Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Καλημερα Τονια...............

Αχ τι γλυκια η μπεμπα ειδες καλε σε προσεχει το μωρο λεει ασε την μανουλα μου

να ξεκουραστει :lol::lol:

Καλε γιατι θελεις να πας σε παιδοψυχολογο τον Αλεξ :?: λογω της μικρης :?:

Αν ειναι αυτο ευχομαι γρηγορα να βγαλεις ακρη.........

Με το δοντι ολα τελεια ειμαι απο τις τυχερες Τονια μου

Καλε οι υπολοιπες που ειστε :?:

Κοντευω να κοιμηθω ορθια σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρααααααααααααααααααααααααααααα :D:D:D:D:D:D:D:D

Βάσω ένα ζεστό μέτριο καφεδάκι με γάλα παρακαλώ!!! :lol::lol::lol::lol:

Τόνια γιατί θέλεις να πας τον μικρό σε παιδοψυχολόγο???.....σίγουρα θα το έχεις αναφέρει αλλά δεν το διάβασα :roll::oops: .

Ανθή δεν είναι λίγο μικρός ο γιός σου για την πάνα....προσπάθησε σε κανατρίμηνο περίπου....ίσως είναι καλύτερα τότε Εμένα π.χ έμαθε 2 χρονών και 1 μηνών λόγω της αδελφής τους, την έβλεπε και ήθελε κι εκείνος τουαλέτα....και ξέρεις πόσες ώρες έχουμε περάσει εκεί μέσα και οι 3 μας??? :shock::shock::shock::shock: άπειρεςςςςςςς....... :? , να φανταστείς είχα πάρει και σπαμπουδάκια ..... :roll:

Η κόρη μου πάλι καθάρισε όταν ήταν 2χρονών και 8 μηνών...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια ειναι παρα πολυ αντιδραστικος,μονιμως σε ενταση κανει οτι του κατεβει,δε τρωει τιποτα...γενικα πολυ δυσκολος σε σημειο να με φερνει στα ορια μου!!!Παντα ηταν αλλα μετα τη μπεμπα το κακο εχει παραγινει...

Δε θα παω τον Αλεξ στο παιδοψυχολογο,εγω θα παω να του θεσω τη κατασταση να δω τι θα μου πει... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !!!

Είστε όλες κακλά;; Εγώ σήμερα έχω λίγα νεύρα γιατί μου την έδωσε ελαφρώς το αφεντικό :evil::evil::evil: ..Έχουμε εκεί μία που είναι ξαδέρφη της γυναίκας του και την ευνοεί συνεχώς..Εντωμεταξύ έχουν ζητήσει πολλά παιδιά να αλλάξουν καθηγήτρια αλλά αυτός δε χαμπαριάζει..Αν ζητούσαν παιδιά να φύγουν από μένα και θα είχα φάει σουτ..Αυτή λοιπόν συνέχεια βγάζει τους άλλους μαλάκες.Σήμερα π.χ. με ρώτησαν τη γνώμη μου για κάποιους μαθητές για να φτιάξουν τμήματα για τη Γ Λυκείου. Είπα λοιπόν για 2 μαθητές ότι δεν είναι καθόλου καλοί και ότι δε διαβάζουν. Εκείνη λοιπόν λέει: "Αααα, σε μένα είναι πολύ καλοί". Τα νεύρα μου εγώ..Λέει λοιπόν το αφεντικό: "Ωραία, τους αναλαμβάνεις εσύ του χρόνου Έκθεση γιατί βλέπω ότι έχετε καλή χημεία"...Γυρνάει μετά σε μένα και μου λέει:"Ξέρεις Ανθή, καμιά φορά η χημεία παίζει το μεγαλύτερο ρόλο". Έμεινα μαλάκας εγώ..Εντωμεταξύ ρε κορίτσια πήγαν σχεδόν όλοι οι μαθητές μου και του ζητούσαν να έχουν εμένα και του χρόνου και με παρακαλούσαν να κάνω κάτι για να μην έχουν εκείνη...Αυτός όμως εκεί..Αφήστε που της δίνει ένα σωρό ώρες κάθε χρόνο. Δεν τον ενδιαφέρει να μην έχουν οι υπόλοιποι ώρες. Αρκεί να έχει αυτή. Ποιος ξέρει και πόσα της δίνε την ώρα. Σίγουρα πάντως περισσότερα από εμάς.Τέλος πάντων. Μη σας πρήζω με τα δικά μου..

