Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Όχι δεν μου είπε, αν και θα ήθελε….αλλά με έτρεχε, όσο μπορούσε τουλάχιστον.

Γενικά έχει ένα θέμα αυτή μαζί μου, η σχέση μας είναι ανεξήγητη.

Π.χ πριν λίγο καιρό με ένα πρόβλημά μου (θέμα υγείας ) μου έδινε παραπάνω άδειες με αποδοχές, έλειπα τα πρωινά, ερχόμουν αργά. Και γενικά όποτε ήθελα έφευγα….χωρίς βέβαια να κάνω κατάχρηση.

Και από την άλλη για την παραμικρή μαλακία θα την πει σε μένα….και γενικότερα εγώ πρέπει να απολογούμαι για όλα και για όλους.

Άντε τώρα να βγάλεις άκρη….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφεντικα τι να πεις δεν βγαζεις ακρη μαζι τους ποτε........

Βαριεμαι απιστευτα σημερα και δουλευω μεχρι και το Σαββατο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ να δεις πως βαριέμαι……και δεν έχω δουλειά να περάσει η ώρα και την έχω απέναντι….φρίκη!!!!

Άσε που μου νιώθω να περνούν αργά οι μέρες….ουφφφφφφφφφ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι θα ξερω ;):lol:

Απο την ωρα που εχω ερθει ειμαι εδω μεσα και δεν λεει να περασει η ωρα τωρα

εφτιαξα ενα φραπεδακι αναψα το κλιματιστικο και αραζω οπως τις περισσοτερες ωρες

της δουλειας..........

Αντε βρε δυο μερουλες ειναι υπομονη τι να πω εγω που θα περιμενω σχεδον ενα μηνα

για την αδεια......... :( αλλα εχω και δυο μερες υπολοιπο απο την ανευ αποδοχων ειναι για τις

26 και 27 του μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τι νεκρα παλι επεσε ολες εξαφανισμενες ειναι αν παρεις και εσυ αδεια

θα μιλαω μονη μου εδω μεσα και θα απανταω μονη μου ισα ισα για να εχουμε να

διαβαζουμε μετα :lol::lol::lol:

Πηρα τον ανττρα μου τηλ ο μικρος ακομη κοιμαται θα με τρελανει αυτο το παιδι με εμνα το πολυ στις 9

παρα ειναι στο ποδι και με τον μπαμπα του κοιμαται μεχρι αργα συνεχεια...........

Μηπως του δινει κανενα χαπακι να αρχισω να ανυσυχω :?::?:?:?:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την βρίσκουν οι άντρες εεε????? χαχαχαχα.....τα αλητάκια!!!

Ενώ με σένα σούζα???? Βρε τον άτιμο!!!

Όντως πάντως ρε Βάσω...έχει "ψοφήσει" το ποστ μας. Θα σε αφήσω κι εγώ μοναχούλα......θα γυρίσω όμως, την στεναχωριέσαι!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιου Χουυυυυυυυυυυυυυυ

πέρασα να πω ένα γεια στα γρήγορα

Μιλάμε για το τρέξιμο στην δουλειά

Δεν μπορείται να φανταστείτε

Βάσω έλα από εδωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Λοιπόν κέρδισα στο λαχείο 20 ευρώ χαχααχααχχααχχαχααχα

Και δεν ξέρω τι να τα κάνω χαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχααχαχ

Κατα τα άλλα όλα καλά.

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!

Πότε θα έρθει ο Αύγουστος να φύγω να πάω ΚΡΗΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιου Χουυυυυυυυυυυυυυυ

πέρασα να πω ένα γεια στα γρήγορα

Μιλάμε για το τρέξιμο στην δουλειά

Δεν μπορείται να φανταστείτε

Βάσω έλα από εδωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Λοιπόν κέρδισα στο λαχείο 20 ευρώ χαχααχααχχααχχαχααχα

Και δεν ξέρω τι να τα κάνω χαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχααχαχ

Κατα τα άλλα όλα καλά.

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!

