Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια! Εγώ αράζω τώρα (όπως και όλη μέρα) και βλέπω Πατάτες Αντιναχτές (σατιρική εκπομπή σαν το ΑΜΑΝ).

Προηγουμένως έκανα ένα μπάνιο και λούστηκα και κουράστηκα πάρα πολύ. Με έπιασε και μια φοβερή και τρομερή αναγούλα. Κι ό,τι έλεγα ότι σημερα είμαι καλύτερα και μάλλον άρχισαν κάπως να υποχωρούν τα συμπτώματα.

Βανεσσάκι, κι εγώ στο λάπτοπ είμαι και σέρνεται. Θα ανεβάσω τη φωτογραφία από τον μεγάλο υπολογιστή, όταν αποφασίσει ο άντρας μου να ξεκολλήσει (σε καμιά δεκαριά χρόνια δηλαδή).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια.Δεν αργησα ετσι?ειναι μονο 6.50 !! :shock: Σημερα απο το ζορι μου ξυπνησα νωρις, αντε να περασει η ημερα να ερθει 18.00 το απογευμα να παμε στο γιατρουλη!!!Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...σορυ για την απουσια μου αλλα κανα δυο μερες δεν μπορουσα να μπω και τις υπολοιπες ειχα δουλειες...

σημερα το πρωι για να μην ξεχνιομαστε εκανα εμετο μετα απο πολλες μερες....μα τι ανωμαλια ειναι αυτη;; :roll::roll:

δεν εχω διαβασει νεα σας...ελπιζω ολες να ειστε καλα....

τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mu!!!!anastasia mu kali epitixia kai se sena sto giatro!!!!

nasia, ase ego eixa frikarei sta 30 alla tora tin eida pio cool!!!!

titinaki tha simfoniso gia to zodio su!!!!ta psarakia einai glikitata kai axiolatrefta!!!!pleun se irema nera kai su to matadidun otan eisai dipla tus!!!!

anna maria oles ta idia travame !!!prospathume na tus xekolisume apo to internet!!!!

kalimera se oles!!!!

hliannaki ti egine,os perases xtes????efages xalva???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σε όλα τα όμορφα κορίτσια!!!

Τι κάνετε σήμερα??

Τυχερούλες Νάσια και Αναστασία, θα δείτε τα μωράκια σας σήμερα! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!

Ηλιάννα έφαγες τον πολυπόθητο χαλβά?!?!? Ήταν όπως τον είχες ονειρευτεί?? Πάμε για επόμενη επιθυμία τώρα, μόνο να εκπληρωθεί πιο άμεσα θα παρακαλέσω τους γύρω σου!

Τιτίνα μου τι κάνεις σήμερα? Πέρασες καλά χθες βράδυ??

Βανεσσάκι αν και σου απάντησαν τα κορίτσια, εγώ μέχρι τώρα απεφευγα να βαφω τα νυχάκια μου αλλά είναι δυνατόν τώρα που θα βάλουμε πεδιλάκια να τα αφήσουμε έτσι?? Δεν νομίζω να έχουμε πρόβλημα..

Μαρία και Εύη τι περήφανες που πρέπει να είστε για τις κοιλίτσες σας?? Σκέτη γλύκα!! Αύριο, μεθάυριο θα δοκιμάσω να βάλω και εγώ, μετά από τις οδηγίες σου μαράκι νομίζω ότι θα τα καταφέρω μια χαρά!

Εγώ κορίτσια είμαι στη δουλειά και δεν έχω ιδιαίτερη διάθεση..Εχει κ πολύ καλό καιρό σήμερα..είναι για ατελείωτες βολτίτσες..Αν και όταν μπορώ δεν το ευχαριστιέμαι κ τόσο, λαχανιάζω με το παραμικρό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στο όμορφο παρεάκι!!!

Κορίτσια μου τι κάνετε;

Εχθές προσπαθούσα να σας διαβάσω αλλά με πετούσε συνέχεια...

Βρε τι ωραίες κοιλίτσες είναι αυτές!!!φτου φτου!!!

Νάσια και Αναστασία με το καλό να δείτε τα μωράκια σας σήμερα!!!

Εγώ έχω σηκωθεί λίγο από εχθές, τέλος με το κρεβάτωμα!Τώρα περιμένω

τα πρώτα αποτελέσματα και ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Όσο για νύχια και μαλλιά, εγώ νύχια βάφω, μαλλιά ρώτησα προχθές

και μου είπε ο γυναικολόγος μου σε λίγο καιρό.Πόσο λίγο άραγε;

Έτοιμη είμαι.....

