Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Αχ μωρέ Βάσω αυτά είναι τα άσχημα.

Μπρός γκρεμός και πίσω ρέμα που λένε...

Και άντε έφυγες και πήρες αποζημείωση, μετά που θα βρείς δουλειά???

Και αν δεν φύγεις και σε απολύσουν αυτοί κρίμα να χάσεις κάποιο ποσό της αποζημείωσης.....

τι να πωωωωωωωω............ :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλα ε καλυτερα να ελεγα να κερδιζα το τζοκερ...........

Τωρα ηρθε ο υπευθυνος και με ρωτησε αν θα με ενδιεφερει να δουλευω 6ωρο

του ειπα να το σκεφτω.............

Καλα σιδουρα για να γινει κατι τετοιο λογικα θα με κανουν με συμβαση η μπορει να με εχουν

αοριστου?μηπως ξερεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ τρέχω και δεν φτάνω αυτόν τον καιρό, για τους εξής λόγους:

1) Έχουμε πολύ δουλειά

2) Έφτιαξα τις ντουλάπες

3) Πάω μια φορά την εβδομάδα οδοντίατρο

4) Θα κάνω και 2η δουλειά και το ψάχνω

Είμαι όλη την ώρα στο τρέξιμο

σήμερα όμως θα πάω σπίτι θα φάμε και θα πέσω για ύπνο

Βασούλα εγώ λέω καλύτερα να μείνεις έγκυος όσο πιο γρήγορα μπορείς και να πάρεις άδεια και να τελειώνεις να πάρεις και μετά από την ΟΑΕΔ το εξάμηνο και πήγαινε στην δουλειά μετά από 1,5 χρόνο αυτή είναι η καλύτερη λύση και δεν μπορούν και να σε απολύσουν, μετά πές τους απολύστε με και θα πληρώνεσαι από ΟΑΕΔ και όλα καλά.

Κατερίνα μου τρέχεις και εσύ και δεν φτάνεις ε???? Υπομονή

Για τις άλλες αργότερα γιατί έχω να κάνω 100 τηλέφωνα.

Φιλιά πολλά!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουδια μου! Τι κανετε?

Εμεις μια χαρα! Επιτελους απο χθες μας κανει ζεστη και βγαινουμε παλι βολτουλες!

Βασω παλι πλυμμηρες μωρε? :o Ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω. Να δεις που ο μικρος θα καθαρισει γρηγορα. Λες να εχουμε μπεμπακι? Αχ μακαρι! Στο ευχομαι! Μεχρι τωρα δουλευες 8ωρο?

Ασπακι τι καλα που ο μικρος ειναι παλι μαζι σας μετα απο τοσο καιρο!

Ριακι τι κανεις?

Το Βικουλινι που χαθηκε?

Αδερφουλα μου :x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Τονια τοσο γρηγορα βαρεθηκες βρε τον θηλασμο? :o Για μενα δεν υπαρχει ευκολοτερα απο το να θηλαζω! Ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω να μπλεξω παλι με μπουκαλια και αποστειρωσεις.

Σας αφηνω ξυπνησε το νινι! Φιλακια σε ολες!!!!! :x:x:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρια μου............................μου ελειψες καλε...............

Εισαι η μονη μαλλον που εχεις κατι να κανεις..........

Και εγω αυτο λεω να μεινω εγκυος οσο το δυνατον γρηγοροτερα και μετα αστους να

ψαχνονται....

Αλλα τι πραγμα και αυτο απο το κακο στο χειροτερο παμε μου ειπαν πως αντι για τις 19:00

που σχολουσαμε να το κανουν μεχρι τις 17:00γι αυτο θελουν να με κανουν 6ωρο αχ τι να

πω καθομαστε σαν τα χαζα και περιμενουμε να δουμε τι θα τους ερθει στο κεφαλη για να μας

το ανακοινωσουν............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι που εισαι εσυ?

Βολτουλες ε? αντε να δουμε εδω ποτε θα στρωσει ο καιρος που συνεχεια τα απογευματα μας

βρεχει...........