Φιλενάδα καλά θα κάνεις να πάρεις μια γνώμη για τον Άλεξ αν και πιστεύω ότι όλα είναι θέμα χρόνου και πολύ σύντομα θα στρώσει. Είναι πολύ φρέσκια ακόμα η αλλαγή. Φαντάζομαι τη φρίκη σου και τα νεύρα σου αλλά θέλει υπομονή.Όσο για τον Πανούλη φιλενάδα είναι όντως καλόβολος αλλά δε νομίζω ότι έκανα εγώ κάτι ιδιαίτερο. Είναι θέμα παιδιού. Κοίτα τη μπέμπα σου τι ησυχούλα είναι..Καμία σχέση με τον Άλεξ μωρό. Είναι λοιπόν θέμα παιδιού. Την ίδια μαμά έχουν και τα δύο σου παιδάκια..Α και με τη βάφτιση ξεκίνα σιγά σιγά να ψάχνεις τίποτα γιατί δεν αργεί και πολύ...Σε αγχώνω τώρα εγώ :lol::lol::lol::lol:

Βάσω μου καλό είναι να κάθεσαι και να κοιτάς το βουνό. Τουλάχιστον δε συγχύζεσαι όπως συγχύστηκα εγώ σήμερα :evil::evil::evil: .Πάντως το ζουζούνι σου κύριος με τα τσίσα!!! Μπράβο του!

Άσπα μου δεν είναι πολύ μικρός ο Πάνος για κόψιμο πάνας..Είναι σχεδόν 27 μηνών.Θα ήθελα να τα καταφέρουμε αυτό το καλοκαίρι για να κοιτάξουμε και το πουλάκι του που είναι πολύ κλειστό. Για οποιαδήποτε θεραπεία ή ακόμα και για επέμβαση πρέπει πρώτα να κόψει την πάνα. Αν βέβαια δω ότι το παιδί δεν είναι καθόλου έτοιμο θα το αφήσω για αργότερα και δε θα το πιέσω.

Πρέπει πάντως να βγούμε στη γύρα να αναζητήσουμε και τις υπόλοιπες. Μαύρη πέτρα έριξαν :lol::lol::lol:

Αυτά κορίτσια και για σήμερα. Πάω να σκεφτώ τα της δουλειάς για να τα πάρω ακόμα περισσότερο στην κράνα :evil::evil::evil:

Πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες τι κανετε :?:

Καλε τι νεκρα ειναι αυτη :?:

Απολαμβανω το καφεδακι μου πριν αρχισω την σκληρη δουλεια μου :lol::lol::lol::lol::lol:

Για περαστε για τα καφεδακια σας ειναι ετοιμα ~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)

Αντε να μαζευομαστεεεεεεεεεεεεεεεεεε.....................

Τονια αφου βλεπεις πως η κατασταση εχει ξεφυγει καλο ειναι να κανεις κατι και ποσο μαλλον που

εχεις και γνωστη να σε συμβουλεψει μπας και καταφερεις να ηρεμησεις ;)

Αλλα απο οτι φαινεται του ηρθε αποτομο με την μικρη και αντιδραει ετσι...........

Να δω εγω οταν με το καλο κανω μωρο τι θα τραβηξω που μου λεει απο τωρα τρελα πραγματα :shock::?:?:?

