Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

καλημερα!τι κανετε?Εμεις καλα,ο μπεμπης εχει ξυπνησει πρωι πρωι ευτυχως ο μεγαλος κοιμαται ακομα.

Τονια υπομονη...εγω τον εκοψα τον θηλασμο...ε 6 μηνες σχεδον πιστευω ειναι πολυ καλα που τον κρατησα.

Τωρα ομως πρεπει να παω στον γυναικολογο μου να δει λιγο το στηθος για να μην εχω κανα προβλημα.

Λοιπον Ανθη και εγω νευριαζω αυτο που γινεται με το ονομα.Με ρωτανε πως τον λενε..τουσ λεω Μανο και τον φωναζουν Μανωλη...ε ελεος δεν ο καταλαβαινω :shock:

Πλησιαζει και η βαφτιση και εχω αγχωθει...καθε μερα κοιταω να δω αν τα χω ολα ετοιμα αλλα ολο και κατι θυμαμαι να κανω.

Δεν εχω προλαβει να διαβασω ολα τα νεακια σας.Παω να ριξω καμια ματια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια έχω λιώσει στην δουλειά και στο σπίτι εχθές τελείωσα τις ντουλάπες εμένα και του Σωτήρη ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!! Τώρα μου έχει μείνει της μικρής.

Ρίξαμε τίποτα για τις μύγες και δεν πατάει καμία μας?????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες παλι νεκρα ε?

Να σας πω πρωτα τα υπεροχα νεα μου και μετα θα σχολιασω.......

Λοιπον αν και δεν θα το πιστευεται οπως και εγω αλλωστε στην αρχη δεν το πιστευα αλλα να

που ξαναεγινε............παλι πλημυρισε ολο σχεδον το σπιτι εχω παθη φρικη δεν μπορω με τιποτα να

το χωνεψω ειναι η τριτη φορα που γινεται σε οσους το λεω δεν με πιστευουν τετοια γκαντεμια

πρωτη φορα στην ζωη μου......

Εχει δυο μερες τωρα που τα βραδια βρεχει παρα πολυ τετοια βροχη δεν εχω ξαναδει στο σπιτι εχω μια

αποθηκουλα η οποια εχει δυο πολυ μικρες τρυπιτσες ουτε σαν το δαχτυλο μας δεν ειναι.....πηγα για υπνο

στις 11και κατι ο αντρας μου εκλεισε το μαγαζι στις 12 παρα και οταν ηρθε σπιτι μπηκε στο δωματιο

με ξυπνησε και μου ειπε πως για μια ακομη φορα πλημυρισε η κουζινα και το σαλονι με το που

σηκωθηκα απο το κρεβατι επαθα σοκ χωρις υπερβολες εβαλα τα κλαματα κατευθειαν ειναι δυνατον

ρε κοριτσια να το ζω αυτο συνεχεια :?:

Εχω απελπιστει μεχρι τα ξημερωματα καθαριζα κοιμηθηκα μια ωριτσα και παλι το πρωι καθαριζα

δεν παει αλλο αντε τις δυο πρωτες φορες ηταν απο το μπανιο το σωληνακι αλλα τωρα απο την βροχη

αυτος δεν καθαρισε τα λουκια και το νερο ολο μπηκε στο σπιτι δηλαδη καθε φορα που θα βρεχει

θα γινεται ετσι :?: τι να πω τα εχω παιξει τελειως :cry:

Φυσικα το πατωμα οπως σας εχω πει ειναι ξυλινο και πλεον εχει φουσκωσει σχεδον ολο.........

Αυτα τα δικα μου υπεροχα νεα........

Και επανερχομαι σε λιγο.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τωρα στα δικα σας....

Φανη πολλα φιλια μπηκες εσυ και ειμαστε εξαφανισμενες ολες ;)

Ασπακι τι κανεις :?:

Ανθη μου θα στρωσει με τον υπνο σιγα σιγα θα αρχισει να κοιμαται πιο γρηγορα εγω οταν του

την εκοψα δεν μου την ζητουσε αλλα ο υπνος του γινοταν με πολυ δυσκολια με τον καιρο ομως τα

πραγματα εστρωσαν και κοιμοταν πιο ευκολα και γρηγορα............οσο για το οτι εισαι μαζι του

μεχρι να κοιμηθει εγω τι να πω που κοιμαται ακομη μαζι μας οσες φορες τον εβαλα στο δωματιο του

παιρνει το μαξιλαρι του και ξαναερχαιτε αλλα για να πω την αληθεια δεν με χαλαει καθολου ;)

Εμενα ακομη ειναι συναχωμενος οπως και εγω αλλωστε αλλα που θα παει θα περασει........

