Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

αφου σου διχνει οτι μπορει ορθιος γιατι δεν δοκιμαζεις

να τα κανει ορθιος στην τουαλετα??

αχ μακαρι να εκανε κι εμενα ορθιος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !!!

Είμαι πολύ πολύ χαρούμενη :D:D:D:D !!!!! Επιχείρηση πάνας πάει ΤΕΛΕΙΑ!!!!!! Ξύπνησε το πρωί με στεγνή πάνα!!!!! Τον έβαλα για τσισάκια και έκανε πολλά!!!! Μετά τον έβγαλα με βρακάκι!!! Κύριος! Τον πήγα στην πεθερά μου και κατούρησε εκεί. Κοιμήθηκε για μεσημέρι και ξύπνησε με στεγνή πάνα!!! Μετά πήγαμε στο mall με πάνα και πάλι δεν έκανε τίποτα. Γυρίσαμε, πήγαμε στην αδερφή μου και έκανε στη λεκάνη της και τσίσα και κακά :D:D:D:D !!!!!! Δεν το πιστεύω πραγματικά!!!!!!!! Μπορεί στο σπίτι να είναι λίγο ζωηρούλης αλλά σε όλα τα υπόλοιπα με σκλαβώνει! Μάλιστα, όταν πήγαμε στην αδερφή μου και έκανε τσίσα πήγα να τον κατεβάσω και μου είπε να μην τον κατεβάσω γιατί θέλει και κακά!!! Έμεινα εγώ :shock::shock::shock::shock: . Εντωμεταξύ η sister με κοιτούσε σαν ούφο που χαιρόμουν τόσο :lol::lol::lol: .Τα παιδάκια της έχουν μεγαλώσει (το ένα θα πάει Δ' Δημοτικού και το άλλο Β' Λυκείου) και τα έχει ξεχάσει..Τα θεωρεί όλα αυτά πολύ φυσικά :lol::lol::lol: ..Τέλος πάντων..Εγώ είμαι ευτυχισμένη :D:D:D !!!

Αναστασία του πήρα κι εγώ ένα μικρό γιογιό για τις βόλτες αλλά δεν το γουστάρει μία και του σπιτιού είναι δύσκολο να το κουβαλάω γιατί είναι σαν μικρογραφία της δικής μας λεκάνης και πιάνει όγκο :?:? Θα δω τι θα σκεφτώ για έξω.

Επίσης πήρα ρουχαλάκια και μου αγόρασε η μητέρα μου κάτι τέλεια διακοσμητικά για το τζάκι και χάρηκα και με αυτά!!Κουραστική μέρα αλλά ΩΡΑΙΑ!!!

Ρε φιλενάδα κρίμα που την πάτησε ο Αλέξανδρος :(:(:(:( ...Εύχομαι περαστικούλια σας..Ρε γαμώτο δε σου είπαν πως η μικρή ήταν άρρωστη;;;; Κράτα όσο μπορείς αποστάσεις με τη μπεμπούλα σου..Στεναχωρήθηκα. Κρίμα καλοκαιριάτικο :(:(:( ..Πόσο πυρετό σου έκανε;;; Τέλεια η βάφτιση με νεραϊδούλες! Είμαι σίγουρη ότι θα τα διοργανώσεις όλα τέλεια ;););) !!!

Τόνιαχαν εγώ προσωπικά για να τον κάνω να κάνει πιπί στο γιογιό κλείστηκα μαζί του στην τουαλέτα για 2 ώρες και ένα τέταρτο :?:?:? ..Του άρεσε μετά και από τότε δε ζορίστηκα καθόλου ;););)

Πάντως βρε κορίτσια νομίζω ότι τα αγοράκια ξεκινούν να κάνουν τσίσα όρθια όταν το πουλάκι τους φτάνει τη λεκάνη..Πώς γίνεται να κάνουν όρθα από τώρα;;;Πάντως αυτό είναι το τελευταίο που με απασχολεί.Μου φτάνει που πετύχαμε όλα αυτά σε 4 μέρες..Νομίζω ότι έπαιξε ρόλο και η ξαδερφούλα του.Θέλει να γίνει μεγάλος σαν και αυτή και όταν του λέμε ότι η Βίκυ κάνει κάτι θέλει να το κάνει και αυτός ;););)