Ανθη υπομονη με την δουλεια σκεψου οτι τελειωνεις και θα χαλαρωσεις μεχρι την επομενη

τουλαχιστον σεζον..............

Και δεν μας πριζεις :!::!::!::!:

Ρια μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ασπακι αντε σε περιμενω για τον καφε :D;)

Οι υπολοιπες εξαφανιζολλλλλλλλλλλλλλ.....................

Εγω κοριτσια εχθες μετα την δουλεια πηγα στα τζαμπο εεε καιρο ειχα να παω ψωνισα κατι ψιλοπραγματακια ετσι για να μπει καλα ο μηνας :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!!! :D

Φιλεναδα ακομη δεν εχω καταφερει να σε παρω!!!! :oops::oops:

Ρε μη σκιαζεσαι για τη μαλακισμενη! και ασε να της δινει ωρες παραπανω,γιατι αλλιως θα τις φορτωνε σε σενα! ;) Αυτους τους 2 μαθητες τους ρωτησε κανεις ποια θελουν να τους αναλαβει ή επειδη αυτη ειπε οτι τη συμπαθουν το θεωρησαν δεδομενο;;;; :-w/:)

Βασω παρε και το γαλα αχνιστο αχνιστο!!! :lol::lol:

Καλε ναι τι εξαφανιζολ επεσε;;;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα Τονια..............

Ευχαριστω για το γαλα :lol::lol::lol::lol:

Αντε να ερθει και η Ασπα να το βαλει στον καφε της ;)

Εχουν εξαφανιστει ολες............

Αντε για την Ρια ξερουμε το κοριτσι δουλευει ασταματητα για να μαζεψει λεφτα μπας και

σωσει και εμας :lol::lol::lol:

Οι υπολοιπες :?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε? θα γράψετε τιποτα καλε?

Που ειναι οι καλές οι μέρες που τρέχαν οι σελίδες με ταχύτητα φωτος! :lol::lol: Θα γυρίσει και ο τροχός λέω..

Ανθη μου συγνώμη αλλά εντελώς καριόλης το αφεντικό με το συμπάθιο κιολας. Πεστου οτι και η χημεία στον εγκέφαλο ειναι πολύ σημαντικό πράγμα επίσης. Τι να πω για τετοια μυαλά! Πως γινεται να πηγαινουν μπροστά δεν ξέρω. Πως θα πάει μπροστά η επιχείρηση αν δεν βλέπουν τα πράγματα αντικειμενικά?

Εγώ δεν ειμαι πολυ καλά σημερα. Ειμαι νευριασμένη με τον χασμπαντ. Εχω νευριάσει τοσο που δεν θέλω να έρθει η ώρα να γυρίσει απο την δουλειά.. :evil::evil::evil:

Τι να πεις... αυριο εχουμε να πάμε σε μια βάφτιση στο Νιαγάρα. θα σας πω εντυπώσεις την Κυριακή..

Φιλάκια πολλά σε όλες! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου?

Εμεις καλα. Ο μικρος με ζοριζει λιγο απο χθες και μαλλον αρχισαν να τον πονανε τα ουλακια του. Τρελη γκρινια λεμε.

Δεν προλαβαινω να σας διαβασω αλλα σας σκεφτομαι συχνα. Ειμαστε ολη μερα βολτες με την ξαδερφη και τα μικρα. Ελπιζω να εισαστε ολες καλα. Μολις βρω λιγο χρονο παραπανω θα κατσω να σας διαβασω αναλυτικα. Φιλακια σε ολες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου :D:D:D !!!!

Σήμερα τα έφτυσα.Από το πρωί τρέχω σταμάτητα..Εντωμεταξύ δουλεύω πάλι και Σάββατο και Κυριακή..

