Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιτέλους!!!!!!!!!!

Σειρά έχει η φωτογραφία, εδώ λιγάκι υπομονή, να ανακαλύψω που έχω φυλάξει το καλώδιο της φωτογραφικής..

Νάσια μου κούκλα μαμά κούκλα κορούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ πολύ Κατερίνα μου.......είμαι λίγο μανούλα κουκουβάγια η αλήθεια είναι! Καλά το έκανες το τικεράκι απλά έπρεπε να επιλέξεις το μεγαλύτερο μέγεθος.....σου δίνει διάφορα μεγέθη, κάνε προεπισκόπηση πριν πατήσεις υποβολή για να βλέπεις τί σου βγάζει.....μην νομίζεις κι εγώ μέχρι να βάλω τικεράκι είχα κάνει πολλές "πρόβες"!!!!!! :lol: Κι εγώ άσχετη είμαι......με τις φωτο δεν βγάζω άκρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσάκι μου είσαι πολύ καλή αλλά είμαι γεννημένη 23 Μαϊου 1975!!!!!!!!!!! :oops::oops: σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια, η κόρη μου είναι ίδια ο μπαμπάς της...μόνο χείλη και μύτη πήρε από μένα (πάλι καλά που πήρε κάτι κι από μένα....έτσι για να έχω να λέω δηλαδή :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου είστε κουκλάρες και οι δύο!!!

Η μπομπού είναι μεγάλη φάτσα,να σου ζήσει το γλυκούλι!!!

Δεν ξέρω πως να την κάνεις μικρότερη τη φωτό και εγώ

μεγάλη την έβαλα.Μια χαρά είναι όμως γιατί να την μικρύνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy μου δεν μου βγάζει αυτό το πλαίσιο που λέει συνημμένα γύρω από την φωτο και το κείμενο το βγάζει από κάτω ενώ εγώ το γράφω από πάνω....σ'ευχαριστώ πολύ κουκλίτσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι έχει πολύ καιρό να μπεί αλλά νομίζω κάτι άσχημο είχε συμβεί σε κάποιο συγγενικό της πρόσωπο (κάτι τέτοιο θυμάμαι).....ίσως η κοπέλα να μην είχε διάθεση...όταν νιώσει καλύτερα φαντάζομαι θα μάθουμε νέα της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!!!

πω πω δεν ξερω αν θα τα θυμηθω ολα!!ξεκιναω το σεντονι μου! :lol:

μαρακι εχεις τελεια κοιλιτσα!!!!!! κ εσυ εισαι τοσο γλυκια που θελω να σου τσιμπησω τα μαγουλακια!! αχου το καλεεεεεε!!!

κισκααααααα μαρεσει πολυ η κοιλια σου!!

βανεσσακι δεν ξερω για τα νυχια.. στον ανασταση τα εβαψα για το γαμο, οταν εβαψα κ το μαλλι, ημουν 4.5 μηνων αλλα γενικα δεν τα εβαφα γιατι βαριομουν... ουτε τωρα τα βαφω θελει χρονο για να στεγνωσουν κ να τα φτιαξω, που δεν εχω! θελω να περασει λιγο ο καιρος να κανω λιγο τις ανταυγες μου μονο...

τωρα που λετε για κοιλιες κ μπανια στη θαλασσα, εμενα πολυ μαρεσει η ιδεα να κανω μπανιο με την τουρλα κοιλια!!! αχ ελπιζω να φουρσκωσει λιγο ρε γαμωτο, καθολου δε φαινεται αλλα εμενα τα ρουχα με στενευουν, τωρα πως γινεται αυτο δε μπορω να καταλαβω... κ στον ανασταση οταν εκλεισα τον 4ο ειχε αρχισει να φαινεται..

νασια καλη επιτυχια αυριο στον γιατρο!!! κ εγω κοριτσακι θα ηθελα τωρα!

εγω ειμαι υδροχοος με ωροσκοπο σκορπιο, μου εχουν πει οτι ειναι καταστροφικος συνδιασμος!!

αναστασια κ εσυ καλη επιτυχια στο γιατρο!! εγω εχω μαθαυριο!

τεντυ ειμαι σιγουρη οτι τα αποτελεσματα θα ειναι σουπερ!!

η κοιλιτσα σου ειναι πολυ γλυκια!!!

για τις βαφες των μαλλιων εμενα κ ο προηγουμενος κ αυτος που εχω τωρα μου ειπαν οτι δεν αφηνουν στο πρωτο τριμηνο επειδη οι εγκυες ειναι πολυ πιθανο να αποκτησουν αλλεργιες που δεν ειχαν πριν κ να παθουν αλλεργικο σοκ απο τη βαφη, ακομα κ απο τη φυτικη.

