Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sas kuklitses!!!pos einai oi koilitses???ax,i oraia mera simera!!!epitelus ligo anoixi!!!ade na dume pos tha paei apo do kai pera!!!maraki, kiska teleies oi koilitses!!!!anipomono na fuskosei kai i dikia mu!!!!eimai sti 14 evdomada alla de fainetai akomi!!!!esas pote xepetaxtike????thelo na arxisei na fainetai oti eimai egios siga siga!!!!

koritsia gia nixia exete rotisei to giatro???ego apo tote pu ematha oti eimai egios ta xevapsa k de ta exo xanavapsei, alla tora me epiase na kano esto ena gallikuli...eseis ta vafete>???ego den exo rotisei to giatro...

afta pros to paron!!!filakia se oles!!!1

:x:x@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!!!

Τί κάνετε?????? Ησυχία σήμερα.....εγώ κουράστηκα πάρα πολύ εχθές με τις δουλειές και σήμερα πονούσα χαμηλά, κι ακόμα πονάω δηλαδή αλλά λιγότερο σε σχέση με το πρωί. Είχαμε πεί να βγούμε με τον άντρα μου απόψε αλλά τελικά δεν θα πάμε πουθενά γιατί δεν το ρισκάρω να κουραστώ περισσότερο...αύριο θα πάω στον γιατρό μου, να του δείξω και τις εξετάσεις και μ'έπιασε άγχος! Πήγα την Παρασκευή αλλά έλειπε σε συνέδριο.

Μαράκι κούκλα η κοιλίτσα...ούτε εσύ έβαλες κιλά απ'ότι βλέπω! Μια χαρούλα είσαι!

Τιτίνα πολύ σπάσιμο να είναι κομμένο το ρεύμα...ούτε τηλεόραση, ούτε ίντερνετ, ούτε τηλέφωνο (εγώ έχω ασύρματο και όποτε κόβεται το ρεύμα δεν έχω ούτε τηλέφωνο), ούτε να μαγειρέψεις μπορείς....κι εγώ το παθαίνω αυτό που λές, το χέρι πάει μόνο του και ανάβω το φώς όταν μπαίνω στο μπάνιο παρόλο που έχω μεγάλο παράθυρο και είναι πολύ φωτενό. Μήπως μπορείς να κάνεις και για μένα το εντομοαπωθητικούλι? Γιατί μέχρι τώρα εγώ ήμουν στην παρέα ο κουνουπομαγνήτης....επιδρομή μου κάνουν κάθε καλοκαίρι!

Βανεσάκι πώς είσαι? Εγώ αυτή τη φορά φούσκωσα πολύ γρήγορα γιατί είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μέσα σε ενάμιση χρόνο...νύχια δεν βάφω γιατί βαριέμαι (δεν προλαβαίνουν και να στεγνώσουν γιατί όλο κάτι πρέπει να κάνω από δουλειές) αλλά έχω ακούσει ότι είναι καλύτερα να μην τα βάφουμε, δεν ξέρω αν ισχύει, έχω δεί όμως πολλές κοπέλες να τα βάφουν και δεν έχουν πάθει τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!!!!!!!!!!!vre nasia mou kai esy to parakanes me tis doulitses....katse kai ligo fronimh :lol::lol::lol::lol: katse spitaki na ksekourasteis shmera!!!!!!

oso gia ta nyxia vanesaki den yparxei provlima pistevw.....egw ta vafw synexeia eidika twra me thn eggymosynh pou exoune makrinei poly kai exoun sklirinei to exw eyxaristithei......to galliko paei syneffoooooooooooooooooo :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nasiula vale kai si kamia foto koilitsa!!!!se eixa xanarotisei alla mallon diavases polla kai to xehases:poso eisai esi??/exeis dei fylo?

titinaki exeis rotisei omos to giatro su????thelo k ego poli nata vapso eidika tora pu de vafo kai malli,tulaxiston kati na kano...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Βανεσάκι μου με είχες ξαναρωτήσει αλλά το ξέχναγα συνέχεια (αλτσχάιμερ εγκυμοσύνης :lol: )...έχω τικεράκι από κάτω, είμαι 16 εβδομάδων και 2 ημερών! Φύλο δεν είδαμε ακόμα (ίσως δούμε αύριο αν όλα τα άλλα είναι ΟΚ) αλλά ο γιατρός μου είπε ότι μάλλον για κοριτσάκι το πάω πάλι..στην αρχή πίστευα ότι είχα αγόρι αλλά όσο περνάει ο καιρός όλο και πιο πολύ νιώθω ότι θα είναι πάλι κορίτσι...δεν με χαλάει καθόλου όμως!!!!!

Τιτινάκι μου με άλλο ένα ζιζάνιο στο σπίτι είναι πολύ δύσκολο να ξεκουράζομαι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Εμένα ήρθε πάααααααααααααααααααααααααλι η ξαδέλφη μου να διαβάσουμε ιστορία. Τώρα έφυγε!

Εγώ δε βάφω νύχια γιατί βαριέμαι. Το καλοκαίρι, όμως, που φοράω πέδιλα, βάφω απαραιτήτως τα νύχια των ποδιών. Πέρσι το καλοκαίρι τα είχα ξεβάψει μόνο όταν έκανα την απόξεση, και μετά τα ξανάβαψα την επόμενη μέρα, γιατί δεν μπορούσα.