Αυτά τα νέα μας! Πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!! Ρε συ εχεις απιθανο παιδι!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x

Αχ πρεπει κι εγω να αρχισω αλλα δεν εχω χρονο ,ορεξη και αντοχη τωρα!!! :(:(:(

Καλα καθιστο εννοειται οτι θα κανει τσισα για πολυ ακομη!!! και να σας πω κατι μακαρι να κανουν παντα ετσι να μαθουν να μη λερωνουν και τη λεκανη! δηλαδη τι;;; ενδειξη ανδρισμου ειναι να κατουρανε ορθιοι;;;; μη χεσω!!! :-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια :D:D:D !!!

Σήμερα λέγαμε να πάμε για μπάνιο και έχουν ανοίξει οι ουρανοί :lol::lol::lol::lol: ..Γκαντεμιά...Τέλος πάντων...

Και σήμερα ο Πανούλης ξύπνησε στεγνός και τα έκανε στη λεκάνη :D:D:D !!!Φιλανάδα μου ευτυχώς ο Πάνος ήταν αστεράκι και στο κόψιμο πιπίλας και πάνας! Πιστεύω βέβαια ότι καθοριστικό ρόλο έπαιξε η Βίκυ γιατί τη μιμείται και θέλει να είναι και αυτός μεγάλος..Πάντως ξεκίνα με τον Άλεξ γιατί δεν έχει ΚΑΜΙΑ σημασία τελικά που δε σου λέει τώρα πότε θέλει τσίσα ή κακά..Ούτε ο Πάνος το έλεγε, ούτε ο Δημήτρης της Βάσως. Σημασία έχει να κάνει τσίσα στο γιογιό μία φορά. Μετά να δεις θα του αρέσει.Πάρε στην τουαλέτα παιχνίδια, καφέ και το ριλάξ με τη μπέμπα και καθίστε εκεί μέχρι να του έρθουν ;););) Μετά θα δεις που θα είναι όλα πιο απλά.Και αν από μόνη τον βάζεις κάθε 1 με 1.5 ώρα δεν θα έχεις ούτε ατυχήματα..

Αναστασία μου (Αναστασία ή Νατάσα σε φωνάζουν;;;;) Ευτυχώς όλα καλά με την πάνα ;););) !!!

Με το έξω βρε κορίτσια δεν ξέρω τι να κάνω..Αν τον πιάσουν τσίσα και είμαστε έξω δεν υπάρχει πρόβλημα..Αν τον πιάσουν κακά;; Πήρα ένα γιογιό μικρό που θα μπορούσα να το κουβαλάω μαζί αλλά δεν το θέλει..Επίσης όταν είμαστε στο σούπερ μάρκετ ή σε κάποιο εμπορικό κέντρο τι θα κάνω αν του έρθει ανάγκη;; Δεν παίζει να τον πάω στις βρωμοτουαλέτες...Και αν δε μπορεί να κάνει κακά με βαθύ κάθισμα;; Λύστε μου οι έμπειρες τις απορίες..

Χτες κοιμήθηκα στις 5 το πρωί γιατί είχα στο σπίτι την κολλητή μου και την αδερφή μου και μετά είχα υπερένταση και μπήκα και στο μάμυ να χαζέψω..Σήμερα παρόλο που δεν έχω το παιδί ξύπνησα στις 11 και τώρα νυστάζω πάααααρα πολύ (-|(-|(-|(-| .Σαν τις γριές που στο πεντάωρο με εξάωρο ξυπνούν :lol::lol::lol::lol:

Φιλάκιαααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη τι ωραια που κοψατε την πανα!!1λεω να το ξεκινησω κ εγω!!!σημερα μετεφερα τον μπεμπη στο δικο του δωματιο κ τον Αλεξ στο δικο(να το ξαναθυμηθει το κρεβατι του) :D οποτε μετα εχει σειρα το κοψιμο πανας!!!εχει πλακα οτανκραταει το τσουτσουνακι του και κατουρασει ορθιος στην μπανιερα πριν τον κανω μπανιο!!!λετε να εχουμε καλο αποτελεσμα εαν τον βαζω συχνα στο γιογιο?ααα!!!να φοραει βρακακι αντι για πανα σωστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Τόνια μου!!! Ευτυχώς πάνε όλα καλά μέχρι στιγμής ;);) !!Σήμερα μάλιστα τον πήγαμε στο λούνα παρκ με βρακάκι και όχι πάνα!!! Δεν είχαμε ατύχημα. Δε μου λέει όμως ο ίδιος πότε θέλει τσίσα ή κακά παρόλο που μιλάει κανονικά..Πιστεύω όμως ότι με τον καιρό θα γίνει και αυτό. Πολύ θετικό είναι ότι ξυπνάει στεγνός. Τρεις μέρες τώρα ;););) . Αν το κάνει συνέχεια αυτό θα του κόψω και τη βραδινή πολύ σύντομα. Ας μη βιάζομαι όμως. Σίγουρα θα τον τσεκάρω κανά μήνα πρώτα για το κόψιμο και της βραδινής..

Κάθε παιδάκι νομίζω ότι έχει τα δικά του χούγια. Καλό θα ήταν πάντως να μην του φοράς πάνα στην εκπαίδευση. Αν τον έχεις γυμνούλη ακόμα καλύτερα.Απλά θα πρέπει να φροντίσεις να μην έχεις δουλειές ώστε να αφοσιωθείς σε αυτό. Να τον βάζεις συχνά στο γιογιό και για να αποφύγεις ατυχήματα και για να το καταλάβει ότι πλέον κάνει τσίσα στη λεκάνη!!! Εγώ να φανταστείς τον βάζω κάθε 1 με 1,5 ώρα και πάντα κάνει..Εύχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!! Α και μην απογοητευτείς τις πρώτες μέρες..Θα κάνει διάφορα..Θέλει υπομονή..Πολλήηηηη υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou!!ti kanete?xathika to kserw...alla ap oti vlepw den eimai i moni..

e!kati ta ksenuxtia,kati o thilasmos,kati pou eixa to xarouli sunexeia edw afou sto sxoleio eixane krousma ostrakias...,kati pou o alex eleipe ekswteriko gia douleiea,kati pou den exw tin paramikri voitheia...olo kati...kai kati...tespa...eimai kala,oloi kala..o mpempoulis eftase 4400..vgikame 2850 apo to maieutirio!kai tin tetarti sarantizoume!einai enas glukas!eixa kati thematakia me tis zileies tou xari alla ok to kseperasame ki auto!tous pairnw k tous 2 kai pame kounies kathe mera gia kana 3wro...opote katalavainete!auta ta dika mou...

flwrianaki sugaritiria!!!kali egkumosini na exeis!!!

stamoulini pws pas???poso eisai twra?

tonaki ki esu den tin paleueis kai polu e???

aspaki na ton xaireste ton mikrouli sas!!!!geros k tuxeros na einai..gia mia zwi...

ax den diavasa kai polla...

toniaxan,bikara,bikoulini,fani,vasw,eleutheria,ria,katerinaki,aantwnis1...filakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑΚΙ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΤΕ..ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞ ΠΑΙΔΙΚΟ...ΑΝΘΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ!!!ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες μου... :D:D:D !!!

Το πάρτυ μας είχε μεγάααααααλη επιτυχία και το χάρηκα πολύ!!!! :D:D:D

Αν και τριήμερο οι φίλοι μας δεν είχαν φύγει και ήρθαν όλοι οι καλεσμένοι μας. Ήμασταν γύρω στα 30 άτομα!!!

Το χάρηκα πολυ γιατί δώθηκε η ευκαιρία να βρεθούμε με φίλους που είχαμε χαθεί τον τελευταίο καιρό...με τις υποχρεώσεις μας όλοι και τις δουλειές, είχαμε καιρό να βρεθούμε.

