Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

Marie με το καλό και εσύ να δεις το ζουζουνάκι σου!!!!!!!!!!

Άντε μαζί με τη Nia θα μας έχετε όμορφα νεάκια το βράδυ!!!

Εγώ την Πέμπτη θα δω το ζουζουνάκι μου και μετά θα κάνω

αμνιοπαρακέντηση!!!!!!!!!Έχω το άγχος μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά στις κοιλίτσες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

pwpw vre anna maria mou ti travas kai esy prwi prwi....hshxeia den mporeis na vreis!!!!

oso gia thn vaftish ti na pw.....as kanei oti ton fwtisei o theos egw sthn thesh tou sigoura den tha phgaina!!!!sto katw katw exete sovaro logo pou den pate!!!!ti na pw merikoi anthrwpoi skeftonte mono ton eayto tous!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy_Dion μου σ'ευχαριστω :D

και εσυ με το καλο η αμνιο.

αννα-μαρια ας ελπιζουμε οτι θα γινει σεπτεμβρη χαχαχα :lol:

χριστινιωωωωω ναι θα εχω νεααακια το βραδακιι!

κοιτα εμενα με ενοχλουν πολυ τα παντελονια εχω κολλημα

ε και τωρα αυτο που εχω με λαστιχο μου φαινεται πολυ ζεστο

και θελω καμποσα φουστανακια να παρω!

προπερσυ ολο με σορτσακια κυκλοφορουσα τον αυγουστο,

βεβαια ημουν και με την κοιλια ΤΟΥΡΛΑ ε και με τοση ζεστη

ΒΟΛΕΥΑΑΑΑΝ 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sortsakia e?????????????ax kai egw panta me sortsakia kykloforw to kalokairi alla den xerw pws tha eimai fetos!!!!! :(:(:(:( yparxoun kai eggymosynhs sortsakia??h aplws pernete pio megalo noumero?????????

Teddy dion mou me to kalo thn pempth na deis to mwraki sou kai kala apotelesmata sthn amnio!!!!!!!!!fenete kai to fyllo me thn amnio???etsi den einai???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια και κοιλίτσες!!!!!!!

Θα έχουμε νεάκια το βράδυ από τα ζουζουνάκια ε?

Teddy μου όλα καλά θα πάνε με την άμνιο κουκλίτσα μου και μετά θα ηρεμήσεις για τα καλά!

Άννα Μαρία μου καλό κουράγιο με την φασαρία των γειτόνων...θέλουν ένα γερό κράξιμο μου φαίνεται! Και ο άντρας σου μάλλον άρχισε λίγο να καταλαβαίνει ότι πρέπει να είναι μαζί σου και να αφήσει τα ταξίδια και τις βόλτες...

Μαρία μου σε κλώτσησε το μπουμπούκι??????? Αχ μωρέ το γλυκάκι μου άρχισε να κάνει αισθητή την παρουσία του...τί τέλεια!!!!!!

Εμείς σήμερα το απόγευμα θα πάμε στην Θεσ/νίκη γιατί ο άντρας μου θα κάνει ψηφιακή τοπογραφία στα μάτια να δούμε για ποιόν λόγο εξακολουθεί να ανεβαίνει ο αστιγματισμός..έχασε και τα γυαλιά του και δεν βλέπει καθόλου καλά...πρέπει να βγάλει καινούρια αλλά είπαμε πρώτα να κάνει και την εξέταση. Ελπίζω να μην μας βγάλει κανένα άλλο φασούλι!

Θα σας διαβάσω αύριο γιατί απόψε θα μείνω στη μαμά μου...εύχομαι να πάνε όλα καλά στα κοριτσάκια μας που έχουν γιατρό σήμερα!

Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα βρει κατι πολυ ωραια οχι τζιν βεβαια με κουμπι

ξερεις κατι ελαστικα πολυ με βολεψανε προσωπικα

δεν ειχα ψαξει για εγκυμοσυνης

και ειδα περσυ μιας φιλης μου ειχε παρει

απο τα zara ενα ωραιο σαν πετσετε θα τα επισκεφτω τωρα

να δω μηπως εχουν φερει τιποτα καλο

ΚΑΙ ΣΤ H&M φερνει ωραια πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία,

ελπίζω και εγώ να γίνει η βάπτιση Σεπτέμβριο και να μην πάει!