Ναι για ακομη μια φορα πλημμυρισαμε τι να πω ειμαι τελειως γκαντεμω απο την μια η

κατασταση ειναι για γελια και απο την αλλη για κλαματα ελπιζω να ειναι και η τελευταια φορα

που γινεται κατι τετοιο γιατι δεν θα το αντεξω να το ζησω ξανα....................

Τωρα δουλευω 8ωρο αλλα ετσι οπως παμε δεν ξερω τι θα γινει......γενικως ειμαι αισιοδοξη το μονο

που δεν θελω να σκεφτομαι ειναι να μην κλεισει η επιχ/ση ολα τα αλλα βολευονται ;)

Αχ Ασπακι μακαρι να μεινω εγκυος τοσο γρηγορα τι να πω............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλια Ασπακι καλη δουλιτσαααααααααααα.............

Εγω εχω σκυλοβαρεθει τι καθησιο θεε μου ειναι αυτο.......

Αυριο εχω οδοντειατρο θα παω να βγαλω τους φρονιμιτες μου επιτελους θα ερθω το πρωι

στην δουλεια και κατα τις 11 θα ξαναφυγω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα να μπω να πω ενα γεια!!!!!!!τι κανετε?βλεπω ολες δουλειες με φουντες εχουμε που θα παει θα παρουμε αδεια θα παμε διακοπουλες οπουδιποτε και θα ξελαμπικαρουμε............και εγω αρχιζω δουλεια απο την πεμπτη.......τι δουλεια δηλ 2 μερες την εβδομαδα παω πιο πολυ βολτα ειναι παρα δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!να μαι και εγω!!τι κανετε?εγω τα εχω ψιλοπαιξει αλλα κανω υπομονη με το θηλαστρο/...λενακι μου δεν βαρεθηκα εγω τον θηλασμο αλλα ο μπεμπης και αναγκαστικα του το δινω με το θηλαστρο..ομως δεν αντεχω αλλο πια..καθε 3 ωρες ειμαι υποχρεωμενη να το βγαζω και ειδικα μεσα στα χαραματα δεν παλευεται...ειμαι και συνεχεια μονη οποτε ουτε χρονο να χαλαρωσω δεν εχω..μου εγραψε ο γιατρος χαπια και να δεσω σφιχτα το στηθος και υστερα απο 10 μερες να φοραω ενα νουμερο μικροτερο στο σουτιεν...το σκεφτομαι...

τα νεα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου;;; :D

Φιλεναδα ναι μη μπλεξεις με θηλαστρο το καταλαβαινω απολυτα!!!! :? ΑΛΛΑ...στο βυζι θα το κρεμασεις το μπεμπε γιατι αλλιως θα σε πρηζω νυχθημερων!!!! :lol::lol::lol:

Αυριο θα σε παρω τηλ(ελπιζω) γιατι οντως χαθηκαμε...σας σκεφτομαι ομως πολυ!!!! :x:x:YMHUG::YMHUG:

Αντε να τελειωνεις και με τα μαθηματα να χαλαρωσεις ρε παιδακι μου κι εσυ!!! :roll:

Βασουλα τοσο ωραια και με τη δικη σου δουλεια ε;;; :roll: συμφωνω να μεινεις γρηγορα εγκυος ωστε να εξασφαλησεις τον επομενο 1,5 χρονο! ;)

Ρια μου γιατι 2η δουλεια πουλακι μου;;θα τα παιξεις απο τη κουραση και θα λειπεις πολυ και στη μικρη σου... :roll:

Τονια σε καταλαβαινω..ειναι πολυ δυσκολο...εγω κανω ανα 2ωρο και πραγματικα ζοριζομαι πολυ! ομως θα σου ελεγα μη παρεις το χαπι! απλως μειωσε τις αντλησεις και βγαζε λιγο μονο οταν πρηζεται το στηθος..ετσι θα σου μειωθει και σιγα σιγα θα κοπει μονο του! ;)

Ασπακι γυρισε ο γιοκας σου;;;ενταξει ολα καλα;;;

Φανουλα τι κανει η μπεμπα σου;;;απο υπνο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D !!!!