α και ζώδιο δεν θυμάμαι ποια ρώτησε είμαι ζυγός!

Καλημέρα και σας φιλώ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε φουσκοκοιλιτσες μου????????????????????????????????πως ειναι τα νινακια?????????

ευτυχως σας βρισκω νορμαλ,δεν εχετε γραψει ολοκληρα κατεβατα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον που λετε,χθες περασαμε παρα πολυ ομορφα αν εξαιρεσουμε οτι ηταν κ η σπιουνα κουνιαδα ε(γκυος κ αυτη με το ολο μαγκια boyfriend). κ τελικα ναι εφαγα τον χαλβαααααααααααααα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια μου περπαταγα στον δρομο κ ετρωγα , κ επιτελους ησυχασε κ ο αντρουλης μου!!!!!!!χιχιχι

καλα ε μιλαμε τελειος ο χαλβας,τον τσακισα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αααααααααααααααααα εφαγα κ πεπονακι!!!!!!μου βρηκε χθες η μανουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τελικα χθες ηταν η μερα μου!!!!!!ολα τα καλα λοιπον!!!!!!!!!χιχιχι

το β ραδακι που γυρισαμε δεν ειχα κουραγιο για τιποτα ημουν κομματια κ την επεσα απ'τις 9:30

κατι διαβασα για νυχια κ ζωδια!!!!λοιπον απο νυχια εγω στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου δεν ξερω τι επαθα κ δεν μπορω να τα βαψω με τιποτα!!!!οταν τα βαφω φουσκωνουν ,πρηζονται,ματωνουν κ πονανε πολυ!!!!!κ τωρα τελευταια ανακαλυψα ιμα εταιρια που δεν με πηραζει!!σημερα θα παω να αγορασω μανο για να τα βαψω!!!!!

για τα μαλλια δεν το συζητω δεν προκειται ποτε να τα αφησω ετσι αβαφτα για κανεναν λογο!!!!!ενννοειται πως τα βαφω,ανελειπως!!!!!!!!ειναι το μονο πραγμα που δεν ακουω τον γιατρο!!!!ποτε δεν ακουσα κανεναν γι'αυτο το θεμα!!!!χιχιχι

τωρα απο ζωδια ειμαι λιονταρακι με οροσκοπο παρθενο!!!

νασιουλα μου καλη επιτυχια στον γιατρο κοριτσι μου!!!!!ολα θα ειναι τελεια!!!!!

αναστασουλα μου καλη επιτυχια κ σε σενα καλη μου!!!!!!!!!θα ειναι μια χαρα το μωρακι σου!!!!!!!!

ευη μου τι ωραια κοιλιτσα!!!!φτου φτου!!!!βρε εχει φουσκωσει απο την προηγουμενη φωτο σου!!!!!!!μπραβο κοριτσι μου!!!!!

νια μου πολυ ομορφη η κοιλιτσα σου με τα διδιμακια της!!!!!!!!!!!φτου φτου!!!!!!!

κατερινουλα μου υπομονη καλη μου να περασει η ωρα να πας σπιτακι σου να ξεκουραστεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τεντυ μου πως εισαι εσυ γλυκια μου????????η κοιλιτσα σου?????

βανεσακι μου πως εισαι εσυ κουκλιτσα μου???????το μικρουλι σου????????

μπουρεκακι μου ετσι να μην ξεχνιομαστε!!!!!!! :lol: πως ειναι η κοιλιτσα???

κοριτσακια μου την αγαπη μου κ τα φιλια μου σε ολες σας!!!!!!!!!!!

συγχωρεστε με ,δεν θυμαμαι κ πολλα..........!!!!!!!!!

θα τα πουμε το απογευματακι τωρα γιατι σε λιγο φευγω εχω ενα κουρεματακι κ μετα εχει βολτιτσα κ καφεδακι!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι καλημέρα!!!

μια χαρά σε βρίσκω, και το χαλβά σου έφαγες και το πεπόνι σου,μπράβο κοριτσάκι μου!!!

Εγώ είμαι καλά περιμένω τα αποτελέσματα από την αμνιοπαρακέντηση.

