Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!

Ήρθε η στυλιστική επιτροπή :lol::lol::lol::lol::lol:

Κορίτσια μην αγχώνεστε ότι είναι να γίνει θα γίνει :lol::lol::lol:

Πάντως αν έχετε χρήματα στην τράπεζα μην το καθυστερείτε βγάλτε τα.

Όλη την ώρα βγάζουν ψευτικες ημερομηνίες που θα γίνει το μπαμ και όλο λένε μετά ψέματα ήταν στο τέλος θα γίνει στα αλήθεια και δεν θα το πιστευουμε. :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σήμερα έχω και οδοντίατρο :evil:

Βαριέμαι απίστευτα να πάω

Αυτά τα νέα μου..................................................

Α σήμερα να δώσουμε κανένα όσκαρ?????

Για να δω τι φοράτε ?????????

Εγώ πάντως φοράω τζιν ανοιχτόχρωμο με μάυρο μπλουζάκι και από πάνω άσπρο και άσπρες μπαλαρίνες πούμα με γαλάζιες λεπτομέριες !!!!!!!!!!!!

Τα μαλιά κοτσίδα (ύποπτο :cry: )

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπηκα πριν μια ωρα να σας γραψω και με φωναξαν πανω στα γραφεια τωρα ειμαι

ελευθερη αλλα καμια δεν ειναι εδω εεεεεεε :?:

Λοιπον το κοψιμο πανας αρχιζει και μου την δινει

:evil:

Κατουραει στην τουαλετα αλλα τα κακα του σημερα τα εκανε στο δωματιο του ευτυχως που

δεν ειχε χαλι και μετα μου τα εβαλε πανω στο φορτηγο του μπηκα στο δωματιο και επαθα

σοκ :shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o

Του λεω αγορι μου τι εκανες εκει :?:

Και μου απανταει οτι εκανε κακα τα φορτωσε στο φορτηγο και οτι θα παει να τα πεταξει στα

σκουπιδια :o:o:o:o:o:o

Τι να πω απο την μια ειναι για να γελας και απο την αλλη να κλαις :((:((:((:((:((:((:((

Μεχρι να μαθει να τα κανει στην τουαλετα θα με βγει εμενα ο πατος να καθαριζω

Να ναι καλα η χλωρινη...................

Εδω στην δουλεια τρεχουν ολοι κ δεν φτανουν αυριο ειναι η μεγαλη μερα θα ερθουν ολα τα

μεγαλα κεφαλια για ελεγχο αντε να δουμε και μεχρι τελη του μηνος θα μας ανακοινωσουν

ποιοι θα φυγουν :?:?:?:?:?:?:?

Ανθη μου κλεισε ολεςςςςς τις τηλεορασεις και μην ακους και μην διαβαζεις τιποτα ουτως η αλλως

απο το κακο στο χειροτερο παμε εμεις απλως ειμαστε θεατες απολαυσε αυτα που εχεις τωρα και ασε

το αυριο.........................χαλαρα οπως λεμε εδω στην Θεσ/νικη :lol::lol::lol::lol::lol:

Και παμε τωρα στο οσκαρ που θα το παρω εγω σιγουρα.................

Φοραω ροζ μπλουζα που δενει στο λαιμο με τζιν παντελονι το οποιο κατω κουμπωνει με κουμπια

και ροζ μπαλαρινες ειμαι βαμενη και το μαλλι μου το εχω δυο πλεξουδες καλε ειμαι μια κουκλα

αληθεια σας λεω :lol::lol::lol:

Ρια παλι αλουστη εισαι :lol::lol::lol::lol::lol:

Οι υπολοιπες τι κανετε??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω ο μικρός απλά ΕΓΡΑΨΕ ακόμα γελάω και μόνο που το σκέφτομαι

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θυμάσαι που σας είχα πει ότι η Ανδριάνα κατούρησε στο συρτάρι?????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά τρελλό γέλιο με το φορτηγό :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες τι τραβαω μαζι του?