Τζοανάααααααααααακι, πόσο χάρηκα που διάβασα νέα σου!!!! Χαρά στο κουράγιο σου κοπέλα μου μόνη με 2 μικρά....και ο σύζυγος εξωτερικό. :o:o:o πωπω κούραση. :shock:

Πως τα πάει ο μεγάλος με τον μικρό??? Ζηλεύει???

Ανθή φαντάζομαι την χαρά σου με την "επιχείρηση πάνα"!!! Είδες που σου τα λέγαμε... ;);)

Τόνια28, περαστικά στον μικρό σου, όσο μπορείς κράτα τον μακρυά από την μικρή. Πάντως βρε παιδί μου πόσο ανεύθυνοι είναι κάποιοι γονείς.... :roll: και άρρωστο το παιδί τους το πάνε παντού και δεν προειδοποιούν????

Τα φιλιά μου και την αγάπη μου στις υπόλοιπες κοπέλες!!! Καλό απόγευμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε ζουζουνες?

Διαβασα μονο τις 4 τελευταιες σελιδες. Δε μενει χρονος τελευταια για τιποτα.

Φλωριαννα Συγχαρητηριααααααααα!!!! Μα ποσο χαρηκα! Περιμενουμε νεα! Τελικα στο Πηλιο εγινε το θαυμα? :D

Ανθη μπραβο στον Πανουλη για την Πανα! :ymapplause::ymapplause: Δεν σε παιδεψε πολυ!!!!!

Τονια μου τι ωραια φωτο προφιλ!! Πως ειναι το νινι?

Ιωαννακι μου ποσο χαρηκα που διαβασα νεα σας!!! Ζορι με 2 μικρα αλλα δεν σε φοβαμαι εσενα! Βαλε καμια φωτο το νινι ρε αν μεινει χρονος! Να μου τα φιλησεις!

Εμεις ειμαστε καλα. Εγω στα νταουν μου παλι αλλα θα μου περασει που θα παει... Αυριο εχουμε εμβολιο στο νινι. Η Ειρηνη καλα..σαν να ησυχασε λιγο με τον μικρο αλλα απο καμια αναποδη δινει ακομα.

Τα φιλια μου σε ολες! Σας σκεφτομαι συχνα! :YMHUG::YMHUG::x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !!!

Άσπα μου όντως χάρηκα πολύ με την πάνα!!! Σήμερα όμως μου τα χάλασε λιγάκι αλλά φταίω κι εγώ :oops::oops::oops: ..Του είπα το μεσημέρι αν θέλει κακά να μου το πει και αυτός είπε αμέσως θέλω κακά..Εγώ η έξυπνη νόμιζα ότι το είπε στο καπάκι μόνο και μόνο επειδή του το είπα και συνέχισα να πλένω πιάτα..Έτσι λοιπόν τα αμόλησε ωραιότατα στο βρακάκι του :roll::roll::roll::?:?:? .Μετά 2 φορές μου τα είπε όταν ήδη του είχαν φύγει λίγα. Τα κράτησε όμως τα υπόλοιπα. Επίσης πήγαμε για ψώνια και του έβαλα βρακάκι και δεν τα έκανε πάνω του και το μεσημέρι τον κοίμισα χωρίς πάνα πάλι χωρίς ατύχημα ευτυχώς ;) ! Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι θέλει συχνά τσισάκια με εξαίρεση μερικές ώρες της ημέρας..Τέλος πάντων. Νομίζω καλά τα πάμε για τόσο λίγες μέρες που προσπαθώ!

Ωραίο το παρτάκι σας ε;; Θα το χάρηκε πολύ και ο μικρούλης σας!!!!!Τριάντα άτομα βρε θηρίο;; Πώς τα κατάφερες;; Εγώ όταν καλώ 15 με 20 άτομα δεν μπορώ να κάτσω καθόλου από το πήγαινε έλα για ποτά κλπ κλπ...

Τζοαννάκι καλό σαράντισμα!! Μπράβο που παίρνεις και τα 2 και πας στις κούνιες! Σίγουρα είναι δύσκολο! Έτσι δε μένει κλεισμένος και ο μεγάλος σου λόγω μωρού;););) !!!