Τονια και εμεις ειχαμε να βγουμε βραδυ 1 χρονο και βαλε νιωθω οτι ξανανιωσα ρε παιδι μου

χρειαζεται που και που ασε τωρα που ειμαστε ξανα στα μελια ;)

Ρια μου σε εχει φαει η δουλεια τελικα............

Απο οτι φαινεται αν θελουμε δανεικα θα ερχομαστε σε εσενα :lol::lol::lol:

Ελισακι φιλακια πολλα.....

Φιλια και στις υπολοιπες

Σορυ αν δεν σχολιασα κατι αλλα ειμαι και καπως σημερα............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!!τι κανετε?εχεθς επιστρεψαμε απο αθηνα....ωραια περασαμε!!!με ειδε κ ο γιατρος ολα μια χαρα!!!κανω και εγω αντλησεις αλλα αρχιζει και μειωνεται κ μαλλον θα το κοψω..βαρεθηκα πια και ο μικρος με κουραζει!!!κλεισαμε για την βαπτιση τα παντα!!!18 σεπτεμβριου στην αθηνα θα γινει!!!τα εχω παραγγειλει ολα ευτυχως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα....πέρα για πέρα!!!! :D:D:D

Παρασκευούλα σήμερα.....και βροχερή, μου χάλασε τα σχέδια, αλλά δεν πειράζει!!!

Αύριο πρώτα ο θεός φεύγουμε με την μικρή να πάμε να πάρουμε τον αδελφούλη της....λείπει το μαναράκι μου 1,5 μήνα...αχχχχχχχ πόσο μου έλειψε!!! [smilie=angel13.gif]

Βασικά θα φεύγαμε σήμερα, αλλά ανεβλήθει λόγω καιρού και επειδή θα ταξιδεύαμε μόνες μας με την μικρή, δεν ήθελα να οδηγώ βραδιάτικα... :? ......αύριο όμως.....πρωί-πρωί με την αυγούλα!!! ;)

Θα μπεί καμία για κους-κους????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ολη μερα!!! :D:D

Ρε Βασουλα τι παθατε παλι;;;;;;!!!!!!! :o:o:o:o αν ειναι δυνατον!!!!! :o:o:o:o Ρε συ δε κοιτατε μηπως βρειτε κανενα αλλο σπιτακι να μετακομισετε;;;σε λιγο θα χρειαζεστε βαρκα σε αυτο με τη πρωτη ψιχαλα!!!! :? Πω πω φανταζομαι την απελπισια σου! :?

Κι εδω παντως εχουν ανοιξει οι ουρανοι!!! σημερα απο τα μπουμπουνητα εχει ξυπνησει ο Αλεξ απο τις 6!!! μολις τελειωσω με την αντληση θα παω να τον σηκωσω και το μεσημερι θα τον βαλω νωρις νωρις για υπνο! ;)

Ασπακι 1,5 μηνα;;;;ο μικρος δε διαμαρτυροταν;;;;φανταζομαι ποσο θα σου ελειψε! :YMHUG:

Τονια κρατα το ρε συ λιγο ακομη το θηλασμο μεχρι τα πρωτα εμβολια τουλαχιστον... :roll: αν δεν αντεχεις τωρα το καταλαβαινω ειναι δυσκολο με 2 παιδια!

Προχθες πηγα στη παιδιατρο να κανουμε το μαντου του Αλεξ που το θελουν για τον παιδικο και μου λεει,αντε θα κανουμε κανενα εμβολιο στη μικρη;;;;ναι καλε της λεω αλλα αργοτερα οταν φτιαξει ο καιρος!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δεν γκρεμιστικε κανενας φουρνος εχω λιγο ελευθερο χρονο και ειπα να μπω να δω νεακια και να γραψω και εγω....εχω αρχισει και κλεινω τα της βαπτισης και τρελαινομαι...απο χαρα η καλυτερη μου ειναι να ψαχνω ιδεες και προτασεις για το κοριτσι μου...τονια τελειο το ανδριαννα :-bd βασουλα υπομονη !!!!!!!!!!!!!! ;) μεγαλος μπελας σε βρηκε....ανθη το αθανασια ειναι της μαμας μου και εμενα μου αρεσει αλλα το νασια ειναι πιο μικρο και βολικο αλλα και καλλιτεχνικο τρομαρα μας..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! μες τα αγρια χαραματα αλλα εχω πιει 3 καφεδες απο το πρωϊ και που υπνος...

