Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Ααααααααααααα μεγαλη συμετοχη και σημερα μπραβο παντα τετοια :lol::lol::lol:

Ηρθα στην υπεροχη και σκληρη δουλεια μου εφαγα την μπουγατσουλα μου και πινω

το γαλατακι μου να μεγαλωσω

:D

Ανθη τυχερουλα και εσυ την κοπανας εεεεεεεεε????????

Αντε να περασεις τελεια....

Καλε που να σε αφησει ο μικρος και εγω αν ειχα ιντερνετ ουτε προκειται να με αφηνε να μπω

θελουν αποκλειστικοτητα :lol::lol::lol::lol:

Ρια αντε να κερδισεις το λαχειο να σωθουμε και εμεις

Φανουλα κρεμουλες ξεκινατε ε ρε γελια που θα πεσουν

Τονια μου φιλια..........

Εχω εδω ατομα που φτιαχνουν το κλιματιστικο που δεν δουλευει και μας συνδεουν τηλεφωνα

μαλακιες θα εχουμε δυο τηλ σε ενα γραφειο 1χ1 αν ειναι δυνατον αρε δεν εχουν τι να κανουν

και σκεφτονται βλακειες..........

Σημερα εχουμε και πανυγιρι του προφητη Ηλια θα παμε καμια βολτιτσα το απογευμα να παρουμε

κανενα μπιζου και κανενα αμαξακι :lol:

Αυταααααααααααααααααααα

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η νεκρα καλα κρατει ε :?:

Εχω σκυλοβαρεθει απιστευτα σε μια ωρα σχολαω δεν εχω κλιματιστικο και εχω

σκασει απο την ζεστη θελω να παω σπιτι επειγοντως να κανω ενα κρυο μπανακι

Βαριεμαι μονη μου........

Αυτα αντε πολυ γκρινιαξα

Ασπακι με αφησες μονη μου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έχω άσχημα νέα ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΤΟ ΛΑΧΕΙΟ :(

Βασούλα μάλλον και εμείς θα πάμε στο πανηγύρι σήμερα το βράδυ.

Περιμένω να έρθει η αυριανή ημέρα να πάμε για μπάνιο.

Τώρα τα κεφάλια μέσα και δουλειά στο γραφείο μου ένα μπάχαλο μόνο εγώ βρίσκω άκρη.

Τι καλά κορίτσια με τα μωράκι σας και τις βαπτίσεις σας!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες τι κανετε :?:

Εγω μολις ηρθα στην δουλεια αργησα σημερα πηγα στην αγορα και πηρα 2ζευγαρια

παπουτσια μιση τιμη ευκαιρια ειναι σουπερ..........

Εχθες πηγαμε στο πανηγυρι μια χαρα περασαμε ειδικα ο μικρος μες στην τρελη χαρα

αγορασα και 1 τσαντα τι να κανω να πω οτι πηρα κατι και εγω και ο μικρος γεμισε παιχνιδια

μια ο παππους μια η γιαγια η θεια βολευτικε καλα ;)

Εχουμε πολυ ζεστη και παλι και σημερα θα εφτιαχναν το κλιματιστικο αλλα δεν ηρθαν θα

βρασω παλι απο την ζεστη εχω και ανοιχτα και εχει γεμισει μυγες φρικηηηηηηηηηη.........

Ρια που θα παει θα το κερδισεις το λαχειο καποια στιγμη :lol:

Οι υπολοιπες παλι εξαφανισμενες δεν πειραζει εδω ειμαι εγω να σας γεμιζω τις σελιδες να εχετε να

διαβαζετε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι που εισαι οεοοοοοοοοοο καλε γυρνα απο τις διακοπες γιτι εμεινα τελειως μονη μου :(

Ρια που εισαι κυρια μου εσυ?

Μου υποσχεθηκες οταν δεν θα ειναι η Ασπα θα μπαινεις εσυ αλλα εισαι εξαφανισμενη αντε να κερδιζες το λαχειο θα το καταλαβαινα αλλα τωρα γιατι :?::lol:

Κοριτσια βαρεθηκα........

Ανθη εσυ που εισαι :?:

Απουσια για χθες το βραδυ

Τονια μας ξεχασες

Ερη εσυ που εισαι?