Φιλενάδα κάτσε πρώτα με το καλό να πάρω απόφαση το δεύτερο και μέχρι να το πιάσω και να το γεννήσω έχω πολύυυυ χρόνο :lol::lol::lol: ..Προς το παρόν απολαμβάνω τον Πανούλη που έχει μεγαλώσει και δεν με κουράζει πια σχεδόν καθόλου :D:D:D ..Σήμερα με έστειλε αδιάβαστη. Έρχεται κάποια στιγμή και μου λέει: "Μαμά τα έφτιαξα όλα στο δωμάτιο". Με παίρνει λοιπόν από το χέρι και τι να δω;;; Όλα τα παιχνίδια τακτοποιημένα όπως ακριβώς τα τακτοποιώ εγώ :shock::shock::shock::shock: ..Τον πήρα αγκαλίτσα και του έλεγα συνέχεια μπράβο και αυτός γελούσε με την καρδιά του :D:D:D ..Με σκλαβώνει ώρες ώρες!!! Μακάρι να τα καταφέρεις να με πάρεις για να τα πούμε..Η αλήθεια είναι ότι στεναχωριέμαι που ψιλοχαθήκαμε :(:(:( ...

Βασούλα μου 2 εβδομάδες μετά την περίοδο είναι γόνιμες οι μέρες για τις περισσότερες γυναίκες!!! Βρε λες να ήρθε το θαυματάκι τόσο γρήγορα :D:D:D:D ;;;; Στο έύχομαι ολόψυχα!!! Όσο για τη δουλειά σου..τι να πω.. Εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν. Είναι μια δύσκολη περίοδος για όλους..Ώρες ώρες σκέφτομαι σε τι εποχές μεγαλώνουν τα παιδάκια μας :(:(:(:( ..Τι καλά που κόψατε έτσι εύκολα την πάνα!!! Ζηλεύω..Εγώ νομίζω πως θα δυσκολευτώ γιατί ούτε μισή φορά δεν μου έχει πει ότι θέλει κακά ή τσίσα πριν τα κάνει..Ίδωμεν..

Ρία τα έχεις φτύσει κι εσύ ε;; Το σκέφτηκες καλά για δεύτερη δουλίτσα;;; Θα εξαντλείσαι..Δύο δουλειές, το σπίτι και η μικρή...Θέλει γερά νεύρα...Εσύ ξέρεις βέβαια..

Τόνια προτείνω κι εγώ να μην κόψεις το γάλα με χάπι αν το αποφασίσεις. Εγώ έδινα με θήλαστρο 40 μέρες. Μετά αραίωσα πολύ τις αντλήσεις και στο τέλος το γάλα κόπηκε μαχαίρι μόνο του. Χρειάστηκε βέβαια 1-2 φορές να βγάλω επειδή ένιωθα πρησμένο το στήθος αλλά μέχρι εκεί. Νομίζω πως δε χρειάζεται το χάπι..Αν θες πάντως να συνεχίσεις το θήλαστρο πάρε δύναμη από την άλλη Τόνια της παρέας μας!!!

Φανή πώς πάνε οι ετοιμασίες για τη βάφτιση;; Πότε είπες τη βαφτίζετε;;; Εσύ βρήκες ντύσιμο;;;Πες μας καμιά λεπτομέρεια.

Αύριο (δηλαδή σήμερα μια που θα με διαβάσετε το πρωί :lol: ) δουλεύω μόνο 1,5 ωρίτσα :D:D ! Ίσα που θα πάρω τον αέρα μου! Κανονίσαμε και τις διακοπούλες μας και χαίρομαι :D:D:D !!!

Λενάκι άντε καλές βόλτες τώρα που έφτιαξε ο καιρός! Εδώ πάντως μας ψιλοδουλεύει ο καιρός..Εκεί που χαιρόμαστε τσουπ...να τη η βροχή..Ούτε η Αγγλία τόση βροχή φέτος..Λιώσαμε..Τέλος πάντων..

Άσπα καλώς τον δέχτηκες το γιόκα σου!!! Του λείψατε και γι' αυτό ήθελε να κοιμηθεί μαζί σας το ζουζούνι!!!