ειναι και ο μικρος στην μανα μου αποψε και δεν με παιρνει ο υπνος με τιποτα, μου λειπει το παιδι...

Είχαμε πάει με τον Βασίλη και την Νονά του Νικόλα στο Σύνταγμα...απίστευτο το κλίμα..και τα καναλια δεν δειχνουν τιποτα απο αυτο που γινοταν εκει...λεω να παω και αυριο και γενικα οσες μερες κρατησει το θεμα...ειμαι και εγω αγανακτισμενη οπως ολη η Ελλάδα...και ειπα εστω και με αυτον τον τροπο να δωσω το παρον...

φιλεναδες μου διαβασα ολα σας τα νεα μου πηρε κανα 40 λεπτο αλλα τα καταφερα...

ομως δεν μπορω να τα σχολιασω...συγχωρεστε με γιατι παλι θα γραψω σεντονι...

μονο να πω οτι χαρηκα που πηγαν ολα καλα με τον πατερα σου Μαρακι και σιδερενιος...

Με καποια κοριτσια απο εδω τα ειπαμε και στο τηλεφωνο ή με μηνύματα, για ολες τις υπολοιπες μια τεραστια αγκαλια και πολλα φιλια και την καθημερινη μου σκεψη...

Δεν το κανω επιτηδες δεν προλαβαινω να μπαινω...τσουναμι οι εξελιξεις και ανυπαρκτο το 24 ωρο μου....και η ψυχολογια στα πατωματα τον τελευταιο καιρο...

Ασπα ;) την αγαπη μου!

Σας εύχομαι μια υπεροχη οικογενειακη Κυριακή...

Σας αγαπω πολυ . . . μου λειπετε!

Υ.Γ. Ερη μου να χαίρεσαι τον Κωστάκη σου κουκλίτσα μου να τον καμαρώνεις πάντα γερο και κουκλο οπως τωρα! Υπεροχη η φωτο του προφιλ σου οπως παντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια τι κάνετε;;;;

Φιλενάδα κράτα γερά. Τα δύσκολα πέρασαν ;);) Τον έφαγες το γάιδαρο!!!Είσαι όμως πεισματάρα!!! Πολύ γουστάρω τους ανθρώπους με πείσμα!! Δε θέλω να γράψω τον Πάνο στον παιδικό...Θα τον πάω κατευθείαν προνήπιο. Αφού υπάρχει βοήθεια δε θέλω να τον στερούμαι τα πρωινά που είμαι σπίτι...Αφού σκέφτομαι ότι έχω ακόμα 2 χρόνια και χαίρομαι :D:D:D

Βάσω μου ξεκίνησα να διαβάζω την απάντησή σου και νόμιζα ότι θα μας ανακοίνωνες εγκυμοσύνη έτσι όπως ξεκίνησες...Μετά διάβασα για την πλημμύρα και ξενέρωσα...Φαντάζομαι τα νεύρα σου...Δεν μπορώ ούτε να το σκέφτομαι...Αφού μια φορά μου χύθηκε ένα μπουκάλι λάδι στην κουζίνα και ακόμα το σκέφτομαι και φουντώνω :evil::evil::evil: ..Αχ, μακάρι να στρώσει ο ύπνος του Πανούλη γιατί πραγματικά φρικάρω. Ειδικά όταν κάνει αεροπλανικά για να κατέβει από το κρεβάτι κι εγώ τον κρατάω με νύχια και με δόντια τα βλέπω ΟΛΑ :?:?:? Μου παίρνει πολλή ώρα να τον ηρεμήσω..Να φανταστείς 12 η ώρα το βράδυ και μου λέει να πάμε στις κούνιες......Πάντως κι εγώ τρελαίνομαι να κοιμάμαι μαζί του...Χτες έκανε κάτι περίεργα βραχνιάσματα καοι επειδή φοβήθηκα για λαρυγγίτιδα διώξαμε τον μπαμπά μας από το διπλό και κοιμήθηκα μαζί του :D:D:D:D Μισή ώρα τον κοίταζα μέχρι που αποκοιμήθηκα :D:D:D

Ελίζα μου είναι όντως σπαστικό αυτό με το όνομα...Μερικοί έχουν κόλλημα με τα ολόκληρα ονόματα..Ε πρόβλημά τους :evil::evil:

Τόνιαχαν κι εγώ στις 40 μέρες έσπασα με το θηλασμό-θήλαστρο...Δεν παλεύεται...Δεν άντεχα άλλο να ακούω αυτό το ββββββββ βββββββββ βββββββββ (το θόρυβο του θηλάστρου)..Και δεν άντεχα να κοιμάται το παιδί κι εγώ να είμαι ξύπνια για να βγάζω...Δυστυχώς δεν τα κατάφερα με το φυσικό θηλασμό..Δεν είχα πολύ πείσμα..

