Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε μιλαμε για πολυ ποπ κορν!! θα στειλω τον τολη να παει να παρει καλαμποκακι, να το κανω εδω τουλαχιστον, μην τρωω ολο απο σακουλακι...

νια ολα τα τραγουδια χαλια ηταν..... με τετοια αισχη φανταζομαι οτι δε θα ειμαστε κατω απο το νουμερο 15.. θα δειξει!

τιτινα οτι κ να βγουμε μια ζωη θα πληρωνουμε, οποτε.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα δεν το κοβω να βγουμε πρωτοι.

μια φορα βγηκαμε ,φτανει,μην τα θελουμε ολα δικα μας,εεεεεεεεε????????????????

τρωω το παγωτακι κ σιγα σιγα την κανω για νανι,γιατι αυριο θα με περιμενει ο χαλβας κ δεν θα πρεπει να παω νυσταγμενη!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σας εχω πρηξει μ'αυτο τον χαλβα,ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε μας πρηζεις καλε!! αφου ειναι μεγαλη μερα αυριο!!!

πως κ πως τον περιμενες!!

παρτε κ λιγο για το σπιτι!! :lol::lol: μη σε ξαναπιασει λιγουρα κ μετα παλι δεν εχεις!

εγω το σιχαινομαι το χαλβα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια σας αφηνω !!!!!!εφαγα το παγωτακι μου κ τωρα παω να την πεσω (αν κ δεν πολυνυσταζω), γιατι αυριο επειδη θα ειμαστε κ με παρεα λεω να μην κουτουλαω κ να μην κοιμαμαι ορθια, να δειξω λιγο σεβασμο στους ανθρωπους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

θα τα πουμε λογικα το βραδακι!!!!!!!!!!!!!

αααααααααααααααααααααααα ο μπεμπακος μου εχει αρχισει κ μου ριχνει κατι κλοτσιδιααααααααααααα......................ειναι τελεια το ευχαριστιεμαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχχχχχχχ ο μικρουλης μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον κοριτσακια (παλι ξεφυγα), καλο βραδυ κ ονειρα γλυκουλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αααα κ απονειρευτα ε?????????????????

πολλα φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!

α κ λυπηθειτε με μη γραψετε παλι κατεβατα ολοκληρα,κ πρεπει να διαβαζω ωωωωωωωωωωωωρεςςς!!!!!!!!!!!!!

ΒΥΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

* ναι εννοειται μαιμουδακι πως θα παρω κ για το σπιτι!!!!!!!αν κ νομιζω πως αφου θα φαω αυριο , μετα δεν θα το θελω τοσο!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε αρχισες κ το νιωθεις???????? αχου τι καλααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!! κ εγω θελω!!!!!

αντε καλα να περασετε αυριο κοριτσακι!!!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaaaaaaaa..........

evala to fagaki ston foyrno ekana kai ena kafedaki kai twra tha araksw verantoyla na ton piw.............arnaki me patates shmera to menoy kai salatoyla laxano karoto tha erthei kai h manoyla moy se kamia writsa kai tha meinei edw shmera ayrio prwi tha pame kentro athhna gia na paroyme foremata eftase o gamos kai akoma den exw dei tipota..........

me epiase h parla prwi prwi xaxaxaxxa

eseis poy eiste oles???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Δε σχολιάζω πόση ώρα έκανα να σας διαβάσω!

Εγώ χτες βράδι δεν είδα καθόλου Γιουροβίζιον. Είδα μια ταινία από ένα τοπικό κανάλι, διάβασα λίγο, και μετά ήρθε και ο άντρας μου που έπλενε μισή ώρα πιάτα και βάλαμε για λίγο τη Γιουροβίζιον. Σκυλλοβαρεθήκαμε εννοείται, και μετά εγώ πήγα για ύπνο. Σήμερα το πρωί που ξυπνήσαμε τον ρώτησα ποιος βγήκε και τι θέση πήρε η Ελλάδα και μου λέει "δεν ξέρω, βαρέθηκα και το άλλαξα". Τελικά, είδαμε τι έγινε στο ίντερνετ. Πάντως, το τραγούδι της Ελλάδας δεν το έχω ακούσει καν!