ρεσυ αννα μαρια κ εσυ κορμι εισαι μωρη??????? που παω εγω η φαλαινα με εσας εδω περα???????

ρεσυ νασια!!!! μωρη εσυ εισαι πολυ ομορφη!!! φτου σου!!! αααααααααααα εγω δε βαζω φωτο, το πηρα αποφαση τωρα!! εχω μεγαλο ανταγωνισμο! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου φεύγω για τον γιατρό (είναι και μακριά - Μαϊμουδάκι στα Μουδανιά - ελπίζω να τον πετύχω αυτή τη φορά)......θα σας πώ νέα το βράδυ...ελπίζω να είναι όλα καλά!!!!

Μαϊμουδάκι σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!!!! Στην φωτο στο προφίλ εσύ δεν είσαι? Μια χαρά κορίτσαρος μου φαίνεσαι!!!!! Όσο για τα πονάκια...κι εμένα με πιάνουν ειδικά όταν αλλάζω μήνα, μήπως αλλάζεις μήνα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Σας διάβασα εν τάχει και ευτυχώς όλες καλά! Άννα Μαρία, μπράβο για την αυχενική σου! Καλή... διασκέδαση σε όσες έχετε υπέρηχο σήμερα :P Ό,τι πιο απολαυστικό, ε;

Ήθελα να σχολιάσω μόνο ότι, μικρές ή μεγάλες, οι κοιλίτσες σας είναι όλες υπέροχες. Και πώς να μην είναι; Με το καλό να φουσκώσουν κι άλλο! Η δική μου στην πρώτη εγκυμοσύνη άρχισε να φαίνεται στον 6ο περίπου -για να μην "παραπονιέσαι" Άννα Μαρία!- αλλά τώρα έχει ήδη αρχίσει να ψιλοπρήζεται και με βλέπω να γίνομαι μια τοφαλίτσα :(

Επίσης έχω αναρρωτική μέχρι και Τετάρτη γιατί πάλι είχα κάτι καφέ ίχνη (είχα και πριν ακούσουμε καρδούλα), αλλά μου φαίνεται χειρότερα είναι σπίτι γιατί με τρέχει πολύ η μικρή μπουλούκα.

Οπότε εδώ γύρω θα 'μαι να τα λέμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια γιατι δεν τον παιρνεις ενα τηλ να εισαι σιγουρη? μην κανεις κ τζαμπα δρομο μωρε..

επισης πες μου πως τον λενε σε πμ κ θα σου πω γιατι ρωταω!!!

ναι εγω ειμαι στη φωτο με τον μικρο μου... αλλα ειναι ασπρομαυρη, εκει εχω φωτογενεια!

μπα, μηνα αλλαξα πριν μια βδομαδα κ κατι, δεν ξερω, φανταζομαι οτι ειναι φυσιολογικο..

κ εχω εναν ολοκληρο τομο απο τη σχολη για την εγκυμοσυνη κδε λεει τιποτα μεσα!!!

κουο μην ανησυχεις, μονο μη μου αγχωνεσαι! πρεπει να εχεις καλη διαθεση κ θετικη σκεψη! η ψυχολογια ειναι το α κ το ω στην εγκυμοσυνη!!

τελεια φωτοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALE KORITSAKIAAAAAAAAAAAAAA TI MORFES MIKRES KOILITSES EINAI AYTES??????????????TELIKA H DIKIA MOU PRISTIKE APO POLY NWRIS ....... :P:P:P:P:P

NASIA MOU EISAI MIA KOUKLITSA KAI H MPOUMPOU SU KOUKLARA EXEI FANTASTIKA MATAKIA!!!!!!!!!!!

KUO28 EISAI PANEMORFH ME THN KOROULA SOU AGGALITSA....POLY OMORFES KAI OI DYO FTOU SAS!!!!!!

EGW KORITSIA EKATSA ME THN MHTERA MOU NA KATHARISOUME TIS NTOULAPES....TO TI AXRHSTO PRAGMA EIXAME DEN LEGETE GINOTAN ENAS XAMOS STO DWMATIO KAI DEN HXERES APO POU NA XEKINISEIS.....AFHSTE POU APO THN KLISOURA MYRIZE MOUXLA KAI ANAKATEYTIKA PARA POLY......HMOUN ENA VHMA PRIN TON EMETO ALLA TO GLITWSA......KAI AKOMA DEN EXOUME KATEVASEI TA KALOKAIRINA....EXEI NA GINEI PALI.....XAMOS!!!!!!!!!