Αλήθεια, Τζοαννάκι και Βικουλίνι πού χάθηκαν :-\ ;;; Έχετε νέα τους;;

Αυτά και για σήμερα!!! Πολλά φιλάκια :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες καλο μηνα να εχουμε με πολλες ζεστες και καθολου βροχες.........

Και μην ξεχνιομαστε τα καφεδακια ειναι ετοιμαααααααα ~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)

Ασπακι το γαλα απο την Τονια ;):lol::lol::lol:

Τονια μου αστα να πανε με την δουλεια δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει............

Ανθη για την πανα που λες ετσι ελεγα και εγω για τον μικρο μιλαει κανονικοτατα και το μονο

που δεν ελεγε ειναι τα κακα και τα τσισα αλλα σε ουτε μια βδομαδα εστρωσε αφου να φανταστεις

εχθες το βραδυ τον εβαλα πανα και του ηρθε να κανει τσισα και μου το ειπε τον σηκωσα και τον πηγα

και εκανε :D πλεον εξω τον βγαζω χωρις πανα και δεν εχω κανενα προβλημα και δεν το περιμενα....

Ρια ελπιζω να εχεις χρονο σημερα να τα πουμε............]

Φιλια και στα υπολοιπα κοριτσια.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου ρε Βάσω με τα ζεστα καφεδάκια.....και ότι το χρειαζόμουν γιατί με πονάει ο λαιμός... :cry:

Τι λέει κορίτσια, είστε όλες καλά????

Την καλημέρα μου και καλό μήνα σε όλες!!! :D

Όσο για τον γιό μου που ρωτάτε....γύρισε ένα μικρό θηριάκι. Άσε που έμαθε να φτύνει...και με νευριάζει. :evil::evil:

Σε γενικές γραμμές πάντως γύρισε πολύ αλλαγμένος, έμαθε να μιλάει πιο καθαρά, να κάνει πιο πολλά πράγματα μόνος του, αλλάαααααααα έμαθε να φτύνει, να μην ακούει, να ορμάει στην αδελφή του, να την ξεμαλλιάζει...κ.α καλά... :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ασπακι ωχ φουντωμενη εισαι πρωι πρωι με τον γιο σου :?:

Τι περιμενεις λογικο ειναι να να γυρισε πιο ζωηρος καλοεμαθε μονος του σιγουρα

θα του εκαναν ολα τα χατηρια και γυρισε με φουλ διαθεση για να σου σπασει τα νευρα ;)

Υπομονη και θα τον στρωσεις με τον καιρο.....αυτο ειναι το κακο οταν ειναι μακρια μας βγαινουν

τελειως απο το προγραμμα τους και μετα ποιος τους φερνει στα ισια τους......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια και καλο μηνα!!!!!!!ιο ετοιμασιε της βαφτισης καλα κρατουν απο λεπτομερειες ,κατεληξα οτι θα κανω το μαλλι στο πλαι οτι δεν θελω φορεμα αλλα καμια παντελονα με μπουστο ,τον στολισμο μπομπονιερες κτλ τα βρηκα και θα τα κλεισω ολα τελος του μηνα να τελειωνουμε.....τονια μου η μπεμπα; κοιμαααααααατε και κοιμαααατε της αρεσει πολυ ο υπνος σαν τον πατερα της μαλλον λιγες ωρες μενει ξυπνια μεσα στη μερα τουλαχιστον ακομα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!! :ymparty::-*:-*

Τι κάνετε κοριτσάκια μου?

Εμεις καλά ειμαστε απλά μας εχουν φάει οι δρομοι γιατι έχει τέλειες μέρες!

Ασπάκι καλως τον δεχτηκες τον γιοκα! Μην ανυσηχείς θα στρώσει γρήγορα.. απλά βγηκε λίγο έξω απο τα νερά του..

Βασούλα με το καλό το δευτερο, καλά δεν μπορεις να φανταστείς, τρελάθηκα που πλημμυρίσατε πάλι! :o

Κουράγιο!

Ανθή μου τελειωνεις οπου ναναι με τα μαθήματα? Για τον παιδικό που λες και εώ κάπως έτσι το σκέφτομαι.. εχω ακομη δυο χρονια για να τον χαρώ μαζι μου...