Όσο για τη δουλειά μου τι να πω;; Η αδικία στο αποκορύφωμα.Μας τα έχει ζαλίσει το αφεντικό με αυτήν τη μαλ..μένη :evil::evil::evil: .Όσο για τις ώρες φιλενάδα καλό είναι να μην τις φορτώνει όλες σε αυτήν γιατί μετά εμείς θα μείνουμε στην ψάθα :?:?:? Δε λέει να δουλεύουμε και για 500 ευρώ.Μόνο τις διορθώσεις να σκεφτεί κανείς δεν αξίζει τον κόπο :?:?:? Η αγαπημένη συνάδελφος όμως βρέξει χιονίσει θα την πάρει την 1500άρα της. Έλεος πια..Καμία αξιοκρατία..

Φιλενάδα επιτέλους μιλήσαμε σήμερα :D:D:D:D !!!!Δε σε άκουσα βέβαια και στα καλύτερά σου αλλά ελπίζω πολύ σύντομα να στρώσουν όλα ;);););) !!!

Έρη μου βάφτιση στο Νιαγάρα;;; Ουάου! Έχετε δικτυωθεί για τα καλά ε;; Έλληνες την κάνον τη βάφτιση;; Περιμένουμε νέα! Όσο για τα νεύρα με τον χάσμπαντ για μένα τουλάχιστον είναι συνηθισμένη η κατάσταση :lol::lol::lol: Συνέχεια έχω νεύρα :lol::lol: Ειδικά μερικές μέρες μου φταίνε όλα :lol::lol: ..Ελπίζω πάντως τώρα να είσαι καλύτερα!

Βασούλα αυτό περιμένω κι εγώ. Να σταματήσω για να ηρεμήσω. Βέβαια από Σεπτέμβρη πάλι τα ίδια θα γίνονται αλλά μέχρι τότε δε θα το σκέφτομαι..Έχω να σκεφτώ τις διακοπούλες τώρα ;);)

Ρία πού χάθηκες;;; Είχαμε συνηθίσει να σε βλέπουμε καθημερινά..Πολλή δουλειά;;

Πάντως βρε κορίτσια πρέπει να ανασυγκροτηθούμε..Νέκρα έχει πέσει..Ελάτε καλέεεεεεεεεε......

Πάω να ξαπλάρω γιατί πονάει το κορμί μου από την κούραση :?:?:?

Πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες..................

Τι νυστα εχω δεν περιγραφεται και ομμως πρεπει να ειμαι εδω στην δουλεια και να

καθομαι σαν το χαζο χωρις λογο γιατι καθε Σαββατο δεν εχουμε τιποτα απολυτως..........

Για περαστε για τα καφεδακια σας ~o)~o)~o)~o)~o)~o) μπας και ξυπνησουμε.....

Ρια αγαπημενη που εισαι :?: τι κανεις :?: καλε τοσο πολυ δουλεια επεσε :?:

θα πρεπει να εισαι η μοναδικη που εχεις τοσο δουλεια :lol::lol:

Ερι σου περασαν τα νευρακια :?: αντε θα πας και σε βαπτιση τι ωραια.... :)

Να μπεις να μας πεις λεπτομερειες...........

Ανθη υπομονη με την δουλεια και που ξερεις ισως απο Σεπτεμβριο να στρωσουν τα πραγματα ;)

Λενακι το εχεις ριξει στι βολτουλες ε ? καλα κανεις...............

Καλα ο μικρος στην φωτο πολυ αστερι :D

Εγω κοριτσαρες εχθες την εβγαλα στην παιδικη χαρα με τον μικρο απο τις 5 το απογευμα

μεχρι τις 9 το βραδυ ξεποδαριαστικα τι τρεξιμο δεν μαζευοταν με τιποτα τα ποδια μου ακομη πονανε

Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τ κανετε????εγω ψιλοσκατα εχθες εμαθα οτι πεθανε ο γυναικολογος μου ...μετα την γεννα μου εμαθα οτι μπηκε σε νοσοκομειο γιατι κολλησε Η1Ν1 και οτι ηταν στην εντατικη και σε κωμα αλλα τελικα μιλησα με την ξαδερφη και γραμματεα του στο γραφειο και μου ειπε οτι ειχε καρκινο στο παχυ εντερο και το παλευε ο κακομοιρης αλλα δεν τα καταφερε το εκρυβε πολυ καλα ομολογω γιατι τελευταια πριν γεννησω του ελεγα οτι αδυνατισε και οτι τον βλεπω ταλαιπωρημενο και αυτος μου ελεγε οτι ηταν απο την πολυ δουλεια τι να πει αλλωστε?????????σορυ αν σας ψιχοπλακωσα αλλα τον ειχα 10 χρονια και τον ενιωθα σαν συγγενη μου αφηστε που εφερε στην ζωη τα αγγελουδια μου..........ο θεος ας αναπαυσει την ψυχουλα του...........οσο για την βαφτιση ειχα βαλει φορεμα στον γιο μου και ειπα να διαφερω λιγο αυτην την φορα αφηστε που θα ειμαι και ανετα,εκλεισα μαγαζι και φωτογραφο οποτε τελος του μηνα θα κλεισω και στολισμο και ξεμπερδεψα με τα βασικα.....τονια συμφωνω με την ιδεα του παιδαψυχολογου πιστευω θα βοηθησει.......πες μας νεα οταν πας φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας καλησπερίζω όλες μα όλες!!!! :D:D:D

Καλά Έρη αυτό με τον άντρα σου....θεικό... :lol: ....έτσι νιώθω κι εγώ όταν νευριάζω μαζί του, δεν θέλω να γυρίσει από την δουλειά...μέρες να έκανε να γυρίσει, καλά θα ήταν... :lol::lol::lol:

Εχθές 03/06, είχαμε επέτειο...5χρόνια παντρεμένοι. Βέβαια λόγω συνθηκών δεν βγήκαμε να το γιορτάσουμε, αλλά θα επανορθώσουμε σήμερα.

Θα έρθει η μητέρα μου να καθίσει με τα παιδιά και θα πάμε σε έναν φίλο που έχει μεζεδοπωλείο στον Κορυδαλλό......επιτέλους να ξεσκάσουμε και λίγο!!!

Κατα τα άλλα μπορεί να μην κάνουμε το κους-κους που κάναμε κάποτε, αλλά σημασία έχει ότι νοιαζόμαστε για το ποστ και πάντα κάνουμε αισθητή την παρουσία μας. ;)

Πάντως ρόδα είναι και γυρίζει....θα επανέλθουμε κάποια στιγμή....δεν μπορεί!!!!

Φιλιά πολλά, σας σκέφτομαι συνέχεια!!! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!! Καλά είστε;;;

Και σήμερα έβρεχε :evil::evil::evil: Λοιπόν σήμερα περάσαμε μια όμορφη και γεμάτη μέρα. Το πρωί πήγα τον Πάνο στην πεθερά και μετά πήγα κομμωτήριο και αγόρασα και ρουχαλάκια. Είχα ένα μάθημα, ακυρώθηκε από το παιδάκι και έτσι είχα άπλετο χρόνο :D:D:D .Εν συνεχεία γύρισα στα πεθερικά μου, φάγαμε και μετά πήγαμε με τον Πάνο στην κολλητή μου-μαζί με την άλλη κολλητή μου και νονά του Πανούλη- και κουσκουσάραμε μετά...καφεδακίου :lol::lol: (δικιά μου λέξη)..Ο Πανούλης έπαιζε με την κορούλα της και όλοι περάσαμε όμορφα! Χαίρομαι γιατί στα ξένα σπίτια ο Πάνος είναι ένας κύριος μην τον ματιάσω :?:? Το βράδυ πήρε η μαμά μου το παιδί και ήταν να βγω με τον άντρα μου, την αδερφή μου και τον άντρα της αλλά είχε πάει η ώρα αργά και έτσι καθίσαμε στον κήπο για κουβεντούλα! Αύριο έχω μάθημα αλλά σκοπεύω να ξυπνήσω πολύυυυυυ αργά ;););)

Βάσω μου φαντάζομαι ο γιος σου (Δημήτρη δεν τον λένε;;;;) θα το κατευχαριστήθηκε στις κούνιες!!! Όσο για σένα φαντάζομαι την κούρασή σου...Μπράβο σου! Εγώ πάνω από 1,5 ώρα δεν αντέχω..Τις βαριέμαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ τις κούνιες αλλά τι να κάνω;; Χαίρεται το παιδί και πηγαίνω.