Όπως λέει και το Τιτινάκι έχετε σοβαρό λόγο για να μην πάτε!

Απλά να είσαι προετοιμασμένη γιατί η καλή του η μαμά πάλι

θα έχει ένα καλό λόγο να πει!!!

Υπομονή κοριτσάκι μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai ontws ta h&m fernoun poly wrai rouxalakia!!!!kai ayta ta petsete sortsakia pou les katalava poia einai....gia na doume otan erthei h wra na ta valoume pws tha eimai......giati egw to kalokairi tha eimai san fouska afou tha eimai ston 7-8 mhna kai ton aygousto tha mpw kai ston mhna mou!!!!!!!!!!opote eidomen me ta rouxalakia ti tha me volepsei tote!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυούλες μου γεια σας και πάλι,

Νάσια, Marie και Τιτινάκι μου σας ευχαριστώ πολύ!!! Με ενθαρρύνετε πολύ

και το χρειάζομαι!!!!!!!!!

Τιτίνα μου θα μαθουμε και το φύλο, βέβαια ο γυναικολόγος μου είπε ότι

μάλλον είναι κοριτσάκι το μπεμπάκι μας!!!Καλά να είναι το γλυκούλι και

δεν με νοιάζει αγοράκι, κοριτσάκι.Μόνο να είναι γερό Παναγίτσα μου!!!!!

Νάσια εύχομαι όλα καλά με τον αντρούλη σου, μην ανησυχείς δεν θα βγει

άλλο φασούλι!!!!!!!!!

Όσο για τα σορτσάκια εγώ πήρα ένα από τα benetton (2 νούμερα μεγαλύτερο)

από τα γυναικεια σε ύφασμα φόρμας και μου φαίνεται μια χαρά, δεν βρήκα κάτι στα ρούχα

εγκυμοσύνης να πω την αλήθεια!

Μια αγκαλιά σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw apo rouxa eggymosynhs phra mexri stigmhs ena panteloni kapri aspro pou exei kai ayto to yfasma apo mesa pou kaliptei thn koilia....kai 2 mplouzakia...h alitheia einai oti oute k emena me trelenoun ta sxedia alla efarmozoun kapws kalytera ou mplouzes....to spastiko einai oti re koritsia einai panakriva ta rouxa ta rouxa ths eggymosynhs...giati ta exoun toso akriva???????mia fousta pou eida eixe 40 euro sxedon :shock::shock::shock::shock::shock: eleos megalh diafora apo ekei pou mia tzin foustitsa thn eperna kai me 20 euro to pio poly!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw apo rouxa eggymosynhs phra mexri stigmhs ena panteloni kapri aspro pou exei kai ayto to yfasma apo mesa pou kaliptei thn koilia....kai 2 mplouzakia...h alitheia einai oti oute k emena me trelenoun ta sxedia alla efarmozoun kapws kalytera ou mplouzes....to spastiko einai oti re koritsia einai panakriva ta rouxa ta rouxa ths eggymosynhs...giati ta exoun toso akriva???????mia fousta pou eida eixe 40 euro sxedon :shock::shock::shock::shock::shock: eleos megalh diafora apo ekei pou mia tzin foustitsa thn eperna kai me 20 euro to pio poly!!!!!

Άσε Τιτίνα μου,

έτσι είναι και δεν με τρελαίνουν τα ρούχα εγκυμοσύνης και είναι και πανάκριβα!

Είχα φανταστεί ότι θα έιναι και λίγο πιο χαριτωμένα αλλά μπα...................

Ελπίζω το καλοκαίρι να μου μπαίνουν κάτι φαρδιά φουστανάκια που είχα πάρει

πέρυσι!Το εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!

νιακουλινακι μου ειναι να μην τρελαθουν κοριτσακι μου!!! τα πιο τελεια νεα τους ειπες!!!!

ολα καλα τωρα ετσι? δεν ξαναδες τιποτα ε??

να μας πεις τα νεα σου!!

τεντυ πως εισαι κοριτσακι μου?? ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσαι!!!!

τιτινα τον σιχαινομαι τον αρακα!! ιουυυυυυ!!