Τονάκι μου γλυκό :YMHUG:

Ρια οι αγανακτισμένοι αγοράζουν οικόπεδα? :D Καλό κουράγιο με τον οδοντίατρο...

Φανη κουκλα θα εισαι στην βάφτιση! Μπουστο? Wow Sexy!

Τι άλλα δεν θυμάμαι...

Φλωριάνα, Στάμυ, Κατερινάκι, Λενάκι, Τονιαχαν, Βικουλίνι, Βικάρα, Λενα, Ανδριάνα, Ελίζα, Τζοαννάκι, :x:x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=iroc.gif] χααααααααααααα....σε τσάκωσα κυρία μου από τα ξένα!!!!

Μα καλά που είστε όλες σήμερα, δεν με ακούτε που φωνάζω [smilie=director.gif] ????

Σήμερα που είχα χρόνο εγώ εξαφανιστήκατε όλες....... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και καλό μήνα :D:D:D !!!!Ελπίζω για 3 μήνες να μην ξαναδούμε βροχή :?:?:? ..

Έχει πέσει πάντως πολλή νέκρα στο θεματάκι μας :(:(:( ..Θυμάμαι κάποτε περνούσε ώρα μέχρι να διαβάσω όλες τις σελίδες :lol::lol: ..

Αχ Βάσω μου μακάρι και ο Πάνος να είναι τόοοοσο εύκολος με την πάνα. Μου δίνεις κουράγιο!! Σήμερα το βράδυ είπα να κάνω μια αρχή και τον έβαλα στο γιογιο γυμνούλη.Περίμενα, περίμενα, περίμενα...ξαναπερίμενα...τίποτα :roll::roll::?:?:? Τελικά τον σήκωσα, του έβαλα πάνα και τον πήγα για ύπνο..Μα καλά, πώς θα ξέρω ότι θέλει τσίσα από τη στιγμή που δε μου τα λέει :? ;;;;;; Όλη τη μέρα στην τουαλέτα πρέπει να τη βγάζουμε;;;;Γιατί μου φαίνεται τόσο βουνό;; Το καλό είναι ότι μιλάει πολύ καλά και αντιλαμβάνεται σχεδόν τα πάντα..Τα τσίσα όμως δεν μου τα λέει...

Έρη μου αναρωτιόμουν πού χάθηκες και τσουπ να' σαι :D ! Τι κάνετε;;; Βολτάρετε συνέχεια ε;; Ωραία που τώρα τα έχουμε κοντά μας! Βέβαια αν είχα και δεύτερο ίσως να έβλεπα τον παιδικό σωτήριο δεν ξέρω..Τώρα πάντως ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω..Άσε που μου τη δίνουν και διάφορα που ακούω για τις κοπέλες που τα προσέχουν..Τέλος πάντων..Θα πάει μια και καλή προνήπιο πρώτα ο Θεός!

Άσπα οι γιαγιάδες τα κακομαθαίνουν λίγο τα παδιά..Δεν τους λένε εύκολα όχι :?:? Θα μπει όμως ξανά στο πρόγραμμα και θα ηρεμήσει ;);) ..Όσο για το φτύσιμο λόγικά θα το ξεχάσει..Το ίδιο ελπίζω και για τον δικό μου που λέει κάποιες κακές λεξούλες :?:?:?

Φανή ωραίο μου ακούγεται το λουκ σου! Ειδικά η παντελόνα με το μπούστο φοβερό! Οι περισσότερες φόρεμα φορούν. Θα κάνεις τη διαφορά ;););) Όταν τα επιλέξεις πόσταρε καμιά φωτό!

Σήμερα δούλευα λίγο όπως σας είπα σε προηγούμενο μήνυμα και μετά πήγαμε να χαζέψουμε στα Τζάμπο.Αχ αυτά τα τζάμπο..Φθηνά φθηνά αλλά κάθε φορά που πηγαίνω πληρώνω τουλάχιστον 30 ευρώ..Τα πάντα έχει πια..