Βανεσσάκι, μαζί είμαστε στις αφούσκωτες κοιλιές! Έβγαλα κι εγώ φωτογραφία, αύριο μάλλον θα την ανεβάσω να τη δείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi den ton exw rwtisei na sou pw thn alitheia alla xerw apo alles gnwstes mou pou ta evafan....ta mallia den ta vafw outos h allws...ta eixa kanei antavies ksanthes ena diastima kai meta kai vafh ksantha kai to exw skilometaniwsei giati mu ekapsan to malli oso den paei...........den fantazeste se ti katastash htan.....vevea twra teleytaia mou exei mpei h idea gia flasakia....alla skeftomai to provlima pou exw me ta mallia mu pou peftoun kai oti tha prepei meta na kanw riza kai to metaniwnw....kai etsi kala einai :D:D:D:D:D:D

nasia mou ontws einai dyskolo aplws prspathise na kaneis ta apolytos aparetita!!!!!!!!!!!!kala apotelesmata ayrio ston giatro!!!!!!!kai na mathete kai fyllo!!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filenadoyles moy ti ginete shmera ??????poy eimaste kaleeeeeeeeeee...egw exw kati neyra me to internt olo me petaei eksw........grrrrrrrrrrrrrrrrrrr

vanesaki ta nyxia egw ta vafw ......den ton exw rwthsei alla ayto to mono poy den thelei einai na vapsw ta mallia alla egw ta evapsa me fytikh exw kai ton gamo toy adelfoy moy opote tha ta ksanavapsw alla mono me fytikh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΨΕΙΣ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΜΑΛΛΙΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΒΑΦΗ ΜΕΤΑ ΤΙΝ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΠΗΡΑ 1 ΦΥΤΙΚΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΜΟΥ ΧΡΩΜΜ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΦΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ....ΓΙΑ ΝΥΧΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΦΟΒΑ ΚΡΕΜΕΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΜΑΣΚΕΣ ΚΛΠ ΟΛΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ!!!!!!!!ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ....ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΕΙΣ Κ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ.ΜΑΡΑΚΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ!!!!!!!ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΕΥΜΑ ΜΕ ΠΟΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΑ Κ ΜΕΝΑ Κ ΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΔΩ.....ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΧΟΡΟΣ ΠΑΛΙΑ ΠΗΓΕΝΑ ΧΟΡΟ Κ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΠΑΛΕΤΟ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ.ΕΙΧΑ ΝΑ ΒΓΩ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΤΟ ΕΞΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριάκι μου τί λέγαμε προχθές για ομοιώτητες?????? Κι άλλη ομοιότητα.....κι εγώ πήγαινα μπαλέτο όταν ήμουν μικρούλα (στην Αθήνα μέναμε τότε!) Μήπως είμαστε και ίδιο ζώδιο? Εγώ είμαι Δίδυμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΑΘΗΝΑ ΠΗΓΕΝΑ ΜΠΑΛΕΤΟ ΚΙΑΛΗ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ!!!!!ΧΙΧΙ!!!!ΕΓΩ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΑΛΛΑ ΤΑΙΡΙΑΖΩ ΜΕ ΔΙΔΥΜΟΥΣ....ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ ΔΙΔΥΜΟΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας κοριτσακια μου!!!!νασια, καλη επιτυχια αυριο στο γιατρο!!!!μακαρι να δειτε και φυλο!!!!εγω τρελλαινομαι για κοριτσακια!!!!τωρα, τι τωρα δηλαδη, ακομη πριν παντρευτω εψαχνα ονοματα!!!!ως τωρα το νεφελη ειναι το επικρατεστερο!!!πως σας φαινεται??

αννα μαρια βαλε φωτο να δω αν ειμαστε στα ιδια>εγω δε μπορω γιατι εχω προβλημα με το λαπτοπ και σερνεται!!!

μυριαμ και νασια ταιριαζω και με τις 2 σας.ειμαι ταυρος με ωροσκοπο διδυμο!!!!χαλι, ε???

εσυ αννα μαρια??? τιτινακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσάκι μου άν ο ταύρος με ωροσκόπο Δίδυμο (Μάιο είσαι γεννημένη?) είναι χάλι τότε τί να πώ εγώ?????? Δίδυμος με ωροσκόπο Παρθένο και σελήνη Σκορπιό :o:o ρώτησα κάποια στιγμή μία θεία του άντρα μου που ξέρει πολλά από ζώδια και έφριξε με τον συνδυασμό μου :lol::lol:

Το Νεφέλη μου αρέσει πάρα πολύ σαν όνομα!!!!!!!! Πολύ καλή επιλογή!

Μυριάκι μου καρκινάκι??????? Αχ μωρέ τα καρκινάκια είναι πολύ γλυκούλια, τρυφερά άτομα και αγαπησιάρικα........εγώ με Διδύμους δεν ταιριάζω καθόλου!!!!!!! Ούτε μεταξύ μας δεν χωνευόμαστε οι Δίδυμοι :lol::lol:

Βερόνικά μου ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου...ελπίζω να πάνε όλα καλά! Εσύ πώς είσαι? Τα διδυμάκια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι δεν μπορώ να πώ.......είμαστε μεγάλα μουρλοκομεία οι Δίδυμοι!!!!!! Εγώ είμαι στις 23 Μαϊου!!!!!! Από βδομάδα έχουμε γενεθλιάκιαααααα!!!!!!!! Μόνο που εγώ γίνομαι 36 :((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως ειστε βρε κοριτσια?Μολις γυρισα απο εξω, βολτουλα με τον αντρα.Αυριο εχω μια αγωνια να δουμε το μπεμπακι μας.Ελπιζω ολα να ειναι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσάκι μου μια χαρά τα 33!!!!!! Εγώ από πέρισυ άρχισα να αγχώνομαι, μόλις πάτησα τα 35, πιο πριν δεν ασχολιόμουν καθόλου!

Αναστασάκι με το καλό να δείτε το μπεμπάκι σας αύριο!!! Όλα θα είναι τέλεια!

Βερονικάκι τα σποράκια σου τρώνε σπόρια????? Αχ τα γλυκούλια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...