πηγα τις προαλλες απο τα H&M να παρω κατι ρουχαλακια για τον μικρο κ εριξα μια ματια στα ρουχα εγκυμοσυνης.... καλε δε μαρεσε τιποτα!!!!!! εν τω μεταξυ δεν εχουν καμια σχεση με τα H&M της γερμανιας, ουτε στις τιμες, ουτε στην ποιοτητα ουτε στα σχεδια!!!

αχ μαρακι τι τελεια που το ενιωσες!!! ανυπομονω πως κ πως για αυτη τη στιγμη κ εγω!!!!!

κ ασε αυτα τα εξοδα... αχ...

αχ αννα μαρια... αυτο με τους θορυβους... ο απο πανω μας οταν κανει σεξ τους ακουει ολη η γειτονια!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κ καθε μερα ολο κατι καρφωνει, δεν παει να ειναι κ 1 το βραδυ.. οτι ναναι!!

εγω για το χειμωνα που θα γεννησω εχω κατι ρουχα εγκυμοσυνης απο τον ανασταση μου..

αλλα τωρα για το καλοκαιρι (που ελπιζω οτι θα ερθει καποια στιγμη) θελω να παρω κανενα φορεματακι!

εν τω μεταξυ ηδη με στενευουν τα ρουχα μου... αχ τι θα κανω γμτ...

αλλα δε θελω να παρω ακομα ρουχα, γιατι θελω να παρω καλοκαιρινα να μην αγοραζω 2 φορες..

αχ κοριτσια δεν ειμαι καλα... εχω τα νευρα μου!!

σημερα στο σχολειο ολη μερα τσακωνονταν.. κ αρπαχτηκα πολυ με 2-3 συναδερφους..

στο τελος του χρονου ως ειθιστε τα δημοτικα κανουν μια μεγαλη γιορτη.. κ ειπα το γυμναστη οτι θα τον βοηθησω (δεν τον βοηθαει κανεις) αυτο εγινε πριν το πασχα

ε κ αφου ακουσαν οι αλλοι ετσι φανταστηκαν οτι θα εβρισκα υλικο κ θεματα για την καθε ταξη!!

κ μου εκαναν κ παρατηρηση σημερα επειδη δεν τους εχω παει ακομα τα σκετσακια τους!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: πω πω εγινα τουρκος!!

κ καθε δευτερα την εκτη ωρα κανω μαθημα στην πεμπτη αγωγη του πολιτη

γενικα ειναι ζωηρα κ επειδη μπαινω τελευταια ωρα ειναι αλλου γιαλλου

αλλα σημερα ηταν οτι ναναι!! τσατιστηκα παρα πολυ, ουρλιαζα κ αυτα το χαβα τους..

κ τωρα που γυρισα εχω μαλλον κατι σαν καφετια.... :( :( :( :( :(

ειμαι κ θυμωμενη κ στεναχωρεμενη ταυτοχρονα..

ετσι μουρχεται να παω να παρω μια αναρρωτικη κ να ψαχνονται ολοι τι θα κανουν με τη γιορτη κ με την ταξη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν τον πηρα.. δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι καφετια η οχι, μπορει να ειναι κ πολλα παχια υγρα, μου εχει ξανατυχει στην πρωτη μου εγκυμοσυνη...

καλε δεν τους νοιαζει, η κατασταση στο σχολειο μεταξυ συναδερφων ειναι δραμα!!

αν ξαναδω οτιδηποτε θα παω να με δει μη σου πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Λένα, πας καλά; Πάρε παιδάκι μου μια αναρρωτική κι άσε τους να ψάχνονται! Μα είναι δυνατόν; Κι εγώ κάπως έτσι το πήρα απόφαση. Πήγα στο σχολείο μία απ' τις τελευταίες μέρες πριν το Πάσχα και με εκνεύρισε τόσο πολύ ένας μαθητής, από τους ανήλικους, που του έβαλα κάτι φωνές που ακούστηκαν έξω, και μετά όλοι μου λέγανε "μπράβο που του φώναξες", γιατί αυτός μας έχει βγάλει την ψυχή όλη τη χρονιά. Αλλά εγώ συγχύστηκα πάρα πολύ και είπα ότι μετά το Πάσχα θα πάρω άδεια, όπως και έκανα.

Δεν αξίζει τον κόπο να χαλιόμαστε.