Όσο για κοιλιά, θέλω να βγάλω κι εγώ καμιά φώτο, έτσι για την ιστορία.

Εγώ στο γιατρό κάποιες φορές πήγα αξύριστη, άλλες ξυρισμένη! Τώρα το ξυρίζω, αλλά μόνο από πάνω. Από κάτω φοβάμαι, γιατί σε κάποια φάση γύρισε μια τρίχα, κι έπρεπε να πάρω αντιβίωση, και μόλις που το προλάβαμε, αλλιώς θα χρειαζόταν και επέμβαση. Πάντως τώρα είμαι σένια, με μια γραμμούλα στη μέση, πολύ ελεγκάντ... :P

Ηλιάννα, φαντάζεσαι σήμερα μόλις δεις το χαλβά να μη θέλεις να τον φας; Χαχαχαχαχα!!!!!

Πω πω, Λένα, εγώ θα έκοβα φλέβα τόσες ώρες στο σούπερ μάρκετ. Δέκα λεπτά πηγαίνω και σπάνια και σπάνε τα νεύρα μου. Γενικά, δε θα ήθελα να αισθάνεται το παιδί μου ευτυχισμένο μέσα στο ναό του καπιταλισμού. :P Είδα χτες μια ομιλία για το Κογκό, κι άρχισα να αισθάνομαι τύψεις. Αυτοί δεν έχουν να φάνε, ακόμα και το ψωμί τους, που είναι η βασική τροφή τους, είναι μαλακό και χωρίς κόρα, γιατί λέει πέφτουν τα δόντια τους απ' την αβιταμίνωση και δεν μπορούν να μασήσουν σκληρές τροφές. Τα περισσότερα σχολεία τους είναι παράγκες, αλλά τα παιδιά μαθαίνουν ένα σωρό πράγματα και όλα μιλάνε και τέλεια γαλλικά. Για να πάνε μια απόσταση 50 χιλιομέτρων θέλουν 2-3 μέρες, αφού δεν μπορούν να πάνε παντού με αμάξι, και πρέπει να κάνουν και ένα σωρό ποδαρόδρομο, μέσα σε λάσπες και κινδύνους. Και δεν παραπονιούνται ποτέ, είναι όλοι χαμογελαστοί και δεν μπορούν να καταλάβουν τι είναι ο ψυχίατρος, η χοληστερόλη και ο διαβήτης. Με έπιασαν οι τύψεις τώρα, που εμείς όλη μέρα τρώμε και έχουμε περισσότερα απ' όσα χρειαζόμαστε.

Σήμερα το πρωί μάθαμε ότι πέθανε η θετή αδελφή της γιαγιάς μου (είχαν υιοθετηθεί από το ίδιο ζευγάρι) και νοννά του πατέρα μου. Φυσικά ήταν 98 ετών η γυναίκα και ήταν ετοιμοθάνατη. Σήμερα το πρωί μετά την ένεση έπαιρνα τη θεία μου να μου πει που είναι να πάω να τη δω, αλλά δεν το σήκωνε και λέω "λες να πέθανε;" και σε λίγο με παίρνει η μάνα μου και μου λέει ότι πέθανε. Ησύχασε η γυναίκα και η κόρη της, που είναι και 75 χρονών η γυναίκα.

Τώρα τι γράψατε οι υπόλοιπες δε θυμάμαι, γι' αυτό δε σχολιάζω, δε με παρεξηγείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσκι μου γλικια..τη κανισ??

βλεπο ποσ ολα ινε καλα και πολι χερουμε... :):):):):):) ..και πιο σιμανδικο ινε ποσ εχι και διδιμακια...τι το καλιτερο???.. :lol::lol::lol::lol::lol:

ισε ιδι 10 εβδομαδεσ??..αχ ποτε περασε ο καιροσ?? :lol::lol::lol::lol::lol: σαν προχτεσ μιλισαμε στο τηλεφονο ....οταν εμαθα που ισε εγκιουλα... :lol::lol::lol: ..και ιδι ισε σε τεταρτο... :lol::lol::lol: ..αντε νε το καλο να φτασισ και στα 20 και στα 30...και μετα στο τελοσ... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι Νια μου..μια χαρα ιμαστε πια..