Δεν σας βάζω φωτογραφία της κοιλουμπίτσας μου γιατί είναι σαν να έχω

πιει απλώς μια μπυρίτσα...Όταν φουσκώσει λίγο θα σας τη δείξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hliannaki bravo!!!!epitelus pia efages afto to xalva!!!!elpizo na pires kai gia to spiti mi su xanaerthei kai de vriskeis pali!!!!!

anastasia kai nasiula me to kalo na deite ta morakia sas!!!!

teddy mu vale mia foto na dume ti mikri koilitsa su!!!!katerinula pos eisai esi???

koritsia ego leo na paro korre gia ta nixia pu ipotithetai oti einai fitika. eseis ti lete???exete ipopsin kamia alli etairia (natural) pada!!!!

filakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΙΝΩ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ!!!!!Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΟΤΣΙΕΣ ΤΟΥ [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

ΗΛΙΑΝΝΑΚΙ ΤΟΝ ΕΦΑΓΕΣ ΤΟ ΧΑΛΒΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΠΟΝΑΚΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ????? :lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΕΙΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!ΑΧ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!! :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια εγκυούλες!!!!!

Τί κάνουν οι κοιλίτσες????? Εγώ έχω γιατρό σήμερα...ελπίζω να είναι δηλαδή γιατί την Παρασκευή έλειπε σε συνέδριο...το βραδάκι θα σας πώ νέα, μακάρι να είναι όλα καλά!

Αναστασία μου καλή επιτυχία και σε σένα...σήμερα θα δείς το ζουζουνάκι σου πάλι ε?

Γιώτα είχα κι εγώ τέτοια πισωγυρίσματα με τους εμετούς, μερικές μέρες καλά και μετά ξανά τα ίδια...υπομονή μόνο μπορούμε να κάνουμε! Εγώ εδώ και μερικές μέρες δεν έχω ούτε αναγούλες ούτε εμετούς και λέω μήπως τέλειωσαν αλλά θα δούμε...

Ηλιαννάκι μου τον έφαγες επιτέλους τον χαλβά???? Με τις υγείες σου κοριτσάκι μου.....η σπιούνα έφαγε χαλβά? Τελικά σε όλες τις οικογένειες υπάρχει μία τέτοια :cry::lol:

Βανεσάκι μου εγώ περισσότερο φρίκαρα στα 31...στα 30 είχα ακόμα την αίσθηση των 29 και δεν το καταλάβαινα αλλά στα 31 συνειδητοποίησα για τα καλά ότι άλλαξα δεκαετία :(

Τιτινάκι μου ιχθύς είναι η μαμά μου (δεν ξέρω κανένα άλλο ψαράκι)...

Κατερινούλα πόσων εβδομάδων είσαι? Βάλε ένα τικεράκι...Κι εγώ κουράζομαι και λαχανιάζω με το παραμικρό...φαντάσου τί έχει να γίνει μέχρι τον ένατο!!!! Πάλι θα με σπρώχνει ο άντρας μου για να ανέβω τις σκάλες :lol:

Teddy μου λογικά μέσα στην εβδομάδα θα τα πάρεις τα πρώτα αποτελέσματα...με το καλό!!!!!

Κοριτσάκια μου εγώ δεν έχω βγάλει καμία φωτο την κοιλιά μου...γενικά δεν θέλω να την φωτογραφίζω όπως δεν μου αρέσει και να μου την χαϊδολογάνε...προσπάθησα να σας βάλω καναδυό φωτο με την κοράκλα μου να μας δείτε αλλά δεν τα κατάφερα, για κάποιον λόγο μου τις βγάζει τεράστιες και όχι κάτω από το κείμενο αλλά στην αρχή του κειμένου μου και τις δημοσιεύει 2-3 φορές...προφανώς κάτι κάνω λάθος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσαροι! Δε σας διαβάζω, γιατί μαγειρεύω!

Ποιο καλό κοριτσάκι μπορεί να μου πει πώς ανεβάζω φωτογραφίες; Ξέρω ότι το έχετε ξαναγράψει, αλλά πού να ψάχνω στον λαβύρινθο των σελίδων του ποστ μας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανύπαρκτη όπως το λες..Φαντάζομαι με μπλούζα δεν θα φαινεται ούτε αυτό το μικρό μικρό φουσκωματάκι..

Κι όμως εκεί μέσα είναι μια μικρή ψυχούλα με τα όλα της!Χεράκια ποδαράκια τα πάντα της!Με το καλό να περάσουν οι μήνες να το κρατησεις στην αγκαλίτσα σου!

