Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;;;

Εμείς αποφασίσαμε να πάμε για μπάνιο σήμερα αλλά ο καιρός μας τα χάλασε για ακόμα μια φορά και έτσι δε βούτηξε κανείς :evil::evil::evil: ..Το Σάββατο καύσωνας και την Κυριακή αέρας και ψύχρα :evil::evil: ..Δεύτερη φορά μου συμβαίνει αυτό..

Φιλενάδα μου πολύ στεναχωρήθηκα που κόλλησε και η ζουζούνα :(:(:( ..Κρίμα ρε γαμώτο...Είναι άρρωστος και ο Μάκης :?:?:?:? ;;;;;;;;ΩΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ....Σε λυπάμαι φιλενάδα...Δεν είναι να κολλάνε οι άντρες μας...Εύχομαι περαστικούλια και ο αντάρτης σου να σταματήσει σύντομα την απεργία πείνας :lol::lol::lol::lol: Πολύ γέλασα με αυτό. Εμείς φεύγουμε για Ρόδο 15 Ιουλίου.Δε νομίζω να έχω την πολυτέλεια για πολύωρη ηλιοθεραπεία ακόμα και να ήθελα :lol::lol::lol: ...Ομπρελίτσα, κουβαδάκια και άγιος ο Θεός :lol::lol::lol: .Μακάρι κιόλας να μένει στην ομπρέλα και να μην τον κυνηγάω σε όλη την παραλία :lol::lol::lol::lol: ..

Βικουλίνι χάθηκες :( ......Να σου ζήσει ο νεοφώτιστος!!!!!!!

Ελίζα σου εύχομαι και από εδώ να σου ζήσει ο συνονόματος!!!!!!

Φανή και εμείς σαν και εσάς την πάθαμε με τη θάλασσα :evil::evil: ..Μακάρι το επόμενο ΣΚ να έχει καλύτερο καιρό....

Φιλάκια σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια και καλή εβδομάδα!!!

Βλέπω να εμφανίζονται σιγά-σιγά οι παλιές και χαίρομαι γι αυτό.... :P:P:P .....που είστε καλέεεεεεεεε, μας λείπετε λέμε!!! ;)

Όπως σας είχα πει πήγαμε Σαβ/κο στην Ερέτρια και άφησα και την μικρή εκεί...οπότε γυρίσαμε μόνοι μας!!! :D:D:D:D

Ωραία περάσαμε...χορτάσαμε θάλασσα, ακόμα και την Κυριακή που είχε δροσούλα το απόγευμα που βούτηξα ήταν πολύ ωραία...και ζεστή μάλιστα.

Λοιπόν Αθηναίες...μην ξεχνάτε την συνάντηση που λέγαμε για την Πέμπτη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!

τι κανετε?εμεις καλα ειμαστε...ειχαμε παει αθηνα για να κανονισουμε τα τελευταια της βαπτισης και εγω ειμαι στο ψαξιμο για δουλεια..δεν παει αλλο με εναν μισθο!!!εχει ο θεος ελπιζω!!

τι κανουν τα μωρα σας?τα δικα μου καλα αν και ο αλεξανδρος μετατραπηκε σε ανταρτη..τελικα τον μπεμπη θα τον ονομασουμε απολλωνα!!!εκλεισε και αυτο το θεμα χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελιές....που είστε???

Εγώ κλασικά δουλειά...ωραία μέρα φαίνεται σήμερα,. έκοψε ο αέρας και έχει λίγη δροσούλα...όσο πρέπει δηλαδή. ;)

Ανυπομπνώ να αρχίσει η άδεια.....ουφφφφφ, μέχρις της 16/07...έχουμεεεεεε καιρό!!! :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα κοριτσάκια!!!!

16/7 Ασπάκι εεε;; Κοντεύεις εσυ, άντε... εγώ ξεκινάω 1/8 εχω καιρό ακομα... σαν τους φυλακισμένους μετράω τις μέρες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι Ασπάκι μου, κάτι ανακατοσούρες έχω, κάτι υπνηλίες, αλλά την παλέυω...

Την Πέμπτη διστυχώς δεν θα καταφέρω να έρθω γιατί εχουμε να πάμε σε ένα κρεββάτι για ένα γάμο που έχω το Σάββατο, οπότε καταλαβαίνεις... θα ήθελα πολύ παρόλα αυτά να έρθω αλλά είναι κάτι που δεν μπορώ να αποφύγω :cry: . Την επόμενη φορά ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!!

ΠΕΡΑΣΑ ΧΤΕΣ ΜΙΑ ΑΓΩΝΙΑ!!!!ΤΡΕΛΗ ΕΙΔΑ ΡΟΖ ΒΛΕΝΝΕΣ Κ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΟΛΗΣΗ!!!ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΥΧΟ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ!! :shock:

ΕΥΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΩ!!ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ Κ ΕΛΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ Κ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ!!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ Ε??ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ!!

ΑΣΠΑ ΕΓΩ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ,ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ???

ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Η ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΒΑΦΤΗΣΗ.ΩΡΑΙΟ ΟΝΟΜΑ!!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ??

ΦΑΝΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ??ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Κ ΑΥΤΗ Κ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ.

ΤΟΝΙΑ28 ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ???