Καλά, αυτό που λες με το γυμναστή... Πέρσι στη γιορτή του Πολυτεχνείου είχε αναλάβει ένας άλλος φιλόλογος, κι εγώ, από δική μου πρωτοβουλία καθαρά, βρήκα διάφορες εικόνες, φωτογραφίες απ' το Πολυτεχνείο και τέτοια, για να βάλουμε στην πινακίδα. Του τις δίνω και του λέω ότι του τις έφερα για την πινακίδα και μου λέει "α, και την πινακίδα εγώ θα την κάνω;". Τι του λες; Άσε με το θέατρο που κάναμε φέτος. Έγραψε η διευθύντρια δύο καθηγητές πάνω στο πρόγραμμα ότι και καλά ο ένας ήταν υπεύθυνος σκηνής και η άλλη υπεύθυνη ενδυματολογίας και μακιγιάζ, και δεν έκαναν τίποτα, γιατί δεν υπήρχε τίποτα να κάνουν, αφού τα είχαμε αναλάβει όλα εμείς και οι μαθητές. Και μετά υπήρξε και παρεξήγηση με τους μαθητές που είχαν αναλάβει την πραγματική ευθύνη για όλα αυτά, επειδή φαινόταν ότι οι καθηγητές τα έκαναν όλα.

Στα σχολεία δε βγάζεις άκρη δυστυχώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α σου ειπαν κ μπραβο κιολας!!!!

κ ολο αυτο που περιγραφεις... πω πω τι ακρη να βγαλεις, πραγματικα..

η κατασταση ειναι πολυ χαλια..

κ μερικοι που θελουμε να κανουμε δουλεια δε μας αφηνουν..

ρε γαμωτο δεν ξερω τι να κανω.. τα παιδακια μου ειναι τοσο καλα, μονο για αυτα καθομαι ακομα στο σχολειο, γιατι δε θα ερθει κανενας να αναπληρωσει κ θα πανε μια απο εδω μια απο εκει.. κ ειναι κ δευτερα δημοτικου τα γλυκα μου.. ουφ..

επισης μη με μαλωνεις :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, σε πλήγωσα; :P

Καλά, γιατί να μη στείλουν αντικαταστάτη; Σ' εμάς στείλανε κατευθείαν.

Στο σχολείο μας τα πράγματα ήταν τέλεια, αλλά δυστυχώς έγιναν πολλά, την είδε η διευθύντρια μητέρα Τερέζα κι άρχισε να κουβαλάει όλους τους προβληματικούς από τα γύρω χωριά, χωρίς να υπάρχουν υποδομές για να τους βοηθήσουμε, χωρίς ψυχολόγους, χωρίς βοήθεια από κανέναν. Έτσι, απλά κάναμε μια τρύπα στο νερό, αφού όλοι αυτοί τελικά διέκοψαν το σχολείο, μη σου πω ότι για κάποιους τα πράγματα γίνανε χειρότερα, αφού ένας από αυτούς που μας έφεραν ήταν βαποράκι κι έμπλεξε ένα μικρό στα ναρκωτικά.

Τέλος πάντων, επίσης το κλίμα έγινε αφόρητο λόγω της διευθύντριας, η οποία μας πίεζε πάρα πολύ για όλα τα θέματα, έπαιρνε πάντα το μέρος των μαθητών ενώ της λέγαμε όλοι ότι υπάρχει πρόβλημα, κάναμε καταγγελίες και δεν τις λάμβανε υπόψη, μας έκανε ψυχολογικό πόλεμο για να βάλουμε προβιβάσιμους βαθμούς σε μαθητές που όλο το τετράμηνο δεν έφερναν βιβλίο, δεν είχαν τετράδιο, μέσα στην τάξη ζωγράφιζαν, έκαναν σαν πίθηκοι και δεν ασχολούνταν καθόλου (δεν της πέρασε) και γενικά καλλιεργούσε κλίμα ανταγωνισμού μεταξύ μας, σε σημείο να δημιουργηθούν κάποιες μικροπαρεξηγήσεις.