Πότε θα έρθει ο Αύγουστος να φύγω να πάω ΚΡΗΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:?::?::?::?::?::?::?::?: Βλέπουν καλά τα ματάκια μου????????????????????????

Ρίααααααααααααααααα, τι κάνεις????????????????????? :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι ετσι ειναι τι βρισκουν οι αντρες μεταξυ τους :lol::lol::lol:

Καλε εσυ οταν θα γυρισεις θα εχω αδεια εγω καηκαμε...........

Ρια τρελοκομειο ειδα που εγραψες οτι κερδισες το λαχειο και χαρηκα και μετα ειδα το ποσο

και με επιασε σπαστικο γελιο :lol::lol::lol::lol:

Καλε τι θα τα κανεις τοσα πολλα λεφτα αν θελεις παντως να τα φαμε μαζι.....

Εχεις δουλεια ε? θα σου ρθω για βοηθος γιατι εγω κολοβαραω στο τελος θα με διωξουν :?

Θα πας Κρητη τυχερουλα ε? αντε ποιος σε πιανει γι αυτο επεσες με τα μουτρα στην δουλεια και μας ξεχασες εδω..........

Αντε να μπαινεις πιο συχνα να μας λες τα νεα σου στα γρηγορα και να φευγεις.........φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααα και εγω νομιζα πως σε εκανε τσακωτη :lol::lol::lol:

Ηπια τον καφε μου και παλι νυσταζω το μονο που σκεφτομαι ειναι να παω στο σπιτι και να

κοιμηθω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??

ΤΙ ΝΕΑ???

ΕΓΩ ΕΔΩ ΑΔΥΝΑΤΙΖΩ ΑΝΤΙ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΩ!! :lol: ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 6 ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΣΚ ΠΗΓΑΜΕ ΑΙΓΙΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!!ΕΛΕΓΑ ''ΚΟΙΤΑ ΜΑΜΑ ΚΟΛΥΜΠΑΩ''' Κ ΓΕΛΟΥΣΕ !!!ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΧΑΡΗΚΕ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ!!ΣΤΙΣ 10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΥΠΕΡΥΧΟ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΑΣ!!!!

ΡΙΑ,ΒΑΣΟΥΛΑ,ΑΣΠΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ,ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ,ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ,ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,ΑΝΘΗ,ΤΟΝΙΑ28 ,ΤΟΝΙΑΧΑΝ,ΙΩΑΝΝΑΚΙ,ΕΛΣΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ???

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΩ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ...

ΧΘΕΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΙΣ 17.30 ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ. ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΠΑΩ...

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΛΙΑ! ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΑΔΕΙΑ ΣΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥΜΕ...ΘΑ ΠΑΡΕΙ Ο,ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ...ΤΟΥ ΒΡΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ...ΠΙΚΡΑ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΑΔΙΕΞΟΔΟ ΔΕ...

ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ...ΣΕ ΕΜΑΣ ΕΠΑΙΡΝΕ 1000 ΣΥΝ ΙΚΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙ 700...

ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ...ΕΓΩ ΑΠΛΗΡΩΤΗ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΟΥΤΩΣ Ή ΑΛΛΩΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΠΛΗΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΟΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΔΑΝΕΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΓΜΤ...ΠΕΡΙΠΟΥ 400.000 ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΡΕΗ ΠΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ...ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΩ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΨΕΜΜΑΤΑ..ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΠΕΡΝΑΩ..

ΤΕΣΠΑ ΒΛΕΠΩ ΨΙΛΟΓΥΡΙΣΑΜΕ ΟΛΕΣ Ε?

ΡΙΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΦΕΥΓΕΙΣ ΓΙΑ ΚΡΗΤΗ? ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ?

ΣΤΑΜΜΥ ΟΠΩΣ Η ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ? ΤΑ ΙΔΙΑ? ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ ΚΟΥΚΛΑ? ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΡΩΣ ΟΤΙ ΘΕΣ...ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ! Η ΕΥΑ ΣΟΥ?

ΦΛΩΡΙΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? ΜΠΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΝΕΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ! Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΟΥ ΚΑΛΑ?