Αύριο κορίτσια δουλεύω..Κυριακάτικο :evil::evil::evil: Και την άλλη Κυριακή...Δράμα..

Πάω λοιπόν να την πέσω γιατί και χθες 4,5 ώρες κοιμήθηκα μόνο και είμαι...ΓΚΟΛ...

Πολλά φιλάκια σε όλες σας! Αύριο θα είμαι πιο φρέσκια για περισσότερα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα ομορφες!!! :D

Ρε φιλεναδα δουλευεις σημερα;;;;μαλακια!! :? Καλα να σου πω στη κατασταση που ειμαι θα προτιμουσα να παω στη δουλεια παρα να ειμαι εδω να ακουω το ββββββ βββββ βββββ! :evil:

Ξερεις ομως κατι ρε φιλεναδα..εχω γαμηθει αυτο το καιρο,αλλα η αληθεια νιωθω περηφανη που μεχρι τωρα πινει μονο δικο μου γαλα! ηταν ενα στοιχημα που ειχα βαλει με τον εαυτο μου! ;)

Οταν ερθει και η δικη σου σειρα να κανεις 2ο θα σε πρηξω να προσπαθησεις κι εσυ! :lol::lol::lol:

Καλα κανεις και δε τον στελνεις παιδικο εφοσον υπαρχει προθυμη βοηθεια! μακαρι να μπορουσα κι εγω...τοτε ρε συ μη ζοριστεις με τα παμπερς και παιξουν τα νευρα σου..αστον να μεγαλωσει λιγο ακομη! ;)

Κατερινακι που εισαι βρε;;;!!! :YMHUG: μια μια χανεστε.. :( ολοι πρεπει να κατεβουμε στους δρομους!!! οχι οτι θα αλλαξει κατι,αλλα τουλαχιστον να δουν οτι δεν ειμαστε τελειως χαιβανια!!! :evil: εχθες κατεβηκαμε κι εμεις με τον Αλεξ κεντρο και πεσαμε σε μια πορεια! Την ακολουθησαμε για καμποση ωρα και ο Αλεξ κουνουσε ρυθμικα το κεφαλι του στα συνθηματα!!! :lol::lol::lol:

Βασουλα τι εγινε με τα νερα;;;;

Ασπακι τον πηρες το γιοκα σου;;;τι εκανε;; τρελαθηκε που σας ειδε;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! μες τα αγρια χαραματα αλλα εχω πιει 3 καφεδες απο το πρωϊ και που υπνος...

ειναι και ο μικρος στην μανα μου αποψε και δεν με παιρνει ο υπνος με τιποτα, μου λειπει το παιδι...

Είχαμε πάει με τον Βασίλη και την Νονά του Νικόλα στο Σύνταγμα...απίστευτο το κλίμα..και τα καναλια δεν δειχνουν τιποτα απο αυτο που γινοταν εκει...λεω να παω και αυριο και γενικα οσες μερες κρατησει το θεμα...ειμαι και εγω αγανακτισμενη οπως ολη η Ελλάδα...και ειπα εστω και με αυτον τον τροπο να δωσω το παρον...

φιλεναδες μου διαβασα ολα σας τα νεα μου πηρε κανα 40 λεπτο αλλα τα καταφερα...

ομως δεν μπορω να τα σχολιασω...συγχωρεστε με γιατι παλι θα γραψω σεντονι...

μονο να πω οτι χαρηκα που πηγαν ολα καλα με τον πατερα σου Μαρακι και σιδερενιος...

Με καποια κοριτσια απο εδω τα ειπαμε και στο τηλεφωνο ή με μηνύματα, για ολες τις υπολοιπες μια τεραστια αγκαλια και πολλα φιλια και την καθημερινη μου σκεψη...

Δεν το κανω επιτηδες δεν προλαβαινω να μπαινω...τσουναμι οι εξελιξεις και ανυπαρκτο το 24 ωρο μου....και η ψυχολογια στα πατωματα τον τελευταιο καιρο...

Ασπα ;) την αγαπη μου!