Αυτά και για σήμερα από εμένα! Ελπίζω αύριο να διαβάσω πολλά πολλά νέα ;);)

Φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες............

Για ελατε για τα καφεδακια σας κυριες μουυυυυυ ~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)

Ανθη μου μην αγχωνεσαι για την πανα ετσι εκανα και εγω αλλα τελικα ολα πηγαν πολυ καλα

νομιζα πως δεν θα βγαλουμε την πανα ποτε αλλα τελικα εκανα μεγαλο λαθος το θεμα ειναι ποτε

το παιδι ειναι ετοιμο και οχι ποτε ειμαστε εμεις ετσι πιστευω γιατι πριν 3βδομαδες ουτε ελεγε τιποτα

και ξαφνικα τωρα οταν θελει τσισα μου το λεει αμεσως..........θα γινει θελουν το χρονο τους ;)

Ερη ειδες τι γκαντεμω που ειμαι με τις πλημμυρες :?: τι να πω αλλο κακο να μην με βρει.......

βολταρετε στα ξενα ε?τι ωραια απολαμβανεις τον γιοκα σου :D

Ασπακι εχθες που μπορουσες να μπεις ειμαστα εκτος ολες.....

Τι λεει ο γιος ηρεμησε καθολου :?:

Τονια απουσια..............τελειωσε το γαλα :?:

Φανουλα τα κανονισες ολα βλεπω αντε με το καλο τωρα...........ωραια η σκεψη σου να μην

βαλεις φορεμα θα κανεις οντως την διαφορα.... ;)

Ρια μου σε εφαγε η δουλεια εσενα.............. :)

Κοριτσια εγω εχθες πηγα να βγαλω τον φρονιμιτη χεστηκα πανω μου απο τον φοβο μου αλλα

τελικα ολα πηγαν καλα και το καλυτερο δεν ποναω καθολου επιτελους ξεμπερδεψα και με αυτο.....

Κατα τα αλλα ειμαι στην δουλεια και για ακομη μια φορα καθομαι και χαζευω το βουνο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!! :D

Ετοιμο το φρεσκοαρμεγμενο γαλατακι!!!!!! Βασω βαλε τους ξκαφεδες!!!! :P:lol::lol:

Πως ειναι σημερα ο φρονιμιτης εξακολουθει να μη ποναει;;;; εγω ειχα βγαλει και τους 4 εγκλειστους και ειχα τρελαθει στους πονους!!!!! :o

Φιλεναδα παλι δε καταφερα να σε παρω...ηταν μια φριχτη μερα χθες.... :(:(:(

Θα σε παρω σημερα γιατι θελω κι εγω να τα πουμε!!! Αχ ρε συ ειναι τοσο καλο παιδακι ο Πανουλης σου!!!εχεις κανει πολυ καλη δουλεια φιλεναδα!!!!! ;) Θα δεις που δε θα σε ζορισει ουτε στη πανα το πουλακι μου...απλως ισως να το αφησεις για 1-2 μηνες ακομη...

Αποφασισα να παω να μιλησω με παιδοψυχολογο να με βοηθησει να αντιμετωπισω τον Αλεξ γιατι καθε μερα ειναι και χειροτερα! :( ευτυχως εχω μια φιλη μου που δουλευαμε μαζι (εκεινη ηταν ψυχολογος στο ιδρυμα) και ξερει και τον Αλεξ...

Η μπεμπα ευτυχως ειναι πολυ καλη πλεον σα της Φανουλας! σημερα ξυπνησε το πρωι χωρις κλαμα και της ειπα να περιμενει λιγο γιατι η μανουλα δε τη παλευει απο τη νυστα κι εκεινο το σκατουλι καθοτανε και ετρωγε τα χερακια του και δεν εβγαζε αχνια! :x:x

Ασπακι ηρθε φουριοζος ο γιος σου απο το χωριο;;;θα το ξαναστρωσεις εσυ!!! ;) οπως εμαθε θα ξεμαθει! :P

Φανουλα κι εγω πρπει να βασχοληθω με τη βαφτιση ρε γαμωτο...αλλα χρονος 0! :roll:

Ερακι μου!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...