ΑΝΘΗ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? Ο ΠΑΝΟΣ? ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΡΗΤΗ?

ΤΟΝΙΑ Η ΑΘΗΝΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΗ, ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ Ε?

ΚΡΙΜΑ...

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΤΑ ΗΡΕΜΗΣΕΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ? ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ! ΚΡΙΜΑ ΓΜΤ ΚΙ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΡΛΑ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...

ΒΑΣΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ? ΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ? ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ?

ΑΣΠΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΦΕΥΓΕΙΣ? ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ? ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ!! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΣΤΟ ΑΛΣΟΣ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ..ΕΤΣΙ? ;)

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΥΣ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΑΟΥΝ..ΠΑΛΙ!! . . .

ΜΕΤΑ ΝΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ! ! !

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!

Βασούλα τα παιδάκια μας είναι non stop τελικά. Ο Πάνος σήμερα ξύπνησε πολύ νωρίς το πρωί και το μεσημέρι δεν κοιμήθηκε καθόλου :shock::shock: .Εντωμεταξύ το βράδυ είχα κοιμηθεί μόλις 4 ώρες και το μεσημέρι το περίμενα πως και πως :evil::evil::evil: ..Το βράδυ παρόλ' αυτά κοιμήθηκε στις 11.30. Μα πώς αντέχουν;;;; Μακάρι να μπορούσα να μπω και άλλη ώρα για να τα λέγαμε και μαζί αλλά ο Πάνος δεν υπάρχει περίπτωση να με αφήσει να μπω στο ίντερνετ. Ούτε μία στο εκατομμύριο :?:?:?:?

Άσπα τελειώνουν τα βάσανα. Αρχίζει η αδειούλα σου ;););) Τίποτα δεν έμεινε...

Κατερίνα μου υπομονή..Έχεις δικό σου μαγαζί;;;Είναι ρε γαμώτο οι εποχές πολύ δύσκολες :(:( Και που είμαστε ακόμα...Προς το παρόν ετοιμάζομαι για Ρόδο. Η πεθερά μου είναι από Ρόδο (Αθήνα μένει όμως) και έτσι πάμε κάθε καλοκαίρι εκεί γιατί υπάρχει σπίτι ;););) .Κρήτη θα πάμε αρχές Αυγούστου. Ωραία θα είναι πιστεύω αλλά μία κούραση θα υπάρχει γιατί ο Πάνος μας έχει στο τρέξιμο. Δεν κάθεται στιγμή :?:?:? ...

Στάμυ έχασες 6 κιλά;;;; Τα ίδια είχες περάσει και στην πρώτη εγκυμοσύνη;; Πάντως μου φαίνεται απίστευτο πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός και έφτασες στη Β επιπέδου..Μάθατε φύλο ή όχι ακόμα;;;

Ρία καλό είναι να υπάρχει δουλίτσα ;););) Στην Κρήτη πού θα μείνετε;;;;Πάντως μας έχεις αφήσει χωρίς όσκαρ..Κρίμα και ο τίτλος :lol::lol::lol::lol::lol:

Μακάρι κάποια στιγμή να μαζευτούμε όλες ξανά!

Πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σαςςςςςςςςςςςςςςς....................

Ασπακι μια και σημερα και μετα διακοπουλες :D

Ο καφες σε περιμενει......

Σταμουλα τι περνας και συ καλοκαιριατικα κορμαρα θα γινεις στην εγκμοσυνη......

Εμαθες τι ειναι?

Κατερινακι δυσκολες εποχες τα πραγματα πανε απο το κακο στο χειροτερο.....

Οσο για τον οδηγο καλα κανετε αφου δεν εχει δουλεια αφου του βρηκατε και αλλη μια χαρα

βολευτικε και αυτος και εσεις θα ειστε πιο ανετα....υπομονη....