εχο λιγακι ανχοσ για την επομενι εβδομαδα...αλα ελπιζο να την περασο με το καλο..και να μου φεβγι το ανχοσ...περσι στην 23 εβδοματα εχασα το μορακι μου...και για αφτο εχο ανχοσ..

περασμενι εβδομαδα καναμε και την β επιπεδου..και ολα καλα...και το μορο μια χαρα...και το πιο σιμανδικο ιταν ποσ ο γιατροσ που ιδα μου ιπε ποσ ετσι ποσ με βλεπι αφτοσ τα φτασο και τα περασο τησ 36 εβδομαδεσ...αφτο μου εδοσε πολι διναμι..μα πολι διναμι.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια!!!!!εμείς δεν θα έχουμε ρεύμα από τις 7:30 το πρωί μέχρι τις 5:30 το απόγευμα....πωπω πολλές ώρες....τι θα κάνω.....τώρα μπαίνω από κινητό που δεν το βλέπω να αντέχει για πολύ..... :(:(:evil::evil::twisted::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλημερααα σας :D

τι κανετε γλυκιες μου κοιλιτσες?

μυριαμακι το παρακαναμε με τις δουλιτσες?

βρε θα σε μαλωσουμε και εσεναα :)

κατι για πιτσουλα διαβασαααα, ααχ δεν μας στελνεις και απο ΄δω :?::P

νια μου κοντευεις και εσυ,θα τα ακουσεις μην ανησυχεις

σπιτι κατσατε ε? το καλυτερο για βραδια τραγουδιου χαχαχα

καρπουζακι και εγω θελω και δεν εχω καταφερει να φαω :?

ευη μου να σου πω την αληθεια δεν εχω δοκιμασει τον κορσε,

αλλα αν ειναι και κανει δουλεια γιατι οχι?

το μπανιο πως το κανετε καλε φουξια?

εννοεις αλλαζετε τα πραγματα? δεν καταλαβααα :oops::oops:

μαιμουδενιιαααα μου δεν μπορεις να φας ε?

ΣΠΑΣΤΙΚΟΟ αλλα αφου τα πατατακια σε ικανοποιουν

τα τρως και δεν μπορουν να σου πουν και τιποτα χααχχα

καλα οσο για το σουπερ μαρκετ ολων των μικρων

παιδιων ο παραδεισος ειναι.. εμενα του μεγαλου

του εχει φυγει τωρα αυτη η τρελα αλλα παλια

δεν υπηρχε διαδρομος για διαδρομο που να ειχαμε αφησει!

ωστοσο ο αγαπημενος μας ποιος ηταν? ΑΥΤΟΣ με τα σοκολατενια!

τον ειχαμε κανει 2ο σπιτι μας χαχαχαχα :lol:

ηλιαννα μου εισαι εκδρομουλα τωρα

τι καλαααα :D

αληθεια τι βαζεις στον μικρο για τα κουνουπια ?

φενιστιλ σε εμενα δεν τους κανει τιποτα

μπεταντιν βαζουμε!

τιτινα κουκλος εε?? ασταα αστα και εγω τον ειδα

μα τι παιδιιι στελνουμεεε :D

αννα-μαρια να οντως αρκετα λυπητερα ειναι

τα πραγματα, αλλα την κατασταση μονοι μας δεν μπορουμε να

την αλλαξουμε! δυστυχως! δλδ αμα φαω εγω λιγοτερο δνε θα φαει

εκεινο περισσοτερο! αμα μπορουσα να κανω κατι

φυσικα και θα το εκανα και οχι μονο εγω αλλα πιστευω και

πολλοι ανθρωποι..