NASIA MOU KAI ANASTASIA PERIMENOUME NA MAS PEITE NEA KAI NA DUME FWTO APO TA MWRAKIA SAS :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαα σας κορτισια..εβαλα τους αντρες για υπνο και μπηκα να διαβασω τα νεα με την ησυχια μου..

-Μαρακι και εγω περιμενω την παραλια πως και πως..να βαλω τι μπικινακι μου και να ξαπλωνω εξω εξω και να δροσιζομαι...αφου αμα εχει καλο καιρο το μεσημερι που κλεινω το μαγαζι πριν ερθω σπιτι παω βολτα στην παραλια να δω την θαλασσα που με περιμενει...αχ..θα ρθει φετος το καλοκαιρακι αραγε...εδω σημερα ειναι χαλια με συννεφα και ετοιμαζεται για βροχα...

-Χριστινα σκασιλα μας ..οποιανου δεν του αρεσει να κοιταει αλλου και οχι την κοιλια μου...οχι δεν το ηξερα να την κρυβω κιολας..

-Vanessaki εγω μπορω να πω οτι κατα τη 10βδομαδα ειχα κοιλιτσα μικρη αλλα ειναι και δευτερη εγκυμοσυνη..στην πρωτη μετα τον 6ο αρχισα κατι να εχω..νυχια τωρα αρχισα να βαφω γιατι λογω εμετων δεν μπορουσα να μυριζω το μανο...εγω δεν ρωτησα γιατρο αλλα οταν πηγα να γεννησω ειχαν ασετον γιατι ολες μα ολες ειχαν βαμενα νυχια..να ξεβαψουμε για να βλεπουνε τα νυχια μας οταν γενναμε...και σημερα πηγα στη γιατρο με βαμενο νυχι αλλα δεν την ενοχλησε..παντος 9 μηνες τα εβαφα στο γιο μου και ολα μια χαρα ηταν...Το μαλλι δεν το βαφω..το ειχα καταξανθο και μακρυ και τωρα το αφησα να βγει και μολις μακρυνε αρκετα η ριζα το εκοψα και απο ενα σημειο και μετα το εβαψα...σας βαζω και φωτο να δειτε διαφορα...χιχι..

-muriam ..και εγω μια απο τα ιδια οπου δω χορο..εγω εκανα μπαλετο και τελειωσα μοντερνο δουλευα σε ξενοδοχειο και εκανα show musicals και μαθηματα χορου σε τουριστες..εχω 1000σακατεψει τα ποδια μου και τη μεση μου και τους χειμωνες δουλευα σε γυμναστηρια εκανα γιογκα,αερομπικ χορογραφια και μαθηματα χορου..μετα που γεννησα εμεινα μονο στο γυμναστηριο αλλα ...τρεχα απο μαθημα σε μαθημα ειναι λιγο...δυσκολο...παντος η κορη μου απο τωρα στην κοιλια χορευει...την ετοιμαζω για ενοργανη!!ΑΑ καλα ειμαστε και ιδιο ζωδιο...καρκινος και εγωωω..

-Αναστασια με το καλο ο γιατρος αυριο..περιμενουμε νεα..καλα σε θυμηθικε ο εμετος..εκει 7η με 10η βδομαδα δειχνει αν θα κανεις εμετους η οχι..

-Ηλιανναααα το εφαγες το χαλβαδακι εεε??Τελειααα..ειδες βρε πως φουσκωσα καθε βδομαδα ολο και πιο μεγαλη ειναι...να δω που θα φτασει..

-Αννα Μαρια κατω απο εκει που γραφουμε την απαντηση λεει:

ΕΠΙΛΟΓΕΣ και διπλα ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΥΝΗΜΜΕΝΟΥ πατας αυτο και ανεβαζεις την φωτο..αα..τωρα ειδα οτι το βρικες...χαχα..ε για καποιομν που ξερει απο εγκυμοσυνη καταλαβαινει οτι το κατω μερος εχει αρχισει να ξεχωριζει..παντα απο εκει ξεκιναει και μετα ανεβαινει στο στομαχι..

-Αχ Νασια μου τι τελειαα φωτοοο

-Teddytsaaa τελεια κοιλιτσααα

-Ωχ δεν το πιστευωωω τις διαβασα οολες τις σελιδες..και ναι ητανε παααρα πολλες...εγω πηγα γιατρο σημερα να δει την Βεπιπεδου και αρχισε να μου λεει τι πραγματα χρειαζομαι για το μωρο στο μαιευτηριο...μα αισθανθηκα λες και γενναω αυριο...τοσο ωραιαααα...αντε λιγο εμεινεεε

post-1349-1387393700015_thumb.jpg

post-1349-1387393700025_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...