Για την δουλεια που ρωτησες μας δινουν αδειες ανευ αποδοχων γιατι ολη μερα καθομαστε σαν τα χαζα

δεν εχει τιποτα απολυτως....να δω για ποσο θα παει ετσι

Ανθη μου πιστεψεμε σε καταλαβαινω.........καλα ε αν ειχα και εγω ιντερνετ στο σπιτι και εμενα

μια απο τα ιδια θα μου εκανε δεν θα με αφηνε με τιποτα να μπω...εδω στο μαγαζι που παω και θελω να μπω για λιγο ερχεται και με τραβαει συνεχεια δεν με αφηνει μας κανουν οτι θελουν....

Ρια ελπιζω να βρεις χρονο να μπεις............

Εγω εχθες την εβγαλα στην παιδικη χαρα μεχρι τις 11 ξεσαλωσε ο μικρος ειχε αρκετα πιτσιρικια

και δεν εφευγε με τιποτα με κλαματα τον πηρα και ειμασταν απο τις 6εκει δεν χορταινουν

παιχνιδι και το βραδυ απο την υπερενταση κοιμηθηκε στις 1 τρελα μπορει να με πηρε και ο υπνος

πιο μπροστα απο αυτον....

Κατα τα αλλα δουλεια και παλι δουλεια (που λεει ο λογος)

Εγω εδω ειμαι και φυσικα Ασπακι σε περιμενω για καφεδακι

:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια….βλέπω μεγάλωσε κάπως η παρέα ….εεεε Βάσω????

Εμείς βέβαια σταθερά οι δυο μας το πρωί…για κους κους!!!

Στάμυ…τι έγινε κοπέλα μου….θες να φτιάξεις κορμί τώρα στην εγκυμοσύνη??? Βέβαια καλό είναι αυτό…δεν θα πάρεις και πολλά κιλά!!! Όλα καλά εύχομαι…

Κατερινιώ τι έγινε??? Στενέψανε τα πράγματα εεε???

Ανθή όλα καλά????

Τα φιλιά μου σε όλες!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ασπακι ειδες καλε μπηκαν και αλλες ;)

Που θα παει καποια στιγμη θα μαζευτουμε......

Τοση ωρα μπαινω σε διαφορα σιτε και κοιταζω για διαιτες αμαν πια εχω βαρεθει με αυτο το πραγμα....

και οσο κοιταζω τοσο περισσοτερο πειναω :lol::lol::lol:

Τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου είπα που ξεκίνησα διαιτολόγο????

Χαχαχα…..έχω από την Δευτέρα που ξεκίνησα διατροφή. Δεν πήγαινε άλλο και αφού το πήρα απόφαση θα το εφαρμόσω.

Θεωρώ ότι η 1η εβδομάδα είναι δύσκολη…μετά μαθαίνεις., συνηθίζεις.

Και άμα δω ότι χάνω……θα πάρω γρήγορα τα πάνω μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε συ μια χαρα.........μακαρι να χασεις τα κιλα που θελεις...

το κακο ειναι οτι τωρα το καλοκαιρι υπαρχουν αρκετοι πειρασμοι και το μυαλο μου ειναι

συνεχεια στις κρεπες με σοκολατα και μπισκοτο το λεω αυτο γιατι καθε βραδυ με τον μικρο

χτυπαμε μια κρεπουλα στανταρ....

Καλε μηπως υπαρχει καμια διαιτα που να τρωμε μονο κρεπες :?::lol::lol::lol: ΟΝΕΙΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol:

Ποσα εβαλες στοχο να χασεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα να σου πω…..εγώ πάντω ήμουν 55 κιλά!!! Αλλά πιστεύω με τίποτα δεν μπορώ να ξαναγίνω έτσι.

Τέλος πάντως και 10-12 να έχανα θα πήγαινα γύρω στα 58…..εεεε καλά είναι.

Θα δείξει η πορεία βέβαια….δεν θέλω να πω κάποιο νούμερο, όταν νοιώσω καλά με τα κιλά που έχασα θα βάλω ίσως φρένο και θα κάνω συντήρηση.

Άσε, άσε…πριν πάω στον διαιτολόγο, κοίταξα μήπως βρώ δίαιτες με πίστες, κρέπες, σουβλάκια…..αλλά ΤΙΠΟΤΑ!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...