Λες να κοιταξω σε κανενα συρταρι μπας και εκανε εκει τιποτα :?::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εχω ακομα να τραβηξωωωωωωωωωωωω..............

Κοριτσαρες φιλια πολλα σε ολες αυριο δεν ξερω τι ωρα θα μπω αλλα θα μπω σιγουρα

να σας πω ενα γεια...........θα εχουμε τα μεγαλα αφεντικα και θα ειμαστε σουζα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαχαχ πρόλαβα και την Ανθή!!!!!!!

Μπήκα μόνο και μόνο για να δώσω το όσκαρ στην πολυαγαπημένη μου φίλη ΒΑΣΩ!!!!!!!!!!!

Το ροζ είναι το αγαπημένο μου χρώμα!!!!!!!!!!!!!!!

Πάρτο Βάσω και περιμένουμε να δούμε που θα το αφιερώσεις [smilie=icescream.gif]

Ανθή θα σε περίμενα να τα λέγαμε αλλά είμαι λιώμα :(

Φιλιάααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !!!

Λοιπόν έχετε δίκιο. Κλείνω τηλεόραση και ό,τι είναι να γίνει θα γίνει..Πάντως κρίμα η Ελλαδίτσα μας..Πραγματικά κρίμα :(:(:( ...Ένας άξιος πολιτικός δε βρέθηκε τόοοοσα χρόνια..Μας κατέστρεψαν οι παλιοκλέφτες, τα παλιολαμόγια..Όλοι τους..Τέλος πάντων..

Δυστυχώς εγώ δεν τα προλαβαίνω τα όσκαρ..Οπότε θα πω τι θα φορούσα σήμερα για την αυριανή απονομή ;) ..Χακί λινό παντελόνι σαλβάρι, πορτοκαλί μπλουζίτσα και χρυσές σαγιονάρες.Το μαλλί πιασμένο μισό μισό. Προσπαθώ να βγάλω και καμιά καλή φωτό με τον Πάνο για να μας δείτε :D ! Όταν τα καταφέρω θα ζητήσω τα φώτα σας για να τη βάλω :lol::lol::lol:

Φιλενάδα όταν ο κουνιάδος σου δώσει καμιά πληροφορία πες το και σε μένα..Πάντως να σηκώσουμε λεφτά από την τράπεζα και να τα πάμε πού;;;;; Σε σεντούκι στο σπίτι :lol::lol: ;;;;;Ούτε η Κύπρος είναι ασφαλής λύση..Άλλωστε εγώ τουλάχιστον δεν μιλάω για κανα τρελό ποσόν. Και αυτά τα λίγα όμως είναι αμαρτία να εξανεμιστούν μια ωραία νύχτα :?:?:? Όσο για το αν μου έχει δώσει δείγματα ο Πάνος για κόψιμο πάνας, δε θα το έλεγα :?:?:? .Το μόνο που τρέχει και κάθεται στο γιογιό όταν ακούσει ότι εγώ ή ο Κοσμάς είμαστε τουαλέτα..Κατά τ' άλλα δεν μου έχει πει ούτε μια φορά τα κακά ή τα τσίσα πριν τα κάνει..

Βάσω καλά μιλάμε έλιωσα στο γέλιο με το γιο σου :lol::lol::lol: Φαντάζομαι εσύ δε θα γέλασες και τόσο αλλά και μόνο που το σκέφτομαι πεθαίνω :lol::lol::lol: Θεός :lol::lol::lol: ..Αχ..μια χαρά είναι η πάνα τελικά. Λέω να την αφήσω μέχρι τα 5..χαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol: Αρχίσαν απολύσεις στη δουλειά σου;;; Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!

Ρία μου βλέπω ότι τον τελευταίο καιρό ξενυχτάς που και που...Θα σε πετύχω κάποια μέρα, πού θα μου πάει :lol::lol: ;;;;;

Φλωριάνα μου κατάλαβες τι είναι τα όσκαρ;;; Άσχετο: Σήμερα πήγα το γιο μου στην παιδική χαρά και άκουσα μια μαμά να φωνάζει το παιδί της Φλωριάνα και σε θυμήθηκα :D !