Όσο για το τικεράκι, όπως σας είπα ειμαι ασχετη με αυτά, πήγα το εφτιαξα και δεν ξερω πως να το επισυνάψω..Με copy paste στον σύνδεσμο που σου δίνει από κάτω?Θυμάστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια και πάλι! Σας διάβασα, και έμεινα κατάπληκτη που γράψατε τόσα λίγα!

Λοιπόν, μια που λέτε για ζώδια, εγώ είμαι Καρκίνος. Μη ρωτάτε ωροσκόπους και τέτοια, δεν ασχολούμαι καθόλου. Γενικώς δεν πιστεύω καθόλου σε ζώδια, μάτι, γρουσουζιές, και διάφορες άλλες προλήψεις.

Αναστασία, κουράγιο, θα περάσουν οι ώρες και θα το δεις το μωράκι σου!

Κατερινούλα, πας στον Πίνακα Ελέγχου Μέλους-Προφίλ-Υπογραφή και κάνεις κόπι-πέιστ τον κωδικό από το τικεράκι!

Ηλιάννα, μια χαρά βλέπω, και χαλβά έφαγες και πεπόνι! Εγώ μόνο που τα σκέφτομαι αυτά θέλω να ξεράσω!

Βανεσσάκι, το Νεφέλη είναι ωραίο όνομα, αλλά νομίζω πολυφορεμένο. Εγώ θα βγάλω τους γονείς μου, ό,τι κι αν είναι το παιδί. Ή Ανδρέας, λοιπόν, η Θεοδώρα και μάλλον για Θεοδωρούλα το κόβω!

Τι θα φάτε σήμερα; Εγώ έφτιαξα μακαρόνια με κιμά και φοβάμαι ότι θα με ανακατέψουν. Έχουμε και την κηδεία της γιαγιάς στις τρεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια στα κοριτσια.Αρχισαμε λεμεεεεεεεε :-w καθε πρωι εμετο...καλα τωρα θυμηθηκε?Εδω κανονικα πρεπει να μειωνονται κι εγω....ουφ!!!!

Ναι σημερα παω γιατρουλη να δουμε το μπεμπακι μας.

Αννα Μαρια πλακα μας κανεις? :-o αυτο ειναι κοιλια τωρα?Πω πω εγω εκανα μια κοιλουμπα απαπαπαπαπ!!!

Αλλα εμενα μπορει να ειναι και απο τις ενεσεις, τα χαπια ...λεω εγω τωρα!!! @-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες εγκυούλες,

έβγαλα και εγώ φωτό την κοιλίτσα μου και αν μπορέσω θα τη βάλω να τη δείτε!!!

Νάσια μου βάλε την κοράκλα σου την τσαχπίνα να μας φτιάξει το κέφι!!!

Ελπίζω μέχρι αύριο το πολύ να έχω τα πρώτα αποτελέσματα γιατί αρχίζω

και χάνω την υπομονή μου, είναι μάλλον και αυτή η κλεισούρα στο απίτι!!!

Άννα Μαρία σε ποια εβδομάδα είσαι, 12-13η;

Θα δεις και την δικιά μου την κοιλίτσα γι ανα δεις πως θα είσαι στην 17η.

Vanessaki, Κατερινούλα εσείς θ αμας δείξετε κοιλίτσες;

Vanessaki του κορρε νομίζω θα είναι μια χαρά,επίσης στο

φαρμακείο σιγουρα θα έχουν και άλλες μάρκες να σου δείξουν.

Εγώ βάφω με τα κανονικά αλλά για καλό και για κακό καλά το σκέφτεσαι!!!

Φιλιάααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου κάπως ετσι ήμουν κ γω. Με το που έκλεισα την 10η εβδομάδα και μέχρι την 16η έκανα καποιες φορές εμετό, όχι πολλές αλλά έκανα. Και αναρωτιόμουν κ γω τώρα που φυσιολογικά θα έπρεπε να είμαι καλύτερα εγώ χειροτερεύω..?Το στομάχι μου βέβαια αν και έχω πει έχω κλαίσει τον 4ο με ταλαιπωρεί ακόμα.Μάλλον αν πάνε όλα καλά, θα με ταλαιπωρει μέχρι να γεννήσω, το πήρα απόφαση.

Teddy μου κάνε λιγάκι υπομονή, το ξέρω σε τρελαίνει η αναμονή αλλά προσπάθησε..

Για να δω θα μπει το τικεράκι μου τώρα ή χαζομάρες έκανα πάλι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...