Φλωριανα Σταμυ εγυουλες μου :D

Και φυσικα και σε αυτες που δεν ανεφερα καλεεεεεεεεε που ειστεεεεεεεεεε :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!!!!!!!! εδω ειμαι βασουλα!!!δεν βλεπω φως στο τουνελ :lol::lol: απο φθινοπωρο τωρα....ολα καλα το τι γελια κανουμε με της κρεμουλες δενλεγετε,της αρεσει παντος και την τρωει ολη,25 σεπτεμβρη εχω την βαφτιση ποτε λετε να αρχισω με τα προσκλητηρια??????τελη αυγουστου καλα δεν ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α μια χαρα τα πηγατε με τις κρεμες ε?

Μπραβο στην μπουμπου μας :D

Αφου ειναι Σεπτεμβριο τελος Αυγουστου ξεκινα να τα μοιραζεις....

Δεν θυμαμαι αν ειπες πως θα την βγαλετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ποια κοριτσια δηλαδη που ολες λειπετε δεν πειραζει ομως

εγω ειμαι εδω και συνεχισω να στηριζω το χωρο μας :D

Αν και στεναχωριεμαι που καταντησε ετσι..........

Καλε για ελατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..................

Φανη ωραιο ονομα διαλεξατε ;) με το καλο και η βαπτιση ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και την οικογενεια σου

Τσουπρες αντε.................ελατε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βασουλα σε ευχαριστω για της ευχες,και σε σενα ευχομαι οτι καλυτερο !!!!!!!!!!!!!!και λεω βασουλα γιατι προφανως το πρωι εσυ θα ριξεις της καλημερες....μην σου πω και της καληνυχτες φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D:D !!!!!!

Αύριο φεύγουμε αλλά σήμερα μου έφυγε ο κώλος :?:?:?:?:?:? ...Δεν το μπορώ το πριν και το μετά των διακοπών. Εκατό ώρες κάνω να ετοιμάσω τα πράγματα, ποτέ δεν καταφέρνω να πάρω λίγα και συν τοις άλλοις πάντα κάτι ξεχνάω..Όλη μου τη ντουλάπα πήρα πάλι :evil::evil::evil::evil::evil: ...Δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου..Τι έχει να κουβαλήσει πάλι ο δόλιος ο άντρας μου :lol::lol::lol::lol::lol: ...

Βασούλα το έβαλαν το κλιματιστικό;;;; Πάλι καλά πάντως που είσαι κι εσύ και στηρίζεις το θεματάκι μας! Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου να περάσουμε καλά ;) ! Με γεια και τα παπουτσάκια! Εγώ η έξυπνη ψώνισα ό,τι χρειαζόμουν πριν τις εκπτώσεις και τώρα τίποτα :(:(:( !!!Λες να μου κάνουν κανα δωράκι τα πεθερικά :lol::lol::lol: ;;;;;;

Φανή μου ξεκινήσατε κρεμούλες;;; Τέλεια! Μεγαλώνει η μπουμπούκα σου! Όσο για τις προσκλήσεις μια χαρά είναι να της στείλεις τέλη Αυγούστου! Πάντως για τις καληνύχτες είμαι εγώ αρμόδια. Η Βάσω μόνο για τις καλημέρες :lol::lol::lol::lol::lol: !

Ρία δεν το έχω κάψει ακόμα!Καλά κρατώ! Μου αρέσει το διάβασμα πολύ. Άλλωστε όλο το χειμώνα με τις διορθώσεις και τα διαβάσματα θα το είχα τσουρουφλίσει :lol::lol::lol:

Τόνια μου κάνε υπομονή και όταν έρθετε στην Αθήνα δε θα βαριέσαι! Προς το παρόν κάνε τα ψώνια σου για τη βάφτιση!

Τα άλλα κορίτσια πού είναι πάλι;; Για ελάτεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!

Πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο για τις προσκλήσεις μια χαρά είναι να της στείλεις τέλη Αυγούστου!

Να τις στείλεις εννοώ. Να το δει κανένας μαθητής το η να με κράζει :lol::lol::lol:

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελαρες πωπωπω συμμετοχη μεγαλη :lol::lol::lol:

Ανθη μου εμφανιστηκες ε?

Θα καλοπερασεις τυχερουλα και θα μας λειψεις :D και που ξερεις ισως η πεθερα σου παρει κανενα

δωρακι ;):lol::lol::lol::lol::lol: τρελοκομειο

Φανουλα εισαι η μονη που δινει το παρων χαιρομαι γι αυτο :D

Εγω κοριτσια εδω λιωνω το κλιματιστικο ακομη γιοκ δεν το εκαναν και ουτε προκειται.....