Φανή κρίμα για τον άνθρωπο. Ας τον αναπαύσει ο Θεούλης. Πάντως είναι λογικό να νιώθεις έτσι. Δύο παιδιά έκανες με αυτό το γιατρό και μάλιστα το δεύτερο πολύ πρόσφατα..Είναι σκληρή η ζωή...

Α..να ρωτήσω και κάτι..Τώρα που θα ξεκινήσω προσπάθειες να κόψει την πάνα, όταν βγαίνουμε έξω τι να κάνω :?:?:roll::roll: ;;;; Θα τα κάνει συνέχεια επάνω του. Πόσα ρούχα πρέπει να έχω;;;;Επίσης, κάθε πόση ώρα πρέπει να τον βάζω στο γιογιο;;;;Το ρωτώ γιατί δε μου λέει πότε θέλει τσίσα ή κακά..Μου τα λέει μετά και αυτό όχι πάντα...

Πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*:-* Με έπιασε πάλι η φλυαρία :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α..να ρωτήσω και κάτι..Τώρα που θα ξεκινήσω προσπάθειες να κόψει την πάνα, όταν βγαίνουμε έξω τι να κάνω :?:?:roll::roll: ;;;; Θα τα κάνει συνέχεια επάνω του. Πόσα ρούχα πρέπει να έχω;;;;Επίσης, κάθε πόση ώρα πρέπει να τον βάζω στο γιογιο;;;;Το ρωτώ γιατί δε μου λέει πότε θέλει τσίσα ή κακά..Μου τα λέει μετά και αυτό όχι πάντα...

Καλημέρα και καλή Κυριακή σε όλες!!!! :D:D:D

Ανθή ως προς την πάνα καλό θα ήταν όταν βγαίνεται έξω να φοράτε πάνα βρακάκι, βολεύει απίστευτα. Επίσης για τα τσίσα, να τον βάζεις πολύ συχνά εσύ, δεν χρειάζεται να σου το λέει, μπορείς να τον προλαβαίνεις. Στο λέω γιατί μέχρι πρότινος όταν έλεγε ο μικρός μου τσίσα, μέχρι να πάμε τουαλέτα του έφευγα λίγα στο βρακάκι του.

Επίσης για τα κακάκια αν έχει π.χ στανταρ ώρες που κάνει, όταν πλησιάζει αυτή η ώρα να τον βάζεις μόνη σου...κάποια στιγμή θα το πετύχεις, κάποια άλλη όχι....σιγά-σιγά θα μάθει. ;)

Εμείς για παράδειγμα όταν είμαστε στις κούνιες και θέλει κακά, έχω πάντα σακούλες μαζί μου, οπότε απλώνω μια κάτω στο χώμα, τα κάνει εκεί πάνω ο μικρός, και την μαζεύω εύκολα και την πετάω. Ούτε λερωνόμαστε, ούτε λερώνουμαι... ;)

Μπορεί να σου ακούγονται δύσκολα όλα αυτά για την εκπαίδευση της τουαλέτας, αλλά δεν είναι...θέλει απλά λίγο χρόνο. Δεν μπορεί να το μάθει και σε μία εβδομάδα...

Καλή επιτυχία και πάλι!!!