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΟΠΟΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΙΛΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε φλωριαννα μου κοπηκαν τα ποδια!!!Τελικα μου ειπε οτι δεν βλεπει αποκολληση που αυτο φοβηθηκα εγω,απλα να ξαπλωσω.Δεν μου ειπε την αιτια κ ολα καλα κ το νινι μεγαλωσε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Είμαι στεναχωρημένη γιατί ο Πάνος κόλλησε γαστρεντερίτιδα και από τις 8 το πρωί ως τις 12 το μεσημέρι έκανε συνέχεια εμετό :(:(:( ..Μετά οι εμετοί σταμάτησαν αλλά ήταν πολύ μαραζωμένος και δεν είχε όρεξη για φαγητό..Ελπίζω αύριο να είναι καλά το βλασταράκι μου...

Τόνιαχαν λένε κάποιο παππού Απόλλωνα ή το αποφασίσατε εσείς αυτό το όνομα;; Αρκετά πρωτότυπο!Με το καλό να τον βαφτίσετε!

Άσπα πλησιάζει η άδειά σου. Δεν είναι καθόλου μακριά! Κάνε λίγο υπομονή και έρχεται!!!!!!!

Στάμυ μου δόξα τω Θεώ που πήγαν όλα καλά! Φαντάζομαι την αγωνία που θα πέρασες...Να ξεκουράζεσαι όσο πιο πολύ μπορείς!

Κορίτσια την Πέμπτη κάλεσε η αδερφή μου εμάς και τους κουμπάρους της για φαγητό.Δυστυχώς λοιπόν δε θα μπορέσω ούτε εγώ συτή την Πέμπτη :(:(:(:( ...

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Ελάτε για καφέ!!!! ~o)~o)~o) .

Σταμμούλα μου, να είναι το τελευταίο αυτό που έπαθες. Αν και δεν πρέπει να είναι κάτι σοβαρό. Είχα κι εγω στο Δημητρη θυμάμαι αλλά με λίγη ξεκούραση σταμάτησε από μόνο του. Όλα καλά θα πάνε κοριτσάρα μου και σε λίγο καιρό θα βγαίνουμε και με τα 4 παιδάκια μας για καφε :lol::lol::shock::shock::shock::shock: .

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!!τι κανετε?εμεις καλα ειμαστε λιγακι κουρασμενοι αλλα το παλευουμε!!!

ανθη μου εχουμε βαλει ασχετα ονοματα και στα 2 νινακια...τα βαλαμε συμφωνα με τις καταγωγες μας χαχα!!!

φλωριαννα και σταμμυ πως πανε οι εγκυμοσυνες σας?ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχετε ομορφες εγκυμοσυνες!!!

τα παιδακια σας τι κανουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε φλωριαννα μου κοπηκαν τα ποδια!!!Τελικα μου ειπε οτι δεν βλεπει αποκολληση που αυτο φοβηθηκα εγω,απλα να ξαπλωσω.Δεν μου ειπε την αιτια κ ολα καλα κ το νινι μεγαλωσε!!!

Το ίδιο είχα πάθει κι εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη, στην αρχή.

Βέβαια εγώ ήξερα τι έφταιγε...το σεξ! :oops::?

Δεν φαντάστηκα ότι θα έβλεπα λίγο αίμα μετά το σεξ και φυσικά μου κόπηκαν τα πόδια. Πήρα αμέσως τον γιατρό και δεν το θεώρησα σκόπιμο να του πω ότι είχαμε κάνει σεξ και αυτός φοβήθηκε για αποκόλληση και μου είπε να είμαι όσο μπορώ ξαπλωμένη.

Φυσικά όταν πήγα στο ιατρείο του το ανέφερα τυχαία και θυμάμαι μας χαμογελάει πονηρά και λέει στον άντρα μου...."με ηρεμία, όχι άγριο"!!! :D

Βρε μπας και έκανες κι εσύ τα ίδια και μας το κρύβεις??? :lol::lol::lol:

Πάντως για την συνάντηση δεν βλέπω συμμετοχές... :(:(:( ίσως κάποια άλλη φορά. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου τι καντε :?:

Δεν ειχα ιντερνετ αυτες τις μερες και φρικαρα :evil: γιατι ως γνωστον δεν εχουμε και δουλεια.....

Περαστικα στα μικρουλια σας και να ευχηθω το Βικουλινι κ το Ελισακι μας να σας ζησουν και να ειναι καλοφωτιστα.......

Δεν σχολιαζω γιατι ακομα δεν ανοιξε το ματι μου εχθες βγηκα και σημερα ειμαι τεεεεεεεζααααααααα......

Αντε σας περιμενω................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι λεω οτι ειμαι καλα αλλα σημερα νυστααααζω τοσο πολυ που δεν ξερω αν

θα αντεξω μεχρι να σχολασω..............

Καλημερα Φλωριανα ενα διπλο εσπρεσο να ανοιξουν τα ματια μου παρακαλω :lol::lol:

Τι κανεις εγκυουλα μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βλέπω παρεούλα και χαίρομαι γι αυτό!!!!

Βασούλα φτιάξε έναν δυνατό καφέ....ή ακόμα καλύτερα παρήγγειλε έναν από την Φλωριάνα, να σε ξυπνήσει.

Φλωριάνα καλά είσαι??? Πως πάνε οι ανακατωσούρες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλέ εννοείται!!!!!!! :D:D:D:D:D

Ευτυχώς όμως έρχεται λίγο αργούτσικα τις τελευταίες μέρες!!! :D:D:D

Από καιτό τι λέει εκεί??? Εμείς έχουμε λιακάδα με λίγο αεράκι και δροσύλα μπορώ να πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ασε πια με αυτο τον καιρο θελω ηλιο θελω 40βαθμους .................................

Εδω σημερα εχει συννεφια με λιγο αερακι μα ποτε επιτελους θα στρωσει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...