Οπότε, από την αρχή της χρονιάς έλεγα ότι έτσι και μου έρχεται να πάω να μείνω έγκυος και να πάρω μια άδεια να τους παρατήσω όλους. Φυσικά τυχαία έμεινα έγκυος, δεν το επεδίωξα για την άδεια, αλλά κουτί μου ήρθε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα μη στειλουν κανεναν!! μενει μονο ενας μηνας... δεν υπαρχει περιπτωση!!!

ναι μωλεεεεε πληγωθηκα!! :lol::lol:

αχ αυτοι οι διευθυντες... αυτοι τα χειροτερευουν ολα! απο αυτα που λες καλα εκανες κ πηρες την αδεια...

μια χαρα σε βολεψε τελικα!

εκει τι διαδικασιες εχετε για να παρετε αδεια???

εμας εδω ενωσαν το δημοσιο με το ικα κ δεν ξερω τι γινεται ακριβως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω, εγώ απλά πήρα τηλέφωνο τη διευθύντρια και της είπα ότι πήγα στο γιατρό επειδή δεν αισθανόμουν καλά και μου έγραψε άδεια για όλο το μήνα. Όταν επιστρέψω, θα τους πάω και το χαρτί απ' το γιατρό. Αυτό, δε χρειάστηκε κάτι άλλο. Το ίδιο και πέρσι που έσπασα το χέρι μου, μόνο που ήταν λίγο πιο περίπλοκο πέρσι, γιατί μεσολαβούσαν οι διακοπές των Χριστουγέννων, κι άκου τώρα παράνοια, αν συμπεριλαμβάνονταν οι διακοπές μέσα στην άδεια, δε θα πληρωνόμουν για τις δύο εβδομάδες των διακοπών! Κι αναγκάστηκα να πάρω δύο άδειες, η μία έγραφε 21-23 Δεκεμβρίου και η άλλη 7-31/1. Λες και από τις 24/12 μέχρι τις 6/1 το χέρι μου είχε γιατρευτεί και μετά ξανάσπασε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, όσο για τις αντικαταστάσεις, αν ζητήσει το σχολείο, εδώ θα φέρουν οπωσδήποτε κάποιον, φτάνει να βρεθεί, βέβαια. Τον άντρα μου που είναι και θεολόγος, τον έχουν καλέσει για μια βδομάδα αντικατάσταση, μέχρι και για τέσσερις μέρες. Φτάνει να το ζητήσει το σχολείο και η υπηρεσία είναι υποχρεωμένη τουλάχιστον να προσπαθήσει να βρει κάποιον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαα!! ωραιο κ αυτο με το χερι!!!!

πολυ απλα ακουγονται... αν ειναι να παρω τελικα θα πρεπει να το ψαξω γιατι εδω δεν ειναι τοσο απλα..

το χαρτι το στελνουμε στην πρωτοβαθμια πρεπει να το εγκρινουν αυτοι

βεβαια δε σου ανρουνται την αδεια..

αλλα πρεπει να πας σε νοσοκομειο δημοσιο, να υπογραψει κ ο διευθυντης της κλινικης κ μερικες διευθυνσεις σε βαζουν να περασεις κ απο επιτροπη...

κ απο ιδιωτη γιατρο αν παρεις αδεια ειναι λιγο πιθο δυσκολα...

θα δουμε, αν χρειαστει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΕΧΘΕΣ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΣΤΙΣ ΜΕΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!ΕΓΩ ΛΕΩ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ 1 ΑΝΑΡΩΤΙΚΗ Κ ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΨΑΧΝΟΝΤΑΙ...ΕΓΩ ΣΤΙΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΘΕΚΑΝΑ!!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΟΥΡΩΝ ΘΑ ΠΑΩ ΠΕΜΠΤΗ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΡΟΥΧΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΤΖΙΝ ΧΩΡΙΣ ΚΟΥΜΠΙΑ Κ ΦΕΡΜΟΥΑΡ ΠΟΥ ΣΤΙΝ ΜΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΦΟΡΜΑΣ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ....Κ ΠΗΡΑ ΠΑΛΙ ΚΟΛΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚ Κ ΚΑΠΡΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ,ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΒΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙΑ ΑΝΕΤΑ Κ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ 2.ΧΘΕΣ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΦΥΣΙΚΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΘΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ Κ ΟΣΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ ΘΗΚΕΣ Κ ΣΗΚΩΜΑ.ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ...ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...