Έχουμε πολλές απουσίες τον τελευταίο καιρό...Πού χάθηκαν όλες;;; Τζοαννάκι, Βικουλίνι κλπ κλπ;;;;

Αχ κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη γιατί μου έμεινε μόνο 1,5 κιλό να χάσω για την επίτευξη του στόχου μου στη δίαιτα..Βουνό μου φαίνεται βέβαια το 1,5 αλλά νιώθω τέλεια ;););) !!!Χωράω σε ρούχα που φύλαγα για συναισθηματικούς λόγους τα οποία δυστυχώς είναι πλέον εντελώς ντεμοντέ :(:( Μου θύμισα μια παλιά διαφήμιση με μία που φορούσε κάτι ρούχα ντίσκο στυλ γιατί χαιρόταν που έχασε κιλά και ξαναέμπαινε σε παλιά ρούχα :lol::lol::lol::lol:

Αυτάααααααααααααα!!! Πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουδια!!! :D

Φιλεναδα κι εμενα αυτη τη διαφημιση μου θυμησες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: αααα εγω δε μπορω να χασω τα κιλα που μου μεινανε γιατι πειναω σα λυκος!!!!!! :((:((:((:(( πως θα βγω παραλια το καλοκαιρι;;;;;;;; :((:((:((:((

Τη Κυπρο τη σκεφτηκαμε κι εμεις και δεν ειναι οτι δεν ειναι ασφαλης,αλλα για να μεταφερεις καπου τα χρηματα εκτος Ελλαδος,μετα ειναι δυσκολο να τα ξαναφερεις...θα σου πουμε που τα βρηκες και θα σου κατσουν κατι φορους που θα τους φυσας και δε θα κρυωνουν!!!! :evil::evil::evil:

Μια φιλη της μαμας μου το εκανε,αλλα εκεινη ειναι απο Κυπρο και οι δικοι της μενουν εκει οποτε δεν εχει προβλημα!

Με τα παμπερς τωρα,πραγματικα αν δεν ηταν ο παιδικος θα τα αφηνα μεχρι τα 5!!!! :lol::lol::lol: μεχρι να αποφασιζε μονος του να τα κοψει!!!! :P

Βασω ακομη γελαω που το σκεφτομαι αυτο με το φορτηγο!!!! :lol::lol::lol::lol: Εσυ θα εκλαιγες στανταρ,αλλα Θεος ο γιος σου με αυτο που σκεφτηκε!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ρια τι εγινε αρχισαμε να ξενυχταμε;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες τι κανετε?

Ηρθαν οι Γαλλοι σημερα ακομη εδω ειναι ολοι ειμαστε σουζα :lol::lol::lol::lol:

Γελατε ε? για τον μικρο......... αχ να δω τι θα κανω με αυτο το παιδι σημερα ευτυχως δεν ειχαμε κανενα

τραγικο ατυχημα ολα πηγαν καλα ;)

Εχθες βγηκα πηγα για ποτακι με τον συζηγο στην Θεσ/νικη περασαμε πολυ ωραια καιρο ειχαμε

να παμε καπου οι δυο μας φωναξα και την αδερφη μου να προσεχει τον μικρο στο σπιτι και

ειχαμε το ελευθερο............

Δεν σας ειπαμε ξεκιναμε σιγα σιγα προσπαθειες για μωρακι :D ειμαι πολυ χαρουμενη το θελω πολυ

μακαρι να πανε ολα καλα..........

Ανθη μαλλον θα το παρεις εσυ το οσκαρ σημερα ;)

Αντε τυχερουλα εγω σημερα φοραω φορμες και απο πανω γιλεκο πορτοκαλι λογω του οτι ηρθαν

αυτοι και πρεπει να ειμαστε ντυμενοι αναλογα...........