Τελικά εχθές όπως ανέφερα βγήκαμε για να γιορτάσουμε την επέτειο μας. Ωραία περάσαμε....αλλά με τις πολλές μπύρες που ήπιαμε ζαυλακώθηκα.... 8-} , δεν έβλεπα την ώρα να γυρίσουμε σπίτι.

Αφήστε που νήσταξα απίστευτα....και ο άντρα μου το ίδιο. Αφού όταν βγαίναμε λέγαμε ότι μετά το φαγητό θα πηγαίναμε για ένα ποτάκι.........αλλά που????????????????? Για το κρεβατάκι μας είμασταν μετά και όχι για συνέχεια....πωπω.....περάσανε τα χρόνια και έχουν πέσει οι αντοχές μας... :?

Εξού και κάθε πράγμα στον καιρό του.... ;);)

Λοιπόν, καλή Κυριακή σε όλες και τα λέμε ίσως βραδάκι αν μπεί καμία. B-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια βολταρετε ολες??????εγω σπιτι ο αντρουλης μου εχει βαρδια αλλα κανονισα να παω για κρεπα βαφλα η οτι τραβαει η ορεξη μας με την μανα μου και την μπεμπα ο πατερας μου θα κατσει να παιξει με τον μικρο και να ταισουν τα περιστερια τα οποια εχει ο πατερας μου και ο μικρος τρελαινετε..ανθη για τα τσισα συμφωνω με την ασπα θα τον βαζεις καθε μια με δυο ωρες ακομα και οταν τον ρωτας και σου λεει οχι γιατι τα παιδια με το παιχνιδι ξεχνιουνται και φυσικα δεν θελου να το σταματησουν και να πανε για τσισα εγω με τον γιο μου στην αρχη ειχαμε προβληματακι με αυτο το θεμα....και μην κολας αν δεν εχει τουαλετα σε δεντρακι μια χαρα βολευει και παρε 2 αλλαξιες μαζι σου για σιγουρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου.τι μου κανετε;εγω εχω φρικαρει.ο μπαμπας μου μπηκε στο θεαγενειο και εκανε την πρωτη χημειοθεραπεια.εκει του εκαναν παλι αξονικη και ειδαν στα πνευμονια του κατι που απο οτι μου ειπε η γιατρος μπορει να εκανε μετασταση μπορει ομως να ειναι και καποιο χρονιο προβλημα.η αδελφη του μου ειπε οτι μικρος παθαινε ολο πνευμονιες και αρρωστενε πολλυ ευκολα και τον επιανε ασχημα.επιανε 41 πυρετο αφου.στον αγιο παυλο που χειρουργηθηκε και του εκαναν και εκει αξονικη ειδαν κατι οζιδια και εκριναν οτι ολο και κατι θα εχει περασει.61 χρονων ειναι και δεν το εκριναν αξιολογισιμο.η θεια μου δουλευει στον αγιο παυλο και ηρθε και μιλησε με τους γιατρους στο θεαγενειο και της ειπαν οτι ειδαν τα ιδια με του αγιου παυλου.εγω ομως εχω ταραχτει τοσο που δεν ξερω πια τι να πιστεψω.εχω καταμπερδευτει.τωρα στις 16 του μηνως θα μπει παλι στο θεαγενειο για την δευτερη χημειοθεραπεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου.τι μου κανετε;εγω εχω φρικαρει.ο μπαμπας μου μπηκε στο θεαγενειο και εκανε την πρωτη χημειοθεραπεια.εκει του εκαναν παλι αξονικη και ειδαν στα πνευμονια του κατι που απο οτι μου ειπε η γιατρος μπορει να εκανε μετασταση μπορει ομως να ειναι και καποιο χρονιο προβλημα.η αδελφη του μου ειπε οτι μικρος παθαινε ολο πνευμονιες και αρρωστενε πολλυ ευκολα και τον επιανε ασχημα.επιανε 41 πυρετο αφου.στον αγιο παυλο που χειρουργηθηκε και του εκαναν και εκει αξονικη ειδαν κατι οζιδια και εκριναν οτι ολο και κατι θα εχει περασει.61 χρονων ειναι και δεν το εκριναν αξιολογισιμο.η θεια μου δουλευει στον αγιο παυλο και ηρθε και μιλησε με τους γιατρους στο θεαγενειο και της ειπαν οτι ειδαν τα ιδια με του αγιου παυλου.εγω ομως εχω ταραχτει τοσο που δεν ξερω πια τι να πιστεψω.εχω καταμπερδευτει.τωρα στις 16 του μηνως θα μπει παλι στο θεαγενειο για την δευτερη χημειοθεραπεια.