Σας εύχομαι μια υπεροχη οικογενειακη Κυριακή...

Σας αγαπω πολυ . . . μου λειπετε!

Υ.Γ. Ερη μου να χαίρεσαι τον Κωστάκη σου κουκλίτσα μου να τον καμαρώνεις πάντα γερο και κουκλο οπως τωρα! Υπεροχη η φωτο του προφιλ σου οπως παντα...

κατερινακι μου ευχαριστω πολλυ για τις ευχες σου.ετσι ειναι η ελληψη ειναι μεγαλη.εγω οταν τους αφηνα στους γονεις μου κατι παθαινα το βραδυ.συνεχεια πηγενοερχομουν στο δωματιο τους για να δω μηπως ξεσκεπαστικαν.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα να μπω να πω ενα γεια!!!!!!!!ΓΕΙΑ ΣΑς ΛΟΙΠΟΝ τι νεα?εμεις πριν λιγο γυρισαμε απο τους γονεις μου οπου ειχαμε παει για φαγητο,εφαγα του σκασμου τα ψητα τι μπριζολες τι λουκανικα τι παιδακια τι πατατες αφηστε τα τωρα πινω σοδα να ξεπριστω..φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλημερα σας!!!!!!!πινω το καφεδακι μου και χαζευω προτασεις για βαφτιση στο internet τι κανετε?περονοσπορος επεσε απο χτες το απογευμα καλε?που ειστε ολες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !!! Γιατί χάνεστε έτσι καλέ :roll::roll::roll: ;;;;;;;;;;;

Φιλενάδα καλά κάνεις και νιώθεις περήφανη που τα κατάφερες ;) ! Δεν είναι και λίγο πράγμα αυτό που κάνεις.Ο φυσικός θηλασμός είναι πολύ πιο εύκολος από το θήλαστρο. Θα με πρήξεις όταν κάνω δεύτερο ε :lol::lol: ;;; Φιλενάδα όταν με το καλό έρθει δεύτερο μπορεί να προσπαθήσω ξανά να θηλάσω. Αν δεν τα καταφέρω πάλι δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνω με θήλαστρο..Ούτε μία στο εκατομμύριο :roll::roll::roll: ..Όσο για την πάνα θέλω και εύχομαι να την κόψει αυτό το καλοκαίρι μόνο και μόνο για το θέμα που έχουμε με το πουλάκι. Θέλω να μας δώσει ο γιατρός τη θεραπεία για να δούμε τι θα γίνει. Μόνο αν κόψει την πάνα μπορεί να κάνει τη θεραπεία..Με την πιπίλα είχα φάει τρελό κόλλημα..Με την πάνα όχι και τόσο..Μόνο για το πουλάκι λοιπόν θα το παλέψω με νύχια και με δόντια ;););)

Ψάχνεις για τη βάφτιση Φανούλα;; Ωραία είναι αυτά τα τρεξίματα αν και λίγο κουραστικά..Με το καλό να τη βαφτίσετε τη μπουμπούκα σας λοιπόν!!!

Αχ βρε κορίτσια έχω κουραστεί πάρα πολύ :?:?:? ..Η σχολική χρονιά φτάνει στο τέλος της και τώρα μου βγαίνει όλη η κούραση..Σήμερα πάλι 10 το βράδυ γύρισα στο σπίτι μου..Σε λίγο καιρό όμως θα χαλαρώσω και θα ξεκουραστώ!

Άντε βρε κορίτσια μπείτε και οι υπόλοιπες να μας πείτε τα νέα σας..Πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*

Α κάτι άσχετο..Το μαντού θα το κάνετε στα παιδιά σας;; Ο παιδίατρος μας είπε ότι δε χρειάζεται..Ισχύει;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες τι μου κανετε :?::?::?:

Αντε κερναω καφεδακι ~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)

Εξαφανισμενες ολες ε???????????

Κατερινιω που εισαι εσυ καλε? μας ελειψες :)

Ασπακι πως αντεξες μακρια του 1,5μηνα :?: εγω ενα βραδυ τον αφηνω και δεν μπορω να κοιμηθω

μετα με τιποτα...........

Φανη με το καλο να γινει η βαπτιση σας :)

Ανθη μου προς το παρων εγκυος δεν ειμαι αλλα ελπιζω συντομα να γινει και αυτο......

Τονια μου φτιαξανε τα λουκια και τις τρυπες ελπιζω να μην ξαναπαθουμε τετοια ζημια γιατι

εχω κουραστει με αυτη την κατασταση.........

