμαι αφάνταστα όσο δεν μπορείται να φανταστείται και έχω ένα σωρό δουλειά να κάνω.

Σας διάβασα όλες (δεν μου πήρε και πολύ ώρα :lol::lol::lol: )

Βάσω έτσι σε θέλω Qυρία.

Κορίτσια οι πεθερές έχουν λαλήσει εγώ να δείτε τι τραβάω και τι καταπίνω και δεν μιλάω γιατι αν μήλαγα και της έλεγα όλα όσα ήθελα τώρα ούτε γεια δεν θα λέγαμε. Έχω εφαρμόσει το σύστημα μπενάκης βγαινάκης και το έχει πάρει και χαμπάρι και έτσι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

Κατερίνα ούτε που ξέρω πότε θα πάω Κρήτη ούτε και πότε θα γυρίσω ακόμα είναι όλα ρευστα.

Ανθή εμένα ο μπαμπάς μου είναι από Σούδα και εκεί θα πάω.

Τόνια οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ και εγώ πότε τα λέω έτσι και πότε αλλιώς αναλόγως πως θα μου την βαρέσει. Αφήστε γιατί γιορτάζουμε με τον άνδρα μου το Σάββατο και μια γενικούλα πρέπει να γίνει. Χθες καθάρισα μέσα τα ντουλάπια της κουζίνας. Ξέρετε όλα έξω πέταξα και μια σακούλα από βλακείες και ησύχασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες χαιρομαι πολυ που βλεπω συμμετοχη επιτελους γιατι εμεινα να μιλαω

μονη μου :lol::lol::lol:

Ειδατε τι πεθερα εχω την καλυτερη :evil:

Αχ οτι και να πω θα ειναι λιγο στην περιπτωση της στεναχωριεμαι μονο που τα σκεφτομαι τα παντα κανουμε γι αυτη δουλευουμε και οι δυο μας για να τις δινουμε χρηματα και αυτη αντι να λεει και ευχαριστω μας λεει οτι το παιδι θελει τρελογιατρο.....μου τι δινει στα νευρα εχω χασει τον υπνο μου με το να τα σκεφτομαι ολα οσα εγιναν εγω φταιω που ανεχομαι να τις δινουμε χρηματα επρεπε να πω να παει να δουλεψει οπως εμεις η μανα μου δουλευει εχει αλλα 3ατομα να κοιταξει στο σπιτι και μολις την πω κρατα τον μικρο να βγω τον κραταει χωρις να μου τιποτα ενω αυτη ειναι μονη της και δεν εχει κανεναν να φροντιζει καλα ελεγε ο πεθερος μου ο συγχωρεμενος πως δεν εχει αναγκη αυτη εμαθε να καλοπερναει μια ζωη και εγω η χαζη δεν τον πιστευα και να που τωρα ολα βγαινουν δεν πειραζει ροδα ειναι και γυριζει......

Ανθη γυρισες ανανεωμενη και εκανες και τα ψωνια σου ε?τι ωραια....

:):) και εγω θελω να περουσαν οι μερες να παρω την αδεια και να εξαφανιστω.....

Κατερινιω αυτο που λες για τον παιδικο το ειδα και εγω ειναι αδικο να παιρνουν τα ξενα παιδακια

και τα δικα μας να μενουν στην απεξω δεν ειναι θεμα ρατσισμου αλλα ειναι αδικο μωρε...

Εμενα τον δικο μου τον πηραν αλλα ειναι λιγα παιδακια που εκαναν αιτησεις χωριο βλεπεις λογικο και τα περισσοτερα οπως λες ειναι ξενα......

Ρια μου και εγω με την πεθερα μου ημουν απο την μια μπαινουν και απο την αλλη βγαινουν για να μην πω καμια βαρια κουβεντα αλλα δυστηχως η κατασταση ξεφυγε αλλα οχι δεν προκειται να πεσω στο επιπεδο της

με τιποτα............

Σημερα εχουμε παλι δουλιτσα ευτυχως κατι κανουμε αυτες τις μερες αλλιως θα μας εστελναν στα σπιτια μας..........

Φιλια σε ολες και σε αυτες που λειπουν να περνανε καλα

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΕΘΕΡΕΣ Ε?ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ!!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΟΥ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΔΟΥΕΛΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ!!!Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣ!!!ΕΔΩ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΣΤ DNA ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ!!!ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΛΕΝΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! :evil: ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΧΕΖΕΙ ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΧΛΩΜΟ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΕΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα παλι...........

Μα τι δουλεια ειναι αυτη καλε λαου λαου τοσο καιρο καθομασταν και μας ηρθε αποτομα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τονια και εσυ απο πεθερικα σκιιιιιιιιιιιιιζεεεεεεεεειιιιιιιιιςςςςςςςςςςς :!::!::!::!::!::!::!::evil:

Αχ ολες τελικα λιγο πολυ τα ιδια τραβαμε.....

Σε λιγακι σχολαω ο γιος μου θα παει στην παιδικη χαρα με την αδερφη μου μου ειπε πως και

σημερα ηταν αρκετα καλος ε σαν παιδι λεει θα κανει την χαζομαρουλα του αλλα τιποτα το

τραγικο συμπερασμα..........η πεθερα θελει τρελογιατρο και γρηγορα μαλιστα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...