:(:(:( ...ετοιμαζόμουν να σας γράψω τα νέα μου, αλλά μου κόπηκε η φόρα.... :(:(

Χαιρετώ λοιπόν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D !!!

Κατ' αρχάς Άσπα σου εύχομαι ολόψυχα χρόνια πολλά για την επέτειό σας :D:D:D !!! Να τα χιλιάσετε και να είστε πάντα πολύ πολύ ευτυχισμένοι!!!!! Όσο για τις συμβουλές περί πάνας σε ευχαριστώ πολύ! Είναι ιδιαίτερα χρήσιμες! Σκεφτόμουν κι εγώ να του βάζω πάνα βρακάκι για τις βόλτες αλλά μου είχαν πει ότι από τη στιγμή που θα αρχίσει η εκπαίδευσαη δεν πρέπει να του φοράω πάνα για να μην μπερδεύεται :?:?:?:? ...Λες ότι αν το κάνω δε θα υπάρχει πρόβλημα;;;;

Φανή ευχαριστώ και εσένα πολύ!!! Σε πολύ λίγες μέρες ξεκινάμε και να σας πω την αλήθεια το θεωρώ βουνό :?:?:? ..Νομίζω πως είναι η πιο δύσκολη μετάβαση..Θα σας ενημερώσω!!!!

Μαράκι μου μη σκέφτεσαι άσχημα κοπέλα μου...Έχεις απόλυτο δίκιο που αγχώνεσαι αλλά αυτή τη στιγμή μόνο θετική σκέψη χρειάζεται ;) !Να δεις που θα πάνε πάλι όλα καλά!!!!Να μας ενημερώσεις πάντως όταν έχετε νέα.

Αχ κορίτσια δουλεύω Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη και μετά διακοπές μέχρι 10 Σεπτέμβρη :D:D:D:D:D:D !!!!!Αυτά είναι τα καλά του επαγγέλματος.Βέβαια τα έσοδα μειώνονται πολύ διότι μπαίνω στο ταμείο ανεργίας μια που είμαι ωρομίσθια αλλά χαλάλι!!! Δε με νοιάζει! Αρκεί που θα ξεκουραστώ και θα απολαύσω το παιδάκι μου!!!!

Αυτά τα νέα μου!

Σας φιλώ όλες!!! Και τις παρούσες και τις απούσες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! :D

Ανθή σε ευχαριστώ για τις ευχές!!!

Όσο για την πάνα βρακάκι, εννοείται ότι πρέπει να την φοράτε όταν βγαίνεται! Μα πως γίνεται να μάθει από την μια μέρα στην άλλη??? Άσε που θα απογοητευτεί ο καημενούλης αν τα κάνει πάνω του, γιατί σίγουρα θα του ξεφύγουν κάποια στιγμή. Κι αν είναι τσίσα...πάει στο καλό, αν όχι??? :shock:

Οπότε η καλύτερη λύση είναι η πάνα βρακάκι ....και σιγά σιγά θα μάθει και θα νιώθει πιο άνετα χωρίς. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω που είσαι καλέεεεεεεεεεεεεεε??????????????????????

Γίναμε φίλες και μάλιστα διπλά!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ...μου έκανες αίτηση δύο φορές!!!

Μα τόσο πολύ μ΄αγαπάς??? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...