Τονια τα φιλια μου και καλα θα κανεις να του βγαλεις την πανα στα 5 ;)

Αλλιως δεν παλευεται η κατασταση ιδιως κ με 2παιδια :o

Ρια μου σε ευχαριστω πολυ για το οσκαρ ειναι μεγαλη τιμη για μενα το ξερεις ;):lol::lol:

Και φυσικα θελω να το αφιερωσω σε εσενα μπας και παρω περισσοτερα οσκαρ :lol::lol::lol:

Κοριτσαρες σας αφηνω θα μπω και αργοτερα φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΣΕ ΧΑΛΙΑ ΣΕΡΝΟΜΑΙ,ΕΣΥ ΚΑΛΑ??Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ??

ΒΑΣΟΥΛΑ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑΚΙ!!

ΡΙΑ ΑΣΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΝΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΚΟΜΑ.

ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !!!

Τι έγινε σήμερα;;;; Πολλές αποχές :-?:-?:-?:-? ...Μα πού πήγατε όλες;;;;;;

Φιλενάδα μου τι κιλά θες να χάσεις καλέ;; Εσύ είσαι λεπτούλα!! Είναι το σκαρί σου τέτοιο ;);) .Είναι πάντως λογικό να πεινάς με το θηλασμό.Κάνε υπομονή. Πες μας κανένα νέο από τον Άλεξ και τη μπεμπούλα. Έστρωσαν καθόλου τα πράγματα;; Εξακολουθείς να κάνεις αντλήσεις ανά δίωρο;;

Βάσω μου εύχομαι ολόψυχα να μας πεις ευχάριστα νέα πολύ πολύ σύντομα ;) ! Τελικά δεν το άφησες για Αύγουστο ε;; Μία μία το παίρνετε απόφαση κι εγώ θα γεράσω και ακόμα θα το σκέφτομαι :lol::lol::lol: ..Να φωνάζεις την αδερφή σου συχνότερα να κρατάει τον μικρό ;););) .Είναι ωραίο ένα ζευγάρι να θυμάται που και που τα παλιά!

Στάμυ προσπάθησε τώρα να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς για να πάρεις δυνάμεις για μετά ;) .Για τις αναγούλες κάνε λίγη υπομονή και θα περάσουν!

Ρία σήμερα βρήκες να χαθείς που πέτυχα τη Βάσω με φόρμα;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Πού είσαι καλέ;;; Θέλω όσκαρ :lol::lol::lol::lol:

Ο μικρούλης μου κόλλησε γριπούλα :(:(:( .Πολύ μπουκωμένος, τρέχει η μύτη συνέχεια και σήμερα τον άκουσα και βραχνιασμένο κάτι που φοβάμαι ιδιαίτερα διότι έχει ευπάθεια στις λαρυγγίτιδες :?:? Μακάρι να μη μου κάνει λαρυγγίτιδα και η ίωση να μείνει εκεί. Πάντως παιδεύεται πολύ. Τώρα τον ακούω που βαριανασαίνει και καταπίνει συνεχώς :(:( ..Πάνω που έλεγα η γκαντέμω ότι καλοκαίριασε και τέρμα οι ιώσεις...Α στο καλό..Δεν είναι να μιλάω η Σαββατογεννημένη :roll::roll::roll::roll::?:?:?:?

Πολλά φιλιά σε όλες σας :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσόπουλα!!!!

Ανθή περαστικούλια στον μικρό σου, πολλά παιδάκια είναι έτσι...ακόμα ο καιρός δεν έχει στρώσει και την πατάνε. Έχει ακόμα την δροσούλα και την υγρασία και θέλει προσοχή.

Στάμυ πως τα πας με την εγκυμοσύνη???? Η μικρή σου έχει καταλάβει κάτι???

Καλά Βάσω αυτό που έκανα ο γιος σου με τα κακά και το φορτηγό....απλά θεικό!!!! :lol::lol::lol::lol: άκου σκεπτικό ο άτιμος.... :lol::lol::lol::lol: .ωραίοςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρία τι θα γίνει???????????????????????????????????? Θα πάρω ποτέ το όσκαρ???????????????????????????????????????? :D

Τόνια μην σε ξανακούσω να λες για τα κιλά, από φώτο που μας έχεις βάλει έχω δει ότι είσαι αδύνατη. Τι θέλεις να χάσεις λοιπόν?????????????????????? :shock: αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ..........τι να πω κι εγώ... :roll:

Οι υπόλοιπες τσούπρες που είναι????????????????????Καλέεεεεεεεεε δεν πιστεύω να τρέχετε από τώρα στις παραλίες??????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες............