Σημερα τελευταια μερα μετα ερχομαι την Πεμπτη για δουλεια να δω τι θα γινει με το θεματακι μας

οταν θα λειπω που εχω μεινει μονη μου εδω περα......

Και ενα νεο εδω και δυο μερες περιμενω την περιοδο και ακομη τιποτα αχ μακαρι να εγινε το θαυμα

το θελω τοσο πολυ αλλα και απο την αλλη νιωθω κατι πονακι θα φανει ;)

Παντως αν και αυτο τον μηνα δεν γινει τιποτα με το που με τελειωσει θα παω γυναικολογο και θα ειμαι καθε μερα εκει να μου βρει τις γονιμες μερες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτα αντε περιμενω μπας και εμφανιστει καμια φιλουρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!!!!!!ελα να σκανε μυτη και αλλα μωρακια!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε βασουλα περιμενουμε νεα λες να μας τα πεις τα χαρμοσυνα???????πολυ το ευχομαι..ανθη μου καλες διακοπες και γω με το θεμα των ρουχων τα ιδια κανω παιρνω ολη την ντουλαπα και φοραω 2,3 πραγματα :lol::lol: λοες ιδιες ειμαστε τελικα!!!!!!!!!για να δω τωρα που θα φυγετε και εσεις τι θα απογινω μεχρι 10 του μηνα που θα φυγω εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΜΑΙ ΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΒΡΩ!!!!!!!!!!ΛΑ!ΛΑ!ΛΑ!ΑΧ!ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ..........ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΑΝΟΥΛΑ ΤΙ ΝΕΑ!!!!!!!ΠΑΕΙ ΘΑ ΛΑΛΗΣΩ!!!! :lol::lol::lol: ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕς ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ Ε!ΜΗΝ ΓΕΜΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!!τι κανετε?εμεις μια χαρα!!!καναμε και εμβολιακια μας και απο οκτωβρη αρχιζουμε και κρεμουλα..ρωτησαμε και για παιδικο για τον αλεξανδρο..260ευρω και ειναι φοβερος..εφτιαξαν καινουργιο κτιριο καινεχει και νηπιαγωγειο μεσα..ο μικρος ξετρελαθηκε..απο οκτωβρη θα αρχισει!!!να γινει ο μπεμπης 6μηνων...τα νεα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου τονια ολες λειπουν διακοπες μονες μας ειμαστε,!κατα κυριο λογω,που θα παει κοντευει 10 αυγουτου που θα την κανω και γω....αχ!!!εμεις αρχισαμε κρεμουλες εδω και μια βδομαδα με μεγαλη επιτυχια μπορω να πω και την τεταρτη ξεκιναμε και φρουτακια,το τι πλακα εχει με της νεες γευσεις δεν λεγετε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΕΔΩ??

ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ...

ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΜΟΝΟΤΟΝΙΑ...

ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΑΜΕΝΕΣ...ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΧΤΕΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/7 ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ, ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΟΛΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΙ ΤΟ ΛΟΥΚΕΤΟ ΠΟΥ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΔΟΝΤΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ...

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΜΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΕΠΙΤΑΓΕΣ ΚΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ!

ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΑΛΛΟ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΑΣ..ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ! ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΤΑΡΡΕΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ! ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΖΗΛΕΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΕΙ ΕΞΩ...ΜΗ ΔΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΩ...ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΓΟΝΑΤΙΣΟΥΝ! (ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΟΥ & ΤΟΥΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΣ ΜΟΥ)!

ΤΕΣΠΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!

ΑΣΠΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΕΡΕΤΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΑΣ!

ΣΤΑΜΜΥ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΘΑ ΠΑΤΕ ΑΙΓΙΝΑ? Ή ΕΙΣΤΕ ΗΔΗ??

ΡΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ. ΠΟΤΕ ΦΕΥΓΕΤΕ ΕΣΕΙΣ?

ΒΑΣΟΥΛΑ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!! ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΜΟΣΥΝΗ ΕΙΔΗΣΗ!!!!

ΑΝΘΗ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ...ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ! ΠΟΣΟ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΒΙΒΛΙΟ ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΩ....ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΑΥΤΟ! ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΗΜΟΥΝ ΧΩΜΕΝΗ ΣΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΣΒΗΝΑ ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ!