Τόνιαχαν όταν ξεκινήσεις προσπάθειες να μας λες τα νέα σου για να κάνουμε διαγωνιμσό ατυχημάτων :lol::lol::lol: !!!!!!

Λενάκι σε χάσαμε κι εσένα..Αχχχ όλοι περνάμε φάσεις με τα down μας..Καλό εμβολιάκι αύριο!

Φιλάκιαααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες κοριτσάκια μου. Τι κανετε;; Πως περασατε το τριήμερο;;; Αχ τι ωραία που είναι να κάθεσαι...

Ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια και τις ευχές σας. :YMHUG::YMHUG::x:x Σήμερα εχω ραντεβού με τον doctor. Θα σας πω νέα αύριο.

Φιλακια σε όλες :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια καλο σαραντησμα ιωαννακι τονια τα μικρα τιλενε?εμεις ολα καλα ζεστενομαστε και σκεφτομαι πλεον να ανοιξω το κληματηστικο στο υπνοδωματιο που ειναι το μωρο γιατι πολκυ ζεστενεται το πουλακι μου..α!εγραψα και τον γιοκα μου παιδικο τρελαθηκε δεν ηθελε να φυγει οταν πηγαμε για την εγγραφη....για να δουμε τον σεπτεμβρη....φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΕ ΕΧΩ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙς ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!ΤΑ ΛΕΜΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τσούπρες!!!! :D

Είμαι καλά, για την ακρίβεια είμαι πολύ καλά!!!! :D:D:D Μετά από καιρό έμαθα ευχάριστα νέα...πάμε από το καλό στο καλύτερο κοινώς.... \:D/

Από αύριο κανονικά δουλειά...είχα πάρει και σήμερα άδεια, όμως τα κεφάλια μέσα. Καλά ήταν όμως ένα 4 ήμερο, μπορώ να πω ότι ξεκουράστηκα. Ανανεώθηκα και με το πάρτυ... ;)

Στάμυ με το καλό....πέρασε ο καιρός και έφτασες στην αυχενική εεε???

Φλωριάνα περιμένουμε τα νεότερα αύριο, ναιιιι????

Λενάκι, ακόμα η μικρή σου ζηλεύει εεε???? Τώρα θυμήθηκα την Μαρία που πέρναγε ο καιρός και μεγάλωνε ο μικρός και έλεγε ότι άρχιζε να τον αγαπάει και σταμάταγε να είναι επιθετική μαζί του...τουλάχιστον όσο έβλεπα εγώ. :shock: , μιλάμε στις αρχές είχα μεγάλο θέμα μαζί της. Δεν έπρεπε να αφήνω τον μικρό λεπτό από τα μάτια μου. :?

Ανθή όντως στο πάρτυ ήμουν πέρα δώθε για ποτά, όλη την ώρα όλο και κάποιο σερβίριζα.....κουράστηκα αλλά χαλαλι...πέρασα τόσο ωραία, που δεν με έριξε η κούραση. ;);)

Φιλιά σε όλεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςς, τα λέμε.......................... [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ασπα περασε ο καιρος και φτασαμε στην αυχενικη!!προσευχηθητε για μενα αυριο να πανε ολα καλα,εχω ενα ανχος για αυριο θα μπω το μεσημερακι να σας πω νεα.

καλο βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ασπα περασε ο καιρος και φτασαμε στην αυχενικη!!προσευχηθητε για μενα αυριο να πανε ολα καλα,εχω ενα ανχος για αυριο θα μπω το μεσημερακι να σας πω νεα.

καλο βραδυ!!

Σώπα βρε κορίτσι, γιατί έχεις τόσο άγχος??? Όλα καλά θα πάνε.

Είχες τίποτα απροόπτα μέχρι στιγμής και ανησυχείς???