Καλε τι νεκρα ειναι αυτη :?:

Σταμυ μου τι κανεις :?: Πως παει η εγκυμοσυνη :?:

Φανταζομαι νυστα που θα εχεις.........εγω μεχρι 5μηνων κοιμομουν ορθια ερχομουν εδω στην

δουλεια και κοιμομουν στο γραφειο ουτε που καταλαβαινα ποτε εκλειναν τα ματια μου........

το καλο ηταν οτι ολοι με δικαιολογουσαν ;)

Ανθη την πατησες παλι εχασες το οσκαρ :lol::lol::lol::lol:

Οσο για την αδερφη μου ευτυχως που τον κραταει και ναι ειπαμε να το κανουμε πιο συχνα

ειδικα τωρα που κλεινουν τα σχολεια ;)

Περαστικα στον μικρο σου και εγω ειμαι με συναχι και ο μικρος μου τα ιδια με αυτον τον κολοκαιρο

τι περιμενεις :?: την μια βρεχει και την αλλη βγαζει ηλιο καλοκαιρι φετος δεν θα δουμε.........

Ασπακι που εισαι εσυ βρε :?:

Δεν σε αφηνουν τα αφεντικα σε ησυχια :?:

Ρια μου πας και εσυ σε εφαγε η δουλεια :D

Ηθελα να ξερα τι θα τα κανεις τοσα λεφτα :lol::lol::lol:

Οι υπολοιπες εξαφανιζολλλλλλλλλλλλ....................

Αντε να μαζευομαστε.........

Εμεις παλι δουλεια δεν εχουμε και καθομαι οπως συνηθως........

Φιλια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες τι μου κανετε εμεις επιτελους ειμαστε μια χαρα συνηλθαμε απο την κωλοιωση...εκλεισα για την βαφτιση της μικρης 25 σεπτεμβρη και αρχιζω να παιρνω ιδεες και να κλεινω ολα τα σχετικα της βαφτισης..τονια ρια αβασω ανθη βικουλινη σταμυ φλωριαννα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσουδια.τι μου κανετε;εμεις καλα ειμαστε ολοι.ο αντωνης 20 ιουνιου εχουν γιορτη στον παιδικο με θεμα τους πειρατες και θα ντυθουν πειρατες τα αγορακια και πειρατινες τα κοριτσακια και ειμαστε μεσα στη χαρα γιατι εχουν αρχισει τις ετοιμασιες για την γιορτη απο τωρα.εσεις τι μου κανετε;φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !!!

Άσπα και Βάσω σας ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά. Έπιασαν τόπο! Σήμερα ο Πάνος είναι πολύ καλύτερα :D !Να φανταστείτε δεν του έβαλα οτριβίν το βράδυ ;) ! Έχω όμως άλλο θεματάκι..Από τότε που του έκοψα την πιπίλα, ναι μεν δεν τη ζητάει, αλλά το να τον κοιμίσω έχει γίνει μαρτύριο :?:?:?:? .Δεν κοιμάται ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..Ειδικά το μεσημέρι μου βγαίνει η πίστη..Σήμερα για να καταλάβετε ξύπνησε στις 10 το πρωί. Κοιμήθηκε μόνο 40 λεπτά το μεσημέρι. Ξύπνησε στις 4 και κάτι συγκεκριμένα..Το βράδυ ενώ περίμενα να πέσει ΤΕΖΑ αυτός κοιμήθηκε τελικά στις 12 :shock::shock::shock: !!! Είχαμε ξαπλώσει στο κρεβάτι από τις 11 παρά :shock::?:?:? ..Να σας πω ότι ο Πάνος δεν κοιμάται μόνος του. Ξαπλώνω κι εγώ στο κρεβάτι του και όταν τον πάρει ο ύπνος φεύγω..Έχει όμως τέτοια υπερένταση κάθε φορά που πέφτουμε που μου σπάνε τα νεύρα :angry::angry::angry: Δε θέλω να του ξαναδώσω την πιπίλα μετά από τόσο καιρό...Γιατί όμως αυτό το παιδί δεν πέφτει ποτέ ξερό :?:?:? ;;;;;;;;