Ρια μου που εισαι εξαφανισμενη :?::?::?::?::?:

Κοριτσια το κοψιμο πανας παει παρα πολυ καλα και δεν το περιμενα εχθες τον εβγαλα και εξω

χωρις πανα και οταν ηθελε ερχοταν και μου το ελεγε χαρηκα παρα πολυ δεν ειχαμε κανενα

ατυχημα τωρα μενει να καταφερει να κανει και τα κακα του σιγα-σιγα παντως ειμαι πολυ

ικανοποιημενη ;)

Εγω το Σαββατο βγηκα στο μαγαζι ξεσαλωσα αλλα περασα τελεια..........

Ρε κοριτσια μια ερωτηση εχει 2βδομαδες σχεδον που η περιοδος με τελειωσε καναμε 2φορες ελευθερα

και εγω εχει δυο μερες που ζαλιζομαι και εχω αναγουλες λετε να εγινε το θαυμα :?:

Απο την αλλη λεω μηπως ειναι επειδη βγηκα και ηπια λιγακι παραπανω τι να πω εχω μπερδευτει :roll:

Αυτα τα νεακια μου.....................

Φιλια και στα υπολοιπα κοριτσια

;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ....θα περιμένω....

Καλά είμαι Βάσω μου, γυρίσαμε όλοι στην βάση μας και είμαστε πλέον όλοι μαζί.

Μωρέ μου έλειπε το παλικαράκι μου αλλά δεν μπορούσα να κάνω κι αλλιώς, έπρεπε να μείνει για λίγο στο χωριό.

Καλά περιττό να πω, το πως αντέδρασε όταν μας είδε....να φαναταστείς το βράδυ αργά ήρθε στο κρεβάτι μου να κοιμηθούμε μαζί...που συνήθως δεν τα κάνει αυτά.....εεε του ΄χω και λίγο περισσότερη αδυναμία, και καταλαβαίνεις. :oops::oops::oops:

Εσύ....τι διαβάζω, πάτε για δεύτερο??? Με το καλό!!! Πάντςω να ξέρεις δυο εβδομάδες μετά την περίοδο είναι γόνιμες μέρες. ;);););) ...λές????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι καλα τωρα ειστε ολοι μαζι του ελειψες πολυ μωρε γι αυτο σου ρθε ;)

Ναι μωρε παμε επιτελους για δευτερο τι να πω μακαρι να γινει γρηγορα οπως με τον

Δημητρη μας το θελω παρα πολυ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα θα γίνουν, μην αγχώνεσαι...

Παάτε καλά και με την πάνα βλέπω....και εις ανώτερα!!! Είδες μωρέ, μπορεί να είχατε κάποια ατυχήματα, αλλά λογικό είναι, σε όλα τα παιδάκια συμβαίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι πολυ καλα τα παμε με εκανε πολυ χαρουμενη εχθες που βγηκαμε εξω και

δεν ειχαμε κανενα απροοπτο ;)

Θα ξεμπερδεψουμε γρηγορα μωρε πηρα τα πανω μου τωρα :)

Εσυ τι λεει με την δουλεια :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ίδια θα σε ρώταγα κι εγώ....

Τίποτα το ιδιαίτερο, τα ίδια....βέβαια δουλεία δεν πολυέχει...έτσι για να απασχολούμαστε και λίγο.

Δεν μπορώ ρε γμτ να κάθομαι και να με βλέπουν, αλλά δεν έχω και κάτι να κάνω....

Εσύ? Τι έγινε με την συνάντηση που είχατε με τα μεγαλοστελέχη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να γινει μωρε ηρθαν εκαναν τον ελεγχο τους και την Παρασκευη μας μαζεψε

ολους ο διευθυντης και μας ειπε πως λογω του οτι δεν εχουμε δουλεια θα πρεπει να παρει

μετρα δηλαδη να κανει μειωσεις μισθων ατομικες συμβασεις να δινει αδειες ανεφ αποδοχων

και οτι οποιος θελει να φυγει απο την δουλεια μπορει να το πει τωρα θα του δωσουν οτι δικαιουται

αλλιως αυτοι μπορουν να μας προειδοποιεισουν 1μηνα πριν οτι θα μας διωξουν και θα παρουμε

τα μισα ηδη ενα ατομο εφυγε και πηρε αποζημιωση..........τι να πω απο το κακο στο χειροτερο

παμε θα φανει τι θα γινει εμεις απλα περιμενουμε παντως δουλεια δεν εχουμε καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...