ααμ εμεις χθες ειχαμε κοσμο

πολυ ωραιαα περαμε μονο το δικο μας

ακουσαμε σε ολα τα αλλα μας ειχε πιασει η παρλα μας :lol:

ωραια ηταν δεν μπορω να πωω

μετα βεβαια στο μαζεμα 2 η ωρα το βραδυ

τα παιξα λιγο αλλα ενταξει τα καταφεραα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερααα καλησπεραααα...οτι να ειναι..χαχαχ..τι κανετε??Εχτες βγηκα γρηγορα για να το παρει ο γιος μου που φωναζε...χιχι και δεν τα διαβασα ολα..σημερα ομως διαβασα τα νεακια σας...Ηλιαννα καλη εκδρομουλα να εχεις και φαε και για εμενα λιγο χαλβα..χιχι..εγω θελω να φαω σουβλακι καλαμακι σε σαντουιτς μεσα...μιαμ μιαμ...σημερα εκανα καλαμαρακια και παελια και σαλατουλα και θα παμε σε λιγο στο μπαλκονι-ταβερνα να φαμε...σας βαζω και φωτο απο την κοιλια μου καινουργια...και το απογευμα αμα μπορεσω και με αφησει ο γιος μου θα μπω να τα πουμε..φιλακιαα..

post-1349-13873936986647_thumb.jpg

post-1349-13873936986757_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχ τι κομορφη κοιλιτσα ειναι αυτηηη :D

καλη ορεξη..

ααχ τι ωραιαα που ειναι να τρως στο μπαλκονι

και εγω πολυ το φχαριστιεμαι :D

ναι και εγω μια αλλα ειναι πριν μιαμιση βδομαδα περιπου και

την εκοψα γιατι διπλα ηταν ο μεγαλος 8-)

post-10051-13873936986866_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια φωτο και κοιλια...και μου αρεσει το μπλουζακι..ανυπομονω να ερθει το καλοκαρι να φοραω μπλουζακια κομμενα μπροστα για να φαινεται η κοιλια...πεθαινωω... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστωωω ευη μου : :D

και ναι οντως το καλοκαιρι φοραω και εγω κατι μπουστακια και ετσι

κυκλοφορω μεσα στο σπιτι :)

ααχ ανυπομωνω να παω παραλια :D

μας ξεσικωσες βερονικαακιιι

αν και ειναι καπως στην παραλια σε κοιτανε ολοι

γιατι εισαι μια ΦΟΥΣΚΑ και εγω ντρεπομαι :oops::oops: χαχχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera filenadesssssss edw eimai olh th mera exw provlhma me thn syndeshhhhhhhhhhhh ta neyra moy.........molis fagame kai emeis sthn veranta xaxaxxaaxxa mia apo ta idia oles e???????ax einai teleios o kairos ..........gia paralia einai ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA KALHSPERA!!!!!!!MOLIS HRTHE TO REVMAAAAAAAAAAAA :lol::lol::lol::lol::lol::lol: HRTHE MIA WRA NWRITERA EYTYXWS....PERASE OMWS H WRA MOU GRHGORA DIAVASA ENA VIVLIO GIA TO PRWTO KAIRO TOU MWROU STO SPITI!!!!!!!POLY WRAIO!!!!!!!!!

AXOU MWRE TI OMORFES KOILITSES EINAI AYTES!!!!!!!!!!!!!!!!EIMASTE MONTELAKIA TELIKA!!!!

KORITSIA KAI EMENA MOU ARESOU POLY AYTES OI MPLOUZITSES ALLA ME AKNEVRIZEI POU MERIKOI KOITANE THN KOILIA KAPWS STRAVOMENOI....DEN XERW GIATI.....NA DOUME TO KALOKAIRAKI PWS THA KSAMOLITHOUME STIS PARALIES THA EXEI POLY PLAKA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εμεις μια φορα που δεν ειχαμε ρευμα πριν κανα μηνα

επειδη το ενα μπανιο με την μπανιερα ειναι σκοτεινο

δλδ και πρωι να ειναι δεν εχει πολυ φως ε και ειχα αναψει κερακιααα

ηταν πολυ ρομαντικο χαχαχα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...