Βάσω βρήκε μέρες η Ρία να λείπει..Πού θα μου πάει όμως;; Θα το κερδίσω το όσκαρ :lol::lol::lol: Κι εγώ νύσταζα πολύ στην εγκυμοσύνη..Το κακό ήταν ότι έπρεπε να κάνω μάθημα και δεν μπορούσα να ρίξω ύπνους :lol::lol::lol: Βαριόμουν ακόμα και να σηκωθώ από την καρέκλα να γράψω στον πίνακα :lol::lol::lol::lol: Βέβαια δούλευα ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ χαλαρά τότε....Δύσκολη περίοδος η εγκυμοσύνη πάντως..Όλο περιορισμοί..Το αποτέλεσμα βέβαια σε ανταμείβει ;);):D:D:D !!!

Φανή μπράβο που γίνατε καλά :D ! Ξουτ ξουτ παλιοϊώσεις από εδώ και πέρα :lol::lol::lol: ..Ωραίο το Νάσια! Και το Αθανασία μου αρέσει!

Ξέρετε τι μου τι σπάει μια που είπα για ονόματα;; Όταν με ρωτάνε πως λένε το γιο μου λέω Πάνο. Μετά λοιπόν λες και δεν με άκουσαν τον φωνάζουν Παναγιώτη..Αυτό είλικρινά δεν μπορώ να το καταλάβω :roll::roll::roll: ..

Μαράκι φόρτισε κάμερες και φωτογραφικές μηχανές :D:D:D !!! Εγώ θα τρελαθώ όταν δω τον δικό μου να συμμετέχει σε γιορτούλα!!!!Όταν με το καλό γίνει η γιορτή να μας βάλεις φωτό!

Αυτά τα ολίγα και για σήμερα..Έλα να μαζευόμαστε...

Φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!! :D

Φιλεναδα ναι συνεχιζω τις κωλοαντλησεις...εχω φαει πολυ μεγαλο ζορι και σκεφτομαι πολλες φορες να το κοψω,αλλα μετα βλεπω τα μπουκαλια γεματα γαλα στο ψυγειο και λεω κριμα ειναι... :roll: και η κατασταση του Αλεξ τα ιδια,μου βγαζει τη παναγια! :?

Α αρχισαν οι αιτησεις για τους παιδικους εχε το νου σου που θελεις να πας τον Πανουλη! ;)

Ρε συ κι εμενα στην αρχη που σε γνωρισα πολλες φορες ασυναισθητα πηγαινα να πω το μικρο Παναγιωτη...δε ξερω γιατι πηγαινε η γλωσσα μονη της! :oops:

Βασουλα αντε ρε καλο βολι!!!μεχρι τον Αυγουστο θα το πιασετε κι εσεις το μπεμπεκι!!! :D

Κι αφου εχεις βοηθεια μη το σκεφτεσαι!

Εχω να βγω με το Μακη οι δυο μας 1χρονο+!!! :?

Φανουλα κι εμεις 28 Αυγ. θα τη βαφτισουμε και το ονομα αυτης Ανδριανα..Μου αρεσει το Νασια πιο πολυ απο το Αθανασια! ;)

Σταμμυ πως παει η εγκυμοσυνη;;;

Ασπακι ρε συ δεν ειμαι καμια χοντρη αλλα μου εχουν μεινει 5 κιλα απο την εγκυμοσυνη και δε μου κανουν τα ρουχα μου... :? ε και δεν ημουν και κορμαρα μη νομιζεις...η κυτταριτιδα βασιλευει καλα!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...