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ!! Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΪ ΗΡΘΕ Η ΑΥΡΑ ΣΟΥ !!!!ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΠΡΩΪΝΟ...ΜΕΤΑ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΣΕ ΠΑΤΑΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΠΑΛΙ! ΣΤΕΙΛΕ ΣΤΕΙΛΕ!!! ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ!!

ΦΑΝΗ ΠΩΣ ΠΗΓΕ? ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΕΝΝΟΩ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΠΩ ΠΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΚΟΡΑΚΛΑ Ε? ΣΑΝ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΓΕΣ! ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΠΡΟΟΔΟ!

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΙΑΣΤΗΚΑΝ ΟΙ ΩΜΟΙ ΜΟΥ! ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ!! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και παλι!βλεπω καναμε προοδα δεν μιλαω τελειως μονη μου ολο και καποια μπαινει................κατερινακι σε ευχαριστω πολυ και μενα σαν χτες μου φαινετε οτι γεννησα και ηδη η μπουμπου πηγε 5 μηνων αχ!!!!!!!!φιλουρες θα ξαναμπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε?

Βλεπω κατι καναμε απο συμετοχες ε :?::lol::lol::lol::lol: χαμος χαμος ;)

Γυρισα και εγω επιτελους γιατι δεν την παλευα αλλο ο μικρος εγινε θηριο αυτες τις μερες

ειμασταν μαζι 24ωρες και με εβγαλε την πιστη τι θα κανω με αυτο το παιδι ποτε επιτελους θα

ηρεμησει δεν παιζεται σας λεω αλλα τωρα επιστροφη στην δουλεια για ξεκουραση να ξεφυγει το

μυαλο μου λιγακι.........

Για την περιοδο που σας ελεγα ακομη τιποτα αλλα εκανα δυο τεστακια και ηταν δυστηχως αρνητικοτατα

σημερα ομως εκλεισα ραντευου με τον γυναικολογο να παω να δω τι παιζει γιατι δεν μπορω αλλο ετσι

ποναω 8μερες σε ολο μου το σωμα και περιοδος γιοκ.....μακαρι τα τεστ να εδειξαν λαθος εχω μια

μικρουτσικη ελπιδα αν και δυστυχως τα εμπιστευομαι :( θα φανει..........

Αντε κοριτσαρες ελατε να τα πουμε ελπιζω να εμφανιστει καμια σημερα :D

Καλε κερναω καφε ελατεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΒΑΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ΝΕΟ?

ΕΜΕΙΣ ΕΙΑ=ΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΠΛΑ ΟΠ ΜΙΚΡΟς ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΔΟΝΤΑΚΙΑ..Ο ΑΛΕΞ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΔΟΝΤΑΚΙ 4ΜΗΝΩΝ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΛΕΝΕ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ...ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑΑΑΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ 3ο ΝΙΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ!!!

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΚΑ9ΙΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΓΓΙΞΕΙ Η ΚΡΙΣΗ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ!!!

ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΑΛΟ ΝΕΟ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ??ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Τονια :)

Απο τωρα δοντακια :?: υπομονη κοπελα μου ;)

Καλε κατσε ακομη δεν ξεπεταχτηκε το δευτερο και θελεις και τριτο μωρακι :?:

Μωρε μπραβο :D

Εγω πηγα στο γυναικολογο εχθες αλλα τζιφος δεν ειδε τιποτα....δυστυχως :(

Μου εδωσε κατι χαπια για να μου ερθει περιοδος αλλα μου ειπε πρωτα να κανω μια

χωριακη για να το σιγουρεψω εχω αλλη μια ελπιδα το θελω τοσο πολυ που καθε μερα το σκεφτομαι

μακαρι να πανε ολα καλα πρεπει ομως να περιμενω μεχρι την Δευτερα που θα παω για την εξεταση

αντε να δουμε....πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο ποτε δεν ειχα προβλημα με την περιοδο και αν ειχα καμια φορα κκαθυστερηση ηταν καμια 2-3μερες οχι τοσες μερες...........

Απο την μια ελπιζω και απο την αλλη στεναχωριεμαι αν βγει αρνητικη.....χρειαζομαι διακοπες για να χαλαρωσει το μυαλο μου :lol:

Σε μια ωριτσα σχολαω αντε γιατι οσο καθομαι εδω μεσα τοσο πιο πολυ τα ψαχνω ολα και τρελαινομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...