Εγώ πάντως σου εύχομαι τα καλύτερα καθώς επίσης και στην Φλωριάνα....περιμένουμε με αγωνία τα νέα σας!!!! ;);)

Καληνύχτα λοιπόν και καλό ξημέρωμα....δεν βλέπω παρεούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε;;;

Εμείς μια χαρούλα! Σήμερα το απογευματάκι πήγαμε στον παιδότοπο του AVENUE και ο Πανούλης χάρηκε!!Ειδικά με τη σφραγιδούλα που του έβαλαν στο χέρι έφαγε κόλλημα :lol::lol::lol: Μετά στο σπίτι μου την έδειχνε συνέχεια και χαιρόταν :lol::lol::lol: Επίσης 2 φορές ήθελε τσίσα και ήρθε και μου το είπε :D:D:D !!!! Μεγάλη χαρά έχω! Για να δούμε, θα συνεχίσει να μου τα λέει;; ΜΑΚΑΡΙ!!!Εγώ είχα πάρει το φρεντοτσίνο μου και χαλάρωσα!!! Ωραίοι οι παιδότοποι τελικά!Το χειμώνα δεν τον πηγαίνω γιατί φοβάμαι τις ιώσεις..

Άσπα μου χαλάλι η κούραση αφού πέρασες τόσο όμορφα!!!Δεν μας είπες όμως, ποια είναι τα ευχάριστα που έμαθες μετά από καιρό;;;

Φλωριάνα και Στάμυ θα περιμένουμε τα νέα σας αύριο!!! Όλα θα πάνε τέλεια και για τις δυο σας ;););) !

Φανή είναι πολύ καλό που το σκαθαράκι σου χαιρόταν στον παιδικό! Πολλά παιδάκια αντιμετωπίζουν προβληματάκια μέχρι να προσαρμοστούν! Ο γιος σου είναι φαίνεται πολύ κοινωνικό παιδάκι ;););)

Νατάσα πώς τα πάτε με τα κακάκια σας;; Δούλεψε το χαμομηλάκι;; Πολύ δυσκοίλιος είναι ο Σπυράκος ε;; Ο γιατρός τι σας έχει πει για το θέμα;;

Ρε κορίτσια τι σκατοκατάσταση επικρατεί στη χώρα μας γαμώτο;;; Με έχει πάρει πολύ από κάτω. Σε τι εποχές μεγαλώνουν τα παιδάκια μας;; Στο τέλος θα μεταναστεύσουμε όλοι μας..Θα πούμε το ψωμί ψωμάκι..Οι παλιοκλέφτες μας κατέστρεψαν και τώρα την πληρώνουμε εμείς..Τέλος πάντων..

Πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσπα μου χαλάλι η κούραση αφού πέρασες τόσο όμορφα!!!Δεν μας είπες όμως, ποια είναι τα ευχάριστα που έμαθες μετά από καιρό;;;

Έχει να κάνει με ένα πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει ο άντρας μου.

Σαν καινούργια στο ποστ δεν έχεις διάβασει να το αναφέρω...

Δεν χρειάζεται να πω παραπάνω....σημασία έχει ότι πάμε καλά και ευελπιστώ για καλύτερα!

Την καλημέρα μου σε όλες!!!!........ποια θα μου κάνει παρεούλα με καφεδάκι???? [smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Τι κανετε;; Εμεις όλοι καλα, γεννημένοι και αγέννητοι!!! Πήγα εχθες στο γιατρό και είδα το εμβρυάκι. Καρδιά θα ακούσουμε στις 3/7 γιατί ακόμα είναι νωρίς. Αλλά μου είπε ότι όλα φαίνονται καλά και δεν υπάρχει λόγος ανυσηχίας για τα χάπια που είχα πιει.

Σταμύ μου αυχενική σήμερα εε;; Όλα θα πάνε καλά κοριτσάρα μου. Αντε πάλι κοντα θα γεννήσουμε :lol::lol::lol: . Θα δεις και φύλο σήμερα λογικά εε;; Αλήθεια πότε έχεις ημερομηνία;; Σε ποιο μαιευτήριο θα πας με το καλό;; Εγώ εφ'οσον όλα πάνε καλά (Παναγίτσα μου), θα πάω στο Ρεα.

Τα αλλα κοριτσάκια τι κανετε;; Πιασαμε την παρλα οι έγκυες :lol::lol::lol: .

Ασπάκι μου, όλα καλά θα πανε!!! Σε σκέφτομαι πολύ...

Φιλάκια σε όλες :-*:-*:-*:-*:-*:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...